دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۹:۱۲May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه خوارزمی»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۲    
تفاهم نامه همکاری علمی، آموزشی، پژوهشی و اجرایی بین پژوهشکده کاربردی بلایای طبیعی و مدیریت ریسک دانشگاه خوارزمی و سازمان مدیریت بحران کشور به امضا رسید.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۳۹    
سپهرغرب، گروه اجتماعی - عطیه صفی زاده: عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی با بیان اینکه شیوع و پیدایش بیماری کرونا از همان ابتدای زندگی اجتماعی مردم در ابعاد و حوزه های مختلف تحت تأثیر قرارداد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۶    
کانون فیلم و عکس دانشگاه خوارزمی به مناسبت هفته خوابگاه های دانشجویی، مسابقه عکاسی زندگی خوابگاهی را برگزار می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۰:۳۳    
حسین سراج زاده/ عضو هیات علمی جامعه شناسی دانشگاه خوارزمی مرور آمار، اطلاعات و یافته های پژوهش های پیشین نشان از آن دارد که در طول دوره مورد مطالعه یعنی 1388 تا 1395 نرخ جرائم مختلف همواره رو به افزایش بوده است ...
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت : تشکیل کمیته ای ملی برای استمرار آموزش ها در حوزه های مدیریت بحران و بازسازی با هدف ارتقا تاب آوری کشور در مقابله با حوادث طبیعی از برون دادهای این تفاهم نامه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه خوارزمی امسال ترم تابستان را به صورت مجازی برای دانشجویان کارشناسی سراسر کشور برگزار می کند و ثبت نام مقدماتی از 17 خرداد آغاز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۶    
بیوانفورماتیک دانشگاه خوارزمی با همکاری انجمن علوم گیاهی، انجمن بیوتکنولوژی و زیست فن، کارگاه آموزش مقدماتی داکینگ مولکولی و کاربرد آن در طراحی دارو را برگزار می کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شقاقی شهری رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه خوارزمی می گوید: در صورت رفع تحریم ها احتمالا دلار در محدود 20 هزار تومان به تعادل برسد و بازار سرمایه روند بهتری داشته باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۵    
شماره هفتم نشریه انجمن علمی-دانشجویی مددکاری اجتماعی به همت دانشگاه خوارزمی منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۰    
اتحادیه انجمن های علوم کشاورزی با همکاری انجمن علوم گیاهی دانشگاه خوارزمی و سایر اتحادیه ها و انجمن های منتخب کشوری، سلسله وبینارهای تخصصی کارآفرینی و فرصت های ویژه شغلی در حوزه های زیست شناسی، زیست پزشکی و علوم کشاورزی را برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه خوارزمی گفت: طرح پیشنهادی استقرار دانشکده ها در یک مکان، به هیأت امنای دانشگاه خوارزمی ارائه شد و به تصویب رسید و به زودی فاز عملیاتی آن آغاز خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۲۰    
کانون بینش مطهر دانشگاه خوارزمی به مناسبت شهادت شهید مطهری، مسابقه کتابخوانی بینش مطهر را برگزار می کند.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۰:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا به نقل از روابط عمومی استانداری البرز، شهبازی در مراسم تجلیل از اساتید پیش کسوت دانشگاه خوارزمی که روز شنبه در محل دانشگاه خوارزمی برگزار شد، افزود: اساتید پیش کسوت و بازنشسته دانشگاه سرمایه ها و گنجینه های ارزشمندی برای کشور و بویژه دانشجویان محسوب می شوند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۲۵    
انجمن علمی علوم جانوری دانشگاه خوارزمی با همکاری انجمن های علمی حوزه زیستی سراسر کشور، دوره آموزشی ساخت محصولات آرایشی گیاهی را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۶    
انجمن علمی علوم گیاهی دانشگاه خوارزمی با همکاری مرکز کارآفرینی و معاونت فرهنگی، دوره مهارت ایده پردازی و ارزیابی ایده ها را برگزار می کند.
