پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۵:۲۰Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حباب سکه»

روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - گزارش های منتشر شده از کاهش قیمت انس جهانی طلا نشان دهنده آماده شدن بستر بازار سکه برای ورود به کانال 10 میلیون تومانی است. آمارهای اخیر از سقوط قیمت انس جهانی طلا به زیر1830 دلار حکایت دارد ...
چهل روز قبل، حباب سکه در بازار به بالای دو میلیون تومان رسیده بود؛ یعنی قیمت بازاری سکه در مقطعی حدود 15 درصد بالاتر از ارزش ذاتی قرار داشت.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی قیمت دلار در 3 آذر 99 کاهش قیمت دلار در روز دوم آذرماه در شرایطی رخ داد که در اولین روز این ماه، معامله گران سعی کرده بودند با افزایش خریدها زمینه پیشروی دلار در کانال 26 هزار تومانی را فراهم کنند ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : بازار سکه در روز گذشته بالاخره وارد کانال 11 میلیون تومان شد تا سیگنال دیگری از رهایی قیمت از بند حباب صادر شود.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۳    
با وجود آن که امروز قیمت ها در بازار طلا نزولی بود قیمت سکه تمام طرح جدید(سکه امامی) امروز افزایش قابل توجهی داشته و 600 هزار تومان گران تر شده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در حالیکه قیمت دلار در بازار داخلی در وضعیت بلاتکلیفی قرار گرفته، سکه به نظر تکلیفش را روشن کرده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۴۶    
سه عامل کاهش بهای دلار، تخلیه حباب سکه و افت قیمت اونس طلا موجب تغییر انتظار و رفتار معامله گران در بازار سکه شده است.
اقتصاد آنلاین / فرادید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۶:۵۵   + ۳۱ سایت دیگر  
سنگین ترین ریزش سکه در 2 سال اخیر در آبان ماه رقم خورد. فلز گران بهای داخلی با قرار گرفتن بر سکوی 11 میلیون و 720 هزار تومانی در آخرین روز معاملاتی، نزدیک به 17 درصد از ارزش خود را طی ماه گذشته از دست داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۳۱   + ۵۱ سایت دیگر  
به گفته دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، با توجه به ادامه کاهش قیمت طلای جهانی در طول دو هفته اخیر و به ویژه کاهش چشمگیر آن در هفته گذشته و کنترل بازار ارز در داخل، روند نزولی قیمت ها در بازار سکه و طلا دیده می شود و بازار از اوج قیمتی خود فاصله گرفته و به تعادل رسیده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۳:۳۲    
پس از سه روز پافشاری دلار در کانال 26000 تومان، امروز این کانال شکسته شد اما در آخرین ساعت معاملات نرخ به کانال قبلی برگشت. سکه نیز همراه با دلار نزول کرد و حباب قیمتی آن به 2 درصد قیمت اسمی رسید تا در آستانه تخلیه کامل حباب سکه قرار بگیریم. منبع: اکوایران
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلای تهران می گوید: کاهش قیمت دلار، انس جهانی و کاهش چشم گیر تقاضا باعث شد قیمت طلا در بازارهای ایران دوباره ارزان شد. پیش بینی می شود کاهش قیمت طلا تا فردا تداوم داشته باشد.
صبا ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: این روز ها با توجه به 2 هفته ای که قرار است بازار های کشور تعطیل باشند، تقاضا برای خرید سکه هم کاهش پیدا کرده و باعث شده تا حباب سکه در مرز 600 هزار تومان باقی بماند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۲۷    
قیمت سکه طرح جدید امروز به 12 میلیون و 50 هزار تومان رسید و با احتساب دلار 26 هزار و 250 تومان و اونس طلا 1890 دلار، اکنون ارزش ذاتی سکه حدود 11 میلیون و 680 هزار تومان و حباب سکه بر اساس تعاریف مرسوم کمتر از 400 هزار تومان ارزیابی می شود. این کمترین میزان حباب در 9 هفته اخیر است ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر نوسانات را عامل کاهش تمایل مردم برای خرید طلا عنوان کرد و افزود: در حال حاضر حباب سکه به 950 هزار تومان رسیده است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
امروز 24 آبان 1399 در آغاز هفته، خبری از معاملات فردایی دلار نبود. کانال های اطلاع رسانی، قیمت خاصی را برای خرید و فروش های اعتباری اعلام نمی کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۲۹    
حجم داد وستد ها برای طلای آب شده و سکه کاهش یافته و همین موضوع باعث شده که حباب سکه به یک میلیون تومان برسد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از ثبات نسبی قیمت ها در بازار طلا خبر داد و گفت: حجم داد وستد ها برای طلای آب شده و سکه کاهش یافته و همین موضوع باعث شده که حباب سکه به یک میلیون تومان برسد.
