سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۰۴:۴۹Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاهش قیمت طلا»

پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۲:۱۵    
رشد قیمت سکه با وجود ثبات قیمت دلار و کاهش قیمت طلا در بازار.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امروز 17 اسفند 99 با کاهش قیمت نسبت به روز قبل همراه است. بر این اساس طلا گرمی 997 هزار و 733 تومان و سکه طرح جدید به 10 میلیون و 250 هزار تومان رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از کاهش قیمت طلا و سکه متاثر از افت نرخ ارز و ارزش اونس جهانی خبر داد و گفت: بازار طلا از اواخر هفته گذشته وارد مسیر اصلاح قیمت شده و این روند تا زمانی که دلار رو به کاهش باشد ادامه خواهد داشت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۹   + ۴۹ سایت دیگر  
اتحادیه طلا و سکه رشت اعلام کرد: قیمت سکه و طلا امروز در بازار رشت ارزان شد .
طلا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۴۷    
از روز پنجشنبه قیمت طلا و سکه کاهش شدیدی پیدا کردند و سکه به میانه های کانال 10 میلیون تومان رسید. مهم ترین عامل سقوط سکه را می توان کاهش قیمت انس و دلار دانست.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۶:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا عصر جمعه تحت تأثیر تقویت ارزش دلار به پایین ترین سطح در 9 ماه اخیر رسید و از 1,700 دلار پایین تر آمد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : بازار امروز شاهد کاهش قیمت طلاست و هر گرم طلا 18 عیار، 1,052,100 (یک میلیون و پنجاه و دو هزار و یکصد ) تومان خرید و فروش شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۰۰   + ۴۵ سایت دیگر  
مهر نوشت: قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، پنجشنبه، تحت تاثیر تقویت دلار به علت رشد سود اوراق قرضه آمریکا، افت کرد و به پایین ترین سطح 9 ماهه رسید.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
قیمت سکه پارسیان کادویی امروز چهارشنبه 13 اسفند 99 در پی کاهش قیمت طلا در بازار امروز کاهشی شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۹:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
فارس: به نقل از رویترز ، درحالی که قیمت طلا در ساعات اولیه معاملات به کمترین رقم 8 ماه و نیم اخیر کاهش یافته بود، با این حال تقریبا ثابت مانده است. تقویت ارزش دلار سبب کاهش قیمت طلا شده بود که با افت ارزش سود اوراق قرضه خزانه داری آمریکا ...
مازند اصناف   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران از کاهش قیمت طلا و سکه طی روز جاری خبر داد و گفت: سکه امروز در بازار معاملات طلا با قیمت 10 میلیون و 900 هزار تومان دادوستد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از کاهش قیمت طلا و سکه در بازار امروز متاثر از افت ارزش اونس جهانی و نرخ ارز خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
قیمت سکه امروز تحت تاثیر کاهش نرخ ارز از یک سو و کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی از سوی دیگر با کاهش روبرو شد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : بازار امروز شاهد افت قیمت طلاست و هر گرم طلا 18 عیار، 1,062,400 (یک میلیون و شصت و دو هزار و چهارصد) تومان خرید و فروش شد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در معاملات 12 سفندماه ابتدا تحت تاثیر افت سود اوراق قرضه آمریکا رشد کرد اما در ادامه نتوانست این سود را حفظ کند. *** کاهش قیمت طلا ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی در پی رشد بازده اوراق خزانه و قوی تر شدن دلار آمریکا، به پایین ترین حد در هشت سال و نیم گذشته نزول کرد.
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به ثبات قیمت ها در بازار طلا بیان کرد: با توجه به افت حدود 60دلاری بهای اونس جهانی، قیمت طلا و سکه باید کاهش پیدا می کرد اما نوسانات نرخ ارز مانع شد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: کاهش قیمت طلا در بازار جهانی ارزش ذاتی سکه را به پایین آورد این خبر می تواند موجب تعدیل قیمت سکه در بازار امروز باشد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه از آغاز هفته جاری شاهد یک حرکت کاهشی نسبتا جزئی بود که دلیل آن را می توان سقوط آزاد قیمت اونس طلا دانست، و این دلار بالای 25هزارتومانی بود که سکه را در کانال 11 میلیون تومانی نگه داشت و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی 11 میلیون و 50هزار تومان فروخته شد که کاهش 100 هزار تومانی را در ...
ایفنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - آژانس بین المللی فیچ پیش بینی می کند قیمت طلا طی امسال به 1،600 دلار در هر اونس رسیده و در سال 2022 ، به 1400 دلار کاهش یابد. ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
قیمت سکه پارسیان کادویی امروز یکشنبه 10 اسفند 99 در پی کاهش قیمت طلا در بازار امروز کاهشی شد.
طلا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۲۰    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر شمیرانات گفت:حباب سکه امروز بین 400 تا 600 هزار تومان در نوسان بود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۴۶    
قیمت دلار امروز افزایش را تجربه کرد و به 25,550 (بیست و پنج هزار و پانصد و پنجاه ) تومان رسید. طلا و سکه اما ارزان شدند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۵    
قیمت طلا امروز 9 اسفند 99 با افزایش اندکی نسبت به روز چهارشنبه همراه است. بر این اساس طلا گرمی یک میلیون و 83 هزار و 840 تومان و سکه طرح جدید به 11 میلیون و 170 هزار تومان رسید.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۲    
عوامل کاهشی داخلی و خارجی به تدریج در حال تنگ کردن عرصه بر قیمت طلا در بازار داخلی هستند و فعالان بازار طلا نیز در هفته های پایانی اسفندماه 99 بازاری راکد و نزولی را برای طلا پیش بینی می کنند. ...
خبرگزاری مهر: یک مقام مسئول گفت: قیمت طلا و سکه به دلیل نوسانات نرخ ارز و انس جهانی، در طول هفته روند کاهشی داشته است. نادر بذرافشان گفت: در هفته جاری به دلیل خبرهای اقتصادی و سیاسی در دنیا، شاهد افت قیمت های طلا و سکه بودیم. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۱   + ۲۱ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا روندی نزولی به خود گرفته و از سوی دیگر قیمت دلار پس از آزادسازی منابع ایران در کره احتمالا نزولی شود. این دو عامل احتمالا باعث کاهش قیمت طلا در روز شنبه شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
در حالی سوددهی اوراق خزانه داری امریکا به نزدیکی بالاترین رقم یک سال گذشته رسیده و سبب کاهش جذابیت سرمایه گذاری در بازار طلا شده است، قیمت فلز زرد امروز کاهش داشت، هرچند تضعیف دلار و تعهد فدرال رزرو مبنی بر تداوم سیاست انبساطی مانع از افت بیشتر شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از کاهش قیمت طلا و سکه همپای افت نرخ ارز خبر داد و گفت: تا زمانی که روند بازار ارز نزولی باشد شاهد ادامه کاهش قیمت طلا و سکه خواهیم بود.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
در حالیکه همه شواهد حکایت از آن دارد که جمهوری اسلامی ایران چند روز دیگر از پروتکل الحاقی خارج خواهد شد، امروز در بازار آزاد ارز نرخ دلار به زیر 25 هزار تومان کاهش یافته است.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۰:۱۷    
به گفته کارشناسان نرخ ارز در نخستین روز هفته شاهد افت قیمت در بازار طلا و سکه شد.
