چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۰:۰۹Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه خوارزمی»

سمینار بررسی چالش های توسعه پایدار زنجیره تامین تولید انرژی الکتریکی صبح فردا، دوم اسفند با حضور مدیران و فعالان ارشد صنعت برق کشور در دانشگاه خوارزمی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز استاد پیشکسوت فیزیک دانشگاه خوارزمی و بنیانگذار رشته پلاسماپزشکی در ایران با اشاره به توافقی که برای احداث بزرگترین بیمارستان یون درمانی کشور در البرز صورت گرفته است؛ گفت: قرار بود دانشگاه خوارزمی پشتیبان علمی این مرکز باشد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز محمد نبیونی صبح دوشنبه در آئین تکریم و تجلیل سرآمد علمی استان البرز که در دانشگاه خوارزمی برگزار شد، با اشاره به فرآیند انتخاب سرآمدان علمی بر اساس شیوه نامه بنیاد ملی نخبگان گفت ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز یاسین کیخا صبح دوشنبه در آئین تکریم و تجلیل سرآمد علمی استان البرز که در دانشگاه خوارزمی برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با اشاره به اینکه بنیاد ملی نخبگان اعتبار خود را از نخبگان می گیرد ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۴۹    
رییس کمیته سیاسی ستاد انتخابات استان از تشکیل جلسه شورای فرهنگی دانشگاه های استان به میزبانی دانشگاه خوارزمی و با محوریت مباحث مرتبط با انتخابات خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان البرز گفت: مرحله استانی دوازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان استان البرز از روز 28 بهمن ماه در دانشگاه خوارزمی آغاز می شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی تصریح کرد: بی شک انتخاب نمایندگان شایسته برای مجلس شورای اسلامی، زمینه ای فراهم می کند که به تدریج شاهد حل مشکلات کشور باشیم.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۳:۵۳    
علی معدنی پور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز در دیدار با مدیرگروه علم اطلاعات و دانش شناسی و اعضای هیات علمی دانشگاه خوارزمی گفت: با بررسی ایده ها و طرحهای دانشگاهی توسعه خدمات کتابخانه ای را شاهد خواهیم بود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز بسیج دانشجویی دانشگاه خوارزمی با صدور بیانیه ای، به طرح تبدیل 15 هکتار از اراضی این دانشگاه به محل دپوی متروی کرج انتقاد کرد.
دولت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
جلسه افتتاحیه هیئت اندیشه ورز استان البرز در محل در دانشگاه خوارزمی در تاریخ 1402/11/16 برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛ آیین آغاز عملیات اجرایی ساخت خوابگاه یک هزار واحدی متاهلین و نخبگان دانشگاه خوارزمی با حضور محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، سید ضیاء هاشمی قائم مقام ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، علی حسن بیگی رییس دانشگاه خوارزمی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کرج – ایرنا – وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به ظرفیت های موجود در فضای پردیس دانشگاهی خوارزمی در البرز، گفت: این دانشگاه در آینده به دلیل نزدیکی به پایتخت مورد توجه ویژه سرمایه گذاری قرار خواهد گرفت.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دولت مردمی سیزدهم به این راحتی کلنگ به زمین نمی زند و می گوید برای آیندگان نباید تعهد ایجاد کنیم. محمدعلی زلفی گل در آیین کلنگ زنی و عملیات اجرایی تامین خوابگاه متاهلی دانشگاه خوارزمی که در پردیس دانشگاهی کرج برگزار شد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: خوارزمی یکی از دانشگاه های ریشه دار کشور است و طی مدت اخیر در رتبه علمی و فناوری ارتقا خوبی پیدا کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
کرج- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از احداث یک هزار واحد خوابگاه متاهلی در دانشگاه خوارزمی خبر داد و گفت: 200 واحد در فاز نخست پروژه ساخته شود.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۸:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
در ششمین روز از دهه مبارک فجر، در آیین افتتاح همزمان 1000 پروژه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و سایر مسئولان ستادی و استانی به صورت وبیناری برگزار شد ...
