پنجشنبه ۱۴ مردادساعت ۱۶:۴۸Aug 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه خوارزمی»

رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی سیاسی رادیو گفت وگو با موضوع تبیین و بررسی شاخص های حقوق بشر اسلامی و با حضور دکتر مهدی رحمانی، عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی به روی آنتن رفت. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۸:۲۲    
عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی با اشاره به ضرورت عادی سازی وضعیت ایران در محیط بین المللی گفت: در چنین فضایی دولت سیزدهم باید مسئله رفع تحریم ها را جدی بگیرد و خط قرمز خود را در حوزه سیاست خارجی عدم شکل گیری اجماع بین المللی مجدد علیه ایران قرار دهد تا در ادامه بتواند مسئله تعاملات و ارتباطات بین ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۲۹    
شفقنا- امیر لله گانی دانشجوی دکتری تخصصی روانشناسی سلامت دانشگاه خوارزمی در نوشتاری با عنوان نقش معنویت در سازگاری با بیماری های مزمن آورده است: هر روزه با حجم زیادی از اخبار و اطلاعات در مورد بیماریهای قلبی و عروقی، کلیوی، عصبی و روانی، تالاسمی، فشار خون بالا، آسم، کوری، سرطان، دیابت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۶:۱۷    
شماره دوم گاهنامه بانو به همت دانشگاه خوارزمی منتشر شد.
الف   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۵۵    
نشست هم اندیشی بحران نیروی انسانی در ایران با نگاهی به موانع و چالش های نیروی انسانی در بازار کار ایران به میزبانی ایران تلنت برگزار شد و جمعی از اهالی صنعت، دانشگاه ها و شرکت های معتبر ضمن گفت وگو پیرامون این موضوع راه کارهایی را برای برون رفت از این معضل ارائه کردند. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۶:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
دانشگاه خوارزمی و مرکز آمار ایران به منظور توسعه فرآیندهای آماری با استفاده از ظرفیت های علمی موجود در دانشگاه تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۰:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا: میترا گلچین، مدرس زبان و ادبیات فارسی دانشگاه تهران بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت. بهادر باقری، معاون گسترش زبان فارسی و ایران شناسی در دانشگاه ها و مراکز علمی خارج از کشور در وزارت علوم و عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی با اعلام این خبر نوشته است: گلچین کرونا امروز دکتر میترا گلچین، دوست ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۷:۵۱    
تهران- ایرنا- کتاب کلانتر؛ مقام و منصب آن از صفویه تا قاجار نوشته علی اصغر رجبی عضو هیأت علمی دانشگاه خوارزمی توسط نشر آیندگان منتشر و در 1400 خورشیدی روانه بازار شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدرسین پرس : دکتر مراد کاویانی مدرس جغرافیای سیاسی دانشگاه خوارزمی درباره بحران آب در ایران هشدار داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه خوارزمی و معاونت حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری منعقد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۸    
انجمن علمی بیوانفورماتیک، انجمن علوم کامپیوتر دانشگاه خوارزمی و زیست فن، وبینار آموزش زیست شناسی مقدماتی برای بیوانفورماتیک را برگزار می کند.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عزیزالله حبیبی رئیس دانشگاه خوارزمی در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره خبر منتشر شده بر مبنای واکسیناسیون افراد بالای 60 سال اظهار کرد: در حال حاضر برای واکسیناسیون اساتید بالای 60 هیچ اطلاعیه ای به دانشگاه ها ابلاغ نشده است. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۵۳    
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خوارزمی گفت: صدور محرمانه برخی مجوزها برای انتقال آب، در ایجاد بحران کم آبی خوزستان تاثیرگذار است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۵۵    
جشن وارث غدیر از سوی کانون قرآن و عترت دانشگاه خوارزمی با همکاری کانون مهدویت این دانشگاه برگزار می شود.
دانشگاه خوارزمی اعلام کرد: از فردا به مدت دو روز واکسیناسیون کارکنان و اعضای هیات علمی گروه سنی بالای 60 سال دانشگاه آغاز می شود.
