پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۰۷:۲۰Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش بودجه»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بودجه شهرداری گلپایگان با مشارکت بخش خصوصی به 10 هزار میلیارد ریال افزایش یافت.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۸:۳۸    
فرماندهی هند و اقیانوسیه ایالات متحده، از کنگره 274 میلیون دلار اضافی برای تأمین مالی قابلیت های سایبری تهاجمی و دفاعی درخواست کرده است، زیرا مقامات به دنبال دور راندن هکرها و بستن کمربند درگیری احتمالی با چین هستند. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۵۴    
تهران- ایرنا- وزارت اقتصاد کره جنوبی اعلام کرد که این کشور در سیاست بودجه سال آینده بر حصول اطمینان از امنیت ملی با افزایش بودجه دفاعی، ایمنی عمومی و همچنین ایجاد شغل برای جوانان به منظور تقویت اقتصاد تمرکز خواهد کرد. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۴۲    
گروه اقتصادی: سوال این است که وقتی بودجه افزایش می یابد و پول و ارز و امکانات بیشتری داریم آیا سازمان های متولی بخش معدن از آن استفاده می کنند و از اختیارات و امکانات خود بهره می برند یا خیر؟ افزایش بودجه سازمان های معدنی و صنایع معدنی در سال 1402 ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۴۴    
شفقنا- یک روزنامه کویتی اعلام کرد: بودجه این کشور برای سال مالی 2023-2024 شامل 24 هزار فرصت شغلی جدید است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الخلیج آنلاین، روزنامه الأنباء به نقل از منابع آگاه گزارش داد: علاوه بر افزایش تخصیص بودجه به دانشجویان خارج از کشور، کمک هزینه ها و پاداش ها ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۳:۵۶    
پنتاگون از کنگره آمریکا خواست بودجه مبارزه با رسانه های روس در حیات خلوت را افزایش دهد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
فرهادی با بیان هزینه کرد 150 میلیارد تومانی برای ترمیم موج شکن بندر کاسپین، از شروع به کار سینی دوار و اسکله رو رو جهت تسهیل و تسریع در روند عملیات تخلیه و بارگیری خبر داد و گفت: از سوی دیگر میزان تخلیه و بارگیری کالا بندر کاسپین از 200 هزار تن به 600 هزار تن در سال 1401 افزایش پیدا کرده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: دبیرکل ناتو خواستار افزایش بودجه دفاعی کشورهای عضو ناتو شد و ادعا کرد: هزینه های دفاعی زیربنای همه اقدامات ما است و ما به سرعت دنیای خطرناکی که در آن زندگی می کنیم، حرکت نمی کنیم.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
کارشناسان راه حل مهار تورم را کنترل ناترازی بودجه ای و بانکی دانسته و بر اصلاح رویه موجود تاکید کردند. تیتربرتر، سید هادی سبحانیان معاون وزیر اقتصاد در گفت وگوی ویژه خبری گفت: در بحث نوسانات ارزی دولت باید متمرکز شده و آن را کنترل کند و دولت در این باره تلاش خود را کرده است ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۱۷    
آموزش عالی کشور در سالی که گذشت شاهد اتفاقات متعددی بود که در این راستا، مأموریت های رئیس جمهور به آموزش عالی و پیگیری وزیر علوم برای افزایش بودجه فرهنگی دانشگاه ها از جمله مهم ترین آنها است.
سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۲:۴۵    
عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورتی که بودجه بیمه سلامت افزایش نیابد نمی توان خدمات خوبی به مردم ارائه داد.
سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۲:۴۵    
نماینده مردم مینودشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در دوره مدیریتی اخیر سازمان بیمه سلامت، خدمات بسیار مناسبی به بیمه شدگان ارائه شده است و تداوم این خدمات نیازمند افزایش بودجه این سازمان است .
