پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۲:۱۱Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روزنامه همشهری»

برترین ها   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۶:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه همشهری در صفحه نخست شماره امروز خود در اقدامی عجیب با انتشار تصویری از علی کریمی، مهران مدیری، کتایون ریاحی، شبنم فرشاد جو و زانیار خسروی ضمن حمله به این چند چهره مشهور آنان را از عوامل اصلی التهابات و اعتراضات اخیر مردمی به مرگ مهسا امینی، دختر 22 ساله سقزی معرفی کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه همشهری به مناسبت حضور یکساله محمد خزاعی مدیر سازمان سینمایی به کارنامه کاری او پرداخته است.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۳:۰۵    
روزنامه ی "همشهری"، با انتشار تصویر پنج چهره ای که ویدیو یا متن اعتراضی منتشر کرده اند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۰    
برترین ها نگار جواهریان مجددا مادر شد | خوشحالی همسر نگار جواهریان از دوباره پدر شدنش کنایه تند روزنامه همشهری به مهران مدیری | درخواست مهران مدیری از صداو سیما رد شد؟ رونمایی لعیا زنگنه از نوه هایش | لعیا زنگنه چقدر پیر شده؟ حرف های توهین آمیز هالک ایرانی درباره تیم استقلال | هالک ایرانی به دردسر ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
خرداد: روزنامه همشهری پس از واکنش برخی چهره های ورزشی و هنری به حوادث اخیر در شماره امروز خود به شدت از آنها انتقاد کرد. جنجالی ترین قسمت گزارش روزنامه همشهری حمله به مهران مدیری بود. این روزنامه مهران مدیری را نان به نرخ روز خوری معرفی کرده که بازی را خود یاد گرفته است! ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۷:۰۲   + ۳۰ سایت دیگر  
گرچه در فضای کنونی سیاست ایران، باید همیشه منتظر اتفاقات جدید بود اما برخی در این میان همیشه یک پای برد هستند.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۹:۵۳   + ۲۳ سایت دیگر  
روزنامه همشهری در واکنش به اقدامات اخیر علی کریمی به او حمله کرد و او را لیدر اغتشاشگران خطاب کرد.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۱    
سایت روزنامه همشهری تصاویری منتشر و آن را مربوط به تجمعات رشت عنوان کرد و مدعی شد که در اعتراضات، 5 زن به صورت برهنه در خیابان حاضر شده بودند. براساس این خبر، این افراد توسط ماموران پلیس متوقف شده و اطراف آنها را احاطه کرده اند تا در انظار عمومی رویت نشوند.
اراذل و اوباش حزب نیستند، سر ندارند، رهبر ندارند و شناسنامه ندارند. اینها در شرایطی مجتمع می شوند که حق، پوشانده شود و حق پوشانده نمی شود مگر به سکوت خواص.
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۳:۴۳   + ۳۲ سایت دیگر  
مهران مدیری، بازیگر سینما و تلویزیون در یک پست اینستاگرامی ضمن تسلیت درگذشت مهسا امینی از مدیران کشور خواست با مردم خشونت نکنند، به حرف مردم گوش کنند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
محسن مهدیان مدیرعامل روزنامه همشهری در یک برنامه تلویزیونی گفت: اساسا گشت ارشاد و حجاب، مساله اول و دهم جامعه ما نیست، اما مساله اول دشمن است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
محسن مهدیان، مدیرعامل روزنامه همشهری در یک برنامه تلویزیونی گفت: اگر رویدادهای تلخ منجر به رشد آگاهی جامعه شود، رویداد پربرکتی است. در روزهای گذشته نشان داده می شد که رسانه های سعودی و انگلیسی و آمریکایی خون خواه خانم مهسا امینی شده اند. اما یکی از این خبرنگاران فراری شفاف اعلام کرد مساله مهسا نیست.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مسئول روزنامه همشهری درباره تجمعات اعتراضی اخیر، توئیتی را منتشر کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
در بخش پایانی مناظره شبکه خبر با حضور غلامحسین کرباسچی، مدیرمسئول روزنامه هم میهن و عبدالله گنجی، مدیرمسئول روزنامه همشهری بحث داغی درباره حجاب و نماز درگرفت.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
چگونه می توان حمایت خاندان ننگین پهلوی را از دختر ایرانی باور کرد درحالی که در دوران حاکمیت آنها زنان و دختران ایرانی فقط به جرم یک انتقاد ساده به شکنجه گاه های رژیم برده می شدند و وحشتناک ترین شکنجه ها را روی آنها پیاده می کردند.
