دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۷:۲۹Oct 2020 26

جدیدترین‌های «معاون حقوق عامه»

ایل نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۱۳    
به گزارش ایل نیوز،آرش محمدی رئیس شورای اسلامی شهرستان شهرکرد در نامه ای به دادستان کل کشور، خواهان روشنگری در خصوص نامه محرمانه معاون حقوق عامه اش شد. لایُدْرَکَ الْحَقُّ إلاّ بالْجِدِّ (حق گرفتنی است، نه دادنی) دادستان محترم کل کشور، سلام و ثنا نثارتان. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۲۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون حقوق عامه دادستانی اهواز با بیان اینکه تعامل و مماشات زیادی با شرکت آب و فاضلاب و شهرداری اهواز داشتیم گفت: پرونده قضایی مربوط به این 2 ارگان به دلیل پس زدگی فاضلاب و آبگرفتگی شهری، در شرف صدور حکم در دادگاه کیفری است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا: معاون حقوق عامه دادستانی اهواز گفت: علی رغم تعامل و مماشات حداکثری با شهرداری و آبفا، پرونده قضائی در خصوص آبگرفتگی تشکیل شده است که در دادگاه کیفری 2 در شرف صدور حکم است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه گفت: حمل سلاح های سردی همچون قمه، شمشیر، قداره و پنجه بوکس درصوتی که برای درگیری فیزیکی و ضرب و جرح باشد، جرم خواهد بود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۵:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
جانشین معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستان مرکز استان خراسان رضوی گفت:با مدیرانی که بر اساس اعلام استانداری نسبت به اجرای بند های تفاهم نامه کشف رود اقدام ننمایند، برخورد خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - معاون حقوق عامه دادستان مرکز استان خوزستان گفت: سال گذشته حدود یک هزار و 416 پرونده در شورای حفظ بیت المال خوزستان تشکیل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - معاون حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان ایجاد فروشگاه های اینترنتی در ایام شیوع کرونا را ضروری دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۲۰:۳۰    
معاون حقوق عامه دادستان قزوین از مردم خواسته، گرانی و احتکار اقلام بهداشتی را اعلام کنند. ولی زاده همچنین از دستگیری تعدادی سوداگر سلامت خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون حقوق عامه دادستان انقلاب و عمومی کرمان با اشاره به اهمیت تقیّد به صیانت از آراء مردم در انتخابات بیان کرد: مدیران و کارکنان دولت باید در ساعات اداری از دخالت در تبلیغات انتخاباتی خودداری کنند زیرا انتصاب این گروه به دولت برای مردم شائبه ایجاد می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از جرم دادگستری گلستان درباره پشت پرده برخی گروه هایی که برای افزایش مخاطب در زمان تبلیغات نامزدهای انتخابات فعالیت می کنند، توضیح داد.
میزان   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون حقوق عامه دادسرای نظامی سمنان طی دستوری به فرمانده پلیس راه خواستار خط کشی محور های کوهستانی استان شد. تاریخ انتشار: 10:01 - 30 دی 1398 - کد خبر: 588484
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۴:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
گرگان- دستور بازداشت مالکان سه معدن شن و ماسه غیرمجاز، با حضور معاون حقوق عامه دادستان مرکز استان گلستان در روستای آهنگرمحله گرگان، صادر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۲۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان از تشکیل پلیس انفال برای پیشگیری از دست اندازی به عرصه های ملی و طبیعی در گلستان خبر داد.
گلستان ما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۵:۲۵    
برآوردهای میدانی خبرنگاران نشان می دهد که بستن ورودی رستورانها در کمربندی غربی گرگان خلاف شعار سال مقام معظم رهبری در خصوص رونق تولید و اشتغالزایی است و بیش از 50 نفر را بیکار کرده است .
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستان انقلاب و عمومی کرمان، گفت: پرونده بانک سپه یک تخلف بزرگ بانکی است و به دلیل آنکه در ابتدا، این پرونده در تهران طرح شده، بنابراین به حوزه قضایی تهران ارجاع شده است و جزییات این پرونده از طریق قاضی این پرونده رسانه ای خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - معاون حقوق عامه دادستان انقلاب و عمومی کرمان گفت: یکی از پروژه های مهم وزارتخانه های نیرو و کشور، انتقال آب از سرشاخه های هلیل رود به کرمان است اما طی 2 سال گذشته دادستانی استان بروی مساله کمبود آب شهر کرمان مطالعه کرده و از آنجا که این طرح متعلق به 22 سال پیش است باید با توجه به ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستان انقلاب و عمومی کرمان گفت: کارشناسان خبره در حوزه های مختلف معتقدند که حدود 50 درصد مطالعات انتقال آب از سرشاخه های هلیل رود غیرواقعی است بنابراین دادستانی استان برای کارفرما، شرکت مشاور و پیمانکار پروژه انتقال آب از سرشاخه های هلیل رود به منظور تضییع حقوق دولتی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مرکز حفاظت فوک خزری در نامه ای خطاب به معاون حقوق عامه دادستان کل کشور طرح گردشگری آشوراده را طرحی مخرب، غیراصولی و غیرکارشناسانه و موجب تخریب زیستگاه فوک خزری عنوان کرد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
با حضور حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور معاون جدید حقوق عامه دادستانی کل کشور معارفه شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۵:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- با حضور حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور مراسم تکریم و معارفه معاون حقوق عامه این دادستانی برگزار شد. تاریخ انتشار: 15:28 - 22 مرداد 1398 - کد خبر: 541405
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
،محمدجواد حشمتی معاون حقوق عامه دادستان کل کشور، با حکم حجت الاسلام و المسلمین رئیسی به عنوان رئیس کل دادگستری استان تهران منصوب شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
در راستای ساماندهی تورها و واحدهای غیرمجاز گردشگری نشستی با حضور معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای مرکز استان و سایر دستگاه های متولی در دادگستری استان برگزار شد.