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۰:۴۷    
کارگاه کار عملی در مددکاری اجتماعی برگزار شد در مورخ شانزدهم اردیبهشت ماه سال جاری کارگاه وبیناری [کار عملی در مددکاری اجتماعی با محوریت کسب و کارهای نوین در حوزه عملیاتی مددکاری اجتماعی] به همت انجمن علمی دانشجویی مددکاری اجتماعی دانشگاه خوارزمی برگزار شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۲۱    
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خوارزمی دوره رسانه ای با عنوان افسران جوان جبهه جنگ نرم را از 17 تا 20 اردیبهشت برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۰۱    
انجمن علمی دانشجویی روانشناسی دانشگاه خوارزمی و انجمن علمی دانشجویی علوم تربیتی دانشگاه فردوسی به مناسبت هفته سرآمدی آموزش، کارگاه آموزشی بازی درمانی CPRT را برگزار می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۳۳    
اتحادیه انجمن های علوم کشاورزی با همکاری انجمن علوم گیاهی دانشگاه خوارزمی و سایر اتحادیه ها و انجمن های منتخب کشوری، وبینار کارآفرینی و فرصت های ویژه شغلی را برگزار می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۳۵    
نخستین شماره نشریه ریاضی بیکران به صاحب امتیازی انجمن علمی دانشجویی ریاضی دانشگاه خوارزمی منتشر شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، دکتر یحیی قائدی رئیس انجمن فلسفه و دانشیار فلسفه تعلیم و تربیت دانشگاه خوارزمی با برنامه گفتگوی فرهنگی در مورد جایگاه و شأن معلم در جامعه اسلامی به صورت تلفنی مصاحبه کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۰۳    
معاون فرهنگی دانشگاه خوارزمی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و دور ماندن دانشجویان از دانشگاه هیچ برنامه ای برای شب های قدر نداریم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۲    
دبیر انجمن علمی دانشجویی روانشناسی دانشگاه خوارزمی گفت: نقش انجمن ها در تولید علم را نمی توان نادیده گرفت. شاید دانشجویان با سرکلاس رفتن تئوری های لازم رشته خود را بیاموزند اما برنامه های انجمن های علمی در راستای تثبیت آن تئوری ها است.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۶:۰۲    
افسانه کامران عضو هیئت علمی گروه چندرسانه ای دانشکده هنر و معماری دانشگاه خوارزمی در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ...
ایستا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز: اگر از خطراتی که اقتصاد ایران را در 10سال آینده تهدید می کند آگاه بودیم جور دیگری می اندیشیدیم. این جمله ای است که وحید شقاقی شهری استاد اقتصاد دانشگاه خوارزمی درباره آینده قیمت دلار و اقتصاد ایران می گوید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
دانشگاه خوارزمی اعلام کرد: با توجه به ادامه وضعیت قرمز شهرهای تهران و کرج محدودیت و تعطیلی ها در این دانشگاه تا 17 اردیبهشت تمدید شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حسین ربیعی، استادیار دانشگاه خوارزمی با حضور در استودیوی برنامه "گفتگوی ویژه" در رابطه با سیستم امنیتی "خلیج فارس" و ارتباط سنجی میان این خلیج استراتژیک و جمهوری اسلامی اظهار کرد: خلیج فارس موقعیت جغرافیایی بسیار ویژه در جهان دارد که با نگاهی به نقشه جهان و منطقه ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۷:۳۲    
کانون بینش مطهر دانشگاه خوارزمی به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام، مسابقه یادگار آفتاب را برگزار می کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی از پول پاشی دولت برای بورس انتقاد کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام الکترونیکی برای شرکت در مرحله پذیرش بدون آزمون در مقطع دکتری دانشگاه خوارزمی تا 4 خرداد ماه 1400 ادامه دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عملکرد ضعیف قطب های علمی در کشور موجب شد تا با بهلول علیجانی، مدیر قطب علمی منحل شده دانشگاه خوارزمی به گفتگو بپردازیم و از چالش هایی که قطب های علمی با آن رو به رو بوده اند، آگاه شویم.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۳:۴۵    
معاون آموزشی دانشگاه خوارزمی درباره نحوه برگزاری دروس عملی توضیحاتی را ارائه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
استادیار دانشگاه خوارزمی با انجام یک مطالعه ضرورت و چگونگی تغییر برنامه های درسی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی را مورد بررسی قرار داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۱۷    
ویژه برنامه کریم اهل بیت به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع) از سوی کانون قرآن و عترت دانشگاه خوارزمی برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
استاد دانشگاه خوارزمی با بیان اینکه مشکلات مردم ناشی از ضعف تدبیر و ناکارآمدی برخی مسئولان است، گفت: مانع زدایی ها و پشتیبانی از تولید از طریق حکمروایی خوب و توسعه درونزا، موجب خنثی سازی تحریم ها می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
محمدحسین عبداللهی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خوارزمی درباره مرخصی تحصیلی دانشجویان در دوران کرونا اظهار کرد: در حال حاضر هیچ مرخصی تحصیلی برای دانشجویان مگر در موارد خاص و ضروری وجود ندارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۸:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی پیشنهاد داد: با توجه به شمار زیاد افراد فاقد مسکن، بهتر است مالیاتی که از خانه های بدون سکنه و مازاد بر حد متعارف اخذ می شود، با قانون مجلس شورای اسلامی و همراه با ضمانت اجرایی لازم به صندوق ملی مسکن واریز و صرف ساخت مسکن برای این افراد شود.
