چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۸:۱۷Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه خوارزمی»

ایکنا   ۳ ساعت پیش    
مراسم بزرگداشت هفته بسیج با موضوع بسیج و تأثیرآن درمولفه های قدرت عصر امروز، پنجم آذرماه، از سوی دانشگاه خوارزمی برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
استاد دانشگاه خوارزمی گفت: مهم ترین دشواری ما، غفلت از مسأله دوران کودکی است. بررسی تحولات روانکاوی، رشد و روانشناسی کودکی، مسأله کودکی را هم در ایران و هم در جهان پیچیده تر کرده است.
ایسنا   ۸ ساعت پیش    
اتحاد زیست شناسان ایران با همکاری انجمن علمی علوم گیاهی دانشگاه خوارزمی و علامه طباطبایی ارومیه وبینار مقدمه ای بر زیست پذیری را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۴    
کانون قرآن و عترت دانشگاه خوارزمی با همکاری کانون عرفان و اندیشه، دوره انس با قرآن کریم برگزار می کند.
الف   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
هادی سبحانیان، اقتصاددان و عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی در توئیتی نوشت: همانطور که پیش بینی میشد، گویا قرار است دولت محترم در راستای کوبیدن آخرین میخ بر تابوت اصلاحات ساختاری بودجه، علاوه بر درآمدهای نفتی، درآمد حاصل از پیش فروش نفت را نیز که پیشتر با مخالفت جدی مجلس مواجه شده بود ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر مهدی رحمانی فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه خوارزمی در برنامه گفتگوی علمی اظهارکرد: آمریکا و استکبار هر روز با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جنگ و تخاصم هستند و این ریشه در تفاوت مکتب و اعتقادات این دو گروه دارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
ششمین کنگره بین المللی جغرافیدانان جهان اسلام در تاریخ 27 آذر به صورت مجازی در دانشگاه خوارزمی برگزار می شود.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رادیو گفت وگو، دکتر مهدی رحمانی فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه خوارزمی در برنامه گفتگوی علمی به مناسب هفته بسیج اظهار کرد: عده ای با پایان هشت سال دفاع مقدس تصور کردند که وظیفه بسیج هم تمام شده اما با اندیشه و تفکر امام (ره) و مقام معظم رهبری ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس بنیاد نخبگان البرز گفت: امسال به دلیل کرونا، انتخاب برگزیدگان، نمایشگاه و مراسم پایانی هفته پژوهش به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۱    
استاد دانشگاه خوارزمی گفت: محل تأمین منابع مصوبه دولت در زمینه کمک معیشتی ابهام دارد و نگرانی ایجاد تورم را به دنبال دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۱    
انجمن بیوتکنولوژی با همکاری انجمن علوم گیاهی و انجمن علوم جانوری دانشگاه خوارزمی وبینار Covid-19 third wave webinar را برگزار می کند.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
همایش افتتاحیه رسمی طرح مهارت و درآمد دانشجویی (مدد) از سوی بنیاد خیرین حامی دانشگاه خوارزمی، با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
هفتمین همایش ملی انجمن ایرانی ژئومورفولوژی 29 آبان سال جاری به صورت مجازی در دانشگاه خوارزمی برگزار می شود.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
حمزه نوذری استاد دانشگاه خوارزمی در یادداشتی در روزنامه شرق نوشت: یکی از مهم ترین چالش های جامعه ایران در بیش از 50 سال گذشته، مسئله تورم بالا و پرنوسان بوده است. در حالی که بیشتر کشور های دنیا موفق شده اند این مسئله را کنترل کنند، جامعه ایران کماکان از تبعات آن رنج می برد ...
الف   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
هادی سبحانیان، اقتصاددان و عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی در توئیتی نوشت: اکنون حدود 4 میلیون پوز در کشور فعال است، در حالیکه هیچ ردی در نظام مالیاتی ندارند. طبق ماده 11 قانون پایانه های فروشگاهی، قرار بود تا پایان آبان 99 این پوزها ساماندهی می شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی مهارت های زندگی به همت انجمن علمی دانشجویی روانشناسی دانشگاه خوارزمی برگزار می شود.
