چهارشنبه ۱۳ مهرساعت ۰۰:۲۸Oct 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ققنوس»

دانا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیران پروژه "ققنوس ایران" یا همان انقلاب زنان در ایران این بار با محوریت مرحومه مهسا امینی فرصت را مناسب دیدند تا اقدامات خیابانی را رقم زنند. ولی این فتنه هم سوخت و از خاکسترش هم جز گرد و غباری زودگذر چیز دیگری باقی نخواهد ماند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۵    
یزد - ایرنا - شعله های زرد و قرمز آتش همیشه گرمابخش نیست، گاهی درپی یک حادثه کوچک جان یا خانمانی را در تنوره عصیانگر خود بی رحمانه فرومی کشند و اینجاست که انسان هایی فداکار ققنوس وار خود را به آب و آتش می زنند تا گرفتاران آن سوی شعله ها را زندگی دوباره هدیه کنند.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شهید مصطفی زنگنه جوکار در قسمتی از وصیت نامه خود آورده است: ای جنایتکاران آمریکایی! با خون من و برادرانم خون ها به پا می شود و از میان آن ها با عزمی استوار جوان هایی علیه تو به پا می خیزند و تا ابد تو را به نابودی می کشانند. ...
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
دنیای معدن-سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: بر اساس مصوبه شورای عالی معادن، ایمیدرو، بهره بردار جدید معدن" قفنوس یک خواف " را مشخص و این بهره بردار فعالیت خود را آغاز کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۱۲    
ققنوس در نمادشناسی ماسونری سمبل برقراری نظم نوین است.نظمی بر آمده از دل آشوب، خون و آتش که رسما رمز شروع فتنه و آشوب است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
انتشارات ققنوس دو کتاب از مجموعه پانوراما را از دو نویسنده نام آشنا، سیموف و ری بردبری منتشر و روانه کتابفروشی ها کرد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
شهید محمدنبی روستایی در قسمتی از وصیت نامه خود آورده است: هیچ فریضه ای بالاتر از حفظ اسلام نیست. شهید شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی ...
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
شهید سید ناصرالدین حسینی در قسمتی از وصیت نامه خود آورده است: پیرو ولایت باشید و با منافقان مقابله کنید. شهید شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
کتاب دکتر جکیل و آقای هاید و دو داستان دیگر نوشته رابرت لوئیس استیونسون با ترجمه مهرداد وثوقی توسط انتشارات ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۲۲:۳۷    
با پیوستن 16 زن به سازمان آتش نشانی و پوشیدن لباس رسمی آتش نشانان، زنان هم به طور رسمی وارد شغل آتش نشانی شدند. این 16 زن از آذر ماه سال 99 بنا بود فعالیت خود را به عنوان آتش نشان آغاز کنند، ولی این ماجرا تا به امروز مسکوت ماند، اما به مناسبت روز آتش نشان ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- به گفته مدیر انتشارات هزاره ققنوس اگر افرادی که در حوزه نشر دفاع مقدس فعالیت می کنند شبیه افرای بودند که ازآن ها روایت می کنند، نه تنها در ایران نشر دفاع مقدس شناخته شده ای داشتیم، بلکه مبارزان ایرانی مانند پارتیزان های یوگسلاوی در جهان شناخته شده بودند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۳:۳۱    
پایان ندارد قصه ققنوس ها در جنگ عنوان تازه ترین سروده نجمه پورملکی از شاعران گیلانی است که به مناسبت هفته دفاع مقدس منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۹:۲۳    
گرگان_ایرنا_آتش نشانان در بحران ها و وقایع مختلف ققنوس خط مقدم ایثارگری، جانفشانی و از خودگذشتگی بوده که بی ادعا با دلی پر از عشق و دریایی پر از مهر فروزان به نبرد با شعله های آتش می پردازند.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
شهید اسماعیل جورابی در قسمتی از وصیت نامه خود آورده است: من با تمام قدرت خود می جنگم. گرمی آفتاب تابستان، باد سرد پاییز، برف و باران زمستان و سنگینی آلات جنگی را تحمل می کنم و خود را فدای قرآن و اسلام و امام می کنم. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شهید حمیدرضا دماوندی در قسمتی از وصیت نامه خود آورده است: پیامم به ملت ایران این است که وحدت خود را حفظ کنید. شهید شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
