یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۸:۲۳Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هفته پژوهش»

ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - برگزاری مجازی نمایشگاه هفته پژوهش، اهدای یک دستگاه بیل مکانیکی به اداره راهداری مراوه تپه از سوی بنیاد علوی و آزادی 300 زندانی با پادرمیانی اعضای شورای حل اختلاف سه خبر کوتاه روز یکشنبه گلستان است.
گلستان 24   ۴ ساعت پیش    
رئیس پارک علم و فناوری گلستان گفت: نمایشگاه هفته پژوهش در استان از تاریخ 15 تا 20 آذرماه به شکل مجازی برگزار می شود.
حوزه   ۵ ساعت پیش    
حوزه/ جانشین ستاد بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری استان قم اهداف و اهم برنامه های استان در این هفته را تشریح کرد.
شبستان   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
غفاری گفت: نمایشگاه هفته پژوهش به دلیل محدودیت ها و شیوع ویروس کرونا اینبار به صورت مجازی برگزار می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۱۹    
اقتصاد ایران: تمامی اعضای هیئت علمی و دانشجویان سراسر کشور به مناسبت روز دانشجو و هفته پژوهش از اعتبار ویژه خدمات آزمایشگاهی بهره مند شدند.
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۰۸    
نخستین کارگاه آموزشی در هفته پژوهش، به همت معاونت پژوهش و فناوری موسسه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
تمامی اعضای هیئت علمی و دانشجویان سراسر کشور به مناسبت روز دانشجو و هفته پژوهش از اعتبار ویژه خدمات آزمایشگاهی بهره مند شدند.
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۰۸    
موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور، به مناسبت هفته پژوهش اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی آنلاین می نماید.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۰:۰۲    
رحمانیان با اعلام خبر تقدیر 25 پژوهشگر در استان البرز به مناسبت هفته پژوهش گفت: هفته پژوهش در البرز به صورت مجازی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون توسعه، مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و برای جلوگیری از تجمع افراد، جشنواره و نمایشگاه هفته پژوهش امسال در استان بصو مجازی و غیرحضوری برگزار می شود.
پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۲:۰۶    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار به نقل از ایسنا، شب گذشته پس از هفت سال فعالیت در سمت معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، رضا ملک زاده با انتشار نامه ای از سمت خود استعفا کرد اما اینکه در برهه حساس مواجهه با کرونا و در آستانه هفته پژوهش چگونه چنین اتفاقی رخ داد و اینگونه در وزارت بهداشت ...
رایزن فرهنگی کشورمان در دهلی نو از رونمایی 23 اثر منتشره این نمایندگی و اعطای احکام عضویت افتخاری فرهنگستان زبان به 4 تن از اساتید برجسته زبان فارسی به مناسبت هفته پژوهش، خبر داد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۶    
مدیر کل آموزش و پرورش استان قم صبح امروز در گفت و گویی با روابط عمومی، گزارشی از عملکرد واحد تحقیق و پژوهش آموزش و پرورش استان را ارائه نمود. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شبکه پژوهشی و آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری مراسم هفته پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد در دهه آخر آذرماه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا- مدیر کل حفاظت از محیط زیست استان قزوین گفت: چهار طرح پژوهشی و سه عنوان کتاب که با حمایت اداره کل حفاظت از محیط زیست استان تالیف و اجرا شده اند در جشنواره هفته پژوهش ارایه می شوند.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
برترین های هفته پژوهش در مقاطع مختلف تحصیلی و همکاران آموزشی که در این هفته فعالیت خوبی داشته باشند آثار آنها ارزیابی میگردد و از برترینها قطعاً تجلیل به عمل می آید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- مدیر کل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری البرز گفت: هفته پژوهش در این استان به دلیل شیوع ویروس کرونا مجازی برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان - مجری پروژه منشأیابی و سهم بندی ذرات معلق هوای شهر اصفهان از اعلام نتایج نهایی این پژوهش در 15 آذر امسال همزمان با هفته پژوهش خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۴    
