چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۰:۴۶Oct 2020 21

جدیدترین‌های «سیاسی کاری»

برترین ها   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه شرق: اگر نگاهی به کاهش جمعیت روستایی در صد سال اخیر داشته باشیم ، خواهیم فهمید که آنچه سبب رشد شهرنشینی در قیاس با رشد روستانشینی شده ، فارغ از رویکرد جمعیت شناسی، نگاهی سیاسی گونه نیز بوده است. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی معتقد است، برای تغییر برخی از گزاره های مرتبط با زنان گاهی باید 40 سال تلاش کرد. در مجلسی که اکثریت مطلق آن را مردان تشکیل می دهند، تلاش برای تغییر مفهوم رجل مذهبی سیاسی کاری بسیار دشوار است.
فانوس زاگرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
آتش سوزی های امسال با بحران خائیز و ارتفاعات گچساران آغاز شد. در کنار نیروهای دولتی، فعالان محیط زیست و مردم محلی با تمام توان پای کار آمدند. نبود امکانات و ناآگاهی کافی برای مقابله با آتش سوزی ها از عوامل تشدید بحران آتش سوزی ها در اردیبهشت ماه بود. در همان زمان [...]
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز- نماینده شیراز و زرقان در مجلس گفت: پتروشیمی های چهارگانه، سه اتیلن در عسلویه، سه پلی اتیلن در استان دچار سیاسی کاری شده و عدم همکاری بی بهانه برخی افراد در استان باعث انجام نشدن آن ها شد.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۱    
حجت الاسلام والمسلمین صنعت پور: رئیس اداره عقیدتی ساسی ستاد ارتش در جمع کارکنان دژبان ارتش گفت: کارکنان سازمان عقیدتی سیاسی کاری ارزشمند و ماموریت هایی حساس و خطیر در راستای اعتلای ارتش انقلابی برعهده دارند . ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: مشخصات فنی و کیفیت اجرای پروژه ها را فدای کمیت و مسایل سیاسی نخواهیم کرد بلکه تلاشمان بر این خواهد بود تا بهترین کار عمرانی در این استان به انجام برسد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: اتحادیه ها و تشکل های دانش آموزی مورد توجه دانش آموزان قرار دارد چرا که به دور از هر گونه سیاسی کاری و وابستگی فکری به جریان های مختلف، فعالیت دارند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سال 2006 شورای حقوق بشر با 47 عضو جایگزین کمیسیون حقوق بشر شد؛ هدف احترام بیشتر به حقوق بشر بود. چگونه؟ با دوری از سیاسی کاری در شورای حقوق بشر، تعطیل کردن استانداردهای دوگانه، خودداری از انگشت نما کردن کشورها، دوری از شرمنده سازی ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
علی بابایی کارنامی گفت:برخی از خط های تولید به دلیل کار سیاسی به دیگر استان ها منتقل شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
در صورت تایید، خانم برت سومین قاضی است که دونالد ترامپ به دیوان عالی فرستاده است کمیته قضایی مجلس سنای آمریکا روند رسیدگی به صلاحیت قاضی امی کنی برت، نامزد معرفی شده از سوی دونالد ترامپ برای جایگزینی قاضی تازه درگذشته، روث بیدر گینزبرگ، را آغاز کرده است ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون حقوق بشر مجلس معتقد است اروپا اراده ای برای استفاده از اینستکس جهت پرداخت وام مقابله با کرونا به ایران از صندوق بین المللی پول ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۳۷    
انزلی- فرماندار بندرانزلی تأکید کرد: کادر پزشکی باید به دور از سیاسی کاری تنها در راستای تحقق اهداف پزشکی عمل و حرکت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی گفت: آموزش وپرورش یک نهاد حاکمیتی در کشور است و سیاسی شدن آن یک آفت برای این نهاد محسوب می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
از جناب عطریانفر تعجب می کنم که چگونه تلاش مجلس برای محافظت از مردم و حمایت از جامعه و به عهده گرفتن نقش سپر در مقابل تصمیم های دولت را تبلیغاتی و بی خاصیت تفسیر می کنند و در حالی که دولت از پاافتاده، دویدن و تلاش مجلس را به سیاسی کاری تقلیل می دهند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۵۰    
روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت در گزارشی نوشت سیاسی کاری درباره بحران همه گیری کرونا یکی از عوامل اعتراض ها در اسرائیل است.
