شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۸:۵۰Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رژیم آپارتاید»

شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۱۶   + ۲۵ سایت دیگر  
خرازی با تاکید بر لزوم هوشیاری برای جلوگیری از توطئه غرب برای ایجاد تفرقه بین کشورهای اسلامی که در جهت منافع رژیم آپارتاید صهیونیستی است، تقریب مذاهب اسلامی و گسترش وحدت میان مسلمانان را از آرمان ها و اهداف جمهوری اسلامی ایران برشمرد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۵    
فاش نیوز - همزمان با ادامه بحران ها در اراضی اشغالی و گسترش دامنه اعتراضات جامعه صهیونیستی علیه بنیامین نتانیاهو ، نظامیان بازنشسته شورشی نیروی دریایی این رژیم منزل وی را به محاصره خود درآوردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه پاکستان درباره احتمال عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی تاکید کرد، پاکستان امکان ندارد قبل از به رسمیت شناختن و پذیرش طرف فلسطینی، اسرائیل را به رسمیت بشناسد.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۳۱ سایت دیگر  
کنعانی حمله تجاوزکارانه و غیر انسانی بامداد امروز رژیم آپارتاید صهیونیستی به فرودگاه بین المللی حلب در سوریه را به شدت محکوم و از نهادهای مسئول بین المللی خواست برای متوقف کردن جنایات این رژیم اقدام فوری و مؤثر بعمل آورند. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۰:۵۵   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه رژیم آپارتاید اسرائیل مدت هاست درگیر نزاع سیاسی، آشوب، اردوکشی خیابانی و بحران داخلی است، تاکید کرد: کتمان حقایق، کمکی به نجات رژیم از سرنوشت محتوم فروپاشی نخواهدکرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۰:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه رژیم آپارتاید اسرائیل مدت هاست درگیر نزاع سیاسی، آشوب، اردوکشی خیابانی و بحران داخلی است، گفت: کتمان حقایق، کمکی به نجات رژیم از سرنوشت محتوم فروپاشی نخواهد کرد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در توئیتی نوشت: آمریکا اکنون نیز هم پیمان راهبردی و حامی بی قید و شرط رژیم آپارتاید صهیونیستی است و استحقاق دفاع از دموکراسی و حقوق بشر را ندارد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه گفت: آمریکا استحقاق دفاع از ⁧دموکراسی⁩ و ⁧ حقوق بشر⁩ را ندارد؛ چون اصلا هیچ باوری بدان ندارد. به گزارش خبرآنلاین، ناصر کنعانی در توییتی نوشت: آمریکا زمانی از رژیم آپارتاید در آفریقای جنوبی حمایت می کرد و CIA به آن رژیم برای دستگیری ⁧ماندلا⁩ کمک کرد. ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۸:۳۱   + ۴۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه آمریکا همپیمان راهبردی و حامی بی قید و شرط رژیم آپارتاید صهیونیستی⁩ است، گفت آمریکا استحقاق دفاع از دموکراسی⁩ و حقوق بشر⁩ را ندارد؛ چون اصلا هیچ باوری بدان ندارد. ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مجمع جهانی بیداری اسلامی در بیانیه ای حمله رژیم اشغالگر صهیونیستی به نابلس را به شدت محکوم کرد و اتحاد و همبستگی هر چه بیشتر مسلمانان و جهان اسلام در برابر این رژیم اشغالگر را خواستار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۳:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
مجمع جهانی بیداری اسلامی در بیانیه ای حمله رژیم صهیونیستی به نابلس را به شدت محکوم کرد و خواستار اتحاد و همبستگی هر چه بیشتر مسلمانان و جهان اسلام در برابر این رژیم شد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۲۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رژیم آپارتاید اسرائیل با برآمدنِ کابینه فوق افراطیِ جدیدش همچنان گرفتار ناآرامی های اجتماعی و اختلافات شدید داخلی است و رئیس این رژیم برای چندمین بار نسبت به فروپاشی این رژیم هشدار داده است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۳:۰۹    
