شنبه ۲۷ شهریورساعت ۰۲:۱۹Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل شرکت آب منطقه ای»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۱:۲۰    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان یزد: سالانه بین 200تا300 چاه غیرمجاز در استان پلمب می شود.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با اشاره به مدیریت منابع آب استان گفت: به رغم وجود خشکسالی، مشکل ذخایر آبی و تامین آب شرب در استان وجود ندارد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
ایرنا: مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان با بیان اینکه سد اکباتان همدان همچنان قربانی می گیرد گفت: با وجود هشدارهای لازم در رابطه با ممنوعیت شنا در آب بندها، یک نوجوان دیگر روز گذشته در این سد غرق شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان یزد: با توجه به افت شدید منابع آبی در دشت یزد اردکان به ویژه در منطقه چرخاب ، مدیریت مصرف باید به عنوان یک ضرورت مهم مورد توجه ویژه قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: پس از آزادسازی حریم رودخانه آبشینه به عنوان اولین رودخانه استان، گام بعدی رودخانه های عباس آباد و چشمه قصابان است که مطالعاتش انجام و حد بستر و حریم آن مشخص شده است.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۰    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان ایلام گفت : رعایت حقابه زیست محیطی از اولویتهای شرکت آب منطقه ای است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سیستان و بلوچستان با اشاره به اقدامات انجام شده، برنامه های وزارت نیرو برای تامین آب شرب شهرستان سراوان را تشریح کرد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: آزادسازی و رفع تصرف بستر رودخانه آبشینه از دست متصرفان غیرقانونی با حضور مراجع قضایی و نیروی انتظامی در حال انجام است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:عبدالرضا حاج علی بیگی فرماندار شهرستان تفرش به همراه مهندس یوسف عرفانی نسب مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی و مهندس عزت الله آمره ای مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان ، طی جلسه ای در خصوص روند آبرسانی اضطراری به شهر تفرش از چشمه هفتیان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی از کاهش 25 درصدی بارشها در استان خبرداد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۷:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای بوشهر گفت: با فعال شدن فاینانس خارجی سد دشت پلنگ در ماه جاری، عملیات اجرایی این پروژه به منظور تامین سالانه بیش از 17.8 میلیون مترمکعب آب شرب از منابع داخلی استان بوشهر، مجدداً به جریان افتاد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
میناب - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان گفت: در راستای جلوگیری از بروز خسارت های احتمالی ناشی از روباز بودن کانال های آبیاری میناب، این کانال ها با لوله GRP جایگزین می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گفت: انجام مطالعات و تعیین حریم و حد بستر راه نجات تالاب های این استان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۵    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران با اشاره به اینکه حدود 2هزار سردهنه سنتی در استان مازندران داریم که با وقوع سیلاب و طغیان رودخانه تخریب می شوند، گفت: نیازمند ردیف ملی حوادثی برای مدرن کردن این سردهنه ها هستیم.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: با همکاری و همراهی کشاورزان از خشک شدن رودخانه "کشکان" جلوگیری شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان از وجود یک هزار و 352 حلقه چاه غیرمجاز در استان خبر داد و گفت: بیش از 152حلقه چاه قطع برق و به کنتور هوشمند مجهز شده است، همچنین بیش از 400 حلقه چاه در دستور کار قرار داشته و در آینده به کنتور هوشمند مجهز خواهند شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان با اشاره به پیشرفت بیش از 90 درصدی طرح آبرسانی به شهرهای بندرترکمن و گمیشان گفت: این طرح از جمله 6 طرح آبرسانی است که شرکت آب منطقه ای استان درحال انجام آن است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان از هماهنگی و برنامه ریزی برای آزادسازی سراسری حریم و بستر رودخانه عباس آباد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان با اشاره به پیش بینی هزینه 50 میلیارد ریالی برای مطالعه افزایش سرانه شیرین سازی آب خزر برای گلستان گفت : چشم انداز استان برای حل مشکل کمبود آب شهروندان، صنایع و بخش کشاورزی، افزایش این سهمیه به 40 میلیون مترمکعب است .
