شنبه ۰۲ مردادساعت ۲۲:۲۲Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کتابفروشی»

رادیو گفت و گو   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
لاله زارع در گفتگو با برنامه "تقاطع فرهنگ" در رابطه با کتب صوتی که در اپلیکیشن ها ارائه می شود، اظهار کرد: این مجموعه ها غالبا به صورت کتابفروشی فعالیت می کنند؛ عده ای تصور دارند که این ها ناشر هستند ولی اینگونه نیست. ...
ثبت نام کتابفروشی ها در طرح تابستانه کتاب 1400 آغاز و همچنین پیش از اجرای این طرح، مطالبات کتابفروشی های عضو طرح “بهارانه کتاب 1400” نیز پرداخت خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
هجدهمین دوره طرح های فصلی فروش کتاب با عنوان تابستانه کتاب 1400 از نهم تا پانزدهم مردادماه در کتابفروشی های عضو طرح سراسرکشور برگزار می شود. هجدهمین دوره طرح توزیع یارانه کتاب از طریق کتابفروشی ها با افزایش 50درصدی اعتبار همراه است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین از آغاز ثبت نام کتابفروشی های استان قزوین در طرح تابستانه کتاب 1400 خبرداد.
معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: ثبت نام کتابفروشی های استان در طرح سراسری خرید تابستانه کتاب از طریق سایت tarh.ketab.ir آغاز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون فرهنگی و امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: ثبت نام کتابفروشی های استان در طرح سراسری خرید تابستانه کتاب از طریق سایت tarh.ketab.ir آغاز شده است و کتابفروشان می توانند با نام نویسی در این سامانه در طرح مزبور شرکت کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۳:۴۹    
صالحی با اشاره به برگزاری پنج دوره از طرح جام باشگاه های کتابخوانی گفت: منتخبین باشگاه کتابخوانی تیران و کرون به دبیرخانه مرکزی برای ارزیابی نهایی معرفی شدند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- کتاب حقوقی زنان ایرانی مزدوج با اتباع خارجه اثر امیر خواجه زاده و امیر بارانی بیرانوند از سوی انتشارات چتر دانش روی پیشخوان کتابفروشی ها رفت. ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با اشاره به آغاز ثبت نام کتابفروشی های این استان در طرح تابستانه کتاب 1400، گفت: طرح تابستانه کتاب فرصتی مغتنم برای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
با پیشنهاد انجمن ناشران و کتابفروشی ها، انجمن ناشران حرفه ای و گروه ناشران مستقل صربستان زمان برگزاری شصت وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب بلگراد تغییر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران ضمن اشاره به تسویه با کتابفروشی ها پیش از آغاز تابستانه به آمار جالبی از بهارانه 1400 اشاره کرد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با ایام عید غدیرخم و از تاریخ 9 مردادماه، طرح فصلی و حمایتی از کتابفروشان با عنوان تابستانه برگزار می شود. ثبت نام کتابفروشی ها نیز در این طرح از امروز سه شنبه آغاز می شود، پیش از اجرای این طرح، مطالبات کتابفروشی های عضو طرح بهارانه کتاب 1400 پرداخت خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به آغاز ثبت نام کتابفروشی ها در طرح تابستانه کتاب 1400 از سه شنبه 29 تیر گفت: کتابفروشی های استان می توانند با مراجعه به سایت tarh.ketab.ir در این دوره از طرح های توزیع یارانه کتاب از طریق کتابفروشی ها اقدام کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۲:۰۱   + ۳۴ سایت دیگر  
ثبت نام کتابفروشی ها در طرح تابستانه کتاب 1400 از فردا آغاز و همچنین پیش از اجرای این طرح، مطالبات کتابفروشی های عضو طرح بهارانه کتاب 1400 نیز پرداخت خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
نشست رونمایی از کتاب زندگی در روزهای قرمز با حضور نویسنده و ناشر و با توجه به شرایط کرونا، بدون حضور اهالی رسانه و ادبیات در کتابفروشی به نشر تهران برگزار شد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۰۲    
انتشارات مازیار قصد دارد تابستان 1400 شش کتاب جدید راهی کتابفروشی ها کند. عناوین این شش اثر عبارتند از: گالیله و منکران علم ، چرا با سگم از نسبیت می گویم؟ ، افراط گرایی ، هفت ونیم درس درباره مغز ، چگونه در فضا بمیریم؟ و معادله خدا .
