سه شنبه ۱۵ آذرساعت ۲۳:۳۸Dec 2022 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فتنه گران»

سراج24   ۸ ساعت پیش    
در جنگ ترکیبی و آتش افروزی فتنه گران دقت کنیم هدف را درست در تشخیص دوست و دشمن انتخاب کنیم و راه انتخاب درست بصیرت افزایی است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی، صدارت و عبور از ولایت را مهم ترین عامل وقوع جنگ جمل عنوان کرد و گفت: دشمنان داخلی و خارجی برای نخستین بار در جنگ جمل با یکدیگر هم پیمان شدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۹:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین اشجری یوم الله نهم دی را یکی از ماندگارترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی دانست و گفت: یوم الله 9 دی روز خروش مردم انقلابی ایران علیه فتنه گران است.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
راه حل مشکلات از نگاه اصلاح طلبان عفو فتنه گران از گوگوش تا سروش! سرویس سیاسی- روزنامه ابتکار در یادداشتی به قلم محمدعلی وکیلی، نماینده اصلاح طلب مجلس دهم با عنوان تغییر از چه نقطه ای؟ به اراجیف گویی از زبان یک طاغوتی پرداخت و نوشت ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: امام جمعه عسلویه گفت: به مردم شهرستان توصیه می کنم نیروی توانمند و لایق بومی را حمایت و تقویت کنند. به گزارش فکرشهر از مهر، حجت الاسلام سید علی هاشمی نژاد در خطبه های امروز نماز جمعه عسلویه اظهار داشت ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به وقایع اخیر و آشوب و اغتشاش فتنه گران گفت: نقطه کانونی دشمنان از بین بردن اتحاد و ایجاد ناامیدی است و هر اقدامی که برای مقابله با این ترفند دشمن انجام شود ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۲۲:۳۵    
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری وامام جمعه شهرکرد گفت: در شرایط کنونی به هیچ عنوان نباید انفعال در جامعه ایجاد شود و رسانه ها و فضای مجازی باید اُمیدآفرینی همراه با واقعیت رابر اساس دارایی ها و توانمندی های موجود در کشور به جامعه تزریق کنند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۷    
گیل چالانی گفت: اگرچه همه دشمنان از فضای مجازی تا حقیقی برای ضربه این کشور پای کار امده اند اما با رهبری، رهبر عظیم الشان انقلاب و هوشیاری و حضور مردم همیشه در صحنه این فکر رابه گور خواهند برد و مردم خط خودشان را از فتنه گران جدا کرده اند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا ها در مجلس گفت: مردم از نمایندگان مجلس انتظار دارند مشکلات آن ها را حل کنند،از این رو نباید بنزین روی آتش فتنه گران ریخته شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدی لائینی با بیان اینکه ضد انقلاب بیش از یک میلیون فراخوان برای حضور در اغتشاشات اخیر کشور فراخوان دادند، گفت: مردم بعنوان مهمترین پشتوانه نظام صف خود را از آشوبگران جدا کردند و فتنه گران منفور تر شدند.
پیام خاوران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت بیرجند با گرامیداشت هفته بسیج گفت: امروز تفکر بسیجی ریشه فتنه گران و اغتشاشگران را خواهد زد و آنها را به زباله دان تاریخ خواهد انداخت.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام روحانی با بیان اینکه قوام نظام اسلامی ما به بسیج است گفت: ملت به فتنه گران تو دهنی زدند و ضمن بیعتی جانانه تر با رهبری همچنان شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل غاصب را غلیظ تر سر می دهند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه ملایر با بیان اینکه باید دروغ، فریب و جنگ روانی دشمن را افشا کرد گفت: در این مدت دنیای غرب نیز از فتنه گران پشتیبانی کرد اما برخورد قضایی، امنیتی و اطلاعاتی با فتنه گران از اقدامات خوبی بود که صورت گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - امام جمعه موقت بیرجند گفت: تفکر بسیجی به دلیل اینکه ریشه در تفکر ناب قرآنی و اسلامی دارد، امیدآفرین است و امروز از همیشه مصمم تر و امیدوارتریم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۶    
آیت الله محمدی لائینی گفت: بسیج باطل السحر تمامی فتنه ها خواهد بود و آشوبگران و فتنه گران بدانند اگر بسیج وارد شود، بساط فتنه گران و آشوب ها جمع می شود.
