شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۴:۳۸Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هفته پژوهش»

حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نخستین جشنواره آثار پژوهشی کارمندان مرکز مدیریت حوزه های علمیه که فراخوان جمع آوری آثار آن در هفته پژوهش صورت گرفته بود،امروز برگزار شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
خوزستان - این نمایشگاه به مناسبت هفته پژوهش با حضور غرفه های سازمانها، ادارات، شرکتها، دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان خوزستان در محل نمایشگاه های بین المللی خوزستان سالن خلیج فارس آغاز به کار کرد.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۷:۵۲    
به گزارش تابا؛ در حاشیه افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری خوزستان ، سید احمد موالی زاده، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خوزستان در جمع خبرنگاران گفت ؛ به دلیل اهمیتی که نمایشگاه هفته پژوهش دارد، هر چند با تاخیر اما با کیفیت برگزار شود که با همت مجموعه پارک علم و فناوری به [...] ...
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۰:۳۱    
روز گذشته طی مراسمی از پژوهشگران برگزیده واحد تهران مرکزی با حضور توحید پوررستم تقدیر و تجلیل شد. به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، به همت معاونت پژوهش و فناوری، مراسم هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران برگزیده واحد تهران مرکزی با حضور پوررستم سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
برگزاری کارگاه های کاربردی حوزه علوم ورزشی که همزمان با هفته پژوهش و فناوری آغاز شده و با برگزاری 16 سلسله رویداد در قالب کارگاه های تخصصی مورد استقبال بیش از هزار محقق و علاقه مندان به این حوزه قرار گرفته بود، در دانشکده علوم ورزشی و تندرستی دانشگاه تهران به پایان رسید.
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
واقعا کارکرد سامانه های اینترانت محور موجود آنقدر پائین است که یک سیستم بدون سیستم عامل اصطلاحا ضد هک، قرار است جای آن را بگیرد و در هفته پژوهش هم بعنوان فناوری منتخب ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۳:۲۲    
دومین نمایشگاه کتاب و دستاوردهای مراکز فرهنگ پژوهی کشور، همزمان با هفته پژوهش و با شعار فرهنگ، پیشران پژوهش و فناوری برگزار شد.
متالز نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۱:۳۲    
مدیرعامل شرکت فولاد آذربایجان: عظیمی، مدیرعامل شرکت فولاد آذربایجان در جلسه گرامیداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران و فناوران دانشگاه، یکی از مهمترین فرازهای توسعه کشور را ارتباط صنعت با دانشگاه عنوان کرد. ارسال توسط : مهری ترابی منبع : شرکت ملی فولاد ایران
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۲:۰۳    
همزمان با هفته پژوهش و در مراسمی که با حضور مسئولان استان، رئیس دانشگاه رجاء به عنوان پژوهشگر برتر استان قزوین برگزیده شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۲۳:۲۵    
روز دوشنبه 12 دیماه به مناسبت هفته پژوهش همایش آموزشی ،تخصصی در اداره کل بهزیستی خوزستان برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۵:۱۴    
مدیر کل بهزیستی خوزستان صبح امروز در نشست آموزشی ،تخصصی با کارکنان بهزیستی استان که به مناسبت هفته پژوهش و با حضور مدیر آموزش و پژوهش سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان،رئیس پارک علم و فناوری خوزستان و معاون اجتماعی اداره کل تعاون استان و تعدادی از اساتید دانشگاه ...
در نمایشگاه تستا 1401 که همزمان با هفته پژوهش و فناوری و با مشارکت دستگاه های اجرایی و شرکت های دانش بنیان برگزار شد، 525 تفاهم نامه فروش محصول و خدمات منعقد شد.
لیزنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۳:۳۲    
کتابخانه مرکزی دانشگاه قم به مناسبت هفته پژوهش کارگاه اهداف، سوال ها و فرضیه ها و متغیرها در پژوهش های علمی را برگزار کرد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۶:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی گفت: برای رسیدن به اقتدار و امنیت غذایی باید بتوانیم یافته های دانشمندان را به مزرعه برسانیم . ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۶:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی گفت: هدف ما رسیدن به امنیت غذایی پایدار در درجه اول و رسیدن به حاکمیت و دیپلماسی غذایی در درجه دوم است . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهادکشاورزی، سیدمجتبی خیام نکویی معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری، دو قرارداد پژوهشی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با دانشگاه شهید بهشتی و پارک علم و فناوری خوزستان منعقد شد.این قرارداد ها همزمان با آغاز هفته پژوهش و فناوری، به همت معاونت پژوهشی مناطق نفت خیز جنوب با حضور مدیرعامل این شرکت ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای تخصصی پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی از کسب 3 عنوان برتر در اختتامیه هفته پژوهش و فناوری این استان خبر داد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۰:۳۳    
مسابقه روش های دین پژوهی با همکاری معاونت پژوهش حوزه های علمیه و معاونت معیشت و خانواده مرکز خدمات حوزه های علمیه به مناسبت هفته پژوهش برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۷:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
دبیر کرسی های علمی، ترویجی و آزاداندیشی دانشگاه لرستان گفت: از ابتدای مهرماه امسال، با احتساب کرسی های تخصصی هفته پژوهش و فناوری، تعداد 40 کرسی علمی ترویجی و آزاداندیشی در دانشگاه لرستان برگزار شده است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۰:۱۵    
به گزارش روابط عمومی اداره کل صمت استان کرمانشاه ؛ نمایشگاه دستاوردهای هفته پژوهش و فناوری و فن بازار در استان کرمانشاه از سوم تا پنجم دی ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان کرمانشاه غرفه اداره کل صنعت ، معدن و تجارت با حضور 6 واحد صنعتی در این نمایشگاه برگزار شد
آنا / پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۳:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری احکام ریاست چهار دانشگاه و یک پژوهشگاه کشور را برای مدت چهار سال صادر کرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۰۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ؛ همزمان با مراسم اختتامیه هفته پژوهش دانشکده شیمی دانشگاه صنعتی شریف، مراسم اهدای جایزه "دکتر محمدرضا سعیدی" با حضور خانواده ایشان برگزار شد . ...
نقدینه   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۱:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
نقدینه - محمّدسجاد میرزاخانی، مدیر آموزش و پژوهش شرکت بیمه کوثر به مناسبت هفته پژوهش به بیان اقدامات و طرح های شرکت در حوزه پژوهش پرداخت. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ...
آنا / خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۵:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
3 عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان از سوی پایگاه استنادی اسکوپوس و دانشگاه استنفورد جزء 2 درصد دانشمندان برتر دنیا در سال 2022 قرار گرفتند.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به اهمیت هفته پژوهش و فناوری از تاریخ 20 لغایت 26 آذر ماه هر سال و نظر به اهمیت پژوهش و تحقیق پژوهشگران و محققان، شرکت فناوری و مهندسی پرتو صنعت طلایی با همکاری مرکز پژوهش های صنعتی و معدنی تجهیز صنعت نگین پاسارگاد طی فراخوانی 15 پژوهشگر منتخب شدند.
همزمان با هفته پژوهش به منظور آگاه سازی مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان چهارمحال و بختیاری نشست هویت یابی کودک و نوجوان برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۱:۱۷    
اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه با برپایی غرفه در نمایشگاه پژوهش، فن آوری و فن بازار استان حضور یافت.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۱:۰۵    
ایرسا- فنی و حرفه ای کرمانشاه به عنوان غرفه برتر در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری انتخاب شد.
آنا / سینا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه های جامع علمی کاربردی غرب تهران گفت: مدرکی که هنرجویان و دانشجویان از علمی کاربردی دریافت می کنند، هیچ فرقی با دولتی و آزاد و غیرانتفاعی ندارد و 100 درصد توسط وزارت علوم و سایر کشورها پذیرفته شده است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۰۹:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ، این مراسم که در قالب نهمین جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه اردکان برگزار گردید؛ امام جمعه اردکان با گرامی داشت هفته پژوهش به درجات علمی پرداخت و گفت: علم باید قلب و روح انسان را اصلاح نماید و لازم ترین علم، علمی است که ابدیت را هم شامل بشود. ...
