سه شنبه ۲۹ خردادساعت ۰۶:۴۳Jun 2024 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاهش قیمت طلا»

55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۵:۰۳   + ۶۸ سایت دیگر  
خبر خوش برای فعالان بازار طلا و سکه: دولت در راستای حمایت از این بازار و افزایش عرضه، معافیت مالیاتی واردات طلا را تا فروردین 1404 تمدید کرد. این اقدام می تواند به کاهش قیمت طلا در بازار داخلی و رونق دوباره معاملات در این بخش منجر شود.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ویدیو/محمد کشتی آرای؛ کارشناس ارشد بازار طلا و سکه: قیمت جهانی طلا به 2319 دلار رسید که نسبت به اول هفته 26 دلار افزایش داشت.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۲۰:۱۰   + ۶۴ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از خبرانلاین، هر اونس طلا با 0.5 درصد کاهش به 2311 دلار و 50 سنت رسید. قیمت طلای آمریکا با 1.2 درصد کاهش به 2327 دلار و 20 سنت رسید.
اقتصاد آنلاین / زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۹:۱۲   + ۳۹ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا امروز چهارشنبه (12 ژوئن) تحت تاثیر تقویت دلار آمریکا کاهش یافت، زیرا سرمایه گذاران منتظر داده های کلیدی تورم ایالات متحده و پیش بینی های به روز شده نرخ بهره فدرال رزرو بودند.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۷:۴۰    
قیمت طلا و سکه در 24 خرداد 1403 با نوسان کاهشی همراه بود.
ریزش اونس جهانی طلا به کاهش قیمت طلا و سکه در بازار تهران منجر شد؛ قیمت طلا و اقلام سکه از روز جمعه تا لحظه نگارش گزارش کاهشی بود اما حباب طلا و اقلام سکه رشد کرد. وضعیت صندوق های طلا هم منفی شدند ولی ورود پول حقیقی به این صندوق ها افزایش یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۸:۴۷    
ریزش اونس جهانی طلا به کاهش قیمت طلا و سکه در بازار تهران منجر شد؛ قیمت طلا و اقلام سکه از روز جمعه تا لحظه نگارش گزارش کاهشی بود اما حباب طلا و اقلام سکه رشد کرد. وضعیت صندوق های طلا هم منفی شدند ولی ورود پول حقیقی به این صندوق ها افزایش یافت.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۲۰:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران:با وجود نوسانات جزئی، قیمت طلا و سکه در دو هفته گذشته کاهشی بوده است. این روند تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟
بازار در جریان معاملات روز گذشته شاهد کاهش محسوس قیمت طلا و بلاتکلیفی سکه بود. همچنین انتشار خبر آزادسازی منابع ارزی ایران در عراق مورد توجه معامله گران بازارها بود. اما این خبر چه سیگنالی به آنها می داد؟ آیا جناح کاهشی امروز تقویت می شود؟
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز 20 خرداد 1403 همچنان با کاهش قیمت مواجه بود اما سکه امامی نسبت به دیروز کمی افزایش قیمت داشته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۰:۱۹    
اقتصادنیوز: امروز قیمت طلا کاهشی بود و هر گرم طلا 18 عیار به 3,316,000 (سه میلیون و سیصد و شانزده هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 0.67 درصدی داشته است. قیمت سکه هم پایین آمد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ویدیو/امروز شنبه؛ 19 خرداد 1403، قیمت جهانی طلا به 2293 دلار کاهش یافت و بر همین اساس طلا و سکه در بازار داخل نیز با افت قیمت همراه شد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۶:۳۹    
بررسی میدانی بازار طلا و سکه در سبزه میدان نشان می دهد، قیمت سکه در بازار غیررسمی از ابتدای معاملات امروز 19 خرداد کاهش یافته است. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس 45 هزار و 288 تومان و در بخش حواله 42 هزار و 325 تومان کشف قیمت شد . ...
فرصت امروز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۳:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه در شروع سومین هفته خرداد با کاهش ارزش بازگشایی شد. روند نزولی بازار طلا برخلاف رشد محدود قیمت دلار اتفاق افتاد. معامله گران افت بیش از 70 دلاری طلای جهانی را دلیل روند نزولی قیمت ها در بازار طلا می دانند. ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۳:۱۶    
به گزارش آسیانیوز، امروز قیمت طلا شیب نزولی را در پیش گرفته است، قیمت سکه امامی هم به 40,600,000 (چهل میلیون و ششصد هزار) تومان رسید که نسبت به 2 روز پیش، کاهش 0.74 درصدی داشته است. بازار امروز شاهد روند صعودی قیمت دلار و کاهش قیمت طلا و سکه نسبت به دو روز گذشته است. آخرین نرخ اونس طلا ...
