دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۰۹:۵۷May 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استخاره»

صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۰:۱۲    
مادر شهید ثقفیان می گوید: همان اولی که می خواست به جبهه برود ما به او گفتیم که نرو، درسَت که تمام شد به جبهه برو، ولی او در جواب می گفت شما که نمی توانید به جبهه بروید. آن دو برادرم هم که زن و بچه دارند. ما ناموسمان در خطر است، باید برویم جبهه استخاره که نمی خواهد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
متن کامل سخنان رهبری پس از شرکت در انتخابات به نقل از ‘خامنه ای دات آی آر’ در پی می آید: مجری صداوسیما: عرض سلام و ادب دارم محضر جنابعالی و میلاد حضرت فاطمه ی معصومه سلام الله علیها و آغاز دهه ی کرامت را تبریک و تهنیت میگویم ...
الف   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران: برای تبلیغ یک برندِ برنج، پیشنهاد عجیب غریب داشتم و وسوسه هم شدم ولی استخاره کردم که گفت اگر قبول کنم تمام باورهام از بین می رود.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۱:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
وحید شمسایی: چندی قبل یک برند برنج ایرانی برای کار تبلیغات پولی عجیب و غریب به من پیشنهاد داد تا بروم و برند برنج آنها را تبلیغ کنم! آنقدر مبلغ خوبی بود که قلقلکم آمد بروم. استخاره کردم که گفت تمام باورهایت از بین می رود.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۶:۲۳    
یادگا امام (ره) با ارائه روایتی از حضرت امام خمینی تاکید کردند که وی در مواقع مهم به جای استخاره از مشورت و روش های عقلانی استفاده کرده است.
جماران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
امام برای پرواز{بازگشت به ایران} استخاره نکردند، بلکه مشورت کردند، عقلانیت به کار بردند و سپس تصمیم گرفتند. تصمیم گیری شجاعت می خواهد؛ آنچه امام را از همه مجزا کرده، شجاعت است؛ یعنی توان تصمیم گیری و قبول شجاعانه مسئولیت
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۵۷    
حجت الاسلام محسن قرائتی درباره نور قرآن کریم می گوید: به من گفتند: چرا اینقدر با قرآن استخاره می کنی؟ گفتم مگر باور ندارید که قرآن نور است؟ من الان نمی دانم چه کنم! مشورت هم می کنم هر کسی یک چیزی می گوید؛ پس استخاره می کنم ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
صاحب تفسیر نور معتقد است؛ ما حق قرآن را ادا نکرده ایم. جایگاه قرآن در جامعه ما چیست؟ در کیف عروس، بالای سر مسافر، بک یا الله شب های قدر، استخاره با قرآن، تفال با قرآن، کاشی کاری با قرآن، منبت کاری با تخته سه لا؟ قرآن چه می خواهد بگوید؟ ما غفلت کردیم و از فهم قرآن محروم شدیم ...
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۱:۵۱    
استخاره با تسبیح را در این مطلب آموزش می بینید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۴:۲۶    
صرفه جویی در مصرف برق محتاج هیچ استخاره ای نیست و در هر حال خیر است؛ با این حال، برای تأکید، یک ساعت زمین مقرر فرموده اند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عملیات فتح المبین یکی از عملیات های نظامی رزمندگان ایران، در مقابل نیروهای بعثی عراق بود که در دوم فروردین 1361 پس از 9 روز نبرد سنگین و با پیروزی قاطع نیروهای ایرانی و عقب نشینی ارتش عراق از سرزمین های اشغال شده، به پایان رسید.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۲۰:۵۰    
زهرا صادقی متولد سال 1364 و مادر 10 فرزند، که اساساً با ایده فرزندآوری توانسته بود بلاگر شود و شعار معروفش ایران بهشت است، بود، خودش به همراه 10 فرزندش به عمان مهاجرت کرد ...
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۲۰:۲۷    
ایران بهشت روی زمین است اما من مهاجرت کردم!جالبه که میگه 4 بار استخاره کرده تا خبر مهاجرتش رو علنی کنه!
