یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۲۰:۰۶May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کتابفروشی»

کتاب تبیین فلسفی رؤیا اثر محمد مصطفایی منتشر شد.
ایکنا   ۹ ساعت پیش    
کتابفروشی مجازی خانه کتاب که در ایام برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تعطیل بود همچنان غیرقابل استفاده است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۳:۱۶    
کتاب ستاره ای برای همه به قلم و تصویرسازی اِفِلین یاختمان با ترجمه فواد صادقیان از سوی انتشارات طوطی منتشر شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کتاب دره نظارتی؛ تاریخچه نظامی محرمانه اینترنتی توسط نشر سروش راهی کتابفروشی ها شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
کتاب خنوخ و قانون نوشته توماس مان با ترجمه محمود حدادی توسط نشر افق منتشر و راهی بازار نشر شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۸:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از ایجاد یک زنجیره بزرگ کتابفروشی خبر داد و گفت: یکی از برنامه های وزارت ارشاد با هدف گسترش فرهنگ مطالعهۀ ایجاد زنجیره بزرگ کتابفروشی در تمام شهرستان ها است که تامین کتاب آن همراه با تخفیف و یارانه با وزارت ارشاد خواهد بود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
کتاب سینمای قدسی؛ سینمای طراز انقلاب اسلامی شامل مجموعه بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران از سال 1369 تا 1400 با گردآوری و تدوین رسول حسنی ولاشجردی به تازگی توسط انتشارات صریر منتشر و روانه پیشخوان کتابفروشی ها شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
کتاب ژنرال چشم آبی نوشته شاداب عسگری و مرضیه یادگاری توسط انتشارات شهید کاظمی چاپ و راهی بازار نشر شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
کتاب مجموعه داستان کوتاه آسمان خاکستری به نویسندگی انیس امجدی به مناسبت چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری و روز دزفول بر پیشخان دو کتابفروشی رشد و مراج دزفول نشست.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
کتاب رهبر گرگ ها از مجموعه کلاسیک های خواندنی، نوشته الکساندر دوما با ترجمه نازنین عرب از سوی انتشارات پیدایش منتشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
رمان خانه نوشته یودیت هرمان به زودی با ترجمه محمود حسینی زاد توسط نشر افق منتشر و راهی بازار نشر می شود.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
کتاب ستاره ها چیدنی نیستند تلاش دارد مقوله حجاب را از دو منظر مورد بررسی قرار دهد؛ این که آیا حجاب، آزادی را از زنان می گیرد یا به آنها عزت بیشتری می بخشد، دو پرسش اساسی است که در این کتاب مطرح می شود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۲    
ایسنا/ایلام کتاب مادربزرگ برفی ، ترانه های کودکانه محمدرضا رستم پور با تصویرگری آمنه پورخلیل در نشر نیشتمان به همت حوزه هنری استان ایلام منتشر شد.
برترین ها / یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۰۷:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
کتاب فروشی 60ساله ای در گوشه یک پیاده رو در مرکز شهر جا خوش کرده و مشتریان خودش را دارد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۳    
مدیرفروش کتابفروشی فرهنگ گفت: هدف کتابفروشان، ناشران و مسئولین بالا بردن سرانه مطالعه در کشور است و این امر باعث پیشرفت فکری و فرهنگی مردم می شود.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۱۶    
مدیر کتابفروشی ئالای روناکی سنندج از جمله مهمترین مسائل نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را دغدغه های مالی خانواده ها برای خرید کتاب دانست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
آیین افتتاح شعبه جدید فروشگاه های زنجیره ای کتابشهر ایران در شهرستان سیرجان برگزار خواهد شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
این مکان به علت عدم رعایت ضوابط و مقررات اماکن عمومی تعطیل گردیده است. این جمله ای است که این روز ها از طرف اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی بسیاری از استان های ایران، بر بنری آویخته، بر سر در بسیاری از اماکن تجاری ازجمله کتابفروشی ها دیده می شود.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۳۶    
چرخه جدید فروش کتاب در کشور که با همراه کردن کتابفروشی ها در نمایشگاه کتاب همراه بود، با وجود معایبی که تشریح می شود، مورد استقبال قرار گرفته است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۲۳    
مدیرکتابفروشی واحه با اشاره به راه اندازی سامانه مجازی خرید کتاب همزمان با نمایشگاه کتاب تهران گفت: راه اندازی فروش مجازی کتاب توسط کتابفروشی ها به نوعی حمایت از کتابفروشی های استانی است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۹    
محسن مومنی شریف، مدیر سابق حوزه هنری و نویسنده کتاب در کمین گل سرخ (زندگینامه داستانی شهید صیاد شیرازی) می گوید: نمایشگاه کتاب سی و چهارم در ترویج کتاب و کتابخوانی موثر بوده است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۰:۴۹   + ۲۸ سایت دیگر  
صفحه منتسب به کتابفروشی اردیبهشت رشت، در شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز با درج تصویری از وضعیت فعلی این کتابفروشی از پلمب این واحد صنفی به دستور اداره اماکن و تعطیلی آن تا اطلاع ثانوی خبر داد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۳:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
صفحه رسمی کتابفروشی اردیبهشت رشت متعلق به سروش صحت ، بازیگر، کارگردان و نویسنده مشهور در اینستاگرام از پلمب این فروشگاه خبر داد.
