سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۱۳:۴۸Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حباب سکه»

تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
طلای 18 عیار نسبت به روز گذشته با 25 هزار تومان افزایش به یک میلیون و 25 هزار تومان رسید. نایب رئیس دوم اتحادیه طلای تهران می گوید: قیمت طلا دوباره روند صعودی گرفته است. اما قیمت ها چه می شود؟
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : سکه بازان در انتظار حادثه صعود اونس طلا و حرکت فلز زرد از کف قیمتی هستند.
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: این روز های به دلیل کاهش نرخ ارز شاهد افت تقاضای خرید در بازار هساتیم. به نحوی که سکه هایی که در گذشته از طریق بانک به متقاضیان واگذار شده بود برای فروش روانه بازار شده است که این امر باعث کاهش تقا و افزایش عرضه شده است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۲:۳۰    
امروز مطالبی همچون پیش بینی بازار بورس فردا 16 اسفند 99، بورس مثبت می شود؟، تغییر دامنه نوسان 4 شرکت در بازار سهام، اخبار مهم برای بورس فردا چیست؟، ماجرای کارت با موجودی 67 هزار میلیارد تومانی چه بود؟، نقدینگی از بورس به کجا رفت؟، حباب سکه چقدر است؟ ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۴:۵۲   + ۳۷ سایت دیگر  
طبق تحلیل نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، وضعیت بازار سکه و طلا داخلی طی هفته ای که گذشت، ناشی از کاهش بطور متوسط 25 دلاری قیمت هر اونس جهانی، نوسانات محدود ارز در داخل و کاهش تقاضا، روندی نزولی داشته است؛ بگونه ای که کاهش 550 هزار تومانی تا 100 هزار تومانی در تمامی قطعات سکه دیده می شود.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۲۲:۰۰    
رئیس اتحادیه طلا جواهر کشور: بعد از واکسیناسیونی که در سطح جهان در حال انجام است اوضاع اقتصادی جهان بهتر شده است و کاهش تقاضای خرید جهانی طلا داشته ایم.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
طلای 18 عیار نسبت به روز گذشته با هفت هزار تومان افزایش به یک میلیون و 81 هزار تومان رسید. دبیر هیات مدیره اتحادیه طلای تهران می گوید با افزایش چهار دلاری انس جهانی طلا و نوسان قیمت دلار طلا و سکه گران شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
در هشتمین روز اسفند و بر اساس اعلام صرافی ملی، هر دلار آمریکا به قیمت 24 هزار و 812 تومان و هر یورو به نرخ 30 هزار و 401 تومان ارزش گذاری شده و فروخته می شود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
طلای 18 عیار نسبت به روز گذشته با هشت هزار تومان افزایش به یک میلیون و 105 هزار تومان رسید. نایب رئیس دوم اتحادیه طلای تهران می گوید در روزهای پایان سال تقاضا برای خرید طلا کمی رونق گرفته و همین مسئله به همراه نوسان قیمت دلار باعث روند افزایشی قیمت طلا شده است.
صبا ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: حباب سکه در حال حاضر 600 هزار تومان است. نرخ دلار در بازار آزاد 25 هزار و 220 تومان است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۲:۵۴    
حباب سکه از حدود 700هزار تومان هفته پیش به 450هزار تومان در بازار امروز رسیده است. ( منبع )
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
طلای 18 عیار نسبت به روز پنج شنبه با 27 هزار تومان کاهش به یک میلیون و 109 هزار تومان رسید. دبیر هیات مدیره اتحادیه طلای تهران می گوید انس جهانی طلا به زیر 1700 دلار نمی رسد اما احتمال دارد فردا طلا در بازارهای داخلی اندکی ارزان شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت سکه از صبح امروز در مسیر کاهشی قرار گرفته به طوری که در نیمه روز هر سکه امامی به نرخ 11 میلیون و 498 هزار تومان و داد ستد شد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
نقدینه - امروز قیمت سکه دو سیگنال نزولی گرفته است؛ کاهش ارزش طلا و رسیدن حباب سکه به مرز سکه. با این حال قیمت سکه در بازار پشت خطی تحت تاثیر اخبار سیاسی بالا رفت. پیش بینی بازار امروز سکه بسته به مرز 11 میلیون و 800 هزار تومان است. ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
طبق اعلام یک عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، همزمان با سقوط 50 دلاری بهای جهانی طلا طی هفته ای که گذشت، قیمت سکه و طلا نیز در این مدت با کاهش مواجه شد؛ بطوریکه هر گرم طلای 18 عیار 33 هزار تومان و سکه نیز 300 هزار تومان افت قیمت داشته اند؛ این در حالی است با توجه به نزدیک شدن به سال جدید ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۱   + ۳۶ سایت دیگر  
طبق اعلام یک عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، همزمان با سقوط 50 دلاری بهای جهانی طلا طی هفته ای که گذشت، قیمت سکه و طلا نیز در این مدت با کاهش مواجه شد؛ بطوریکه هر گرم طلای 18 عیار 33 هزار تومان و سکه نیز 300 هزار تومان افت قیمت داشته اند؛ این در حالی است با توجه به نزدیک شدن به سال جدید ...
