شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۲:۰۷Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قوه مقننه»

فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۰:۵۳   + ۹۰ سایت دیگر  
دادستان کل کشور گفت: دشمن امروز از ابزار فرهنگی استفاده می کند و به ارزش های اعتقادی ما حمله می برد، این را مسیری قرار داده تا به دل جامعه نفوذ کند، هدف دشمن این است که ایرانی مقتدر نداشته باشیم و اسلام در این کشور حاکم نباشد. ...
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۱۹    
پس از اجرای نظام شفافیت مالی در آمریکای لاتین، در اکثر کشورهای این منطقه بویژه در اقتصادهای نوظهور، قوه مقننه قدرت قابل توجهی برای اصلاح طرح بودجه ارائه شده توسط قوه مجریه پیدا کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۴۱    
به دعوت نماینده مردم شهرستان های لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی و در صدر هیأتی بلند پایه، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در روز پنج شنبه 7 مهرماه به شهرستان لامرد سفر خواهند کرد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۱۳    
پنجشنبه هفتم مهرماه سالجاری بازدید از پروژه های مهم دو شهرستان از جمله پالایشگاه پارسیان مهر، پالایشگاه گاز پارسیان، نیروگاه سیکل ترکیبی، مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب و پروژه انتقال آب از خلیج فارس به لامرد از برنامه های سفر رییس قوه مقننه به استان فارس بود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۹:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس قوه مقننه در جریان سفر به شهرستان لامرد، از مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب و نیروگاه 913 مگاواتی غدیر انرژی لامرد و طرح انتقال آب خلیج فارس به استان فارس بازدید کرد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
به دعوت نماینده مردم شهرستان های لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی و در صدر هیأتی بلند پایه، دکتر محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در روز پنج شنبه 7 مهرماه به شهرستان لامرد سفر خواهند کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۶    
افقه تحلیلگر اقتصادی گفت: اقتصاد کشور فقط تحت تاثیر دولت نیست بلکه تحت تاثیر کل ساختارها اعم از دستگاه قضایی و قوه مقننه و ساختارهای دیگری که در اقتصاد تاثیرگذار هستند است.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۵۸    
آیت الله خاتمی ضمن اظهار تاسف از فوت یک هموطن و تسلیت به خانواده ایشان، اظهارداشت: در این قضیه همه مقامات کشور اعم از رئیس جمهور، رئیس قوه قضائیه و رئیس قوه مقننه وارد شده و بر پیگیری دقیق مسئله تأکید دارند.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۲۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
این شرایط، محمد وحیدی دیروز در جلسه علنی قوه مقننه در اخطاری، اعلام کرد: درباره دریافتی کارکنان دولت با توجه به اینکه در سال جاری به میزان 10 درصد افزایش حقوق صورت گرفت و همچنین با توجه به اینکه افزایش قیمت ها صورت گرفته است،
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۶:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله خاتمی ضمن اظهار تاسف از فوت یک هموطن و تسلیت به خانواده ایشان، اظهارداشت: در این قضیه همه مقامات کشور اعم از رئیس جمهور، رئیس قوه قضائیه و رئیس قوه مقننه وارد شده و بر پیگیری دقیق مسئله تأکید دارند.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
آیت الله خاتمی ضمن اظهار تاسف از فوت یک هموطن و تسلیت به خانواده ایشان، اظهارداشت: در این قضیه همه مقامات کشور اعم از رئیس جمهور، رئیس قوه قضائیه و رئیس قوه مقننه وارد شده و بر پیگیری دقیق مسئله تاکید دارند.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۸:۲۳    
سازمان دولتی به سازمانی که زیر نظر مستقیم دولت و به موجب قانون توسط قوه مقننه یا مجلس شورای اسلامی تشکیل می شود، گفته می شود.
آنا / پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۱   + ۴۳ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی از صبح امروز آغاز شد که بررسی اصلاح بخشی از قانون ساماندهی صنعت خودرو در دستورکار بهارستان نشینان قرار دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۲    
عضو مجمع نمایندگان استان تهران با عرض تسلیت برای حادثه تلخ و جبران ناپذیر فوت مهسا امینی گفت: ما از طرف مجلس پیگیر این موضوع هستیم و کمیسیون امور داخلی در حال بررسی و تحقیق در مورد این مسئله ویژه است؛ در نهایت گزارش را به صحن ارائه خواهیم کرد ...