نخستین نشست هم اندیشی و تقریب آرا داوران منتخب اقدام پژوهی سراسر کشور به میزبانی استان فارس برگزار شد . به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۳    
تهران (پانا) - نخستین نشست هم اندیشی تبادل نظر و تقریب آرای داوران منتخب استان های کشور با دبیری دبیرخانه کشوری معلم پژوهنده مستقر در استان فارس و با مدیریت ستاد بزرگداشت هفته پژوهش در وزارت آموزش وپرورش مستقر در پژوهشگاه مطالعات آموزش وپرورش به صورت غیرحضوری و با مشارکت قریب به 50 نفر از داوران ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۹    
در حالی که قرار بود از نخبگان علمی و جهادگران این عرصه در هفته بسیج تقدیر شود اما متاسفانه با از دست رفتن عالم گرانقدر حجت الاسلام والمسلمین سید یحیی جعفری نماینده ولی فقیه سابق کرمان و از یاران امام خمینی ره لذا این تقدیر و جشن به هفته پژوهش موکول شد . ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مهدی مرتضوی گفت: به مناسبت هفته پژوهش نشست بین المللی باستان شناسی و گردشگری میراث فرهنگی به صورت مجازی به میزبانی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۲:۱۹    
قم نیوز: دبیرخانه کمیته جشنواره ستاد هفته پژوهش و فناوری استان قم، ضوابط و جزئیات مربوط به انتخاب و معرفی فناوران و پژوهشگران برتر استان را در سال 99 اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
پژوهشگاه قوه قضاییه اعلام کرد که به مناسبت هفته پژوهش و در راستای حمایت از دستاوردهای علمی – پژوهشی نظر بر رفع مشکلات و چالش های دستگاه قضایی، نخستین جشنواره بزرگ شهید بهشتی را برگزار می کند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
فضلی گفت: وبنیار پژوهشی ورزش و جوانان ادارات کل استان ها به مناسبت هفته پژوهش در بیست و پنجم آذرماه برگزار می شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۸    
سروان پاسدار حزب الله ثنایی مهر در گفت وگو با خبرگزاری علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد به برنامه های بسیج علمی و پژوهشی اشاره کرد و گفت: در هفته پژوهش برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری، تجلیل از نخبگان اقشار دانشور بسیج ...
برترین ها / قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۲:۵۶   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رضا ملک زاده معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با ارسال نامه ای خطاب به دکتر نمکی از سمت خود استعفا کرد. ملک زاده در نامه خود ضمن اعتراض به آنچه شیوه های مدیریتی دکتر نمکی در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عنوان داشته ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس بنیاد نخبگان البرز گفت: امسال به دلیل کرونا، انتخاب برگزیدگان، نمایشگاه و مراسم پایانی هفته پژوهش به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۳۵    
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه انجام طرح های پژوهشی را اقدام مهمی برای دانش آموزان و معلمان در این ایام کرونایی دانست . به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان هرمزگان و به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه جناح ؛ ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۳:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیرخانه کمیته جشنواره ستاد هفته پژوهش و فناوری قم فراخوان انتخاب پژوهشگران و فناوران برتر استان در سال 99 را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار به نقل از ایسنا، شب گذشته پس از هفت سال فعالیت در سمت معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، رضا ملک زاده با انتشار نامه ای از سمت خود استعفا کرد اما اینکه در برهه حساس مواجهه با کرونا و در آستانه هفته پژوهش چگونه چنین اتفاقی رخ داد و اینگونه در وزارت بهداشت ...