آی سی تی پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ICTPRESS - همایش (وبینار) طرح مدد (مهارت و درآمد دانشجویی) 27 آبان 1399 در دانشگاه خوارزمی برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۵۷    
عضو هیئت علمی گروه روابط بین الملل دانشگاه خوارزمی با بیان اینکه دوران ریاست جمهوری بایدن را نباید به مثابه یک مدینه فاضله برای کشور تصور کرد، گفت: با وجود قدرت بیشتر اجماع سازی دموکرات ها نسبت به جمهوری خواهان، در این دوره اجماع حداکثری جهانی علیه ایران، مانند آنچه در دوران اوباما شکل گرفت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی نجوم دانشگاه خوارزمی وبینارگردشگری نجومی را برگزار می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
براساس اعلام معاونت آموزشی دانشگاه خوارزمی تمام دانشجویان ورودی جدید فقط فردا برای ارسال اصل مدارک فرصت دارند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۴:۰۵    
رییس دانشکده مدیریت دانشگاه خوارزمی گفت: این دانشگاه با تائید معاونت آموزشی وزارت عتف در حوزه استانداردسازی آموزش مجازی جزو دانشگاه های برتر است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
دانشجویان مشمول خدمت مقدس سربازی ورودی جدید دانشگاه خوارزمی تا 30 آبان ماه 99 مهلت دارند برای معافیت تحصیلی خود اقدام کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۰۶    
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه خوارزمی از فعالیت بین 30 تا 40 درصد دانشجویان و اعضای هیئت علمی این دانشگاه در پروژه های ارتباط با صنعت خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۴۱    
دانشیار اندیشه سیاسی دانشگاه خوارزمی با اشاره به اندیشه های مرحوم فیرحی، بیان کرد: تفاوت ایشان با جناح های مخالفش این بود که می گفت ما باید دستگاه فقه را در خدمت کرامت انسان به کار گیریم، نه اینکه بشر را برای صیانت از احکام فقه قرار دهیم ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سجاد نوروزی دانشجوی مقطع دکترای رشته تاریخ ایران اسلامی دانشگاه خوارزمی تهران صنایع دستی ایران در دوره قاجار بیشتر به مصرف داخلی می رسید و چندان در اقتصاد و تجارت اهمیتی نداشت.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۱:۳۷    
زعفران که در سرتاسر جهان با عنوان طلای سرخ شناخته می شود، گران ترین ادویه دنیا به حساب می آید. ایران با توجه به شرایط آب و هوایی مناسبی که دارد، یکی از مهم ترین مراکز کاشت و تولید زعفران در دنیا است. با توجه به فرهنگ غذایی ایرانیان، این ادویه یکی از وزنه های ثابت آشپزی ایرانی است ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۵۸    
یک عضو هیئت علمی گروه اقتصاد دانشگاه خوارزمی گفت: بسیاری از مشکلات اقتصادی کشورمان ریشه در تبدیل درآمدهای دلاری دولت به ریال و خرج آن در بودجه دارد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
دکتر حسین ربیعی عضو هیأت علمی دانشگاه خوارزمی و عضو هیئت علمی برگزاری همایش بین المللی اتحادیه اقتصادی اوراسیا و نقش ژئوپولیتیک مناطق آزاد در توسعه روابط منطقه ای که بیست و هفتم آبان ماه سال جاری در منطقه آزاد انزلی برگزار می شود با اشاره به نقش محوری مناطق آزاد به عنوان دروازه های مهم تجارت بین ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مردم نیوز :ماهنامه عصر اندیشه، در تازه ترین شماره خود گفتگوی مفصلی با احمد بستانی عضو هیأت علمی دانشگاه خوارزمی در خصوص فلسفه سیاسی صدرایی و ملاصدرا انجام داده که در اختیار خبرگزاری مهر قرار گرفته است. در ادامه این مصاحبه را می خوانید؛ ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۵۲    
انجمن علوم جانوری دانشگاه خوارزمی و زیست فن، دوره ی آنلاین کار با حیوانات آزمایشگاهی را برگزار می کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم خواستار مشارکت دانشگاهیان برای تنظیم نهایی منشور کیفیت آموزش عالی و راه اندازی جایزه کیفی شد. به گزارش مهر، نسرین نورشاهی صبح امروز در چهاردهمین کنفرانس مجازی ارزیابی و تضمین کیفیت در نظام دانشگاهی که به میزبانی دانشگاه خوارزمی برگزار شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه خوارزمی گفت: این دانشگاه در زمینه ورود به بخش کیفیت، دوره های مهارت افزایی و اشتغال پذیری خاصی را تدوین کرده و از مراکز نوآوری این دانشگاه ها که از هسته های دانشجویی و دانش آموختگان تشکیل شده اند، حمایت می کند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۵۰    
ثبت نام پذیرفته شدگان فرزندان اعضای هیئت علمی مقطع کارشناسی در دانشگاه خوارزمی از امروز، 20 آبان ماه 99 آغاز شد و تا فردا، 21 آبان ماه 99 ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده روان شناسی دانشگاه خوارزمی گفت: اکثر مطالعات روان شناسی امروزی در خصوص جامعه غربی است در حالی که ما به مطالعات و تحقیقات متناسب با فرهنگ و جامعه خودمان احتیاج داریم.
