چهارشنبه ۱۲ بهمنساعت ۱۵:۱۱Feb 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سیاسی کاری»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن خانواده های قربانیان انفجار بیروت با اشاره به سیاسی کاری در پرونده انفجار اعلام کرد که هیچ طرفی مجاز به تحویل پرونده انفجار به خارجی ها و بین المللی کردن آن نیست.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۱۵   + ۲۴ سایت دیگر  
محمود احمدی بیغش، نماینده شازند در مجلس، کنگره و همایش زنان تاثیرگذار را مورد انتقاد قرار داد. این نماینده اصولگرا تاکید کرد: همایشی که برگزار شد، برای رضای خدا نبود و بیشتر کارکرد سیاسی همراه با سیاسی کاری داشت . ...
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
اپوزیسیون خارج نشین پس از ناکامی در اغتشاشات خیابانی برای آنکه حمایت های دولت های غربی را از دست ندهند، این بار توهین به مردم را در دستور کار قرار داده اند!
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۲:۳۷    
قرار بود با افزایش عرضه و شفاف سازی در فروش خودرو از طریق بورس کالا، حاشیه های صنعت خودرو، باند بازی و سیاسی کاری پیرامون آن متوقف شود، اما نه تنها این موضوع جمع نشد بلکه با پیش کشیدن شورای رقابت و شورای عالی بورس برای تصمیم گیری بر سر قیمت و نوع عرضه به اختلاف ها دامن زده شد.
ریواس جنوب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۵:۳۳    
به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، امید صالحی در روز اول کاری اش گفت: نرمش و مهربانی بیش از حد آقای برخه، شرکت آب و فاضلاب را به این روز کشاند و من با درس گرفتن از این شرایط، نظم مدیریتی و جدیت در کار را در اولویت قرار می دهم و با احدی تعارف نخواهم داشت. ...
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل مذهبی گفت: دشمن مکتب ائمه را به واسطه تاثیرگذاری آن، تخریب می کند و شیعه انگلیسی بر این اساس پایه گذاری شده است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
کانون دانشگاهیان استان اصفهان در بیانیه ای در پاسخ به اقدام اخیر پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نوشت: اقدام غیر منطقی و غیر معقول قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریستی توسط پارلمان اروپا بار دیگر استفاده از استانداردهای دوگانه و سیاسی کاری کشورهای غرب این قاره را در ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
اگر فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) سیاسی کاری نکند، باشگاه پرسپولیس در پرونده شکایت از یورگن لوکادیا برنده خواهد شد. این خبر را یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس که تمایلی به افشای نام خودش نداشت در اختیارمان گذاشت و افزود ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
صنعت داروسازی از نظر تأمین نقدینگی در مضیقه است و وعده بانک ها برای ارائه تسهیلات به شرکت های داروسازی از روی کاغذ فرا نرفته و در کنار این مسئله نوسانات ارزی هم پا به میدان گذاشته، تا حلقه را بیش ازپیش بر تهیه و توزیع دارو تنگ تر یا قیمت اقلام دارویی را گران تر کند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
زمستان امسال سرد و سخت است؛ زمستانی که سرمای هوا در دهه های اخیر بی سابقه یا کم سابقه بوده است، اما آنچه این زمستان را برای اروپایی ها سخت تر کرده است، سیاسی کاری های اتحادیه اروپا در تحریم گاز روسیه است؛ مسئله ای که تاوانش را مردم کشور های اروپایی می دهند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۲۳:۳۱    
انگلیسی ها پس از پایان کار علیرضا اکبری، نگران او شده اند و برای پیشبرد اهداف سیاسی از او می گویند. در حالی که اکبری دیگر اعدام شده و اعتراضات آن ها تغییری در وضعیت این جاسوس ایجاد نمی کند ...
