یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۲۲:۵۷Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانک دی»

نقدینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
نقدینه - رییس هیئت مدیره بانک دی، بر اهمیت پاسخگویی به موقع و خدمت رسانی به مشتریان در موج پنجم کرونا و هم زمان با تعطیلی استان های تهران و البرز تأکید کرد. ...
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیریت امور شعب بانک دی فهرست شعب کشیک این بانک در استان های تهران و البرز در روزهای دوم و سوم مردادماه 1400 را اعلام کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : روز دوشنبه ارزش معاملات خرد با افت 21 درصدی نسبت به روز کاری قبل به رقم 5 هزار و 319 میلیارد تومان رسید.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۴۲    
قائم مقام بانک دی در بازدید از بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه از آغاز فرایند تأسیس شعبه بانک دی در این شهرستان خبر داد و گفت: ارائه خدمات بانک دی به ایثارگران و خانواده های شهدای فیروزکوهی تسهیل می شود.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۶    
مدیران بنیاد، ببمه دی و شرکت شیمی داروئی کوثر سمنان در مورد گسترش روابط سازمانی، جذب و اشتغال کارجویان ایثارگر و بهره برداری از تسهیلات بلند مدت بانک دی به توافق رسیدند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
براساس صورت مالی سالانه سال 99، بخشی از زیان انباشته بانک دی با عملکرد سودده این بانک در سال 99 جبران شده ولی این رقم همچنان بیش از 7 هزار میلیارد تومان است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۲:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
بانک دی با اعلام شش شعبه کشیک در استان های تهران و البرز در روزهای 29 تیر ماه، دوم و سوم مرداد ماه به مشتریان خدمات ارائه می کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۱۷    
امروز معامله گرها 220میلیارد تومان سهام بانک دی خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات شیمیایی تعلق داشت و 7.1درصد از کل سهام محصولات کاغذی لطیف معامله شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۴    
حقیقی ها با جابجایی یک میلیارد و 75میلیون برگه سهم دی، افت دو درصدی را برای این نماد رقم زدند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۳۷   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیر امور شعب بانک دی گفت: بانک دی به زودی کار اعطای تسهیلات به صورت غیرحضوری به خانواده های شاهد و ایثارگر را آغاز می کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۴۸    
امروز معامله گرها 500میلیارد تومان سهام بانک دی خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه بانک ها و مؤسسات اعتباری تعلق داشت و 3.7درصد از کل سهام محصولات کاغذی لطیف معامله شد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به پایان سال 99 لغو شد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۱۰    
به گزارش بانکداری ایرانی ، سهام بانک دی در روزهای اخیر مجددا به فاز هیجانی و افزایش حجم خریداران برگشته و به صف خرید سنگین مواجهه شده است. این در حالی است که نماد این بانک در سه سال گذشته به طور میانگین ماهانه 123 درصد سود برای سهامداران خود ساخته است. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۱۸    
مجمع عمومی بانک دی در تاریخ 1400/04/31 برگزار خواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۶:۲۶    
امروز معامله گرها 380میلیارد تومان سهام بانک دی خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه بانک ها و مؤسسات اعتباری تعلق داشت و 9.7درصد از کل سهام گسترش صنایع روی ایرانیان معامله شد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۵۳    
زمان زاده، در خصوص محصول جدید بانک دی می گوید: جت دی فرایندگرا است؛ یعنی زیرساخت و پلتفرمی آماده شده که می توانید هر سرویس دیگری اعم از سرویس بانکی یا غیر بانکی را به صورت فرایندی در دل آن تعریف و برنامه ریزی کنید یا به صورت ویجت (widget) به آن اضافه کنید ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۰۶    
حقیقی ها با جابجایی سه میلیارد و 200میلیون برگه سهم دی، رشد 0.4درصدی را برای این نماد رقم زدند
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۹:۵۷    
نصیری عضو هیات مدیره بانک دی می گوید: شرکت داری کار دولت نیست اما به دلیل اینکه سود خوبی برای دولت ها دارد، حاضر به خصوصی سازی نیستند.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۰۸    