برترین ها / دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۲:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
صفحه رسمی کتابفروشی اردیبهشت رشت متعلق به سروش صحت ، بازیگر، کارگردان و نویسنده مشهور در اینستاگرام از پلمب این فروشگاه خبر داد.
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
گیل خبر/ صفحه رسمی کتابفروشی اردیبهشت رشت متعلق به سروش صحت، در اینستاگرام از پلمب این فروشگاه به دستور اداره اماکن خبر داد. گفتنی است کتابفروشی اردیبهشت از شهریور سال 98 در گلسار رشت مشغول به فعالیت است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۹    
مدیر کافه کتاب دوست ساری گفت: کتابفروشی عملی حضوری است و حضور کتابفروشی ها در بخش مجازی نمایشگاه کتاب تهران، فضای ارتباط بین مخاطب و کتابفروش را فراهم نمی کند از این رو کتابفروشی ها باید در فضای فیزیکی نمایشگاه کتاب حاضر شوند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۹    
محمود حکیمی نامی آشنا در عرصه ادبیات دینی است، اما او بیش از هرچیز خود را معلمی ساده و عاشق اهل بیت(ع) می داند. وقتی از او درباره منطقه 16 می پرسیم به سال های 48، 49، 51 و 52 برمی گردد و از دوران تدریسش در دبیرستان شهید سید فاطمی (عدل سابق) در نازی آباد می گوید.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۲۱    
مژده دقیقی، مترجم می گوید: نمایشگاه کتاب تهران می تواند از فروشگاه صرف بودن خارج شود و نقش های بهتری ایفا کند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۱:۳۵    
کتاب ها در نظر کتاب بازها ارزشمند است؛ ساعت ها بین قفسهٔ کتابفروشی ها پرسه می زنند، با ولع تمام نشدنی کتاب های جدید را می خرند و در شبکه های اجتماعی گروه های کتاب خوانی را دنبال می کنند و در پروفایل خود علاقه شان به کتاب را در صدر تمایلاتشان می نویسند و از همه مهم تر اینکه افراد بیگانه با کتاب را ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۳    
موزه مردم شناسی در انتشاراتی و کتابفروشی نوید شیراز راه اندازی شد.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۶:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تا ساعت 13 امروز مبلغ 21 میلیارد و 400 میلیون تومان و تعداد 187 هزار نسخه کتاب به فروش رفته است که آب پاکی را بر دستان ناشران تحریم کننده این نمایشگاه ریخت.