طلا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۴۱    
نایب رئیس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت :قیمت طلا و سکه امروز به دلیل ریزش اونس جهانی و نبود تقاضا روند کاهشی به خود گرفت.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
نادر بذرافشان گفت: امروز در بازارهای جهانی شاهد کاهش 67 دلاری قیمت اونس طلا هستیم که تقریبا کاهش چشمگیری است. بازار طلای ایران نیز تحت تاثیر این جریان قرار گرفته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
امروز قیمت طلا و سکه شیب نزولی را تجربه کرد، قیمت دلار مبادله ای هم به 45,288 (چهل و پنج هزار و دویست و هشتاد و هشت ) تومان رسید که نسبت به 2 روز پیش، افزایش 0.01 درصدی داشته است.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۰:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
امروز شنبه 19 خرداد 1403 ، قیمت طلا نسبت به دو روز گذشته همچنان روند نزولی داشته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز هر گرم طلا 18 عیار به 3,372,600 (سه میلیون و سیصد و هفتاد و دو هزار و ششصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 0.06 درصدی داشته است. قیمت سکه اما بالا رفت.
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۸:۰۳   + ۳۱ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه قیمت طلا و سکه به ثبات رسیده است از احتمال رشد قیمت ها تا پایان سال خبر داد.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۲:۴۴   + ۳۵ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز چهارشنبه (5 ژوئن) با تقویت دلار آمریکا کاهش یافت، در حالی که سرمایه گذاران بر گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده که اواخر هفته منتشر می شود، برای نشانه های بیشتر در مورد برنامه های کاهش نرخ فدرال رزرو تمرکز کردند.
تجارت امروز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۹:۵۹   + ۳۰ سایت دیگر  
کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی چه تاثیری بر قیمت طلای داخلی خواهد گذاشت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۰۹:۵۰   + ۴۰ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.18 درصد کاهش به 2323 دلار و 10 سنت رسید.
سلام نو / حیات   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۸:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت دلار مبادله ای امروز نسبت به روز گذشته افزایش داشت و به 45,748 هزار تومان رسید.
طلا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت :متاسفانه مبادلات در بازار طلا به حداقل رسیده است .
سلام نو / ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۸:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
طبق بررسی میدانی از بازار طلا و سکه، قیمت دلار آزاد امروز 58 هزار و 500 تومان قیمت گذاری شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۴:۵۶   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش همشهری آنلاین، امروز شنبه 12خرداد تا لحظه تنظیم این خبر بر اساس نرخ اعلامی شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز، قیمت طلای 18 عیار هر گرم 3 میلیون و 323 هزار، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم 37 میلیون و 315 هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز 40 میلیون و 309 هزار تومان است. ...
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۴:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
نادر بذرافشان گفت: مردم انتظار کاهش قیمت طلا را نداشته باشند زیرا قیمت ها طی یک ماه گذشته تغییر خاصی نداشته اند.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
قیمت طلای 18 عیار هر گرم 3 میلیون و 323 هزار تومان و قیمت سکه طرح جدید 40 میلیون و 309 هزار تومان اعلام شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۱:۱۷    
قیمت هر گرم طلای 18 عیار امروز با کاهش 0.77 درصدی به 3 میلیون و 343 هزار و 400 تومان رسید.
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۰۹:۴۹   + ۴۶ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.67 درصد کاهش به 2327 دلار و 33 سنت رسید.
فرصت امروز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۴:۱۳    
به گزارش فرصت امروز به نقل از دنیای اقتصاد، بازار امروز شاهد روند کاهش قیمت طلا و صعود سکه نسبت به روز گذشته است. قیمت طلا افزایش یافت و هر گرم طلا 18 عیار، امروز به 3,350,000 (سه میلیون و سیصد و پنجاه هزار ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 0.42 درصدی داشته است. ...
فرصت امروز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۸:۳۸    
به گزارش فرصت امروز به نقل از دنیای اقتصاد، قیمت طلا امروز در معاملات بازار جهانی افت را در پیش گرفته است. امروز قیمت طلا ریزش را تجربه کرده است و ارزش هر اونس به 2,336 (دو هزار و سیصد و سی و شش ) رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 0.76 درصدی داشته است.
