پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۰۸:۴۸Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاهش قیمت دلار»

اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۱۹    
اقتصاد نیوز : قیمت دلار در بازار متشکل امروز کاهش یافت.
طلا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
روند کاهش قیمت دلار در روزی که حاشیه هایی برای جایگاه های سوخت رخ داد و شاهد رجزخوانی مشاور امنیت ملی کاخ سفید و وزیر خارجه انگلیس برای ایران بودیم، غافلگیرکننده است؟ پس لابد خبر ندارید علی باقری کنی برای مذاکرات مقدماتی برجام وارد پایتخت بلژیک شده است
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
امروز 4 آبان 1400 قیمت دلار تحت تاثیر افزایش عرضه افت کرد. قیمت یورو آزاد کاهش یافت و به کانال 31 هزار تومان وارد شد، اما قیمت یورو سنا و متشکل بالا رفت.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۴    
دلار امروز در صرافی های بانکی 26 هزار و 690 تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به روز گذشته 48 تومان کاهش یافت.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
قیمت دلار و یورو در آخرین پنجشنبه مهرماه 1400 اعلام شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۸    
اقتصاد نیوز : قیمت دلار در بازار ارز بر خلاف روز قبل کاهش را تجربه کرد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
سه اتفاق مهم برای بازار ارز افتاده است و اخبار جدیدی منتشر شده که احتمالا برای فعالان این بازار مهم باشد.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۲۸    
نرخ خرید و فروش ارز در معاملات دومین روز هفته کاهش داشته است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نرخ خرید و فروش ارز در معاملات دومین روز هفته کاهش داشته است.
طلا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۵    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز یکشنبه برای دومین بار اعلام شد و بر این اساس قیمت 40 تومان و قیمت یورو 178 تومان نسبت به روز گذشته شده کاهش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۶   + ۵۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نرخ دلار در صرافی های بانکی امروز (یکشنبه، 25 مهرماه) در مقایسه با روز کاری گذشته با 40 تومان کاهش به قیمت 26 هزار و 587 تومان داد و ستد شد.
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
دلار روز چهارشنبه پس از پایین آمدن از سطح حمایت روانی 270،000 ریال، روند کاهشی خود را پشت سر گذاشت.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با کاهش قیمت دلار و نزدیک شدن به مذاکرات جدی ایران، خروج سرمایه از بازار سهام شدت گرفته است. با این حال برخی نیز علت اصلی این اتفاق را فروش اوراق دولتی می دانند. در ادامه بورس با تغییرات مدیریتی چه خواهد شد؟
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
دلار پس از چهار صعود متوالی متوقف شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
قیمت دلار بعد از حدود 40 روز در کانال 26 هزار تومان قرار گرفت، اما در این کانال پایدار نماند. قیمت سکه امامی با دلار پایین و بالا رفت و در نهایت روی مرز 11 میلیون و 700 قرار گرفت.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
کیمیا نجفی در روزهای اخیر قیمت دلار از نیمه کانال 27 هزار تومان عقب رفت و به گفته عده ای از فعالان بازار ممکن است روند نزولی قیمت در روزهای آتی نیز ادامه دار باشد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر ارتباطات بازار متشکل ارز ایران از کاهش 0.49 و 0.26 درصدی قیمت دلار و یورو در معاملات امروز این بازار خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۲    
سمنان- شریفی، کارشناس بورس و بازار سرمایه با بیان اینکه کاهش دلار هم نتوانست سبب اقبال مردم به بورس شود، گفت: در این روزها انتظار بود که بورس رونق بگیرد اما این اتفاق رخ نداد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : فعالان بازار ارز درباره دلایل کاهش قیمت دلار از کانال 28 هزار و به کانال 26 هزار به سه عامل اشاره می کنند. اما کف قیمت دلار کجاست؟
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۳:۰۵    
روز سه شنبه 20 مهر 1400، قیمت ارز بازهم در بازار آزاد کاهش یافت و قیمت دلار با 300 تومان کاهش به 27 هزار و 175 تومان، قیمت یورو 31 هزار و 375 تومان،
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
روز سه شنبه 20 مهر 1400، قیمت ارز بازهم در بازار آزاد کاهش یافت و قیمت دلار با 300 تومان کاهش به 27 هزار و 175 تومان، قیمت یورو 31 هزار و 375 تومان، پوند انگلیس 36 هزار و 967 تومان و درهم امارات 7 هزار و393 تومان اعلام شده است ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
برجسته شدن احتمال شروع زودهنگام دور جدید مذاکرات و کاهش قیمت دلار تا 20 هزار تومان، انتظارات فعالان بازار را کاهشی کرده است، به حدی که قیمت دلار در پایان معاملات نیمه اول روز روی 27 هزار و 270 تومان قرار گرفت.
