پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۰۸:۰۲Oct 2020 22

جدیدترین‌های «آیت الله طالقانی»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از تکمیل تخت های ICU بیمارستان آیت الله طالقانی آبادان خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۲۹    
کارگاه آموزشی کاهش و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در دبیرستان پسرانه آیت الله طالقانی منطقه عشایری شهرک مامور برگزار شد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۵۵    
از نظر مبارزه همیشه می گفت: باید آن قدر مردم مبارزه کنند تا همه آمادگی پیدا کنند، و دیگر شکست نخورند و بتوانند روی پای خودشان بایستند ، حتی این اواخر هم همین صحبت بود بچه ها می آمدند می گفتند کودتا می شود می گفت: باشد، آن قدر باید این ها – مردم – زیر و رو شوند تا آماده شوند ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۵    
جمهوری اسلامی 28 مهر 1359 میلیونها نفر در سراسر ایران در مراسم بزرگداشت آیت الله طالقانی شرکت کردند . تیتر و خبر اول جمهوری اسلامی به برگزاری مراسم چهلمین روز درگذشت آیت الله طالقانی و سخنرانی ها در این خصوص اختصاص یافت ...
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۱    
شهر بیست/ پروژه شهیدان برقعی یکی از پروژه های مهم منطقه یک شهر قم محسوب می شود که از خیابان انقلاب تا خیابان آیت الله طالقانی را دربرمی گیرد؛ قمی ها، این خیابان را با نام مشهورش یعنی سجادیه می شناسند.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۴    
به گزارش کرج رسا، دکتر حسین عسکری البرز پژوه مشهور ضمن انتشار این عکس در یادداشتی نوشت: عکس تاریخی و کمتر دیده شده فوق متعلق است به سال 1338 خورشیدی در شهر قاهره پایتخت مصر ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: تمام تخت های آی سی یو بیمارستان آیت الله طالقانی آبادان به بیماران کرونایی اختصاص یافته و اگر این روند تصاعدی ادامه داشته باشد، باید مانند پیک قبلی از بیمارستان 17 شهریور و بیمارستان امام خمینی کمک بگیریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
هوشان شریعتی گفت: 95درصد ظرفیت تخت های بخش آی سی یو بیمارستان طالقانی آبادان از بیماران کووید 19 پر شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۴    
حجت الاسلام حسین زاده از برپایی موکب نوجوانان کانون آیت الله طالقانی در ایام دهه آخر ماه صفر خبر داد.
رسالت نبوی در اندیشه ٔ آیت الله طالقانی در سومین شب سوره، فصل محمد رسول الله بررسی می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۲۷    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم، ستاد مصاحبه آموزش و پرورش استان قم از مدارک مورد نیاز معاینات پزشکی، مصاحبه اختصاصی، جدول زمان بندی حضور داوطلبان و سایر موارد لازم در مصاحبه خبر داد. اطلاعیه شماره 2 ستاد مصاحبه استان قم ...
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۵:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا و بستری 155نفر در بیمارستان آیت الله طالقانی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: اکنون 155 بیمار کرونایی در بیمارستان آیت الله طالقانی آبادان بستری هستند و مردم دقت کننده تعداد ترخیص شده ها از بیمارستان بسیار کمتر از تعداد موارد جدید ابتلا است و این به معنای یک هشدار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا و بستری 155نفر در بیمارستان آیت الله طالقانی این شهرستان خبرداد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه همدلی: مسئله حجاب در جمهوری اسلامی از موضوعی فقهی به مسئله ای حکومتی و به چالشی میان حکومت و بخشی از مردم تبدیل شده است که هرازچندگاهی به فضای عمومی و رسانه ای نیز کشیده می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از افزایش شمار مبتلا به ویروس کرونا و بستری 118 بیمار در بیمارستان آیت الله طالقانی این شهرستان خبرداد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 12 تهران در اعلام برنامه های هفته تهران امسال، از نهایی شدن تصمیم تبدیل منزل آیت الله طالقانی به خانه موزه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا و تکمیل ظرفیت بیمارستان آیت الله طالقانی این شهرستان خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
افکار و اندیشه های آیت الله سید محمود طالقانی توسط دبیرکل جمعیت فداییان اسلام در برنامه مصیر شبکه چهار سیما بررسی می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل جمعیت فدائیان اسلام امشب با حضور در برنامه مصیر شبکه چهار سیما، افکار و اندیشه های آیت الله سید محمود طالقانی را بررسی می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه تلویزیونی مصیر که در گفت و گوهای علمی و شخصیت محور خود، اندیشه متفکران انقلاب اسلامی را نقد می کند ...
