جمعه ۰۹ آبانساعت ۱۶:۵۹Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فتنه گران»

رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۱:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مازندران - حجت الاسلام تسخیری با انتقاد از اظهارات اخیر یکی از روحانیان ساروی، گفت: این حرف ها با حرف فتنه گرانی که در فتنه 88 گفتند مرگ بر اصل ولایت فقیه چه تفاوتی دارد؟
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: بک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است: امروز بر اساس اظهار نظر برخی اقتصاد کشور دست عواملی از فتنه گران آشوب 78، 88 و آبان 98 گروگان گرفته شده است. ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۱۵    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: خبرها حکایت از انتصاب برخی فتنه گران در وزارتخانه دارد و اگر این اتفاق بیفتد وزیر باید در مجلس پاسخگو باشد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۰۵    
نائب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس با بیان اینکه دولت همچنان از فتنه گران در پست های مدیریتی استفاده می کند، افزود: فتنه گران همچنان در برخی وزارتخانه ها از جمله وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پست و مسئولیت می گیرند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سمیه عالمی پسند در حالی که سابقه قضایی و حضور در فتنه 88 را دارد به تازگی بدون توجه به سابقه اش، به عنوان سرپرست جدید معاونت روابط عمومی مرکز ارتباطات و اموربین الملل منصوب شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۵۱    
سردار خراسانی گفت: بسیاری از گردنه های سخت انقلاب اسلامی که دشمنان اسلام و فتنه گران داخلی ایجاد می کردند تا انقلاب را با این فتنه ها سرنگون کنند به همت گروه های جهادی وهمین شهید بلباسی ها که از گروه جهادی دانشجویی بود، مرتفع شده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۳:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی در گفت وگو با میزان، در آستانه تشییع شهدای مدافع حرم خان طومان، گفت: شهدای عزیز نه فقط از حرم دفاع کردند، که با دفاع شان در منطقه هم جوار با رژیم اشغال گر و در برابر انحرافات و فتنه گران موجود، امنیت کشور را تضمین کردند. امن ترین کشور منطقه هستیم ...
اطلاعات روز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اما جریان فتنه در مقابل صید این ماهی سیاسی، شاه ماهی هنر ایران را که میتوانست با شکوهی عظیم و تجلیلی والا برگزار شود و به رخ جهانیان کشیده شود را فدای مقاصد سیاسی خود کرد هرچند که علیرغم همه شیطنت های فتنه گران و بدون در نظر گرفتن لغزش این هنرمند عزیز در سال 1388 صدای وی در خاطره ایران جاودان خواهد ...
خشم کاربران عراقی از فتنه گران و ترند درخواست برای بازداشت آشوب طلبان مراسم اربعین در این برنامه از هاشتاغ شبکه العالم بررسی می شود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۰:۵۲    
نظام اسلامی منطقاً نمی تواند از چارچوب های عقلی و شرعی خود خارج شود و مثلا دست به تأیید صلاحیت چند نامزد بدسابقه، اشرار سیاسی و یا فتنه گران بزند. به این بهانه که میزان مشارکت بالا برود!
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - دبیرکل شورای عالی علمای شیعی پاکستان با ابراز اطمینان از هوشیاری جامعه این کشور برابر دشمنان مشترک و ترفند فتنه گران برای برافروختن آتش فرقه گرایی، گفت: برخی عوامل صهیونیستی به دنبال تخریب وحدت و ثبات پاکستان هستند اما تلاش این عناصر محکوم به شکست است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۵    
حد ذلیل بودن در برابر غرب تا کجا که برای پاک کردن دامن ایالات متحده، رهبران انقلاب و جامعه را متهم کنیم به تمامیت خواهی و شعارهای فتنه گران سال 88 را فریاد بزنیم و ایشان را دیکتاتور و درگیر بحران مشروعیت بخوانیم و فراموش کنیم که اگر امروز شرایط کشور جالب نیست ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۹    
سمنان - حجت الاسلام فاطمی نیا با بیان اینکه وظیفه اصلی روشنگری برعهده نهاد نماز جمعه است، گفت: نماز جمعه مهمترین تریبون در برابر مستکبران، فتنه گران و دلباختگان دشمن است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۵۷    
در روزهای اخیر از مقامات غربی گرفته تا بعضی سازمان های حقوق بشری و حتی نهادهای ورزشی در یک کمپین رسانه ای برای تخریب وجهه ایران شرکت کرده اند، این بار اما به بهانه قصاص یک قاتل.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
دومین فردی که در مقام مرجعیت، در مقابله با نظام اسلامی در سال88 آتش زیادی افروخت، آیت الله صانعی بود؛ بطوریکه فتنه گران شعار دو مرجع واقعی، منتظری، صانعی سر می دادند ...