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۳    
قالی باف در نقش رئیس قوه قانونگذاری کشور، اگر کمبودی در این زمینه احساس می کند چرا از قدرت قانون و نظارت مجلس استفاده نمی کند تا آن را جبران نماید؟ آیا رئیس مجلس نباید قدرت تقنینی قوه مقننه را به میان بیاورد تا همان نهاد ها را وادار به انجام وظائف خود کند؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۵۰    
بر اساس اعلام معاونت امور مجلس رئیس جمهور، وزارت اقتصادی و دارایی در تعامل با مجلس در بین وزارتخانه ها رتبه سوم را کسب کرد.
شادا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۹:۳۷    
بر اساس اعلام معاونت امور مجلس رئیس جمهور، وزارت اقتصادی و دارایی در تعامل با مجلس در بین وزارتخانه ها رتبه سوم را کسب کرد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ماده اول در تعریف تنظیم گری، هر گونه اقدام حاکمیتی برای تسهیل، توسعه، نهادسازی، مقررات گذاری و ساماندهی فعالیت های حوزه مجازی یک زیست بوم جزء وظایف تنظیم گران ذکر شده است ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه تصویب تقدیم لایحه بودجه به مجلس در دو مرحله در دستور کار است از تلاش برای اجرای این مصوبه برای بودجه 1402 خبر داد. *** تغییر نحوه بررسی لایحه بودجه در قوه مقننه ...
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۲۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی درایتی مشاور رئیس دولت اصلاحات در گفتگو با ستاره صبح آنلاین: ستاره صبح آنلاین/اعظم طاهری: احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری روز سه شنبه گذشته در دهمین اجلاس مجلس خبرگان رهبری دوره پنجم که در محل ساختمان سابق مجلس شورای اسلامی برگزار شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۰۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
بعدظهر روز سه شنبه 15 شهریور، مراسم اختتامیه نخستین دوره پارلمان دانشجویی ایران به همت خانه خلاق و نوآوری قوه مقننه در مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس از بررسی اصلاح قانون انتخابات قوه مقننه توسط صحن علنی مجلس طی یک ماه آینده خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا-دومین نشست ملی گفت وگوی ملی میان گروه های سیاسی عراقی به دعوت مصطفی الکاظمی ، نخست وزیر عراق آغاز به کار کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الفرات ...
موج   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نشست سران سه قوه با حضور آیت الله سید ابراهیم رئیسی رییس جمهوری، حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای رییس قوه قضاییه و محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی به میزبانی قوه مقننه برگزار شد.
سفیر لرستان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۲۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه پلدختر گفت:رییس قوه مقننه نباید دیدار با مردم را از برنامه های سفر خود به این شهرستان حذف می کرد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سفیر لرستان حجت الاسلام سید محسن موسوی در خطبه های نماز جمعه پلدختر اظهارکرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۲:۱۸    
سفر رئیس قوه مقننه به استان بوشهر نویدبخش آینده درخشان برای تحقق مطالبات مردم در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، عمرانی، سرمایه گذاری و اشتغال زایی است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا،رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در فازهای 2 شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی از نزدیک در جریان روند برداشت ، تولید و انتقال گاز در این پالایشگاه قرار گرفت. رئیس قوه مقننه در جریان این نظارت با پرسنل پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی گفت وگو کرد و [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۱:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس قوه مقننه با اشاره به اینکه در سفر به استان بوشهر حل و پیگیری مشکلات و مطالبات مردم در دستور کار قرار دارد گفت: بهداشت و درمان استان بوشهر نسبت به شاخص های بقیه استان ها قابل قبول نیست و باید در این بخش ها اقدامات قابل توجهی انجام شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۰۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
اهمیت توجه به نقش دانش بنیان ها در حوزۀ حل چالش های مسئله انرژی سبب شد تا عصر روز گذشته خانۀ خلاق و نوآوری قوه مقننه تعدادی از شرکت های دانش بنیان فعال و توانمند حوزۀ انرژی را گردهم آورد تا بتوانند ضمن آشنایی با توانمندی های یکدیگر، نقطه نظرات خود ...
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۱:۴۳   + ۵۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز با اکثریت آرا قوه قضائیه را موظف به تشکیل شعب ویژه دادسرا و دادگاه رسیدگی به جرائم پولی و بانکی کردند. به گزارش پیام فوری به نقل از تسنیم ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۰۸:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
ادامه رسیدگی به طرح بانکداری جمهوری اسلامی ایران در دستور کار جلسه امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دو نوبت صبح و عصر قرار دارد. به گزارش صبح ساحل، جلسه نوبت صبح امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست محمدباقر قالیباف رئیس قوه مقننه آغاز شد. ...