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت طلای 18 عیار امروز به سه میلیون و 374 هزار و 600 تومان رسید که نسبت به روز گذشته 22 هزار تومان کاهش یافت.
اکونگار   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امروز در روند کاهشی بازگشایی شد. روند نزولی اونس جهانی طلا و درجا زدن قیمت دلار سکه امامی را یک بار دیگر در کانال 40 میلیونی و سکه بهار را در کانال 37 میلیونی قرار داد.
فرصت امروز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۳:۴۳    
به گزارش فرصت امروز به نقل از اقتصادنیوز، بازار امروز شاهد روند کاهش قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است. هر گرم طلا 18 عیار، امروز به 3,375,000 (سه میلیون و سیصد و هفتاد و پنج هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 0.42 درصدی داشته است. ...
فرصت امروز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از فرارو، در بازار آزاد نرخ هر گرم طلا با افزایش 9 هزار تومانی از مرز سه میلیون و 400 عبور کرد، اما صراف ها هر قطعه سکه امامی را 41 میلیون و 52 هزار تومان فروختند که به معنی کاهش 85 هزار تومانی است. ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار طلا می گوید: با توجه به ثبات اقتصادی و سیاسی چه در حوزه بین المللی و چه در حوزه داخلی، اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به نظر می رسد قیمت ها در بازار طلا و سکه حداقل تا 4-5 روز آینده تغییری نداشته باشد و اگر هم تغییری داشته باشد بسیار جزئی خواهد بود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
بعد از کاهش قیمت طلا و سکه و رسیدن آن به سطوح حمایتی در بازار شنبه، قیمت دلار هم در پشت خط نزولی شد. بازار ارز و سکه بعد از کاهش روز شنبه، در روز بعد از سطوح پایینی حمایت شد و برگشت.
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
حرکت آرام قیمت طلا به سمت منطقه شیرین 3 میلیون و 100 هزار تومان می تواند تقاضا هایی را وارد بازار کرده تا به این ترتیب افراد سرمایه خود را از رشدی که عموم اقتصاددانان در نیمه دوم سال پیش بینی می کنند، در امان نگه دارند ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۸:۰۸   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از گمرک، طبق بخشنامه جدید گمرک، واردات شمش طلا تا اطلاع ثانوی مشمول مالیات علی الحساب موضوع قانون مالیات های مستقیم نمی شود. همچنین واردات انواع شمش طلا همچنان از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف است. بیشتر بخوانید 4.6 تن شمش طلا وارد کشور شد ...
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به ثبات نسبی قیمت ها در روزهای اخیر، احتمال کاهش بیشتر قیمت طلا و سکه را در مقطع فعلی بسیار پایین دانست.
صنعت مالی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار صنعت مالی، قیمت طلا و آبشده یکشنبه 6 خرداد 1403 به شرح زیر است. قیمت طلا و آبشده | یکشنبه 6 خرداد 1403 قیمت طلا و آبشده | یکشنبه 6 خرداد 1403 ⭕️ قیمت طلای 18 عیار قیمت لحظه ای : 32,783,000 ریال بیشترین : 32,875,000 ریال کمترین : 32,455,000 ریال ...
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۲    
کشتی آرای با اشاره به کاهش 130 هزار تومانی طلای 18 عیار، گفت: هفته قبل هر مثقال طلا 14 میلیون و 600 هزار بود که دیروز 14 میلیون و 100 هزار تومان شده است. هر گرم طلای 18 عیار نیز دیروز 3 میلیون و 250 هزار تومان قیمت خورده است.
قیمت طلا و سکه نسبت به هفته گذشته با کاهش محسوس همراه شده است؛کشتی آرای فعال بازار طلا و جواهر می گوید: بعد از سانحه بالگرد رییس جمهور، اطمینان به مردم درباره عدم اخلال در امور کشور، باعث آرامش در بازار شد.
حادثه 24   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۲:۴۳   + ۷۷ سایت دیگر  
حادثه 24 - بیست ونهمین حراج شمش طلا درحالی بناست فردا در مرکز مبادله برگزار شود که طی 28 جلسه حراج که تا کنون برگزار شده مجموعا 4.4 تن طلای با عیار 995 در هزار معامله شده است. ...