پنجشنبه ۳۰ فروردینساعت ۰۵:۳۳Apr 2024 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش بودجه»

ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۲    
تهران- ایرنا- استرالیا در سایه افزایش اختلافات میان چین و آمریکا در منطقه آسیا-اقیانوسیه، بودجه دفاعی خود در دهه پیش رو را 50.3 میلیارد دلار استرالیا (32 میلیارد دلار) افزایش و برنامه های تسلیحاتی خود را برای تمرکز بر موشک، پهپاد و ناوهای جنگی تغییر می دهد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری زنجان با بیان اینکه گفت: بنا داریم واحد های فناور پارک علم و فناوری زنجان را علاوه بر شرکت های دانش بنیان افزایش دهیم که این کار مستلزم بودجه است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۷:۴۴    
نخستین نشست خبری مشترک سخنگوی اقتصادی دولت با رئیس سازمان برنامه و بودجه صبح سه شنبه (28 فروردین) در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد در این نشست خبری از افزایش بودجه برای حوزه های فرهنگ و ورزش و دیگر بررسی شرایط اجاره بهای مسکن خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۵:۵۸    
نخستین نشست خبری مشترک سخنگوی اقتصادی دولت با رئیس سازمان برنامه و بودجه صبح سه شنبه (28 فروردین) در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد در این نشست خبری از افزایش بودجه برای حوزه های فرهنگ و ورزش و دیگر بررسی شرایط اجاره بهای مسکن خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۲:۰۳    
یک رسانه عبری زبان در گزارشی تشریح کرد که اقتصاد رژیم صهیونیستی تحمل هزینه های ورود به جنگ دیگری را ندارد. به گزارش فارس، جنگ با ایران و افزایش بودجه جنگی اسرائیل اثرات بسیار بدتری بر اقتصاد اسرائیل خواهد داشت و می تواند منجر به وضعیتی شود که در آن ما قادر به تامین مالی آن نباشیم این را یک ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
استارت آپ های فضایی با وجود چالش دولت ها برای تأمین سرمایه لازم از افزایش بودجه برخوردار شده اند تا صنعت فضایی رونق بگیرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۲:۲۷    
محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس یازدهم؛ در تذکری خطاب به دولت درباره مرحله دوم بررسی و تصویب بودجه 1403 گفت: حکم جدیدی نوشته نخواهد شد، صرفاً جداول در سقف تصویب شده بررسی خواهد شد. شنیده ها حاکی است دولت در صدد افزایش بودجه برخی دستگاه ها و وزارتخانه هاست!/اطلاعات آنلاین
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد با بیان اینکه تا دی 1402 فقط 60 درصد بودجه شهرداری محقق شده بود، تسهیل پرداخت بدهی برای مؤدیان در بهمن ماه را علت افزایش بودجه تا 112 درصد عنوان کرد.
فرهیختگان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
بخش دوم لایحه بودجه 1403 که مربوط به جداول تفصیلی شامل ارقام بودجه است، طی هفته گذشته اعلام وصول شد و جلسات کمیسیون تلفیق آن درحال برگزاری است. لازم به ذکر است طبق اصلاحات انجام شده در ماده 182 آیین نامه داخلی مجلس ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران گفت: شاهد افزایش بودجه حوزه ایمنی شهر تهران، نسبت به دوره های گذشته هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل برنامه و بودجه شهرداری تهران گفت: امسال بودجه مناطق به 25 هزار میلیارد تومان رسیده است و با توجه به اینکه عموما بودجه سرمایه ای تحول آفرین است و مدنظر قرار دارد؛ ردیف بودجه مناطق رشد 2 برابری را تجربه کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا : نخست وزیر کانادا اعلام کرد که هزینه های دفاعی و حضور در منطقه قطب شمال را افزایش می دهد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۴:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در بودجه 1403 اتفاقات خوبی با همکاری دولت و مجلس رخ داد و در حال حاضر اصلاح بودجه فرهنگی انجام شده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۰۷:۵۶    
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: در مسیر تعادل بخشی به قیمت مسکن و تولید مسکن، عملیات اجرایی بیش از 150 هزار واحد مسکونی استطاعت پذیر با رویکرد نوسازی بافت های فرسوده در دستور کار سازمان نوسازی قرار گرفت. ...
