جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۰:۵۱May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سیاسی کاری»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو اصلاح طلب شورای شهر چهارم تهران درباره گزارش اخیر منتشر شده تحت عنوان تحقیق و تفحص شورای شهر تهران گفت: نباید با سیاسی کاری و برخی اقدامات، زحمات و تلاش های گذشته را زیر سؤال برد؛ مردم تهران خدمات دوره قالیباف را فراموش نکرده اند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان به نقل از دانا ، عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی یک برنامه تلویزیونی با تاکید بر اینکه پایین آمدن قیمت دلار سیاسی نیست، می گوید: چرا باید برای سیاسی کاری نرخ دلار را پایین بیاوریم؟. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت جایگاه آموزش و پرورش تاکید کرد: امروز این وزارتخانه جریان ساز و فرهنگ ساز با مشکلات عدیده ای رو به روست که سوالاتی را در ذهن مجلس یازدهم که آموزش و پرورش از نظر آن مهم ترین رکن است ایجاد کرده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان صبح امروز(دوشنبه) در همایش هیئت های نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری که با حضور مسئولان اجرا از جمله وزیر کشور مسئولان نظارت بر انتخابات که در محل شورای نگهبان برگزار شد، اظهار داشت: بهترین ایام سال که همان ماه مبارک رمضان است ...
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۹   + ۱۲۳ سایت دیگر  
دبیر شورای نگهبان گفت: رئیس جمهور آینده باید باتقوا باشد و بدون سیاسی کاری به وظایف دینی و اخلاقی خود عمل کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: پارلمان شهری جای اعمال سلایق سیاسی نیست و شورای شهر به عنوان یک نهاد مدنی برگرفته از اراده مردم جای سیاسی کاری نیست.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۵۹    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: کاملا موافق تغییر وضع سهام عدالت هستیم اما، مشارکت 1هزارم سهامداران موجب بی اعتباری است.
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
اعتماد: سیدحسین موسوی تبریزی در واکنش به برخی بی اخلاقی هایی که از تریبون مراسم شب های قدر نسبت به وزیر امور خارجه صورت گرفت، گفت: متاسفانه مساله توهین از تریبون ها در جامعه ما امری شایع است که حتی از پیش از انقلاب نیز رواج داشته و نه تنها در موقعیت های مذهبی که در موارد سیاسی نیز رخ می دهد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۱۹    
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در توئیتی تاکید کرد؛ عدالت تنها واژه اخلاقی است که استثنا بردار نیست.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مهدی نورائی در گفت وگو با میزان، با اشاره به مصوبه جدید شورای نگهبان در خصوص شرایط افراد برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری، گفت: یک خلأ قانونی در جریان سیاست های انتخاباتی وجود داشت که هر فردی به خود اجازه می داد تا در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کند. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
محسن ابوالحسنی در گفت وگو با میزان، با اشاره به اعلام شرایط جدید ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری که شورای نگهبان طبق نص صریح قانون اساسی آن را به وزارت کشور ابلاغ کرده است، گفت: سیاست های کلی انتخابات ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده ساوجبلاغ در مجلس با بیان اینکه متاسفانه دولت معیشت مردم را به مذاکرات و نتیجه مذاکرات را به انتخابات متصل کرده اند گفت: تیم ایران در وین خطوط قرمز را کامل رعایت نمی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان کهگیلویه گفت: متاسفانه برخی انتصابات در آموزش و پرورش بر مبنای سیاسی کاری، طایفه ای، سلیقه ای و قومیت است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
بعد از سخنان رهبر انقلاب در خصوص مجری بودن وزارت خارجه به عنوان یک قاعده مرسوم، ثابت شد که آنچه در موضوع مذاکرات هسته ای رخ داده است نه محصول سیاست های وزیر و تیم دیپلماسی که تصمیم حاکمیت بوده است با این حال اما رسانه های اصولگرا به جای عقب نشینی و پذیرش اشتباه ...
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش نما، روز یکشنبه مورخ 5 اردیبهشت 1400 بود که رئیس جمهور مدعی شد سیاسی کاری ها و تحلیل های نامناسبی که در بازار سرمایه رخ داده عامل اصلی برهم ریختگی وضعیت بازار سرمایه است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۱۸    
نماینده مردم شهرستان های فارسان، کیار، کوهرنگ و اردل در مجلس گفت: سیاسی کاری و حزب بازی های مرسوم یک آفت بزرگ مدیریتی برای کشور است، همین دانشگاه فرهنگیان چوب سیاسی کاری ها را می خورد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۴۹    
آصفری با بیان اینکه شوراهای شهر و روستا جای سیاسی کاری و سیاسی بازی نیست،افزود: افرادی که انتخاب می شوند باید به این مسئله توجه داشته باشند چراکه این مشئله آفت بزرگی است و بزرگترین تهدید شوراها محسوب می شود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۲۷    
استاد حوزه علمیه قم گفت که مکر حیله گران قرآن بر سر نیزه در صفین که این نوع سیاسی کاری را سیاست تمام عیار می دانستند مقهور مجاهد بزرگ علی بن ابیطالب در میدان شدند.
