شنبه ۲۷ دیساعت ۱۵:۲۳Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل شرکت آب منطقه ای»

خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رشت- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان از عملیات لایروبی 50 درصدی از نهر سید علی اکبری در شهرستان لاهیجان خبر داد و گفت: تاکنون شش کیلومتر از این نهر لایروبی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
گروه استان ها مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: چالش های اساسی زیادی برای راه اندازی و آبگیری سد راهبردی نهب وجود دراد که مهمترین آنها زیر آب رفتن 262 هکتار از اراضی زراعی است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
یزد- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد با تاکید بر ضرورت مطالبه گری در حوزه حفاظت از منابع آبی گفت: با توجه به وضعیت نامناسب منابع آبی شهرستان تفت، همه افراد و مسئولین باید احساس مسئولیت کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری گسترش سواد آبی، بین آموزش و پرورش استان سمنان و شرکت آب منطقه ای به امضا رسید. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان؛ در شانزدهمین نمایشگاه آب و تاسیسات آبفای ایران، محمد دستورانی، مدیرکل آموزش و پرورش و ایرج حیدریان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی از رشد 12 درصدی آب جمع شده پشت سد دوستی در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد با بیان اینکه کسری مخزن در نقاط مختلف استان نشان می دهد منابع آبی در شهرستان های مرزی استان وضعیت خوبی ندارد، از تدوین برنامه پنج ساله در کارگروه سازگاری با کم آبی استان برای جبران کسری مخزن سفره های آب زیرزمینی خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۴    
در بازدید مدیرعامل شرکت آب منطقه ای از پل عدالت احداث شده بر روی زهکش اورکت حاجی در شهر بندرترکمن مقرر گردید اقدامات لازم نسبت به تحویل پل بتنی ماشین رو جهت بهره برداری و نگهداری به شهرداری شهر بندرترکمن بعمل آید. ...
یزد فردا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۸    
دومین رویداد آبی شهرستان تفت با حضور فرماندار، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان و اعضای این رویداد در فرمانداری این شهرستان برگزار و مسائل و مشکلات حوزه آب شهرستان بررسی و تصمیماتی در راستای رفع آن اتخاذ شد.
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۱:۵۲    
برنامه سازگاری با کم آبی استان سمنان تصویب شد لزوم اجرا و تکمیل طرح فاضلاب شهر سمنان بر اساس برنامه زمان بندی همچنین “محمد دستورانی” مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان در ادامه این نشست اظهار کرد ...
گیل خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان از لایروبی گیاه مهاجم سنبل آبی در زهکشc-1-5 در رادارکومه لنگرود خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۵۸    
اردبیل- جنگی مرنی، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: با تضمین سازمان برنامه و بودجه، تأمین فاینانس یک هزار میلیارد ریالی برای سد عمارت به انجام رسید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۹:۵۵    
بوشهر - محمدی، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای بوشهر گفت: ظرفیت کل سد رئیسعلی دلواری 685 میلیون متر مکعب است که اکنون 427 میلیون متر مکعب آن پر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۷    
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل از دریافت تضمین دولتی پرداخت فاینانس هزار میلیارد ریالی برای تکمیل سد مخزنی عمارت خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: متوسط بارش در استان با بارش های مناسب 3 روز گذشته در شهرستان های مختلف به 125 میلیمتر رسید که 10 درصد بیشتر از مدت مشابه سال آبی گذشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۲    
ارومیه- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: طی دی ماه امسال که نخستین ماه زمستانی است، تنها هشت میلیمتر بارش در استان ثبت شده که 25 درصد مدت مشابه سال گذشته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۴۷    
همدان - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: تست بهره برداری، کنترل نشت و ضد عفونی با کُلر خط آبرسانی به ملایر در حال اجراست.
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل گفت: برای تکمیل سد مخزنی سد عمارت گرمی مغان فاینانس یک هزار میلیارد ریال با تضمین دولتی از سازمان برنامه و بودجه اختصاص یافت.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: برای علاج بخشی سد وشمگیر به 270 میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم که تاکنون حدود 20 میلیارد تومان آن تأمین شده است. ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان با اشاره به اینکه تصفیه خانه آب و طرح آبرسانی شهر ملایر دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد، گفت: قرار است بخش زیادی از آب مورد نیاز این شهر از طریق سد کلان تامین شود.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی، از آغاز عملیات اجرایی پروژه ایمن سازی 182 هکتار از حریم و بستر رودخانه ارس و بازگرداندن 25 هکتار اراضی از دسترس خارج شده در اثر طغیان های فصلی به ایران طبق هماهنگی با کشور جمهوری آذربایجان بر اساس پروتکل توافقی سال 1334 خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کرمانشاه مشکل اصلی طرح آبرسانی به شهر کرمانشاه از سد گاوشان را کمبود اعتبار دانست و گفت: تلاش می کنیم تا پایان سال و یا اوایل سال آینده تصفیه خانه این طرح به صورت اضطراری وارد مدار شود.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۲:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
حکم مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان به عنوان رییس هیات مدیره و مدیر عامل به مدت دوسال دیگر تمدید شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی گفت: با هماهنگی شرکت آب و فاضلاب استان و سایر دستگاه های اجرایی تلاش خواهد شد تا تعداد روستاهای استان که با تانکر آبرسانی می شوند را به حداقل برسانیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل از دریافت تضمین دولتی از سازمان برنامه و بودجه کشور برای فاینانس هزار میلیارد ریالی از بنیاد مستضعفان و جانبازان با عاملیت شرکت ملی ساختمان به منظور تکمیل سد مخزنی عمارت خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۱۹    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان گفت: کلیات طرح آبزی پروری در باغات با استفاده از منابع آب چاه های باغات، در شورای حفاظت منابع آب استان هرمزگان مصوب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
