دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۰۸:۳۱Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تیپیکو»

پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش نما، شاخص کل بورس تهران با افت 16هزار واحدی در 10 دقیقه آغازین معاملات امروز در این لحظه در ارتفاع یک میلیون و 224هزار واحد قرار گرفته است. سیتا، خپارس و تیپیکو بیش ترین تأثیر مثبت و نمادهای فولاد، فملی و پارسان بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته اند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین در دوره یک ماهه منتهی به 30 مهر ماه 1399، با افزایش 12 هزار و 612 میلیارد و 443 میلیون ریال به 256 هزار و 178 میلیارد و 988 میلیون ریال رسید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین در دوره یک ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، با کاهش 30 هزار و 153 میلیارد و 651 میلیون ریال به 243 هزار و 566 میلیارد و 545 میلیون ریال رسید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین در دوره 3 ماهه منتهی به 31 مرداد ماه 1399، به ازای هر سهم خود 201 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 147 اعلام شده بود، از افزایش 37 درصدی در هر سهم حکایت دارد.
رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۱۸    
فعالیت ماهانه تیپیکو نشان می دهد در ماه گذشته از مجموع واگذاری 72٫7 میلیارد تومانی سود 72٫2 میلیارد تومانی حاصل شده است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
هفته گذشته، برخی شرکت ها اقدام به برگزاری مجامع عادی عمومی خود کردند که طی آن تیپیکو سود نقدی 370 تومانی به سهامدارانش را تصویب کرد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۰:۴۵    
در راستای فرامین مقام معظم رهبری به ویژه پیگیری شعار سال #جهش_تولید ، پس از انتشار گزارش های عملکرد سه ماهه 34 شرکت دارویی بورسی در سامانه کدال، مقایسه عملکرد شرکت های دارویی بورسی هلدینگ دارویی شستا با صنعت صورت پذیرفت که این مقایسه نشانگر عملکرد بسیار مطلوب تر شرکت های گروه تیپیکو نسبت به سایر ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نبض بورس به نقل از دنیای بورس، دوده صنعتی فام اعلام کرد: گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه از مبلغ 200,000,000,000 ریال به مبلغ 700,000,000 ...
رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین (تیپیکو) به منظور تصمیم گیری در افزایش سرمایه 2 اردیبهشت 1399 مجمع برگزار می کند.
رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۵    
مدیرعامل هلدینگ دارویی تیپیکو از تولید روزانه بیش از 21 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده دست و سوطح خبر داد و بیان کرد هم اکنون در حال افزایش ظرفیت تولید هستیم تا نیاز جامعه را برآورده کنیم.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اقدامات و دستاوردها شرکت سرمایه گذاری دارویی تأمین (تیپیکو) یکی از شرکت های تابعه شستا در سال 98: سهم بازار تیپیکو (شرکت های بورسی دارویی)، از 45٪ درشش ماه نخست سال گذشته به 48.5٪ در شش ماه و 53٪ در نه ماه امسال افزایش یافته است ...
رادیو سهام   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور و افزایش نیاز به مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری، شرکت های گروه دارویی شستا در یک هفته گذشته توانستند تولید روزانه هزاران لیتر مواد ضدعفونی کننده را عملیاتی کنند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
از 10 محصول جدید دارویی 8 شرکت گروه دارویی تامین از شرکت های تابعه شستا با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری رونمایی شد و از مدیران عامل این گروه دارویی، تقدیر به عمل آمد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۴۰    
شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین تعدادی از سهام شرکت کلر پارس را واگذار کرد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سایر نمادهای این گروه معاملات منفی دارند و قرمزپوش هستند.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۰:۵۷    
سایر نمادهای گروه داروسازی قرمزپوش و معاملات منفی دارند.
پول نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۱:۱۸    
پول نیوز - شرکت تیپیکو خبر از افزایش سرمایه از محل جذابی داد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۴:۵۷    
شرکت، هدف از اجرای این افزایش سرمایه را شارکت در افزایش سرمایه شرکت های سرمایه پذیر و اصلاح ساختار مالی عنوان کرده است.
هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین پیشنهاد افزایش سرمایه یک هزار و 450 هزار میلیارد ریالی، معادل 50 درصد سرمایه این شرکت را به مجمع عمومی فوق العاده این شرکت پیشنهاد داد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۱:۲۷    
شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین در نظر دارد افزایش سرمایه دهد.
