سه شنبه ۰۸ خردادساعت ۱۰:۲۴May 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حزب اعتدال و توسعه»

ایلنا   ۴۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اعتدال و توسعه از درخواست اعضای حزب برای حضور نوبخت و واعظی برای حضور در انتخابات و همچنین اغاز رایزنی ها با علی لاریجانی خبر داد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اعتدال و توسعه با اشاره به آغاز مذاکرات اعتدال و توسعه با احزاب اعتدال گرای اصلاح طلب و اصولگرا، گفت: شورای مرکزی این حزب به نوبخت و واعظی هم پیشنهاد حضور در انتخابات را داده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
برمبنای آخرین شنیده ها، اعضای حزب اعتدال و توسعه در جلسه ای با حضور لاریجانی از وی برای حضور و کاندیداتوری در انتخابات دعوت کردند، اما لاریجانی در پاسخ اظهار داشته که شواهدی مبنی بر تغییر فضای سیاسی مشاهده نکرده است و اگر تغییری حاصل نشود، در انتخابات حاضر نخواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۶:۰۲    
سخنگوی حزب اعتدال و توسعه گفت: رایزنی ها را به صورت گسترده با اصولگرایان معتدل و اصلاح طلبان شروع کردیم و جلسات متعددی در روز های گذشته داشتیم.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اعتدال و توسعه گفت: برخی از افراد شاخص در داخل حزب مثل آقایان نوبخت و واعظی و خارج از حزب با افرادی مثل آقای لاریجانی مذاکراتی انجام داده ایم و منتظر اعلام نتیجه این افراد برای حضور در انتخابات هستیم. ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ناکامی لیست صدای ملت و دبیرکل حزب اعتدال و توسعه در حوزۀ رشت، نشان دهندۀ واکنشی بود که جامعه نسبت به این کمپین داشت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اعتدال و توسعه می گوید: احزاب بابت عملکرد شورای نگهبان نگران هستند و این نگرانی منجر به این می شود که در این فاصله کوتاه احزاب هنوز به میدان نیامدند، تصمیم گیری ها هنوز راکد ماندند.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۹:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اعتدال و توسعه گفت: برخی از افراد شاخص در داخل حزب مثل آقایان نوبخت و واعظی و خارج از حزب با افرادی مثل آقای لاریجانی مذاکراتی انجام داده ایم و منتظر اعلام نتیجه این افراد برای حضور در انتخابات هستیم.
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حزب اعتدال و توسعه در حال رایزنی با چهره های شاخص مثل نوبخت، واعظی و لاریجانی برای نامزدی در انتخابات است.
ریواس جنوب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۰    
بسمه تعالی انالله واناالیه راجعون خبر درگذشت شهادت گونه حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور محترم، حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم نماینده محترم ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، دکتر حسین امیرعبداللهیان وزیر محترم امورخارجه ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، در متن پیام تسلیت حزب اعتدال و توسعه آمده است: درگذشت ناباورانه و شهادت گونه شهیدان راه خدمت، رئیس جمهور محترم، وزیرامور خارجه، نماینده ولی فقیه و امام جمعه محبوب مردم غیور تبریز ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس دفتر سیاسی حزب اعتدال و توسعه در پی درگذشت شهادت گونه رییس جمهور و چند تن از مقامات کشور در پی سانحه سقوط بالگرد پیام تسلیت صادر کرد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
فارس: دبیرکل حزب اعتدال و توسعه در نشست خبری این حزب گفت: علی رغم ضعف در برخی حوزه ها، در حال حاضر از نظر استقلال و توان دفاعی کشور، بسیار غرور آفرین است و توان علمی کشور هم در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل حزب اعتدال و توسعه گفت: در انتخابات مجلس خبرگان رهبری شخصیتی مانند آقای روحانی که سالها در شورای عالی امنیت ملی و 20 سال در مجلس شورای اسلامی مسئولیت داشته و 8 سال هم رییس جمهور 24 میلیونی بوده را رد صلاحیت کردند که پاسخ آقای روحانی پاسخ مناسب و متقنی بود که در چارچوب قانون اساسی جواب داد.
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۲    
محمدباقر نوبخت، دبیر کل حزب اعتدال و توسعه در یک نشست از مشارکت مردم در انتخابات گفت که نگران کننده است و طبق نظر وی حضور مجدد گشت ارشاد مناسب نیست می تواند باعث افزایش نارضایتی شود.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل حزب اعتدال و توسعه گفت: اگر کسی مانند آقای زیباکلام عقاید خود را با صراحت بیان می کند پاسخش زندان نیست. باید از کرسی های آزاد اندیشی دانشگاه ها به او پاسخ داده شود. دنیا ما را می بیند باید نشان دهیم منطق داریم و می توانیم جواب دهیم.
گیلانستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۲۳    
دبیرکل حزب اعتدال و توسعه کشور به عدم اقبال مردم رشت نسبت به وی در انتخابات مجلس واکنش نشان داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
نوبخت دبیرکل حزب اعتدال و توسعه در نشست خبری اعلام کرد: پاسخ آقای روحانی به شورای نگهبان مستدل و متقن بود. منبع: آخرین خبر
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نوبخت دبیرکل حزب اعتدال و توسعه در نشست خبری گفت: مسئولین باید از ساز و کاری که افکار عمومی را برنجاند و نگران بکند پرهیز کنند. این قبیل روش های تجربه شده ناموفق مثل گشت ارشاد و نظایر آنها نشان داد که اصلا نه تنها نافع نیست بلکه مضر و زیان بر است ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل حزب اعتدال و توسعه گفت: بخشی از عدم استقبال مردم و چهره های سیاسی در انتخابات به خاطر فضایی است که در انتخابات ریاست جمهوری و مجلس شکل گرفت که برخی در انتخابات حضور پیدا نکردند ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیرکل حزب اعتدال و توسعه با بیان اینکه مجلس می تواند نقش مهمی در انتخابات ریاست جمهوری داشته باشد گفت: نگاه حزب اعتدال و توسعه معطوف به اقلیتی در مجلس است که می توانند به جای ورود به مذاکرات قدرت در مجلس، مطالبات اکثریت مردم را بیان و برای مردم تلاش کنند.
دبیر کل حزب اعتدال و توسعه گفت: استقراض دولت از بانک مرکزی و پایه پولی و حجم نقدینگی دو برابر شده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۷:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
محمود واعظی این روز ها مسئولیت سیاسی حزب اعتدال و توسعه را بر عهده گرفته و به نوعی عهده دار خط و ربط های سیاسی جریان اعتدالی در کشور است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
محمد باقر نوبخت ، دبیرکل حزب اعتدال و توسعه طی احکام جداگانه معاونین امور آموزش و امور هماهنگی کانون ها را منصوب کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اعتدال و توسعه گفت: این رویه را یک آفتی برای دستگاه های نظارتی من جمله شورای نگهبان می بینم که اگر از جریان نقد و نقادی بخواهند عامدانه فاصله بگیرند ضربه ای بر شاکله نه تنها شورای نگهبان، بلکه بر شاکله نظام و کشور وارد خواهد شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۶    
رئیس دفتر سیاسی حزب اعتدال و توسعه گفت: نقش آفرینی و کنشگری فعال و موثر ایران در منطقه در راستای امنیت سازی وثبات موجب افزایش نقش و قدرت ایران خواهد شد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۰۰:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین نوشت: علی جنتی، رئیس هیأت اجرایی حزب اعتدال و توسعه در اولین نشست هم اندیشی سران حزب که با هدف اتخاذ تصمیم های کلان و راهبردی در سال 1403 با حضور اعضای ارشد و دبیران استانی برگزار شد، ضمن انتقاد به نحوه اعمال خشونت در برخورد با زنان بی حجاب و برخوردهای گزینشی و [...]
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۳:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از خبرآنلاین، نشست فصلی سران حزب اعتدال و توسعه با حضور دبیرکل ، اعضای ارشد حزب و دبیران استانی برگزار و در این جلسه نسبت به برنامه ریزی سیاست های کلان حزب در سالجاری تبادل نظر و اتخاذ تصمیمات حائز اهمیت صورت پذیرفت.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۸:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی حزب ندای ایرانیان از آماده شدن 3 حزب اصلاح طلب و حزب اعتدال و توسعه برای دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۲۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مرحوم هاشمی رفسنجانی روز دهم اردیبهشت سال 1380 در مورد شرایط حزب اعتدال و توسعه در انتخابات ریاست جمهوری و گفت وگو با موسویان نوشته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اعتدال و توسعه می گوید: آنچه در مورد وضعیت داخلی وجود دارد این است که دولت سیزدهم به دست اندازی در بخش خصوصی رو آورده و به جای درآمدزایی به سمت کسب درآمدهای بیشتر از مردم می پردازد که این امر شایسته و بایسته مردمی که همه چیز خود را برای نظام دادند، نیست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اعتدال و توسعه می گوید: جریان رائفی پور نشان داد که مجلس از بیرون هدایت می شود و این آفت بزرگی بر دامن مجلس دوازدهم است .