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۸:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
گرگان- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: یکی از راهکارهای بلندمدت برای جبران کم آبی گلستان، استفاده از آب دریا بوده که تاکنون مجوز شیرین سازی 16 میلیون مترمکعب صادر شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۵۸    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: راه اندازی رصدخانه آب استان نیز از دیگر برنامه های مهم است که با استفاده از آن می توان به تمام منابع آبی استان نظارت و کنترل داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: با برنامه ریزی انجام شده بزودی موزه و گنجینه آب در استان قزوین احداث می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۹:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: تراز دریاچه ارومیه به یکهزار و 270 متر و 69 سانتی متر رسیده که نسبت به سال گذشته 62 سانتی متر کاهش یافته است.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اختتامیه چهارمین دوره و افتتاحیه پنجمین دوره طرح دانش آموزی داناب با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد، مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد، مدیرکل محیط زیست یزد، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی یزد و تعداد محدودی از رابطین آموزش و پرورش در مناطق مختلف استان برگزار شد
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۹:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “محمد علایی” مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در این آئین که با حضور فرمانده سپاه امام رضا(ع) و هیئت مدیره گروه راه نو برگزار شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد با اشاره به برگزاری طرح داناب (نجات آب) در بین دانش آموزان گفت: این قشر از جمله طیف های جامعه هستند که می توانند در ترویج آموزه های فرهنگی مصرف بهینه آب در خانواده موثر باشند.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۶:۰۳    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی ازکاهش 2 میلیارد و 20 میلیون مترمکعبی آب دریاچه ارومیه خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۲۲    
نخستین نیروگاه برقابی شرق کشور با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، فرمانده سپاه امام رضا (ع) و جمعی از مسئولان استانی به روی خروجی آب سد ارداک مشهد آغاز به کار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان سمنان گفت: بهره وری آب بخش کشاورزی استان در خوشبینانه ترین حالت 31 درصد است که باید با برنامه ریزی مناسب افزایش یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: منابع آب لرستان در وضعیت بسیار وخیمی قرار دارد و تداوم بحران خشکسالی خسارات جبران ناپذیری به منابع آب استان وارد می کند.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل از امضا و مبادله تفاهم نامه مشارکت بانک ملی ایران برای تامین 1800 میلیارد ریال اعتبار برای شبکه آبیاری و زهکشی سبلان شهرستان مشگین شهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۸:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی از کاهش 62 سانتیمتری تراز دریاچه ارومیه خبرداد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۰:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - ساری- امیرحسین طاهریان : مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران با بیان اینکه تامین و توزیع آب شرب پایدار و با کیفیت از مهم ترین مسائل استان است، اظهار کرد: در سال های گذشته تامین آب شرب از آب های زیرزمینی انجام می شد، اما اکنون با رشد روز افزون جمعیت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان البرز اعلام کرد که این شرکت در 2 بخش شاخص های عمومی و تخصصی در جشنواره استانی شهید رجایی برتر شناخته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۷:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد ایجاد گلخانه های نسل جدید را گامی دیگر در کاهش مصرف آب و عوارض آلودگی ها دانست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: با تکمیل سد باخانلو مشکلات آب شرب جنوب آستان برای سالهای آینده نیز حل خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد با تاکید بر ضرورت بازچرخانی آب در دو بخش صنعت و کشاورزی استان در راستای مدیریت مصرف گفت: در برخی از صنایع تا 5 مرتبه یا بیشتر نیز می توان آب را مورد استفاده قرار داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: در ماه های آینده شاهد جشن آبرسانی به آبیک خواهیم بود و پس از آن ادامه عملیات اجرایی جهت آبرسانی به 13 شهر و 194 روستای استان کلید خواهد خورد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: طی نیمه نخست شهریورماه امسال، هیچ بارشی در ایستگاه های باران سنجی این شرکت ثبت نشد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان با بیان اینکه ابتدا باید منشأها را در بحث ریزگرد شناسایی کرد، گفت: شرکت آب منطقه ای استان طی 10 سال اخیر به هیچ وجه اجازه نداده که حقآبه محیط زیست سه تالاب استان به نقطه نامناسب برسد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- جنگی، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: مصرف آب در اردبیل به مرز هشدار رسیده و ضروری است هموطنان در مصرف آب مدیریت واقعی را داشته باشند.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “جمشید عیدانی” اظهار کرد: کاهش بارندگی در سال آبی جاری تاثیر خود را روی منابع آب سطحی و مخازن سدها گذاشته است. ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۵۸    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان ضمن تاکید بر لزوم نصب کنتور هوشمند برای مصارف کشاورزی و صنعتی، گفت: از سال 1396 تاکنون روی 20 درصد از چاه های استان هرمزگان بیش از 3500 حلقه چاه ابزار اندازه گیری و کنتور هوشمند آب از انواع مختلف نصب شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: وجود پدیده ریزگرد در منطقه شمال گلستان به طور عمده منشا آن خارجی (صحرای قره قوم ترکمنستان در همسایگی استان گلستان) بوده و نکته ای مهم و باید وزارت امورخارجه برای پیشگیری از گسترش آن در این استان، رایزنی لازم را انجام دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان البرز گفت: میزان آب ذخیره شده در سدهای کرج و امیر کبیر در مقایسه با سال گذشته با 8 درصد کاهش مواجه بوده است؛ همچنین این آمار در سد طالقان با 35 درصد کاهش مواجه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۴۲    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: کاهش بارندگی ها سبب شده است تا سد ها ظرفیت آزاد سازی به سمت دریاچه ارومیه را نداشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد از رونمایی فاز اول سامانه مدیریت اطلاعات مکان محور این شرکت خبر داد و آن را یک شاه کلید برای تسهیل بیشتر کار ارباب رجوع خواند.
اهر خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۹:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی اعلام کرد: در حال حاضر تنها 33 درصد مخازن سدهای بزرگ این خطه پر است.
پایگاه خبری ماسال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان در بازدید از سد لاستیکی خالکایی ماسال، از پیشرفت فیزیکی 70 درصدی این سد خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۶:۵۶    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: باید به طرح مهار سیلاب در مناطق شرق و غرب شهرستان سبزوار توجه ویژه ای شود.