فرمانداری اردستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اردستان: توجه به نظام شایسته سالاری و پرهیز از سیاسی کاری در انتصابات بیشترین تاثیر را در تقدیر از جایگاه معلم دارد علی رغم تعطیلی آموزش حضوری، میزان فرصت گذاری معلمان در این ایام و ایستادگی در مسیر روشن نگه داشتن چراغ علم قابل تقدیر شایسته است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه اختیارات اجرایی رئیس جمهور از رهبری هم بالاتر است، گفت: مشکلات کشور ناشی از فرافکنی، سیاسی کاری، بی عرضگی افراد در استفاده بهینه از اختیاراتشان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۳:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر رادیو انتخابات گفت: از نامزدان و رقیبان انتخاباتی برنامه مطالبه می کنیم، خواستهای مردم را با آنها در میان می گذاریم و به سهم خود برنامه های خود را با نظر به قانون و قانون گرایی، همدلی و همبستگی ملی سر و شکل می دهیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۱:۰۲    
ایسنا/اصفهان فرماندار اردستان بر لزوم اجرای نظام شایسته سالاری در انتصابات مجموعه آموزش و پرورش اردستان تاکید کرد و گفت: مسئولان آموزش و پرورش شهرستان برای سال تحصیلی جدید از سیاسی کاری در انتصابات و ورود جریان های فامیلی پرهیز کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۶:۴۴    
به گزارش مشرق ، کانال سورنا با انتشار کلیپی، انتقاد شدید وحید حقانیان از سیاسی کاری جهانگیری در مواجهه با مسکن مهر را بازخوانی کرده است. دانلود *بازنشر مطالب شبکه های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه ها منتشر می شود.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
کاخ سفید اعلام کرده است که آمریکا در طول چند ماه آینده 60 میلیون دوز واکسن آسترازنکا را برای سایر کشورها تامین خواهد کرد؛
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
محمد اسماعیل کوثری گفت: لغو همه تحریم ها مطالبه جدی ماست چون حق مردم است اما اینکه برخی بخواهند با سیاسی کاری و بازی با کلمات و با اهداف انتخاباتی بحث مذاکره را مطرح کنند، ظلم به مردم است و ما چنین ظلمی را قبول نداریم.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۵۴    
مرتضی قنبری وفا - خدا را شکر می کنیم امروز، شاهد این سخنان شهید سردار سلیمانی هستیم که خط قرمزهای مرز سیاسی کاری و دفاع از نظام و رهبری را تعیین کرده است. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۲۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مصطفی افضلی فرد در گفت وگو با مهر ، اظهار کرد: باید نقش مردم در انتخابات شوراها و تعیین سرنوشت خودشان پررنگ تر باشد هر چند که معتقدم انتخابات شوراها یک روند سیاسی است اما به هیچ وجه ماهیت شوراها سیاسی نبوده و نباید جناحی، حزبی، قومی و قبیله ای به آن نگاه کرد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۶:۳۴    
به گزارش مشرق ، رئیس اداره اخبار مجلس در واکنش به ادعای دستکاری لایحه بودجه در توئیتی نوشت: اگر مدعی العموم وارد نشود، ناچاریم برای اعاده حیثیت از خانه ملت، از خبرگزاری دولتی ایرنا که این جدول کذب را درست کرده؛ و رسانه هایی که بازنشر کردند شکایت کنیم تا ادعای خود را در قوه قضاییه ثابت کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۵:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
ماشاءالله عابدی گفت: سیاست با مداحی آمیخته و توأم است. امام حسین در رأس همه سیاسیون بوده است.اگر مداحی بگوید به سیاست کاری ندارم این واقعاً مداح امام حسین نیست. آن چیزی که برای مداح ایراد دارد سیاسی بودن نیست بلکه سیاسی کاری است.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۳:۱۴    
نهم اردیبهشت ماه 1378 منتخبین اولین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا رسماً کار خود را آغاز کردند و به همین جهت چهلمین روز از سال به نام روز شورا نامگذاری شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس معتقد است شوراها با دوری از سیاسی کاری می توانند فرصت بهتری برای خدمت رسانی داشته باشند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۱۷    
آصفری با تأکید بر اینکه حزب بازی و سیاسی کاری در شوراها می تواند بزرگ ترین آسیب را بزند گفت: نیاز است کسانی به شورای شهر ورود کنند که در کنار تعهد به مردم، انقلاب و ارزش ها متخصص هم باشند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۳:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
سلیمانی دشتکی گفت: باید تخصص و واقع گرایی را از سیاسی کاری جدا کنیم و مدیریت مان الهی و جهادی باشد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزیر اقتصاد با اشاره به تأیید هشت اصلاح از 11 اصلاح انجام گرفته توسط دولت در شاخص کسب وکار توسط اتاقهای بازرگانی، تعاون و اصناف ایران و ارایه گواهی رسمی از آنها به بانک جهانی، از عدم قبول این اصلاحات از سوی بانک جهانی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۳۵   + ۵۸ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با اشاره به تأیید هشت اصلاح از 11 اصلاح انجام گرفته توسط دولت در شاخص کسب وکار توسط اتاقهای بازرگانی، تعاون و اصناف ایران و ارایه گواهی رسمی از آنها به بانک جهانی، از عدم قبول این اصلاحات از سوی بانک جهانی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۲۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس هیات مدیره کانون کارگران ساختمانی کشور با اشاره به اینکه مطالبات جامعه کارگری صنفی است نه سیاسی، گفت: حمایت این تشکل از جامعه کارگری کاملا صنفی و بدور از سیاسی کاری و کار حزبی است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۰۲   + ۳۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مستند فرزندان شب و انیمیشن خورشید آسمان، خورشید کاشی محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی از جشنواره فیلم های کردی لندن خارج شدند. به نقل از ارتباطات و اطلاع رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، جشنواره فیلم های کردی لندن از سال 2001 آغاز به کار کرده است ...
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۵    
اگر یک شورایی کارآمد باشد وضعیت شهر خوب می شود، اما اگر این شورا ناکارآمد باشد و بخصوص سیاسی و سیاسی کاری باشد نتایج خوبی از آن به دست نمی آید.
شفاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۲۲:۰۰    
معاون اسبق برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران، شورای شهر را جای فرهیختگان و متخصصان حوزه مدیریت شهری می داند و می گوید: نه تنها شهرداری، بلکه شهر و شهروندان نیز از سیاسی کاری شورای شهر آسیب می بینند. ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۸:۰۰    
به گزارش هشدارنیوز ؛ سردار ناصر امانی معاون قالیباف در شهرداری تهران در گفتگو با رسانه ها در باره اعضای شورای شهر گفت : شورای شهر جای فرهیختگان متخصص حوزه مدیریت شهریست. ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
با وجود درخواست و پیگیری های یکساله بانک مرکزی از صندوق بین المللی پول برای اختصاص وام 5 میلیارد دلاری به ایران برای مقابله با کرونا، این صندوق تا به امروز پاسخ روشنی به این درخواست نداده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
ابوالقاسم الماسی روز چهارشنبه در جلسه هفتگی ستاد انتخابات استان همدان بیان کرد: در شرایط فعلی جامعه باید به دور از بعضی سیاسی کاری ها و تخریب ها، امیدآفرینی در جامعه صورت گیرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
صدر اعظم آلمان امروز در واکنش به درخواست رئیس سابق شورای اروپا اعلام کرد: نورد استریم 2 از پروژه انتقال گاز از اوکراین یا ترکیه بدتر نیست؛ سیاسی کاری نکنید.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
قزوین (پانا)-مدیرکل آموزش وپرورش استان قزوین تاکید کرد نبایددرحوزه تعلیم وتربیت سیاسی کاری کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان قزوین ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان اینکه عده ای از نمایندگان نزدیک به دولت دنبال استیضاح وزیر بهداشت بودند، از منتفی شدن این مسئله خبر داد.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۴۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری نورنیوز: اوکراین بدنبال خارج کردن پرونده سقوط هواپیمای این کشور از مسیر فنی و استفاده سیاسی از آن برای وارد کردن فشار به روسیه بوده است. ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۳:۳۵    
دستگاه های فرهنگی چرا در طول این همه سال و در دل این بحران هیچ دستاوردی نداشته اند و به عبارتی هیچ حرکتی در مسیر فرهنگ سازی جامعه بر نداشته اند. دستگاه های فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد نه تنها هرگز برای کم کاری مواخذه نشده اند که با دخالت های بیجا از بیرون به محلی برای لابی سیاسی کاری صرف تبدیل ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، سیاسی کاری اوکراین درباره پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی در تهران در حالی صورت می گیرد که جزئیات جدید افشاء شده از سوی یک مقام ایرانی اهداف آن ها را بر ملا کرده است. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۱۶    
کریمی گفت: در دوره پنجم شورای شهر سیاسی کاری و نگاه های جناحی بر امور مدیریتی غالب بود. این درحالی است که شوراهای اسلامی شهرها و روستاها به عنوان پارلمان های محلی جایگاه تخصصی برای پیگیری امور جاری شهرها و روستاها و زندگی و معیشت مردم هستند.
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۱۵    
وزیر بهداشت گفت: علیه مراسمات مذهبی تبلیغات منفی ناجوانمردانه صورت گرفته است/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سعیدنمکی وزیر بهداشت ودرمان در جمع خبرنگاران با تاکید بر پرهیز از سیاسی کاری در مبارزه ...