ثمره نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۲    
فرمانده سپاه پاکدشت گفت: بصیرت و اگاهی ملت ایران غبار از چهره فتنه و فتنه گران ربود
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایران اکونومیست، سمیناری با عنوان روابط ایران و پاکستان به میزبانی شورای روابط خارجی در شهر کراچی با حضور اندیشمندان پاکستانی، دیپلمات ها و کارشناسان حوزه سیاست خارجی و امور راهبردی در محل شورای مذکور برگزار شد. ...
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، سیدمحمود حسینی پور در مراسم هفتمین روز شهادت مرزبان امیر حسین نیک پور در روستای وزرا محله بخش سرخرود با عنوان اینکه این شهید والامقام درمقابله با اغتشاشگران و فتنه گران و کسانی که کیان و امنیت داخلی مردم را به مخاطره انداختند به شهادت رسید ...
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
دهشیری رئیس دادگستری استان یزد تببین و توجیه را از مهمترین راهبرد ها در شرایط امروز کشور دانست و گفت: وقتی بیان حق با تبیین و موعظه صورت گیرد قطعا شاهد کاهش عقبه صف فتنه گران خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سردار زارع کمالی گفت: تنها راه ایستادگی در برابر فتنه و فتنه گران پشتیبانی و اطاعت از رهبری و ولایت فقیه و فریضه جهاد تبیین است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
سردار اکبری گفت: شهادت یزدان قجری از قشر کارگری و زحمتکش جامعه آشکار کرد فتنه گران به بهانه های واهی می خواستند عقده خود را نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان دهند
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۸:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
رهبر انقلاب، با یک دید آسیب شناسانه و واقع بینانه برای هر کدام از گروه هایی که در حوادث اخیر به نوعی نقش داشته اند، متناسب با فعلی که انجام داده اند و با در نظر داشتن جایگاه شخصیتی آنها، تفکیک قائل شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: ما هشت سال دفاع مقدس و ده ها توطئه، نیرنگ و فتنه را پشت سر گذاشته و فتنه گران را به ذلت نشانده ایم، این مسیر که در مسیر حفظ امنیت و آرامش برای مردم قرار دارد، به معنای اقامه نماز است.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۰    
اغتشاشات اخیر حقایق ناگواری را برای ما روشن کرد و مردم در این دوره شاهد از دست دادن بهترین نیرو های انقلابی بودند که با مظلومیت تمام به دست یک سری اراذل و اوباش و جیره خوران دشمن به شهادت رسیدند ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۲۲:۰۲    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار با اشاره به اینکه الگوی بسیج در برخورد با مخلان امنیت الگوی سیدالشهدا(ع) است از خدمت رسانی 11 میلیاردی بسیج این شهرستان طی هشت ماه خبر داد.
مرآت   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله سید محمد شاهچراغی با تاکید بر اینکه مداراکردن با فتنه گران بس است، گفت: اگر میخواهیم سفره اغتشاشات جمع شود باید بسیج به میدان بیاید و دیگر با آنها مماشات نشود.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهرستان کامیاران گفت: اتخاذ موضع منفعلانه در برابر فتنه گران و آشوبگران بر جسارت و گستاخی آنها می افزاید، بنابراین انتظار داریم با کسانی که قصد تجزیه ایران اسلامی به دستور اربابان خود را دارند قاطعانه برخورد شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس سازمان بسیج سازندگی کوری چشم فتنه گران را توسط مردم نوید داد و خدمت در مناطق محروم را از افتخارات نظام دانست.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
نخست وزیر سابق اسرائیل را کت بسته و قلاده به گردن به ایران خواهیم آورد| اگر سلاح به صحنه نمی بریم به واسطه جلوگیری از تلفات بیشتر است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سردار فدا، فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان گفت: اگر دشمنان بخواهند مسئولان را خسته و فرسایشی کنند؛ همان طور که تمام 6 نفر عوامل به شهادت رساندن مدافعان امنیت اصفهان را دیشب دستگیر کردیم، تمام عوامل فتنه گر را دستگیر خواهیم کرد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سردار فدا گفت: به افراد خودفروخته هشدار می دهیم که مردم اصفهان با کوچک ترین اشاره مقام معظم رهبری به میدان خواهند آمد و طومار فتنه گران را در هم خواهند پیچید.