جمعه ۰۷ بهمنساعت ۱۸:۰۹Jan 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قتل فجیع»

حادثه 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۳۷    
زورگیران خشن نعمت آباد به آخر خط رسیدند فرمانده یگان امداد پایتخت از دستگیری سارقان حرفه ای که در محله نعمت آباد تهران زورگیری می کردند، خبر داد. خودکشی مرد جوان پس از قتل عمو و برادر معلول در محله شهدا ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
4 روز قبل یک جوان پس از خروج از منزل در پردیس، دیگر به خانه بازنگشت و پیگیری های پلیس در نهایت از قتل فجیع او پرده برداشت.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مرد جوان در میدان شهدا بعد از قتل برادر و عمویش، به زندگی خود پایان داد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۳۶ سایت دیگر  
قاتل ناشناس بعد از قتل خواهرزاده کارگردان تلویزیون جسد او را آتش زد.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۳۷    
دستگیری فروشنده قرص های روان گردان در تهران/ کشف 4590 قرص و 285 گرم شیشه رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از دستگیری یک سوداگر مرگ در مخفیگاهش خبر داد و گفت: از این محل 4590 عدد قرص روانگردان کشف شد. انفجار اسپری فندک خانه ای را در بزرگراه محلاتی تخریب کرد ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
متهم در جریان تحقیقات ابتدایی به جرم قتل پسر بچه 5 ساله اعتراف و عنوان کرد به دلیل توهم ناشی از مصرف شیشه دست به این جنایت هولناک زده است.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
حادثه 24 - مرد جوان با 11 ضربه چاقو در درگیری شبانه بازار تهران، به قتل رسید. عقربه ها ساعت 23 شب گذشته دوشنبه سوم بهمن ماه امسال را نشان می داد که درگیری 5 مرد جوان، سکوت شبانگاهی بازار تهران را درهم شکست و خیلی زود این نزاع به مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش داده شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
قتل هولناک در اتاقک نگهبانی، قتل مرد میانسال توسط دختر و پسر فراری، مرگ هولناک تعمیرکار 24ساله روی جرثقیل، قتل فجیع پسر پنج ساله توسط پدر ناتنی و برادرکشی با ضربات مهلک چاقو را در بسته خبری حوادث ایمنا بخوانید.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۸:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
مرد جوانی که پسر خوانده اش را به طرز هولناکی در شهرری به قتل رسانده بود، توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی بازداشت شد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۸:۴۸   + ۴۴ سایت دیگر  
با قتل مشکوک مردی 45 ساله در اسلامشهر، تحقیقات پلیس در این زمینه آغاز شد و با سرنخی از اختلاف بین مقتول و همسرش پای یک رمال وسط کشیده شد.
پرستار جوانی صبح یک روز هنگام مراجعه به محل کارش در بیمارستان با همسر خود در حالی مواجه شد که از چشمانش خون می بارید و هدف ضربات متعدد قمه او قرار گرفت.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
پرستار جوان که به دلیل اختلافات خانوادگی در مرحله طلاق بود، با 25 ضربه قمه توسط شوهر 26 ساله اش به قتل رسید و قاتل از محل حادثه گریخت.
برترین ها / فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۹:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
حدود 2ماه قبل مردی به اداره پلیس رفت و خبر از ناپدید شدن برادرش داد.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۳:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
3 کارگر فصلی در محدوده زورآباد کرج به طرز هولناکی توسط یک مرد شیشه ای به قتل رسیدند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۰:۳۱   + ۳۸ سایت دیگر  
"شهرام" برادرم را روی یک ویلچر گذاشت، دست و پای او را بست و یک میز را روی به روی او قرار داد و ابزارهای جراحی (چاقو، قیچی جراحی، تیغ و ...) را بر روی میز چیید درست مانند سکانس های سریال نمایش خانگی "خ.س" که شهرام عاشق این سریال بود!