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
سینماپرس: تعدادی از سینماگران کشور در پی آغاز فعالیت هیأت مدیره جدید خانه سینما با بیان اینکه خانه سینما عملاً نهادی بی فایده شده تأکید کردند: باید از مدیران خانه سینما سوأل کرد چرا در این ایام کرونایی تدبیر و چاره ای برای رفع گوشه ای از بحران زندگی هنرمندان نداشته اند؟ ...
اقتصاد آنلاین / 55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز آمار ایران مباحث گوناگون از جمله ظن سیاسی کاری در مورد آمارها، تناقض نرخ بیکاری و رشد اقتصادی در فصل اول و عملیات آمارگیری در روزگار کرونا را تشریح کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۲:۰۲    
باشگاه پرسپولیس گفته است که درباره رای غیر منصفانه ای اف سی کوتاه نمی آید.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سیاسی کاری اصلاح طلبان کار دست آنها داده است و حالا شهروندان تهران مثل همیشه بایستی هزینه مدیریت پرحاشیه اصلاحات را بدهند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۶:۵۷    
شفقنا- عضو هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی با بیان اینکه در حوزه برخی افراد به بحث بصیرت دامن می زنند اما خودشان سیاسی کاری کرده و گرایش به قدرت طلبی دارند، گفت: ضعف انگیزه های اخلاقی در مدارس علمیه مشهود و بسیار جدی است. ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۳۱    
باتوجه به موج سوم کرونا در کشور امیدواریم مسئولان آموزش پروش در استان ایلام سیاسی کاری را از دستور کار خود خارج کنند وسلامت دانش آموزان ومعلمین را فدای مدیریت خود نکنند چرا که سکوت مسئولان آموزش وپرورش در بحث اطلاع رسانی خود بیانگر عدم توجه به سلامت دانش آموزان وعیان شدن پنهان کاری آنها است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۵    
گروه استان ها- استاندار کرمان از فضای مسمومی که برای سیستم اداری ایجاد می کنند انتقاد کرد و گفت: غرض ورزی و سیاسی کاری باعث می شود وقت مدیران گرفته شود.
برترین ها / مثلث   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
نامه نیوز: مجلس انقلابی شعارش با عملش نمی خواند. امروز خیلی هایی که زمان انتخابات مجلس حامی جناح پیروز بودند، صریح و آشکار از این اتفاق انتقاد می کنند. اصلاح طلبان که جای خود دارد. محمدصادق کوشکی یکی از آن افراد است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مقایسه رفتار وزارت خزانه داری آمریکا با ایران و تروریست ها، قاچاقچیان و گانگسترها نشان از سیاسی کاری این نهاد و عدم وجود اراده جدی در مقابله با پول شوئی بین المللی دارد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۹:۴۶    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در خصوص حرف و حدیث های مطرح شده مبنی بر حضور در انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 گفت: اهل سیاسی کاری نیستم و نیتی در این باره ندارم.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در خصوص حرف و حدیث های مطرح شده مبنی بر حضور در انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 گفت: اهل سیاسی کاری نیستم و نیتی در این باره ندارم.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، مهرداد ویس کرمی روز سه شنبه در صحن علنی مجلس در مخالفت با وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: وزیر کسی است که بار را به دوش می کند و باری که اکنون باید به دوش کشیده شود بسیار سنگین است و پارسنگ ناکارآمدی و سیاسی کاری و دل بستن [...]
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: اگر دولت می خواهد وزیر پیشنهادی صمت رای بیاورد، بهتر است 2موضوع را حتما در نظر بگیرد. نخست آنکه گزینه پیشنهادی چهره ای سیاسی نباشد سپس از نیروهای متخصص وزارت صمت باشد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حقوق بشر مدت هاست که به دستمایه سیاسی کاری و کاسبی رژیم های غربی تبدیل شده است و در این راستا نهادهای حقوق بشری جهانی نیز ابزار این رژیم ها شده اند. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۰:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر پیشنهادی صمت با حضور در نشست مجمع نمایندگان استان تهران در تشریح برنامه های خود گفت: این وزارتخانه تخصصی است و بنگاه سیاسی نیست بنابراین به شدت تدبیر خواهیم کرد سیاسی کاری و جناح بازی مدیریت شود و باید وزارت تولید، اشتغال، صادرات، افزایش درآمد و رضایتمندی شکل بگیرد.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
آرمان ملی: عدم حضور رئیس جمهور در جلسه معرفی وزیر صمت، واکنش های تندی از سوی برخی نمایندگان به همراه داشته است. یکی از نمایندگان با طرح این پرسش از رئیس دولت که آیا خون شما از مردم رنگین تر است؟ بر این حواشی دامن زد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۵۰    
حرکت نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد به سمت جذب اعتبارات کلان در نشست های ملی نمود عینی پیدا کرده است اما اثر گذاری بر خی از جریانات و افراد سیاسی در کاهش این اقدامات ، حکایت از استارت انتخابات بعدی در لایه های پنهان سیاسیی دارد.