نماد معاملاتی شرکت بانک دی (دی 1) پس برگزاری مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام در خصوص افزایش سرمایه امروز سه شنبه مورخ 1400/04/22 آماده انجام معامله می باشد
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۵:۰۴   + ۳۶ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره بانک دی از راه اندازی میزهای خدمت سهامداران در شعب منتخب بانک دی خبر داد.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۲:۳۳   + ۲۶ سایت دیگر  
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. زهرا داستانی/ شیوع بیماری کرونا در دنیا اگرچه تجربه ای تلخ برای انسان ها بود اما دریچه ای تازه به سوی خدمات الکترونیک باز کرد ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۹:۲۰    
افزایش سرمایه بانک دی در راستای بهبود وضعیت مالی و خروج از شمول ماده 141 قانون تجارت یک اقدام حیاتی برای این بانک محسوب می شد و بر همین اساس از ابتدای سال 1399 برنامه افزایش سرمایه بانک از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها و آورده نقدی سهامداران به عنوان یکی از مهم ترین خواسته های سهامداران در ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۸:۴۹    
بانک دی اطلاعات و صورت های مالی تلفیقی 12 ماهه منتهی به 1399/12/30 (حسابرسی نشده) را منتشر کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک دی اعطای تسهیلات به صورت غیرحضوری از بستر سامانه های بانکداری الکترونیک بانک دی را از اقداماتی برشمرد که در راستای کاهش مراجعه حضوری جامعه هدف به شعب و تسهیل دسترسی به خدمات بانکی در حال انجام است و تأکید کرد: با عملیاتی شدن این پروژه ...
تیتر20   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بانک دی از سال پیش تاکنون طرح اعطای کارت اعتباری ویژه فرهنگیان را برپا کرده است، تسهیلی که در جایگاه خود می تواند کیفیت معیشت این جامعه نزدیک به یک میلیون نفری را ارتقا دهد، آن هم در شرایطی که حرف و حدیث در باب معیشت معلمان کشور بسیار است ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۲۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اتفاق نو در زیرمجموعه بنیاد شهید با افزایش سرمایه بانک دی رقم خورد که نشان می دهد سازمان اقتصادی کوثر هم ناگزیر از عمل در چارچوب اصول حرفه ای شرکت داری است.
اقتصاد آنلاین / پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۰۱   + ۵۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک دی، تحقق افزایش سرمایه این بانک را سرآغاز تحولی بنیادی و دستاوردی کم نظیر در نظام بانکی دانست که روند سودآوری و کسب درآمدهای عملیاتی را شتاب خواهد بخشید.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۸:۲۹    
صندوق های بانک دی و مشترک رشد سامان نیز به ترتیب با 43.54 و 40.61 درصد بازدهی منفی، ضعیف ترین بازدهی های یک ساله را داشته اند.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۵:۰۸    
بانک دی در پایان سال مالی 99 توانست عملکرد خوبی از خود بر جای گذارد و مبلغ 242 ریال سود برای هر سهم محقق کرد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۶:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
در پی ابلاغ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و استانداری تهران با هدف صرفه جویی در مصرف برق، ساعات کار شعب و ستاد بانک دی تغییر کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۳:۳۸    
تفاهم نامه همکاری فی ما بین بنیاد منطقه سه مشهد و بانک دی در جهت ارائه تسهیلات بانکی به ایثارگران منعقد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۲۱:۴۸   + ۳۱ سایت دیگر  
بانک دی با راه اندازی گیشه های خدمت در ادارات بنیاد شهید در شهرهای مهم کشور، امضای تفاهم نامه ارائه خدمات متقابل با پست بانک ایران و توسعه بانکداری الکترونیک، توانسته است قدم های استواری به سوی تمرکز ارائه خدمات بانکی به خانواده های شاهد و ایثارگر بردارد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۲۰:۳۴   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک دی ضمن تأکید بر لزوم حرکت بر مدار استراتژی های کلان بانک در سال جاری، بر لزوم پاسداری از سرمایه اجتماعی بانک دی نزد نظام بانکی و در سطح جامعه تأکید کرد.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۱:۱۰    
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، اپلیکیشن جت دی، به طور کامل جایگزین همراه بانک دی شده است. بر همین اساس، ارائه خدمات به همراه بانک قدیمی بانک دی متوقف شد و همه خدمات همراه بانک در کنار خدمات جدید، با سرعت بیشتر، در قالب اپلیکیشن جت دی ارائه می شود. ...