هنرآنلاین : مجموعه داستان قتل های آبرومندانه نوشته ری بردبری منتشر شد. این کتاب شامل پنج داستان کوتاه تحت عناوین اونتردرزیبوت دکتر ، فینگان ، قتل های آبرومندانه ، سریع تر از چشم و تبادل است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کتاب انگلستان عصر الیزابت نوشته ویلیام دبلیو. لیس با ترجمه پریسا صیادی توسط نشر ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شهید عزت الله رحیمی در قسمتی از وصیت نامه خود آورده است: هر قطره خون شهیدی به زمین می ریزد خط استوار دین اسلام را محکم تر و پرشورتر می سازد ما هم باید وظیفه خود را شناخته و به آن عمل کنیم و پیرو ولایت فقیه باشیم. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شهید علی رضایی در قسمتی از وصیت نامه خود آورده است: امروز اسلام عزیز نیاز به حمایت دارد و من توفیق پیدا کرده ام در راه دفاع از اسلام و قرآن و پیروی از رهبرم قدم بردارم. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
دفتر تحکیم وحدت در واکنش به وحشی گری ها در اغتشاشات اخیر با صدور بیانیه ای آورده است: برخی شهر های ایران عزیز ما به جولانگاه لشگر فارسی زبان داعش بدل شده و هر از چندگاهی خبر از یک اقدام وحشیانه از سوی این وحوش به گوش می رسد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۱:۱۹    
قالیباف، سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت از تعیین تکلیف معدن ققنوس خواف تا اوایل مهر خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
قالیباف، سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت از تعیین تکلیف معدن ققنوس خواف تا اوایل مهر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
کتاب انگلستان عصر ویکتوریا نوشته جان اف. ووکوویتس با ترجمه فرید جواهرکلام توسط انتشارات ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
یک جانباز دوران دفاع مقدس درباره دوران مجروحیتش می گوید: توی دهانم ملحفه می گذاشتند که فریاد نزنم. گاهی فکر می کردم دوام نمی آورم و توی یکی از همین پانسمان کردن ها از درد می میرم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
پادشاهی بریتانیا ، انگلستان عصر الیزابت و انگلستان عصر ویکتوریا 3 کتاب تازه از انتشارات ققنوس است که در قالب مجموعه تاریخ جهان منتشر و روانه بازار نشر شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
کتاب جنبش دانشجویی دهه 1960 به همت نشر ققنوس منتشر و روانه بازار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس، از پیگیری موضوع معدن ققنوس خواف و تأخیر وزارت صمت در واگذاری این معدن به پیمانکار جدید خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۷:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تغییرات همیشه وجود دارند و تحول و رشد نیازمند تغییر است. این یکی از مهمترین اصول مدیریتی است که در دانشگاه ها تدریس می شود و هر مدیر کارآمدی را برآن می دارد که برای تحولات اساسی دست به تغییرات کوچک و بزرگ زند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
دو عنوان جدید از مجموعه پانوراما با آثاری از آیزاک آسیموف و ری بردبری توسط انتشارات ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۰:۳۷    
حسین نوریان * در اسطوره های ایرانی ققنوس پرنده ای است که در آتش برافروخته خود می نشیند و پس از سوختن از خاکسترش برمی خیزد و گویی با چنین پیشامدی دوباره جانی بیشتر می گیرد و بالنده تر می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای درباره موضوع واگذاری معدن ققنوس خواف به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال نیز گفت: هنوز تصمیم قطعی برای این موضوع گرفته نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
کتاب زیاد فکر نکنید نوشته آن بوگل با ترجمه فاطمه ضیاءتوحیدی توسط انتشارات ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
شهید حجت الله سروش در قسمتی از وصیت نامه خود آورده است: پیرو خط امام خمینی باشید و جبهه ها را خالی نگذارید. شهید شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
کتاب برآمدن اقتدارگرایی با ویرایش گری وینر و ترجمه شهریار خواجیان توسط انتشارات ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۰۲:۱۶    
سخنگوی وزارت صمت گفت: در تاریخ 15 مرداد 1401 شرکت ایمیدرو آگهی مناقصه بهره برداری از معدن ققنوس یک را منتشر کرده و اکنون اقدامات واگذاری به بهره بردار جدید در حال انجام است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
با گذشت 10 ماه از پایان زمان پروانه بهره برداری معدن ققنوس خواف، این معدن هنوز به بهره بردار جدید واگذار نشده؛ تعللی که تاکنون 2 هزار میلیارد تومان خسارت به جا گذاشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت گفت: در تاریخ 15 مرداد 1401 شرکت ایمیدرو آگهی مناقصه بهره برداری از معدن ققنوس یک را منتشر کرده و اکنون اقدامات واگذاری به بهره بردار جدید در حال انجام است.