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
حباب سکه با کاهش 200هزار تومانی از 700هزار تومان هفته پیش به حدود 500هزار تومان در بازار امروز رسیده است. ( منبع )
برترین ها / یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۸   + ۶۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: یک تحلیلگر اقتصادی ضمن تحلیل بازارهای طلا، بورس، مسکن در آینده درباره وضعیت بازار ارز در روزهای آتی گفت که دولت در حال حاضر وضعیت ارزی مناسبی دارد و بازار ارز را کنترل می کند. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که قیمت طلا در جهان نزولی شده اما قیمت سکه در ایران صعودی است. این اتفاق حباب قیمت سکه را بالا می برد اما سقف حباب کجاست؟
صبا ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: افزایش تقاضای خرید سکه به دلیل فرا رسیدن شب عید، حباب سکه را به 720 هزار تومان رساند.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
برنامه صبح وگفتگو رادیو گفت وگو در خصوص بازار سکه با ابراهیم محمد ولی، رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران و فردین آقابزرگی، کارشناس بازار سرمایه به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : به نظر می رسد، در صورتی ادامه روند کاهشی، حباب سکه در روز جاری افت بیشتری را تجربه کند.
خبرگزاری تسنیم: کشتی آرای با بیان اینکه تقاضا برای خرید سکه در روزهای اخیر افزایش یافته و همین امر موجب حباب 620 هزار تومانی سکه شده است، گفت: مردم دیگر برای هدیه طلا و سکه نمی خرند و کارت های هدیه جایگزین طلا شده است. ...
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: حباب سکه با افزایش به 620 هزار تومان رسید. نرخ دلار در بازار آزاد 25 هزار و 900 تومان است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۸:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
طلای 18 عیار نسبت به روز پنج شنبه با 16 هزار تومان افزایش به یک میلیون و 182 هزار تومان رسید. نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید طلا امروز به دلیل نوسان افزایشی دلار گران شد. به دلیل بسته بودن بازارهای جهانی فردا قیمت طلا روند ثابتی دارد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
روز گذشته و در حالی که قیمت طلا نزولی بود در معاملات پشت خطی قیمت سکه مجددا وارد کانال 12 میلیون تومانی شد تا سیگنالی به بازار نقدی باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۱   + ۵۵ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه سکه و جواهر تهران، افزایش قیمت اونس جهانی، افزایش نرخ ارز در داخل که خود سبب بزرگ تر شدن حباب سکه نیز شد، را عوامل تاثیرگذار در افزایش حدودا یک میلیون و 100 هزار تومانی هر قطعه سکه و 60 هزار تومانی هر گرم طلا 18 عیار دانست و گفت: حباب سکه که تا 200 هزار تومان کاهش یافته بود ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
در بیست و چهارمین روز بهمن ماه، صرافی ملی نرخ فروش هر دلار آمریکا را 24 هزار و700 تومان و نرخ فروش هر یورو را 29 هزار و 950 تومان اعلام کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای در گفت وگو با میزان به تشریح روند بازار در یک هفته گذشته پرداخت و گفت: قیمت جهانی طلا این هفته سیر نزولی داشت، اما نوسانات قیمت در بازار طلا روند افزایشی داشت به طوریکه از روز دوشنبه شاهد افزایش قیمت ارز در بازار آزاد بودیم و نهایتا در روز گذشته دلار وارد کانال 25 هزار تومان شد. ...
روند بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۵:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
افزایش قیمت طلا در بازارهای جهانی در کنار رشد بهای دلار در بازار ایران و همچنین تحولات سیاسی رخ داده سبب شده است روند قیمت ها در بازار طلا و سکه درگیر نوسان شود. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
تحت تاثیر افزایش نرخ انس جهانی، روند قیمت ها در بازار سکه و طلای ایران صعودی شد و سکه از مرز کانال 11 میلیون تومان گذشت.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۵:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید قیمت اُنس جهانی در هفته جاری نسبت به هفته های گذشته با کاهش روبه رو شده و این موضوع اثر مناسبی بر کاهش نرخ طلا و سکه داشته به گونه ای که حباب سکه در محدوده 200 هزار تومان است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
قیمت سکه از طرف عوامل خارجی تحت فشار قرار گرفته است. نوسان نزولی اونس طلا عاملی برای فشار به قیمت سکه و ریزش آن در بازار است.