شاید جالب ترین نام بین بازیکنان حاضر در اردوی اتریش تیم ملی، وحید امیری باشد؛ ستاره پرسپولیس که از اواخر فصل گذشته مصدوم شده و مدت هاست پا به توپ نزده است.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
برای تحلیل ترکیب و مدل و آرایش اعتراضات این چند روز یک راه رجوع به نهادهای امنیتی است؛ اما یک راه نیز تحلیل گونه شناسی و تبارشناسی و معناشناسی شعارهاست.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۲:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
در بخش پایانی مناظره شبکه خبر با حضور غلامحسین کرباسچی، مدیرمسئول روزنامه هم میهن و عبدالله گنجی، مدیرمسئول روزنامه همشهری بحث داغی درباره حجاب و نماز درگرفت. این بخش را به طور کامل ببینید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
جماران نوشت : عبدالله گنجی تاکید کرد : اگر قرار بود اجرای شریعت نکنیم چرا امام باید قیام میکرد؟ می دادند به یک روشنفکر قیام کند، مثل بازرگان. استاندار کردستان خبر داد / مرگ مشکوک سه نفر در جریان اعتراضات اخیر در شهرهای استان ...
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۱:۱۴   + ۲۹ سایت دیگر  
غلامحسین کرباسچی، مدیر مسئول روزنامه هم میهن در برنامه گفت و گو محور شبکه خبر گفت: اگر بخواهیم رکن اصلی قانون را اجرا کنیم باید از همین در استودیو که در آن حضور داریم شروع کنند به گرفتن خانم ها.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
چشم باز کنیم و دقیق شویم که چه کسانی میدان دار و معرکه گیر این ضایعه شدند. تریبون دار اصلی و مروج نامدار جریان فحشا رسما اعلام کرده است نام مهسا برای ما اسم رمز قیام است. چطور برخی هنوز متوجه مسئله نیستند؟
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۶:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه همشهری درباره فوت مهسا امینی نوشت: ناکسان و معاندین ادعا کرده اند که در هنگام انتقال این خانم توسط گشت ارشاد به مقر پلیس ضرب و شتم اتفاق افتاده است. ما می گوییم به فرض این اتفاق افتاده باشد، پس ضرب و شتم می تواند یک گزینه باشد؛ اما آیا این گزینه قطعی است؟ آیا این وقوع ضرب وشتم احراز شده است؟
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
جناب آقای محسن مهدیان سلام علیکم یادداشت شما در خبرگزاری فارس انگیزه ی من برای این نوشتار شد. نمی دانم شما مرا می شناسید یا نه. 15 سال قبل، در محضر بزرگان روزنامه نگاری و مدیریت رسانه که نامشان در تاریخ مطبوعات جاودان است، افتخار معاونت سردبیری روزنامه همشهری را داشتم.
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۶    
خرداد: روزنامه همشهری گفتگویی با فرشته روح افزا داشته است که وی نسبت به برداشته شدن گشت ارشاد اعلام نارضایتی کرده. فرشته روح افزا، استاد دانشگاه و پژوهشگر حوزه زنان و خانواده و عضو سابق شورای فرهنگی اجتماعی زنان نیز در گفت وگو با همشهری در این زمینه گفت ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۹   + ۳۴ سایت دیگر  
روزنامه همشهری در گزارشی به بررسی میزان افزایش هزینه پیامک های واریز و برداشت بانکی پرداخته و موضوع اجحاف در حق مشتریان بانک را بررسی می کند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۸:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
حج هیچ ربطی به آل سعود ندارد، آنان خود را مجری می دانند و جغرافیای آن چنین ایجاب می کند. آل سعود 97سال است که آنجا پیدا شده است آیا قبل آن حج نبوده است؟
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: روزنامه همشهری در یک طرح گرافیکی، درصد سالخورده های شهر تهران نسبت به منطقه محل سکونت شان را منتشر کرده است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل روزنامه همشهری در یادداشتی از عملکرد گشت ارشاد در ماجرای فوت مهسا امینی دفاع کرد!
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل روزنامه همشهری خواستار مجهزتر شدن گشت های ارشاد شد و نوشت: مجهز شدن به دوربین، آموزش کامل نیروی انسانی، حضور پلیس زن خبره، تجهیزات فناورانه ردگیری و ... از ضروریات این عرصه است.
سلامت نیوز / شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تعداد مبتلایان و قربانیان کرونا در جهان رو به کاهش است و حالا سازمان بهداشت جهانی (WHO)، چشم انداز مثبتی را از احتمال نزدیکی به پایان پاندمی کووید-19 ترسیم کرده است.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: پدر همیشه یک ساک آماده برای رفتن به زندان داشتند و ما هم به این وضعیت کاملا عادت کرده بودیم. به گزارش فکرشهر، علی احمدی فراهانی، تاریخ پژوه، در یادداشتی در روزنامه همشهری نوشت: زنده یاد آیت الله سیدمحمود طالقانی عمدتا به کرنش ناپذیری در برابر استبداد و استعمار شناخته می شود ...