به مناسبت فرار سیدن پنجم مهرماه، سالروز شکست حصر آبادان، یکی از جانبازان دفاع مقدس، پرچم جمهوری اسلامی ایران را به یکی از مدافعان سلامت این شهر تقدیم کرد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۰    
اعضای کانون فرهنگی هنری نورالطّریق و پایگاه رهروان شهدا مسجد آیت الله طالقانی تبریز، غرفه ای در پارک شمیم پایداری تبریز برپا کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
شهردار ماهشهر گفت: فاز دوم عملیات ساماندهی و احداث 600 متر کانال دفع آب های سطحی حاشیه شهرک آیت الله طالقانی آغاز شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
شکرالله سلمان زاده گفت: 28 بیمار با وضعیت حاد تنفسی در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان آیت الله طالقانی آبادان تحت نظر هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۵۳    
حجت الاسلام حسین زاده از برگزاری همایش سه ساله های حسینی در مسجد الله کوی بیمه به همت بچه های کانون آیت الله طالقانی در شب شهادت حضرت رقیه(س) خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
بیست و هفتمین قسمت از فصل جدید از برنامه ی تلویزیونی مصیر کاری از گروه اجتماعی شبکه چهار سیما، یک شنبه 30 شهریورماه با موضوع اندیشه سیاسی آیت الله سید محمود طالقانی با اجرای عطاالله بیگدلی روی آنتن رفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۳۱    
شکرالله سلمان زاده از افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا و بستری 120 نفر در بیمارستان آیت الله طالقانی این شهرستان خبرداد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
اندیشه و سیره آیت الله طالقانی در برنامه امشب مصیر شبکه چهار سیما بررسی می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه تلویزیونی مصیر بررسی اندیشه متفکران انقلاب اسلامی را موضوع گفت و گوهای علمی و شخصیت محور خود قرار داده است، از این رو، این بار به اندیشه و سیره آیت الله طالقانی می پردازد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از بستری 120 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان آیت الله طالقانی آبادان خبر داد.
مثلث   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
فرزند آیت الله طالقانی گفت: چون می داند روحانی چند ماه دیگر می رود و یکی از اصولگراها رئیس دولت می شود، با بیان چنین حرف هایی می خواهد در دولت بماند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۳    
رییس بخش روانپزشکی بیمارستان آیت الله طالقانی ضمن تشریح علایم و نشانه های بروز آلزایمر و تاکید بر نقش آموزش و اطلاع رسانی در ارتقای آگاهی افراد جامعه نسبت به این بیماری شایع دوران سالمندی ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سلمان زاده از افزایش شمار مبتلایان به کرونا در جنوب غرب خوزستان خبر داد و گفت: اکنون 128 بیمار مبتلا به کووید 19 در بیمارستان آیت الله طالقانی آبادان بستری هستند و 28 نفر نیز در بخش مراقبت های ویژه با وضعیت بد حالی کامل به سر می برند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۷:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس بخش روانپزشکی بیمارستان آیت الله طالقانی ضمن تشریح علایم و نشانه های بروز آلزایمر و تاکید بر نقش آموزش و اطلاع رسانی در ارتقای آگاهی افراد جامعه نسبت به این بیماری شایع دوران سالمندی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: فاز توسعه بیمارستان های امام خمینی (ره)، آیت الله طالقانی و آیت الله مطهری ارومیه در آینده نزدیک با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری می رسد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۲:۱۰    
جامعه سلامت کرمانشاه پس از پیام رحمانی پرستار بیمارستان امام رضا(ع)، عذرا ابراهیمی کمک پرستار بیمارستان آیت الله طالقانی نیز در راه دفاع از سلامت مردم تقدیم کرد.
برترین ها / پرسش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۷:۴۳   + ۳۶ سایت دیگر  
علی مطهری در روزنامه اعتماد نوشت: در خبرها آمده بود که هیات تطبیق فرمانداری تهران با پیشنهاد نام گذاری یکی از خیابان های تهران به نام مهندس بازرگان از طرف شورای شهر تهران مخالفت کرده و ایشان را در ردیف شخصیت های انقلاب نپذیرفته است ...
