دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۲۳:۴۳Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون حقوق عامه»

اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور گفت: فهرست نهایی ساختمان های بلند مرتبه، مهم و ناایمن در پایتخت به دادستانی تهران اعلام شد که تاکنون 323 ساختمان پرخطر مورد ارزیابی قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستان کل کشور گفت: فهرست نهایی ساختمان های بلند مرتبه، مهم و ناایمن در تهران را برای دادستانی تهران اعلام کردیم که تاکنون تعداد 323 ساختمان پرخطر در تهران مورد ارزیابی قرار گرفته است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستان کل کشور گفت: مطابق آخرین آمار بدست آمده حدود 40 درصد از بیمارستان های دولتی قبل از سال 1350 و حدود 30 درصد بین سال های 1350 تا 1369 ساخته شده اند و با در نظر گرفتن شاخص هایی نظیر سال ساخت، مساحت زیربنا ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۶:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: رئیس کل دادگستری استان اصفهان از مجموعه باغ فدک به عنوان یکی از میزبانان اصلی مسافران نوروزی بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۰۹:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستان کل کشور طی نامه ای به وزیر بهداشت اعلام کرد: وضعیت همراهان بیماران بستری در تمامی مراکز درمانی دولتی و خصوصی مشخص و در طرح های توسعه مراکز درمانی بخش های همراه سرای بیماران پیش بینی شود.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۶:۰۵    
به گزارش زیرنویس، در پی تخلفات متعدد یک کافه رستوران در شهر کرمان که در ماه مبارک رمضان انجام و در فضای مجازی منتشر شده بود، پس از مطالبه مردمی در برخورد با این موضوع، با دستور دادستان مرکز استان کرمان و پیگیری معاون حقوق عامه دادستانی، پلمب شد. به گزارش ایسنا، مهدی بخشی امروز [...]
شهدای ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران به نقل از مهر، مهدی بخشی، صبح دوشنبه ششم فروردین در جمع خبرنگاران گفت: در پی تخلفات متعدد یک کافه رستوران در ماه مبارک رمضان و انتشار آن در فضای مجازی، پس از مطالبه مردمی در برخورد با این موضوع، با دستور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان و پیگیری معاون حقوق عامه دادستانی ...
اقتصاد آنلاین / کرمان نو   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۰۹:۲۷   + ۲۸ سایت دیگر  
دادستان عمومی وانقلاب کرمان از پلمب کافه رستورانی در شهر کرمان به علت عدم رعایت مقررات قانونی و موازین شرعی خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی تهران از محل طرح پایش و کنترل سارقین از طریق پابند الکترونیک، در پلیس آگاهی تهران بزرگ بازدید کرد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۳:۱۲    
بازدید معاون حقوق عامه دادستانی عمومی انقلاب استان و هیئت همراه از کارخانه مینی پالایشگاه الوند میثاق در شهرستان هامون
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۲۱:۳۵    
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب تهران از اردوگاه مراقبتی استان تهران بازدید کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مهبودی معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب تهران از ورزشگاه آزادی بازدید کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب تهران در بازدید از ورزشگاه آزادی گفت: در ادامه بازدید هایی که قبلاً صورت گرفته بود، مجدد از ورزشگاه آزادی بازدید به عمل آمد که در بحث سازه و استحکام بنا در ورزشگاه آزادی اقدامات خوبی صورت گرفته است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۸    
اختتامیه کارگاه کودکانِ در موقعیت خیابان؛ الگو و فرایند حمایت با حضور وزیر دادگستری، علی محمد قادری معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور، غلامعباس ترکی معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور، سید علی کاظمی دبیر مرجع ملی حقوق کودک برگزار شد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
چهارمین جلسه کارگروه نظارت و پیگیری حقوق عامه با موضوع آلودگی هوا با حضور دادستان عمومی و انقلاب استان تهران، معاون حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب تهران و مدیران ارشد استانی برگزار شد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستان کل کشور با حضور در مرکز ارتباط مردمی قوه قضاییه به بررسی مشکلات حقوقی و قضایی 15 نفر از مراجعه کنندگان پرداخت و دستورات مقتضی را صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۴:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل- معاون حقوق عامه دادستان مرکز استان اردبیل گفت: تمامی تحرکات انتخاباتی در فضای مجازی استان اردبیل زیر ذره بین بوده و به صورت مستمر رصد می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۷:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستانی کل کشور از برگزاری اجلاسیه ای با عنوان احیای حقوق عامه و شهروندی با همکاری شورای شهر و شهرداری خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستانی کل کشور گفت: قطعا تامین حقوق و مصالح اطفال و نوجوانان و حمایت قانونی از آنان، در گروی تشکیل پلیس تخصصی اطفال و نوجوانان است و این یک تکلیف قانونی است که روی زمین مانده و انجام نشده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۶:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
نشست سه جانبه بررسی ساز و کارهای گسترش همکاری و هم افزایی دادستانی، سازمان زندانها و سازمان بهزیستی با حضور غلامعباس ترکی معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور ...