آرش آریانژاد با حکم معاون آب و آبفای وزارت نیرو و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران به عنوان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان معرفی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی گفت: در 9 ماه امسال کمتر از 20 کیلومتر رودخانه و مسیل مهم در این استان لایروبی شده که نصف عملکرد سال گذشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون آب و آبفای وزارت نیرو طی حکمی، آرش آریا نژاد را به عنوان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان منصوب و از خدمات کامران خرم تقدیر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: تا دهه فجر در قالب پویش الف - ب - ایران قرارداد گردشگری سدها ابلاغ می شود که سد گلابر نیز جزو این سدها است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
جوادیان زاده با اشاره به ضرورت انتقال آب به یزد، گفت: سالانه 230 میلیون مترمکعب بیش از ظرفیت سفره های آب زیر زمینی در یزد برداشت می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با اشاره به تحقق بارش بسیار کم طی دی ماه جاری در استان گفت: بارش نزولات آسمانی طی سال آبی جاری ( از اول مهر تاکنون) هشت درصد نسبت به متوسط درازمدت کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۶:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی و عضو ستاد احیا دریاچه ارومیه گفت: حجم آب دریاچه ارومیه در دی ماه سال گذشته 3.35 میلیارد مترمکعب بود که دی ماه امسال به 3.29 میلیارد مترمکعب کاهش یافته است.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: هیچ برنامه ای در تأمین آب سد طالقان برای منطقه عظیمیه وجود ندارد و این امر بستگی به مدیریت شهری و شرکت آب و فاضلاب دارد که بخواهد در آینده بنا به تصمیمات برای چه مناطقی از استان تأمین آب را در نظر داشته باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۰:۱۷    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت:خط آبرسانی به ملایراز سد کلان این شهرستان تا دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد و مردم از آب سالم این سد برخوردار خواهند شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۰:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- بیرجند- محمد قربانی : مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی گفت: یک هزار و 850 چاه کشاورزی تاکنون مجهز به کنتور هوشمند شده است. به این ترتیب 89 درصد چاه های کشاورزی به کنتور هوشمند مجهز شده و 200 چاه باقیمانده معادل 11 درصد نیز تا بهمن مجهز خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان با بیان اینکه آب شرب ملایر از طریق 27 حلقه چاه تأمین می شود، گفت: خط آبرسانی به ملایر تا دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد و مردم ملایر از آب شرب سالم سد کلان ملایر برخوردار خواهند شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۷:۵۲    
زنجان- افشاری، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: از آغاز سالجاری تا 14 دی ماه بیش از 59 میلیون متر مکعب آب معادل 60 درصد مخزن سد تهم پر شده که این میزان در سال گذشته 59 درصد بود.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای ایلام درسال های گذشته به دلیل کمبود بارش و برداشت های بی رویه و همچنین وجود چاه های غیرمجاز میزان افت سطح آب های زیرزمینی در دشت های استان ایلام شامل مهران و دهلران به 15 متر کاهش یافته بود.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۴۵    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان با بیان اینکه در حال حاضر 604 میلیون متر مکعب ذخیره آب در سد سفید رود وجود دارد، از آبگیری 58 درصدی این سد خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان با اشاره به اقدامات انجام شده این شرکت در 9 ماهه سال جاری، از ساماندهی و لایروبی 22 کیلومتر از رودخانه های این استان خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: پیشرفت فیزیکی این پروژه به بیش از 90 درصد رسیده و در صورت اتمام آن علاوه بر اشتغال زایی بالا سالانه بیش از یک میلیون تن محصول به تولیدات کشاورزی استان اردبیل اضافه خواهد شد.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: سرمایه گذاری در حوزه گردشگری آبی با هدف جهش تولید و ایجاد اشتغال در این استان توسعه می یابد. عباس جنگی مرنی افزود ...
کرمان نو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۰۰    
به گفته مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کرمان یکهزار و 800 حلقه چاه کشاورزی فعال در قلعه گنج وجود دارد که با توجه به اهمیت معیشت مردم، چاه های کشاورزی غیرمجازی که فعال هستند امکان پلمب ندارند.
گام خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان بوشهر پیشرفت سد باغان را 40 درصد دانست و گفت: سد باغان سال 1400 آبگیری و نیمه نخست سال بعد آن افتتاح می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان گفت: براساس تصمیمات گرفته شده 500 کیلومتر از نهرهای کشاورزی گیلان لایه روبی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان با اشاره به بارش مناسب باران در فصل پاییز و اولین ماه زمستان گفت: با توجه به میزان بارش صورت گرفته در استان گیلان تاکنون 604 میلیون مترمکعب معادل 58 درصد مخزن سدسفیدرود آبگیری شده و شرایط در این موقع از سال نرمال است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی گفت: با تغییر نوع آبیاری از حالت سنتی به سیستم های نوین آبیاری می توان تا 40 درصد مصرف آب را کاهش داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان با بیان اینکه در حال حاضر 604 میلیون متر مکعب ذخیره آب در سد سفید رود وجود دارد، از آبگیری 58 درصد این سد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۷:۱۷    
جیرفت - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کرمان با بیان اینکه یکهزار و 800 حلقه چاه کشاورزی فعال در قلعه گنج وجود دارد گفت: با توجه به اهمیت معیشت مردم، چاه های کشاورزی غیرمجازی که فعال هستند پلمب نمی شوند.
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل با بیان اینکه روند اجرایی پروژه آبرسانی شهرهای نمین و عنبران مطلوب است پیشرفت فیزیکی این پروژه را 62 درصد اعلام کرد.