با هدف بهبود کیفیت خدمات بانکداری الکترونیک و کاهش مراجعه حضوری مشتریان به شعب، فرایند ارائه تسهیلات در بانک دی غیرحضوری می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۵:۰۶    
بانک دی در خرداد ماه بیش از 300میلیارد تومان زیان عملیاتی شناسایی کرد. این بانک در این مدت حدود 190میلیارد تومان درآمد تسهیلات اعطایی کسب کرد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
بیشترین میزان درآمدی که در خردادماه توسط "دی" به ثبت رسیده مربوط به بخش سایر تسهیلات با 1.180 میلیارد ریال و مشارکت مدنی با مبلغی بالغ بر 454 میلیارد ریال بوده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بانک دی با وجود نسبت کفایت آن7.37 درصد منفی و زیان انباشته بیش از 7.11 برابر سرمایه آن، علاوه بر افزایش تعداد کارمندان خود، حقوق آن ها را نیز افزایش داده است.
برات کریمی بر اولویت بخشی این بانک به توسعه خدمات و ایجاد سهولت دسترسی جامعه هدف شاهد و ایثارگر به خدمات بانکی تأکید کرد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۰۹:۱۳    
در سال 1399 بانک دی، گزارش پایانی و پایان بندی جالب توجهی را ارائه کرده که در حقیقت این گزارش ها نشان از مدیریت بهینه منابع در این بانک رخ داده است و توانسته از مشکلاتی که در سال های قبل وجود داشته خارج شود. ...
مدیرعامل بانک دی، ایجاد طرح های ملی توسعه ای و بهره گیری از ظرفیت نظام بانکی به صورت کنسرسیومی را راهکاری برای شکوفایی و تحول اقتصادی استان های کشور دانست.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۶:۲۳   + ۳۲ سایت دیگر  
بانک دی پروژه احداث یک باب مدرسه در شهرستان کنارک واقع در استان سیستان و بلوچستان را آغاز کرد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بانکداری ایرانی - عملکرد مطلوب بانک دی در سال 99 در همه بخش های فعالیت ، این بانک را به سود خالص سه هزار و 271 میلیارد تومان و 5110 ریال برای هر سهم رساند که حاکی از رشد 202 درصدی در سود خالص و سود هر سهم نسبت به سال قبل آن است. در صورت های مالی تلفیقی سود خالص 4 ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۹:۰۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر گفت: تکریم و بزرگداشت شأن و منزلت والای خانواده های معزز شهدا و ایثارگران امری واجب بوده و دایر نمودن میز خدمت بانک دی باهدف گسترش و بهبود کیفیت ارائه خدمات، گامی مهم در این راستا است.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۱۳    
برچسب ها ساخت مدرسه در کنارک شرکت عماد شرکت عمران و مسکن اباد دی برچسب ها
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۲۱   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل بانک دی، سبد جامع خدمات ارزی را یک مزیت رقابتی استراتژیک دانست و بر لزوم پویایی بازاریابی خدمات ارزی بانک تأکید کرد.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۹:۵۲   + ۳۸ سایت دیگر  
غلامرضا خلیل ارجمندی گفت: مهم ترین راهکار در زمینه رشد اقتصادی، اصلاح نظام فکری سیاست گذاران در زمینه مشاغل است.
افزایش سرمایه 128هزار و ششصد میلیارد ریالی بانک دی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید.