چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۳:۱۹Oct 2020 21

جدیدترین‌های «کاهش قیمت طلا»

تجارت نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ادامه سقوط قیمت دلار در بازار آزاد، تصمیم سیاستگذار به ارزان تر کردن قیمت دلار صرافی ملی، افت ارزش سهام دلاری بازار سرمایه، تداوم تزریق ارز توسط بانک مرکزی به بازار، تداوم کاهش قیمت طلا و اظهارات حمایت مجدد دولت از بورس هرکدام می توانند نشانه هایی برای ادامه ارزانی دلار در فردا باشند.
صراط نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امروز مورخ (29 مهر) قیمت طلا حدود سه هزار 500 تومان و سکه تمام بهار آزادی، طی دو روز گذشته حدود یک میلیون و 500 هزار تومان کاهش یافت. تزریق روزانه 50 میلیون دلار اسکناس، توسط بانک مرکزی به بازار و بازگشت ارز حاصل از صادرات، بخشی از دلایل کاهش قیمت طلا و ارز است.
صدای ایران   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در پاسخ به این پرسش که آیا خرید مصنوعات طلا از فضای مجازی مجاز است یا خیر؟ گفت: فلز طلا یک فلز با ارزش و خاصی است. از این رو برای خرید آن باید به نوع رنگ و تراش آن توجه شود ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ضمن اشاره به ثبات اونس جهانی طلا از کاهش یک میلیون و 800 هزار تومانی قیمت سکه نسبت به دیروز خبر داد و اظهار داشت: علت اصلی کاهش قیمت طلا و سکه و به دنبال آن کاهش قیمت ارز ، عرضه بیش از حد طلای آبشده در بازار است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران، افزایش عرضه طلای آب شده به بازار و برخورد نیروی انتظامی با معاملات کاغذی را دو دلیل عمده ریزش قیمت طلا و سکه عنوان کرد و گفت: یکی از اتفاقات بی سابقه، تاثیر کاهش قیمت طلا بر افت نرخ ارز بوده است.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
قیمت طلا با توجه به توافق پیش رو بر سر بسته کمکی کرونا و انتخابات آتی در ایالات متحده کاهش یافت.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : قیمت طلا امروز پایین آمد و ارزش هر گرم طلا 18 عیار به 1,248,898 (یک میلیون و دویست و چهل و هشت هزار و هشتصد و نود و هشت ) تومان رسید.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۱    
فرارو- کاهش قیمت طلا و سکه که از دیروز آغاز شد، در معاملات ابتدایی امروز نیز ادامه یافت و نرخ فروش سکه طرح جدید به 15 میلیون و 100 هزار تومان رسید. نیم سکه و ربع سکه نیز به ترتیب هشت میلیون و 500 هزار تومان و پنج میلیون و 500 هزار تومان برای فروش قیمت گذاری شدند و هر گرم طلای 18 عیار یک میلیون و ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
نزولی ماندن قیمت دلار در بازار آزاد، تصمیم سیاستگذار به ارزان تر کردن قیمت دلار صرافی ملی، افت ارزش سهام دلاری بازار سرمایه، تداوم تزریق ارز توسط بانک مرکزی به بازار، تداوم کاهش قیمت طلا و کاهش تحریم ها هرکدام می توانند نشانه هایی برای ادامه یافتن ارزانی دلار در فردا باشند.
رییس اتحادیه طلا درباره حال و هوای امروز بازار طلا توضیح داد: امروز با وجود افزایش بهای اونس، قیمت طلا و سکه در بازار داخل تحت تاثیر افت جزیی نرخ ارز اندکی کاهش یافت به طوریکه قیمت سکه طرح جدید حدود 400هزار تومان پایین آمد و مجددا به کانال 15میلیون تومان بازگشت و طلا هم حدود 50هزار تومان ارزان شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۶    
در معاملات امروز بازار طلا و سکه، با وجود افزایش بهای اونس، قیمت ها تحت تاثیر افت جزئی نرخ ارز اندکی کاهش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
قیمت هر گرم طلا امروز در بازار شهرکرد با 700 هزار ریال کاهش خرید و فروش شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۷    
نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر گفت: قیمت طلا و سکه در بازار امروز 28 مهر 99 در مقایسه با روز قبل، با کاهش همراه است.
598   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۱    
بازار امروز شاهد کاهش قیمت دلار است که به 31,800 (سی و یک هزار و هشتصد ) تومان رسید. همچنین طلا امروز کاهش قیمت را تجربه کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۸    
بازار امروز را در حالی به پایان برد که هر گرم طلا 18 عیار 1,420,881 (یک میلیون و چهارصد و بیست هزار و هشتصد و هشتاد و یک ) تومان نرخ گذاری شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
بازار امروز شاهد کاهش قیمت دلار است که به 31,200 (سی و یک هزار و دویست ) تومان رسید. همچنین طلا و سکه امروز کاهش قیمت را تجربه کردند.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۷    
فرارو- در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با قیمت 15 میلیون و 900 هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت 14 میلیون و 100 هزار تومان تومان معامله شد. ...