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از نوسان شدید قیمت طلا و سکه تحت تاثیر اخبار سیاسی خبر داد و گفت: امروز بازار طلا رمق چندانی نداشته و حجم معاملات به شدت کاهش یافته است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۲۹    
بازار امروز شاهد افت قیمت طلاست و هر گرم طلا 18 عیار، 1,110,200 (یک میلیون و یکصد و ده هزار و دویست ) تومان خرید و فروش شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
اتحادیه طلا و سکه رشت اعلام کرد: قیمت سکه و طلا امروز در بازار رشت ارزان شد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۱   + ۸۶ سایت دیگر  
هم اکنون در بازار داخلی قیمت طلای 18عیار هر گرم یک میلیون و 131 هزار تومان، قیمت دلار 25 هزار و 600 تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 11 میلیون و 630 هزار تومان وقیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز 11 میلیون و 300 هزار تومان است. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون روسیه به دنبال ارز دیجیتالی، طلا به کمترین رقم 7 ماه گذشته رسید، کاهش قیمت طلا و سکه در پی سقوط طلای جهانی، استمرار رشد 30 درصدی صادرات طلای سرخ و تامین 20 درصد موز مصرفی کشور توسط کشاورزان ایرانی را در بر دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون لیستی از 20 عرضه اولیه جدید، از قیمت بیتکوین چه خبر؟، 6 پیش بینی از آینده بازارها، حق خود را از سهام عدالت بگیرید!، بورس فردا چه می شود؟، روند بازار سرمایه این هفته مثبت است؟، کاهش قیمت طلا و سکه در پی سقوط طلای جهانی؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
طبق اعلام یک عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، همزمان با سقوط 50 دلاری بهای جهانی طلا در هفته گذشته، قیمت سکه و طلا نیز با کاهش مواجه شد و هر گرم طلای 18 عیار 33 هزار تومان و سکه نیز 300 هزار تومان افت قیمت داشتند. وی همچنین حباب قیمت سکه را در محدوده 500 تا 600 هزار تومان اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۱   + ۳۶ سایت دیگر  
طبق اعلام یک عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، همزمان با سقوط 50 دلاری بهای جهانی طلا طی هفته ای که گذشت، قیمت سکه و طلا نیز در این مدت با کاهش مواجه شد؛ بطوریکه هر گرم طلای 18 عیار 33 هزار تومان و سکه نیز 300 هزار تومان افت قیمت داشته اند؛ این در حالی است با توجه به نزدیک شدن به سال جدید ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۱:۴۵    
کاهش قیمت طلا و سکه، عرضه گوشت با نرخ مصوب از ابتدای اسفند و وضعیت سبد سهام عدالت از اخبار اقتصادی امروز است.
جهت پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۸:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا وجواهر تهران گفت: قیمت طلا و سکه امروز کاهش یافت و نرخ هر گرم طلای 18 عیار به یک میلیون و 132 هزار تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۲    
امروز با توجه به افزایش نرخ دلار قیمت هر گرم طلای 18 عیار، یک میلیون و 141 هزار و 553 تومان قیمت دارد که بر خلاف افزایش قیمت دلار طلا با کاهش قیمت چهار هزار و 600 تومانی همراه است. همچنین قیمت سکه طرح جدید امروز 11 میلیون و 850 هزار تومان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۱۲   + ۳۲ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی برای پنجمین روز متوالی کاهش پیدا کرد و تحت تاثیر رشد بازده اوراق خزانه آمریکا و دلار قویتر، به پایینترین حد دو هفته اخیر نزول کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از کاهش قیمت طلا و سکه در پی افت نرخ ارز خبر داد و گفت: معاملات بازار طلا به حداقل رسیده و تا زمانی که قیمت ها به ثبات نرسد حجم داد و ستد پایین خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۶:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات آخرین روز کاری بازارهای جهانی با تقویت ارزش دلار کاهش یافت.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۰    
معاملات آتی طلای آوریل روز گذشته با ادامه روند کاهشی ناشی از بازارهای خارجی از جمله شاخص دلار آمریکا و کاهش اندک قیمت نفت به پایان رسید.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۳۷   + ۳۶ سایت دیگر  
به دنبال تقویت ارزش دلار و در حالی که با تقویت احتمال احیای تقاضا برای خرید خودرو قیمت پلاتین در مسیر بیشترین رشد هفتگی از مارس 2020 قرار گرفت، قیمت طلا روز جمعه شاهد کاهش بود.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - قیمت جهانی طلا در معاملات روز جمعه، تحت تأثیر تثبیت ارزش دلار به افت خود ادامه داد با این حال موفق شد به رشد هفتگی دست پیدا کند. به گزارش مهر به نقل از سی ان بی سی، قیمت جهانی طلا در معاملات روز جمعه ...