سه شنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۹:۱۲Jan 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه امام صادق»

ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۵۵    
تهران- ایرنا- رییس دانشگاه امام صادق (ع) ماموریت ذاتی این دانشگاه را حل مسایل راهبردی نظام دانست و گفت : حل مسایل راهبردی وابسته به تحلیل و گفتمان است، ما باید در تحلیل و گفتمان با یک موضع روشن، عالمانه و با بصریت حرکت کنیم.
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
فائزه عظیم زاده اردبیلی، عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق علیه السلام گفت: محور ترویج عمل صالح و رسیدن به حیات طیبه و ساختن پایه های یک تمدن نوین اسلامی، بانویی است که انسان ساز است و قرآن کریم، وی را زنِ مسلمانِ انسان ساز می داند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۵۰    
انجمن علمی دانشجویی معارف اسلامی و حقوق دانشگاه امام صادق (علیه السلام)، کارگاه آموزش متون حقوقی به زبان عربی را برگزار می کند.
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
آیین رونماییِ سه کتاب جدید از مجموعهٔ منِ دیگرِ ما تألیف استاد محسن عباسی ولدی روز یکشنبه سوم بهمن ماه همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها از ساعت 15:15 در دانشگاه امام صادق علیه السلام برگزار می گردد.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۰:۰۰    
آقایان قدرت الله امام وردی استاد دانشگاه آزاد، عباس علوی راد استاد دانشگاه یزد و مهدی صادقی شاهدانی رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه امام صادق به بررسی برنامه هفتم توسعه و موارد مهمی که لازم است در این برنامه مورد توجه قرار گیرد پرداختند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
مراسم رونمایی سه جلد از مجموعه من دیگر ما ، با موضوع تربیت کریمانه در دانشگاه امام صادق علیه السلام برگزار می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
استادیار حقوق دانشگاه امام صادق (ع) گفت: افق 50ساله سند الگوی پیشرفت بر تضمین آزادی های سیاسی و اجتماعی در چارچوب اجرای کامل قانون در قلمرو فردی و جمعی و آموزش و ترویج حقوق و تکالیف مردم و سواد شهروندی تاکید دارد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معصومه رشیدیان، انصاف نیوز: رضا منصوری در بخش دوم گفت وگوی خود با انصاف نیوز به علم اسلامی ، دانشگاه امام صادق و اهداف و ساختار آن و مهاجرت نخبگان پرداخته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
یک پژوهش گر مرکز رشد دانشگاه امام صادق (ع) گفت: پرداخت نقدی مساوی و همگانی در کشور از سال 1389 نتوانست مشکل فقر و نابرابری را حل کند.
شورای نگهبان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
دومین دوره آموزشی مدرسه حقوق اساسی در بهمن و اسفندماه سال جاری به همت پژوهشکده شورای نگهبان و با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (علیه السلام) برگزار می شود.
مسعود خوانساری، رئیس اتاق بازرگانی تهران، در اولین کنفرانس ملی دیپلماسی اقتصادی که توسط شورای راهبردی روابط خارجی و اندیشکده دیپلماسی اقتصادی دانشگاه امام صادق برگزار شد بر اهمیت نقش بخش خصوصی در طراحی مدلی برای استفاده حداکثری از بازارهای سیاستی و انعقاد قراردادهای تجاری دو یا چند جانبه برای کسب ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۳۷    
شماره دویست و بیستم نشریه فتح به همت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اندیشکده دیپلماسی اقتصادی دانشگاه امام صادق (ع)، ایرانیان خارج از کشور را ظرفیت قابل توجهی برای اقتصاد کشورعنوان کرد و بر ضرورت توجه و برنامه ریزی جدی برای استفاده از این ظرفیت تاکید کرد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
شرق: حجت الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت سیزدهم که زمانی توییت می کرد با یک میلیون تومان نیز می توان کار تولید کرد، حالا در مقام وزیر زیر نامه مدیر شبکه سوم تلویزیون که زمانی در دانشگاه امام صادق هم دانشگاهی بودند ...
بانک توسعه تعاون   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۲   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک توسعه تعاون ،این نشست به منظور هم اندیشی در خصوص ظرفیت ها و استعدادهای همکاری متقابل میان بانک و دانشگاه صورت پذیرفت که می تواند نقش مهمی در ترسیم و گسترش روابط آموزشی و پژوهشی بانک و دانشگاه همسو با ماموریت های دولت سیزدهم ایفا کند. ...