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به کاهش رعایت پروتکل های بهداشتی در جنوب غرب خوزستان و وضعیت قرمز آبادان گفت: در حال حاضر 120 بیمار در بیمارستان آیت الله طالقانی آبادان بستری هستند و تخت های ICU این بیمارستان تکمیل شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۷:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- جامعه سلامت کرمانشاه در 24 ساعت گذشته 2 تن از مدافعان سلامت خود را در راه خدمت به مردم تقدیم کرد و پس از پیام رحمانی پرستار بیمارستان امام رضا(ع)، عذرا ابراهیمی کمک پرستار بیمارستان آیت الله طالقانی نیز جان خود را در راه دفاع از سلامت مردم تقدیم کرد.
جهانی پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۹:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران به همراه شهردار قلب طهران در آستانه سالروز شهادت آیت الله طالقانی، اولین امام جمعه تهران از خانه ایشان در منطقه 12 دیدار کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۷:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از انجام موفقیت آمیز یک عمل پیوند کبد در بیمارستان آیت الله طالقانی خبر داد و گفت: به علت شیوع بیماری کرونا در کشور، انجام عمل جراحی پیوند با شرایط و تمهیدات خاصی انجام می شود.
برترین ها / افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: محمد صادق پهلوان زاده درباره تعویق در تولید سریال ابوذر زمان با محور آیت الله طالقانی که قرار بود در سیمای مرکز استان البرز به تولید برسد، توضیحاتی ارائه کرد. ...
خبر روز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
متهم دستگیر شده در تحقیقات اولیه پلیسی به تیراندازی درب منزل اعتراف نمود و تلاش جهت کشف سلاح به کار رفته در تیراندازی ادامه دارد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۵۱    
عصر ایکنای بیست و دوم شهریورماه، به درگذشت آیت الله صانعی، از دست ندادن فرصت رفع عمده ترین مشکلات رویدادهای قرآنی، سنت فکری و اخلاقی طالقانی نیاز امروز جامعه در بیان احسان شریعتی، گزارشی از موقوفه ای با قدمتی حدود چهار قرن و توجه به مفاهیم رحمت و نعمت در مقابله با کرونا پرداخته است.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله طالقانی در نخستین ساعات سحرگاه نوزدهم شهریور سال 1358 پس از سال ها تلاش خستگی ناپذیر، فعالیت سیاسی و مبارزه با رژیم پهلوی دارفانی را وداع گفت و در میان اندوه هزاران نفر از مردم تهران تشییع و به دیدار معبودش شتافت. ...
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به افزایش دو برابری مبتلایان به کرونا نسبت به 2 هفته گذشته گفت:در حال حاضر نیز بیش از 80 درصد ظرفیت تخت های ICU و 60 درصد تخت های عادی ویژه بیماران کرونا در بیمارستان آیت الله طالقانی آبادان تکمیل شده است. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۲۷    
روزنامه کیهان – 22 شهریور 1358 علی رغم اینکه چند روز از درگذشت ایت الله طالقانی می گذشت اما همچنان بخش زیادی از مطالب اصلی روزنامه درباره وی بود. کیهان با انتشار عکسی از دوره زندان این مبارز بزرگ در صفحه اولف خبر داد که 5 صفحه از روزنامه را به گزارش های اختصاصی از محاکمه و زندان آیت الله طالقانی ...
پرسش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۷:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
نایینی و طالقانی تفسیری از آزادی ارائه می دهند به این معنا که آزادی یعنی رهایی از قید عبودیت و بندگی مستبدین و مساوات یعنی تساوی انسان ها در برابر قانون و همان خواست های توحید و قسطی است که در اسلام و قرآن و سنت آمده است و بنابراین مؤید این برداشت از مثلا مفهوم ملیت.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۶    
پنجشنبه ای که گذشت را می توان روزی با عنوان تصمیم گیری درباره خانه موزه شدن محل سکونت شخصیت های برجسته فرهنگی، علمی و دینی کشور در تهران دانست؛ از موزه شدن خانه آیت الله طالقانی گرفته تا تبدیل خانه پروفسور حسابی به مرکز نوآوری شهری. ...
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۷    
ایت رهبر انقلاب در توئیتی نوشت: آقای طالقانی واقعاً سزاوار و شایسته ی این است که از ایشان تجلیل بشود و احترام بشود؛ نباید نام و خصوصیّات ایشان فراموش شود. ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فیلم مربوط است به 4 سال پیش و یکی از دیدارهای ستاد بزرگداشت آیت الله طالقانی با رهبری. تقریبا از سال هفتاد و نه بود که با جناب سید مهدی طالقانی فرزند آیت الله، هم پیمان شدیم که جنبه های مغفول اندیشه و عمل وی را بنمایانیم و این شخصیت را، از حصار تبلیغاتِ گروه های بی هنر سیاسی، رهایی بخشیم.