جهت پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۴:۲۷    
به گزارش جهت پرس ؛ با تمام این توصیفات اما همچنان اثرگذاری این صفحات بر افراد ادامه دارد؛ تاثیراتی که از تغییر سبک زندگی، ترویج مصرف گرایی، ایجاد نگاه مقایسه ای بین زندگی یک فرد عادی و یک بلاگر و... تنها بخشی از آن است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۰:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
رییس دانشگاه خوارزمی با تاکید بر توسعه بین المللی سازی و توجه به نیازهای جامعه بین المللی ابراز امیدواری کرد همکاری با دانشگاه تکنولوژی بغداد به تحقق این اهداف شتاب بیشتری دهد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۰۱:۴۵    
عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی خواستار برگزاری کرسی های نظریه پردازی با هدف تقویت مشارکت مردم در انتخابات شد.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۲۲:۲۲    
مسابقات دارت دانشگاهیان البرز به مناسبت دهه مبارک فجر در دانشگاه خوارزمی کرج برگزار شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۸:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
اخیرا داوود منظور، رئیس سازمان برنامه و بودجه با اعداد و ارقامی خبر از افزایش نرخ رشد اقتصادی کشور در 6 ماه نخست سال داده است، اما این آمار فاقد جزئیات بود و صرفا به نرخ رشد اقتصادی کلی اشاره شده است ...
پژوهشکده امور اقتصادی   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
با همکاری پژوهشکده امور اقتصادی، سازمان امور مالیاتی و دانشگاه خوارزمی برگزار می شود. ❇️برگزاری پیش نشست "نظام یکپارچه مالیاتی_حمایتی" ✳️سیزدهمین همایش سیاست های مالی و مالیاتی در ایران اعضا نشست: سیداحمد عاملی، علی عسگری، علی حیدری، مهدی موحدی ساعت 10_12 ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی روانشناسی تربیتی دانشگاه شیراز و انجمن علمی مغز و شناخت دانشگاه محقق اردبیلی با همکاری انجمن علمی روانشناسی دانشگاه خوارزمی و جمعی از برترین انجمن های علمی کشور، کارگاه مثبتِ امید را برگزار می کند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
سعید لیلاز و وحید شقاقی روز دوشنبه دوم بهمن1402 در ویژه برنامه انتخاباتی شش در دو به بیان دیدگاه های خود می پردازند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در ششمین برنامه شش در دو که ویژه دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان است ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ویدئویی از جشن فارغ التحصیلی متفاوت دانشجویان دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه خوارزمی در فضای مجازی بسیار وایرال شده و مورد استقبال قرار گرفته است.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۸    
به همت رایزن فرهنگی ایران در آستانه ، وبینار آشنایی و معارفه ای میان دو دانشگاه خوارزمی در جمهوری اسلامی ایران و دانشگاه بین المللی آستانه در قزاقستان برگزار شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۷    
اقدامات حکمرانان تیموری در زمینه رشد علم و فرهنگ از سوی کانون دانشجویان افغانستان دانشگاه خوارزمی بررسی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه خوارزمی با تاکید بر اینکه در بودجه ابتدا باید درآمدها تامین شود سپس هزینه تصویب کنیم، گفت: اگر در بودجه درآمدهای موهومی و غیر واقعی ببینیم که محقق نشود، ماحصل آن کسری بودجه و تورمی است که به مردم تحمیل خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه خوارزمی با تاکید بر اینکه دولت با یک نگاه کارشناسی منابع درآمدی لایحه بودجه را واقع بینانه دیده است، گفت: اگر مجلس در تعیین منابع بودجه، بیش برآوردی داشته باشد و هزینه ها را افزایش دهد، ماحصل آن کسری بودجه و تورم خواهد شد.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۰۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه خوارزمی گفت: مسئله ما کسری 300 هزار میلیارد تومانی بودجه و نا ترازی بانک ها نیست، امروز مسئله اقتصاد ایران 500 میلیارد دلار و با احتساب دلار 50 هزارتومانی معادل 25 هزار هزار میلیارد تومان برای پوشش و جبران نا ترازی های برق، گاز، آب، بنزین و فرونشست هاست. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه خوارزمی تهران، وبینار راه و رسم درمانگری کودک را برگزار می کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه خوارزمی اظهار داشت: اساسا مسأله ما کسری 300 هزار میلیارد تومانی بودجه و ناترازی بانک ها نیست، امروز مسأله اقتصاد ایران 500 میلیارد دلار و با احتساب دلار 50 هزار تومانی معادل 25 هزار هزار میلیارد تومان برای پوشش و جبران ناترازی های برق، گاز، آب، بنزین و فرونشست هاست.
