سه شنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۷:۵۶Sep 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سیاسی کاری»

ایرنا   ۲۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- شصت و پنجمین کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی در حالی این روزها در وین در حال برگزاری است، که رییس سازمان انرژی اتمی کشورمان در این نشست از آژانس خواست از سیاسی کاری بپرهیزد و استقلال، بی طرفی و حرفه ای بودن خود را حفظ کند.
ایران پرس   ۶ ساعت پیش    
ایران پرس: ایران همواره با آژانس بین المللی انرژی اتمی در بالاترین سطح همکاری کرده است و بعنوان یک کشور عضو انتظار دارد که آژانس بین المللی انرژی اتمی از سیاسی کاری بپرهیزد و استقلال، بی طرفی و حرفه ای بودن خود را حفظ کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی تاکید کرد: ایران همواره با آژانس همکاری کرده است، در عین حال لازم است که آژانس بین المللی انرژی اتمی از سیاسی کاری بپرهیزد و استقلال، بی طرفی و حرفه ای بودن خود را حفظ کند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی در شصت و پنجمین کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی از آژانس خواست که از سیاسی کار بپرهیزد و تصریح کرد: زمان آن فرا رسیده که آمریکا سیاست های غلط خود را اصلاح کرده و در ابتدا همه تحریم ها را به شیوه ای عملی، موثر و قابل راستی آزمایی لغو کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۵   + ۷۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی تاکید کرد: ایران همواره با آژانس همکاری کرده است، در عین حال لازم است که آژانس بین المللی انرژی اتمی از سیاسی کاری بپرهیزد و استقلال، بی طرفی و حرفه ای بودن خود را حفظ کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد با بیان این که عملکرد سیاسی و جناحی سمی ترین موضوع برای شوراهای شهر است، گفت: مناطق حاشیه ای شهر یزد وضعیت اسفناکی دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای عالی سیاسی یمن به انتقاد آنتونیو گوترش در خصوص اعدام 9 تن از افراد محکوم در پرونده ترور شهید صالح الصماد واکنش نشان داد.
ریواس جنوب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، النا بهرامی دنگزلو در پاسخ به اظهارات سید ناصر حسینی پور ( اینجا کلیک کنید ) آورده است؛ بسم تعالی آقای سید ناصر حسینی پور (بحرینی)نماینده مردم شریف گچساران و باشت سلام علیکم صراحتا این چند سوال را در نزد افکار عمومی از شما میپرسم: ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یزد- رئیس مجمع نمایندگان استان یزد، سیاسی کاری را آفت شوراها دانست و گفت: شوراها باید از سیاست زدگی و سیاسی کاری دوری کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای عالی سیاسی یمن تاکید کرد که اعتراض دبیر کل سازمان ملل به قصاص عاملان ترور رئیس سابق شورای عالی سیاسی یمن سیاسی کاری و به درخواست کشورهای متجاوز علیه یمن بوده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: استان کرمان جای سیاسی کاری نیست، دوران این کارها در استان تمام شده ما با کسی عهد اخوت نبسته ایم.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رفتار آمریکا و انگلیس در تقویت برنامه های غیرصلح آمیز هسته ای استرالیا، سندی بر سیاسی کاری و پرونده سازی های واهی آنها برای سایر کشورها است که با استانداردهای دوگانه و بر اساس منافع آمریکا تعریف شده است.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس آموزش و پرورش می گوید هرچند دولت تمایل به اجرای طرح رتبه بندی معلمان ندارد، اما کنش گری و مطالبه گری فرهنگیان چاره ای برای دولت نمی گذارد تا این طرح را اجرایی کند. او معتقد است در اجرای این طرح آنقدر سیاسی کاری کردند تا افتخار اجرای طرح به دولت سیزدهم برسد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۹    
رئیس اسبق شورای اسلامی کلانشهر گفت: شوراهای شهر در کشور ما تاریخ یک صد ساله دارد وبعد از انقلاب مشروطه انجمن های شهر در سراسر کشور اداره امور شهرها را بر عهده گرفتند اما چگونگی این امر طی یکصد سال که از آغاز آن سپری شده یکسان نبوده و فراز و فرودهای فراوانی داشته است.
جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ روزنامه شرق نوشت: چرا با گذشت بیش از یک سال از آغاز مجلس یازدهم طرحی که این همه مدعی داشت به ثمر ننشسته است. اصولگرایان و حامیانشان که در مجلس دهم، اصلاح طلبان را متهم به پنهان کاری می کردند و مدعی بودند حامی شفافیت نیستند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه قلعه رئیسی گفت: سیاسی کاری و جناح بازی باید از بدنه آموزش و پرورش برای دولت سیزدهم یک اولویت باشد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
فارس: نماینده دائم ایران در آژانس بین المللی انرژٰی اتمی گفت که منشاء آلودگی اعلام شده توسط این سازمان برای ایران کاملاً ناشناخته است و افزود: آژانس باید از سیاسی کاری و غیرحرفه ای گری پرهیز کند و مراقب مواضع و مکتوبات خود باشد. غریب آبادی: ...
