شنبه ۲۵ فروردینساعت ۲۱:۴۷Apr 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سیاسی کاری»

موج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۴    
به سیاسی کاری پایان دهید و آسانژ را رها کنید این پر تکرار ترین شعار حامیان آزادی بیان در برابر دادگاه عالی انگلیس است که قضاتش درخواست استرداد او به آمریکا را در دست بررسی دارند در دوازدهمین سالی که او در انگلیس در بند است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۵:۵۵    
به سیاسی کاری پایان دهید و آسانژ را رها کنید این پر تکرار ترین شعار حامیان آزادی بیان در برابر دادگاه عالی انگلیس است که قضاتش درخواست استرداد او به آمریکا را در دست بررسی دارند در دوازدهمین سالی که او در انگلیس در بند است .
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس گفت: یک چالش مجلس آینده هم آن است که برخی نمایندگانش دنبال تسویه حساب سیاسی هستند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش عصر ایران، امیر دبیری مهر در واکنش به این سخنان علیرضا پناهیان در کانال تلگرامی اش نوشت: علیرضا پناهیان در برنامه تلویزیونی با بیان سخنانی موهن در مورد سیره و اخلاق پیامبر ص و امام علی ع آنان را خشن و گوشت تلخ نامید. ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شورای حقوق بشر سازمان ملل در ادامه رویکرد سیاسی و گزینشی خود با تمدید ماموریت سازوکار موسوم به کمیته حقیقت یاب در ایران موافقت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران به دنبال تمدید ماموریت هیات به اصطلاح حقیقت یاب و گزارشگر ویژه ایران، بیانیه ای صادر کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۷:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصولگرا: فرصت طلبان از اختلاف افکنی ها استفاده کرده و روی آن ها مانور می دهند. لذا، رعایت اخلاق و منطق گفتمانی، پرهیز از سیاسی کاری و تلاش در جهت سیاست ورزی برای تامین منافع مردم و مطالبات آن ها، باید مورد توجه نمایندگان قرار گیرد و نمایندگان جدید توصیه رهبری را نصب العین قرار دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۳:۲۹   + ۵۹ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه مبارزه علمی و حرفه ای با مفاسد و پرهیز از سیاسی کاری و جناحی گری و اقدامات شعاری در مبارزه با فساد را از الزامات تحقق شعار سال دانست.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۰۰:۲۴    
نیویورک – ایرنا- آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا، روسیه و چین را متهم کرد که از حق وتوی خود برای جلوگیری از تصویب پیش نویس قطعنامه مورد حمایت آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل درباره آتش بس غزه استفاده سیاسی کرده اند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ناتوانی شورای حکام در صدور قطع نامه ضدایرانی در سال 1402 نتیجه پاسخگویی فوری جمهوری اسلامی ایران به قطعنامه سال قبل از آن و اقدامات بازدارنده ایران با ایجاد غنی سازی 60 درصد در فردو بود ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۴:۲۰    
سمن های ایرانی با اعضای به اصطلاح هیئت حقیقت یاب و جاوید رحمان گفت وگوهای تعاملی داشتند و نظرات خود را بیان کردند.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۰۹:۲۵    
خلاصه موثری از گزارش کمیته ویژه ناآرامی های 1401 در حالی منتشر شد که ایران بار ها بر مسئولیت پذیری خود در قبال رویداد ها یاد شده تاکید کرده و اقدام هایی مانند تشکیل به اصطلاح هیئت حقیقت یاب را سیاسی کاری و استفاده ابزاری از حقوق بشر خوانده بود.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۰۹:۰۱    
شورای حقوق بشر سازمان ملل سال گذشته سازوکاری موسوم به هیئت حقیقت یاب درباره ایران تعیین کرد؛ کمیته ای که روند انتخاب و حتی ماموریت آن ها کاملا با سیاسی کاری همراه بوده است.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
هیئت حقیقت یاب بین المللی در مارپیچ سیاسی کاری های کشور های مدعی حقوق بشر به ابزاری برای اهدافی غیر از اهداف اولیه تعریف شده برای این سازوکار، تبدیل شده است.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۲   + ۵۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون جواد اوجی وزیر نفت امروز در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به مواضع ایران در نشست سران کشورهای صادرکننده گاز اظهار کرد: بسیاری از کشورهای عضو، خوشبختانه از مواضع ما حمایت کردند؛ اینکه سیاسی کاری شود و کشورهای صادرکننده گاز را ظالمانه تحریم کنند ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی گفت: همه نمایندگان مجلس آینده باید موضوعات را کلان ببینند و بدانند که هر کاری که انجام می دهند باید در جهت منافع ملی باشد .
