شنبه ۱۸ اردیبهشتساعت ۱۴:۴۸May 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیمه شدگان تامین اجتماعی»

تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۷   + ۱۴۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: درمان همه بیمه شدگان تامین اجتماعی در شهر هایی که این سازمان، بیمارستان ملکی ندارد در بیمارستان های دولتی رایگان است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۳۶    
سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: سهم یا سرانه درمان مطالبه همیشگی جامعه کارگری و بیمه شدگان تامین اجتماعی است و لازم است کارگران همچون سایر آحاد جامعه از پوشش بیمه پایه بهره مند باشند.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۰:۱۹    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در نشست خبری اعلام کرد: با حذف نسخ الکترونیکی، ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان این سازمان در تمام بیمارستان های دانشگاهی و دولتی رایگان خواهد بود. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رکنا:کارگران ساختمانی ، باربران و بخش عمده ای از بیمه شدگان اجباری و مقرری بگیران بیمه بیکاری تامین اجتماعی را جامعه کارگری تشکیل میدهد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
زهره الهیان در گفتگو با برنامه "رویداد" رادیو گفت وگو، با اشاره به اینکه برای حذف دفترچه های تامین اجتماعی تعجیل صورت گرفته است، گفت: ابتدا باید زیر ساخت هایی آماده می شد تا نسخه نویسی الکترونیک صورت گیرد. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۸:۴۸   + ۴۳ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مرکز فناوری اطلاعات، آمار و محاسبات سازمان تامین اجتماعی با اشاره به فعال شدن سرویس ارسال پیامک به بیمه شدگان پس از دریافت خدمات پزشکی در قالب نسخه الکترونیک گفت: همچنین هر بیمه شده می تواند تمام نسخ پزشکی که برایش ایجاد شده را در سامانه خدمات غیرحضوری مشاهده کند. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۶    
شاید کل منفعت ساماندهی به چنین مواردی در یک استان به 1 الی 2 میلیارد تومان هم نرسد، اما پیام اعتمادی را منتقل می کند که میلیارد ها می ارزد. گلایه فعلی ما نسبت به ضرورت ساماندهی خودرو های اسقاطی و فرسوده مورد استفاده برخی از کارکنان در سازمان تامین اجتماعی است.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام گفت: طرح 3070 با هدف کاهش مراجعات حضوری افراد تحت پوشش اجرا می شود به گزارش خبرنگار آفتاب ایلام ، دکتر علیرضا رمضانی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای رعایت دستورات بهداشتی و قطع زنجیره کرونا ...
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۰    
بیمه شدگان تامین اجتماعی در بیمارستان های تابعه دانشکده علوم پزشکی لارستان می توانند خدمات بستری را رایگان دریافت کنند. به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی دانشکده...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۶:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، در ارتباط با نحوه پوشش داروها برای بیمه شدگان و همچنین خدمات درمانی که ارائه می شود، نکاتی را متذکر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلی کلینیک تامین اجتماعی میبد: تمام خدمات پزشکی درپلی کلینیک تامین اجتماعی به صورت رایگان به بیمه شدگان تامین اجتماعی ارائه می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- فرماندار مهریز گفت: ساخت درمانگاه مناسب در شان بیمه شدگان تامین اجتماعی و نیز دیگر شهروندان جزو مطالبات اصلی و از جمله نیازهای ضروری شهرستان است، این موضوع باید تا حصول نتیجه با همکاری مسوولان پیگیری شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
طرح حذف دفترچه های بیمه اگرچه در راستای حمایت از بیمه شدگان تامین اجتماعی و تسریع در روند درمان و با الزامِ شیوع ویروس کرونا اجرایی شد اما به نظر می رسد همچنان گروهی از بیمه شدگان که بخش اعظم آنها کارگران و حداقل بگیران هستند با مشکل مواجه شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی گفت: هزینه بیمه شدگان در مراکز درمانی طرف قرارداد، در بخش بستری 10 درصد و در بخش سرپایی برابر با 30 درصد خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۸    
ایسنا/مرکزی مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی جزئیات هزینه رایگان برای بیمه شدگان سازمان را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
تعلق مستمری به بازماندگان زنان بیمه شده بعد از فوتشان یکی از سوالات بیمه شدگان تامین اجتماعی است که به آن پاسخ می دهیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۰:۰۱    
نحوه محاسبه سقف بیمه فرد شاغل در دو کارگاه یکی از سوالات بیمه شدگان تامین اجتماعی است که به آن پاسخ می دهیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
نحوه تحت تکفل قرار دادن والدین یکی از سوالات بیمه شدگان تامین اجتماعی است که به آن پاسخ می دهیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدت زمان صدور مفاصا حساب یکی از سوالات بیمه شدگان تامین اجتماعی است که به آن پاسخ می دهیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
سن پرداخت حق بیمه یکی از سوالات بیمه شدگان تامین اجتماعی است که به آن پاسخ می دهیم.