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۳:۵۳   + ۳۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: به گفته نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران، در طول یک هفته اخیر بازار سکه و طلا داخلی، علاوه بر کاهش حدود 80 دلاری هر اونس جهانی، در داخل نیز همچنان تاثیر نوسانات کاهشی نرخ ارز مشهود بوده است که سبب شده قیمت سکه در طول یک هفته اخیر کاهشی 800 هزار تومانی داشته باشد. ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۲۰:۰۱    
ُسرمقاله: با توجه به مازاد تقاضایی که ناشی از کاهش ارزش پول ملی ایجاد شده با از بین رفتن انتظارات تورمی می توان به کاهش قیمت سکه امیدوار شد. در حال حاضر در ربع سکه و سکه گرمی حدود 40 درصد حباب در قیمت به صورت اجحاف در حق خریداران اتفاق می افتد ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
حباب سکه همچنان ادامه دارد. ربع دارای بیشترین و نیم سکه کمترین حباب را دربازارامروز (سه شنبه) دارند. قیمت نیم سکه با قیمت دیروز دلار در بازار و قیمت اونس جهانی یک میلیون و 100 هزار تومان از ارزش ذاتی بالاتر است. حباب قیمتی ربع سکه نیز حباب بیش از دو میلیون تومانی با قیمت کنونی طلا است. ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۶:۱۸    
در بازار طلا و سکه امروز قیمت ها افزایشی بود به صورتی که سکه تمام طرح جدید امروز دوشنبه 19 آبان ماه 1399 با افزایش 800 هزارتومانی قیمت مواجه شد. به گزارش کاماپرس، حباب سکه هنوز به صفر نرسیده بود که قیمت ها طی ساعت های پایانی معاملات دیروز و همچنین در بازار امروز سیر صعودی به خود گرفتند ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
قیمت احتمالی اولین قیمت سکه امروز در اتحادیه طلا و جواهر، 11 میلیون و 700 هزار تومان گزارش شده است. سکه دلار را در این قیمت 25,500 تومان می بیند، قیمتی که دیروز در بازار ارز مبادله می شد. اما به نظر می آید قیمت ارز امروز کف 24 هزار تومان را هم ببیند ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : سکه در طول ماه های اخیر به شدت اسیر حباب بود. بهای سکه در بازار داخل نه با قیمت اونس همخوانی نداشت و نه حتی با دلار ملتهب بازار تهران. اما اکنون قطر حباب سکه به کمترین میزان از تابستان میل می کند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۸:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
افت شدید قیمت بازاری سکه موجب شده است که حباب این فلز گرانبها ترک بخورد و در وضعیت تخلیه قرار بگیرد. اما آخرین قیمت طلا و سکه تا پیش از امروز 18 آبان چقدر بود؟
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۳:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر گفت: حباب سکه با تغییرات قیمت در روز جاری به 970 هزار تومان رسید.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۶:۵۵    
معاملات بازار طلا و سکه تهران تحت تاثیر افت چشم گیر نرخ ارز، با کاهش قیمت طلا و سکه همراه شده است. این در حالی است که فعلا تقاضایی در بازار به چشم نمی خورد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : با وجود افزایش قیمت طلای جهانی، اما قیمت سکه در بازار داخل در یک سراشیبی عجیب قرار گرفت، تا جاییکه حباب سکه در بعد از ظهر امروز، به مرز صفر نیز نزدیک شده بود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
کشتی آرای از کاهش 700 هزار تومانی حباب سکه در روز جاری خبر داد و گفت: قیمت سکه با کاهش 2 میلیون و 400 هزار تومانی نسبت به دیروز 12 میلیون و 800 هزار تومان شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۲:۵۷    
کشتی آرای از کاهش 700 هزار تومانی حباب سکه در روز جاری خبر داد و گفت: قیمت سکه با کاهش 2 میلیون و 400 هزار تومانی نسبت به دیروز 12 میلیون و 800 هزار تومان شده است.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۲:۴۹    
کشتی آرای از کاهش 700 هزار تومانی حباب سکه در روز جاری خبر داد و گفت: قیمت سکه با کاهش 2 میلیون و 400 هزار تومانی نسبت به دیروز 12 میلیون و 800 هزار تومان شده است. ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۲:۴۱   + ۲۳ سایت دیگر  
نقدینه - کشتی آرای از کاهش 700 هزار تومانی حباب سکه در روز جاری خبر داد و گفت: قیمت سکه با کاهش 2 میلیون و 400 هزار تومانی نسبت به دیروز 12 میلیون و 800 هزار تومان شده است. ...