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۰۸:۳۱    
گزارش ادعایی هیئت به اصطلاح حقیقت یاب بین المللی بر چنان ادعاهای بی اساسی استوار است که سیاسی کاری پشت پرده آن را به شکلی ویژه آشکار می کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۹:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، دیوان عالی سوئد روز چهارشنبه اعلام کرد، درخواست تجدیدنظر حمید نوری، شهروند ایرانی زندانی در این کشور را رد و حکم حبس ابد او را تایید کرده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۷:۴۱    
تهران-ایرنا- دبیرکل آژانس انرژی اتمی درباره برنامه هسته ای صلح آمیز ایران در سخنانی غیرسازنده در افتتاحیه نشست فصلی شورای حکام در وین بار دیگر ادعاهایی را علیه ایران تکرار کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۰۷:۴۸    
گزارش ادعایی جاوید رحمان بار دیگر سیاسی کاری و ابزاری بودن نهادهای بین المللی را از جمله شورای حقوق بشر نشان می دهد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۸:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
انتخاب یک زن ایرانی تبار به عنوان دختر شایسته آلمان باعث واکنش هایی در میان افکار عمومی شده که ملاک های چنین انتخابی را زیر سؤال می برند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کتاب رجل سیاسی کاری از انتشارات انقلاب اسلامی به چاپ چهارم رسید.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۰:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار مشهدمقدس گفت: شما سفیرانی هستید معصوم و پاکدل که هنوز درگیر سیاسی کاری ها، دروغ گویی ها و فتنه های دنیایی نشده اید، شما به درستی تمام فعالیت یک شعبه اخذ رای را شناسایی خواهید کرد و مانند سفیری به همه جامعه گزارش خواهید داد که ما بودیم و دیدیم که این مردم بودند که در شعبه اخذ رای با تمام ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۴۷    
آسیانیوز / یزد ؛ شهر ها در آستانه انتخابات رنگ وبوی سیاسی به خود گرفته اند در شرایط حاکم تاثیر رسانه ها بیش از پیش نمایان شده و انتظار می رود مدیریت های شهری و کشوری در تعامل با رسانه ها و به دور از آفت سیاسی کاری ، کاملا منطقی و بر اساس نظرات کارشناسی برخورد نمایند . ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شورای حقوق بشر سازمان ملل در نتیجه سیاسی کاری های صورت گرفته به سازوکاری تبدیل شده که عمدتا از سوی برخی از کشور های غربی به عنوان ابزاری برای مداخله در امور داخلی کشور های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
زنانی باید به مجلس ورود کنند که فهم درستی از حوزه زن و خانواده داشته باشند و ریل قانون گذاری را از مجرای تخصصی حرکت دهند. مجلس نباید جایی برای افرادی باشد که بر مبنای سلیقه و سیاسی کاری حزبی مسائل مربوط به زنان را پیگیری کنند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
[شهروند] کنفرانس امنیتی مونیخ در حالی به تازگی برگزار شده و پایان یافت که عمده تحلیلگران، روند آن را آشفته و پایان آن را بدون دستاورد و فایده خاصی برآورد کردند. برگزارکنندگان این کنفرانس برای دومین سال متوالی با دعوت نکردن از ایران و روسیه، رنگی سیاسی به کنفرانس دادند ...
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
اسماعیلی با بیان اینکه مسجد جای سیاسی کاری نیست، سیاسی کاری با سیاست ورزی تفاوت دارد، گفت: تا سال های سال پس از انقلاب اسلامی لیست های انتخاباتی در مساجد بسته می شد، مشارکت مردم در مساجد شکل می گرفت و مساجد نقش اصلی را در بسیج افکار عمومی و حضور پرشور انتخاباتی داشتند.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: حسین زاده، عضو کمیسیون انرژی گفت: سال 96 همین موقع 4 میلیون بشکه نفت تولید داشتیم و صادرکننده بنزین بودیم، الان واردکننده بنزین هستیم؛ بنابراین سیاسی کاری و خودی و غیرخودی کردن و بی انگیزگی پرسنل نفت به خاطر رفتار های سیاسی با پرسنل عملیاتی که پیشران توسعه اقتصادی کشور هستند ...