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
با وجود افزایش قیمت دلار، بازار طلا امروز روند کاهشی را طی کرد و قیمت طلا در اولین معاملات روز یک شنبه ارزان شد. سکه نیز با 700 هزار تومان کاهش با قیمت 15 میلیون و 995 هزار تومان در بازار فروخته شد. رئیس اتحادیه طلای تهران علت کاهش قیمت طلا را کاهش تقاضا و مبارزه با قاچاق طلا عنوان می کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: صحبت های اخیر رئیس کل بانک مرکزی در خصوص کنترل بازار ارز، سبب کاهش قیمت طلا و سکه در بازار شد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : قیمت سکه امروز پایین آمد و به 16,100,000 (شانزده میلیون و یکصد هزار) تومان رسید. طلا و دلار هم امروز کاهش قیمت را تجربه کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به ادامه روند صعودی قیمت ها در بازار طلا بیان کرد: در صورت مهار نشدن معاملات کاغذی و افزایش نرخ ارز نمی توان انتظار کاهش قیمت طلا و سکه را داشت.
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۰:۰۹   + ۳۱ سایت دیگر  
با کم رنگ شدن امکان تصویب بسته کمک مالی کرونایی آمریکا پیش از انتخابات ریاست جمهوری که از جذابیت طلا به عنوان مانعی در برابر تورم کاست، قیمت این فلز گران بها کاهش یافت و نخستین هفته کاهشی در سه هفته گذشته را رقم زد.
رشت 20   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 به نقل از تجارت نیوز: نوسان قیمت دلار و انس جهانی قیمت طلا و سکه را در بازار تحت تاثیر قرار داده است. از طرفی در بازارهای داخلی میزان عرضه و تقاضا نیز بر روند افزایش یا کاهش قیمت طلا اثر دارد. حال آیا قیمت طلا و سکه بعد از پایان صفر افزایش می یابد؟ ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان : قیمت هر اونس طلا امروز با 0.08 درصد کاهش به 1907 دلار و 20 سنت رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
اگر امروز فرصت مرور اخبار را نداشته اید این پادکست برای شماست. امروز در عصرگاه اقتصاد رادیو اقتصادآنلاین جدیدترین اخبار درباره "جزییات منع عبور و مرور در کلانشهرها ، آمار واقعی کرونا و کاهش قیمت طلا و سکه " و دیگر اخبار اقتصادی ایران و جهان صحبت می کنیم.
الف   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد نوشت: بازار مالی ایران امروز چهارشنبه در حالی شاهد کاهش قیمت طلا و سکه است که دلار افزایش قیمت را تجربه کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۶    
اقتصاد نیوز : قیمت هر گرم طلا 18 عیار امروز پایین آمد و به 1,474,669 (یک میلیون و چهارصد و هفتاد و چهار هزار و ششصد و شصت و نه ) تومان رسید.
روند بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۳    
بازار ارز و طلا امروز به طور معکوس حرکت کردند و شاهد افزایش قیمت دلار و کاهش قیمت طلا و سکه بودیم. به گزارش روند بازار به نقل از خبرآنلاین ، قیمت سکه امامی امروز در بازار تهران 106 هزار تومان کاهش یافت. قیمت هر گرم طلای 18عیار نیز افت 14 هزار و 100 تومانی را تجربه کرد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۵    
اقتصاد نیوز : بازار امروز شاهد کاهش قیمت طلا و سکه است، در مقابل دلار افزایش قیمت را تجربه کرد و به 31,680 (سی و یک هزار و ششصد و هشتاد ) تومان رسید.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
بازار ارز و طلا امروز به طور معکوس حرکت کردند و شاهد افزایش قیمت دلار و کاهش قیمت طلا و سکه بودیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاملات آتی طلا و نقره با ریزش قابل توجهی در روز گذشته حاصل از رشد شاخص دلار آمریکا مواجه شد. بر این اساس، طلای آتی دسامبر با کاهش 32.90دلاری به قیمت 1895.80دلار و نقره آتی دسامبر با کاهش 1.116دلاری به قیمت 24.11دلار در بازار کومکس نیویورک مورد معامله قرار گرفت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۸    
بازار امروز شاهد افت قیمت هر گرم طلا 18 عیار است که به 1,474,669 (یک میلیون و چهارصد و هفتاد و چهار هزار و ششصد و شصت و نه ) تومان رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی در پی بهبود اندک ارزش دلار کاهش پیدا کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۳۴    
در بازار امروز قیمت طلا و سکه با وجود کاهش نرخ ارز و بهای اونس، نسبت به روز گذشته افزایش یافته است.
