دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۶:۴۱Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیمه شدگان تامین اجتماعی»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
بیماران خاص تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی، از اعتبارات و تسهیلات صندوق حمایت از بیماران خاص و صعب العلاج بهره مند می شوند.
سلام نو / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: در صورتی که زن و شوهر هر دو بیمه شده سازمان تأمین اجتماعی و واجد شرایط باشند، کمک هزینه ازدواج به هر دو نفر پرداخت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بخش مراقبت های ویژه بیمارستان ثامن الائمه بجنورد به عنوان تنها بیمارستان استان برای بیمه شدگان تامین اجتماعی با 20 میلیارد تومان اعتبار، شروع به کار کرد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی در اطلاعیه ای جزئیات خدمات جدید ویژه بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان سازمان تامین اجتماعی را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس اداره امور بیمه شدگان تامین اجتماعی استان کرمانشاه به تشریح جزییات بیمه زنان خانه دار و شرایط آن پرداخت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی گفت: تمام بیمه شدگان تامین اجتماعی در مراکز تامین اجتماعی، درمانشان در سه سطح و هزینه داروهایشان رایگان است و در باقی مراکز درمانی، 10 درصد هزینه گرفته می شود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
در مواردی که کارفرما طبق قوانین دیگری مکلف باشد حقوق یا مزد بیمه شدگان بیمار خود را پرداخت کند، سازمان تامین اجتماعی فقط عهده دار معالجه آنان خواهد بود.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در طول عمر دولت سیزدهم تاکنون بالغ بر یک میلیون و 700 هزار بیمه شده جدید به مجموع بیمه شدگان سازمان اضافه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل امور بیمه شدگان تامین اجتماعی از افزایش شمار بیمه شدگان اجباری این سازمان در سال 1401 خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس اداره امور بیمه شدگان تامین اجتماعی استان کرمانشاه به تشریح شرایط و جزییات بیمه تامین اجتماعی دانشجویان پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی قم گفت: در یک سال گذشته تعداد 870 مورد هدیه ازدواج به متقاضیان این استان پرداخت شده است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۴:۳۸   + ۳۱ سایت دیگر  
تمامی دیون سازمان تامین اجتماعی به وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی با سررسید حداکثر دوماهه تسویه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۲۲:۲۰    
مدیرکل تامین اجتماعی استان سمنان گفت: 310 میلیارد تومان ماهانه مستمری بیمه شدگان تامین اجتماعی استان در سال 1401 پرداخت شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
دلایل مختلفی وجود دارد که افراد خواهان بازنشستگی پیش از موعد می شوند. بازنشستگی با 10 سال و کمتر از آن در حال حاضر فقط برای بیمه شدگان تامین اجتماعی قانونی شده است و به اجرا درآمده است. برای دیگر صندوق های بازنشستگی فعلا به صورت طرح باقی مانده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۱:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در 16 ماه عمر دولت سیزدهم، بیش از یک میلیون و 750 هزار نفر به بیمه شدگان تأمین اجتماعی کشور افزوده شده اند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار کار: دولت سیزدهم که مانور گسترده ای روی تحقق وعده ایجاد یک میلیون شغل انجام داد، باید مستندات و آمار خود را ارائه دهد اما متاسفانه تا کنون این کار انجام نشده است.