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۵:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان در گفت وگو با همتای عربستانی خود با اشاره به مذاکرات سازنده اخیر هیات نیروهای مسلح کشورمان در عربستان، علت تاخیر در حل مشکل پرواز عمره گزاران ایرانی را در فضای رو به رشد مناسبات تهران و ریاض جویا شد.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۲۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رودری، ستاره منچسترسیتی، می گوید توپ طلا و سایر جوایز فردی دنیای فوتبال براساس تبلیغات و بازاریابی اعطا می شوند.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شهدای ایران : در ادامه کارشکنی های شبکه ضد انقلاب ایران اینترنشنال در حمایت از سیاسی کاری آژانس بین المللی انرژی اتمی، به تازگی این شبکه با دعوت از یک تحلیل گر سیاسی و با استناد به منابع خبری غلط و بر پایه تحلیل جهت دار ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه: سیاسی کاری مطلقا نباید اتفاق بیفتد چون به عدالت لطمه می زند. باید شیوه ها و روش های دشمن را بشناسیم.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه: سیاسی باشیم اما سیاسی کاری نکنیم؛ اگر به سیاسی کاری افتادیم آنجا نقطۀ انحطاط ماست و به عدالت لطمه می زنیم
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۳:۳۷   + ۷۰ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: ما در قوه قضائیه متمرکز و معطوف بر انسداد گلوگاه های فساد و خشکاندن ریشه های فسادزا هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ششمین مجمع سلامت شهرستان باشت با حضور مسولان استانی و شهرستانی درسالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس انجمن موی تای ایران گفت: پس از درگیری لفظی یکی از ورزشکاران ما با مسوولان برگزاری مسابقات، آنها با سیاسی کاری کل تیم ما را تعلیق کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۵:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: باید مدیران و مسئولان برای ایجاد امیدواری بیشتر خدمات نظام اسلامی را بدون کم و کاست یا سیاسی کاری تبیین و تشریح کنند تا نسل امروز به رغم همه فضاسازی های کاذب دشمن در جریان این پیشرفت ها قرار گیرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۵:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
جامعه تصمیم گرفته که دیگر به نظام سیاسی کاری نداشته باشد و من اسم این تصمیم را نوعی فراموشی عرصه سیاست و حکومت در ایران می گذارم.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
تقی آزاد ارمکی، استاد برجسته جامعه شناسی دانشگاه تهران به خبرآنلاین گفت: جامعه ایرانی بی تفاوت نیست، تصمیم گرفته به نظام سیاسی کاری نداشته باشد. بخشی از گفتگو را در ادامه می خوانید: *آقای دکتر! امروز مسئله ای به نام گسست نسل ها داریم؟ چنین چیزی نداریم، تفاوت است ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۷:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
تقی آزاد ارمکی، جامعه شناس و استاد دانشگاه تهران می گوید: جامعه تلاش های بسیار زیادی برای اصلاح نظام سیاسی و اجتماعی کرد، مردم با گرایشات چپ، راست، اصول گرایانه و اصلاح طلبانه مشارکت حداکثر داشتند و این طور نبود که مردم فقط دوم خرداد حداکثری آمده باشند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه یک کارشناس حقوق بین الملل در رابطه با اینکه چرا دیوان بین المللی دادگستری رای به توقف نسل کشی در غزه نداد گفت: شاید تیم قضایی اسرائیلی ها، دیوان بین المللی دادگستری را قانع کرده اند که در حال دفاع از خود هستند و دیوان هم مغلوب این سیاسی کاری ها شده است.
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24- رئیس کمیسیون قضایی مجلس درباره رد صلاحیت حسن روحانی، گفت: این موضوع را تنها شنیدم. او حتما با دلیل و مدرک رد صلاحیت شده است. شورای نگهبان سیاسی کاری نمی کند، بلکه بر اساس مستنداتی که وجود دارد اظهارنظر می کن
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۸:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
جماران نوشت: رئیس کمیسیون قضایی مجلس درباره رد صلاحیت حسن روحانی، گفت: این موضوع را تنها شنیدم. او حتما با دلیل و مدرک رد صلاحیت شده است. شورای نگهبان سیاسی کاری نمی کند، بلکه بر اساس مستنداتی که وجود دارد اظهارنظر می کند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون می گوید جمعیت زیر خط فقر در سالی که گذشت، حدود 200 هزار نفر نسبت به سال قبل از آن کاهش داشته است.به گزارش تجارت نیوز، پیشتر هم وزارت اقتصاد مدعی شده بود که روند فقر کاهشی و برخی نقدها به دولت سیاسی کاری است. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
گویی هر که پیش از این ضعف عملکردی یا نقص مدیریتی در کارنامه اش داشته، راه حل جدید برای رهایی از کارنامه ضعیفش را حمله و لفاظی علیه دولت و مجلس می داند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۲    
با بررسی صفحه ایسنتاگرام مرکز پژوهش های مجلس متوجه خواهیم شد که در 15 پست آخر این صفحه 14 پست آن به بابک نگاهداری، رئیس مرکز پژوهش ها پرداخته است. به گزارش گروه سیاسی خبرنامه دانشجویان ایران ...
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۰۰:۴۰    
متهم کردن ایران به سیاسی کاری البته امری نیست که در اظهارات رئیس کل آژانس انرژی اتمی تازگی داشته باشد، چندی پیش بعد از لغو مجوز برخی از بازرسان آژانس در ایران، گروسی این اقدامات را بیش از حد خواند که بر اقدامات عادی آژانس تاثیر می گذارد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۰    
بسیج دانشجویی 4 دانشگاه بزرگ استان قزوین (عافا) پیرامون عدم سیاسی کاری در دانشگاه ها بیانیه صادر کردند.