پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۰۸:۵۸Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاهش قیمت طلا»

رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
در بازار امروز اونس جهانی طلا به 1808 دلار رسید. قیمت طلا 18 عیار در بازار امروز به یک میلیون و 163 هزار تومان کاهش یافت.
طلا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۵۰    
قیمت طلا در صبح امروز به صورت نسبی کاهش پیدا کرد اما با این حال بالا تر از سطوح کلیدی باقی ماند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران با پیش بینی احتمال کاهش قیمت طلا و سکه در هفته اول آبان ماه بیان کرد: برخلاف پیش بینی ها بازار همچنان در رکود به سرمی برد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۶    
پایان امروز بازار شاهد کاهش قیمت طلا و سکه است، قیمت دلار هم افت 130 تومانی را تجربه کرد و 27,300 (بیست و هفت هزار و سیصد ) تومان نرخ گذاری شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
قیمت طلا و نقره در معاملات روز گذشته ایالات متحده اندکی کاهش یافت. در نخستین روز معاملاتی هفته، آغاز هفته ای آرام در بازار معاملاتی فلزات گرانبها رقم خورد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اونس جهانی طلا در بازار امروز در بالاترین نرخ خود به 1772 دلار افزایش یافت. قیمت طلا 18 عیار در بازار امروز به یک میلیون و 130 هزار تومان کاهش پیدا کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
امروز بازارهای جهانی تعطیلی بود اما از دست دادن کانال 27 هزار و 200 تومانی دلار یکی از عوامل اصلی کاهش قیمت طلا و سکه در بازار امروز بود. فعالان بازار عقیده دارند تا ثبات کامل نرخ ارز در کانال 27 هزار تومان قیمت ها در بازار طلا و سکه از ثبات و تعادل فاصله خواهد داشت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۳    
اقتصاد نیوز : قیمت طلا امروز مسیر کاهش را دنبال کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
امروز بازارهای جهانی تعطیلی بود اما از دست دادن کانال 27 هزار و 200 تومانی دلار یکی از عوامل اصلی کاهش قیمت طلا و سکه در بازار امروز بود. فعالان بازار عقیده دارند تا ثبات کامل نرخ ارز در کانال 27 هزار تومان قیمت ها در بازار طلا و سکه از ثبات و تعادل فاصله خواهد داشت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۰    
محمد کشتی آرای در گفت وگو با میزان، درباره روند قیمت هفته گذشته طلا نسبت به امروز و همچنین حباب سکه و عواملی که در انس (واحد جِرم - ounce ) جهانی سکه مؤثر بوده است، گفت: قیمت انس جهانی طی هفته گذشته در حال افزایش بود ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
لزوم اصلاح عرضه ارز صادراتی در سامانه نیما / روز پنج شنبه، نرخ ارز در بازار آزاد با افزایش همراه شد و قیمت دلار آمریکا 27 هزار و 200 تومان و هر یورو نیز 31 هزار و 800 تومان فروخته می شود. قیمت دلار در هفته اخیر با کاهش قابل توجه از حدود 28 هزار تومان تا 27 هزار و 40 تومان کاهش داشت ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
طی این هفته به رغم افزایش 10 دلاری اونس جهانی، به دلیل روند کاهشی دلار در بازار های داخلی شاهد کاهش قیمت طلا و سکه بودیم.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
اونس جهانی طلا در بازار امروز با افزایش همراه بود اما افت نرخ ارز به مرز 27 هزار و 100 تومان موجب کاهش قیمت طلا و سکه شد. تحلیلگران فنی عقیده دارند که بازار سکه وارد فاز نزولی شده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۸:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
اونس جهانی طلا در بازار امروز با افزایش همراه بود اما افت نرخ ارز به مرز 27 هزار و 100 تومان موجب کاهش قیمت طلا و سکه شد. تحلیلگران فنی عقیده دارند که بازار سکه وارد فاز نزولی شده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