الف   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۲:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
کشتی آرای از کاهش 700 هزار تومانی حباب سکه در روز جاری خبر داد و گفت: قیمت سکه با کاهش 2 میلیون و 400 هزار تومانی نسبت به دیروز 12 میلیون و 800 هزار تومان شده است.
نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر با تأکید بر افزایش 700 هزار تومانی قیمت سکه از صبح تا ظهر امروز، گفت: تغییرات قیمت طلا و ارز امروز احتمالاً زیاد است.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۱۵    
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر می گوید تحولات سیاسی در سطح جهان در روزهای آینده بر روی قیمت طلا و سکه تاثیرگذاری خود را نشان می دهد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۵:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر از افزایش تقاضای خرید سکه در آستانه ولادت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) خبر داد و افزود: حباب سکه نیز یک میلیون و 400 هزار تومان است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در طول ماه ها و هفته های گذشته، حباب سکه از 2 میلیون تومان نیز گذشته بود. خریداران سکه بر این باور بودند که قیمت دلار، به سمت پیش بینی آنها پیش خواهد رفت. اما این تحلیل، حداقل تاکنون غلط از آب درآمد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: سیر نزولی قیمت ها در بازار ارز و کاهش انس جهانی طلا در کنار کم شدن میزان تقاضا برای خرید طلا و سکه در بازار موجب شده است تا قیمت این کالاها در بازار نزولی شود.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۶:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر: حباب سکه یک میلیون و 600 هزار تومان است
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : حباب سکه امروز بار دیگر از مرز یک میلیون تومان گذشت، اما حباب اصلی در ربع سکه وجود دارد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر با تاکید بر روند نزولی بازار از حباب یک میلیون و 600 هزار تومانی سکه خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۸:۲۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی چهارمین روز آبان ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۳۸    
امروز مطالبی همچون پدیده صف نشینی در بازار سرمایه چگونه از بین خواهد رفت؟، اُفت یک میلیون تومانی ارزش سهام عدالت، نوسان سهام آسیایی و سقوط سهام چین، قیمت سبد نفتی اوپک به زیر 41 دلار رفت، مثبت برای بازار سهام اما مرگ دلار، حباب سکه چقدر شد؟؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۵۸ سایت دیگر  
به گفته نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران، علیرغم افزایش حدود 17 دلاری نرخ اونس طلا در بازارهای جهانی در طول هفته اخیر، به دلیل باز شدن کانال های عرضه ارز و کاهش نرخ آن در داخل، سکه و طلا نیز روند نزولی در قیمت ها پیش گرفته و حباب سکه را تا 900 هزار تومان کاهش داده است ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
در حال حاضر هر برگه تسه 9812 در رقم 77 هزار و 700 تومان خرید و فروش می شود. ( منبع )
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در گفتگو با خبرنگار پارسینه خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: قیمت جهانی هر اونس طلا در بازار امروز یک هزار و 915 دلار است. در بازار داخلی با توجه به افزایش قیمت ارز بهای سکه و طلا ه. مسیر صعودی به خود گرفت. ...
برترین ها / روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: ارزان تر شدن کالاها در آینده ای نزدیک کلیدواژه اصلی سخنان مسوولان در واکنش به التهاب قیمتی در بازار و آرام کردن جو روانی حاکم بر آن است. حداقل در دو سال اخیر وعده های کاهش قیمت مسکن، ارز، خودرو و حتی تخلیه حباب سکه کم ازسوی مسوولان مرتبط منتشر نشده است ...