پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۹:۰۱May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فتنه گران»

روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۲   + ۳۲ سایت دیگر  
سردار رادان با اشاره به حماسه آفرینی گیلانیان در 8 دی 1388 گفت: مردم گیلان در سال 88 با حضور باشکوه و رقم زدن حماسه 8 دی، خط بطلانی بر دست فتنه گران کشیدند و چهره فتنه گران را خرد و ذلیل کردند.
منجیل خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رشت – ایرنا – فرمانده کل انتظامی کشور در اجتماع بزرگ مردم گیلان گفت: فتنه گران و دشمنان ما که در جنگ نرم حجاب و عفاف را نشانه گرفتند و در پی اندلسی کردن ایران اسلامی بودند؛ این بار نیز شکست خورده و راهی به جایی نمی برند. این پست 40 بار بازدید شده
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - فرمانده کل انتظامی کشور در اجتماع بزرگ مردم گیلان گفت: فتنه گران و دشمنان ما که در جنگ نرم حجاب و عفاف را نشانه گرفتند و در پی اندلسی کردن ایران اسلامی بودند؛ این بار نیز شکست خورده و راهی به جایی نمی برند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۰:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه فتنه گران در جنگ نرم با نشانه حجاب و عفاف شکست خوردند، گفت: خاکریزهای دفاعی دشمن در جنگ نرم برای استحاله فرهنگی فرزندان شما در خیابان هاست.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۰۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
با عبور اعتراضات ضد اسرائیلی دانشگاه های امریکا از روز دهم، شمار دستگیرشدگان از هزار و 100 نفر هم گذشت، آن هم در شرایطی که به نظر می رسد اعتراضات شدت بیشتری گرفته است ...
تیک   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۳:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ایلنا:عزیزان شورای نگهبان 12 دوره بنده را تایید کردید، اما آقایان خاتمی و صادقی مقدم بگویید که برای انقلاب اسلامی چکار کرده اید که من نکرده ام؟ افرادی را که فتنه کرده و از فتنه گران حمایت کردند، تایید کردید، اما رجب رحمانی به همراه 26 نماینده مجلس انقلابی را تایید نکردید. در این مسئله به ما ظلم شد ...
آبادان نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۲:۳۳    
امام جمعه آبادان در خطبه های این هفته، ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران، به نقش کلیدی این نهاد در حراست از انقلاب و مقابله با فتنه گران اشاره کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه آبادان با اشاره به ابلاغ قانون عفاف و حجاب گفت: بروز بی حجابی زیبنده آبادان نیست. حجت الاسلام عبدالحسین غبیشاوی ظهر امروز جمعه در جمع نمازگزاران آبادان با اشاره به سالروز تأسیس سپاه پاسداران بیان کرد: در طول سال هایی که از تأسیس سپاه می گذرد ...
صدای جویا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان کوهپایه گفت: گر به حجاب اهمیت ندهیم در شرایط فعلی، حجاب، یک خط مقدم محسوب می شود. یعنی دشمن و فتنه گران داخلی برای براندازی فرهنگی از حجاب شروع می کنند؛ اما در اینجا متوقف نمی مانند.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین علی خورشیدی عنوان کرد: در شرایط فعلی حجاب یک خط مقدم محسوب می شود، دشمن و فتنه گران داخلی برای براندازی فرهنگی از حجاب آغاز کردند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۷:۰۷    
امام جمعه شهرستان چناران گفت: در شرایط فعلی، حجاب خط مقدم جبهه فرهنگی در کشور ماهست و دشمنان و فتنه گران داخلی برای براندازی فرهنگی، از حجاب شروع می کنند، اما در اینجا متوقف نمی مانند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۸    
حوزه/ حجت الاسلام شریفی گفت: در شرایط فعلی حجاب یک خط مقدم محسوب می شود یعنی دشمن و فتنه گران داخلی برای براندازی فرهنگی از حجاب شروع می کنند.
تیتر ۱   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه ماهدشت گفت: در شرایط فعلی، حجاب یک خط مقدم محسوب می شود، یعنی دشمن و فتنه گران داخلی برای براندازی فرهنگی از حجاب شروع می کنند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه بادرود گفت: موضوع حجاب و به طور کلی مقوله فرهنگ از اولویت های جمهوری اسلامی است؛ در شرایط فعلی، حجاب، یک خط مقدم محسوب می شود. یعنی دشمن و فتنه گران داخلی برای براندازی فرهنگی از حجاب شروع می کنند اما در اینجا متوقف نمی مانند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر- امام جمعه دشتستان گفت: حجاب خط مقدم براندازی فرهنگی دشمن و فتنه گران داخلی است.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۰:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
او می گوید اروپا و آمریکا در این مسئله از ما عقب افتاده اند و در سال 88 که گفتند در انتخابات تقلب شده فتنه گران باز هم نتوانستند ایرادی به انتخابات بگیرند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه قزوین گفت: فتنه های زیادی را پشت سر گذاشتیم، اما وقتی مردم برای مقابله با آن به میدان آمدند، بر فتنه گران پیروز شدیم.