جعفرزاده ایمن آبادی، از نمایندگان حاشیه ساز مجالس گذشته که در زمان دولت روحانی از شدت دفاع از دولت، به وکیل الدوله معروف شده بود، در تازه ترین اظهارات خود مدعی شده است که دولت ترک فعل های بسیار زیادی دارد، اما مجلس وظیفه نظارتی خودش را تنها با دادن چند کارت زرد به وزرا ایفا می کند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی تهران می گوید: کسری بودجه، حجم نقدینگی، تورم و نرخ ارز و مسائل اقتصادی با ابزارها و شاخص ها و نگاه های اقتصادی قابل حل است، نه با سیاست های سیاسی و نه با شعار و نگاه های گروهی و تشکیلاتی.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۱    
چین ضمن مخالفت با اظهارات آمریکا و ژاپن در بیانیه اخیر، اعلام کرد آمریکا با سیاسی کاری در مسائل غیرسیاسی، اقتصاد بین الملل را تضعیف خواهد کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای شهر تهران با انتقاد از سیاسی کاری در حوزه آلودگی هوا گفت: عکس من را در تلویزیون نشان دادند و گفتند شما که 14 سال در شورا بودید، چه کردید؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده دائم سوریه در سازمان ملل گفت: ادامه سیاسی کردن فعالیت های بشردوستانه و اقدامات قهرآمیز غیرقانونی، رنج مردم سوریه را تشدید کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۲۲:۰۲    
توکلی گفت: اخلاص، ولایت مداری، نظم انضباط، دقت در امور، شجاعت، پرهیز از سیاسی کاری و نداشتن نگاه سیاسی از ویژگی های اعضای شبکه نظارت است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۲۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- لانا زکی نسیبه ، نماینده امارات در سازمان ملل متحد از ادامه سیاسی کاری در پرونده شیمیایی سوریه در شورای امنیت انتقاد کرد و گفت که این پرونده از سیاسی ترین پرونده هاست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۷:۴۸    
آن گونه که معلوم است ورزش شهرستان دنا به مانند همیشه بازیچه سیاسی کاری های برخی ها شده و اصل ورزش به فراموشی سپرده شده است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون هندبال گفت: وزارت امور خارجه لهستان برای با سیاسی کاری، ویزای دو بازیکن کلیدی ما را صادر نکرد.
طلا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی با اشاره به سیاسی کاری های گروه اقدام مالی موسوم به اف ای تی اف گفت: در شرایط تحریمی، همکاری با این نهاد باعث افزایش تحریم ما می شود و نه تنها مشکل اقتصادی را حل نمی کند بلکه آن را بدتر نیز خواهد کرد.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
به نظر می رسد طرف های غربی تصور می کنند می توانند با فشارهای سیاسی و فضاسازی روانی و تبلیغی، امتیازات بیشتری در مذاکرات دریافت کنند اما قطعا سخت در اشتباهند و بدتر از این موضع، رویکرد غربگرایان داخلی است که با تحریف حقیقت مانند بال دیگری از تحریم و فشار عمل می کنند. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۲۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
در حالی که برخی روزنامه های اصلاح طلب طی روزهای گذشته هجمه هایی را علیه شهردار تهران به راه انداختند و وی را مقصر اصلی آلودگی هوا معرفی کردند، شورای شهر تهران نسبت به این سیاسی کاری غیر حرفه ای واکنش نشان داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۳:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
خزانه دار شورای شهر تهران با انتقاد از سیاسی کاری رسانه های اصلاح طلب در موضوع آلودگی هوا گفت: آیا در آلودگی هوا فقط شهردار تهران مسئول است؟ من در این 16 سال منتقد بوده ام اما خدایی نیز وجود دارد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۰۶:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه گفت: اکنون توپ در زمین طرف غربی است. ما به طرف های مقابل توصیه می کنیم که با پرهیز از سیاسی کاری و اتخاذ رویکرد سازنده و واقع بینانه تصمیمات سیاسی لازم را برای حصول توافق و اعلام آن بگیرند.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۲:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
کنعانی در مورد مذاکرات ایران و عربستان گفت: در مجموع فضای مذاکرات مثبت است و در حاشیه اجلاس بغداد 2 نیز پس از دیدار های صورت گرفته و این امیدواری وجود دارد که مذاکرات به نحو مطلوبی پیگیری شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: در عرصه حساس آموزش و پرورش باید جناح بازی و سیاست بازی برچیده شود تا کارها با شایسته سالاری پیش برود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مردم زیلایی از سیاسی کاری امور عشایری در این دهستان گلایه های داشتند و دست به دامان رسانه ها شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۰۵:۳۲    
نزاع درباره ارتش و اختیارات آن و مناقشه بر سر سیاسی کردن ارتش دامن گیر رژیم صهیونیستی شده است.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۹:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
امیر عابدینی رئیس اسبق فدراسیون فوتبال گفت: لیگ انگلستان قوی است اما تیم ملی این کشور قوی نیست. ما هم قبول داریم لیگ انگلستان قوی است اما تیم ملی این کشور قدرتی ندارد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۱:۲۱    
لغو عضویت ایران از کمیسیون مقام زن سازمان ملل با ایرادات و تناقضات بسیاری همراه است. خبرگزاری میزان – کمیسیون مقام زن سازمان ملل اخیرا نشستی را برای بررسی پیشنهاد آمریکا مبنی بر لغو عضویت ایران از این کمیسیون برگزار کرد. ...
بانی فیلم   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۷:۰۵    
یادداشت / شاهپور محمدی آنچه از رفتار و برخورد و گفتار مسولان سینمایی کشور استنباط می شود این است که این عزیزان نه تنها به انتقادهای سازنده توجهی نشان نمی دهند ، بلکه گاه از طرح دیدگاه ها و نقد عملکردها از سوی منتقدان، سو برداشت هم می کنند. ...
