یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۰:۴۸May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون حقوق عامه»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستان کل کشور گفت: پارسال معادن متعددی که تعطیل یا نیمه تعطیل بودند با تلاش دادستان های محلی در سراسر کشور به چرخه تولید و فعالیت برگشتند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۰۳    
معاون حقوق عامه دادستانی کل کشور از تعقیب قضایی شرکت های دولتی و غیر دولتی متخلف از تکالیف قانونی در زمینه ارتقای بهره وری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستانی کل کشور از تعقیب قضایی شرکت های دولتی متخلف از تکالیف قانونی در زمینه ارتقاء بهره وری خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۰   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور از انتشار لیست اسامی ساختمان های ناایمن در تهران خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
پس از اعلام معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور مبنی بر عدم منع قانونی انتشار لیست ساختمان های ناایمن تهران، اسامی این ساختمان ها منتشر شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – غلامعباس ترکی معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور در خصوص اقدامات دادستانی کل کشور جهت رسیدگی به ساختمان های ناایمن گفت: در دادستانی وظیفه داریم به گزارشاتی که در خصوص تخلفات ساختمان های ناایمن رسیدگی کنیم. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۱۲   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور از تشکیل پرونده قضایی برای هر یک از ساختمان های ناایمن در دادستانی تهران خبر داد و گفت: انتشار اسامی این ساختمان ها به صورت شفاف و با ذکر موارد ناایمنی از نظر دادستانی منع قانونی ندارد.
برترین ها / خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۳:۱۷   + ۵۲ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور از تشکیل پرونده قضایی برای هر یک از ساختمان های ناایمن در دادستانی تهران خبر داد و گفت: انتشار اسامی این ساختمان ها به صورت شفاف و با ذکر موارد ناایمنی از نظر دادستانی منع قانونی ندارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۳:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستان کل کشور گفت: همه تلاش های صورت گرفته در بخش معدن متناسب با ظرفیت کشورمان نیست و بازدهی کمتر از 1 درصد با توجه به اینکه 7 درصد معادن دنیا در کشور ما قرار دارد، بسیار پایین است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۷:۳۵    
معاون حقوق عامه دادستان عمومی و انقلاب مرکز گلستان با اشاره به نقش موثر و تاثیرگذار رسانه ها در جامعه، گفت: شعبه ویژه رسیدگی به جرائم مطبوعاتی در استان گلستان اختصاص خواهد یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۸:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در نشست مشترک با معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور به بررسی وضعیت ساختمان های ناایمن پایتخت پرداخت.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۹:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور گفت: طبق نظر کارشناسان و بر اساس ارزیابی اولیه در سازمان محیط زیست، اسقاط وسایل نقلیه فرسوده 10/9 درصد در آلودگی پایتخت تاثیرگذار است و از نظر عملکرد در وضعیت بسیار ضعیف قرار دارد ...