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در دوره ششم، اقدام به تدوین سیاست های ناظر بر مأموریت های محوله شامل شناسایی فرصت ها، تهدیدها، نقاط ضعف وقوت اجتماعی شهر تهران کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
شاهرود- مدیرکل میراث فرهنگی استان سمنان از افزایش بودجه میراثی شاهرود خبر داد و گفت: 25 میلیارد تومان سال آتی به این شهرستان اختصاص یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۷    
در شرایطی که ماههاست صد ها هزار نفر از قشر های مختلف مردم در اعتراض به بحران هزینه های زندگی و کاهش بودجه خدمات عمومی و رفاه اجتماعی و اعمال سیاست ریاضت اقتصادی دولت به اعتراض های گسترده دست زده اند،
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
عرفان خسرویان رئیس دانشگاه فنی وحرفه ای گفت: با پیش نویس لایحه دولت سیزدهم افزایش بودجه داشتیم و موفق شدیم امسال مطالبات بسیاری از کارمندان، بازنشستگان و نیروهای حق التدریس به جا مانده را پرداخت کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۷:۱۳    
امروز در جلسه شورای شهر قزوین اعضا به اتفاق آرا با افزایش بودجه سال 1402 شهرداری قزوین از 2 هزار و 700 به 3 هزار میلیارد تومان موافقت کردند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
احمد امیر آبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای برنامه ریزی استان از کاهش بودجه استان های غیر نفتی در سال 1402 انتقاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس شورای شهر قزوین گفت: بودجه سال 1402 شهرداری قزوین با افزایش 300 میلیارد تومانی توسط اعضای شورای اسلامی به سه هزار میلیارد تومان رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد، گفت: پیش بینی می شود بودجه سال 1402 شهرداری مشهد به 40 هزار میلیارد تومان برسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از افزایش بودجه اختصاصی برای خرید تسلیحات نظامی برای ارسال به اوکراین خبر داد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد با اشاره به افزایش 50 درصدی مستمری مددجویان این نهاد در سال جاری گفت: افزایش بودجه سال آینده مددجویان 40 درصد است و اگر شورای نگهبان هم تایید کند این رقم افزایش هم می یابد.
سلام نو / شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل اقتصادی گفت: قدرت خرید گروه بزرگی نزدیک به چهار میلیون نفر به طور ناخودآگاه حدود 20 درصد و حتی بیشتر در سال 1402 کاهش پیدا می کند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۵۸   + ۴۰ سایت دیگر  
در بخشی از این نمایشگاه، اقدامات دشمن در روزهای اغتشاشات از جمله تقویت رسانه های فارسی زبان بیگانه، افزایش بودجه فیلترشکن ها، طرح انفجار یک مرکز حساس صنعتی، خرابکاری در دو هواپیمای مسافربری، آموزش براندازی، تشویق اعتصابات و تحریم ها ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۲۶    
نخست وزیر انگلیس از افزایش بودجه نظامی این کشور در سالهای آتی خبر داد.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه بین الملل: دفتر نخست وزیر انگلیس در بیانیه ای اعلام کرد، دولت لندن بودجه نظامی خود را طی دو سال آینده با توجه به درگیری در اوکراین 5 میلیارد پوند (6 میلیارد دلار) افزایش خواهد داد. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ریشی سوناک نخست وزیر انگلیس از افزایش بودجه دفاعی با هدف خاموش کردن صدای منتقدان خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۰۲    
نادعلی گفت: بودجه فرهنگی شهرداری تهران در سال 1402 نسبت به امسال با افزایش 76 درصدی مواجه بوده اما همگی می دانیم که حمل و نقل عمومی اولویت اصلی است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران گفت: بیشترین افزایش بودجه در سال 1402 مربوط به حمل و نقل عمومی است و در سال 1402 بودجه فرهنگی شهر تهران افزایش پیدا کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر دفاع انگلیس از نامزدهای پست دبیرکلی ناتو در پاییز است، اما نگرانی بر سر سرمایه گذاری اندک در ارتش انگلیس که مغایر با تلاش این ائتلاف نظامی برای افزایش بودجه است، می تواند امید او را ناامید کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
اردبیل- عباس زاده، نماینده مردم مشگین شهر در مجلس گفت: با توجه جدی به افزایش بودجه عمرانی و تامین ارز مورد نیاز برای خرید کالاهای اساسی انتظار می رود دولت نسبت به کنترل تورم اقدام کند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