مراسم افتتاحیه المپیک پاریس ممکن است به دلیل حمله تروریستی اخیر در مسکو لغو شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت دفاع چین هشدار داد که اقدامات آمریکا مبنی بر ساخت دشمن از ناکجاآباد جهت افزایش بودجه نظامی خود، از لحاظ راهبردی بسیار خطرناک بوده و چین مخالف آن است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۰:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
بودجه المپیک 2024 به میزبانی فرانسه می تواند چند میلیارد یورو افزایش یابد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۰:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
ژنرال راب مگوون معاون رئیس ستاد دفاعی ارتش انگلیس گفته است نیرو های این ارتش در صورت ورود به جنگ به دلیل نداشتن منابع مناسب جنگ های آینده مجبور به مدیریت ریسک عملیاتی می شوند. ...
شهر بیست   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۲۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
شهردار قم گفت: بودجه فرهنگی شهرداری قم در این سال ها همواره با افزایش روبه رو بوده و در سال 1403 به حدود 800 میلیارد تومان رسیده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۰۲:۰۲    
رئیس فدراسیون ورزش های باستانی گفت: در حوزه ورزش مشکلی چون بودجه سبد ورزش داریم که امیدوارم حل شود.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اینکه هنوز جداول بودجه سال 1403 در صحن علنی مجلس بررسی نشده، عنوان کرد: در کمیسیون فرهنگی مجلس اراده برای افزایش بودجه نهاد کتابخانه های عمومی کشور وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امسال تمرکز ما بر سند تحول هنری، افزایش بودجه هنر و رونق اقتصادی هنرمندان است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۴:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- وزیر خارجه لتونی با اعلام اینکه اقتصادهای اروپایی در مسیر نظامی شدن حرکت میکنند گفت که بیشتر کشورهای عضو پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) در حال افزایش بودجه های نظامی خود هستند.
هاژه   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش هاژه، رییس شورای اسلامی شهر مهاباد از تحقق بودجه سال 1402 و افزایش 28 درصدی بودجه سال جدید خبر داد. آرش شهابی در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان مهاباد اظهار کرد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیلی با تاکید براینکه بودجه کانون های فرهنگی و هنری مساجد در دوره جدید افزایش خوبی پیدا کرده است، درباره برگزاری رویدادهای هنری گفت: جشنواره ملی تئاتر شبستان یکی از فعالیت های مهم کانون های فرهنگی هنری مساجد بود که امسال برگزار شد و آن را جدی می گیریم.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۸    
کاخ سفید مبلغ 25 میلیارد دالر بودجه برای سال مالی 2025 به ناسا اختصاص داده است. با توجه به رقم اختصاص داده شده به عنوان بودجه ناسا به نظر می رسد این آژانس فضایی در سال آینده افزایش بودجه ای را دریافت نکرده است. درخواست بودجه توسط کاخ سفید برای سال مالی 2025 مبلغ 25 ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
رییس جمهور لهستان از تصمیم خود جهت ارایه پیشنهاد به ناتو برای افزایش بودجه دفاعی کشورهای عضو به منظور تقویت این ائتلاف نظامی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۰۹:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که جو بایدن از کنگره آمریکا 1.5 میلیارد دلار برای مبارزه با نفوذ مسکو درخواست کرده، نماینده روسیه در مذاکرات وین با اشاره به افزایش بودجه دفاعی کشورهای ناتو، هشدار داد: غرب با لفاظی نظامی سعی دارد مسکو را به یک مسابقه تسلیحاتی جدید بکشاند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
انگلستان از افزایش بودجه حفاظت از مساجد و مراکز مذهبی به 117 میلیون پوند خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – 2 مقام ارشد دولت لندن در اقدامی بسیار غیرعادی و بی سابقه که نشان دهنده عمق مشکلات و چالش های جدی ارتش انگلیس است، خواستار افزایش بودجه دفاعی این کشور شدند.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۰۹:۴۱    
پژوهشگر حوزه علمیه خواهران تصریح کرد: اهتمام حاکمیت در راستای افزایش بودجه های فرهنگی باید توأم با نظارت و راهبریِ درست در این زمینه ها باشد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
حوادث و اظهارنظرهای مقامات در خصوص اتفاقات مهم را در بسته خبری سیاست بین الملل امروز ایمنا دنبال کنید.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۵:۳۲    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز کارهای بزرگی در مجلس برای قوه قضائیه انجام شده است، گفت: افزایش بودجه قوه قضائیه برای سال آینده کار بزرگی بود که برای اولین بار است رخ می دهد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون پشتیبانی و عمرانی قوه قضاییه گفت: اولین اقدام در دو سال اخیر افزایش سقف بودجه از 11 هزار میلیارد تومان به 26 هزار میلیارد تومان بوده است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
کار بازسازی بر روی ورزشگاه نمادین نوکمپ بارسلونا ادامه دارد و بیش از یک میلیارد یورو برای این پروژه بلندپروازانه هزینه خواهد شد. عملیات ساخت و ساز از ماه ژوئن و پس از قهرمانی در فصل گذشته آغاز شد ...