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۲۳:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
فکرشهر: طبق اعلام دادستانی کل کشور موضوع اراضی موات و مورد اختلاف عسلویه ظرف سه ما آینده این اراضی تعیین تکلیف خواهد شد. به گزارش فکرشهر به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور جلسه تعیین تکلیف زمین های موات عسلویه با حضور غلامعباس ترکی معاون حقوق عامه دادستان کل ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون حقوق عامه و پیشگیری از جرم دادستانی مرکز لرستان گفت: این دادستانی با افراد بی حجاب برخورد قاطع می کند و از آمران به معروف و ناهیان از منکر طبق قانون حمایت می شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۲:۰۷    
معاون حقوق عامه دادستانی کل کشور: ادعای رئیس جامعه هتل داران کیش درمورد راه ندادن پراید و پیکان به کیش ارزش حقوقی ندارد. درخصوص این صحبت های غیرقانونی به مسئولان کیش تذکر داده شد. صنف هتل داران صلاحیتِ تصمیم گیری در این موضوع را ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستانی کل کشور گفت: اظهارات رییس هیات مدیره جامعه هتلداران کیش مبنی بر ایجاد محدودیت هایی برای ورود و اقامت برخی خودروها به کیش در ایام نوروز، فاقد ارزش حقوقی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
غلامعباس ترکی معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستان های سراسر کشور از برخورد با داروخانه و مراکز دارویی متخلف در دریافت هزینه های غیر قانونی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۱    
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستان کل کشور گفت : در صورت اثبات تصرفات غیرقانونی در جنگل های حرّا در قشم ، با متصرفان برخورد قاطع خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون حقوق عامه و پیشگیری از جرم دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: به همه افرادی که مواد محترقه می خرند، می فروشند و حمل و نگهداری می کنند تذکر می دهم؛ زیرا طبق قانون این افعال جرم انگاری شده و مجازات ها نیز سنگین است و تا 2 سال حبس هم دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از جرم دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: با شادی کردن مردم به صورت بدون خطر و ایمن و به دور از رفتارهای خلاف قانون، عرف و اخلاق موافقیم اما با هرگونه اقدامی که منجر به برهم زدن آرامش و امنیت شهروندان محترم، اخلال در نظم و امنیت عمومی جامعه، نقض قوانین ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستان کل کشور گفت: ما لیستی از ساختمان های ناایمن تهران نداریم؛ فقط 129 ساختمان دارای ضعف سیستم اطفای حریق شناسایی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستان کل کشورگفت: مالک یا سازنده ساختمان 153متهم است و باید در مقابل قانون پاسخگو باشد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۸    
حسین مجیدی ، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان غربی ، در چهارمین همایش حقوقی سازمان حفاظت محیط زیست که با حضور دکتر سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، غلامعباس ترکی معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستان کل کشور ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستان کل کشور باحضور در بندر شهید رجایی بندرعباس از نحوه خدمات اسنادی، گمرکی، دریایی و بندری بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۹:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستان کل کشور با بیان اینکه از همه اقدامات در حوزه پیشگیری و مقابله با دخانیات حمایت می کنیم، گفت: اگر دستگاهی در حوزه پیشگیری و مقابله با دخانیات مرتکب ترک فعل شود وظیفه داریم آن را تعقیب کنیم.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۱:۲۴    
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور گفت: موافقت رهبر انقلاب با عفو و تخفیف مجازات گسترده متهمان و محکومان، گسترده و با نگاه رئوفانه و پیشگیرانه بود.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۹:۰۹    
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور گفت: تشکیل صندوق سرمایه گذاری ملی برای افراد نیازمند تحت پوشش سازمان های مردم نهاد و حمایتی بسیار مهم است.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۶:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون دادستان کل کشورگفت: بیش از 150 هزار پرونده سرپرستی افراد نیازمند توسط دادستان های سراسر کشور جهت حمایت تشکیل شده است خبرگزاری میزان- غلامعباس ترکی در مراسم اهدای 500 سری جهیزیه و 5هزار سبد کالا اظهار کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
در همایشی با حضور معاون حقوقی رئیس جمهور و دادستان کل کشور، معاون حقوق عامه دادستان کل کشور از تدوین پیش نویس لایحه صیانت از حقوق عامه و شهروندی در داستانی کل کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستان کل کشور با بیان اینکه قوانین شفافی در زمینه پیگیری حقوق عامه نداریم، گفت: دنبال ایجاد یک نهضت مطالبه گری از سوی آحاد مردم و تشکل ها در زمینه حقوق عامه هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستان کل کشور گفت: یکی از وظایف دستگاه قضائی صیانت و حمایت از حقوق عامه است و به دنبال این هستیم تا این تکلیف قانونی را تبیین و شفاف کنیم.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۲:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستان کل کشور، گفت: در دادستانی کل کشور 103 مورد از مصادیق حقوق عامه و تکالیف دستگاهها احصا و به دستگاه های مرتبط ابلاغ شده است. ...
سینما پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: دکتر ترکی معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور در اظهار نظری قابل تامل و پس از تماشای فیلم ضد قصاص پرونده باز است عنوان کرد که این اثر سینمایی در حد خودش مناسب بود!