در بحبوحه بحران زلزله در سوریه که صد ها نفر همچنان در زیر خروار ها آوار مانده اند و نیاز به کمک های جهانی دارند رژیم صهیونیستی به جای کمک های بشردوستانه، چند فروند موشک به خاک این کشور شلیک کرد تا نشان دهد انسانیت برای رژیم آپارتاید معنا و مفهومی ندارد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۶    
فاش نیوز - در پی بمباران یک محله مسکونی در مرکز دمشق توسط رژیم آپارتاید اسرائیل منابع خبری از شهادت 15 تَن از جمله 2 زن خبر دادند. این در حالی است که هنوز مردم سوریه از تبعات زلزله فجیع اخیر رهایی نیافته اند. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
در ادامه شورش اسیران فلسطینی نسبت به شرایط غیر انسانی در زندان های رژیم صهیونیستی ، زنان فلسطینی اسیر در چنگال رژیم آپارتاید یکشنبه شب دست به شورش زدند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۷۶ سایت دیگر  
بحران سازی بیرونی و فرافکنی، تاکتیک نخ نمای غرب و رژیم آپارتاید صهیونیستی برای سرپوش گذاشتن بر بحران های داخلی خود در میان موج های مکرر اعتراضات و اعتصابات مردمی است.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۰:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان در جریان سخنرانی خود به مناسبت بزرگداشت فرماندهان شهید با اشاره به این که تظاهرات میلیونی 22 بهمن محاسبات غربی ها را به هم زد گفت، رسانه های غربی-عربی راهپیمایی های میلیونی در ایران را سانسور کردند ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۱:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
روزنامه انگلیسی هویت هکرهای رژیم صهیونیستی را که می گویند نتایج بیش از 30 انتخابات در 20 کشور سراسر جهان- از جمله آمریکا، انگلیس و کانادا – را دستکاری کرده اند، فاش کرده است. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
برنامه آفریقا امروز شبکه پرس تی وی به انقلاب اسلامی ایران از منظر یک جنبش الهام بخش در آفریقا می پردازد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، موضوع برنامه این هفته آفریقا امروز انقلاب اسلامی ایران را به عنوان الهام بخش مردم آفریقا در مقاومت در برابر امپریالیست های استثمارگر و به ویژه بومیان آفریقای ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۰۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) جمعه شب در بیانیه ای با اعتراض به کشتار مداوم رژیم آپارتاید اعلام کرد که شهادت جوانان آتش انتفاضه را علیه اشغالگران صهیونیست شعله ور خواهد کرد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۲۱:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به اخراج ایلهان عمر نماینده زن سیاهپوست کنگره آمریکا از کمیته روابط خارجی به دلیل انتقاد از اسراییل واکنش نشان داد. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۴:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا- سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به اخراج نماینده منتقد رژیم صهیونیستی از کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا واکنش نشان داد. به گزارش شفقنا، ناصر کنعانی، در توییتر نوشت: استبداد پارلمانی در آمریکا برای بایکوت صدای نماینده زن منتقد! اخراج ایلهان عمر نماینده زن، سیاهپوست ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه نوشت: اخراج ایلهان عمر نماینده زن، سیاهپوست، مسلمان و البته منتقد رژیم آپارتاید اسرائیل از کمیته روابط خارجی کنگره، شاخصی از میزان التزام عملی رژیم آمریکا به شعار زن،زندگی،آزادی است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۲:۳۵    
یکی از شاخصه های ورزش ایران بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی موضوع عدم رویارویی ورزشکاران ایران با رژیم های غاصب و ضدبشری و نژادپرست بود. در سال های ابتدایی پس از پیروزی انقلاب اسلامی این موضوع شامل حال رژیم آفریقای جنوبی و رژیم صهیونیستی می شد که در مورد اول یعنی آفریقای جنوبی با سرنگونی رژیم ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: دولت آمریکا می تواند از جیب مالیات دهندگان آمریکایی، همچنان از رژیم آپارتاید صهیونیستی حمایت کند، اما اینها کمکی به پایداری و ماندگاری رژیم جعلی اسرائیل نمی کند.