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۲۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
اولین جلسه دفتر سیاسی حزب اعتدال و توسعه در سال جدید با موضوعات مربوط به تقابل نظامی بازدارنده ایران در برابر اسرائیل، شکل گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
دبیر کل حزب اعتدال و توسعه با انتشار عکس نوشتی احساسی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
خاطرات هاشمی رفسنجانی: آقایان [سیدمحمود] واعظی، [معاون مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام] و [محمدباقر] نوبخت،[نماینده رشت و دبیرکل حزب اعتدال و توسعه] آمدند، برای مشورت در مورد نامزد دادن حزب اعتدال و توسعه برای انتخابات [ریاست جمهوری]؛ ولی خودشان مخالفند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حزب اعتدال و توسعه در بیانیه ای تاکید کرد که با توجه به اشاعه اخبار جعلی توسط رسانه های معاند مبنی بر بی ثمر بودن اقدامات موثر ایران، مهمترین رویکرد استراتژیک ، حفظ وحدت و انسجام ملی و حمایت یکپارچه اقشار ایران از ارکان نظام در برابر متجاوزین خدعه گر و مستکبر است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۰:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
حزب اعتدال و توسعه در بیانیه ای نوشت: با توجه به اشاعه اخبار جعلی توسط رسانه های معاند مبنی بر بی ثمر بودن اقدامات موثر ایران، مهمترین رویکرد استراتژیک ، حفظ وحدت و انسجام ملی و حمایت یکپارچه اقشار ایران از ارکان نظام در برابر متجاوزین خدعه گر و مستکبر است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۵:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیرکل حزب اعتدال و توسعه با انتشار یک پیام، ضمن تبریک عید فطر به مسئولین دولت سیزدهم تذکر داد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام عباسعلی باباگل زاده، عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه در یاد داشتی ارسالی به انصاف نیوز درباره ی اظهارات حجت الاسلام پناهیان نوشت: پیامبر اکرم حضرت محمد(ص) بسیار خوش خلق و مهربان بوده اند؛ تا جایی که مرد یهودی بر سر ایشان خاکروبه می ریخت پیامبر کظم غیظ می کردند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۰۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اعتدال و توسعه می گوید: رایزنی هایی با بسیاری از نمایندگان مستقل انجام شده که بتوانیم منویات و خواسته های حزب را به ازای همسویی و کمک فکری به این نمایندگان، به جایی برسانیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
حزب اعتدال و توسعه اقدام تروریستی رژیم غاصب صهیونیستی در حمله به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق را محکوم کرد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
کد خبر: 924801 / دیروز, 16:35 / ایران رئیس دفتر ریاست جمهوری در دولت سابق، گفت: نتیجه انتخابات نگران کننده است، ولی ما از کار خودمان (مشارکت در انتخابات) پشیمان نیستیم. ما در حزب اعتدال و توسعه اعتقادی به خیابان نداریم و فکر می کنیم که خیابان چیزی را عوض نمی کند. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو حزب اعتدال و توسعه گفت: هیچ راهی برای این که در کشور تحول و اصلاح به وجود بیاید و مردم از این وضعی که امروز در حوزه سیاست خارجی و داخلی، اقتصادی، معیشت و ...با آن درگیر هستند رها شوند نیست به جز صندوق.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
عضو حزب اعتدال و توسعه درباره رایزنی قالیباف با چهره های اعتدالی و اصلاح طلب برای کرسی ریاست مجلس گفت: شاهد هستیم که تندروهای جریان اصولگرایان در تهران رأی اوردند و خیلی عجولانه درباره ریاست مجلس رایزنی و گفتگو می کنند اما من هم درباره رایزنی های آقای قالیباف شنیدم ولی نمیدانم تا چه حد صحت دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اعتدال گفت: حزب اعتدال و توسعه، یک حزب شناسنامه دار است که براساس اساسنامهٔ خود، ضرورت حضور فعال در عرصه های سیاسی را حس می کند و بر همین اساس نیز با پایان یافتن انتخابات، کار ما پایان نیافته است.
مرصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
در حالی دبیر حزب اعتدال و توسعه در رتبه چهارم رقابت برای ورود به مجلس قرار گرفت و از راه یابی به خانه ملت محروم شد، که ناکارآمدی ها عامل اصلی رد نوبخت از سوی مردم شد.