طلا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز سه شنبه برای سومین بار اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار 215 تومان و یورو نیز 193 تومان نسبت به روز گذشته کاهش یافت.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
فرارو: قیمت ها در بازار سکه، طلا و ارز تحت تاثیر اخبار برجامی با کاهش روبرو بوده، به طوری که دلار با کاهش هزار تومانی در محدوده 27 هزار تومان معامله می شود و سکه تمام طرح جدید نیز کانال 12 میلیون تومانی را از دست داده و در محدوده 11 میلیون و 550 هزار تومانی معامله می شود. ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۲:۰۸    
به نظر می رسد با عوامل مهمی همچون پیش بینی کاهش قیمت دلار ، سایه سنگین و مبهم آینده مذاکرات هسته ای، شاخص برای شکست مقاومت در کوتاه مدت کار سختی پیش روی خواهد داشت.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۹:۰۸    
تعیین تکلیف بانک مرکزی و اظهار نظرات برجامی مدیران ارشد از جمله مهمترین عوامل کاهش قیمت دلار است.
طلا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز دوشنبه ابرای دومین بار علام شد و بر این اساس قیمت دلار 202 تومان و قیمت یورو نیز 505 تومان نسبت به روز گذشته کاهش یافت.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
فرارو - قیمت دلار از چهارشنبه هفته قبل در مسیر نزولی قرار گرفت و تا عصر روز یکشنبه هجدهم مهر با افت 600 تومانی، به نیمه کانال 27 هزار تومان رسید. به گزارش فرارو؛ موج کاهش قیمت دلار با خبر انتصاب رئیس جدید بانک مرکزی استارت خورد ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
بورس در دو روز ابتدایی هفته با افت شاخص همراه بود؛ کاهش قیمت دلار بر آن باعث ریزش شده است؟
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۲:۰۵    
طلا و سکه امروز تحت تاثیر کاهش قیمت دلار ارزان شد. سکه طرح جدید با 100 هزار تومان کاهش با قیمت 11 میلیون و 700 هزار تومان معامله شد. به گزارش روند بازار به نقل از تجارت نیوز ، بازار طلا همچنان راکد است و تقاضایی برای خرید طلا وجود ندارد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
عامل مهمی که می تواند احتمال کاهش قیمت دلار را بالا ببرد تغییر جهت انتظارات تورمی است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۴۹    
اقتصاد نیوز : قیمت دلار در بازار متشکل امروز 253 تومان کاهش راتجربه کرد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۶:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
اونس جهانی به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی بدون تغییر ماند. به دلیل کاهش قیمت دلار قیمت طلا 18 عیار به یک میلیون و 138 هزار تومان کاهش یافت.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۶:۰۰   + ۳۶ سایت دیگر  
تسنیم: بازار امروز خرید و فروش خودرو نسبت به روز گذشته همچنان با رکود روبروست. البته کاهش قیمت دلار در تشدید رکود بازار خرید و فروش خودرو بی تاثیر نبوده است. ...
