شنبه ۲۶ خردادساعت ۱۳:۵۹Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیمه شدگان تامین اجتماعی»

ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمانشاه از هدفگذاری برای جذب 7500 بیمه شده جدید اجباری و انعقاد 24 هزار قرارداد بیمه اختیاری منجر به پرداخت در سال جاری خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
حوزه / معماری گفت: در سال 1402 مبلغ 867 میلیون تومان به عنوان هدیه ازدواج به بیمه شدگان تامین اجتماعی اعطا شد که در مقایسه با سال قبل، 51 درصد رشد دارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی افزایش شمار بیمه شدگان تامین اجتماعی را از دستاوردهای دولت سیزدهم در استان عنوان کرد و گفت: تعداد بیمه شدگان اصلی این اداره کل نسبت به ابتدای دولت آیت الله رییسی 6.5 درصد افزایش یافت.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۷:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
علی سرگزی اظهار کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان بنای خود را بر حمایت از هنرمندان قرار داده و در این مدت از هیچ حمایتی دریغ نکرده و به طور ویژه به وضعیت معیشت و حمایت از هنرمندان و اهالی فرهنگ این استان پرداخته است. ...
تیک   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی در اطلاعیه ای اعلام کرد: هزینه درمان بیمه شدگان تامین اجتماعی تا فروردین پرداخت شد. هزینه های درمان مستقیم بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی تحت پوشش شرکت آتیه سازان حافظ تا پایان فروردین ماه پرداخت شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
با بهره برداری از طرح توسعه بیمارستان شهدای گمنام یاسوج خدمات رایگان برای بیمه شدگان تامین اجتماعی 30 درصد افزایش می یابد.
سلام نو / اندیشه معاصر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
از بهمن ماه سال گذشته، این پیامک ها برای بیمه شدگان تحت پوشش ادارات کل تأمین اجتماعی غرب و شرق تهران ارسال و با توجه به نتایج موفقیت آمیز آن، از خرداد ماه امسال، پیامک مزبور برای تمامی بیمه شدگان اجباری (کارگاهی) در سراسر کشور ارسال خواهد شد.
هزینه درمان بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی تا پایان فروردین ماه پرداخت شد.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24- با توجه به مهلت قانونی کارفرما برای پرداخت حق بیمه، زمانی که حق بیمه از سوی وی پرداخت و سابقه ایجاد شود، پیامک از سوی سازمان تامین اجتماعی به بیمه شده ارسال می شود و درصورتی که بیمه شده مغایرتی در اطلاعات دریافتی مشاهد کند ...
اقتصاد آنلاین / عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
بشیر عمرانی گفت: از تمامی بیمه شدگانی که تاکنون در این سامانه ثبت نام نکرده اند دعوت می کنیم در اسرع وقت نسبت به ثبت نام در این سامانه به نشانی es.tamin.ir اقدام کنند.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۷:۳۱   + ۵۳ سایت دیگر  
بشیر عمرانی گفت: از تمامی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی که تاکنون در این سامانه ثبت نام نکرده اند ثبت نام کنند.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
بیمه شدگان تامین اجتماعی برای دریافت پیامک حاوی جزئیات حقوق و مزایا تا پایان خرداد ماه در سامانه es.tamin.ir ثبت نام کنند.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۲:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
بر اساس آمار مرکز فناوری اطلاعات، از 19 اردیبهشت لغایت 5 خرداد ماه که بازه زمانی اجرای این طرح بود؛ در مجموع 17764 نفر به جمع خانواده بزرگ تأمین اجتماعی اضافه شدند؛ که با توجه به شرایط تخصیص هدیه کتاب مبنی بر الزام پرداخت حق بیمه تا پایان خرداد، 13679 نفر از این هدیه برخوردار شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سمنان- مدیر درمان تامین اجتماعی سمنان گفت: 280 میلیارد ریال هزینه درمان در دو بخش غیرشمول و خسارت متفرقه به بیمه شدگان استان پرداخت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- مدیر درمان تامین اجتماعی سمنان گفت: 280 میلیارد ریال هزینه درمان در دو بخش غیرشمول و خسارت متفرقه به بیمه شدگان استان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۳   + ۶۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - بیش از 561 هزار عمل جراحی در سال 1402 در بیمارستان های سازمان تأمین اجتماعی به صورت کاملا رایگان برای بیمه شدگان این سازمان انجام شده است و هزینه تعرفه آزاد برخی از این اعمال جراحی تا چندصد میلیون تومان برآورد می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مدیرکل تامین اجتماعی قم گفت: در سال گذشته بیش از 6 میلیارد و 694 میلیون تومان بابت کمک هزینه ازدواج به بیمه شدگان قمی پرداخت شد که در مقایسه با سال 1401 با رشد 35 درصدی مواجه بوده است.