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۸:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: داریوش مهرجویی کارگردان سینما ضمن اشاره به اینکه اقتباس با تصرف متفاوت است بیان کرد که در آثار سینمایی اش بیشتر تصرف کرده است نه اقتباس. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کتاب اوستاعلی ، خاطرات سرهنگ آزاده محمدعلی پردل و نوشته مجید زنگویی به کتابفروشی ها رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۸:۰۵    
تهران- ایرنا- آمار جدید از رشد 44 درصدی بازار کتاب ایتالیا در نیمه اول سال 2021 حکایت دارد؛ تعطیل نشدن کتابفروشی های این کشور در ایام کرونا، فروش کتاب را در ژانر سرگرمی چهار برابر و در ژانر سیاسی دو برابر کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
با اتمام عملیات عمرانی، تمام ایستگاه های اتوبوس راسته کتابفروشی ها در خیابان انقلاب به پایانه کاوه منتقل شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه فرهنگی: کتاب انقلاب ناتمام اینشتین (در جستجوی آنچه ورای کوانتوم نهفته است) نوشته لی اسمولین با ترجمه علی سمایی به تازگی توسط انتشارات معین به چاپ دوم رسیده است.چاپ اول این کتاب، فروردین امسال به بازار عرضه شد و حالا نسخه های چاپ دومش وارد کتابفروشی ها شده اند. ...
کازرون نما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
در آیینی، کتابفروشی پاتوق کتاب کازرون با حضور مسوولان و فعالان فرهنگی کازرون گشایش یافت.
هفته نامه وقایع استان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
زیر خط کودکی نگاهی به اهمیت ادبیات کودک به بهانه انتشار گزارشی درباره وضعیت نامناسب تعداد کتابفروشی های تخصصی کودک و نوجوان در استان مرکزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی رتبه این استان را در انتشارات و کتاب فروشی ها نامناسب ارزیابی کرد ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ کتاب شخصیت متعالی و سلامت روانی در پرتو خدا آگاهی در 248 صفحه توسط انتشارات پژوهشکده باقرالعلوم (ع) به زیور طبع آراسته شده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۴:۲۶    
مدیریت این اقامتگاه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کازرون، کتابفروشی مقدم را در این اقامتگاه با تخفیف دائمی50 درصد در زمینه های روانشناسی، تاریخی، مذهبی، کودک و نوجوان، رمان و ادبیات و ... راه اندازی کرده است.
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۲:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
مراسم رونمایی کتاب حوض خون ؛ با حضور فاطمه سادات میرعالی؛ نویسنده کتاب، علیرضا مختارپور؛ دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، مرتضی قاضی؛ نویسنده و جمع محدودی از علاقمندان به میزبانی کتابفروشی به نشر(تهران) برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
کتاب پژوهشی مدیریت مدرسه مبتنی بر رهبری معنوی با هدف ارائه مدل و الگویی مناسب برای مدیریت مدارس با رویکرد رهبری معنوی از طرف انتشارات مدرسه برای مدیران، تصمیم گیران و برنامه ریزان آموزش و پرورش (کارگزاران تربیتی جامعه اسلامی ایران) منتشر و روانه کتابفروشی ها شد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۰:۰۰    
چاپ دوم کتاب گذر ایّام شامل خاطرات خانم فریده مصطفوی دختر امام خمینی(س) توسط مؤسسه چاپ و نشر عروج منتشر شد. به گزارش جماران، این کتاب که خاطرات دومین دختر امام خمینی(س) را از مراحل مختلف زندگی با تمرکز بر شخصیت رهبر کبیر انقلاب اسلامی روایت می کند ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۹:۵۹    
کتابفروشی هفت داستان در اصفهان در همه پیک ها و قرنطینه ها نفس کشید و با هر زحمتی بود خودش را حفظ کرد. این کتابفروشی حالا می خواهد یک سالگی خود را جشن بگیرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