برترین ها / بانی فیلم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۳:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
گفتی حالی از خودم بنویسم. حالا دیگر هجده ماه است که از نان، عدس پلو با پنیر و نیمرو، پسته و... فقط یک خاطره در ذهنم مانده. هجده ماه است به قول پُل سلان صبح می نوشم و عصر می نوشم؛ یک سوپ آبکی که توش دو تا قارچ معلق می زند یا شیرموزی که برام می فرستند.
الف   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فیلیپ فورست، متولد 1962، نویسنده و منتقد ادبی و هنری فرانسوی است که جستارهای بسیاری در زمینه ی ادبیات و هنر کلاسیک و نیز آوانگارد در کارنامه ی خود دارد ...
بیتوته   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرهای مربوط به خاک سپاری عباس معروفی از طرف انتشارات ققنوس تکذیب شد.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۵:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
طبق اطلاع خانوادۀ مرحوم عباس معروفی مراسم خاکسپاری ایشان که قرار بود روز جمعه 11 شهریور ماه برگزار شود، به تاریخ 5 مهرماه ساعت 11 به وقت آلمان در برلین موکول شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۵:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
بنا به گفته روابط عمومی انتشارات ققنوس (ناشر آثار عباس معروفی) این نویسنده پنجم مهرماه به خاک سپرده می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
کتاب ایده پدیدارشناسی؛ پنج درسگفتار نوشته ادموند هوسرل با ترجمه طالب جابری توسط انتشارات ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۳:۱۷   + ۴۷ سایت دیگر  
طبق اطلاع خانوادۀ مرحوم عباس معروفی مراسم خاکسپاری ایشان که قرار بود روز جمعه 11 شهریور ماه برگزار شود، به تاریخ 5 مهرماه ساعت 11 به وقت آلمان در برلین موکول شد.
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۲:۵۱   + ۴۳ سایت دیگر  
صفحه رسمی خانه هدایت و نشر گردون اعلام کردند که عباس معروفی نویسنده شهیر ایرانی در سن 65 سالگی درگذشت. عباس معروفی که رمان های معروف سال بلوا و سنفونی مردگان او از جمله آثار پر مخاطب بوده است سال های آخر زندگی خود را در آلمان سپری کرد.
پیک نکا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
پرسنل نیروگاه شهید سلیمی نکا برای کاستن از مدت زمان خارج بودن واحدها از مدار تولید در شرایط بسیار دشوار و گرمای طاقت فرسای همراه با رطوبت بالا تمام تلاش خود را در راستای حفظ روند تولید برق برای حفظ آسایش جامعه به کار گرفتند که گوشه ای از مجاهدت های این نیروهای پرتلاش برای بازگرداندن یکی از بویلرهای ...
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۱:۵۷    
رمان الف/یا به قلم رضا علی پور با ترجمه محمدرئوف مرادی که ادای دینی به هنر خط و خطاطی است از سوی نشر ققنوس منتشر شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
شهید مجید خدارحمی در قسمتی از وصیت نامه خود آورده است: امام عزیزمان را تنها نگذارید و روحانیت را تضعیف نکنید. شهید شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی ...