جمعه ۲۸ شهریورساعت ۱۷:۲۸Sep 2020 18

جدیدترین‌های «مدیرعامل شرکت آب منطقه ای»

 
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی گفت: آورد رسوب به سه سد شیرین دره، سومبار و چندیر در استان بالا است از این رو، اجرای طرح های آبخیزداری در بالادست حوضه های آبریز آن اولویت دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی گفت: مجوز برداشت ماهیان زردپر از سد شیرین دره در شهرستان مانه و سملقان، از طرف حفاظت محیط زیست صادر شده و پیمانکار، کار صید را از هفته آینده آغاز می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۴    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان از افتتاح سد نعمت آباد اسدآباد با حضور وزیر نیرو خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: توجه به الگوهای سازگاری با کم آبی در بخش های آشامیدنی و بهداشت، کشاورزی، صنعت و کشاورزی در مناطق مرکزی ایران بویژه در این استان ضروری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل گفت: عملیات اجرایی آب بندی سد گیوی برای آماده سازی پروژه جهت آبگیری کامل سد در حال اجرا است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: سد بالاخانلو در لیست پروژه های قابل افتتاح دولت در سال 1400 قرار گرفته و بدین منظور مقرر شده منابع مالی مورد نیاز به تدریج به پروژه تزریق شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۱۵    
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: خوشبختانه با رایزنی های صورت گرفته پروژه سد بالاخانلو در بویین زهرا به صورت کامل فعال شده و پیش بینی می شود با تلاش و پشتکار مجموعه عوامل پیمانکار، مشاور و کارفرما تا سال 1400 و در دولت تدبیر و امید آبگیری شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان از افتتاح سد نعمت آباد شهرستان اسدآباد با حضور وزیر نیرو خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه اعلام کرد که شبکه های آبیاری و زیرساخت های گردشگری سد شیان اسلام آبادغرب توسعه پیدا خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۱۳    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان زنجان گفت: در مجموع امسال حدود 227 میلیون متر مکعب ورودی آب، پشت سدهای استان ذخیره شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کرمان گفت: امسال بیش از یک میلیارد مترمکعب سیلاب به سدهای استان وارد شد و از محل آب قابل تنظیم در سدها و رودخانه های اصلی و دائمی متصل به سدها هیچ گونه بحرانی را شاهد نبودیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کرمان با اشاره به اینکه پیگیر اسناد بستر رودخانه ها هستیم، اظهار کرد: متجاوزین حریم رودخانه ها از جمله روخانه سیرچ کامل شناسائی و احکام قضائی صادر شده و امسال دو مورد در شهربابک و منوجان در برنامه است که آزادسازی رودخانه را انجام بدهیم.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان گلستان و مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان طی نشست مشترک در خصوص همکاری های فی مابین بحث و تبادل نظر نمودند. به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان گلستان در این دیدار ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران در دیدار با نماینده مردم فیروزکوه و دماوند در مجلس شورای اسلامی، لزوم همکاری بیشتر بین مجلس و شرکت آب منطقه ای تهران را به منظور صیانت از منابع آب سطحی و زیرزمینی و همچنین پیشبرد طرح های توسعه منابع آب در منطقه خواستار شد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان، از لایروبی 500 کیلومتر از رودخانه های استان از ابتدای سیل 98 تاکنون خبر داد.
زرک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان از آبگیری شش سد در استان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری زرک ؛ داریوش حسن نژاد، اظهار داشت: حجم کلی شش سد آبگیری شده استان به کارفرمایی شرکت آب منطقه ای لرستان، 207 میلیون متر مکعب است. ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل آب منطقه ای گیلان گفت : سد دیورش شهرستان رودبار تاکنون 39 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای گیلان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری گفت: کلیه فعالیت های مرتبط با پرورش آبزیان و همچنین برداشت آب شرب به دلیل آلودگی تا بررسی دقیق شرایط آب، متوقف شده است.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان با بیان اینکه بارش ها در استان منجر به افزایش آب آبخوان های عمیق نشده است، از کاهش 28 میلیون متر مکعبی آبخوان های عمیق این استان در سال آبی جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان گفت: میزان تبخیر رواناب های ناشی از بارندگی استان در طول 15 سال اخیر نسبت به قبل این مدت، هفت درصد افزایش یافته و اکنون به 63 درصد رسیده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- افشاری، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان به احداث سد مراش اشاره کرد و گفت: این سد 65.8 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و حجم مخزن سد 41 میلیون متر مکعب است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان گفت: از سیاست های وزارت نیرو استفاده از ظرفیت تاسیسات آبی در زمینه گردشگری است که براین اساس تفاهم نامه ای بین وزارت نیرو و سازمان کردشگری منعقد شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۸:۰۶    
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: برای تکمیل سد تاج امیر به 1200 میلیارد ریال اعتبار نیاز است که تاکنون 60 میلیارد ریال برای این پروژه هزینه شده است.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: وضعیت بارندگی تا 21 مرداد سال جاری حدود 376 میلی متر بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل که حدود 415 میلی متر بوده است، حدود 9 درصد منفی بوده ولی در بلندمدت حدود 20 درصد افزایش را نشان می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۲    
اردبیل _ ایرنا _ رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت:طرح آبرسانی شرب شهر خلخال از جمله طرح های موفق و نمونه استان اردبیل است.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان با بیان اینکه تصفیه خانه آب طول لات، ایستگاه پمپاژ و خط انتقال آب مخزن رحیم آباد از اولویت های آب گیلان است، از پیشرفت بالای 60 درصد این پروژه ها خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان از اختصاص 300 میلیارد ریال اعتبار به سد آبسرده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۴:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قم گفت: با اختصاص حقابه های محدود مشکل گردوغبار و فرسایش خاک از بین نمی رود وباید مشکلات ریشه ای دشت قم حل شود تا بتوانیم مشکل گرد و غبار را در قم برطرف کنیم.
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
یزد (پانا) - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد با اشاره به برداشت 357 میلیون مترمکعب مازاد برآب قابل برنامه ریزی زیرزمینی در یزد، عنوان کرد با مدیریت برداشت در چارچوب برنامه سازگاری با کم آبی، این امید وجود دارد که پس از 5 سال آبخوان های استان، روند بازسازی و پایداری را در پیش گیرند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان گفت: از چند سال گذشته تاکنون سه هزار و 500 حلقه چاه آب غیرمجاز در نقاط مختلف این استان مسدود شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۰:۱۱    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان یزد: میزان برداشت آب از سفره های زیرزمینی استان بیش از ورودی آن است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان با اشاره به اهمیت احداث سدهای استان گفت: سد سیازاخ از سدهای مهم استان است که هدف از اجرای این سد تامین آب شرب، کشاورزی و صنعتی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۸:۲۶    
بجنورد-ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی گفت: در هفت سال گذشته با اقدامات انجام شده در استان از برداشت منابع آب زیرزمینی به میزان 138 میلیون مترمکعب جلوگیری شده است که صرفه جویی 119 میلیون مترمکعب آب را در پی داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی از کاهش میزان بارندگی در سال آبی جاری نسبت به سال آبی گذشته خبر داد و گفت: جریان ورودی مخازن سدهای استان نیز در سال آبی جاری 30 درصد کاهش یافته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۲:۱۸    
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان از اختصاص 40 میلیارد تومان برای تکمیل سد مروک دورود خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان با اشاره به استفاده اندک بخش صنعت استان از آب های سطحی گفت: هر یک از سدهای "گلستان" و "بوستان" می توانند سالانه پنج میلیون متر مکعب از نیاز بخش صنعتی منطقه را تامین کنند.
پاون   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان گفت: از ظرفیت 105 میلیون متر مکعبی سد آیت الله بهجت شهر بیجار، حدود 70 درصد مخزن این سد آبگیری شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۴    
زنجان- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: از اول مهر ماه سال گذشته تاکنون 376 میلی متر بارش در استان زنجان ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 9 درصد کاهش و دراز مدت هم 13 درصد افزایش دارد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: آبرسانی از سد تالوار به همدان به طول 140 کیلومتر، مهم ترین پروژه آبرسانی استان است که تاکنون 124 کیلومتر از آن اجرا شده است.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان هرمزگان گفت: برداشت از چاه های آب شهرستان رودان با افزایش چهار درصدی همراه بوده و بخش عمده ای از این شهرستان کشاورزی خرده مالکی است که اضافه برداشت ندارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: نقطه قوت طرح داناب، اجرای آن توسط مشاور بومی و نهاد جهاددانشگاهی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کرمانشاه از آماده سازی سدهای استان برای سال آبی جدید خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان کم توجهی به موضوع آبخیزداری را از چالش های استان اعلام کرد و گفت: شیوه های تولید محصولات کشاورزی در گیلان سنتی است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان گفت: درحال حاضر تنها پنج درصد مصرف آب استان از منابع آب دریا تامین می شود که به دنبال افزایش این رقم به 20 تا 25 درصد هستیم. هوشنگ ملایی افزود: شرکت آب منطقه ای هرمزگان همچنین در تلاش است که 10 تا 20 درصد مصرف آب استان را به سمت منابع سطحی سوق بدهد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۶:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان گفت: از ظرفیت 105 میلیون متر مکعبی سد آیت الله بهجت شهر بیجار حدود 70 درصد مخزن سد آبگیری شده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۱    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: با توجه به اینکه استان اردبیل امسال جزو استانهای کم بارش در استان مطرح می باشد، باید با تمام توان از منابع موجود آب در اردبیل حفاظت و صیانت کنیم.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
قلم/ همدان- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان با اشاره به اینکه آبرسانی از سد تالوار به همدان به طول 140 کیلومتر مهم ترین پروژه آبرسانی استان است، از اجرای 124 کیلومتر از این پروژه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: بیش از 8 هزار چشمه در سطح استان همدان شناسایی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان با بیان اینکه امیدواریم در سال جاری سد رمشت به بهره برداری برسد، گفت: امسال برای ادامه اجرای سدهای امیرآباد و رمشت در کامیاران 99 میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران از توقیف دستگاه های حفاری که چاه غیر مجاز حفر می کنند، خبرداد.