پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۱۵:۵۲Oct 2020 22

جدیدترین‌های «کتابفروشی»

گیتی آنلاین   ۲ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری دروازه سنگی؛ بیست و یکمین شماره از ماهنامه اجتماعی – فرهنگی ندای قلم آبانماه 99 و با محوریت اندیشه و علوم انسانی به مدیرمسئولی حامد کاظم زاده خوئی، با مقالات و مطالب خواندنی بر پیشخوان کتابفروشی ها و دکه های مطبوعاتی نشست.
برترین ها   ۸ ساعت پیش    
برترین ها: در اینجا تصاویر از تاریخ نه چندان دور این سرزمین گذاشته ایم، نگاه به عقب شاید کمکِ آینده باشد. دو خیابان تهران در سال پنجاه و پنج. عباس آباد/ بهشتی، روبروی پروژه شهستان/ مصلی از غرب به شرق و بزرگراه جردن/ ماندلا قبل از چهار راه جهان کودک از شمال به جنوب ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کتاب دیوار سفارت، دیوار نفس که اخیراً روانه کتابفروشی ها شده است، تلاش دارد از زاویه دید جدیدی به بررسی ماجرای اشغال لانه جاسوسی توسط دانشجویان بپردازد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
رمان بیو، بیو، بیو با عنوان فرعی گاهشماری یک واقعه ی تا هنوز نامعمول نوشته ی ابراهیم دمشناس، توسط نشر نیماژ منتشر شد.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۲    
شنیدن اولین کلمه از زبان کودک لحظه شیرین و به یادماندنی است اما پدر و مادرهای حالا سطح انتظارات بیشتری از بچه های عصر رایانه ودوران اوج تکنولوژی مدرن دارند. داخل کتابفروشی یا اسباب فروشی ها که شوید انواع و اقسام کتاب ها و وسایل کمک آموزشی را مشاهده می کنید که گاه رده سنی آن از بدو تولد
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۰    
حوزه/ چاپ هفتم کتاب الفائق در کتابفروشی حوزه علمیه در میدان روح الله قم و مدرسه عالی دارالشفا ارائه می گردد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۷    
نشر پیدایش 23 داستان از سرزمین روتاباگا را در مجموعه کلاسیک های خواندنی خود برای گروه سنی نوجوان منتشر و روانه کتابفروشی ها کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۴   + ۳۳ سایت دیگر  
کتابفروشی های سراسر کشور می توانند از روز دوشنبه (5آبان) تا پنج شنبه (15آبان) با مراجعه به سامانه اینترنتی tarh.ketab.ir نسبت به ثبت نام در طرح پاییزه کتاب 1399 اقدام کنند.
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: مهلت ثبت نام کتاب فروشی ها برای شرکت در طرح پاییزه کتاب 99 اعلام شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۱۹    
خبرگزاری کتاب ایران قصد دارد در راستای حمایت از صنف کتابفروشان، به معرفی و انتشار گزارش تصویری از آنان بپردازد. گزارش پیش رو، روایتی تصویری از کتابفروشی خانه کتاب رشت ، واقع در میدان شهرداری ، خیابان امام خمینی ، کوچه شهید رضا مهربان است.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، هشت بند که به قلم مهرداد خالقی از سوی دفتر نشر معارف منتشر و روانه کتابفروشی ها شده است، داستان حضور یک طلبه در زندان مرکزی زاهدان را روایت می کند. کتاب با ماجرای ورود این طلبه در محرم سال 95 به زاهدان و پس از آن، برای تبلیغ در زندان زاهدان آغاز می شود. ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۷    
کتاب گمشدگی اثر مصطفی جمشیدی که از سوی انتشارات راه یار روانه کتابفروشی ها شده، یکی از کتاب های تاریخی آمیخته با تخیل است.
محمدحسین اسماعیلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در نشست با برخی از کتابفروشان استان گفت: مجهز شدن به ظرفیت های رسانه ای و ارتباطی از ملزومات یک کتابفروشی است
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۴    
کتاب هفت شهر شعر که به تازگی روانه کتابفروشی ها شده است، تلاش دارد به نقش شعر در احیای زبان فارسی و تأثیر آن بر ایرانیان بپردازد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سی ونه پله نوشته جان بوکان با ترجمه شیوا مقانلو توسط نشر صاد منتشر شد.
معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اعلام خبر در پیش بودن اجرای طرح حمایتی پائیزه کتاب از کتابفروشی های متقاضی در استان خواست در سایت طرح کتاب ثبت نام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۹    
زنجان – ایرنا – معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: طرح پاییزه کتاب از پنجم آبان به مدت هشت روز در کتابفروشی مجری طرح در این استان اجرا می شود.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۰    
مدیر کتابفروشی پرنیان در نیشابور که حدود 15 سال است در این شهر با ایده های جذاب و متفاوت به کتابفروشی مشغول است، می گوید: متاسفانه منتفی شدن امکان استفاده از فضای کتابفروشی برای مشتریان ما به دلیل لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی، آسیب جدی به ما وارد کرد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۰    
خبرگزاری کتاب ایران قصد دارد در راستای حمایت از صنف کتابفروشان، به معرفی و انتشار گزارش تصویری از آنان بپردازد. گزارش پیش رو، روایتی تصویری ازکتابفروشی نردبان ، واقع درخیابان بهشتی خیابان میرعماد است.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۰    
اولین بار کانر گوری خبرنگار آمریکایی که در سال 2013 به کوبا سفر کرده بود همانجا ماند و یک کتابفروشی از کتاب های انگلیسی زبان تاسیس کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
کتاب پسر های ننه عبدالله به قلم سعید علامیان؛ شامل خاطرات محمد نورانی، از مدافعان نامی خرمشهر در آغاز جنگ تحمیلی روانه بازار نشر شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
کتاب تروریسم و رسانه در قالب راهنمایی برای خبرنگاران و روزنامه نگاران رواهی کتابفروشی ها شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
"غبار صحرا" عنوان تازه ترین اثر انتشارات سوره مهر است که در حوزه ادبیات انقلاب اسلامی با تمرکز بر تاریخ شفاهی در منطقه گنبد منتشر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نشر پیدایش کتاب عشق و نان را به همراه 14 داستان از مجموعه کلاسیک های خواندنی برای گروه سنی نوجوان روانه کتابفروشی ها کرد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۵    
مدیر کتابفروشی شهرکتاب قم با گلایه از وضعیت اقتصادی و با اشاره به اینکه هیچ راهی برای حفظ سرمایه آن ها باقی نمانده است، گفت: مجموعه هایی شبیه ما در یکی دو سال گذشته نه تنها سودآوری نداشته بلکه کاملاً زیان ده بوده است.
اخبار ملکان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملکان گفت:همزمان با سراسر کشور طرح پاییزه کتاب 99 از دوشنبه 5 آبان به مدت 8 روز در کتابفروشی های عضو این طرح برگزار می شود.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری کتاب ایران قصد دارد در راستای حمایت از صنف کتابفروشان، به معرفی و انتشار گزارش تصویری از آنان بپردازد. گزارش پیش رو، روایتی تصویری از کتابفروشی نوک مدادی ، واقع درخیابان انقلاب است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کتاب رساله ای در باب مدارا و بردباری با ترجمه احسان دستغیب نویسنده جوان اهل شیراز راهی کتابفروشی ها شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کتابفروشی های مستقل آمریکا به کارزار اتحادیه کتابفروشان این کشور برای مقابله با سلطه آمازون بر بازار کتاب پیوستند.