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: وزیر امور خارجه که اخیرا در نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حاضر شده بوده، از اشتیاق شدید آمریکا برای آغاز مذاکرات برجامی خبر داد اما آنها در ظاهر از فتنه گران و دولت های خبیث آلمان، انگلیس و فرانسه حمایت می کنند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: دلیل ایجاد شبکه عظیم استکباری علیه انقلاب و نظام اسلامی این است که آمریکا و ایادی مستکبر آن در کشورهای همجوار ایران، موجودیت خود در منطقه را در خطر می بینند و شاخصه های ابر قدرتی خود را از دست داده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۲:۰۰    
شرایط موجود کشور که نشان دهنده افزایش خشونت اغتشاشگران است، ایجاب می کند تا سیاست تساهل با این فتنه گران پایان یابد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۸:۳۳    
یزد- ایرنا- امام جمعه مهریز گفت: بصیرت و هوشیاری مردم و حفظ وحدت و ولایتمداری آحاد مردم موجب شکست دشمنان و آشوبگران در فتنه اخیر کشور شد و باید روحیه جهادی و انقلابی تداوم یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- امام جمعه دهگلان گفت: امنیت خط قرمز مردم است و مسئولان باید ملاحظه کاری را کنار بگذارند و با فتنه گران برخورد قاطع کنند.
ربیع   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۱۶    
مظفر حاجیان به گزارش پایگاه خبری ربیع ، اسلام در دوره های مختلف از ابتدای کار با فتنه های گوناگونی مواجه بوده و فتنه هابی خطرناک و بزرگی را پشت سر چذاشته است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: آینده، عزت و سربلندی از آن ماست و نگران کارهای سخیف فتنه گران نباشید، چرا که با این اقدامات آن ها مسیر انقلاب شتاب بیشتری می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۲۰:۰۱    
فرمانده سپاه عاشورا گفت: باید شاکر باشیم که مردمی بصیر، صبور و متین داریم که هیچ گاه با فتنه گران همراهی نکرده و نخواهند کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
قم- معاون رئیس جمهور گفت: فتنه گران جای شهید و قاتل را عوض می کنند و در این فتنه ها چهره واقعی منافقین هویدا می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور گفت: در جامعه اسلامی نباید نسبت به منافقان بی تفاوت بود، منشا فتنه ها به تصریح آموزه های دینی، منافقان هستند.
ورامین دشت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۵:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری دشت ورامین، حجت الاسلام حسین قدوسی نژاد ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته ورامین طی سخنانی ضمن تاکید بر برخورد قاطع، سریع و عبرت آموز دستگاه قضائی با عوامل اصلی فتنه، بیان کرد: روشنگری توسط آحاد مردم در مورد فتنه اخیر بسیار ضروری است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت بیرجند گفت: راه مردم از فتنه گران جداست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
قرچک- ایرنا- امام جمعه شهرستان قرچک گفت: با تفکر بسیجی می توان بسیاری از مشکلات جامعه را برطرف کرد و طومار فتنه گران و اغتشاشگران را در هم پیچید.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز 26 آبان ماه، مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر پاک و مطهر بسیبجی شهید حسن براتی ، با حضور خانواده شهدا، مسئولان و شمار کثیری از مردم در روستای فروتقه از توابع بخش مرکزی کاشمر برگزار شد ...
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۵:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه گفت:دشمنان این بار موضوع زنان را برای بازی جدید مطرح کردند و ملت ما با بصیرت فتنه گران را منزوی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به جنگ ترکیبی دشمن، گفت: اجازه عرض اندام به فتنه گران نمی دهیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۲:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
صفارهرندی با بیان اینکه خونهای به ناحق ریخته شده شهدای امنیت بی پاسخ نخواهد ماند و برکات فراوانی برای ملت بزرگ ایران خواهد داشت، گفت: فتنه این روزها حاصل وحشت دشمن از قدرت ایران اسلامی است.