شنبه ۰۴ اسفندساعت ۱۸:۵۵Feb 2019 23
 

جدیدترین‌های «کاهش قیمت طلا»

ناطقان   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۹:۰۷    
امروز در بازارهای جهانی قیمت طلا با چراغ سبز فدرال رزرو آمریکا به افزایش نرخ بهره در سال جاری، بیش از 3 دلار کاهش یافت.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۰:۵۹    
اکوفارس: برای خرید طلا هر زمان که احتیاج بود همان موقع زمان خرید طلاست چرا که ممکن است بعضی تحلیلها و پیش بینی ها مردم را به اشتباه بیندازد و اینکه ممکن است در آینده کاهش یابد کاملا غلط است.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۳:۰۵    
اتحادیه طلا و سکه رشت اعلام کرد: سکه امروز در بازار رشت گران و طلا ارزان شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰۰:۰۰    
امروز در بازارهای جهانی قیمت طلا تحت تاثیر مذاکرات تجاری چین و آمریکا افزایش یافت.
الف   ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۱:۱۶    
در نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز کارشناسان وال استریت و سرمایه گذاران نسبت به روند افزایشی طلا ابراز خوش بینی کرده و کاهش هفتگی این فلز ارزشمند را یک تصحیح قیمت قلمداد کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۵:۱۲    
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر از کوچکتر شدن حباب سکه ( تا 530 هزار تومان) با کاهش قیمت طلا در بازار های جهانی و کم شدن تقاضا در بازار خبر داد
ناطقان   ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۹:۰۲    
قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی با 2.67 دلار کاهش به 1312.65 دلار رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۷:۲۱    
عضو اتاق بازرگانی ایران و ایتالیا گفت: ارز 4200 تومانی به هیچ وجه به دست اقشار آسیب پذیر نرسید بلکه به دست رانت خواران رسید و سهم اقشار آسیب پذیر در قالب کالای قاچاق به افغانستان و عراق و دیگر کشورها می رود.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۵:۵۹    
عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر گفت: با وجود کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی، قیمت طلا و سکه در کشور افزایش یافت.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۹    
قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه تحت تاثیر رشد ارزش دلار آمریکا و بهبود ریسک پذیری سرمایه گذاران کاهش یافت و به پایین ترین حد در حدود یک هفته اخیر رسید.
برترین ها   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۴:۳۳    
خبرآنلاین: امروز نیز مانند روز گذشته بازار طلا و سکه ایران وضعیتی معکوس با بازار جهانی را تجربه کرد. اگر دیروز قیمت طلا در بازارهای جهانی نتوانست زمینه افزایش قیمت در بازار داخلی را فراهم بیاورد، امروز به رغم کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی، که در ایران گران شد. ...
بانکداران 24   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۹:۴۰    
قیمت طلا در آغاز مبادلات امروز دوشنبه تحت تاثیر افزایش ارزش دلار آمریکا قرار گرفت و با کاهش نسبی روبرو شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۶:۳۷    
به گزارش اقتصادآنلاین ، سکه بهار آزادی امروز با قیمت چهار میلیون و 50هزار تومان داد و ستد می شود. امروز بهای نیم سکه و ربع سکه به ترتیب دو میلیون و 230 و یک میلیون و 380هزار تومان است. ...
دانا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۶:۴۴    
علیرغم افزایش قیمت جهانی طلا در بازار امروز ولی به دلیل کاهش قیمت ارز در بازار آزاد، قیمت طلا و سکه سیر نزولی را در پیش گرفته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۳:۲۲    
علی رغم کاهش قیمت طلا در آخرین روز کاری بازارهای جهانی در روز جمعه، این فلز گران بها دومین هفته افزایشی متوالی را ثبت کرد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۲:۵۶    
قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز به 4 میلیون و 100 هزار تومان رسید.
ناطقان   ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۴:۳۱    
در معاملات امروز بازار جهانی فلزات گرانبها، هر اونس طلا 1318.3 دلار قیمت گذاری شد که نسبت به دیروز 2.4 دلار پایین تر بوده است.