برترین ها / ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۳:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سه کشور اروپایی در اقدامی همسو با سیاست فشار حداکثری واشنگتن، در حال انجام اقداماتی برای احضار سفرای ایران در کشورهای خود هستند. روزنامه گاردین در گزارشی روز چهارشنبه نوشته فرانسه ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۱:۵۳   + ۵۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: سیاسی کاری و اقدامات گزینشی، آنهم از سوی آمریکا و برخی دولتهای اروپایی، همواره بیشترین ضربه را به اصل حقوق بشر وارد کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: وزیر علوم برای ارائه مزایا به اساتید حق التدریس نمی رود و این را به صراحت اعلام کرد البته ما همچنان پیگیر این موضوع هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۲۰    
بانک جهانی با سیاسی کاری و با استناد به اطلاعات غلط، جایگاه نامناسبی را برای ایران در پنجره واحد کسب و کار در نظر گرفته است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس گفت: بیانیه اخیر اتحادیه اروپا در رابطه با مسائل داخلی کشورمان از هیچ ارزش خاصی برخورد نبوده و البته مبنای حقوقی هم ندارد؛ فلذا این ها با طرح چنین موضوعاتی به دنبال سیاسی کاری هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از پایگاه اینترنتی ناس نیوز ، نخست وزیر عراق خواستار پرهیز از سیاسی کاری در مقابله با چالش ها در این کشور شد. ...
هفته نامه وقایع استان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گزارش وقایع استان از نشست خبری سخنگوی شورای پنجم شهر اراک پیوست های دامنه دار سخنگوی شورای شهر اراک: نحوه فعالیت و عملکرد این دوره از شورا به گونه ای است که مسائل و مشکلات شهری را درگیر مباحث سیاسی نکرده است در حالی که بسیاری سعی دارند اتهام کار سیاسی و سیاسی کاری را به شورا نسبت دهند ولی ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهور فعلی آمریکا را متهم کرد که با گمراه کردن عمدی عموم مردم نسبت به مقیاس تهدیدهای ناشی از ویروس کرونا، جان آمریکایی ها را به خطر انداخته است. بایدن در یک مراسم تالار شهر CNN در پنسیلوانیا گفت: ترامپ این را می دانست و کاری نکرد ...
آی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۰:۴۲   + ۵۲ سایت دیگر  
آی اسپورت - باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا مراتب اعتراض خود را نسبت به جعل "خلیج فارس" در مصاحبه حمید مطهری در توئیتر رسمی AFC اعلام کرد ...
خودرو تک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۲:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
سرپرست روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: حذف نام فارس را از صحبت های حمید مطهری درباره خلیج فارس از طریق نامه نگاری به AFC پیگیری می کنیم. به گزارش خبرگزاری فارس ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۵۶    
بسته خبری کرنومتر به سوژه های مختلفی چون سیاسی کاری عربستان در مسابقات ورزشی و حواشی ورزش کشور پرداخته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد گفت: بانک جهانی در مواجهه با کشورها، نوعی سیاسی کاری و برخورد ناعادلانه دارد که بار ها به آن اشاره کرده ایم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۵    
ایسنا/مرکزی سخنگوی شورای شهر اراک گفت: بسیاری در پی اتهام زنی به شورا در زمینه سیاسی کاری هستند، در حالی که مدیریت شهری امری تخصصی است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
چندی پیش وقتی کنفدراسیون فوتبال آسیا جلوتر از فیفا در اقدامی شک برانگیز به اساسنامه فدراسیون فوتبال کشورمان در حالی که مورد تأیید فیفا بود ایراد وارد کرد ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی تازه ترین ها، با اشاره به اعدام نوید افکاری در جهت احقاق حقوق عامه مردم بود و به هیچ وجه نمی توان به این اقدام انگ سیای کاری زد. ...
گام خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: تغییر چندین خیابان و معبر شهر تهران که در دستور کار شورای شهر قرار گرفته است و بر سر آن جنجال های سیاسی بوجود می آوردند چه کمکی به حل مشکلات شهروندان تهرانی که هر روز با مسائل بیشتری روبرو هستند، می کند؟