بهرام فاضلی با هدف شناسایی وضعیت کتابفروشی های استان، حمایت از نویسندگان استانی و خرید کتاب از آنها، از کتابفروشی های سطح شهر کرمانشاه بازدید به عمل آورد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۰    
کتابفروشی " سرزمین کتاب " یکی از بزرگترین کتابفروشی های اهواز ؛ واقع در منطقه زیتون کارمندی است. در این کتابفروشی کتاب های هنری، زبان خارجه، مذهبی، آشپزی و طب، روانشناسی، زندگینامه و سفرنامه، ورزشی، فلسفه و کودک و نوجوان ارائه می شود. عکاس: بابک جاودانه
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری کتاب ایران قصد دارد در راستای حمایت از صنف کتابفروشان، به معرفی و انتشار گزارش تصویری از آنان بپردازد. گزارش پیش رو، روایتی تصویری از کتابفروشی انتشارات عروج ، واقع درخیابان انقلاب ، مقابل دانشگاه تهران است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
حمله هکری به کتابفروشی مشهور برنرز اند نوبل باعث افشای ایمیل ها و سوابق خرید هزاران مشتری این کتابفروشی آمریکایی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۴    
کتاب باران عشق سپاسگزاری اثر جویس مایر به ترجمه آزاد اعرابی از سوی انتشارات نسل نواندیش راهی بازار شده است.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کاش یک روز بیایید با هم بیرون برویم. غیر از مساله کتاب و اینها مشکلات دیگر هم زیاد است. اما بیایید یک روز با هم برویم کتابفروشی های خیابان انقلاب. همه کتابفروشی ها را بگردیم، شما یک کتاب با خط بریل پیدا نمی کنید ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- طرح پاییزه کتاب 99 آبان ماه امسال با مشارکت 16 کتابفروشی فعال و واجد شرایط در استان همدان برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کتاب بیدل و انشای تحریر ، به کوشش کاووس حسن لی، از تازه های نشر در حوزه ادبیات کلاسیک است که از سوی نشر معین بر قفسه کتابفروشی ها نشسته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
انتشارات جمکران برای احیاء کتب ارزشمند گذشته و این گونه است زینب تلخیصی از کتاب خصائص زینبیه را منتشر کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کتاب جدیدی با تمرکز بر زندگینامه جو بایدن تا آخر ماه اکتبر تنها چند روز پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا راهی کتابفروشی ها می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۰    
مجموعه شعر مکاشفه سروده سمیه جلالی توسط انتشارات سمت روشن منتشر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کتاب حاجی بابا در لندن با مقدمه بهاءالدین خرمشاهی از سوی نشر نگاه روانه کتابفروشی ها شد، این اثر در واقع ادامه کتاب سرگذشت حاجی بابای اصفهانی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
پیاده تا خورشید تازه ترین اثر علیرضا قزوه در قالب سفرنامه است. رونمایی از این اثر که توسط انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده است، قرار است فردا برگزار شود.
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز: طرح پاییزه کتاب از روز دوشنبه 5 آبان آغاز و تا پایان روز دوشنبه 12 آبان اجرا خواهد بود و بر اساس طرح پاییزه کتاب هر خریدار می تواند حداکثر تا 2 میلیون ریال کتاب با 20 درصد تخفیف از کتابفروشی های طرح خریداری کند.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۵    
فروشگاه کتاب رشد اهواز از کتابفروشی های قدیمی و بزرگ این شهر می باشد که در حال حاضر با 3 شعبه در اهواز فعالیت دارد . در شعب این کتابفروشی، کتاب های آموزشی، کمک درسی، هنر، روانشناسی، کودک و نوجوان، فلسفه و .. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۱    
شاگرد ته کلاس که برای گروه سنی نوجوان از سوی نشر پیدایش روانه کتابفروشی ها شده، داستانی است از دنیایی که با ورود پناهندگان دستخوش تغییر شده است.
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از افزایش سقف مجاز خرید کتاب در پانزدهمین دوره طرح توزیع یارانه کتاب از طریق کتابفروشی ها خبر داد و گفت: در طرح پائیزه کتاب 99 هر خریدار می تواند تا سقف 200 هزار تومان، کتاب خریداری نماید.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کتابفروشی شرق اهواز گفت: با توجه به نبود فضای مناسب ویژه کودکان، کتابفروشی شرق اقدام به تاسیس شعبه دوم خود در زمینه تخصصی کودک و نوجوان کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
آخرین جلد از مجموعه دایرة المعارف قرآن به سرپرستی حسین خندق آبادی دربردارنده مدخل ها با حروف ل-ی از سوی نشر حکمت منتشر و روانه کتابفروشی ها شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۶    
شهره احدیت در روزنامه اعتماد نوشت: این روزها در بحران کسادی بازار همه چیز که شامل اوضاع و احوال چاپ و نشر هم می شود شاهد انتشار جدیدترین کتاب ماریو بارگاس یوسا هستیم که به همت نشر نیماژ به بازار آمده است. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
کتاب یک خانواده عجیب نوشته بوفی نیل با ترجمه بهاره قاسم پور منتشر شد.