نسیم آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۵:۰۰    
بسیاری معتقدند برگزاری نمایشگاه کتاب باعث کسادی بازار کتابفروشی های کوچکتر و توزیع کنندگان کتاب خواهد شد. در این میان راه حل هایی مانند سامانه ی خرید از کتابفروشی بی نتیجه مانده اند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۰    
مدیر کتابفروشی سیتک عسلویه، حضور کتابفروشی ها را در بخش مجازی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تحول آفرین دانست، اما به شرطی که ناشران در این نمایشگاه، فروش نداشته باشند و بخش فروش فقط به کتابفروشی ها اختصاص بیابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۹:۰۴    
قائم مقام سی و چهارمین نمایشگاه کتاب تهران گفت : 2 هزار و 700 ناشر داخلی , 100 ناشر خارجی و 200 کتابفروشی در نمایشگاه کتاب به مردم آثار عرضه می کنند .
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه کتاب تهران برخلاف نمایشگاه های تأثیرگذار کتاب در جهان، یک رویداد فرهنگی صرف نیست و شبیه به فستیوال های محلی است که مردم برای گذران اوقات فراغت و دورهمی های خارج از محیط خانه به آنجا سر می زنند و در کنار گشت و گذار از میان غرفه های کتابفروشی ها ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۳:۳۳    
علی رکاب، مدیر کتاب فروشی اسم: ما از نوشتار علم هنر فاصله گرفته ایم؛ همان گونه که عموم جامعه از خوانش فاصله گرفته اند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سعید محمدی نیا حضور کتابفروشی ها در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را کار جهادی مسئولان نمایشگاه خواند و گفت: این روش حمایت منطقی از صنعت نشر به شمار می آید و نتیجه آن در بلندمدت، حفظ بازار نشر است .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
سی و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با حضور بیش از 2 هزار و 700 ناشر و 200 کتابفروشی که برای اولین بار در نمایشگاه حضور دارند امروز، چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه در مصلی تهران افتتاح می شود.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۷    
رکنا: کتاب رساله ای در باب مدارا و بردباری با ترجمه احسان دستغیب نویسنده جوان اهل شیراز راهی کتابفروشی ها شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۳    
مدیر پاتوق کتاب اراک گفت: سامانه فروش اینترنتی نمایشگاه کتاب تهران محلی برای معرفی کتابفروشی ها است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۸    
مدیر کتابفروشی کتاب شهر قم حضور کتابفروشی ها را در نمایشگاه کتاب تهران یک قدم رو به جلو معرفی کرد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۰۶    
مدیر کتابفروشی نشر وارش گفت: نمایشگاه مجازی کتاب، فرصت آشنایی کتابفروشان با مخاطبان جدید مجازی را فراهم می کند و افزایش فروش کتاب را در یک بازه زمانی به همراه دارد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۰۱    
مدیر کتابفروشی شهرکتاب زنجان با بیان اینکه نفس برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب خوب است؛ اما به خاطر زمان بر بودن ثبت اطلاعات امکان حضور فراهم نمی شود، اضافه کرد: باید روند این فرآیند کوتاه تر و سهل گیرانه تر باشد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۵    
محمدهاشم اکبریانی، شاعر و داستان نویس می گوید: حضور کتابفروشی ها و ناشران کوچک را در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می توان به فال نیک گرفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
برای من راحت تر است که آموزشگاه موسیقی را جمع کنم، دفتر مشاور املاک بزنم. بیشتر درآمد دارد، اما اگر همه این گونه فکر کنند و همه آموزشگاه ها جمع شود و بنگاه شود، همه کتابفروشی ها کبابی شود چیزی از فرهنگ نمی ماند. متأسفانه ما را به سلبریتی ها می چسبانند. مثلا مهران مدیری را با ما مقایسه می کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
کتاب خان کُشی رمانی تاریخی به قلم احسان قائدی است که به همت نشر معارف چاپ و روانه بازار نشر شده است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۳    
مدیر کتاب فروشی پاتوق کتاب با تأکید بر تأثیر سیاست های جدید در برگزاری نمایشگاه کتاب تهران بر تقویت ویترین کتاب گفت: امیدواریم امسال با حضور کتابفروشی ها در سی و چهارمین نماشگاه کتاب تهران تحول عظیمی در عرصه فروش کتاب رخ دهد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۰    
مدیر کتابفروشی پاتوق کتاب یاسوج گفت: برای اینکه کتابفروشان هم از نمایشگاه کتاب دست خالی بیرون نیایند باید تغییراتی در نحوه برگزاری نمایشگاه ایجاد شود.