سلامت نیوز / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
هر سال اول مهر که می شود، در کنار ثبت نام دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی، بحث ثبت نام کودکان کار در مدارس دولتی دغدغه ای است که حامیان حقوق کودکان باید با آن دست و پنجه نرم کنند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۳:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
محسن مهدیان مدیرعامل روزنامه همشهری وابسته به شهرداری تهران در واکنش به ماجرای به کما رفتن مهسا امینی نوشت: ماندم از جماعت انقلابی همیشه در صحنه که فکر می کنند لگد به ناجا و نظام نزنند از بقیه جا می مانند ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۷    
غریفی در سال 1323 در خرمشهر به دنیا آمد و بیش از 30 سال است که با خانواده اش در هلند زندگی می کند. روزهای اخیر مصادف شده بود با هفتاد و سومین بهار زندگی این مرد خستگی ناپذیر عرصه ادبیات.عدنان از سال 1983 که در هلند ساکن شد، تا به حال چند بار به اهواز و خرمشهر سفر کرده است.
صنعت ماشین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۶:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
صنعت ماشین: روند افزایش قیمت در بازار خودرو این هفته نیز مانند هفته گذشته ادامه یافت و انواع خودروهای مونتاژی و تولید داخل نسبت به هفته قبل بین 2 تا 20میلیون تومان گران شدند. روزنامه همشهری امروز،روزنامه همشهری صبح،صفحه روزنامه همشهری،دانلود روزنامه همشهری امروز،همشهری آنلاین
برترین ها / نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۰:۰۶   + ۳۲ سایت دیگر  
اخبار این روزها درباره پسر خزعلی اذهان را به سمت تحصیل پسر معصومه ابتکار در آمریکا می برد. نکته جالب اینجاست که ابتکار و خزعلی هر دو معاون زنان و خانواده هستند ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۸:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
برخی اکانت های توییتری مدعی شدند حمید رضازاده، فرزند انسیه خزعلی که هم اکنون در کانادا سکونت دارد، به عنوان مؤسس و مدیر اجرایی و همچنین مدیر نرم افزار شرکت بترنت که خدمات وی پی ان مجانی به کاربران ایرانی ارائه می کند، فعال است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
برخی اکانت های توییتری مدعی شدند حمید رضازاده، فرزند انسیه خزعلی که هم اکنون در کانادا سکونت دارد، به عنوان مؤسس و مدیر اجرایی و همچنین مدیر نرم افزار شرکت بترنت که خدمات وی پی ان مجانی به کاربران ایرانی ارائه می کند، فعال است.
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۷:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سرانجام اتفاقی که همه می دانستند وقوعش قطعی است، رخ داد و کارلوس کی روش رسما به عنوان سرمربی تیم ملی ایران معرفی شد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۸:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه همشهری در گزارشی که به معطلی بیماران در مراجعه به پزشکان منخصص پرداخته است نوشت: ساعت 9شب تشریف بیاورید به مطب، 4ساعت هم معطلی دارید. منشی مطب این را می گوید و تلفن را قطع می کند.
سلامت نیوز / خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۳:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
آمار ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی در کشور رو به افزایش بوده و علاوه بر کرونا، سبک زندگی ایرانی ها هم این روند را شدت بخشیده است. آمار سکته های قلبی هم دوبرابر افزایش پیدا کرده و انجام اقدامات پیشگیرانه برای کاهش بیماری های قلبی وعروقی ضرورت دارد؛ این در حالی است که کم تحرکی ...
برترین ها / شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
اغراق نیست اگر بگوییم همه چیز برای شان در پول خلاصه می شود؛ کسانی که حتی از مهم ترین و مقدس ترین اتفاق زندگی ، یعنی تولد فرزندشان هم درآمدزایی می کنند.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
چرا بعضی ها برابر کرونا مقاوم هستند؟ متخصصان دلایل مبتلانشدن بعضی افراد به کووید-19 در ایران و جهان را بررسی کرده و می گویند این موارد معدود است اما حدود 10 فاکتور باعث می شود که احتمالا این افراد کرونا را تجربه نکنند. ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۸:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه همشهری نوشت: چند سالی بود که برخی جامعه شناسان و روزنامه نگاران فرضیه یا ایده فروپاشی اجتماعی را درباره شرایط اجتماعی کشور مطرح می کردند؛ بدین معنا که آنها معتقد بودند که با توجه به گسست فرهنگی اجتماعی که میان نسل جوان و نسل های قبلی آنها شکل گرفته است ...
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۸:۲۸    
صفحه نخست بخش ورزشی روزنامه همشهری امروز(شنبه 19 شهریور) را در ادامه مشاهده می کنید.