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۲۲:۳۴    
انجمن علمی دانشجویی مددکاری اجتماعی دانشگاه خوارزمی برگزار میکند: کارگاه کار عملی در مددکاری اجتماعی با محوریت کسب و کار های نوین در حوزه عملیاتی مددکاری اجتماعی مدرس: دکتر جواد طلسچی یکتا پنجشنبه 9 ام اردیبهشت ماه زمان: 10 تا 11:30 و 12:30 تا 14 همراه با اعطای گواهی معتبر ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۲:۱۲    
به گزارش مشرق، سیدمحمدهادی سبحانیان، استاد دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی طی توییتی نوشت: دوگانه سازی از تحریم و عدم تحریم، آدرس غلط دادن است. کسی حامی تداوم تحریم نیست. دوگانه اصلی بر سر توان مدیریت و داشتن اراده برای اصلاح امور در مقابل تمایل به حفظ وضع موجود است! ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
محمدحسین عبداللهی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خوارزمی در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره شیوه مصاحبه و پذیرش دانشجویان دکتری اظهار کرد ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: حید شقاقیاقتصاددان و عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی در پاسخ به این سوال که دولت آینده برای بهبود شرایط اقتصادیِ کارگران چه برنامه ای باید داشته باشد ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۷    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه خوارزمی گفت: درباره بودجه دانشگاه ها و مراکز آموزشی باید تجدید نظر صورت بگیرد و بودجه فرهنگی دانشگاه ها باید در راس امور باشد.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۵    
ندری مدرس دانشگاه امام صادق ،شکیبایی مدرس دانشگاه کرمان ، شقاقی شهری مدرس دانشکده اقتصاد دانشگاه خوارزمی و علیپور عضو کمیسیون اقتصادی مجلس امشب با حضور در برنامه چشم انداز به بررسی مهار تورم به عنوان مطالبه ملی پرداختند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۱    
انجمن علمی فیزیک دانشگاه خوارزمی، کارگاه آموزشی لاتک Latex برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۰    
مسابقه کتاب خوانی چند ورق فرهنگی به همت کانون همیاران سلامت روان و بینش مطهر دانشگاه خوارزمی برگزار می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه خوارزمی با بیان اینکه 70 درصد بودجه کشور، صرف شرکت های دولتی زیان ده و غیر شفاف می شود، گفت: با توجه به سیاست ها اقتصادی دولت و اقدامات انجام شده رکود اقتصادی امسال هم ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه خوارزمی گفت: حذف کنکور دکتری خلاف عدالت است، در حقیقت حذف آزمون دکتری باعث می شود تا یک مقداری روابط در سنجش و پذیرش دانشجویان حاکم شود و این موضوع ناعدالتی در جذب دانشجو را به وجود می آورد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
معاونت آموزشی دانشگاه خوارزمی آخرین مهلت ثبت نمرات معرفی به استاد دانشجویان مقطع کارشناسی این دانشگاه برای نیم سال جاری و نیم سال تابستان را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۱۹    
شماره چهاردهم نشریه دانشجویی اشاره گر ؛ فصلنامه علمی تخصصی انجمن علمی مهندسی کامپیوتر دانشگاه خوارزمی منتشر شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
عباس خندان استادیار اقتصاد دانشگاه خوارزمی مرکز آمار ایران در تازه ترین گزارش خود از طرح آمارگیری نیروی کار در پاییز 1399 نرخ بیکاری را 4/ 9 درصد از کل جمعیت فعال کشور اعلام کرده است ...