دوشنبه ۰۶ تیرساعت ۰۴:۵۲Jun 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی»

رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
برنامه رویداد رادیو گفت وگو در خصوص رصد بازار برای کنترل قیمت ها با محمدعلی اسفنانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی به صورت تلفنی گفتگو کرد. محمدعلی اسفنانی با اشاره به گرانی محصولات و کالاها در کشور گفت: بیش از آنکه با تخلفات گران فروشی در حوزه عرضه مواجه باشیم ...
رادیو ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۲:۵۲    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، محمد علی اسفنانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران از افزایش 5 برابری جزای نقدی جرایم سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد و گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۹:۴۰    
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی، سخنگوی صنایع لبنی، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی و دیگر مسئولان علت افزایش چند باره قیمت ها را در میز اقتصاد تشریح کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۵:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: سران سه قوه مصوبه ای با تأیید رهبر انقلاب داشتند که جرایمی که در گذشته اعمال می شد، 5 برابر افزایش یابد. امیدواریم این 5 برابری جریمه ها تأثیر گذار شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۵:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه سه کارخانه لبنی 53 میلیارد تومان جریمه شدند گفت افزایش قیمت در محصولات لبنی هم در بخش تولید و هم عرضه وجود دارد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
زهرا رستگارمقدم، روزنامه نگار دغدغه مستأجران در فصل جابه جایی با افزایش بی رویه قیمت اجاره هاوگرانی بی سابقه مسکن دیگر صاحبخانه شدن را به رویایی دست نیافتنی تبدیل کرده است ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص ظرفیت های بازدارنده در سازمان تعزیرات برای جلوگیری از احتکار با دکتر محمدعلی اسفنانی، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اجتماعی و پیشگیری از تخلفات و سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از تذکر و هشدار به یک فروشگاه زنجیره ای خبر داد و گفت: با این فروشگاه به دلیل انبار و عرضه نکردن انواع روغن برخورد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۰۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد که با رسیدگی های فوق العاده، یکی از شرکت های تولید نوشابه به پرداخت 16 میلیارد و 350 میلیون تومان جزای نقدی، یک شرکت تولید ماکارونی به پرداخت 380 میلیارد تومان و یک شرکت تولید پوشک بچه نیز به پرداخت 210 میلیارد تومان جزای نقدی محکوم شدند.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به ممنوعیت افزایش اجاره بهای بیش از قانون مصوب گفت: با صاحبخانه های متخلف برخورد می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۲   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: اگر صاحبخانه ای قرارداد سال گذشته مسکن خود را بیش از 25 درصد افزایش دهد، گرانفروشی کرده و مشمول جریمه می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: در مصوبه قبلی ستاد کرونا، قرار بود دادگاه ها از صدور حکم تخلیه خودداری کنند، اما در شورای حل اختلاف به دلیل اینکه این موضوع قانون نبود، برخی آن را اجرا نمی کردند.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از جریمه 16 میلیارد و 350 میلیون تومانی یکی از کارخانه های تولید نوشابه در تهران خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی محمدعلی اسفنانی را به عنوان سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی منصوب کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۹:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
قوه قضائیه : محمدعلی اسفنانی به سمت سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی منصوب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
با حکم رئیس سازمان تعزیرات حکومتی، محمد علی اسفنانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
محمدعلی اسفنانی به عنوان سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی منصوب شد.
استانداری گیلان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط استاندار گیلان با اشاره به انتظار مردم از دستگاه های حاکمیتی برای گره گشایی از مشکلات گفت: وجه نظارتی سازمان تعزیرات حکومتی و تعامل بین دستگاهی، آرامش را به جامعه و بازار منتقل می کند. ...
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۳۲    
معاون حقوقی و امور مجلس و سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی پیرو تاکید رهبر معظم انقلاب در خصوص گرانی های اخیر، گفت: سنگین ترین مجازات و احکام برای گرانفروشان و محتکران در ادارات تعزیرات سراسر کشور صادر می شود.
برترین ها / شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: سنگین ترین مجازات و احکام برای گرانفروشان و محتکران در ادارات تعزیرات سراسر کشور صادر می شود. به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ...
شاتا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی بیان کرد: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 62 هزار بازرسی در قالب گشتهای مشترک انجام داده ایم. به گزارش شاتا، محمدحسن سرابیان در گفتگو با خبرنگاران با بیان این مطلب ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
با حکم رئیس سازمان تعزیرات حکومتی، محمدحسن سرابیان با حفظ سمت به عنوان سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی منصوب شد.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۲    
با حکم معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی، محمدحسن سرابیان با حفظ سمت به عنوان سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی منصوب شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه نیروهای سازمان تعزیرات حکومتی در سراسر کشور محدود است، گفت: از مردم تقاضا داریم اگر با گرانفروشی روبرو شدند، از طریق سامانه 135 اعلام شکایت و تخلف کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به شکایت ها رسیدگی شود. ...