برترین ها / افق تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا: دیپلمات ارشد روسیه در وین از آژانس بین المللی انرژی اتمی خواست تا از سیاسی کردن موضوع هسته ای ایران پرهیز و همکاری فنی خود با این کشور را تقویت کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۷   + ۴۸ سایت دیگر  
نماینده دائم ایران در آژانس بین المللی انرژٰی اتمی گفت که منشاء آلودگی اعلام شده توسط این سازمان برای ایران کاملاً ناشناخته است و افزود: آژانس باید از سیاسی کاری و غیرحرفه ای گری پرهیز کند و مراقب مواضع و مکتوبات خود باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۶:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین در جریان نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی خواستار پرهیز از سیاسی کردن همکاری با ایران شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اراک- نگاه حزبی و سیاسی کاری در جذب نیروهای کم تجربه و غیرمتخصص و تمرکز در عزل و نصب های سلیقه ای یکی از آفت های بزرگ شهرداری اراک است که مدیریت جدید شهر باید برای آن تدبیری بیاندیشد.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه استان آذربایجان غربی یکی از استان های ویژه کشور پهناور اسلامی می باشد حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه طی نامه ای رسمی از آیت الله رئیسی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران خواست تا در ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین عباسعلی خزاعی امام جمعه نهبندان در گفت وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: انتخابات ریاست جمهوری 1400 یکی از باشکوه ترین انتخابات ها بود و مردم با انتخاب درست در گام دوم انقلاب رئیس جمهوری مردمی را انتخاب کردند. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان –راشاتودی در گزارشی اعلام کرد: وزیر امور خارجه جمهوری سن مارینو از اتحادیه اروپا خواست از سیاسی کاری در تایید واکسن ها دست بردارد. وی گفت در بحث واکسن فقط باید موضوع سلامت در نظر گرفته شود. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، صفحه توییتری کاریکاتوریسم با انتشار کاریکاتوری نوشت: امروز انبارهای واکسن کشور در حالی مملو از چندین نمونه ی بین المللی شده که تا پیش از این برخی مسئولین دولت دوازدهم، با سیاسی کاری و عدم تامین واکسن مورد نیاز، این مسئله را به FATF و تحریم ها گره می زدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۳۰    
حاکمیت افراد خاص که گاهی از آنها به عنوان حلقه فوق دیپلم ها تعبیر می شد باعث گردید تا دانشگاه یاسوج علاوه بر غرق شدن در مرداب سیاسی کاری به ورطه قوم گرایی نیز کشانده شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی بیان کرد: گفت وگوهایی با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی انجام شد که این کار با تعامل صورت گرفت و به نظر می رسد جمهوری اسلامی با دولت جدید هم راه تعامل با دنیا را در پیش گرفته است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۱۵    
آمارها و مشاهدات خبرهای خوبی از وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم نمی دهد. حرف تازه ای نیست که بسیاری از اقشار مردم مدت هاست رنگ گوشت و مرغ را ندیده اند و حتی برای یک غذای ساده مانند نان و ماست هم باید هزینه زیادی پرداخت کنند. در این میانه بحرانی اما همچنان همه چیز رنگ و بوی سیاسی به خود گرفته است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک تحلیلگر ارشد مسائل سیاست خارجی با بیان اینکه پیشرفت در روند مذاکرات وین می تواند سیاسی کاری آژانس را کاهش دهد، تاکید کرد: هر گونه توافق احتمالی میان ایران و آژانس، تاثیر مثبت و مستقیمی بر مذاکرات وین خواهد داشت و موقعیت ایران را در مذاکرات تثبیت خواهد کرد.
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: ضروری است که نهادها و متصدیان حوزه امنیتی و قضایی کشور، سیاسی کاری عده ای که در پی منازعه بر سر قدرت و ثروت باعث اخلال در نظام سلامت و تأخیر در واکسیناسیون عمومی کرونا در کشور شدند را در ترازوی تحقیق و بازپرسی قرار دهند.