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۳۰    
مصطفی تاجزاده، عنصربدنام جریان اصلاحات و از فتنه گران سال 88 با انتشار توئیتی فوت شیخ یوسف صانعی را تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۵۴    
نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم توجه به وظیفه همگانی در اجرایی شدن امربه معروف و نهی از منکر در جامعه گفت: اگر خواهان پیشرفت و توسعه در کشور هستیم باید با اختلاس گر و فتنه گران و بر زنندگان نظم جامعه برخورد جدی شود که همین امر نشان دهنده امربه معروف و نهی از منکر است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
امروز آقای خاتمی 13 میلیون که هیچ، 3 میلیون هم رای نداره. امروز مردم با بصیرت کشور اسلامی به نیت تمام فتنه گران پی بردند، پس شما خودتون رو خسته نکنید. گل گفتی حرف حق زدی دمت گرم تحلیل چرتی بود ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۲:۲۰    
بعد از انتشار مطلبی با عنوان مجریان فتنه 88 و نویسندگان نامه به اوباما، شاکیان رسانه های انقلابی که در آن به سوابق دو تن از افرادی اشاره شده که قرار است در شرکت های زیر مجموعه صندوق بازنشستگی کشور، سمت های حساس بگیرند، حامد شمس در جایگاه حقوقی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
گفت: سفارت هلند اطلاعیه داده که برنامه چهار هفته ای آموزش برای زنان کارآفرین و فعال در ایران تدارک دیده است! گفتم: همان دولت هلند که بیشترین دشمنی ها را علیه اسلام و انقلاب دارد؟ همان که موسسه هیفوس را برای حمایت از تروریست های فراری تشکیل داده است؟ همان که برای تروریست های نشان دار شناسنامه و ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۶:۳۰   + ۳۹ سایت دیگر  
نماینده، ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: محرم و صفر در این شرایط، بستری شده تا ضد اسلام و ضدانقلاب بتوانند بیشتر توطئه و فتنه کنند ما به اعتبار فضای مجازی نباید فضای حقیقی را از دست بدهیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۰۸:۵۰    
رییس اسبق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: پیاده سازی رهنمودهای حکیمانه رهبری در راس برنامه ها شورا بوده و یکی از مهمترین کارهای شورا در راهپیمایی ها زنده نگهداشتن شعائر انقلاب، دفاع از ولایت، محکومیت فتنه گران بوده است همچنین حضور منسجم مردم پشتیبانی بزرگی برای نظام محسوب می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۰۶   + ۶۷ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : احمدجنتی گفت: در فتنه 18 تیر 78 برخی به دنبال متزلزل کردن مردم و نظام بودند ولی مردم با حضور خود در صحنه در 23 تیر همان سال با یک حرکت انقلابی و مستحکم همه نقشه های فتنه گران را به باد دادند و فتنه خاموش شد.
گیلانستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه رودسر تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را بزرگترین نعمت برای انقلاب عنوان کرد و گفت: فلسفه وجودی این شورا ایجاد وحدت در جامعه است. حجت الاسلام تقی روحانی با تبریک سالروز تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، اظهار کرد: تبلیغات اساس کار در جبهه فکری و فرهنگی است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
ملت ایران همچنان باید تحت رهبری های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب توطئه های دشمنان وفتنه ها از جمله فتنه امنیتی، با ابزار دلار و بازی با معیشت مردم را با بصیرت رصد و خنثی نمایند، تا مانند قوم یهود و اعراب حجاز ،مقهور فتنه سامری زمان و فتنه گران نشوند
رسا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۴:۳۰    
نماینده مجلس با بیان اینکه تمام جوامع بشری با آشوبگران برخورد قاطع انجام می دهند، گفت: استکبار جهانی با دست چدنی به دنبال پیاده سازی اهداف شوم خود در داخل کشور هستند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نگاهی به سرمقاله روزنامه های کثیرالانتشار و چاشنی که هر کدام از رسانه های مکتوب به محتوای امروز نشریات اضافه کردند.
جنوب نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
هدف اصلی تعقیب کنندگان موضوع مذاکره با ترامپ در خوش بینانه ترین حالت راهی برای کمک به جریان بازنده غربگرا در کشور بوده و مطلقاً منافع مردم ایران در آن مدنظر نیست.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امام جمعه قم با اشاره به موضع گیری های مراجع در خصوص وضعیت معیشت مردم، گفت: مردم باید مراقبت فتنه گران داخل و خارج از کشور باشند، چرا که آنان سربلندی و عزت ملت ایران را نمی توانند ببینند.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با بیان اینکه شرکت در نماز جمعه نوعی تمرین وحدت است، اظهار کرد: حضور در این مراسم عبادی سیاسی نماد و نمود حضور در صحنه است و نماز جمعه از عوامل بقا و دوام حکومت اسلامی است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم بیان کرد:قم، همیشه چشم فتنه گران علیه انقلاب را کور کرده است.
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۶:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
بازپرس رستمی رستمی در سال 1387 به عنوان دبیر جامعه اسلامی دانشگاه علوم قضایی انتخاب می شود و در سال 1388 همزمان با فتنه به همراه سایر دانشجویان نقش موثری را در مقابله با فتنه گران ایفا می کند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۳۴    
حوزه / از انتخابات سال 88 بحث حجاب به طور جدی تبدیل به مطالبه فمینیستی شده و با حضور همسران کاندیداهای اصلاح طلب، عدم اجباری بودن حجاب مطرح می شود و زنان فمینیست در قامت فتنه گران سال 88 ظاهر می شوند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۹:۱۶    
دبیر تشکل اساتید حوزه نامه موسوی خوئینی ها را گستاخانه و هتاکانه دانست و گفت: فتنه گران هیچگاه به فکر مشکلات مردم نبوده و نیستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
وقتی فتنه گران تحت مدیریت خاتمی و موسوی در حال هتاکی روز عاشورا بودند، خوئینی ها مرده بود که حجاریان از جد او (امام حسین علیه السلام) یاد می کند؟ سران فتنه در لشکر یزید بودند و همچنان هستند. موسوی همین هتاکان را مردمان خداجو خواند و آن روز، حجاریان هم مرده بود؟!
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، به نقل از ایرنا، همزمان با تصویب قانون امنیتی هنگ کنگ در کنگره ملی خلق چین، پلیس هنگ کنگ تظاهرات سالانه روز اول جولای را در این منطقه ممنوع کرد. ...
برترین ها / گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
جهان نیوز: علیرضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس امروز (سه شنبه 10 تیرماه) در نشست خبری نمایندگان معترض به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون با عنوان چرا بررسی اعتبارنامه نمایندگان مهم است؟ اظهار داشت: ما سعی کردیم هیچ چیز نگوییم جز اینکه سند داشته باشیم و قاعده این بوده که با سند باشد. ...