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۸   + ۴۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه نیروهای سازمان تعزیرات حکومتی در سراسر کشور محدود است، گفت: از مردم تقاضا داریم که اگر با مواردی نظیر گرانفروشی رو به رو شدند، از طریق سامانه 135 اعلام شکایت و تخلف کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به شکایت آن ها رسیدگی شود. ...
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به اینکه نیروهای سازمان تعزیرات حکومتی در سراسر کشور محدود است گفت: از مردم تقاضا داریم که اگر با مواردی نظیر گرانفروشی رو به رو شدند، از طریق سامانه 135 اعلام شکایت و تخلف کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به شکایت آن ها رسیدگی شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: شعبه ویژه تعزیرات حکومتی شهرستان مرند یک شرکت حمل و نقل بین المللی را به پرداخت جریمه 298 میلیارد ریالی و تعطیلی شرکت به مدت یک سال محکوم کرد.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۶    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از جریمه 298 میلیارد ریالی شرکتی به اتهام قاچاق در یکی از شعبه بدوی آذربایجان شرقی خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رایگانی، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: متاسفانه چرخه توزیع کالا در کشور یک چرخه معیوبی است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از افزایش 4 برابری گشت های مشترک تعزیرات با توجه به ضرورت های موجود در بازار خبر داد.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۶    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از افزایش 4 برابری گشت های مشترک تعزیرات با توجه به ضرورت های موجود در بازار خبر داد.
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در رادیو اقتصاد گفت: تمام انبارهای کشور 15 روز فرصت دارند تا در سامانه جامع انبارداری ثبت نام کنند و در غیر این صورت عدم ثبت نام آن ها به منزله احتکار در نظر گرفته خواهد شد.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما یکی از دلایل افزایش تخلفات در حوزه لاستیک را اشکال در مدیریت توزیع عنوان کرد.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۴۶   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از محکومیت عامل قاچاق 5 کیلوگرم زیور آلات طلا در تعزیرات حکومتی یزد خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۳:۴۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: معرفی تولیدکنندگان کم فروش به تعزیرات
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سیدیاسر رایگانی گفت: در راستای گزارش تخلف از سوی بازرسی کل استان یزد پرونده شرکت مخابرات ایران پس از رسیدگی در شعبه بدوی و احراز تخلف و همچنین شعبه تجدید نظر تعزیرات حکومتی استان یزد ...
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۴۶    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از اجرای حکم محکومیت شرکت مخابرات ایران به اتهام اخذ وجه اضافه تحت عنوان آبونمان از مشترکین تلفن ثابت استان یزد خبر داد.
شبکه ایران کالا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۱:۴۶    
میهمانان برنامه آقایان حسین فتاحی بنیان گذار و مدیر عامل گروه صنعتی امرسان، حمید رضا غزنوی سخنگوی انجمن صنفی تولید کنندگان لوازم خانگی، جواد زاهدی مدیر عامل شرکت بیمکث ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۳   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: با توجه به اینکه سقف قیمت خودروها در بازار مشخص نیست، دست این سازمان برای برخورد با گرانفروشی بسته است. به گزارش ایسنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
درحالی که این روزها قیمت خودرو افزایش چشمگیری دارد، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: ما کاری در این باره نمی توانیم بکنیم!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۰:۵۵   + ۵۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی : با توجه به اینکه سقف قیمت خودرو ها در بازار و سطح خرده و عرضه مشخص نیست، دست این سازمان برای برخورد با گرانفروشی بسته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی تعزیرات اجرا نشدن مصوبه های ستاد تنظیم بازار درباره قیمت مرغ و تخم مرغ را ناشی از نبود نظارت بر نحوه توزیع نهاده های دامی برای مرغداران دانست.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۶:۵۱    
رایگانی، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از رای قطعی تعزیرات برای شرکت آذویکو خبر داد و گفت: همه هزار و 300 شاکی این پرونده باید تا پایان بهمن ماه امسال به خودروی خود برسند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۸:۵۹   + ۴۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از قطعی شدن رای صادره برای شرکت آذویکو و تعیین جزئیات پرداخت خسارت و نرخ تورم مربوط به تاخیر در تحویل خودروها خبر داد.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۸:۴۶    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از قطعی شدن رای صادره برای شرکت آذویکو و تعیین جزئیات پرداخت خسارت و نرخ تورم مربوط به تاخیر در تحویل خودروها خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی درباره افزایش غیرقانونی قیمت برخی از کالاها و موضوع نظارت بر قیمت ها توضیحاتی داد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۲۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: این سازمان بر اساس گزارش واصله سازمان بازرسی کل کشور به وزارت دادگستری به دنبال بازگشت 10میلیارد یورو ارز وارداتی شرکت ها به صندوق دولت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۲:۳۱    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از رای نهایی پرونده شرکت آذیکو در روزهای آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۵:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از آغاز رسیدگی به پرونده کشف 186 تن گندم تقلبی در اردبیل خبر داد.