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۵:۲۳   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر امورخارجه کشورمان به طرف های مقابل توصیه کرد با پرهیز از سیاسی کاری و با اتخاذ رویکردی سازنده و واقع بینانه، تصمیمات سیاسی لازم را برای اعلام توافق بگیرند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۴:۱۱    
به گزارش حوزه سیاست خارجی ایران اکونومیست، حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران، در حاشیه کنفرانس بغداد 2 در امان پایتخت اردن، نشست مشترکی با جوزپ بورل، نماینده عالی و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا برگزار کرد. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر امورخارجه کشورمان به طرف های مقابل توصیه کرد با پرهیز از سیاسی کاری و با اتخاذ رویکردی سازنده و واقع بینانه، تصمیمات سیاسی لازم را برای اعلام توافق بگیرند.
آنا / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۵۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: ایران در حمایت از تمامیت ارضی اوکراین و بر راه حل های مسالمت آمیز برای خاتمه جنگ و حل بحران اوکراین تاکید دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۰۹:۱۵    
یک کارشناس مسائل بین الملل خروج ایران از کمیسیون مقام زن سازمان ملل متحد را اقدامی نمادین دانست و گفت: خروج ایران از این کنوانسیون تا حد زیادی به نفع جمهوری اسلامی است زیرا مجبور نخواهد بود که تمام خواسته های این نهاد وابسته به سازمان ملل را بپذیرد و آنها را اجرا کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ریاست جمهوری اوکراین از فیفا به دلیل عدم پاسخ مثبت به درخواست آن ها انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۰۴:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
یک عضو هیات علمی دانشگاه تهران تاکید کرد: برای اولین بار است که یک کشور قطعنامه ای ارائه می دهد تا کشور دیگری از کمیسیون مقام زن سازمان ملل حذف شود لذا این حرکت نه یک کارحقوقی بلکه سیاسی است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۲۱:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگی ایران اکونومیست ، مراسم اختتامیه شانزدهمین جشنواره سینما حقیقت با اجرای پدرام کریمی از دقایقی پیش در تالار وحدت آغاز شد. محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی، محمد حمیدی مقدم مدیرعامل مرکز گسترش، سینمای مستند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
آمریکا که این روزها مدافع حقوق زنان ایران شده در اقدامی سیاسی این بار در شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل باعث لغو عضویت ایران از کمیسیون مقام زن سازمان ملل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۰۷:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
کمیسیونی که قرار بود حقوق بانوان در آن مطالبه شود، این روزها به جایی برای سیاسی کاری بدل شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۲:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت:به اروپایی ها توصیه اکید می کنم که از فشارهای سیاسی بی منطق دست بردارید و بدانید این ملت حاضر نیست که در مذاکرات بین المللی از منافع ملی کوتاه بیاید.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۲:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
لغو عضویت ایران از این کمیسیون ایجاد یک رویه خطرناک، جانبدارانه و مبتنی بر رفتار های دوگانه توسط برخی از دولت های عضو است که نه تنها منجر به تضعیف اعتبار عالی ترین مرجع بین المللی در حوزه زنان می شود بلکه فضا را برای سوء استفاده سیاسی آتی برخی از دولت ها برای اعمال اهداف و اغراض سیاسی شان در این ...
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۲    
اقداماتی که از سوی نهادهای سازمان ملل مانند شورای حقوق بشر صورت می گیرد نشان می دهد که این نهادها سیاست زده و ابزاری برای اعمال فشار به برخی کشورها هستند. خبرگزاری میزان – شورای حقوق بشر به عنوان نهادی مستقل برای پیشبرد اهداف حقوق بشری در جهان تشکیل شده است. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از خبرگزاری سانا، الحکم دندی، معاون نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد در سخنانی در جلسه شورای امنیت درباره پرونده شیمیایی سوریه بر ضرورت تجدیدنظر این شورا در رویکرد خود برای بررسی این پرونده از طریق برخورد عینی با تحولات مرتبط با آن و حفظ ماهیت فنی آن به دور از ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون نماینده دائم سوریه در سازمان ملل بار دیگر در سخنانی از سیاسی کاری شورای امنیت در پرونده شیمیایی سوریه انتقاد کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۳۶    
حالا دیگر شکی نیست که اتاق فکر ناآرامی ها در ایران از جای دیگری هدایت می شود. این را می توان در واکنش غربی ها به این مسئله و تلاش آن ها برای ایجاد محدودیت های حقوق بشری و تحمیل تحریم های بیشتر به کشورمان متوجه شد ...