پدال نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
پدال نیوز: قطعا وزیر صمت می داند و مقید است به اینکه تحول با باندبازی و سیاسی کاری محقق نخواهد شد لذا باید مراقب گزینه های پیشنهادی برای مدیرعاملی باشد تا هر ملکی نتواند به مُلک سلیمان وارد شود.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
زاکانی شهردار جدید تهران با بیان اینکه نباید با موضوعات مردم، سیاسی برخورد شود و بنا نیست سرنوشت جامعه با سیاسی کاری گره بخورد، گفت: روند انتصاب من به عنوان شهردار پایتخت به طور کامل قانونی و حقوقی است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شهردار تهران با بیان اینکه نباید با موضوعات مردم، سیاسی برخورد شود و بنا نیست سرنوشت جامعه با سیاسی کاری گره بخورد، گفت: روند انتصاب من به عنوان شهردار پایتخت به طور کامل قانونی و حقوقی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
شهردار جدید تهران با اشاره به اینکه انتخاب من به عنوان شهردار کاملا قانونی است گفت: برخی با جوسازی و سیاسی کاری می خواستند آرامش شهر را به هم بزنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
شهردار تهران با درخواست از رسانه ها برای دفاع واقع بینانه و نقد منصفانه گفت: برخی می خواهند با سیاسی کاری و جوسازی آرامش شهر را به هم بزنند.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۴:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
سردار علیرضا حیدرنیا گفت: همه مسئولین باید روی ماموریت اصلی یعنی مهار ویروس کرونا متمرکز شوند تا بتوانیم در زمره استان هایی باشیم که این ویروس را مهار می کند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
نماینده   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه عقلانیت انقلابی اجازه ورود به حواشی سیاسی و جناحی را نمی دهد، گفت: عدم توجه به عقلانیت انقلابی موجب خواهد شد افراد سرگرم حواشی و مسائل غیرضروری شوند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۷:۰۹    
همدان-عضو شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه وجود برخی سیاسی کاری ها در شهر چرخ های ادامه مسیر را کُند می کند، گفت: این اقدامات سیاسی جفا به شهر،جامعه و مردم است.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۰:۱۵    
دکتر سجادی به واسطه اینکه با ورزش و ورزشکاران زندگی کرده بخوبی با زیر و بم این مقوله آشنایی دارد. او بهتر از هرکسی نسبت به جامعه ورزش شناخت دارد. خوب می داند کجا باید سره را از ناسره بازشناسد. فرق بین مدعیان و زحمتکشان واقعی را می داند بنا براین، انتظار نداریم مانند اسلاف خود دچار خطا و اشتباه شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۰:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز - مسئول بسیج دانشجویی فارس گفت: ذهن و زبان دانشجوی مطالبه گر را نمی توان با سیاسی کاری و مصلحت اندیشی قانع کرد چرا که دانشجوی بسیجی و انقلابی علمداری مطالبات جامعه را به عهده دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۵:۰۵    
درادامه تنش های چین و آمریکا بر سر منشاء ویروس کرونا مقامات چین می گویند جامعه اطلاعاتی آمریکا سیاسی کاری می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
یکی از پژوهشگران و هنرمندان فعال حوزه موسیقی نواحی ایران از آغاز پذیرش دانشجو در رشته موسیقی نواحی در دانشگاه جامع علمی کاربردی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۸:۴۹    
مصادیق سیاسی کاری در ورزش استان در این هشت سال بسیار بود که از نمونه های آن می توان به بایکوت شدن مدیرکل ورزش و جوانان استان توسط نماینده وقت مجلس و ماجرای تماس تلفنی معروف اشاره کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان – سفارت چین در آمریکا به اتهام زنی های این کشور علیه پکن در ارتباط با منشا ویروس کرونا واکنش نشان داد. جامعه اطلاعاتی آمریکا به تازگی و به دستور جو بایدن ، گزارش ادعایی جدیدی را درباره منشا ویروس کرونا منتشر کرده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۰:۰۱    
در ادامه تنش بین آمریکا و چین بر سر منشاه ویروس کرونا ، سفارت چین جامعه اطلاعاتی آمریکا را به سیاسی کاری متهم کرده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۲۱:۰۷    
وزرای سیدابراهیم رئیسی می توانند نشان دهند که هشت سال جنگ سیاسی مداوم که بسیاری از آن ها حاصل حاشیه آفرینی شخص رئیس جمهور در سخنرانی هایش بود، تمام شده و روز های خدمت رسانی به مردم و تلاش بی وقفه بدون سیاسی کاری و حاشیه سازی آغاز شده است.
کلام تازه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۸:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
کلام تازه | حجت الاسلام مظفر تاجی گفت: امام جمعه می تواند ضمن محترم شمردن محدوده اختیارات قانونی مسئولان، برکنش ها و واکنش های آنان اثرگذار باشد. نه عناد و دو قطبی کردن و نه بی اثر بودن، مطلوب مقام امامت جمعه نیست از این رو امام جمعه سیاسی ترین فرد شهر است اما اهل سیاسی کاری نخواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۰۷:۲۸    
اردبیل - ایرنا - امام جمعه خلخال گفت: یکی از علل توسعه نیافتگی خلخال و دوری این شهرستان از توسعه وجود اختلاف بین مسئولان وقت در سال های دور بوده و باید از این مسائل پرهیز شود.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۰۸:۱۷    
یک تحلیلگر سیاسی اصولگرا معتقد است ؛ قطعاً کابینه تشکیل می شود و بخش عمده ای از وزرا رای می آورند؛ وزرایی که به طور قطعی تحت تاثیر هیچ گونه فشار و سیاسی کاری انتخاب نشده اند.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: شبکه افق بحث برانگیزترین شبکه این سال های صداوسیماست، شبکه ای که علنا یک فضای سیاسی غالب دارد و رسما یک گروه سیاسی خاص را نمایندگی می کند، گروهی که پدر معنوی شان مصباح است و در دوران احمدی نژاد بسط پیدا کردند، آن ها در منتهی الیه اصولگرایی قرار دارند ...