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۴:۳۶    
شنبه 00/1/07 ، بندر انزلی , (اخبار رسمی) : در راستای لزوم نسخه نویسی به صورت الکترونیک و به جهت ساده تر کردن مراحل این کار، گروه فناوری اطلاعات ژنیک توانسته نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک خود را به سامانه تامین اجتماعی متصل کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
شرایط کمک هزینه کفن و دفن تامین اجتماعی یکی از سوالات بیمه شدگان تامین اجتماعی است که به آن پاسخ می دهیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : چگونگی تعلق بیمه بیکاری به افرادی که در زمان اجرای پروژه بیکار می شوند از جمله سوالات بیمه شدگان تامین اجتماعی است که در این گزارش به آن پاسخ دادیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر درمان اداره کل تامین اجتماعی قم گفت: طرح پرداخت حق فرانشیز بیمه شدگان تامین اجتماعی بالای 65 سال از 21 اسفند آغاز شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی استان سمنان : دریافت خدمات بیمه شدگان تامین اجتماعی در تمامی بیمارستان های استان سمنان رایگان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۰۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
نحوه پرداخت حق بیمه مشمولان خدمت نیمه وقت یکی از سوالات بیمه شدگان تامین اجتماعی است که در این گزارش به آن پاسخ می دهیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مبنای پرداخت حق بیمه، بیمه شدگان بیمه اختیاری یکی از سوالات بیمه شدگان تامین اجتماعی است که به آن پاسخ می دهیم.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
یکی از سوالات رایج بیمه شدگان تامین اجتماعی با نزدیک شدن به سن بازنشستگی، درخصوص شرایط بازنشستگی است که شرایط بازنشستگی برای مردان و زنان متفاوت است در ادامه شرایط بازنشستگی زنان را در سازمان تامین اجتماعی برای شما تشریح می کنیم. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: بیمه شدگان تأمین اجتماعی در صورت پذیرش نشدن و مواجه شدن با محاسبه آزاد، بلافاصله با سامانه 1420 تماس بگیرند تا در اسرع وقت به مشکلات احتمالی بیمه شدگان رسیدگی شود.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دفترچه های کاغذی بیمه تأمین اجتماعی از ابتدای ماه جاری حذف شدند و خدمات این سازمان بیمه گر از طریق کد ملی به افراد تحت پوشش ارائه می شود اما در این میان سودجویانی هستند که با برقراری تماس با بیمه شدگان قصد فریب آنها را دارند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: تعداد بیمه شدگان تامین اجتماعی در خراسان شمالی نسبت به میانگین کشوری پایین تر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
خدمات بستری بیمه شدگان تامین اجتماعی در بیمارستان های سیدالشهداء و شهید رجایی آران و بیدگل رایگان شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
اتلاف وقت و انتظار در صف های داروخانه ها و مطب ها، ضعیف بودن زیر ساخت های اینترنتی، عدم همکاری برخی از پزشکان و داروخانه ها،پرداخت آزاد هزینه ویزیت و دارو و... از جمله مهمترین مشکلات اجرای طرح حذف دفترچه های بیمه تامین اجتماعی است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت درمان بیمه تامین اجتماعی گیلان از اجرای طرح حمایت مالی از بیمه شدگان و مستمری بگیران این اداره کل خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
هزینه درمان بیمه شدگان تامین اجتماعی بالای 65 سال در بیمارستان های دولتی رایگان است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۲:۰۲    
بهاروند گفت: بیمه شدگان تامین اجتماعی در شهرهای فاقد بیمارستان، از روز پنجشنبه خدمات رایگان را در بیمارستان های دولتی دریافت می کنند.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام گفت: بیمه شدگان تامین اجتماعی جهت استعلام و برخورداری از حمایت های درمانی خود می توانند با شماره گیری 1420و انتخاب گزینه 3از وضعیت برخورداری از حمایت های درمانی خود مطلع شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - براساس دستور اداری صادره از سوی مصطفی سالاری مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی، طرح حمایت مالی از همه بیمه شدگان و مستمری بگیران این سازمان همزمان با عید سعید مبعث (21 اسفند ماه) آغاز می شود.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۶:۵۹   + ۵۳ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، سازمان تامین اجتماعی اعلام کرده است که از روز پنجشنبه، 21 اسفند و همزمان با عید مبعث در تمامی شهرهایی که فاقد بیمارستان تامین اجتماعی هستند، درمان بیمه شدگان در مراکز درمانی دولتی رایگان خواهد بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
درمان بیمه شدگان تامین اجتماعی در شهر های فاقد بیمارستان تامین اجتماعی رایگان شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام از بستری رایگان بیمه شدگان تامین اجتماعی بالای 65 سال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۰۱    
شمار بیمه شدگان تامین اجتماعی در تایباد افزایش یافت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیر فناوری و تحول دیجیتال سازمان تامین اجتماعی از ارائه سرویس استعلام وضعیت برخورداری از حمایت های درمانی تامین اجتماعی از طریق سامانه 1420خبر داد.
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از رشد دوبرابری تعداد بیمه شدگان فرهنگی و هنری در سال 99 نسبت به سال 98 خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۲:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیر فناوری و تحول دیجیتال سازمان تامین اجتماعی از ارائه سرویس استعلام وضعیت برخورداری از حمایت های درمانی تامین اجتماعی در بستر IVR (تلفن گویا) از طریق سامانه 1420 خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۵۷   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر فناوری و تحول دیجیتال سازمان تامین اجتماعی از ارائه سرویس استعلام وضعیت برخورداری از حمایت های درمانی تامین اجتماعی در بستر IVR (تلفن گویا) از طریق سامانه 1420 خبر داد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۴۵    
رئیس سازمان بیمه تامین اجتماعی لارستان از اعطای کمک هزینه ازدواج به افراد تحت پوشش این بیمه طبق شرایط موردنظر خبر داد. به گزارش میلاد لارستان، در پی انتشار مطلبی...