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
غلام عباس ترکی معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور به تماشای فیلم پرونده باز است به کارگردانی کیومرث پوراحمد نشست.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۳   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران (پانا)- معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور از صدور 200 دستور رفع خطر ساختمان های ناایمن خبرداد . نشست حقوقی بررسی مشکلات ساختمان های ناایمن شهر تهران، با حضور معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور، عضو و رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۰   + ۶۰ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور از صدور مجوز برای ثبت و ریجستری 2500 گوشی تلفن همراه خبر داد. خبرگزاری میزان_ غلامعباس ترکی معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور از صدور مجوز برای ثبت و ریجستری 2500 گوشی تلفن همراه خبر داد. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۰:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستان کل کشور گفت: مراجع سیاست گذار در حوزه حجاب متعدد هستند و انسجام لازم را ندارند، هرکس برای خود جزیره ای کار می کند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۳:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستان کل کشور گفت: اخذ وجوه مازاد بر تعرفه از سوی کادر درمان به هیچ عنوان قابل پذیرش نبوده و پیگیری ورود دادستان ها به عنوان متولی حقوق عامه برای صیانت از حقوق بیماران را ضروری می کند. ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۲:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستان کل کشور به همراه مدیرکل دفتر پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی دادستانی کل از شیرخوارگاه حضرت رقیه(س) بازدید و در جریان برنامه و فعالیت های آن مرکز قرار گرفتند. ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۱:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون دادستان کل کشور از مرکز روانپزشکی رازی بازدید کرد و گفت: پس از استماع مشکلات و درخواست ها، تاجایی که امکان دارد، دستورات و احکام قضایی صادر می شود و افرادی به این مراکز معرفی می شوند تا چالش ها و مسائلی که مرتبط با دادستانی، دادگاه ها و سیستم قضایی باشد؛ برطرف شوند. ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۹:۵۹   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل اعلام کرد که در بحث اجرای قانون هوای پاک، کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گزارشی را در ارتباط با ترک فعل برخی از دستگاه ها مجری قانون به قوه قضاییه ارسال کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستان کل کشور گفت: در حال حاضر متهمان پرونده تخلف قانون هوای پاک احضار شدند و تحقیقات در حال تکمیل است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
غلامعباس ترکی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار قضایی ایران اکونومیست اظهارداشت: از خودروسازهای خصوصی و دولتی از طریق سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان همچنین در معاونت مربوطه در وزارت صنعت، معدن، تجارت خواسته ایم که آنالیز قیمت خودروها را ارائه دهند. ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۷:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
فکرشهر: دادستان کل کشور، ضمن اشاره به وضعیت پرونده بابک زنجانی، در مورد شکایت خانواده مهسا امینی نیز توضیحاتی ارائه داد. به گزارش فکرشهر به نقل از انتخاب، نشست خبری حجت الاسلام محمد جعفر منتظری با نمایندگان رسانه های داخلی آغاز شد. ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۵:۳۶   + ۴۳ سایت دیگر  
دادستان کل کشور درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده مهسا امینی گفت: پزشکی قانونی با بررسی علمی و جامع نظر خود را به صورت رسمی اعلام کرد. پس از آن خانواده امینی از نظام پزشکی شکایت کردند. این شکایت برای کار کارشناسی به هیات پزشکی ارسال شده و تا کنون نظر هیات پزشکی ارسال نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۰:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور به تشریح و تبیین بخشنامه مقابله با ترک فعل مدیران و کارمندان دستگاه های اجرایی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۰:۲۴   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور بخشنامه مقابله با ترک فعل مدیران و کارمندان دستگاه های اجرایی را تبیین و تشریح کرد.
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون دادستان کل کشور و هیئت همراه از پالایشگاه سوم گازی مستقر در عسلویه، مجتمع بندری پارس و همچنین انبار مکانیزه گوگرد بازدید کردند. خبرگزاری میزان – غلامعباس ترکی معاون دادستان کل کشور و هیئت همراه از پالایشگاه سوم گازی مستقر در عسلویه ...