بانک مردم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۱:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه خوارزمی با اشاره به ضرورت هدایت نقدینگی با کاهش نرخ سود بانکی به سمت بازار سرمایه گفت: به صورت مشخص تا کنون 2 مرتبه در گفتگو با همتی بر کاهش نرخ سود بانکی و حمایت سیاست گذار پولی از بازار سرمایه تاکید کرده ام. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۱:۳۰    
رئیس دانشکده مدیریت دانشگاه خوارزمی گفت: توسعه اقتصادی و توجه به امر بودجه باعث ایجاد اشتغال دانش آموختگان دانشگاهی خواهد شد.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم، علی شماعی، استاد دانشگاه خوارزمی - اقتصاد دلالی و واسطه گری ناشی از افزایش نقدینگی زیاد در بخش زمین، سکه و مستغلات و دسترسی برخی به تسهیلات مالی، بلای اصلی اقتصاد و تولید کشور است بطوریکه 77 درصد معاملات کشور سوداگرایانه است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۶:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه خوارزمی درباره میزبانی این دانشگاه برای برگزاری چهاردهمین کنفرانس ارزیابی و تضمین کیفیت در نظام های دانشگاهی توضیح داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۳:۰۹    
ایسنا/خراسان رضوی دانشیار دانشگاه خوارزمی گفت: تاثیرات کووید 19 در فضاهای عمومی به همان اندازه که در سایر جنبه های زندگی ما وجود دارد، ژرف خواهد بود و ما را به یک اتوپیا (آرمانشهر) نزدیک خواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۳۶    
انجمن علوم گیاهی و بیوتکنولوژی دانشگاه خوارزمی و زیست فن با همکاری انجمن بیوتکنولوژی الزهرا و یزد، وبینار اقتصاد زیست پایه با نگاه به کشور ایران و بیان ملزومات و موقعیت ها را برگزار می کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۰:۱۰    
شقاقی، رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه خوارزمی اظهار کرد: اگر اقتصاد مقاومتی از درون مورد توجه قرار می گرفت، الان وضعیت اقتصادی بسیار متفاوت و بهتری داشتیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
دانشگاه خوارزمی از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری به عنوان دانشگاه پایلوت برای ثبت نام غیرحضوری دانشجویان ورودی جدید انتخاب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه خوارزمی گفت: یکی از هسته های فناور دانشگاه به خدمات رسانی آموزش مجازی دانش آموزان مناطق محروم کمک می کند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
جامعه متعادل جامعه ای است که خانواده در آن به بلوغ و اعتدال رسیده باشد؛ در چنین خانواده ای هریک از اجزا بر نقش و تکالیف اخلاقی و عرفی خود واقف هستند و هرگز از مسیر تعادل و معروف خارج نخواهند کرد؛ قرآن کریم راهکارهای فراوانی برای ساخت چنین خانواده ای دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
چهاردهمین کنفرانس ارزیابی و تضمین کیفیت در نظام های دانشگاهی، با تمرکز بر کیفیت آموزش عالی و اشتغال دانش آموختگان از سوی دانشگاه خوارزمی برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۸:۰۵    
چهاردهمین کنفرانس ارزیابی و تضمین کیفیت در نظام های دانشگاهی توسط دانشگاه خوارزمی در تاریخ 20 و 21 آبان برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
چهاردهمین کنفرانس ارزیابی و تضمین کیفیت در نظام های دانشگاهی 20 و 21 آبان 99 به صورت مجازی توسط دانشگاه خوارزمی برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۰۲    
رئیس دانشگاه خوارزمی گفت: روی آوردن دانشگاه ها به آموزش مجازی با شیوع کرونا کار شایسته ای بود که از هدر رفتن وقت دانشجویان جلوگیری کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه خوارزمی گفت: تعطیلی مشاغل با آسیب های معیشتی و اقتصادی زیادی همراه است اما بیشترین آسیب ها در زمان قرنطینه به کسب و کارهای خدماتی وارد می شود.
ثبت نام دانشجویان ورودی جدید مقطع کارشناسی دانشگاه خوارزمی تا ساعت 14 فردا چهارشنبه 14 آبان ماه 99 ادامه دارد.