عصر امروز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ بالاخره انتخابات دوره دوازدهم مجلس شورای اسلامی و دوره ششم خبرگان رهبری به نقطه پایانی خود رسید. در این نوشتار قصد نداریم که درباره کاندیداها و آرای آنان صحبت کنیم زیرا رسانه های زیادی در این ایام این مهم را بر عهده گرفته اند و لحظه ای آخرین آمارها را اعلام می کنند ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۱:۱۷    
مردم سمیرم در انتخابات دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی با مشارکت بالای 80 درصدی گل کاشته و نشان دادند اقوام مختلف این سرزمین در کنار یکدیگر پای کار کشورشان ایران و انقلابشان هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- امام جمعه اسفرورین گفت: دشمن همیشه با برنامه های فتنه انگیز در صدد ایجاد تفرقه است و خواص باید با آگاهی مواظب فتنه گران باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت آق قلا، گفت: وظیفه داریم با حضور پرشور در پای صندوق های اخذ رای، مکر و حیله و نیرنگ دشمنان و فتنه گران را به خودشان برگردانیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۵:۲۸    
معاون فرهنگی دانشگاه آزاد تهران شمال با اشاره به نگاه های تنگ نظرانه برخی افراد در حوزه فرهنگ گفت: دانشگاه آزاد اسلامی از آزادی بیان و شور انتخاباتی دانشجویان حمایت می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۴:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
امام جمعه کرج گفت: راهپیمایی 22 بهمن نماد اتحاد و انسجام ملت همیشه هشیار انقلاب اسلامی در برابر فتنه گران و بدخواهان نظام اسلامی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: وقتی فتنه سال 88 به پا شد رهبر انقلاب تعبیری در خصوص خواص مطرح کردند، مبنی بر خواص مردود که این خواص مردود رفتند و در جبهه سران فتنه قرار گرفتند.
598   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۸:۵۷    
امام علی (ع) درباره فتح خیبر فرمودند: من هرگز آن در را با قدرت بشری از جای نکندم، بلکه در پرتو نیروی خداوندی و با قلبی مطمئن به قیامت، انجام دادم.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دست فتنه گران دلاری کوتاه شد/ آرامش به بازار ارز برگشت به گزارش کیهان، هفته گذشته قیمت ارز و طلا افزایش یافت. این افزایش مرتبط با تنش های سیاسی – نظامی منطقه غرب آسیا و البته بی ربط به شاخص های اقتصادی کشور بود ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۰۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا باهنر گفت: ما از حزب اعتدال و توسعه خواستیم در انتخابات شرکت کنند و لیست دهند اما بنده که در لیست روحانی نمی روم، آقای روحانی هم به لیست من نمی آید. اگر اصلاح طلبان یک لیست قدرتمند داشته باشند، ما و تیپ بنده که 40 سال مهر اصول گرایی به پیشانی مان خورده با اینها ائتلاف نخواهیم کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۰۹:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس انجمن منحله صنفی روزنامه نگاران که چند سالی است متواری شده است ، در پی فاجعه و حمله تروریستی کرمان با جمع آوری امضا برای یک بیانیه به دنبال سفیدشویی اقدامات تروریستی علیه مردم ایران و ایجاد 2گانه های کاذب در اولویت امنیتی مقابله با بی حجابی یا مقابله با گروه های تروریستی است.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۵:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: کسانی که در فتنه سال گذشته دم از شعار زن می زدند، شهادت بیش از 50 نفر از زنان را در حادثه تلخ کرمان ندیدند و طبل رسوایی آنان به صدا درآمده است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۰۹:۱۹    
حضور مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی همدان در مراسم 9دی شهرستان اسدآباد
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۰۸:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
روزنامه کیهان به حضور سعید لیلاز در تلویزیون و حرف هایش در مناظره با جبرائیلی واکنش تندی نشان داد. روزنامه کیهان نوشت: ثمره کوتاه آمدن در برابر فتنه گران کودتای سال 88 و تریبون دادن به افراد هتاک و عدم صدور احکام بازدارنده برای آنان همین می شود که شخصی مثل لیلاز با حضور در تلویزیون جمهوری ...