سلام نو / ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۱۶   + ۲۹ سایت دیگر  
محمد مرندی کارشناس و مشاور رسانه ای تیم مذاکره کننده هسته ای ایران، به حمله پهپادی ناموفق در اصفهان واکنش نشان داد و گفت: هفته خوبی برای رژیم صهیونیستی در داخل و خارج نیست.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۱   + ۳۰ سایت دیگر  
ایسنا : مرندی در توئیتی نوشت: هفته خوبی برای رژیم آپارتاید (صهیونیستی) چه در داخل و چه در خارج نیست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۵۰   + ۴۱ سایت دیگر  
ناصر کنعانی با اشاره به تهاجم وحشیانه امروز نظامیان جنایتکار رژیم آپارتاید صهیونیستی به اردوگاه جنین در کرانه باختری سکوت و بی عملی مجامع مسئول بین المللی و مدعیان دروغین حقوق بشر در غرب نسبت به جنایات روزانه رژیم اشغالگر قدس را دردآور و مایه شرمساری خواند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
کنعانی گفت:سپاه از ارکان اساسی قدرت ملی ایران، تحقیر کننده رژیم آپارتاید صهیونیستی و برهم زننده راهبرد های سلطه طلبانه آمریکا در منطقه است.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد که خشم آمریکابه این دلیل است که سپاه از ارکان اساسی قدرت ملی ایران، تحقیر کننده رژیم آپارتاید صهیونیستی و برهم زننده راهبردهای سلطه طلبانه آمریکا در منطقه است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در تشریح دلیل خشم آمریکا از سپاه گفت: سپاه از ارکان اساسی قدرت ملی ایران، تحقیر کننده رژیم آپارتاید صهیونیستی و برهم زننده راهبردهای سلطه طلبانه آمریکا در منطقه است.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۷:۳۶    
یک مقام مسؤول در جنبش حماس سه شنبه شب به رژیم آپارتاید تل آویو هشدار داد و گفت که ملت ما دربرابر پروژه های رژیم صهیونیستی برای تخریب و مهاجرت اجباری سکوت نخواهد کرد و پاسخ درخور و سختی به آنان خواهد داد.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که رژیم آپارتاید اسرائیل به دیوار کشی به دور خود ادامه می دهد، روزنامه صهیونیستی نوشته حزب الله لبنان در واکنش به ایجاد یک دیوار بتنی توسط ارتش این رژیم در جلیل غربی یک برج دیده بانی بلندتر ایجاد کرده است. ...
برترین ها / کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
رسانه های عبری زبان از ابتکار محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی برای پیشبرد عادی سازی روابط با اسرائیل از رهگذر اجازه دادن به اسرائیلی ها برای گذراندن تعطیلات خود در دو جزیره تیران و صنافیر در دریای سرخ خبر دادند.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
در حالی که رژیم آپارتاید اسرائیل در اذهان مردم کشورهای خلیج فارس همچنان منفور است، وزیر امور خارجه رژیم سعودی مدعی شده است که عادی سازی روابط با اسرائیل به نفع منطقه است؛ تا نشان دهد که سودای عادی سازی از سرِ سعودی ها نمی افتد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا : ناصر کنعانی در توییتی در واکنش به اقدام پارلمان اروپا در قرار دادن سپاه در لیست گروه های تروریستی نوشت : رژیم آپارتاید اسرائیل بزرگترین هویت تروریستی سازمان یافته جهان، رژیم انگلیس بنیانگذار و رژیم آمریکا بزرگترین حامی آن است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ناصر کنعانی در توییتی در واکنش به اقدام پارلمان اروپا در قرار دادن سپاه در لیست گروه های تروریستی نوشت : رژیم آپارتاید اسرائیل بزرگترین هویت تروریستی سازمان یافته جهان، رژیم انگلیس بنیانگذار و رژیم آمریکا بزرگترین حامی آن است.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، ناصر کنعانی در توییتی در واکنش به اقدام پارلمان اروپا در قرار دادن سپاه در لیست گروه های تروریستی نوشت : رژیم آپارتاید اسرائیل بزرگترین هویت تروریستی سازمان یافته جهان، رژیم انگلیس بنیانگذار و رژیم آمریکا بزرگترین حامی آن است.