کتاب کرونا، مهمان ناخوانده نوشته احمد قلی زاده با نگاهی متفاوت و زبانی ساده راهی بازار نشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۸:۳۳    
تهران-ایرنا- پنجمین موج همه گیری کرونا با تعطیلی کتابفروشی ها، تحفه دیگری برای اهالی کتاب و فرهنگ دارد؛ هدیه ای که بساط دست فروشان کتاب را گسترده تر و چراغ کتابفروشی ها را خاموش می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۵:۴۵    
نوشیدن یک فنجان قهوه همراه با لذت بردن از کتاب مورد علاقه تان به علاوه سکوت و آرامش خیال، بحث کافه کتاب ها را از سایر کتابفروشی ها جدا می کند.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۲۱:۴۴    
کتابفروشی سارایوا با نورپردازی فوق العاده زیبایش، مکانی است که کتاب ها با ستون های متنوع رنگی چیده شده اند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
کتاب دختر لبخند مرواریدی اثر کلمنتاین واماریا با ترجمه مهدی گازر روانه بازار کتاب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کتاب تاریخ مصور بشر؛ تولد انسان نوشته دیوید وندرمولن با ترجمه جواد سروش منتشر و راهی بازار نشر شد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۰۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رمان شبحی با کلاه سیلندر نوشته محمدکاظم اخوان توسط انتشارات سروش منتشر و راهی بازار نشر شد. به گزارش مهر، رمان شبحی با کلاه سیلندر نوشته محمدکاظم اخوان به تازگی توسط انتشارات سروش منتشر و راهی بازار نشر شده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۰:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز از برگزاری سومین مرحله از طرح کتاب یار در سطح کتابفروشی های این شهر خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۰۸:۰۲    
گزارش پیش رو، روایتی تصویری از کتابفروشی هما واقع در خیابان بیهقی است.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۲:۴۳    
کتاب راز و رمز مذاکره؛ دستورالعمل روانشناسی تعهد نوشته داوید بیتون و استفان لُکر با ترجمه مازیار شیرازی توسط انتشارات ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۱:۱۸    
نویسنده و مولف کتاب شناختنامه شیرکو بیکس که چند روز اخیر در دسترس علاقه مندان و در پیشخوان کتابفروشی ها قرار گرفته است، شیرکو بیکس را شرافت شعر کُردی معرفی کرد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۷:۴۱    
سه نفر بودند. قد و نیم قد. با سر و صدا دویدند داخل کتابفروشی. انرژی عجیبی همراه شان بود. چنان شور و هیجان ما را دربرگرفت که گویی زلزله یا بحرانی کتا بفروشی را دچار هرج و مرج کرده باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
حسن پور گفت: فروش اینترنتی کتاب ها به کتابفروشان کمکی نمی کند و در این فضا فقط کتابفروشان حضور ندارند.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۲:۴۹    
سید محمدامین آل یس نویسنده، شاعر و نقاش جوان شیرازی، که او را با تخلص ادبی سَماآ نیز می شناسند، در 33 سالگی هفتمین کتاب تالیفی خود را منتشر کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۰:۰۲    
کتاب کووید 19: بازنشانی عظیم (آینده ی جهان در عصر پساکرونا) اثر مشترک تیری مالرت و کلاوس شواب روی پیشخوان کتابفروشی ها رفت.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گزارش پیش رو، روایتی تصویری از کتابفروشی انتشارات باقرالعلوم واقع در بن بست حاج نائب تهران است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - کتابفروشی خلوت است و جز چند نفری که کنار برخی قفسه ها مشغول وارسی کتاب ها هستند، باقی فضای به آن بزرگی تقریباً خالی است. به گزارش ایران ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
علی اسماعیلی که در برنامه "تقاطع فرهنگ" رادیو گفت وگو، سخن می گفت، با اشاره به افتتاح کتاب شهر برای نوجوانان، در خصوص این فروشگاه تخصصی گفت: بنای ما، راه اندازی کتابفروشی های مختلف در شهرهای ایران است. ...