حوزه   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۰:۵۱    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: در سال 88 مذاکرات هسته ای کشور به حد بسیار مطلوبی رسیده بود، اما فتنه گران اوج موفقیت های کشور را به ضعف تبدیل کردند. این حرکت ها باعث شد تا دشمنی که به ما التماس می کرد، جری تر شده و توقعاتش بیشتر گردد.
اوشیدا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۰۹:۴۲    
امام جمعه شهر محمدآباد گفت: یکی از بزرگ ترین فتنه ها، فتنهٔ سال 88 بود. و هدف زدن خیمه انقلاب بود که با بصیرت مردم در حماسه هم دیماه مشتی بر دهان فتنه گران زدند.
اوشیدا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۰۱:۱۲    
امام جمعه زابل گفت: حماسه نهم دی ماه خروشی تاریخی و نهضتی ماندگار مردم ولایت مدار ایران اسلامی در برابر فتنه گران بود.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۲۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
یکی از اصحاب فتنه پیغام داده بود که اگر می گویید فتنه شکست خورده و به قول شما فتنه گران مرده اند، پس چرا این همه از آن دم می زنید و درباره آن می نویسید؟! بنده هم در پاسخ گفتم: اولاً شما مرده اید ولی آنها که به شما مأموریت داده بودند هنوز نمرده اند و بازی دیگری را تدارک می بینند و ثانیاً ...
بسیج   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۲۱:۳۱    
همزمان با هفته مقاومت نشست روشنگری به مناسبت گرامیداشت حماسه 9 دی و هفته مقاومت در سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان بن برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: بی بصیرتی برخی خواص موجب ایجاد فتنه سال 1388 شد اما بصیرت امت اسلامی حماسه نهم دی ماه را ایجاد کرد و طومار فتنه و فتنه گران را در هم پیچید.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۴:۲۴    
محمد توکلی، عضو بخش تحلیلی انصاف نیوز در یادداشتی نوشت: بنا بر آنچه سیداحمد خاتمی، نماینده ی اصولگرای مجلس خبرگان رهبری، می گوید، آیت الله خامنه ای گفته است که شکایت از فتنه گران سال 88 را پیش خدا خواهد برد. همان کاری که در سال 84 مرحوم هاشمی هم از آن سخن گفته بود! ...
شبستان   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۰۰:۳۳    
حجت الاسلام محمودپور گفت: امام حسین(ع) و آرمان حسینی علت جدایی مردم با فتنه گران در 9 دی بود.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۲۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) قم گفت: ولایت منبع و منشأ قدرت نظام اسلامی است و فتنه گران همواره به دنبال هجمه به ولایت فقیه بودند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی درتوئیتی به حضور خود در برنامه تلویزیونی صبحانه ایرانی با موضوع حماسه نهم دی و ویژگی های فتنه 88 ،اشاره کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۳:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: حکمت و تدبیر مقام معظم رهبری باعث رسوایی فتنه گران شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه علنی امروز مجلس در نطق میان دستور خود گفت: طراحی فتنه 88 توسط اندیشکده آمریکایی انجام شد و متاسفانه عده ای ساده لوح در کشور در میدان آنها بازی کرده و عده ای هم با سکوت خود به این فتنه و فتنه گران کمک کردند ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
صبح دهم خردادماه هشتاد و هشت، فاطمه مثل همیشه قبل از سایر همکاران در محل کار حاضر شد. ساعت دوازده و نیم ظهر، ناگهان متوجه شدند که در مقابل شعبه سروصداست. تعدادی از فتنه گران تجمع کردند و با سنگ و اشیاء سخت شروع به شکستن شیشه ها کردند.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دشمن درصدد است تا انتخابات پیش رو را بی ارزش جلوه دهد، گفت: انتخابات امسال از اهمیت خاصی برخوردار بوده و در حکم میثاق با ولایت و تجدید پیمان با آرمان های انقلاب، امام و شهیدان است.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۱:۵۹    
حوزه/ حجت الاسلام عاشوری گفت: حماسه 9 دی تمامی محاسبات و برآوردهای دشمنان خارجی و فتنه گران داخلی را بهم زد.
همزمان با 9 دی سالروز پیروزی مردم با بصیرت ایران در مقابل فتنه دشمنان، بوشهری ها با حضور در صحنه و اجتماع باشکوه بیعت خود را با مقام معظم رهبری و ولایت تجدید کردند.
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه خارگ گفت: حضور مجاهدانه مردم در حماسه 9 دی ماه باعث شستن غبار فتنه و رسوایی فتنه گران شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۰۹:۰۳    
رئیس دانشکده مهارت و کارآفرینی گیلان گفت: فتنه گران 88 قصد براندازی نظام را داشتند و در هشت ماه فتنه ضربات زیادی به معیشت مردم زدند.