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جهان صنعت نیوز ، تخلفی دیگر بیخ گوش پایتخت! این بار شهرداری تهران در اقدامی عجیب مجوز ساخت 22 برج 38 طبقه ای را در حریم باغ گیاه شناسی ملی ایران صادر کرده و از سال قبل ساخت این پروژه را هم کلید زده است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۲:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه دادستانی کل کشور گفت: سازمان حفاظت محیط زیست مکلف است عملکرد دستگاه در اجرای قانون هوای پاک را ارزیابی کند و اگر ترک فعلی صورت گرفته باشد که از نظر دادستانی انجام شده است، باید این دستگاه را معرفی کند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۱:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
دومین نشست مشترک سازمان حفاظت محیط زیست و دادستانی کل کشور با تأکید بر اندیشه های رهبر معظم انقلاب در حوزه محیط زیست با حضور دادستان کل کشور، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و معاون حقوق عامه دادستانی در سازمان محیط زیست برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۰۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستانی کل کشور گفت: در ماده 33 قانون هوای پاک آمده است که درآمدهای حاصل شده باید به حوزه اجرای قانون مربوط به هوای پاک اختصاص یابد، به همین منظور در این زمینه باید شفاف سازی صورت گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۰۹:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستانی کل کشور گفت: در اطراف باغ گیاه شناسی ساخت و سازی انجام شده که تهدید گونه های ژنتیکی است و باید خود دولت جلوی آن را بگیرد و اگر این اتفاق نیفتد دستگاه قضایی ورود می کند. باغ گیاه شناسی محدوه تتفس تهران است و نباید از بین برود
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
دادستان کرمان در جریان بازدید از کارخانه کنستانتره سیلیس فاریاب، رفع مشکلات حقوقی و موانع تولید این کارخانه را در دستور کار قرار داد. دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان به همراه معاون حقوق عامه دادستانی صبح امروز در راستای حمایت از تولید و احیای واحدهای تولیدی از کارخانه کنستانتره سیلیس و ...
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۲۱:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
حامد یزدی مهر با اشاره به رصد و پایش های صورت گرفته، از پیشرفت در ایمن سازی تونل نیک پسندی خبر داد و گفت: پروژه در مراحل پایانی است. بعد از ظهر شنبه در حاشیه بازدید از تونل نیک پسندی که با همراهی معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستان تهران انجام شد ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۶:۵۱    
معاون حقوق عامه دادستان کل کشور گفت: تحقیقات انجام گرفته نشان می دهد که در رویکرد عدالت ترمیمی مشارکت اجتماعی را ترویج می دهد و تعمیق می بخشد و طرفین تخاصم، احساس رضایت بیشتری نسبت به فرآیند رسیدگی رسمی نشان می دهند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۶    
آئین انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین دادستانی کل کشور و سازمان بهزیستی کشور، با حضور دادستان کل کشور، وزیر دادگستری، معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور، مدیر کل پیشگیری از وقوع جرم دادستانی، رئیس پژوهشگاه قوه قضائیه و معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۶:۱۲    
آئین انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین دادستانی کل کشور و سازمان بهزیستی در راستای تسهیل گری امور قضایی و حقوقی مددجویان و جامعه هدف سازمان بهزیستی با حضور دادستان کل کشور، وزیر دادگستری، معاون حقوق عامه دادستان کل کشور، رئیس پژوهشگاه قوه قضاییه، معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۲:۵۳    
تهران- ایرنا- معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور گفت: دستورالعمل نحوه حمایت از افراد دارای معلولیت و سالمندان در فرایند دادرسی با تفاهم نامه سازمان بهزیستی کشور عملیاتی می شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور گفت: دستورالعمل نحوه حمایت از افراد دارای معلولیت و سالمند در محاکم قضایی و فرایند دادرسی تدوین شده و یکی از محوریت برنامه های ما اجرای این دستورالعمل است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۰:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور با بیان اینکه ریاست قوه قضاییه دستورالعمل نحوه حمایت از حقوق اشخاص دارای معلولیت و سالمند را در فرایند دادرسی ابلاغ کردند، گفت: یکی از محورهای همکاری های ما در تفاهم نامه ها، عملیاتی کردن کامل دستورالعمل خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۰:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور از همکاری مشترک دادستانی کل کشور با سازمان بهزیستی جهت ساماندهی کودکان کار و خیابانی و زباله گرد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۹:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان دادستان مرکز استان به همراه معاون حقوق عامه دادستانی به صورت سرزده از اردوگاه نگهداری اتباع خارجی در کرمان بازدید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمان- معاون حقوق عامه دادستان کرمان گفت: توانمندسازی و افزایش ظرفیت کمپ های ترک اعتیاد باید به طور جدی مد نظر مسئولین استانی و کشوری قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، محمد آئینی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در این بازدید با اشاره به اینکه فضا و بستر جهت مشارکت مردم در امر نوسازی بناهای ناپایدار از سوی دولت و شهرداری ها فراهم شده است ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۰۰:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان، مهدی بخشی در تشریح این خبر بیان کرد: به دنبال تشکیل کارگروه برخورد با اراذل و اوباش در دادسرای مرکز استان کرمان به محوریت معاون حقوق عامه دادستانی و با عضویت پلیس اطلاعات و امنیت عمومی، سازمان اطلاعات سپاه ...
قم نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۲۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز : معاون حقوق عامه دادستان قم، اقدامات پیشگیرانه در حوزه ایمن سازی زیربنایی ساخت و سازها پایش و شناسایی ساختمان های ناایمن در این استان را ضروری دانست.
میزان   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۳:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
دادستانی مرکز استان گلستان برای یکی از کارخانه های گرگان به اتهام تخلیه پساب تصفیه نشده به رودخانه پرونده تشکیل داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستان قم در جلسه بررسی وضعیت ساختمان های ناایمن با حضور نمایندگان دستگاه های مسئول، بر ضرورت اقدامات پیشگیرانه نسبت به وضعیت ایمنی 3 ساختمان مسکونی در حال بهره برداری مجاور هم، در شهر قم تأکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - معاون حقوق عامه دادستانی کل کشور، پیشگیری از وقوع جرم را نیازمند مشارکت همه دستگاه های اجرایی، امنیتی و انتظامی دانست و گفت: شناسایی ساختارهای فساد زا و معیوب که منجر به تولید بزه و جرم در جامعه می شوند، مورد تاکید است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۱۰:۳۱    
امسال معاون حقوق عامه و پیشگیری از جرم دادستانی کل کشور از تشکیل پرونده های قضایی برای مالکان ساختمان های پرخطر که اقدام به ایمن سازی نکنند، خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۰۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستانی کل کشور در سفری به بندرعباس، به مسئله دفع زباله ها در سایت پسماند روستای جمال احمد می پردازد. به گفته دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان، چهارشنبه هفته جاری با حضور دکتر غلامعباس ترکی معاون حقوق عامه دادستانی کل کشور ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۷:۲۵    
دادستان، معاون حقوق عامه دادستانی و مدیر جهاد کشاورزی کرمان از دو واحد مرغداری و گاوداری بازدید کردند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی؛ محمدحسین درودی طی دستوری از معاون حقوق عامه خود خواست تا به صورت جدی مسائل مربوط به ریزگردها را بررسی و پیگیری نماید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۰    
جلسه هم افزایی میان سازمان بهزیستی کشور و دادستانی کل کشور با حضور معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور و معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور و مدیرانی از دو مجموعه برگزار شد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۲:۰۱    
بازدید دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در راس هیاتی با حضور معاون حقوق عامه دادستان مرکز استان و مدیرکل غله و خدمات بازرگانی از انبار های کالاهای اساسی در شهرستان خرم آباد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۰۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستان عمومی و انقلاب خرم آباد گفت: دستور پلمب 21 بنگاه معاملات خودرو بدون مجوز قانونی در این شهرستان صادر شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۴:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستان عمومی و انقلاب خرم آباد: در بازدید مشترک که بازرسان تعزیرات حکومتی، صمت، پلیس اماکن، اتاق اصناف حضور داشتند، پنج بنگاه املاک و خودرو که تخلفاتی محرز از جمله فقدان مجوز، عدم درج نرخ نامه، استفاده از قولنامه های قدیمی و .. ...