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
یک استاد حوزه علمیه قم، گفت: حاکمان و مسئولان اگر هم در امور شخصی به سبب باورها و تجربه های خود، بتوانند بر پایه اموری مانند خواب دیدن و استخاره و تفال و ادعای کشف و شهود و الهام تصمیم بگیرند و مثلا دختر خود را شوهر دهند ...
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۰۷:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
یکی از رای دهندگان تهرانی، هیچ کاندیدایی را پسند نکرده و روی برگه اش نوشته: فقط به عشق رهبرم که حرفش زمین نماند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۸:۰۱    
صفحات نخست روزنامه های اقتصادی امروزرشنبه 12 اسفند 1402 را در اینجا مشاهده کنید.
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۷:۴۱    
پایگاه خبری هشت صبح : رهبر معظم انقلاب بیان کردند: در هر حوزه ای به همه افرادی که لازم است رای دهید نه کمتر. مثلا در تهران در مجلس شورای اسلامی به 30 نفر رای دهید و در خبرگان رهبری به 16 نفری که باید رای دهید. به گزارش انتخاب ؛ حضرت آیت الله خامنه ای صبح [...]
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مصاحبه تصویری از حماسه حضور رای اولی ها در بیرجند.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
در این ویدئو مصاحبه با محسن مهدیان مدیر عامل موسسه همشهری درباره دوازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی را ببینید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۷:۳۷    
اردبیل- انتخابات عمل و کار خیر و نیک مردمی است که خودشان به دست خویش سرنوشت و رستگاری خود را رقم می زنند و سعادتی بالاتر از آن نیست.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۶:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
گزارش از مهتاب باقرزاده و تدوین: پریناز جهان مهمانی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مردم رشت صبح جمعه (11 اسفند 1402) با حضور در پای صندوق های رأی در انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت کردند و آراء خود را به صندوق انداختند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۶:۰۷    
بروجرد - ایرنا - امروز 11 اسفندماه همان روزی است که ملت ایران از هفته ها و روزها قبل، لحظه، لحظه آمدنش را به هم وعده داده بودند و امروز مردم آمده اند تا با حضور در پای صندوق های رای نشان دهند در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست و عزم جزم در کار صواب را معنا ببخشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۴:۳۰    
وزیر آموزش و پرورش گفت: شرکت در انتخابات مصداق یک عمل خیر است و در کار خیر هم حاجت هیچ استخاره نیست.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۰    
ساده بود و کوتاه، در حد یک ضرب المثل قدیمی که شانه های مردم را برای پذیرش بار اعتماد یک رهبر خم کرد؛ روز رأی گیری است، غریبه ها نامهربانند و خودی ها می دانند که در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست .
حضرت آیت الله خامنه ای: آخرین حرف من خطاب به مرددین شرکت در انتخابات این است که در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست. 1402/12/11
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۳:۱۲    
برای حضور در انتخابات نیاز به استخاره نیست و مردم قطعا در این امر خیر مشارکت حداکثری خواهند داشت
دفتر نشر آثار رهبری   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای: آخرین حرف من خطاب به مرددین شرکت در انتخابات این است که در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست. 1402/12/ 11 رسانه KHAMENEI.IR براساس این بخش از بیانات رهبر انقلاب پس از شرکت در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۲:۵۰    
رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در همان لحظات اولیه آغاز رای گیری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، با حضور در حسینیه امام خمینی (ره) و در حضور بیش از صد خبرنگار و تصویربردار از رسانه های داخلی و بین المللی، رای خود را به صندوق سیار 110 انداختند.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۰:۲۰   + ۴۰ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: ملت عزیز ما بدانند امروز چشم بسیاری از مردم دنیا، چه آحاد مردم و چه افراد سیاسی و صاحبان جایگاه های معتبر ملی و سیاسی، به ایران است.
عصر امروز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۰:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دقایقی پیش و اولین دقایقی آغاز انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) آرای خود را به صندوق سیار 110 ریختند. ...