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۲:۵۴   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی، محمدجواد حشمتی معاون حقوق عامه دادستانی کل کشور را به عنوان رئیس کل دادگستری استان تهران منصوب کرد. فعالیت قضایی حشمتی از سال 61 آغاز شده و تاکنون با عناوین دادیار، جانشین دادستان، دادستان، بازپرس، رئیس دادگاه در استان های فارس ...
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، محمدجواد حشمتی معاون حقوق عامه دادستان کل کشور، با حکم حجت الاسلام رئیسی به عنوان رئیس کل دادگستری استان تهران منصوب شد. پیش از این غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه عهده دار این پست بود. لینک کوتاه لینک کپی شد
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۰۰:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستان کل کشور اجرای درست و کامل قانون، شفافیت در نظارت جدی، خود کنترلی درون گروهی از جمله مواردی است که جامعه برای حذف فساد از نظام اقتصادی به آن نیاز دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای مرکز گلستان از تعلل مسوولان استان در مدیریت انفال انتقاد و ابراز نگرانی کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مهر نوشت: معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستان عمومی و انقلاب مرکز گلستان گفت: اقدامات قضایی و سلبی در زمینه حجاب جواب نمی دهد و باید با اقدامات فرهنگی جلوی این آسیب را گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۰۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری دادستان مرکز استان گلستان گفت: به منظور جلوگیری از خطرهای احتمالی، دستفروشان در محورهای منتهی به گرگان ساماندهی شدند. به گزارش ایسنا-منطقه گلستان به نقل از دادگستری گلستان، مسعود سلیمانی اظهار کرد: برای امنیت رفت و آمد در حاشیه جاده های استان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای مرکز گلستان بر ضرورت برخورد با گروه های گوهنوردی غیرمجاز در استان تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستان گرگان گفت: از خبرگزاری ها و سایت های رسمی به خاطر انتشار حقایق تشکر می کنیم و بدون شک انتشار دهندگان حقیقت از حمایت قضایی برخوردار خواهند بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۷ - ۱۵:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستان مرکز استان گلستان گفت: سگ گردانی جرم است و پلیس مکلف است به محض رویت سگ گردان وی را بازداشت و سگ را تحویل شهرداری دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی مرکز استان گلستان گفت: با فساد اداری، رانت و تخلف های دستگاه های اداری برخورد قاطع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای مرکز گلستان از ورود دادستانی به استخدام های رانتی و خارج از چهارچوب در ادارات دولتی و شهرداری های استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۷:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان، گفت: فیلم ما همه با هم هستیم احساسات مردم کرمان را تحریک می کند و برای توقیف این فیلم نظر عموم مردم ملاک است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۵:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: فیلم ما همه با هم هستیم احساسات مردم کرمان را تحریک می کند و برای توقیف این فیلم نظر عموم مردم ملاک است ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۲۳:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادسرای استان کرمان روی خط برنامه زنده نقد سینما درباره توقیف فیلم ما همه با هم هستیم در کرمان واکنش نشان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای مرکز گلستان گفت: سال گذشته 70 بنا در حریم رودخانه زیارت گرگان تخریب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۲۰:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
گرگان- معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای مرکز استان گلستان گفت: بخشی از رستوران سیدمسعود گرگان که در حریم رودخانه بود امروز تخریب شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ - ۰۹:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب گرگان از ممنوعیت سگ گردانی در این شهر به درخواست مرکز بهداشت استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ - ۰۸:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان گفت : در پی درخواست اداره بهداشت ، سگ گردانی در گرگان ممنوع است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در این مرکز آموزشی دوره های یوگا بدون مجوز و به صورت مختلط برگزار می شد. به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، معاون حقوق عامه و پیشگیری از جرم دادسرای مرکز استان گفت: مربی این مرکز که غیرمجاز دوره های آموزش یوگا را به صورت مختلط برگزار می کرد، در گرگان دستگیر شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۹:۱۰   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب مرکز گلستان از دستگیری حدود 30 زن و مرد با پوشش نامناسب که به بهانه آموزش یوگا در یک منزل مسکونی در گرگان جمع شده بودند خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب مرکز گلستان گفت: پیشگیری از وقوع جرم فراقوه ای است و همه دستگاه های اجرایی و نهادها باید در کنار دستگاه قضا باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۶    
معاون حقوق عامه دادسرای گرگان دستور داد در اسرع وقت دیواره پایین مدرسه فیضیه تکمیل شود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون حقوق عامه دادستان اهواز گفت: در راستای صیانت از حقوق شهروندان، اعمال مواد 4 و 21 قانون هوای پاک را به شهرداری اهواز و اداره کل راه و شهرسازی استان متذکر شد.
برترین ها / میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۶:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان: در پی اقدام شهرداری منطقه یک شیراز در هرس درختی در خیابان اردیبهشت که تخریب لانه پرندگان و اعتراض حامیان محیط زیست و این اداره کل را در پی داشت معاونت حقوق عامه دادستانی شیراز مأمور پیگیری و بررسی موضوع و ارائه گزارش به دادستان شیرازشد. ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- معاون حقوق عامه دادستان مرکزاستان خوزستان گفت: ضرورت لایروبی رودخانه ها که نقش مهمی در مهار سیلاب دارند در دستور کار این معاونت قرار داشته و به کرات به مراجع ذیربط تذکر داده شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ابلاغ دستورالعمل نظارت و پیگیری حقوق عامه ، افتتاح همزمان 75 مرکز تشخیص زودهنگام سرطان، دانشجو معلم ها رسمی می شوند، زاینده رود زنده می شود