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شهدای ایران: عباس عبدی فعال سیاسی اصلاح طلب که متهم فروش اطلاعات به بیگانگان در دولت اصلاحات است(و به همین دلیل به حبس نیز محکوم شده بود) و پیش از این تز خروج از حاکمیت را نیز مطرح کرده بود، در مصاحبه با روزنامه ایران گفت: در مقایسه میان اصلاحات و انقلاب، می توان گفت که روند اصلاحات کُند ...
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عباس عبدی به خاطره گویی از حس شعف فتنه گران در سال 88 پرداخته است.گویا لگدمال کردن رای مردم و شورش علیه جمهوریت و اسلامیت و گرادادن به دشمن برای تشدید تحریم ها علیه مردم ایران برای وی هیجان انگیز است.
صبح الوند   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۱:۱۳    
کارشناس سیاسی در همدان گفت: 200 مدیر دولتی دو تابعیتی اند در بدنه دولت داریم که به کانادا انگلیس یا امریکا می روند و 107 نفر هم از فتنه گران که در دولت اینده هیچ جایگاهی ندارند .
برترین ها / رسا   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۱۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری رسا: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: هر جا مردم انحراف مسؤولان را از خط ولایت مشاهده کردند، تکلیف شرعی دارند که امر به معروف و نهی از منکر کنند. آیت الله خاتمی: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان: سلاح مقاومت جزئی از فرهنگ مقاومت و عمیق تر از آن مسئولیت نیرو های سیاسی و دینی مقابل هرج و مرج طلبان و فتنه گران است.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۰۸:۴۸   + ۴۱ سایت دیگر  
اخبار واصله از برخی مراجع بیانگر عمدی بودن تعدادی از حریق های صورت پذیرفته در برخی از نقاط استان است که بر این اساس افرادی اقدام به آتش زدن مزارع، مراتع، درختان و باغ های مردم می کنند.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
در سریال تهران عناصری از فتنه گران 88 با مامور موساد مرتبط و همکاری می کنند، تا پدافند هوایی جمهوری اسلامی ایران را هک و ازکار بیاندازند تا در نهایت رژیم صهیونیستی بدون مزاحمت رآکتورهای هسته ای ایران را بمب باران کند ولی این عملیات با شکست مواجه می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۴:۴۳    
یک فعال سیاسی ضمن تأکید بر اینکه انتخابات 88 پیروزی همه مردم ایران بود عنوان کرد: برخی از افراد به ویژه سران فتنه بر اساس ضعف شخصیتی و ضعف نفسانیت این مشارکت را به کام مردم تلخ کردند و دشمنان این انقلاب به غلبه بر نظام امیدوار شدند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۰۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
عباس ذوالعلی گفت: با فرزندم قرار گذاشته بودیم که وقتی برای کنترل اغتشاشات به خیابان ها می رویم، اگر هم کسی به ما آسیبی وارد کرد؛ اما ما مواظب باشیم که خدای ناکرده به کسی آسیب وارد نکنیم؛ چراکه معتقد بودیم مردمی که به خیابان ها آمده بودند، تقصیری نداشتند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۳:۰۷    
کارشناس شبکه الجزیره توضیح می دهد که فتنه گران در لبنان چگونه طی روزهای اخیر تلاش کردند مطالبات عمومی را به مسیر انحرافی سوق دهند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مرکز اسلامی الازهر مصر در بیانیه ای اهانت به عایشه، همسر پیامبر(ص) و مقدسات مسلمانان را در جریان اعتراضات داخلی مردم لبنان، که از سوی برخی فتنه گران انجام شد، محکوم کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۵:۴۲    
اهانت گروهی از افراد ناشناس به عایشه، همسر پیامبر(ص) در لبنان، از سوی شخصیت های سیاسی و مذهبی این کشور محکوم و اعلام شد: اتفاقی که رخ داده است موجب برانگیخته شدن احساسات مذهبی شده و تلاش مذبوحانه ای است که در صدد بر هم زدن وحدت اسلامی و ملی ما و ایجاد فتنه است اما به سود هیچ کس نخواهد بود.