رهبر انقلاب اسلامی خطاب به مرددین انتخابات تصریح کردند که در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
رهبر انقلاب گفت: توصیه می کنم مردم در اولین ساعات ممکن رای خود را در صندوق ها بیندازند. امروز چشم دوستان و بدخواهان به ملت است و می خواهند ببینید نتیجه چه می شود. دوستان را خوشحال کنید و بدخواهان را ناامید.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
آخرین حرف من خطاب به مرددین انتخابات این است که در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست؛ امروز چشم دوستان و بدخواهان به ملت است و می خواهند ببینید نتیجه چه می شود. دوستان را خوشحال کنید و بدخواهان را ناامید.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۹:۱۳   + ۴۳ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز جمعه یازدهم اسفندماه 1402 در اولین دقایق آغاز رأی گیری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور در حسینیه امام خمینی(ره)، آراء خود را به صندوق انداختند.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۸:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز جمعه یازدهم اسفندماه 1402 در اولین دقایق آغاز رأی گیری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور در حسینیه امام خمینی(ره)، آراء خود را به صندوق انداختند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۸:۳۸   + ۵۹ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز با حضور در جمع خبرنگاران در محل حسینیه امام خمینی فرمودند: توصیه می کنم مردم در اولین ساعات ممکن رای خود را به صندوق ها بیندازند.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۸:۴۵   + ۵۴ سایت دیگر  
رهبر انقلاب تاکید کردند: در هر حوزه ای به تعداد لازم برای آن حوزه رای بدهید به کم تر رای ندهید به اندازه لازم رای دهید مثلا در تهران برای خبرگان 16 نفر را احتیاج هست که رای دهیم، به 16 نفر رای بدهید نه کمتر ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۸:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رهبر انقلاب فرمودند: آخرین حرف من به مرددین این است که در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رهبر انقلاب فرمودند: آخرین حرف من خطاب به مرددین انتخابات این است که در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست. منبع: فارس
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۸:۳۴   + ۵۷ سایت دیگر  
رهبر انقلاب صبح امروز 11 اسفند 1402 رای خود را به صندوق انداختند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۸:۲۱   + ۳۹ سایت دیگر  
ایسنا : رهبر انقلاب اسلامی خطاب به مرددین شرکت در انتخابات تصریح کردند که در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۱:۳۱    
یکی از روش های استخاره ، استخاره با قرآن است که به معنای خواستن خیرو خوبی از خداوند است و انسان ها هنگامی که در کاری درنگ و تامل دارند و صلاح کار خود را نمی دانند، به آن توسل می جویند.
پارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۹:۱۲    
اگر شما هم جز آن دسته افرادی هستید که می خواهید بدانید آیا استخاره اینترنتی درست است یا نه تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۴:۲۷    
مسعود شریف بازیگر فیلم سینمایی صبح اعدام عنوان کرد: زمانی که پیش بهروز افخمی رفتم شباهتی با طیب حاج رضایی نداشتم ولی ایشان اعتقاداتی دارند و برای این که نقش طیب حاج رضایی را به من بدهند استخاره کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۱۵:۱۱    
زمانی که انسان در مسیر زندگی اش بر سر دو راهی قرار می گیرد و تصمیم درست را نمی داند از مشورت خداوند با استخاره در بهترین زمان ها کمک می گیرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۰۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
پریسا نوری-روزنامه نگار از دهه 50 روی صحنه تئاتر رفته و تا امروز با بازی در ده ها فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی نقش های متنوعی در ژانرهای متفاوت از تاریخی تا دفاع مقدس ایفا کرده است، اما شاید نقش آفرینی فخرالدین صدیق شریف در سه گانه اخراجی ها و سریال های تاریخی پربیننده ای چون امیرکبیر ...
شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۷    
اگر شماهم میخواهید استخاره با قرآن بگیرید همراه ما باشید.
سلام نو   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۰۱:۴۱    
فیلمی از روایت یک روحانی درباره استخاره منتشر شد.