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۵:۳۵   + ۱۰۰ سایت دیگر  
سیدصولت مرتضوی با اشاره به بسته های حمایتی این وزارتخانه برای جامعه هدف بازنشستگان و بیمه شدگان گفت: بالغ بر 14.5 میلیون بیمه شده اصلی داریم و شمار مجموع بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی به حدود شش میلیون نفر می رسد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: 14.5 میلیون نفر بیمه شده اصلی داریم و تقریبا 6 میلیون نفر نیز بازنشسته داریم. تمام بیمه شدگان تامین اجتماعی در مراکز تامین اجتماعی، درمانشان در سه سطح و هزینه داروهایشان رایگان است. در باقی مراکز درمانی، 10 درصد هزینه گرفته میشود ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۷:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
آخرین برنامه ها و اقدامات انجام شده برای رفع مشکلات کارگران و بیمه شدگان تامین اجتماعی اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور، پیشرفت ها، مشکلات و نیاز های درمانی بیمه شدگان تامین اجتماعی استان مازندران بررسی شد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۵    
تعیین ازکارافتادگی جسمی و روحی بیمه شدگان، بررسی استراحت های پزشکی بیمه شدگان تامین اجتماعی که از طرف شورای پزشکی ارجاع شده اند، بررسی وضعیت ادامه اشتغال بیمه شدگانی که به علت بیماری و یا حوادث ناشی از کار نیازمند کار سبک و یا تغییر شغل هستند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد از افزایش4600 نفری بیمه شدگان این استان خبر داد.
رشت پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۵:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در مصاحبه ای اختصاصی با صدا و سیمای مرکز گیلان ، با اعلام مبلغ حداقل حقوق سال ، دستمزد مبنای مشمول کسر حق بیمه برای گروههای مختلف بیمه شدگان تامین اجتماعی را تشریح نمود
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۰۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی قم، پیشرفت بسیار مطلوب 99 درصدی تولید نسخه الکترونیک توسط مراکز طرف قرارداد و مراکز ملکی را مورد توجه قرار داد و گفت: در حال حاضر شبکه پشتیبانی تولید نسخه الکترونیک از پایداری مطلوبی برخوردار است که در صورت به وجود آمدن اختلالات و قطعی برق و اینترنت امکان تولید نسخه کاغذی و ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۱:۳۶    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان سمنان گفت: 19 میلیارد و 100 میلیون تومان بابت هزینه درمان در مراکز غیرطرف قرارداد با تامین اجتماعی استان به بیمه شدگان این سازمان در سال گذشته پرداخت شد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۶:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
تعمیم پوشش بیمه ای از اهداف سازمان تامین اجتماعی است و این سازمان در این زمینه اقدامات موثری انجام داده است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۳:۵۲    
با حضور جواد پناهی سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، نمایندگان معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و مدیریت درمان تامین اجتماعی و همکاران ستادی در محل دفتر مدیریت اجتماعی اداره کل برگزار شد.
مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه با اعلام اینکه این استان تا پایان سال 1401 تعداد 241 هزار و 840 نفر بیمه شده اصلی داشت، گفت: این تعداد نسبت به سال 1400 افزایش یک و هفت دهم درصدی را در تعداد بیمه شده های اصلی نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
تامین اجتماعی گیلان: امسال حداقل دستمزد روزانه بیمه شدگان تامین اجتماعی مشمول قوانین کار، یک میلیون و 769 هزار و 428 ریال اعلام شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان گفت: شمار بیمه شدگان تامین اجتماعی این استان طی یکسال گذشته با رشد قابل توجهی مواجه بوده و یک و نیم درصد نسبت به مدت مشابه گذشته افزایش نشان می دهد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مطابق با قانون همه بیمه شدگان تامین اجتماعی که 2 سال سابقه پرداخت حق بیمه داشته و نیز خدمت سربازی (دوره نظام وظیفه عمومی) را گذرانده باشند، می توانند دوره خدمت سربازی را به سنوات سابقه اضافه کنند.