هوشنگ شیشه بران در گفت وگو با ایسنا، با تحلیل وضعیت بازار طلا، اظهار کرد: از هفته گذشته همزمان با تعیین صالح آبادی به سمت ریاست بانک مرکزی و سخنان وی مبنی بر کنترل نرخ ارز، نرخ دلار روندی کاهشی یافت. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : بازار ارز امروز شاهد کاهش قیمت طلا ، قیمت سکه و قیمت دلار بود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۲۹    
اقتصاد نیوز : قیمت طلا امروز نسبت به دیروز 6 هزار و 200 تومان کاهش یافت.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۹   + ۵۲ سایت دیگر  
طلا و سکه امروز در بازار تهران با با کاهش قیمت و دلار آمریکا با افزایش مواجه شد. طلا و سکه امروز در بازار تهران با با کاهش قیمت و دلار آمریکا با افزایش مواجه شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران برنامه های ریاست جدید بانک مرکزی و برگشت به مذاکرات برجام را از عوامل موثر بر نوسانات بازار سکه و طلا خواند و از احتمال کاهش قیمت بین 2 تا 5 درصدی در بازار سکه و طلا خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۰۹    
اقتصاد نیوز : قیمت طلا امروز نسبت به دیروز 6 هزار و 200 تومان کاهش یافت.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۸:۴۹    
در بازار امروز اونس جهانی به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی بدون تغییر ماند و از طرفی قیمت دلار به مرز 27 هزار و 500 تومان رسید. کاهش نرخ ارز و کاهش تقاضا در بازار عوامل موثر کاهش قیمت طلا و سکه در بازار دیروز و امروز بودند.
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به روند نزولی بازار تاکید کرد: اگر دلار به حرکت در مسیر نزولی ادامه دهد، شاهد کاهش بیشتر قیمت طلا و سکه در روز های آینده خواهیم بود.
طلا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۱    
قیمت دلار که در هفته های گذشته افزایشی بود از دیروز یک روند کاهشی را آغاز کرده و به شکل قابل توجهی کاهش یافته است. از طرفی با سقوط قیمت دلار، سکه و طلا نیز کاهشی شدند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : قیمت طلا امروز نسبت به دیروز 3 هزار و 400 تومان افت کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۹    
بازار امروز شاهد افت قیمت طلاست و هر گرم طلا 18 عیار 1,142,800 (یک میلیون و یکصد و چهل و دو هزار و هشتصد) تومان معامله شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از کاهش قیمت طلا و سکه در بازار امروز تحت تاثیر روند نزولی اونس و دلار خبر داد و گفت: پیش بینی می شود این روند تا روز دوشنبه ادامه داشته باشد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۱۱   + ۵۵ سایت دیگر  
در نظرسنجی هفته جاری کیتکونیوز از تحلیلگران وال استریت، 14 نفر شرکت کردند که از میان آنها هشت نفر معادل 57 درصد افزایش قیمت طلا را پیش بینی کردند. پنج نفر معادل 36 درصد به کاهش قیمت طلا رای دادند و یک نفر معادل هفت درصد نظر خنثی داشت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۱:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سیگنال ایران مبنی بر احتمال شروع مذاکرات در آینده نزدیک و انتخاب رئیس کل جدید برای بانک مرکزی موجب کاهش قیمت طلا و دلار در هفته گذشته شد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۲:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
اگر روند نزولی دلار ادامه داشته باشد با توجه به نوسان اندک طلای جهانی امکان کاهش قیمت طلا و سکه در آینده نیز وجود دارد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۴:۰۹   + ۳۵ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز چهارشنبه، تحت تاثیر رشد ارزش دلار و تقویت اوراق قرضه آمریکا، پایین آمد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.4 درصد کاهش به 1753 دلار و 23 سنت رسید.
وانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
اونس جهانی و قیمت دلار در بازار امروز موجب کاهش قیمت طلا و سکه شدند اما نوسانات جزئی بود. نایب رئیس اتحادیه طلا عقیده دارد در روزهای آینده به دلیل تعطیلی ها داد و ستد بسیار کم است و نوسان قیمت ها برای بازار اهمیتی ندارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۰۹    
بازار امروز شاهد افزایش قیمت طلا 18 عیار است که هر گرم آن، 1,166,100 (یک میلیون و یکصد و شصت و شش هزار و یکصد) تومان نرخ گذاری شد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی جدید و طلا در بازار تهران با کاهش روبرو شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۸:۲۱    
بازار امروز شاهد کاهش قیمت طلا 18 عیار است که هر گرم آن، 1,162,900 (یک میلیون و یکصد و شصت و دو هزار و نهصد) تومان نرخ گذاری شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۸:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا- قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی جدید و طلا در بازار تهران با کاهش روبرو شد. به گزارش شفقنا از ایرنا، در ساعت 13 و 15 دقیقه امروز ارزش هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با کاهش 50 هزار تومانی نسبت به روز کاری گذشته به رقم 11 میلیون و 830 هزار تومان رسید و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ...
طلا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۸:۰۶    
محمد کشتی آرای گفت:این روزها به دلیل ایام سوگواری و تعطیلات پیش رو شاهد رکود در بازار بوده ایم و سطح معاملات و داد و ستدها کاهش یافته است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۴:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز قیمت انس جهانی ثابت بوده، اما نرخ ارز با کاهش همراه است که به همین علت، شاهد افت اندک قیمت ها در بازار طلا و سکه هستیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۲:۰۹    
بازار امروز شاهد کاهش قیمت طلا 18 عیار است که هر گرم آن، 1,162,900 (یک میلیون و یکصد و شصت و دو هزار و نهصد) تومان نرخ گذاری شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۲۲:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در پی کاهش قیمت طلا تحلیلگران هشدار می دهند که در صورت سقوط طلا به زیر 1700 دلار در هر اونس، ممکن است سود و زیان تسویه (واش اوت) شود.
طلا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۴    
قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه تقریبا ثابت باقی ماند و روز را بدون تغییر خاصی به پایان رساند اما با این حال بسیاری از کارشناسان انتظار کاهش قیمت طلا را در ادامه هفته دارند.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش بانکداری الکترونیک، نادر بذرافشان در مورد وضعیت بازار طلا و سکه، اظهار داشت: با توجه به ایام صفر، تقاضا در بازار روند کاهشی دارد؛ همچنین در بازاهای جهانی طی هفته گذشته نوسانات زیادی داشتیم به گونه ای که اونس جهانی 28 دلار کاهش قیمت داشت ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۶    
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران 11 میلیون و 750 هزار تومان است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
بازار امروز شاهد کاهش قیمت طلا 18 عیار است که هر گرم آن 1,141,900 (یک میلیون و یکصد و چهل و یک هزار و نهصد ) تومان نرخ گذاری شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۸    
بازار امروز شاهد کاهش قیمت طلا 18 عیار است که هر گرم آن 1,141,900 (یک میلیون و یکصد و چهل و یک هزار و نهصد ) تومان نرخ گذاری شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۵:۴۷    
قیمت طلا و نقره در معاملات روز گذشته ایالات متحده کاملا روند کاهشی در پیش گرفت که تحلیل گران آن را ناشی از کاهش ریسک گریزی در میان معامله گران و سرمایه گذاران ارزیابی کرده اند.
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: این روز ها به دلیل بهبود اوضاع اقتصادی جهان و کاهش تقاضای خرید طلا در بازار های جهانی قیمت اونس جهانی طلا با کاهش مواجه شد. بهای جهانی در بازار امروز با یک دلار افزایش به یک هزار و 755 دلار در هر اونس رسید.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۳    
به گزارش پارسینه؛ محمد کشتی آرای ، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: این روز ها به دلیل بهبود اوضاع اقتصادی جهان و کاهش تقاضای خرید طلا در بازار های جهانی قیمت اونس جهانی طلا با کاهش مواجه شد ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر قوی شدن ارزش دلار به پایین ترین حد پنج هفته اخیر نزول کرد.