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اردبیل گفت:در سال های گذشته پژوهش و تحقیقات مختلفی از سوی دانشگاه ها انجام شده و باید اشاعه و کاربست های این تحقیقات بررسی و نتایج نیز مشخص شود. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ساری (پانا) - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از تغییر زمان برگزاری آیین اختتامیه نخستین جشنواره کتاب سال استان و موکول شدن آن به هفته پژوهش خبر داد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری گلستان از شناسایی و مشارکت این صندوق در اجرا و سرمایه گذاری دو طرح و ایده خلاق استان همزمان با هفته پژوهش خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۸:۲۰    
کارگروه پژوهش استان با موضوع " هفته پژوهش " و در راستای اجرای برنامه های سند تحول بنیادین تشکیل جلسه داد . به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلومعاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۸:۱۷    
گرگان- رئیس پارک علم و فناوری استان گلستان گفت: برنامه های هفته پژوهش در گلستان به صورت مجازی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - عضو هیات علمی دانشگاه اصفهان گفت: سرمایه گذاری علمی و فنی در زمینه اینترنت اشیا می تواند باعث ایجاد مشاغل نو و جهش تولید شود و از این رو همزمان با هفته پژوهش برای اولین بار مسابقه انتخاب پروژه برتر کارشناسی در حوزه اینترنت اشیا در این دانشگاه برگزار می شود.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی هفته پژوهش را فرصتی جهت ارائه توانمندی ها و ظرفیت های علمی و پژوهشی استان دانست و گفت: علاوه بر ارائه توانمندی ها و دستاوردها ، از پایان نامه های دانشجویان نیز حمایت خواهد شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۱    
معاون پژوهشی مدرسه حضرت رقیه (س)برازجان، طی کلیپی به ارائه گزارشی از عملکردهای پژوهشی مدرسه علمیه حضرت رقیه (س)برازجان در 6 ماهه اول سال 99 پرداخته است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۲۸    
معاون پژوهشی مدرسه علمیه فاطمیه (س) خورموج، طی کلیپی به ارائه گزارشی از عملکردهای پژوهشی مدرسه علمیه فاطمیه (س) خورموج در 6 ماهه اول سال 99 پرداخته است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - همزمان با هفته پژوهش و فناوری نمایشگاه تقاضای ساخت و تولید ایرانی ( تستا ) به صورت ترکیبی از مجازی و حضوری برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای عالی عتف، پیام چینی فروشان، دبیر اجرایی نمایشگاه تستا در این خصوص گفت: دبیرخانه شورای عالی علوم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: در خصوص نمایشگاه هفته پژوهش در استان پیشنهاد ما این است که مجازی باشد؛ به این منظور یک پلتفرم در نظر گرفته شده و هر کدام از دانشگاه ها و دستگاه های اجرایی دستاوردهای پژوهشی خود را در پلتفرم بارگذاری می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام ستاد برگزاری هفته پژوهش استان البرز از برگزاری گرامیداشت هفته پژوهش با توجه به محدودیت ها و شرایط خاص کشور خبر داد.
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند در اولین جلسه شورای سیاستگذاری هفته پژوهش و فناوری سال 1399، گفت: پژوهشگران سرمایه های اصلی کشور هستند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری چهار محال و بختیاری با اشاره به وضعیت شیوع بیماری کرونا در استان، گفت: با توجه به شرایط حال حاضر برنامه های هفته پژوهش و فناوری امسال متفاوت تر از سال های قبل برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
رییس انجمن ترویج علم ایران با اشاره به برگزاری مراسمی به مناسبت بزرگداشت روز جهانی علم در خدمت توسعه، گفت: امسال برنامه های این هفته از روز سه شنبه 20 آبان ماه آغاز می شود و تا هفته پژوهش ادامه خواهد داشت و کلیه برنامه ها به صورت مجازی برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۱۶    
استاندار قم در احکام جداگانه اعضای ستاد هفته پژوهش و فناوری استان قم در سال 99 را منصوب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی از اختصاص 35 میلیارد تومان اعتبار ویژه به صندوق های پژوهش و فناوری در هفته پژوهش خبر داد.