رسا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کتاب کرونا و گفتمان های ادیان ابراهیمی؛ ایمان، معنویت و مناسک نوشته حسن بشیر و همکاران، در 4 بهمن ماه 1400 ساعت 9 صبح در دانشگاه امام صادق (ع) رونمایی می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام شورای راهبردی آنلاین، شورای راهبردی روابط خارجی با همکاری اندیشکده دیپلماسی اقتصادی دانشگاه امام صادق (ع) نشست سیاست گذاری کلان در دیپلماسی اقتصادی جمهوری اسلامی ایران را 28 دی از ساعت 9 تا 17 برگزار می کند. ...
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی دانشگاه امام صادق علیه السلام در گفتگو با خبرگزاری دانا گفت نقش خانواده در رشد و کمال انسان نقشی بی نظیر است.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاست خارجی ایرنا، سید کمال خرازی در مراسم رونمایی از اثر مشترک دانشگاه امام صادق علیه السلام و شورای راهبردی روابط خارجی با عنوان دیپلماسی اقتصادی ...
سازمان امور سینمایی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی دانشگاه امام صادق (ع) گفت: حضور اساتید دانشگاه و قضاوت آنها درباره آثار به عنوان بخش مهمی از افکار عمومی می تواند برای هنرمندان بسیار مغتنم باشد و آنها را در تعامل بیشتری با اهل فکر و فرهنگ قرار می دهد. ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۴    
دوره جدید مدرسه عالی علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه امام صادق علیه السلام با تدریس علی عباسی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی از دوشنبه 27 دی ماه به مدت چهارهفته آغاز می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۷:۰۵    
شماره دویست و نوزدهم نشریه فتح به همت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام منتشر شد .
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۷:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
آخرین تلاش های مرد زندانی که به جرم قتل همکارش به قصاص محکوم شده بود، پای چوبه دار و برای جلب رضایت اولیای دم بی نتیجه ماند.
برترین ها / راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۶:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
جامعه 24: نگهبان دانشگاه امام صادق که یکی از مدیران این دانشگاه را به قتل رسانده بود، صبح امروز قصاص شد. حدود ساعت 20 روز بیست و دوم دی ماه سال 98 افرادی که در همسایگی دانشگاه امام صادق (ع) زندگی می کردند با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفته و وقوع قتلی را اعلام کردند ...
اتاق بازرگانی تهران و اندیشکده دیپلماسی اقتصادی دانشگاه امام صادق (ع) با امضای تفاهم نامه همکاری، اتاق فکر تازه ای برای اجماع سازی و خلق ایده های گذار از مشکلات اقتصادی، ایجاد کردند. در این نشست عنوان شد که یگانه راه دولت سیزدهم برای حل مشکلات پیش روی کشور، توسعه تجارت خارجی در سطح بین المللی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سردبیر نشریه حیات، از انتشار صد و شانزدهمین شماره ماهنامه فرهنگی-سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اندیشکده فناوری نرم دانشگاه امام صادق (ع) با تاکید بر اینکه نیازمند اجرای طرح نظام جامع مدیریت هستیم، گفت: تا نظام جامع مدیریت اجرایی نشود ما به شعار بنیادین انقلاب اسلامی که عدالت اجتماعی است، نمی رسیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدرس دانشگاه امام صادق (ع) گفت: شناخت فرهنگ سردار سلیمانی تاریخ ساز و آینده ساز است چون برگرفته از فرهنگ عاشورا بوده و برای مردم ایران غریب نیست.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
دانشکده معارف اسلامی و مدیریت دانشگاه امام صادق (ع) وبینار دین، علم، اخلاق را برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۰:۴۷    
شماره دویست و هجدهم نشریه فتح به همت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام منتشر شد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
استاد دانشگاه امام صادق علیه السلام با تاکید بر ضرورت انقلاب فرهنگی در عرصه کشاورزی گفت: بیش از 1000 آیه قرآن کریم ناظر به اهمیت کشاورزی است.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۲۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی، نشست تخصصی مکتب سلیمانی و اقتصاد محور مقاومت با حضور مصطفی سمیعی نسب عضو هیأت علمی دانشگاه امام صادق و ساسان شاه ویسی رئیس مؤسسه فرهنگی و اندیشه و تدبیر امروز سه شنبه از ساعت 14:30 تا 15:40 در خبرگزاری فارس برگزار می شود و از طریق رادیو گفت وگو موج FM ردیف 103 ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۵:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
گزارش راهبردی تامین مالی زنجیره ای توسط دفتر مطالعات راهبردی رونق تولید دانشگاه امام صادق منتشر شد.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۰۰:۲۴    
آقایان حبیب انصاری سامانی استاد دانشگاه یزد، کامران ندری استاد دانشگاه امام صادق و حسین اکبری فرد استاد دانشگاه کرمان در این برنامه به بررسی نرخ ارز در بودجه 1401 و تحقق یافتن رشد اقتصادی 8 درصد پرداختند.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس حوزه انرژی، 4 چالش اصلی صنعت پتروشیمی کشور را تشیح کرد. *** چالش های صنعت پتروشیمی به گزارش صنایع ، مهدی صادقی شاهدانی در نخستین نشست چالش های صنعت پتروشیمی و راهکارهای برون رفت از آن با اشاره به اینکه دانشکده اقتصاد دانشگاه امام صادق در حیطه آموزشی بیش از یک دهه است موضوع نفت و گاز ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۸:۴۵    
دانشگاه امام صادق (علیه السلام) با همکاری دانشگاه های ایران و جهان اسلام اختتامیه نخستین همایش بین المللی "مقاومت اسلامی در نظر و عمل" را برگزار می کند.
ایستنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
گزارش تحلیلی مرکز رشد دانشگاه امام صادق (ع) از بودجه فناوری اطلاعات و ارتباطات در لایحه 1401، از افزایش 2 برابری بودجه ICT و افزایش 3.5 برابری اعتبارات تملک دارایی این بخش خبر می دهد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- عضو هیات علمی جامعه شناسی سیاسی دانشگاه امام صادق (ع) می گوید:آنچه اکنون با آن مواجهیم، تضعیف هویت ملی نسبت به 6-5 سال قبل به دلایل مختلف ازجمله وضع اقتصادی و گسترش بی قید وبند محتوا در شبکه های اجتماعی است و باید دنبال چرایی آن در همه لایه ها باشیم چون هویت فقط ازیک منفذ تقویت نمی شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۵:۲۶    
سوگواره شعر فاطمیه به همت هیأت میثاق با شهدا و انجمن شعر دیدار در دانشگاه امام صادق (علیه السلام) برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اندیشکده فناوری نرم دانشگاه امام صادق ( ع) از رهبر بودن شرکت های فناوری نرم و ارز آوری، درآمدزایی و ثروت افزایی این شرکت ها گفت و تاکید کرد که فناوری های نرم؛ میانبرترین راه تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است.
عقیق   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۶:۲۶    
سوگواره شعر فاطمی همزمان با ایام فاطمیه و دومین سالگرد شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی با مداحی حاج علی انسانی، حاج سعید حدادیان و شعر خوانی آئینی علی محمد مؤدب، محمد مهدی سیار ، جواد محمدزمانی، احمد بابایی، میلاد عرفان پور و محمود حبیبی کسبی در دانشگاه امام صادق (ع) برگزار شد .
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۷:۰۵    
شماره دویست و هفدهم نشریه فتح به همت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام منتشر شد .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
عصر اندیشه 27 در پرونده اصلی خود که بر روی جلد مجله هم بازتاب یافته، با توجه به انتصابات اخیر دولت سیزدهم از جمع دانش آموختگان دانشگاه امام صادق به این موضوع پرداخته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار برنا از شهرستان لامرد ؛ فرماندار ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد ماه دی را سرشار از یوم الله دانست و گفت: ما برای دهه بصیرت، یک ستاد در قالب برنامه های شهرستانی تشکیل داده ایم که در آن، بخش ها برای برنامه های سخنرانی شان از سخنرانان شهرستانی استفاده خواهند کرد. ...
شماره دویست و هفدهم نشریه فتح بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام منتشر شد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها و دومین سالگرد شهادت سردار سرافراز اسلام، شهید حاج قاسم سلیمانی، سوگواره شعر فاطمیه در دانشگاه امام صادق برگزار می شود.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۶:۴۴    
دانشگاه های تهران، تبریز، مشهد، اصفهان و شیراز برترین دانشگاه های کشور را تشکیل داده اند؛ جالب است که در بین برترین ها، خبری از دانشگاه امام صادق نیست. دانشگاهی که با انتصابات در دولت رئیسی حاشیه ساز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۰۸:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
کتاب دیپلماسی اقتصادی؛ روندها و چشم انداز منطقه ای و جهانی نوشته جمعی از نویسندگان به طور مشترک توسط دانشگاه امام صادق (ع) و شورای راهبردی روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران منتشر شد.
شادا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کنفرانس مجازی دیپلماسی اقتصادی تحت عنوان تامین منابع مالی خارجی (فاینانس) با همکاری سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران و دانشگاه امام صادق (ع) برگزار می گردد.