کیهان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز نوشت، چین با افزایش هزینه های دفاعی خود سیاست اتحاد مسالمت آمیز با تایوان را کنار گذاشت. جدیدترین نشست مقامات بلندپایه حزب کمونیست چین نشان می دهد 1.67 تریلیون یوان (230.60 میلیارد دلار) به هزینه های نظامی اختصاص یافته است ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۲۰:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رحمان سعات، اقتصاددان گفت: علت افزایش نرخ ارز در چند وقت اخیر ارتباط نسبی با سیاست خارجی دارد. سیاوش غیبی پور کارشناس اقتصادی، اما گفت: رفتار بازار نگاه بودجه ای پیدا کرده است، یعنی یک انتظار تورمی شکل گرفته است و افراد حاضرند پول های سپرده را تبدیل به کالا یا ارز کنند از طرفی سهراب دل انگیز ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ژاپن به دنبال افزایش بودجه نظامی چین به 231.4 میلیارد دلار، اعلام کرد که افزایش سریع قدرت نظامی چین یک نگرانی جدی است.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
چین بودجه نظامی خود را با افزایش 7.2 درصدی به 231.36 میلیارد دلار برای سال 2024 رساند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
در نشست کنگره ملی چین این کشور بودجه نظامی خود را افزایش داده و همچنان با استقلال تایوان مخالفت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
گزارش های رسمی، از برنامه چین برای افزایش بودجه نظامی این کشور به میزان 7.2 درصد در سال جاری میلادی حکایت دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
بودجه شهرداری در سال آینده به رقم 150 هزار میلیارد تومان رسیده است و این پرسش مطرح می شود که معیار افزایش بودجه شهرداری تهران در سال 1403 چیست؟
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۵:۳۳    
رؤسای دانشگاه های آرژانتین با توجه به افزایش دستمزد کارکنان و مؤسسات خواهان افزایش بودجه بوده و اعلام کردند در صورت ادامه دار شدن افزایش هزینه ها، قادر به فعالیت نخواهند بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اینچه درگاهی رئیس فدراسیون ژیمناستیک در خصوص انتظارات از نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: تعیین چارجوب و افزایش بودجه در ورزش می تواند کمک حال ما باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در محل صندوق سیار مستقر در تالار وحدت تهران از نمایندگان آینده مجلس خواست افزایش بودجه تئاتر را در اولویت قرار دهند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه سال آینده شاهد شکوفایی هرچه بیشتر تولید علم در کشور خواهیم بود، گفت: از دانشگاه ها پشتیبانی می کنیم تا بتوانند برنامه های تحولی که تدوین کردند را اجرا کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۰:۰۲    
سبزوار - ایرنا - 9 نفر از نامزدهای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه سبزوار در نشست انتخاباتی مشترکی تلاش کردند تا با ارائه نظرات و طرح برنامه های خود در حوزه های مختلف، نظر شهروندان را جلب کرده و شانس رای آوری خود را افزایش دهند.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۷    
رئیس پارک علم و فناوری استان فارس از توسعه بازار شرکت ها و پایلوت های فناوری خبر داد و گفت: افزایش بودجه پارک ها به منظور حمایت از شرکت های فناور و دانش بنیان کمک کننده است؛ چراکه اگر این شرکت ها مورد حمایت قرار بگیرند، چند برابر بیشتر از آن ارزش افزوده به همراه خواهند داشت.
صدای رسا شهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۸:۱۲    
کاندیدای دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی به تشریح اقدامات خود در عمر نمایندگی خود پرداخت و گفت: احداث بزرگترین بیمارستان غرب استان، تحقق حق آبه البرز، ارتقاء شهرستان چهارباغ و افزایش بودجه استان ازجمله آن ها است