صبا ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۵:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
کارشناس بازار سکه و طلا، حباب سکه در بازار امروز را در محدوده 290 هزار تومان اعلام کرد و گفت: هم اکنون نرخ دلار در بازار آزاد 24 هزار و 200 تومان است.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۲۲:۲۵    
سکه چند وقتی است که در کانال 10 و 11 میلیون تومان مداوم در حال رفت آمد است . امروز دوشنبه 13 بهمن هم قیمت هر سکه طرح جدید با افت 200 هزار تومانی به 10 میلیون و 900 هزار تومان رسید. بخاطر همین سکه با کاهش 90 هزار تومانی تقریبا به حوالی 300 هزار تومان رسید.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۶:۳۵    
محمد کشتی آرای در گفت وگو با میزان، در خصوص تغییرات قیمت جهانی طلا گفت: امروز بعد از 2 روز تعطیلی، بازار های جهانی طلا فعالیت خود را افزایش 14 دلاری در قیمت جهانی اونس طلا آغاز کردند؛ از طرفی قیمت ارز نیز با افزایش جزئی همراه بود و این عوامل باعث شد تا قیمت سکه و طلا در بازار داخلی کشور ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از کاهش جزیی قیمت طلا و سکه در واکنش به وعده همتی درمورد بازگشت دلار به قیمت 20هزار تومان خبر داد.
رشت 20   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۱:۲۵    
به گزارش رشت20 و به نقل از رویداد24، امروز هم بازار جهانی طلا و هم بازار ارز ایران با افزایش قیمت مواجه شدند و طلا مستعد صعود قیمت شد. به گفته نایب رئیس دوم اتحادیه طلای تهران ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : روز گذشته قیمت سکه در همان ابتدای کار از کانال 11 میلیون تومان عقب نشست و در پایان کار معاملات نقدی نیز زیر همین مرز بسته شد اما پس از معاملات نقدی و در بازار پشت خط ورق برگشت.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۴:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به روزهای پایان سال تقاضای خرید طلا زیاد شده است. نایب رئیس دوم اتحادیه طلای تهران با اعلام این موضوع می گوید: با نوسان قیمت دلار و اونس جهانی، امروز طلا گران شد. به طوری که قیمت هر گرم طلا به یک میلیون و 100 هزار تومان رسید.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون خروج سهامداران خرد به پنجمین هفته متوالی رسید، ممانعت از ورود 1.3 میلیارد بشکه نفت به بازار در سال 2020 از سوی اوپک، قیمت نفت همچنان بالای 55 دلار، کاهش هفتگی و ماهانه در انتظار طلای جهانی و بدترین سال اقتصاد آمریکا از جنگ جهانی تاکنون در 2020رقم خورد را در بر دارد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۴:۳۶   + ۵۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: طبق اعلام نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، با نوسان نرخ ارز در بازار داخلی و افت بهای اونس جهانی طی یک هفته اخیر، قیمت سکه و طلا در داخل نیز با نوسانات محدودی همراه شده است ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۸:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت طلا با 31 هزار تومان کاهش به قیمت یک میلیون و 34 هزار تومان رسید. دبیر هیات مدیره اتحادیه طلای تهران می گوید با توجه به کاهش چشم گیر انس جهانی احتمالا قیمت طلا فردا هم نزولی است.
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: انواع قطعات کوچکتر سکه به دلیل تقاضا برای خرید با افزایش قیمت و حباب مواجه دشه، اما حباب سکه طرح جدید در بازار با کاهش به 220 هزار تومان رسید.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
در معاملات شبانه سطح حساس قیمت سکه از دست رفت تا احتمال بازگشت موج نزولی به بازار امروز بالا رود.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۵:۰۶    
فعال بازار طلا و جواهر درباره میزان حباب سکه گفت: حباب سکه اکنون در محدوده 350 هزار تومان قرار دارد و در روزهای پایانی هفته گذشته شاهد تخلیه حباب انواع سکه بودیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۱:۱۴    
حباب قیمت سکه از 900هزار تومان در هفته پیش، به 300هزار تومان در بازار امروز کاهش یابد. ( منبع )