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاور مرکز پژوهش های مجلس با تاکید بر اینکه هیچ منابعی برای تامین افزایش های اخیر حقوق کارکنان دولت وجود ندارد و از محل پایه پولی، این منابع قرار است تامین شود، گفت: اگر این مسیر را ادامه دهیم فشار مضاعفش بر طبقات محروم می آید و ممکن است کشور را با تورم های بسیار بالایی مواجه کند.
دکتر محمدتقی نظرپور، معاون اداری و مالی و مدیریت منابع وزارت علوم در آیین بهره برداری از پروژه های عمرانی و رفاهی دانشگاه خوارزمی گفت: 850 پروژه عمرانی به همت دولت تدبیر و امید در مراکز آموزش عالی کشور اجرایی و به بهره برداری رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۵۶    
کرج _ ایرنا _ تقی نظرپور معاون وزیر عوم ، تحقیقات و فناوری روز سه شنبه در آئین بهره برداری از تعدادی طرح خدماتی و رفاهی در دانشگاه خوارزمی گفت: 850 پروژه عمرانی و رفاهی به همت دولت تدبیر و امید در مراکز آموزش عالی کشور اجرایی و به بهره برداری رسیده است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۴۷    
خانه کتاب و ادبیات ایران، ضایعه درگذشت کامران احمدگلی، مترجم، استاد زبان و ادبیات انگلیسی و عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی را تسلیت گفت.
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بهادر باقری که هنوز منتظر است تا تقدیرنامه کتاب مشترک شان را به دست کامران احمدگلی برساند، حالا در سوگ رفتن او از کارهای ناتمام شان می نویسد. ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
خانه کتاب و ادبیات ایران، ضایعه درگذشت کامران احمدگلی، مترجم، استاد زبان و ادبیات انگلیسی و عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
کامران احمدگلی، مترجم، استاد زبان و ادبیات انگلیسی و عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز دکتر کامران احمدگلی عضو هیئت علمی گروه زبان های خارجی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه خوارزمی روز یکشنبه 27 تیرماه درگذشت.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- با برآمدن امارت اسلامی و افول غم بار جمهوری اسلامی در افغانستان، شفقنا گفت وگویی با دکتر قدیر نصری استاد دانشگاه خوارزمی و رییس پژوهشکده مطالعات استراتژیک خاورمیانه ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دانشیار روابط بین الملل دانشگاه خوارزمی گفت: در حال حاضر به خاطر محبوبیت تفکر طالبان در بخش عمده ای از افغانستان که اکثراً کم سواد یا بی سواد هستند، طالبان موفق شده بیشتر خاک افغانستان را به اشغال خود درآورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون مالی و اداری دانشگاه خوارزمی از اختصاص 3 درصد سهمیه به افراد معلول در آزمون استخدام پیمانی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه انجمن های علوم کشاورزی با همکاری انجمن علوم گیاهی دانشگاه خوارزمی و سایر اتحادیه ها و انجمن های منتخب کشوری،نشست چهارم از دومین دوره سلسله وبینارهای تخصصی کارآفرینی و فرصت های ویژه شغلی در حوزه های زیست شناسی، زیست پزشکی و علوم کشاورزی را برگزار می کند.
رئیس دانشگاه خوارزمی در مورد طرح همسان سازی اعضای هیئت علمی دانشگاه گفت: این همسان سازی با رعایت سقف تعیین شده صورت گرفته است.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد دلنواز مدیر خدمات آموزشی دانشگاه خوارزمی در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره انتظارات جامعه دانشگاهی از دولت آتی برای بهبود نظام آموزش عالی اظهار کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۶:۴۱    
ایسنا/اردبیل مشاور معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و استاد دانشگاه خوارزمی گفت: امکانات به مدیران مدارس دیکته می کند که با استفاده از تکنولوژی های جدید به هدایت مدرسه بپردازند.
دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه خوارزمی با همکاری پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی نشست چالشی علمی: بررسی کمیت و کیفیت تولیدات علمی (مقاله) در دانشکده های علوم ورزشی کشور را برگزار می کند
فرارو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
فرارو- همواره زمانیکه صحبت از ارائه آمار مثبت اقتصادی در ایران می شود، این سوال برای مردم پیش می آید، که چگونه است با چنین آمار هایی وضعیت زندگی آن ها تغییری نکرده و حتی بدتر شده است، به بیان دقیقتر باید پرسید، تاثیر آمار های اقتصادی در زندگی روزمره مردم چیست. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مهمان این هفته سوره، رسول رسولی پور، استادیار گروه آموزشی فلسفه دانشگاه خوارزمی است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۲۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
شقاقی، رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه خوارزمی گفت: طرح مالیات بر عایدی سرمایه 70 میلیون ایرانی را شامل نمی شود و عموم مردم درگیر این پایه مالیاتی نخواهند شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۵:۰۵    
ایسنا/البرز مراسم بزرگداشت آیت الله رزاقی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان البرز و استادیار گروه معارف اسلامی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه خوارزمی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دفتر کارآفرینی دانشگاه خوارزمی از رشد چشمگیر اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاه خوارزمی خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۸:۵۳    
رئیس دانشگاه خوارزمی در روزهای اخیر از طراحی تشکیلات مستقل برای واحدهای دانشگاه خوارزمی در تهران و کرج خبر داد که با سرپرستی جداگانه مدیریت خود را انجام می دهند که این موضوع مورد نقد و اعتراض دانشجویان این دانشگاه قرار گرفته است.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۸:۴۵    
محمد دلنواز، مدیر خدمات آموزشی دانشگاه خوارزمی در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کووید 19، این دانشگاه به منظور جبران بخشی از مشکلات آموزشی به وجود آمده برای دانشجویان به خصوص دانشجویان در شرف فارغ التحصیلی، دانشگاه خوارزمی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۰:۰۳    
انجمن علمی مهندسی کامپیوتر دانشگاه خوارزمی دوره آموزشی فتوشاپ را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مراسم تشییع آیت الله صادق رزاقی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان البرز و استادیار گروه معارف اسلامی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه خوارزمی ساعت 9:30 پنجشنبه 17 تیرماه از مسجدالنبی واقع در میدان بعثت عظیمیه به سمت امامزاده محمد کرج برگزار خواهد شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۶:۱۸    
پژوهشگاه مطالعات آموزش وپرورش برگزار می کند؛ نشست مجازی ارائه یافته های پژوهشی با عنوان؛ ارزشیابی برنامه درسی ریاضی پایه های اول تا سوم دوره ابتدایی برگزار می کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله صادق رزاقی استاد دانشکده ادبیات و علوم انسانی استاد دانشگاه خوارزمی درگذشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمانیدگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها طی پیامی درگذشت حجت الاسلام رزاقی استادیار گروه معارف اسلامی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه خوارزمی را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۰:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز حجت الاسلام دکتر صادق رزاقی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان البرز و استادیار گروه معارف اسلامی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه خوارزمی روز سه شنبه 15 تیرماه دار فانی را وداع گفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۰۸:۵۶    
شماره دوم نشریه هوش ایده ال به همت دانشگاه خوارزمی منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۵:۲۱    
انجمن علمی دانشجویی تاریخ دانشگاه شهید بهشتی با همکاری انجمن علمی دانشجویی تاریخ دانشگاه خوارزمی و اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی تاریخ کشور، در نشست آن روی سکه به بررسی بازسازی چهره پادشاهان ایران باستان از روی سکه ها می پردازد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کانون دانشجویی فضای مجازی و IT دانشگاه خوارزمی شماره ششم گاهنامه رسانه را منتشر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۲۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر خدمات آموزشی دانشگاه خوارزمی گفت: در دانشگاه خوارزمی میزبان 8 هزار داوطلب کنکوری هستیم که نصف آن ها خانم و نصفی دیگر آقا هستند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ دکتر محسن فلاح، عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی و مشاور دبیرخانه کمیسیون ایمنی راه های کشور با حضور در برنامه گفتگوی اجتماعی در مورد ایمنی راه های کشور گفت: متاسفانه نسبت به تعداد کشته های روزانه در تصادفات جاده ای حساسیت مردم کم شده است ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه خوارزمی از طراحی تشکیلات مستقل برای واحدهای دانشگاه خوارزمی در تهران و کرج خبر داد که با سرپرستی جداگانه مدیریت خود را انجام می دهند.