ناطقان   ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۸:۰۶    
قیمت طلا هرچند در معاملات امروز کاهش یافت، اما رویکرد محتاطانه سرمایه گذاران بهای این فلز گران بها را بالای 1300 دلار نگه داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۲:۰۶    
قیمت طلا امروز در بازار قزوین هزار و 800 تومان کاهش یافت.
ناطقان   ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۹:۱۶    
امروز در بازارهای جهانی قیمت طلا تحت تأثیر تقویت ارزش دلار و بورس های جهانی 3.5 دلار در هر اونس کاهش یافت.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۸    
قیمت طلا روز سه شنبه تحت تاثیر رشد ارزش دلار که تقاضا برای خرید این فلز ارزشمند را محدود کرد کاهش یافت و نزدیک به پایین ترین حد خود در سه هفته اخیر ایستاد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۰:۴۲    
از اوایل هفته کاهش قیمت طلا متوقف شده و نرخ طلا سیر سعودی به خود گرفته است. این در حالی است که قیمت جهانی طلا با کاهش قیمت روبه رو شده و این سوال مطرح می شود که چرا قیمت طلا در کشور و در این هفته با افزایش قیمت مواجه شده است؟
برترین ها   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۷:۰۷    
خبرگزاری ایرنا: با وجود آنکه در آغاز هفته جدید میلادی بهای هر اونس طلا در بازارهای جهانی نزدیک سه دلار عقبگرد داشت اما در بازار تهران اغلب مسکوکات طلا تحت تاثیر رشد نرخ ارز بالاتر از قیمت دیروز به خریداران فروخته شد. ...
فرادید   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۹:۵۲    
چشم انداز نزولی وال استریت: در نظرسنجی این هفته 18 کارشناس اقتصادی وال استریت شرکت کرده اند که از این تعداد 6 نفر معادل 33 درصد به افزایش قیمت طلا و 6 نفر به کاهش قیمت طلا رای داده اند. همچنین 6 کارشناس دیگر نیز پیش بینی کردند قیمت طلا در روز های آینده تغییر چندانی نخواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۲    
قیمت طلا امروز در بازار قزوین نسبت به دو روز گذشته، 4 هزار و 400 تومان کاهش یافت.
بانکداران 24   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۰:۴۳    
قیمت طلا در پایان مبادلات هفته گذشته برای نخستین بار از اواسط دسامبر با کاهش روبرو شده است.
پول نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۷:۱۶    
تعدیل نیرو در کمپانی تسلا/ تلاش تونس برای افزایش تولید گاز طبیعی/ مطرح ترین تولیدکننده آیفون 50 هزار نفر را اخراج می کند/ ضعیف ترین رشد اقتصادی چین طی 3 دهه گذشته/...
ناطقان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۶:۲۷    
در معاملات امروز بازار جهانی فلزات گرانبها، هر اونس طلا 1285.1 دلار قیمت گذاری شد که نسبت به دیروز 6.2 دلار پایین تر بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۶    
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر: با وجود افزایش قیمت جهانی طلا، کاهش قیمت ارز سبب کاهش قیمت طلا و سکه شده است
اقتصادگردان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۸:۲۷    
نرخ مناسب 4 درصدی گواهی سپرده ارزی برای جذب نقدینگی، نرخ لحظه ای نرخ ارز در سامانه سنا نیز نرخ دلار را 11450 تومان و نرخ یورو را 13100 تومان اعلام کرد و برای روز شنبه میانگین نرخ ارز را برای دلار 11277، یورو 13054، پوند 14417، یوآن 1694، درهم 3093، لیرترکیه 2168 تومان اعلام کرده است
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۶    
تهران- ایرنا- کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی سبب شد تا بهای سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (یکشنبه) با روند کاهشی به سه میلیون و 825 هزار تومان برسد.
طلا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۸    
سایت طلا : گرچه انتشار آمارهای مثبت اشتغال آمریکا موجب کاهش قیمت طلا شده ولی تحلیلگران اقتصادی هنوز امیدوارند قیمت طلا طی روزهای آینده مجددا به سوی قیمت 1300 دلاری حمله کند.
ناطقان   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۱:۲۴    
قیمت طلا روز چهارشنبه تحت تاثیر امیدواری فزاینده بازار به پایان جنگ تجاری آمریکا و چین که ریسک پذیری سرمایه گذاران را بهبود داد، اندکی کاهش یافت.