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۴:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری گفت: اولیای دم متوفی گذشت کردند و از لحاظ جنبه خصوصی پرونده خاتمه یافته است. در جنبه عمومی این پرونده، متهم ردیف اول به تحمل 7.5 سال حبس تعزیری و از حیث جنبه عمومی ایراد ضرب و شتم عمدی به تحمل 8 ماه حبس تعزیری محکوم شده است. رای این پرونده قطعیت یافته است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۶   + ۷۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری گفت: اولیای دم متوفی گذشت کردند و از لحاظ جنبه خصوصی پرونده خاتمه یافته است. در جنبه عمومی این پرونده، متهم ردیف اول به تحمل 7.5 سال حبس تعزیری و از حیث جنبه عمومی ایراد ضرب و شتم عمدی به تحمل 8 ماه حبس تعزیری محکوم شده است. رای این پرونده قطعیت یافته است ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ستایشی سخنگوی قوه قضاییه گفت: اولیای دم متوفی گذشت کردند و از لحاظ جنبه خصوصی پرونده خاتمه یافته است. در جنبه عمومی این پرونده، متهم ردیف اول به تحمل 7.5 سال حبس تعزیری و از حیث جنبه عمومی ایراد ضرب و شتم عمدی به تحمل 8 ماه حبس تعزیری محکوم شده است. رای این پرونده قطعیت یافته است.
برترین ها / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: واکنش های عصبی و شتابزده رژیم انگلیس به اجرای اعدام حکم یکی از جاسوسان برجسته آن در کشور از سوی قوه قضاییه نشانه دیگری از خباثت این دولت است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ستایشی سخنگوی قوه قضاییه در خصوص پرونده قتل زن اهوازی گفت: اولیای دم متوفی گذشت کردند؛ جنبه عمومی این قضیه متهم ردیف اول به تحمل هفت سال و نیم تحمل حبس محکوم شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به قتل فجیع معلم سیاه پوست در آمریکا گفت: هنوز هم رویا های مارتین لوترکینگ در برخورداری سیاهان آمریکا از حقوق مدنی برابر با سفید پوستان محقق نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۲:۴۸   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به قتل فجیع معلم سیاه پوست در آمریکا گفت: هنوز هم رویاهای مارتین لوترکینگ در برخورداری سیاهان آمریکا از حقوق مدنی برابر با سفید پوستان محقق نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۶:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
با وجود گذشت چند روز از انتشار تصاویر دردناک مربوط به قتل یک معلم جوان سیاه پوست به دست پلیس آمریکا که یادآور قتل فجیع جرج فلوید است، دموکرات ها و رسانه های جریان اصلی در آمریکا ترجیح داده اند سکوت کنند.
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
دو سارق که متهم به قتل فجیع راننده میان سال هستند ، با تلاش کارآگاهان پلیس کرمان دستگیر شدند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۴۷ سایت دیگر  
مرد جوانی به نام سعید که 35 سال سن داشت و سرایدار یک ویلا در منطقه ولنجک تهران بود، به طرز فجیعی به قتل رسید و یکی از همسایگان از مرگ او مطلع شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۲۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مرد جوان که برای انتقام گیری از همکارش دو آدمکش اجیر کرده بود به اتهام جنایت در خانه ویلایی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می شود.
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۹:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
کریم بنزما به شایعه اختلاف با کریستیانو رونالدو و همچنین اتفاقات جام جهانی واکنش نشان داد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۷:۲۴   + ۵۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه قتل معلم جوان سیاهپوست در آمریکا توسط پلیس را محکوم کرد. خبرگزاری میزان – ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به قتل فجیع معلم سیاهپوست در آمریکا، گفت: مشاهده تصاویر اقدام خشن و بیرحمانه پلیس آمریکا در قتل اندرسون ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۰۸:۴۸   + ۴۳ سایت دیگر  
بعد از اطلاع از ناپدیدی شدن یک استاد دانشگاه و همسرش به پلیس تحقیقات در این زمینه آغاز شد اما دختری جوان با مراجعه به پلیس راز این ناپدید شدن را برملا کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۳:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
حوادث رکنا: به گزارش پلیس شهر مونستر آلمان، پسر هفده ساله معلم 55 ساله خود را در کلاس درس با ضربات چاقو به قتل رساند.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پلیس شهر مونستر آلمان، پسر هفده ساله معلم 55 ساله خود را در کلاس درس با ضربات چاقو به قتل رساند.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۲:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
تحقیقات پلیس در کشف جسد دست و پا بسته یک مرد جوان در سطل زباله، آنها را به سرنخ هایی از ارتباط پنهانی همسر مقتول با یک مرد دیگر رساند.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۵:۲۴   + ۲۴ سایت دیگر  
متهم 34 ساله در بازجویی ها اعتراف کرد پسرعموی خود را به خاطر اختلافات شخصی به ضرب گلوله به قتل رسانده و پیکرش را به خاک سپرده است.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۲۱:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش صدای به نقل از پایگاه پلیس مازندران، سرهنگ علی اکبر قلی پور افزود: در پی تماس مردمی با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر نزاع و درگیری منجر به چاقوخوردگی، مأموران انتظامی کلانتری 12 رویان از توابع این شهرستان باشتاب به محل وقوع حادثه اعزام شدند. ...