طلا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۲    
همراه با باز شدن بازار های جهانی در روز دوشنبه طلا کاهش قیمت جزئی از خود نشان داد. اما قیمت طلا هچنان در اوج چند هفته اخیر قرار دارد و به نظر صعودی می آید.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : قیمت هر گرم طلا 18 عیار امروز در بازار بالا رفت و به 1,478,824 (یک میلیون و چهارصد و هفتاد و هشت هزار و هشتصد و بیست و چهار) تومان رسید.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه در بازار از ابتدای هفته گذشته نزولی شده بود و این روند قیمتی با توجه به کاهش قیمت ارز همچنان ادامه داشت؛ برهمین اساس قیمت سکه از نزدیکی کانال 15 میلیون تومان بازگشت و با ادامه روند نزولی قیمت ها در معاملات ظهر روز یکشنبه قیمت سکه به کانال 13 میلیون تومان رسید. ...
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۱۸   + ۴۲ سایت دیگر  
هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 345 هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 14 میلیون و 700 هزار تومان و قیمت دلار 29 هزار و 500 تومان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۹   + ۴۱ سایت دیگر  
هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 345 هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 14 میلیون و 700 هزار تومان و قیمت دلار 29 هزار و 500 تومان است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۲۷    
اقتصاد نیوز : بازار امروز شاهد افزایش قیمت دلار است که با رشد 200 تومانی به 29,700 (بیست و نه هزار و هفتصد ) تومان رسید. در مقابل قیمت طلا پایین آمد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی بدنبال خروج زودهنگام دونالد ترامپ از بیمارستان کاهش یافت اما افت دلار، روند نزولی این فلز ارزشمند را محدود کرد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
هر گرم طلا 18 عیار امروز یک میلیون و 326 قیمت گذاری شد. از شنبه 12 مهر 99 شاهد کاهش قیمت طلا و سکه و دلار در کشور بودیم.دیروز هر مثقال طلا 200 هزار تومان کاهش پیدا کرد. امروز این روند چندان تغیر نکرده است و برخی از کارشناسان از ادامه دار بودن کاهش قیمت طلا و سکه سخن می گویند ...
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
از آنجاییکه سرمایه گذاران پس از مثبت اعلام شدن تست کرونای ترامپ در تلاشند تا اطلاعات درست تری در مورد تحولات سلامت وی به دست بیاورند، قیمت طلا در معاملات امروز کاهش یافت
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای در گفت وگو با میزان، با اشاره به وضعیت بازار طلا و سکه اظهار کرد: با تعطیلی بازار جهانی قیمت طلا و سکه تغییر نکرده و قیمت انس جهانی بر روی 1900 دلار ثابت مانده است، اما با کاهش قیمت ارز شاهد کاهش قیمت طلا و سکه در بازار کشور هستیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز با توجه به افت نرخ ارز، شاهد کاهش قیمت طلا و سکه در بازار هستیم.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 350 هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 14 میلیون و 800 هزار تومان و قیمت دلار 29 هزار و 600 تومان است.
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، قیمت طلا و سکه امروز در بازار ایران به شرح زیر است: قیمت اونس طلا امروز هر اونس طلا، امروز به 1,899 (یک هزار و هشتصد و نود و نه) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 0.26 درصدی داشته است. آخرین نرخ گرم طلا 18 عیار ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۹    
اقتصاد نیوز : ارزش هر گرم طلا 18 عیار امروز در بازار پایین آمد و به 1,339,391 (یک میلیون و سیصد و سی و نه هزار و سیصد و نود و یک) تومان رسید.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۲:۰۷   + ۴۶ سایت دیگر  
بهای هر اونس طلا برای تحویل فوری با 0.1 درصد افزایش، به 1907 دلار و 29 سنت رسید. در بازار معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا با 0.2 درصد کاهش، به 1913 دلار رسید. قیمت طلا از ابتدای هفته جاری تاکنون 2.5 درصد رشد کرده و در مسیر ثبت بزرگترین رشد هفتگی از هفته منتهی به هفتم اوت قرار دارد. ...
تیک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
قیمت هر گرم طلای 18 عیار در بازار یک میلیون و 246 هزار تومان معامله می شود و همانند سایر بازار ها از جمله دلار و سکه دارای نوسان های بسیار زیادی شده است. با این وجود برای سرمایه گذاران سنتی، همچنان هدف نخست به شمار می رود. ...