برترین ها / فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۰۸:۵۹   + ۵۰ سایت دیگر  
حسب بند و ماده 3 قانون تامین اجتماعی مستمری بازماندگان یکی از خدمات و حمایتهای سازمان تامین اجتماعی است که در صورت فوت بیمه شده یا مستمری بگیر به بازماندگان واجد شرایط وی، پرداخت خواهد شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۲۳:۰۰   + ۷۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به ساز و کار اداری مربوط به شمار بیمه شدگان تامین اجتماعی تاکید کرد: از طریق بررسی آمار نهایی بیمه شدگان می توان ادعای ایجاد شغل و تعداد آن را صحت سنجی کرد که این روش نیز ادعای تحقق 1 میلیون شغل را تایید می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۰:۴۷    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیام از دریافت مابه التفاوت حق مسکن بیمه شدگان تامین اجتماعی از کارفرمایان گلایه کرد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
دانستنی هایی برای بیمه شدگان تامین اجتماعی؛ بیمه شدگان اصلی چه کسانی را می توانند بواسطه خود بیمه کنند؟
سلام نو / سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی مطابق با قانون بیمه باید از بیمه شده فاقد شغل در دوران بیکاری حمایت کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۶:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
پرداخت کمک هزینه اروتز و پروتز از جمله خدماتی است که سازمان تامین اجتماعی به منظور مساعدت به بیمه شدگان، مستمری بگیران بازنشسته و ازکارافتاده کلی ارائه می کند.
زومیت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۳۲    
کارگران، کارمندان و بازنشستگانی که بیمه تامین اجتماعی هستند، می توانند سوابق بیمه خود را بدون مراجعه به شعبه های این بیمه، به صورت آنلاین دریافت کنند. ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۱۸   + ۷۱ سایت دیگر  
بخشنامه دستمزد مبنای کسر حق بیمه در سال 1402 از سوی سازمان تأمین اجتماعی صادر شد و براساس این بخشنامه، حداقل دستمزد روزانه مبنای وصول حق بیمه بیمه شدگان مشمول قوانین کار و تأمین اجتماعی (به استثنای مشاغل و فعالیت های دارای دستمزد مقطوع) مبلغ 1،769,428 ریال اعلام شد ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۷:۰۱   + ۱۴۹ سایت دیگر  
وزیر کار جزئیات برنامه دولت سیزدهم برای بازنشستگان، مستمری بگیران و بیمه شدگان تامین اجتماعی، حذف یارانه نقدی و اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی در سال 1402 را اعلام کرد.
برترین ها / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۷:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
براساس ماده 85 قانون تأمین اجتماعی، کمک هزینه ازدواج یا هدیه ازدواج یکی از تعهدات سازمان تأمین اجتماعی است که به صورت بلاعوض پرداخت می شود. دریافت این هدیه نیازی به مراجعه حضوری به شعب ندارد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان با اشاره به پرداخت هدیه ازدواج به بیمه شدگان از طریق سامانه خدمات غیرحضوری این سازمان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 2 هزار و 90 مورد هدیه ازدواج به متقاضیان این استان پرداخت شده است. ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
1- تازه ترین آمارهای رسمی اشتغال و تعداد بیمه شدگان تامین اجتماعی اظهارات اخیر وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی مبنی بر ایجاد یک میلیون فرصت شغلی در دولت سیزدهم را تایید نمی کند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی استان مرکزی گفت: ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی منوط به اعلام کد رهگیری است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرکل تامین اجتماعی استان مرکزی گفت: ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی منوط به اعلام کد رهگیری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان تامین اجتماعی مازندران گفت: طرح اعلام کد رهگیری به هنگام مراجعه به داروخانه ها یا مراکز درمانی از 15 اسفند ماه در مازندران همزمان با کشور به طور قطعی و کامل اجرا می شود
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۵:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
آسیانیوز . یزد ؛ دکتر حامد هاتفی مدیر درمان تامین اجتماعی استان یزد در دیدار با دکتر هاشمی رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت درمان تامین اجتماعی در استان بر جمعیت بالای بیمه شدگان تامین اجتماعی استان تاکید کرد و گفت ...
تیتر20   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۹:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس اعلام معاونت روابط کار وزارت تعاون تا پایان شهریورماه امسال 500 هزار نفر به جمع بیمه شدگان اجباری تامین اجتماعی افزوده شده که به منزله رونق حوزه تولید بوده است.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اگر شما هم جزو بیمه شدگان تامین اجتماعی هستید و بیمه عمر ندارید، باید بدانید که این دو بیمه کاملا با هم متفاوت هستند و این تفاوت ها کم هم نیستند و تنها شباهت بین این دو بیمه پرداخت هزینه ماهیانه و مستمری است.