جمعه ۱۱ فروردینساعت ۱۴:۵۵Mar 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل شرکت آب منطقه ای»

بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۰:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تبریز- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی از جلوگیری برداشت غیرمجاز 48.8 میلیون مترمکعب آب از منابع زیرزمینی استان در دولت سیزدهم خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: از سال 1393 تاکنون 3 هزار و 533 حلقه چاه غیرمجاز و فاقد پروانه در استان قزوین پلمب و مسدود شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۹:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: در صورت تامین اعتبار، سد سرداب تابستان 1402 به بهره برداری می رسد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نصر: مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی از لایروبی رودخانه قوبی چای بناب خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان با اعلام آمادگی برای مدیریت هرگونه سیلاب در سطح استان بویژه شبکه و سد جیرفت، گفت: تا به امروز حجم مخزن سد جیرفت حدود 36 درصد پر شده است و همچنان گنجایش بارندگی و اضافه شدن به حجم این سد وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: حجم ذخیره آب در سد اکباتان همدان به چهار میلیون و 100 هزار متر مکعب رسید که 12 درصد ظرفیت این سد است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: تصفیه خانه مهاجران هم اینک در مرحله آزمایشی بوده و مراحل تست تصفیه آب با ظرفیت 900 لیتر در ثانیه در آن در حال انجام است.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: آبگیری اولیه سد نرماب چهل چای مینودشت اواخر اردیبهشت امسال در سفر استانی رییس جمهور آغاز می شود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۰:۴۴    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: آبگیری سد چمشیر گچساران از ابتدای اسفندماه 1401 آغاز شده و تا امروز 470 میلیون متر مکعب آب پشت این سد ذخیره شده است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: طرح انتقال آب از دریای عمان به شرق کشور اکنون در مسیر مشهد- تربت حیدریه وارد مرحله لوله گذاری شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۰۶    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: حجم آب پشت سد های آذربایجان غربی 8 درصد معادل 89 میلیون مترمکعب کمتر از سال گذشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی گفت: در پی بارش های اخیر از ابتدای فروردین امسال بیش از یک میلیون متر مکعب آب در سدهای مخزنی استان ذخیره سازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۳:۵۳    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: آب سد چم شیر گچساران برای همه مصارف قابل استفاده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان با اشاره به بارشهای پیش رو و احتمال سرریزشدن آب سدهای هاله کوهدشت و کزنار الیگودرز به ساکنان حاشیه این سدها هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۷:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: آب سد چم شیر گچساران برای همه مصارف قابل استفاده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: از دوم فروردین تا روز گذشته 24 هزار گردشگر نوروزی از زیبایی های سه سد شهرچای ارومیه، آغ چای چایپاره و مهاباد بازدید کرده اند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: طرح بزرگ آبرسانی به همدان از سد تالوار به مراحل پایانی و بهره برداری نزدیک شده است و با افتتاح آن شهروندان همدانی در فصل تابستان امسال و اوج مصرف بر خلاف تابستان سال گذشته دیگر با قطعی های مکرر آب مواجه نمی شوند.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۲۹    
یوسف غفارزاده مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی، از گام های پایانی برای تحقق تعهد دولت در رفع مشکل آب شرب میانه خبر داد. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، مدیرعامل آب منطقه ای آذربایجان شرقی با اشاره به مشکل کمی و کیفی آب شرب میانه، گفت: برای رفع این مشکل ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد بر تشکیل بازار آب و نصب کنتور چاه های دولتی تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی بااشاره به آمار بازدید از سه سد استان تا 5 فروردین ماه امسال افزود: از سد مهاباد 17 هزار نفر، سد شهرچای 6هزار نفر و سد آغ چای 1100 نفر بازدید داشتند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: حجم ذخیره سد های کزنار الیگودرز و هاله کوهدشت پر است و احتمال سر ریز شدن این سد ها نیز وجود دارد .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان تاکید کرد: با توجه به پُر شدن سدهای کزنار الیگودرز و هاله کوهدشت و ورود سامانه بارشی جدید، مردم از تردد در حاشیه این سدها پرهیز کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران نسبت به سپری کردن خشک ترین سال آبی در استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی گفت: با هدف تعادل بخشی به آب های زیرزمینی تا کنون یک هزار و 756 حلقه چاه غیرمجاز در استان پُر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت:با راه اندازی 3 حلقه چاه طرح آبرسانی به گنبد و نوار مرز 60 لیتر در ثانیه به ظرفیت تولید آب گنبدکاووس افزوده می شود.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۰۳    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: علی رغم اینکه در زمستان سال 1401 چند سامانه بارشی باران و برف داشتیم اما همچنان نسبت به سال گذشته و در بلند مدت با 35 درصد کاهش بارندگی در استان همراه هستیم.
راه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۱۹    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی، روز جهانی آب در سال جدید(دوم فروردین 1402 مصادف با 23 مارس 2023) که شعار”شتاب در تغییر برای حل بحران آب” برای آن انتخاب شده را گرامی داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: سه سد شهرچای ارومیه، مهاباد و آغ چای چایپاره در مرکز، جنوب و شمال استان برای میزبانی از مسافران نوروزی آماده شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان از ادامه تخریب آب بندان های غیرمجاز مسیر گرگانرود خبر داد و گفت: تاکنون 89 قطعه آبندان تخریب شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی گفت: شنا، ماهیگیری و قایق سواری در سدها و بندهای انحرافی به خاطر نوع خاص بستر مخزن و حاشیه این سازهای آبی، مخاطره آمیز و ممنوع است.
پاون   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران گفت: با اجرای طرح اضطراری آبرسانی به شرق مازندران کسری 200 لیتر بر ثانیه ای آب آشامیدنی در این منطقه تا زمان اجرا شدن طرح اصلی آبرسانی شرق استان برطرف می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان از کسب مجوز برای راه اندازی موزه در منطقه گردشگری کبودوال در مجاورت سد نگارستان خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۷:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: هم اکنون 32 درصد مخازن سدهای استان پر است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان گفت: حجم آب دریاچه سد کارون 4، پس از بارشهای اخیر ، به 1 میلیارد و600 میلیون متر مکعب رسید. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کرمانشاه گفت: 57 درصد ذخایر سدهای مخرنی کرمانشاه پُر است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: تامین آب شرب پایدار شهر خرم آباد یکی از اهداف سد مخملکوه است.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۱:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
آرش مصلح با بیان این خبر گفت: حجم مخزن سد شاه قاسم 9 میلیون مترمکعب است که طی بارش های اخیر و ذوب شدن برف کوههای اطراف، سرریز کرد و هم اکنون دبی خروجی سرریز آن حدود 3.3 مترمکعب بر ثانیه است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۵    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه گفت: 57 درصد ظرفیت سدهای استان پر شده اما با جبران خشکسالی سال های گذشته فاصله بسیار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان از لایروبی 400 کیلومتر از انهار کشاورزی تا قبل از شروع نشا برنج در شالیزار ها خبر داد.
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: توسعه صنعت آبزی پروری در سد های این استان در دستور کار قرار گرفته و قرار است از ظرفیت سد ها با مصرف غیرشرب جهت توسعه آبزی پروری استفاده شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران از فعال بودن 55 اکیپ گشت و بازرسی این شرکت در تعطیلات نوروزی 1402 به منظور حفاظت از منابع آب های زیرزمینی و سطحی و مقابله با تخلفات در استان تهران خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از شرکت آب منطقه ای تهران، "بهزاد پارسا" درباره فعالیت شرکت آب منطقه ای تهران در ایام نوروز افزود: با اشاره به اهمیت موضوع آب و لزوم حفاظت و صیانت از سفره های آب زیرزمینی و منابع آب سطحی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کرمانشاه: درحال حاضر 57 درصد از حجم سد های استان کرمانشاه پر است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان ذخیره کنونی سد سفید رود را 260 میلیون مترمکعب عنوان کرد و گفت: در حال حاضر ذخیره آب سد سفیدرود به یک چهارم رسیده است که نسبت به سال قبل در همین زمان بیش از 45 درصد افت کرده است.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۸    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اینکه بهمن ماه مقرر شده بود برای کشت پاییزه کشاورزان شرق اصفهان 21 بهمن ماه از سد زاینده رود آب رهاسازی شود، زمان بازگشایی آب با بارش های مطلوب مصادف شد که به توزیع بهتر آب به اراضی شرق اصفهان به مدت 10 روز کمک کرد. ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: از یکم اسفندماه تاکنون حدود 12 میلیون متر مکعب آب موجود در رودخانه زاینده رود به سمت تالاب گاوخونی جریان یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۷:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کرمان با اشاره به کاهش 37 درصدی بارش ها در استان نسبت به سال گذشته، گفت: برای نظام مند شدن مصرف آب در استان و تامین منافع درازمدت همه ذینفعان، راهی به جز اجرای دقیق و کامل برنامه سازگاری با کم آبی و کمک به طرح تعادل بخشی منابع آب های زیرزمینی نداریم.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اینکه بهمن ماه مقرر شده بود برای کشت پاییزه کشاورزان شرق اصفهان 21 بهمن ماه از سد زاینده رود آب رهاسازی شود، زمان بازگشایی آب با بارش های مطلوب مصادف شد که به توزیع بهتر آب به اراضی شرق اصفهان به مدت 10 روز کمک کرد. ...