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
صرافی های بانکی در ابتدای هفته نرخ فروش دلار خود را 27 هزار و 250 تومان تعیین کردند که 450 تومان کمتر از روز چهارشنبه بود. اگر قرار باشد بازارساز با همین سرعت قیمت فروش دلار را پایین بیاورد، احتمال دارد که در روز جاری، قیمت اسکناس آمریکایی در انتهای کانال 26 هزار تومانی قرار بگیرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۴۱    
دلار امروز در صرافی های بانکی 27 هزار و 94 تومان معامله شد که نسبت به روز گذشته قیمت آن 303 تومان کاهش یافت.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۸:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
در بازار امروز اونس جهانی طلا در کانال 1750 دلاری باقی ماند و کاهش یا افزایش زیادی را نسبت به روز قبل ثبت نکرد. همچنین قیمت دلار در بازار امروز کاهشی بود. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۳:۲۷    
اقتصاد نیوز : قیمت دلار در بازار متشکل امروز 402 تومان کاهش یافت.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
امروز دو سیگنال دیگر که می تواند بر کاهش قیمت ارز موثر باشد به بازار رسید. اول اینکه وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که دونهاد و شرکت مرتبط با برنامه موشک های نظامی ایران را از لیست تحریم های خود خارج می کند و بعد وزیر امور خارجه ایران نیز اعلام کرد که این کشور به مذکرات وین باز می گردد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
بازار روز شنبه با کاهش قیمت دلار و اکثر ارزهای خارجی آغاز شده است.
طلا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۴۵   + ۸۹ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز شنبه برای دومین بار اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار 101 تومان و قیمت یورو نیز 101 تومان نسبت به ابتدای روز کاهش یافت.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
فرارو - قیمت دلار بعد از توقف هشت روزه در محدوده 28 هزار تومان عقب نشینی کرد، اما فقط 70 تومان با این مرز فاصله دارد. حالا با شروع معاملات امروز شنبه هفدهم مهر دلار یا باید برای سومین بار در سال جاری به رقم های بالای 28 هزار تومان یورش ببرد یا باید روند نزولی هفته گذشته را ادامه بدهد و ارزان شود ...
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۷:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
در آخرین روز کاری هفته، شرایط در بازار ارز و سکه تغییر کرد.به گفته فعالان، افت بازارها در آخرین روز کاری هفته ناشی از اثرگذاری دو متغیر بود؛ اولی، سیگنال ایران مبنی بر احتمال شروع مذاکرات در آینده نزدیک و دومی، انتخاب رئیس کل جدید برای بانک مرکزی.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۹:۴۸    
کامران سلطانی زاده، رییس سابق کانون صرافان گفت: طی این هفته مشخص شدن موضع برجامی ایران و وعده آزادسازی منابع بلوکه شده کشور در آینده نزدیک، بازار ارز را وارد مسیر نزولی کرد ...
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به اینکه ایران ظرف ماه آینده مذاکرات هسته ای را آغاز می کند. این خبر هم می تواند قیمت دلار را کاهش دهد و هم می تواند حداقل مانع افزایش بیشتر قیمت دلار شود.
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۰:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
شاخص دلار 0.1 درصد افزایش یافت و طلا را برای خریداران غیر آمریکایی گران تر کرد، زیرا از پایین ترین سطح خود در 29 سپتامبر بهبود یافت.
ایران خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۸:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر ارتباطات بازار متشکل ارز ایران، از تداوم روند کاهشی نرخ ارز در این بازار خبر داد و گفت: حجم معاملات اسکناس دلار در این بازار در روز دوشنبه 7 میلیون و 875 هزار و 600 دلار بوده است.
مدیر ارتباطات بازار متشکل ارز ایران، از تداوم روند کاهشی نرخ ارز در این بازار خبر داد و گفت: حجم معاملات اسکناس دلار در این بازار در روز دوشنبه 7 میلیون و 875 هزار و 600 دلار بوده است.