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۴:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز با اکثریت آرا موارد تخلفی برای سهامداران موثر، مدیران و کارکنان آن ها را مشخص کردند. به گزارش پیام فوری به نقل از تسنیم، ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون اقتصادی درباره طرح بانکداری اسلامی در دستورکار نمایندگان در جلسه علنی امروز قوه مقننه قرار داشت. ...
نمایندگان مجلس ضمن تعیین مصادیق تخلف اشخاص تحت نظارت بانک مرکزی، این بانک را بسته به شرایط وقوع تخلف، شدت و اهمیت آن، مسئول جریمه این اشخاص کردند.
آنا / خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۰۹:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تنکابن در مجلس گفت: قوه مقننه با تدبیر و آگاهی ارز 4200 تومانی را نه تنها حذف نکرد بلکه نظام ارزی را اصلاح و پیش بینی ها و تمهیدات لازم برای حذف ارز 4200 تومانی را در نظر گرفت.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۰۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
: عضو هیئت رئیسه مجلس تذکر 56 نماینده به رئیس جمهور درباره لزوم افزایش حقوق و مزایای کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری و مستمری بگیران تأمین اجتماعی و کارکنان قوه قضائیه را قرائت کرد. ...
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۳:۰۳    
صدای ایران -شورای نگهبان یک شورای انتصابی است که طبق قانون اساسی دارای 12 عضو است و از قدرت و نفوذ قابل توجهی در جمهوری اسلامی ایران برخوردار است. این یکی از دو رکن تشکیل دهنده قوه مقننه جمهوری اسلامی ایران است. ...
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون اقتصادی در مورد طرح بانکداری جمهوری اسلامی ایران در دستورکار نمایندگان در جلسه علنی امروز قرار دارد. به گزارش پیام فوری به نقل از تسنیم ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۰۹:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نودم مجلس مصوبات سفر نظارتی خود به همراه نایب رییس قوه مقننه به شهرستان گنبدکاووس را تشریح کرد.
آنا / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۲۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: قوه مقننه اعتبار ساخت پنج هزار واحد مسکونی را برای نیازمندان و مددجویان نهادهای لرستان در صورت تأمین زمین مناسب تقبل می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: 2هزار و 200 میلیارد تومان توسط قوه مقننه برای رشد متوازن استان ها پیش بینی شده که تلاش برای جذب آن ضروری است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا -رییس مجلس شورای اسلامی گفت: محرومیت زدایی از اولویت های قوه مقننه است و به همین منظور اعتبارات قابل توجهی به حوزه آب و راه روستاهای کشور اختصاص یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۸:۱۴   + ۸۹ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز سال اول خدمت دولت سیزدهم است و مردم به این دولت و قوه مقننه امیدوار هستند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس قوه مقننه با تأکید بر اینکه این استان مورد توجه ما قرار دارد، گفت: برنامه هفتم توسعه طی شش ماه آینده تدوین می شود و به همین دلیل نظارت ستادی از این استان را در دستور کار قرار دادیم.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۷:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استان لرستان از جهت ظرفیت های توسعه ای و پیشرفت بی نظیر است، گفت: اگر در برنامه هفتم با درایت و پختگی در زمینه برنامه ریزی به این استان توجه شود، مزیت ها و فرصت های استان، مشکلات لرستان را برطرف می کند.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
دویست و سی امین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی صبح امروز سه شنبه یکم شهریور ماه هزار و چهارصدو یک به ریاست محمدباقر قالیباف رئیس قوه مقننه و با حضور 209 تن از نمایندگان برگزار شد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۲۰:۳۱    
شفقنا- ائتلاف دولت قانون تحت رهبری نوری المالکی بیانیه شدیداللحنی در خصوص تحصن حامیان جریان صدر مقابل شورای عالی قضایی عراق صادر کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از بغدادالیوم، در این بیانیه آمده است: ...
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه سازمان بیمه سلامت در توجه به حقوق بیمه شدگان وظیفه شناس است گفت: انتظار داریم تعاملات بیمه با قوه مقننه افزایش پیدا کند.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۰:۳۹   + ۲۵ سایت دیگر  
منادی سفیدان رئیس کمیسیون آموزش در نامه ای به قالیباف رئیس مجلس بر ضرورت مشمول شدن 80 هزار معلم طرح مهرآفرین در اجرای قانون رتبه بندی معلمان تاکید کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس اعضای ناظر قوه مقننه در برخی شورا ها و ستاد های ملی را انتخاب کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۱:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس اعضای ناظر قوه مقننه در هیأت مرکزی حل اختلافات و رسیدگی به شکایت شوراها را تعیین کردند.