دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۷:۵۱Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پوشاک»

تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۰:۰۳    
آمل- اولین نمایشگاه و فن بازار پوشاک مازندران با استقبال کمرنگ و سرد ادارات و شرکت شهرک های صنعتی روبرو شد، با آن که تولیدکنندگان آمدند اما مسئولان درجا زدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۳۱    
ایسنا/مازندران نخستین جشنواره فن بازار پوشاک مشاغل کشور از دهم تا سیزدهم خرداد به همت جهاد دانشگاهی مازندران در پارک بانوان شهرستان آمل گشایش یافت. در این نمایشگاه 30 واحد تولیدی پوشاک صنعتی در 23 غرفه توانمندی ها و تولیدات خود در حوزه پوشاک و محصولات مشاغل واحدهای تولیدی و صنعتی را به نمایش ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر تجاری سازی فناوری و اقتصاد دانش بنیان جهاد دانشگاهی مازندران گفت: 30 درصد تسهیلات پرداخت شده متقاضیان مشاغل خانگی استان از سال 1390 تاکنون به فعالان بخش پوشاک بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۴۳    
جانشین انتظامی استان همدان گفت: بیش از 2 هزار ثوب پوشاک و 72 قلم انواع لوازم آرایشی با ارزش 5 میلیارد ریال در شهرستان همدان کشف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
تولید کنندگان لباس و صنعت نساجی گرانی پوشاک مرتبط با حجاب را نسبت به سایر لباس ها تأیید می کنند، اما می گویند ابزار رفع این مشکل در دست دولت است که می تواند با روش هایی نظیر معافیت مالیاتی، حمایت از فروش اقساطی، مقابله با دلالی در این پوشاک و فراهم سازی زیرساخت راه اندازی کارخانجات تولید چادر مشکی ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۷    
در چهارمین روز از برگزاری اولین جشنواره و فن بازار پوشاک مشاغل استان مازندران، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران از این جشنواره که در سالن کوثر آمل برگزار است، بازدید می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون اشتغال جهاد دانشگاهی مازندران گفت: مازندران از متوسط وام مشاغل خانگی کشور سهم بالاتری داشت و 5 درصد وام مشاغل خانگی در حوزه پوشاک به استان اختصاص دارد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۲:۲۱    
طی مراسمی در فرمانداری ساری از برترین های مسابقه طراحی لباس جشنواره و فن بازار پوشاک بانوان مازندران در دو بخش طراحی زنده و ارسال طرح، در فرمانداری آمل تجلیل بعمل آمد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
با هدف ایجاد فرصتی برای پیگیری دستگاه ها و شرکت های صنعتی جشنواره و فن بازار پوشاک مشاغل مازندران تا شامگاه شنبه 13 خردادماه تمدید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تهیه و تامین مواد اولیه صنعت نساجی و پوشاک چالشی است که فعالان این بخش با آن درگیر هستند و قیمت تمام شده ی محصولات این بخش را افزایش داده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران نماینده مردم شهرستان آمل درمجلس شورای اسلامی، بر دائمی شدن و ایجاد دبیرخانه دائمی جشنواره های فن بازارپوشاک مشاغل و دیگربخش ها درشهرستان آمل با توجه به قابلیت های این شهرستان به عنوان یکی مناطق مهم تولیدی وصنعتی وکشاورزی درسطح استان های شمالی کشور تاکید کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست جهاد دانشگاهی مازندران، از ظهور توانمنددی های جدید پوشاک مشاغل در بستر جشنواره و فن بازار پوشاک مشاغل مازندران خبر داد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۷:۵۷    
ترند کفش سال 2023 چیست؟ اگر تصمیم امسال شما این است که کمد لباس خود را به روزرسانیِ مناسبِ فصلی داشته باشید، بهترین مکان برای شروع، از پایین کمد است. جایی که قرار است کفش هایی جابه جا شوند و انواع مختلف ترند کفش مناسب سال جدید در آن قرار گیرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۸:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
سُخمه بالاپوش زنان ایلامی است که این روزها کمتر کسی از آن استفاده می کند، مگر زنان مسن تر، آن هم در مناطق عشایرنشین. از این رو این نوع پوشاک که در خطر فراموشی قرار گرفته بود، در فهرست میراث ناملموس کشور به ثبت رسیده است تا شاید حفظ شود.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۱:۰۰    