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۲۲:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
مرد بدهکار که پول های فردی ثروتمند را تصاحب کرده، او را کشته و جسدش را سوزانده بود به قصاص محکوم شد.
برترین ها / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۷:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
متهم گفت: از رفتارهای همسرم گلایه داشتم و در حالی که عصبانی شده بودم کارد آشپزخانه را برداشتم و چند ضربه به شکم و سینه همسرم زدم.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۹:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
زن میانسال درباره انگیزه اش از شوهرکشی گفت: همسرم اوضاع مالی بدی نداشت اما به من نفقه نمی داد و من به ناچار فقط با یارانه دولتی زندگی می کردم.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۹:۵۸   + ۲۴ سایت دیگر  
ایلنا به نقل از فرمانده انتظامی شهرستان خمین از قتل دختر 16 ساله در خمین توسط پدر و دایی اش به دلیل ناموسی خبر داد.
برترین ها / حادثه 24   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۰۷:۴۹   + ۲۱ سایت دیگر  
مسافر مرد جوان از مقتول درخواست کرده موتور سیکلت را متوقف کند و بعد از آن وی را هدف 8 ضربه چاقو قرار داده و از صحنه جنایت متواری شده است.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۲۱:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
مرد جوان اهل کشور افغانستان در جریان یک درگیری در جنوب تهران با ضربات بی امان چاقو به قتل رسید.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: پسر جوان که با انگیزه نامعلوم اقدام به قتل مادرش و سپس خودزنی کرده بود در مشهد دستگیر شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۰۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: زندانی محکوم به مرگ که برای دومین بار پای چوبه دار رفته بود به حرمت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و با گذشت مادر مقتول از مجازات مرگ رهایی یافت.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۰۸:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: دامادی که به خاطر طمع پول شکم مادرزن خود را دریده و وی را به قتل رسانده بود با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی آذربایجان شرقی در کم تر از 48 ساعت دستگیر شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۲۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: این خواهر و برادر خواهرشان را کشتند و رویش اسید ریختند.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۸:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
سرهنگ نبی اله قاسمی فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد، درباره جزییات قتل یک زن 40 ساله در یکی از محلات خرم آباد توضیح داد و گفت: قاتل پس از ارتکاب قتل خودکشی کرد.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۰۲:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
مرد معتاد که به خاطر 2 میلیون تومان، زن سالمندی را به قتل رسانده بود، بزودی در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می شود.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۱۰:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
قاتلان جوان 20 ساله که او را به آتش کشیده بودند، در کمتر از 24 ساعت دستگیر شدند. در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی110 قروه مبنی بر تصادف واژگونی و آتش سوزی یک دستگاه سواری پراید در محور فرعی روستای قزلجکند ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۰۶:۰۱    
یک افسر جنایی پلیس آگاهی تهران در بازگویی خاطره ای از پرونده قتلی می گوید که در آن مرد دعانویس قربانی تجاوزش به زن جوان شد و با چاقو کارد آجین شد. در ادامه خاطرات این افسر جنایی پلیس آگاهی تهران را می خوانیم: مهر ماه سال 95 بود که هوا سرد و خشک شده بود ...
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۲۱:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
سه مرد معتاد رمال فلج را کشتند تا از خانه او دزدی کنند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۲۲:۰۹    
زنی باردار و مادر چهار فرزند با ضربات کارد در خانه اش واقع در شمال پایتخت انگلیس به قتل رسید. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ایلیش ولش 28 ساله که ایرلندی معرفی شده است پس از ضربات پی در پی کارد در خانه اش به قتل رسید و اکنون دوستانش در حال جمع آوری پول برای انتقال پیکر او به زادگاهش ایرلند اند ...