صادق ستاری فرد در پاسخ به سوالی که آخرین تغییرات اعمال شده در بودجه وزارت آموزش و پرورش چه بوده است؟ گفت: هیچ چیزی برای گفتن ندارم. بودجه هیچ تغییری نداشت. به گزارش مهر، معاون وزیر آموزش و پرورش افزود: متأسفانه یکشنبه اعتبار فوق العاده ویژه را مطرح کردم ولی تصویب نشد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر دفاع تایوان، چیو کو چنگ، دوشنبه گفت که افزایش بودجه دفاعی اعلام شده چین برای سال 2023 به این معنی است که پکن برای بازپس گیری این جزیره آماده استفاده از زور در صورت لزوم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: در حوزه زنان ما به لطف خدا توانستیم 50 درصد افزایش بودجه را داشته باشیم و امیدواریم طر ح هایی که در دست داریم بتوانیم اجرایی کنیم.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۸:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی در بازدید از نمایشگاه معرفی گزیده ای از دستاوردهای جهاددانشگاهی با بیان اینکه انتظار می رود این نهاد بتواند گره هایی را که در زمینه اقتصادی و مسائل دانش بنیان در کشور وجود دارد، شناسایی و حل کند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس پیشنویس سند بودجه جدید چین، هزینه اقدامات دیپلماتیک این کشور در 2023 شاهد 12.2 درصد افزایش بوده و بودجه امنیت عمومی چین 6.4 درصد افزایش خواهد یافت.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۵    
گروه بین الملل: چین پس از آمریکا، بیشترین هزینه را صرف واحدهای نظامی خود در جهان می کند. حال انتظار می رود که کنگره خلق یک بار دیگر بودجه نظامی را افزایش دهد. یک سخنگوی کنگره ملی خلق چین از افزایش بودجه های دفاعی در گذشته دفاع کرد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
دکتر هاشم داداش پور در گفت و گو با ایران اکونومیست ضمن بیان مطلب اظهار کرد: بودجه سال آینده حوزه رفاهی دانشجویان هنوز قطعی نشده است چرا که رقم این بودجه در کمیسیون تلفیق مدام تغییر می کند و نمی توان به طور دقیق در مورد آن اظهار نظر کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
شورای شهر تهران از افزایش 24 درصدی بودجه در حوزه ایمنی سال آینده شهرداری تهران خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده بهار و کبودرآهنگ در مجلس با اشاره به کمبود منابع و رسانه کافی به زبان های انگلیسی و عربی برای مقابله با هجمه های بین المللی، پیشنهاد افزایش بودجه در این بخش را داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
یک مقام چینی اعلام کرد که این کشور به منظور پاسخگویی به نیازهای امنیتی خود، قصد افزایش بودجه نظامی را دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی نخستین جلسه چهاردهمین کنگره ملی خلق چین گفت، دولت پکن در حال افزایش بودجه دفاعی خود به منظور رسیدگی به چالش های جدی امنیتی و تحقق تعهدات این کشور است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۲۱:۲۵    
ایسنا/مازندران وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری در خصوص افزایش بودجه دانشگاه نوشیروانی به عنوان دانشگاه رتبه یک درکشور، گفت: لایحه بودجه که به مجلس می رود؛ سازمان برنامه و بودجه باید اصلاح کند و افزایش دهد و نمایندگان هم باید برای افزایش بودجه دانشگاه نوشیروانی پیگیر باشند ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۹:۴۶   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: پشت سر اقتصادهای کلان، اقتصادهای شهری پرتوان ظاهر می شوند، مانند هند و چین که بین اقتصادهای خرد و کلان اتصال ایجاد می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معترضان ژاپنی با تجمع در یکی از خیابان های توکیو پایتخت ژاپن خشم ومخالفت خود را با بی سابقه بودن بودجه دفاعی این کشور برای سال مالی 2023 میلادی اعلام کردند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۱    
آیین اختتامیه جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی گیلدخت امروز با معرفی افراد برتر در رشت برگزار شده و بر حمایت از هنر انقلابی و پیگیری امور هنرمندان و معیشت آنان توسط نمایندگان مجلس تاکید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر علوم: برای تعامل با تشکل های دانشجویی بودجه فرهنگی دانشگاه ها افزایش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: بودجه دانشگاه های کشور در لایحه بودجه 1402 به صورت ویژه دیده شده است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۰:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: به ما ابلاغ شده که صیانت سخت افزاری و نرم افزاری صورت بگیرد که بیش از 100 میلیارد تومان هزینه دارد و این موضوع امسال به ما تحمیل می شود. سوال ما این است که هزینه آن را از کجا تأمین کنیم؟