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۱:۳۶   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تاکید کرد که سپاه پاسداران بزرگ ترین نهاد ضد تروریسم جهان است. خبرگزاری میزان – ناصر کنعانی ، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در حساب توییتری خود نوشت: رژیم آپارتاید اسرائیل بزرگترین هویت تروریستی سازمان یافته جهان ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۲:۲۹    
امین الاسلام تهرانی عادی سازی روابط با رژیم آپارتاید اسرائیل یکی از اولویت های سیاست خارجی برخی از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس بوده و هست؛ اما برای رژیم سعودی که دیر زمانی است خود را ام القرای جهان اسلام می پندارد و معرفی می کند، شرایط متفاوت است ...
جام جم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گفته منابع محلی، با وجود رشد و شکوفایی تولید محصولات سینمایی، هنرمندان این کشور آفریقایی، باید کارهای بیشتری انجام دهند تا نمایندگی هنرمندان سیاهپوست را تقویت کنند ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۲۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
برخی فعالان عربستانی درباره خطرات اصلاحات دولتی رژیم آل سعود که به تازگی اعلام شده اند، هشدار داده و اعلام می کنند این اصلاحات می تواند موجب تقویت روند عادی سازی با رژیم آپارتاید اسرائیل شود. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۲۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: کمک آزادگان جهان به ملت مظلوم فلسطین، مسئولیتی انسانی و نیز کمک به صلح و امنیت بین المللی است. به گزارش شفقنا، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۶:۳۹   + ۳۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: رژیم آپارتاید صهیونیستی در سال 2022 با به جا گذاشتن رکوردی بی سابقه (224 شهید) خونبارترین سال را در شهید و مجروح کردن برای فلسطینیان رقم زد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۴:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده پارلمان آمریکا از ایالت میشیگان از کنگره این کشور خواست، تامین بودجه رژیم آپارتاید اسرائیل را که فلسطینی ها را می کشد، متوقف کند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۳:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
"محمد اشتیه" فلسطین جمعه شب در واکنش به تحریم رژیم صهیونیستی علیه مقامات این تشکیلات گفت که این اقدام رژیم آپارتاید هرگز مانع نخواهد شد که مردم فلسطین دست از ادامه مبارزه خود بردارند.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۲۲:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
دولت سوریه در واکنش به حمله بامداد روز دوشنبه رژیم صهیونیستی به فرودگاه بین المللی دمشق، خواستار اقدام فوری سازمان ملل برای مجازات اسرائیل و تضمین عدم تکرار حملات آن به سوریه شد. این چندمین بار است که رژیم آپارتاید اسرائیل به خاک سوریه تجاوز می کند و شورای امنیت سازمان ملل بی تفاوت است. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۲۲:۱۰    
امین الاسلام تهرانی رژیم آپارتاید اسرائیل روی خون بنا نهاده شده است و بررسی تاریخ تاریک نضج گرفتن این رژیم مجال دیگری می طلبد. اما آن چه قابل توجه و تأمل است، اتفاقی است که این روزها در جریان است و آن تشکیل یکی از افراطی ترین کابینه های تاریخِ این رژیمِ افراطی و در واقع تشکیل یک دولتِ دیوانه است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۳:۰۱   + ۶۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در رشته توییتی به ادعاهای واهی نخست وزیر تکراری رژیم آپارتاید صهیونیستی پاسخ داد.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۲۲:۱۰    
سرویس خارجی- شهروندان 36 شهر در مراکش در حمایت از مسئله فلسطین و محکوم کردن عادی سازی روابط رباط با رژیم آپارتاید اسرائیل به خیابان ها آمدند. دو سال است که از توافق ابراهیم و عادی سازی روابط چندین کشور از جمله مراکش با رژیم آپارتاید اسرائیل می گذرد ...