می متالز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۰۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - در مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری که از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، شتاب دهنده دانش بنیان صدر فردا در بخش توسعه فناوری، موفق به کسب عنوان فناور برتر شد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۲۰:۳۵    
شفقنا – معتمدی: عناصر تبلیغ دینی در تلویزیون اوانجلیکها مورد بررسی قرار گیرد و ضروری است که در تبلیغ دینی تنوع مخاطبان و غیر رسمی بودن لحاظ شود. به گزارش شفقنا ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۰:۳۱    
به مناسبت هفته پژوهش و فناوری در دانشگاه صداوسیما از استادان پژوهشگر برتر و پایان نامه های برگزیده دانشجویان دانشگاه تجلیل شد.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل برنامه و بودجه شهرداری قم همزمان با آغاز هفته پژوهش از افزایش 40 درصدی بودجه بخش مطالعات و پژوهش شهرداری خبر داد و گفت: بر طبق قانون باید حداقل یک درصد و حداکثر 3 درصد از کل بودجه جاری شهرداری به بخش مطالعات و پژوهش اختصاص یابد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۵:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو فقهای شورای نگهبان به مناسبت هفته پژوهش ضمن بازدید از نمایشگاه انتشارات پژوهشکده شورای نگهبان از نزدیک در جریان جزئیات فعالیت های این پژوهشکده قرار گرفت.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام فرهنگیان به مناسبت هفته پژوهش به تشریح برخی فعالیت های مراکز و امور پژوهش معاونت پژوهشی حوزه های علمیه پرداخت.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مرکز رصد فرهنگی و اجتماعی آموزش عالی ایران با حضور معاونان پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، رئیس موسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی و عضو هیات علمی موسسه به مناسبت هفته پژوهش روز یکشنبه 4 دی ماه در این مرکز برگزار شد.
نماینده ولی فقیه در سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی گفت: تحقیق و پژوهش از مهم ترین شاخصه های علمی در جهان است و اهمیت تحقیق در آموزه های دینی ما بسیار مهم و مورد تاکید است. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۱:۵۵    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کرمانشاه ؛ پارک علم و فناوری استان کرمانشاه در راستای گرامی داشت هفته پژوهش و فناوری، اقدام به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار نمود. ...
آنا / سینا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۰۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیات و فناوری گفت: باید تلاش کنیم تا زبان فارسی به عنوان یک زبان علمی اولویت دار در سطح جهان شناخته شود.
آنا / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۴:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مراسم افتتاح مرکز رصد فرهنگی و اجتماعی آموزش عالی ایران به مناسبت هفته پژوهش با حضور معاونان پژوهشی و فرهنگی وزارت علوم در مؤسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم برگزار می شود.
سایپا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۰۹:۰۶   + ۴۴ سایت دیگر  
در آیین گرامیداشت هفته پژوهش که با حضور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران و نماینده تعدادی از شرکت های دانش بنیان برگزار شد، 17 تفاهم نامه و قرارداد پژوهشی با شرکت های دانش بنیان به امضا رسید.
پژوهش بررسی نقش اسطوره در شعر نوجوان با تکیه بر کتاب یک نفر رد شد از کنار دلم نوشته اسدالله شعبانی عنوان پژوهش برگزیده چهاردهمین هفته پژوهش کانون را کسب کرد.
آنا / خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، پژوهشگران برتر این دانشگاه را از اول فروردین 1400 تا 30 آبان 1401 اعلام کرد.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، از روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد ترکمانچای،مراسم هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران برتر مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی برگزار گردید. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۸:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه علم و آموزش ایران اکونومیست ، مراسم افتتاح این سامانه با عنوان مرکز رصد فرهنگی و اجتماعی آموزش عالی ایران عصر یکشنبه با حضور عبدالحسین کلانتری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۷:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، داوران چهاردهمین ویژه برنامه هفته پژوهش کانون پرورش فکری در بخش های جستارنویسی، مقاله، پایان نامه و رساله، گزارش اقدام پژوهی و تحلیل آثار اقدام پژوهی و پژوهش اعضا معرفی شدند. ...
هدیه قدسی با پژوهش آرزوی پرواز از استان قم برگزیده بخش پژوهش اعضای مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شد. مربی راهنما: ایمانه خلیلی ورزنه
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۴:۵۹    
آسیانیوز / یزد ؛ غرفه این شرکت در نمایشگاهی که به مناسبت هفته پژوهش و فناوری در محل پژوهشگاه نیرو برگزار شد ودر آن کنتور هوشمند،چرخ چاه، نیازهای فناورانه و اولویت های تحقیقاتی این شرکت و... در معرض دید عموم قرار گرفته است،مورد بازدید خانم کارگر نجفی و محمدمهدی جوادیان زاده قرار گرفت. ...