فرارو   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۰:۴۰    
در نظرسنجی این هفته 20 تحلیلگر وال استریت شرکت کرده اند که 11 نفر، معادل 55 درصد پیش بینی کردند قیمت طلا با افزایش روبه رو می شود. برخلاف این عده، 6 کارشناس، معادل 30 درصد به کاهش قیمت طلا رای دادند و 3 نفر دیگر، معادل 15 درصد اعلام کردند قیمت طلا تغییری نخواهد داشت ...
دانا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۲:۳۲    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر مشهد گفت: با توجه به وعده بانک مرکزی مبنی بر ثبات قیمت دلار، روند کاهش قیمت طلا و سکه را شاهد هستیم.
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۶:۱۹    
در معاملات امروز بازار جهانی فلزات گرانبها هر اونس طلابا کاهش 2.6 دلاری، 1291.3 دلار قیمت گذاری شد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۳:۵۲    
هر اونس طلا امروز، 12 دی ماه به قیمت یک هزار و 288 دلار در بازارهای جهانی معامله شد که در مقایسه با نرخ روزهای گذشته، 7 دلار افزایش داشته است.
ناطقان   ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۳:۲۱    
قیمت سکه و طلا در بازار امروز با کاهش جزئی مواجه شد و به گفته رییس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر، نقره و سکه تهران، قیمت هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به سه میلیون و 630 هزار تومان رسیده است.
طلا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۰:۵۰    
سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای جهانی در نخستین روز معاملات 2019 میلادی با کاهش روبرو شده است.
طلا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۱:۲۰    
کاهش قیمت طلا و سکه در بازار تهران
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۲:۲۵    
رئیس کمیسیون طلا و جواهر: بر خلاف افزایش قیمت جهانی طلا، قیمت سکه و طلا در بازار های داخلی روند کاهشی دارد.
طلا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۱:۳۰    
کاهش قیمت طلا و سکه در بازار تهران
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۲:۴۳    
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر با بیان اینکه قیمت طلا و سکه بعد از تعطیلات سال جدید میلادی کاهش خواهد یافت، گفت: بانک مرکزی بازهم بازار ارز را تحت کنترل در می آورد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۲:۴۲    
محمد کشتی آرای در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در خصوص وضعیت بازار طلا و سکه در روز جاری اظهار داشت: قیمت اونس جهانی با کاهش قیمت نفت و کاهش ارزش سهام به بالاترین سطح در 15 ماه اخیر رسیده است؛ در بازار داخلی نیز با افزایش قیمت جهانی و همچنین افزایش قیمت ارز ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۵:۲۰    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: کاهش قیمت طلا در فصل زمستان به سیاست های جهانی باز می گردد، چنانچه قیمت هر انس طلا در بازار جهانی افزایش یابد به همان میزان قیمت طلا در بازار گران خواهد شد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۳:۴۴    
قیمت هر گرم طلا در ابتدای زمستان نسبت به ابتدای مهر ماه 112هزار تومان کاهش را نشان میدهد. ( منبع ) لینک کوتاه لینک کپی شد
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۳:۲۰    
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف در مورد تاثیر کاهش قیمت طلا و سکه بر میزان فروش طلافروشان گفت: این کاهش تاثیر زیادی بر خرید نداشته است چون همچنان قیمت طلا فراتر از قدرت خرید مصرف کنندگان است و در واقع بازار هنوز در رکود است.
صدای ایران   ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۶:۵۶    
آغاز زمستان با کاهش نسبی قیمت طلا و سکه همراه بود به شکلی که بهای هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بدون تغییر نسبت به پنجشنبه گذشته (29 آذر) سه میلیون و 410 هزار تومان فروخته می شود و قیمت طلا نیز اندکی کاهش یافت. ...
وانا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۵:۱۱    
رییس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر، نقره و سکه تهران گفت:امروز قیمت هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به 3 میلیون و 400 هزار تومان و سکه طرح قدیم به 3 میلیون و 250 هزار تومان رسیده است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۲:۲۴    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به سیاست های بانک مرکزی پیش بینی کرد در صورت تدام این روند قیمت سکه به حدود سه میلیون تومان می رسد.