سرپرست فرمانداری شهرستان آمل، تأکید کرد: مدیران شهرستان در اجرای نامه استانداری با موضوع تقویت بازارسازی در جشنواره و فن بازار پوشاک مشاغل، حضور پررنگ تری داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۰:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مریم جلالی، معاون صنایع دستی کشور معتقد است: اصحاب فرهنگ و هنر به خصوص فعالان صنایع دستی در حوزه نساجی و پوشاک نقش موثری در ترویج و گسترش فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه بر عهده دارند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۳:۱۰    
نخستین جشنواره فن بازار پوشاک مشاغل مازندران با هدف به نمایش گذاشتن توانمندی ها و ظرفیت های تولیدی و با حضور 23 واحد تولیدی صنعت پوشاک استان در 30 غرفه در محل سالن کوثر و پارک بانوان آمل دایر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
جشنواره فن بازار پوشاک مشاغل با هدف توسعه کسب و کار های خانگی در آمل گشایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۵۶    
با وجود تاکیدات مکرر در زمینه رعایت حجاب، اما در بازار کهگیلویه و بویراحمد لباس مناسب یا کم است و یا با قیمت بالا عرضه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان پوشاک و نساجی گفت: با وجود تدوین سند راهبردی توسعه صنعت نساجی و پوشاک، خبری از ابلاغ و اجرای آن نیست.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
پروانه کسب به شناسه صنفی0011285757 تاریخ صدور 4/6/1397 به نام شهناز فرجی نام پدر حسین رشته شغلی خرده فروشی پوشاک زیرزنانه مفقود گردیده و از درجه اعتبار ساقط می باشد
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران نخستین جشنواره فن بازار پوشاک مشاغل درشهرستان آمل عصر چهارشنبه با حضور رییس دبیرخانه ستاد ساماندهی وحمایت ازمشاغل خانگی وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی گشایش یافت.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تعاونی های فرش دستباف با بیان اینکه درآمد حاصل از تولید و عرضه فرش در معیشت قالیبافان موثر است، حذف مصوبه تعهد ارزی از فرش دستباف را موجب افزایش انگیزه بافندگان و صادرکنندگان فرش دانست.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
رییس شعبه سوم تعزیرات حکومتی قزوین گفت: هرگونه خرید و فروش، حمل و نقل و نگهداری لباس های کهنه خارجی در قزوین مشمول کالای قاچاق بوده و ممنوع است.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۹    
استارتاپ موری استایل با محوریت جستجوی لباس متناسب با سلیقه کاربران از آن دست استارتاپ های نوپایی است که در مجتمع فناوری دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی شده و عمر کمتر از یکسال آن سرشار از تجربه و نکته های آموزنده برای کارآفرینانی است که در این عرصه سودای کارآفرینی دارند.
درآمد یک شرکت پوشاک و مد از فروش عطر و ادکلن با درآمد ایران از فروش نفت مقایسه شده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۴:۲۱    
به گزارش خبرگزاری بسیج، افتتاح کارگاه تولید پوشاک و آموزشگاه طراحی دوخت توسط بسیجیان بجنوردیآموزشگاه طراحی دوخت مهر و ماه در رشته های مختلف و با هدف توانمند سازی زنان بسیجی سرپرست خانواده و همچنین کارگاه تولید پوشاک و ملزومات عفیفانه با حضور ریحانی فرمانده ناحیه بسیج بجنورد و دارابی مسئول بسیج ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۱۱    
پوما یا شیر کوهی رفتار و زندگی منحصر به فردی دارد و از همین رو یکی از مشهورترین برندهای پوشاک را در جهان به نام خود ثبت کرده است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر ستفای جهاد دانشگاهی مازندران، از افتتاح اولین جشنواره و فن بازار پوشاک مشاغل استان مازندران، عصر فردا ساعت 16 با حضور رییس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آمل خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس اداره بازرسی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با اشاره به اینکه جشنواره فن بازار پوشاک مشاغل که از 10 تا 12 خردادماه در آمل برگزار می شود، فرصتی مغتنمی برای شرکت های صنعتی، سازمان ها و ادارات است، گفت: برای هر موقعیت شغلی انتخاب و استفاده از پوشش و لباس کار مناسب ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر واحد تحقیقات نوآوری و پوشاک گفت: متأسفانه هیچ توجهی به مسئله حجاب و عفاف به عنوان یک کالای فرهنگی، نشده است و به دلیل عدم نظارت در تولید، از چین و ژاپن چادر وارد کشور می شود.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۵۶    
فرح دیبا یا فرح پهلوی ، همسر محمد رضا شاه پهلوی بود که در زمان انقلاب از ایران خارج شد و دیگر به این کشور بازنگشت ، پدر و مادر وی از خانواده های سرشناس بودند و همین امر باعث آشناییت وی با محمدرضا پهلوی ، شاه آن زمان ایران بود ...
اندیشه کیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رقابت های سپک تاکرای اولین دوره رویداد ملی بازی های ساحلی کیش، با قهرمانی تیم بهشتی سازه گلستان در بخش مردان همراه بود. نماینده استان گلستان در دیدار فینال رقابت های کیش گیمز موفق شد با نتیجه دو بر صفر از سد پوشاک مهیار زنجان بگذرد و قهرمان این رقابت ها شود. دو تیم هیات انجمن های [...]
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان فرش دستباف خاطر نشان کرد: فرش ها از کاخ سعدآباد به موزه فرش ایران در چهارراه فاطمی انتقال داده شدند؛ و اظهارنظر وزیر پیشین درباره بی ارزش بودن این فرش ها ریشه در ناکاربلدی و بی سوادی وی دارد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
برنامه شغل آزاد سه شنبه 9 خرداد، ظرفیت های اشتغالزایی صنف پیراهن دوزان و پیراهن فروشان را معرفی می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، گردش مالی بازار پوشاک ایران به طور متوسط سالانه حدود 8 میلیارد دلار است که حدود یک چهارم آن از طریق قاچاق وارد کشور می شود و این لطمه بزرگی به تولید کنندگان ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و انجمن طراحان لباس و پارچه ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند. به گزارش عصراقتصاد، پوشاکی که ایرانیان از دیرباز بر تن می کردند تلفیقی از پارچه های دست ساز، طرح های ایرانی و دوخت های تزئینی بوده است ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و انجمن طراحان لباس و پارچه ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۲    
شرکت نوآوران صنعت پوشاک زاهدی محصول جدید رضا زاهدی در حوزه آموزش حرفه ای صنعت دوخت و مد ، با هدف ایجاد فضای مناسب جهت رشد و توسعه این صنعت در استان گیلان امروز 8 خرداد ماه 1402 در مراسمی رونمایی و نشست خبری با حضور مهمان ها و اصحاب رسانه معرفی شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۲۴    
نماینده ارشد مجلس بنگلادش، روز گذشته در جمع کارگران بنگلادشی در حوزه پوشاک برای افزایش دستمزدها، به تشکیل هیاتی برای اصلاح حداقل دستمزدها اشاره کرد.
آناج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مسیر حجاب و عفاف نه به بنر و حرف های کلیشه ای، بلکه به فرهنگ سازی درست، کنش های اصولی و سازماندهی شده نیاز دارد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۲۸    
در راستای تکریم دختران اهدا بسته های فرهنگی، کفش و پوشاک بین دختران، به مناسبت دهه کرامت و روز دختر توسط حوزه حضرت زهرا(س) بسیج خواهران اروند کنار سپاه ناحیه آبادان انجام گرفت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۳۳    
تهران- انتخابات اتحادیه پوشاک که قرار بود امروز از ساعت 8 صبح الی 15 برگزار شود، متوقف و به تعویق افتاد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۱    
سبک نامناسب زندگی آمریکایی باعث شد تا یک مربی بسکتبال در مینیاپولیس، برند پوشاک ورزشی محجبه راه اندازی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
در میان پدیده های اجتماعی، بازار پوشاک شاید پیچیده ترین باشد، مضاف براین که بازار یک امر فرهنگی اقتصادی به شدت توامان است.