پول نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۴:۲۴    
پول نیوز - رونق بازار سرمایه و عرضه سهام شرکت های زیرمجموعه، برای تیپیکو بسیار پربرکت بود و سود مطلوبی عاید این شرکت کرد.
شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین در یک ماهه آبان1398 توانست پرتفوی بورسی خود را با افزایش 83هزار و 837میلیارد ریالی منتشر کند.
رادیو سهام   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل هلدینگ دارویی شستا (تی پی کو) به تشریح عملکرد شش ماهه شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین (تی پی کو) و وضعیت کنونی صنعت دارویی کشور پرداخت و از آمادگی این مجموعه برای تامین سبد دارویی خود به رغم تحریم ها و محدودیت های ارزی خبر داد.
رادیو سهام   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل تیپیکو ضمن ارائه توضیحاتی درخصوص قرارداد جدید دزهراوی برای تولید یک دارو به خروج این شرکت از زیان دهی در سال جاری اشاره کرد و بیان داشت به جز شرکت هایی که تاکنون عرضه اولیه شده اند برنامه عرضه دو شرکت دارویی دیگر را نیز در سال جاری داریم.
شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین در صورت های مالی میان دوره ای 3ماهه پرتفوی بورسی خود را با رشد 56هزار و 22میلیارد ریال اعلام کرده است.
رادیو سهام   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پرتفوی و امور سهام تیپیکو، گفت: شرکت های زیرمجموعه این هلدینگ با مدیریت صحیح توانسته اند هزینه های مالی و دوره وصول مطالبات خود را کاهش دهند که باعث ارزش و جذابیت سهام شرکت های زیرمجموعه تیپیکو در بازار سرمایه شده است.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۰۸:۴۸    
نماد شرکت های داروسازی شهیدقاضی و شیرین دارو که دارای سودآوری مناسب و عملکردهای مطلوب هستند؛ در سال جاری و به زودی از بازار پایه به بازار اول یا دوم فرابورس انتقال خواهند یافت.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - مجمع سالانه اولین عرضه اولیه سال جاری، مپنا، تیپیکو و پترول برگزار و طی آن با تصویب صورت های مالی، میزان سود نقدی هر سهم اعلام شد.
مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین تقسیم مبلغ 2 هزار ریال سود نقدی و 2 هزار و 128 ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل و معاون مالی پخش هجرت ضمن اعلام آخرین وضعیت مالی و عملکردی این شرکت آماده عرضه اولیه از مذاکره با وزات بهداشت برای توزیع داروهای خاص خبر دادند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۶:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین از رشد 60 درصدی فروش سه ماهه امسال نسبت به زمان مشابه در سال 1397 خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادآنلاین - محمد امین خدابخش؛ روز گذشته اطلاعیه عرضه سهام دو شرکت از زیر مجموعه های بورسی سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) بر روی تارنمای شرکت بورس تهران درج شد ...
رادیو سهام   ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۱:۱۱    
مدیر پرتفوی و امور سهام تیپیکو از عرضه پنج شرکت زیرمجموعه سرمایه گذاری دارویی تامین تا پایان شهریور خبر داد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۴:۵۵    
کاهش دوره وصول مطالبات شرکت به حدود 180 روز، کاهش بیش از 60 روزه دوره بازپرداخت شرکت به تامین کنندگان و تحقق سرانه آموزشی به میزان بیش از 10 ساعت برای پرسنل
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۳:۳۴    
سیدعلی ارم به سمت معاون برنامه ریزی و توسعه راهبردی، و علی رضا برقی به سمت مدیر مالی و بودجه هلدینگ تی پی کو منصوب شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و یکی از امضا کنندگان طرح تحقیق و تفحص از شرکت شستا و شرکت های زیر مجموعه آن گفت: تحقیق و تفحص از شستا و تیپیکو با جدیت دنبال خواهد شد و موارد تخلف در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد.
موج   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۵:۳۰   + ۳۵ سایت دیگر  
کمیسیون اقتصادی مجلس در حال بررسی درخواست تحقیق و تفحص از شرکت شستا و تیپیکو و شرکت های تابعه است. به گزارش خبرگزاری موج، کمیسیون اقتصادی مجلس در حال بررسی درخواست تحقیق و تفحص از شرکت شستا و تیپیکو و شرکت های تابعه است و یکی از موارد مطرح شده در این درخواست ...
بورس نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین درخصوص اعطای فرصت به ناشر جهت رعایت دستورالعمل پذیرش اوراق بهادار اطلاع رسانی کرد.