صما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در تعاریف صنعت ساختمان، معماری را نیز در دل این صنعت تعریف می کنند در صورتی که معماری یک هنر است و شاید فقط 5 درصد بناهای شهر را شکل دهد بنابراین نظام معماری باید از نظام مهندسی جدا تعریف شود. ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۰۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس کتاب دولت های رضاخانِ شاه نوشته علی اصغر رجبی به تازگی توسط انتشارات امیرکبیر منتشر و راهی بازار نشر شده است. علی اصغر رجبی نویسنده این کتاب متولد سال 1352 استادیار گروه آموزشی تاریخ دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه خوارزمی است و به گفته خود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی و انجمن علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبایی با همکاری انجمن روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی، انجمن علوم تربیتی دانشگاه خوارزمی و انجمن مشاوره دانشگاه الزهرا، کارگاه روانشناسی تربیتی را برگزار می کند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه خوارزمی توضیح داد: مشترکان پرمصرف قیمت واقعی گاز را می پردازند. شرایط فعلی اقتصادی در کشور طوری نیست که بتوانیم قیمت گاز را واقعی کنیم. در این شرایط، بهتر است از اقشار مرفه جامعه که مصارف غیرمتعارف دارند، قیمت آزاد گاز را اخذ کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۰:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
دانشگاه خوارزمی اعلام کرد: دانشجویانی که ترم آینده (نیمسال دوم 1403-1402) نیاز به خوابگاه ندارند درخواست انصراف خود را تا 26 بهمن 1402 ارائه کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست پرسش و پاسخ دانشجویی با حضور روح الله ایزدخواه در پردیس تهران دانشگاه خوارزمی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه خوارزمی در پیامی شهادت و زخمی شدن جمعی از هموطنان در حادثه تروریستی در کرمان را به ساحت مقدس حضرت ولی عصر (عج)، رهبر فرزانه انقلاب و خانواده های این شهدا تبریک و تسلیت گفت.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۰۹:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه خوارزمی معتقد است نظام چند نرخی فارغ از ظهور رانت و فساد سبب بروز بیش برآوردی و کم برآوردی در صادرات و واردات می شود و آمار های رسمی کشور را دچار اختلال می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۰۷:۳۹    
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه خوارزمی گفت: بر اساس رتبه بندی جدید پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، دانشگاه خوارزمی موفق شده است با 6 پله ارتقا رتبه 13 دانشگاه های جامع کشور را کسب کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۵:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رییس دانشگاه خوارزمی گفت: برای نخستین بار به اعضای هیات علمی و دانشجویان این دانشگاه گرنت فناوری پرداخت خواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان دانشگاه خوارزمی ملایر میهمان پیشرفت های کشور در خلیج فارس شدند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۰۹:۳۰    
یک عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی می گوید: کسی نمی تواند باتوجه به ارقام رسمی به یک تصویر مشخص از واقعیات موجود دست پیدا کند، زیرا مشخص نیست کدام یک از شاخص ها درست هستند و باید به این نکته هم توجه کنید که 2.8 درصد اختلاف آمار رشد اقتصادی اعلامی بان
تهران پرس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
پیکر یک شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس از مقابل لانه جاسوسی تا دانشگاه خوارزمی تشییع و در این دانشگاه خاکسپاری شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۰۰:۴۱    
به گزارش آسیا نیوز، وی از تریبون سالن پیامبر اعظم دانشگاه خوارزمی اعلام کرد که ایران با پیشینه غنی طب سنتی خود، این ظرفیت را دارد که در تولید و پیشرفت طب مکمل در کنار طب نوین، بدرخشد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
دانشگاه خوارزمی در توافقی متولی برگزاری دوره های پسادکتری برای اعضای هیات علمی دانشگاه المعارف عراق شد.