اقتصاد آنلاین / تیک   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۸:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
آمارهای تکان دهنده نشان می دهد که بازنشستگی قبل از موعود از بازنشستگی موعد پیشی گرفته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
موسوی، مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: بیمه شدگان باهدف کاهش تخلفات کارفرمایی، از این پس ماهانه پیامکی حاوی اطلاعات لیست بیمه ای خود دریافت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: بیمه شدگان باهدف کاهش تخلفات کارفرمایی، از این پس ماهانه پیامکی حاوی اطلاعات لیست بیمه ای خود دریافت می کنند.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۶:۳۶    
یک وام 200 میلیونی برای بازنشستگان و مستمری بگیران بدون ضامن و بدون سپرده.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۹:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
پیش از این اعلام شده بود، همزمان با برگزاری سی و پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، افرادی که در طول دوره برگزاری نمایشگاه کتاب (19 تا 29 اردیبهشت ماه)، به جمع بیمه شدگان تامین اجتماعی در طرح بیمه دانشجویان و طرح بیمه دختران و زنان خانه دار می پیوندند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
عدم اشتغال به کار فرزندان بیمه شده متوفی برای بهره مندی از مزایای مستمری مربوطه از ضروریات است. دریافت مستمری فرزندان بازمانده همزمان با اشتغال و بیمه پردازی آنان ممنوع است و سازمان تامین اجتماعی برای جلوگیری از تضییع حقوق بیمه شدگان و مستمری بگیران ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
موهبتی گفت: در دوره مدیریت جدید سازمان تامین اجتماعی موضوع افزایش بیمه شدگان عضو صندوق مورد توجه قرار گرفته و شاهد افزایش بیش از دو میلیون بیمه شده سازمان بودیم.
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
انتشار خبر زندانی شدن مصطفی ترک همدانی، کنشگر مدنی، وکیل حقوق بشری ایرانی و وکیل دادخواه برخی از بیمه شدگان تامین اجتماعی در پی شکایت سعید مرتضوی موجبات تاسف و تاثر همکاران حرفه ای وکالت، فعالان رسانه ای و مدافعان حقوق بشر و سازمان های حقوق بشری را برانگیخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی استان همدان، گفت: تعداد بیمه شدگان تامین اجتماعی همدان بیش از 11 درصد رشد پیدا کرده به گونه ای که از شروع کار دولت سیزدهم تعداد بیمه شدگان اصلی 243 هزار و 820 نفر بودند که در حال حاضر به 271 هزار و 504 نفر رسیده است
در پی فوت هر شخص، حقوق و تعهدات او به بازماندگانش منتقل می شود. این موضوع شامل مستمری بازنشستگی، حقوق کارمندی و ... می شود که به بازماندگان واجد شرایط طبق قوانین مربوطه پرداخت می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مدیرکل تامین اجتماعی قم گفت: سال گذشته 81 میلیارد تومان در قالب تعهدهای کوتاه مدت به بیمه شدگان استان پرداخت شد که شامل غرامت دستمزد ایام بیماری، ایام بارداری، کمک هزینه ازدواج، کمک هزینه مراسم ترحیم و سایر موارد دیگر است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۷:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس گروه تحول دیجیتال و مهندسی مجدد مدیریت فناوری سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد تقریبا همه اطلاعات نسخه پیچی دارو برای پرداخت غیرحضوری تا کمتر از یک ماه آینده به وزارت بهداشت جهت ارسال به بیمه های تکمیلی انجام می پذیرد.
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۸:۳۷   + ۸۹ سایت دیگر  
میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، همزمان با آغاز سی وُ پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، از هدیه ویژه این سازمان به افرادی که در طول دوره برگزاری نمایشگاه کتاب، به جمع بیمه شدگان این سازمان در طرح بیمه دانشجویان و طرح بیمه دختران و زنان خانه دار می پیوندند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۱   + ۶۸ سایت دیگر  
سازمان تأمین اجتماعی اعلام کرد: در سال گذشته بیش از 44 میلیون خدمت دارویی در داروخانه های مراکز درمانی این سازمان در سراسر کشور رایگان به بیمه شدگان ارائه شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۹:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، مهدی شکوری اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی به عنوان یک سازمان بیمه گر اجتماعی در راستای سیاست های کلی نظام در حوزه تامین اجتماعی به پوشش بیمه ای کارگران و حقوق بگیران در قالب بیمه اجباری و صاحبان حِرَف و مشاغل آزاد به صورت اختیاری و سایر اقشار جامعه از جمله زنان خانه دار و ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۲۲:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور زنان و خانواده گفت: تعداد کارگران بیمه شده در کشور 16 میلیون نفر است که زنان سهم 21 درصدی از آن را دارند؛ 3 میلیون و 300 هزار نفر از بیمه شدگان کشور زنان هستند؛ از این تعداد 520 هزار نفر بیمه زنان خانه دار شده اند.
سلام نو / انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۸:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
حق بیمه پایه کارگران، 7 درصد از حداقل دستمزد آن ها یعنی معادل 652هزارو540 هزار تومان است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان با اشاره به اینکه آمار بیمه شدگان تامین اجتماعی گلستان در دولت سیزدهم رکورد زد، گفت: در دو سال و نیم گذشته به میزان هشت سال دولت قبل به آمار بیمه شده تامین اجتماعی در گلستان اضافه شده است.