سه شنبه ۱۴ تیرساعت ۰۲:۱۰Jul 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان تعزیرات»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی کشور از حل مشکل عدم اجرای برخی از احکام قطعی تعزیرات با مصوبه سران قوا خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۰۹:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
شاکری عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه باید مانع ورود اشخاص شرور برای فشار به مستاجران جهت تخلیه واحدهای مسکونی شد، گفت: هیچ اختلافی میان موجر و مستاجر نباید منجر به استفاده از ابزارهای غیرقانونی، خشونت آمیز و شرارت آمیز شود.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۰۱:۲۳    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی، با بیان اینکه تعداد قابل توجهی پرونده برای واردات تجهیزات پزشکی تقلبی و قاچاق این کالاها تشکیل شده است، گفت: لازم است بازرسان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و اداره کل تجهیزات پزشکی اقدام به بررسی کیفیت این کالاها و شناسایی تجهیزات پزشکی تقلبی کنند. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۶:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
در نشست رئیس سازمان تعزیرات حکومتی و رئیس دیوان عالی کشور بر افزایش تعامل و ارتباط سازنده تأکید شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی یزد گفت: یکی از برنامه های سازمان تعزیرات حکومتی در راستای حضور مستمر و موثر در بازار ، نظارت بر مراکز تولید و توزیع عمده و فروشگاه های زنجیره ای است .
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی، با بیان اینکه تعداد قابل توجهی پرونده برای واردات تجهیزات پزشکی تقلبی و قاچاق این کالاها تشکیل شده است، گفت: لازم است بازرسان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و اداره کل تجهیزات پزشکی اقدام به بررسی کیفیت این کالاها و شناسایی تجهیزات پزشکی تقلبی کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۴:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی از کشف یک میلیون و سیصدهزار قوطی شیرخشک احتکارشده در شهرک صنعتی ماهدشت کرج خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۲:۲۲    
ایسنا/کردستان رئیس سازمان تعزیرات حکومتی استان کردستان، با اشاره به افزایش اختیارات این سازمان گفت: افزایش پنج برابری جرائم مالی، نصب بنر تخلف و پلمب واحد تولیدی، از جمله اختیارات جدید تعزیرات حکومتی است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۱:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به اقدامات شعب ملی این سازمان از تشکیل پرونده های قاچاق کالاهای وارداتی در بنادر کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده حوزه اصناف و بازاریان سپاه ناحیه ثارالله شیراز از برگزاری مانور ویژه بازرسی در محدوده این ناحیه خبر داد و گفت: پرونده های تخلف از طریق سامانه سیمبا به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال می شود.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون سازمان تعزیرات از قول وزیر دادگستری اعلام کرد: اگر واحد تولیدی به این دستور عمل نکند و قیمت کالاها را کاهش ندهد، مصداق گرانفروشی است و برای متخلفان پرونده قضایی تشکیل و حکم قانونی صادر می شود.
سلام نو / شهر بورس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۳:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
با دستور اخیر وزیر دادگستری قرار است از روز شنبه، یازدهم تیرماه قیمت کالا و خدمات به عقب بازگردند و ارزان شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان تعزیرات از استقرار بازرسان شعبه های قرارگاه ملی تعزیرات در کارخانه ها برای مقابله با گرانفروشی و کم فروشی خبر داد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت که طبق ابلاغیه سازمان تعزیرات حکومتی، احراز تخلفات در استان ها سهمیه بندی شده است اما سران قوا کجا چنین اجازه ای به تعزیرات داده که آنها به جان واحدهای صنفی و اقتصادی بی افتند؟
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
وزیر دادگستری دستور داد تا از شنبه پیش رو کالاها بر مبنای قیمت 31 اردیبهشت عرضه شوند. اما به طور خاص کدام کالاها مشمول بازگشت قیمت ها می شوند؟
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت که طبق ابلاغیه سازمان تعزیرات حکومتی، احراز تخلفات در استان ها سهمیه بندی شده است اما سران قوا کجا چنین اجازه ای به تعزیرات داده که آنها به جان واحدهای صنفی و اقتصادی بی افتند؟
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی هدف از تشکیل این سازمان را سرعت و قاطعیت در رسیدگی به پروندها دانست و انجام کار جهادی در عین اجرای عدالت را خواستارشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در مورد طرح موضوع برگشت قیمت کالا به به قبل توضیحاتی ارائه کرد و گفت: منظور وزیر دادگستری برگشت کالا به قیمت قبل نبوده است. بحث این است که ستاد تنظیم بازار مصوبه ای مبنی بر تثبیت قیمت ها داشته است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با صدور پیامی به مناسبت فرارسیدن هفته قوه قضائیه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیرماه سال 1360 از زحمات مسئولان، قضات و خدمتگزاران دستگاه قضا قدردانی کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۷:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون سازمان تعزیرات حکومتی گفت: طبق اعلام وزیر دادگستری، مبنای قیمت کالا ها 31 اردیبهشت است و قیمت ها باید به آن زمان بازگردد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان تعزیرات حکومتی استان قم با اشاره به افزایش 100 درصدی پرونده های ورودی به تعزیرات حکومتی استان قم گفت: در سه ماه نخست سال جاری 5312 پرونده مورد رسیدگی قرار گرفت و 90 واحد صنفی پلمب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون سازمان تعزیرات حکومتی گفت: طبق اعلام وزیر دادگستری، مبنای قیمت کالا ها 31 اردیبهشت است و قیمت ها باید به آن زمان بازگردد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۳۸    
رییس گشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه، از افزایش اختیارات این سازمان در سنگین شدن جرائم مالی، نصب بنر تخلف و پلمب واحد صنفی متخلف خبر داد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست خبری از افزایش جرائم بازدارنده، با مصوبه سران قوا خبر داد و گفت: پرونده تخلفات قیمتی و عدم همکاری چهار شرکت تولید و توزیع روغن موتور به سازمان تعزیرات و قوه قضائیه ارجاع شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۵:۰۲   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا از اداره کل استاندارد استان تهران، عباس نوری در این خصوص تشریح کرد: در پی افزایش میزان کم فروشی در برخی از فرآورده ها، به ویژه پس از اجرای طرح اصلاح یارانه ها ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
یک نانوایی که با وجود تعطیلی دو ساله، 300 هزار کیلو آرد سهمیه ای دریافت کرده بود، با حکم سازمان تعزیرات حکومتی نقره داغ شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
برنامه رویداد رادیو گفت وگو در خصوص رصد بازار برای کنترل قیمت ها با محمدعلی اسفنانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی به صورت تلفنی گفتگو کرد. محمدعلی اسفنانی با اشاره به گرانی محصولات و کالاها در کشور گفت: بیش از آنکه با تخلفات گران فروشی در حوزه عرضه مواجه باشیم ...
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۹:۵۷    
شورای عالی حقوقی سازمان تعزیرات حکومتی به منظور تعیین خط مشی سازمانی و سیاست راهبردی در سطوح حقوقی آغاز به کار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست روز ملی اصناف گفت: نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی را به خود اصناف می سپاریم پیش از اینکه سازمان حمایت و واحدهای بازرسی ورود کنند موضوع به سازمان تعزیرات ارجاع شود خود صنف به تخلف رسیدگی می کند.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با صدور پیامی ضمن تبریک فرارسیدن روز ملی اصناف از اقدامات ارزنده اصناف به ویژه کسبه و بازاریان منصف در پیشبرد امور مختلف اجتماعی و اقتصادی قدردانی کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۳:۴۷   + ۴۰ سایت دیگر  
رضایی گفت: یکی از اشکالات کار، نبود نظارت کافی بود به گونه ای که سازمان تعزیرات در برخی از شهرستان ها نیرو و اثر چندانی نداشت لذا مجازات ها جدی تر و ابزار کافی به تعزیرات داده شد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۸:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
قیمت ها بر اساس سامانه کنترل می شود و با کسانی که خلاف آن عمل کنند، بر پایه اطلاعاتی که در سازمان تعزیرات وجود دارد، برخورد خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۹:۰۰   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: سیاست پرداخت یارانه ها تا زمان آماده شدن کالابرگ های الکترونیک ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۷:۰۵    
براساس مصوبه سران سه قوه در دوشنبه هفته گذشته، اختیارات قانونی سازمان تعزیرات حکومتی در برخورد با متخلفان و گرانفروشان بیشتر از گذشته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۶:۳۱    
فرماندار آباده گفت: سقف افزایش اجاره بهای مسکن در سال جاری نسبت به اجاره بهای سال 1400، در شهرستان آباده حداکثر 15 درصد به تصویب رسیده و لازم الاجرا است و بر اساس این مصوبه، سازمان تعزیرات حکومتی مکلف شده است تا با مشاوران املاک متخلف که این سقف افزایش را رعایت نکنند، برخورد نماید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان گفت: با افزایش اختیارات سازمان تعزیرات حکومتی، مجازات متخلفان صنفی 5 برابر شده است.
رادیو ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۲:۵۲    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، محمد علی اسفنانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران از افزایش 5 برابری جزای نقدی جرایم سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد و گفت ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به افزایش شعب ملی تنظیم بازار گشت های تعزیرات گفت: از هفته آینده واحدهای صنفی متخلف به مدت دو هفته پلمب خواهند شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۴    
ایسنا/قم رئیس سازمان بازرسی کشور در جریان بازدید از انبار اموال تملیکی قم و وجود حجم بالای پارچه، طی تماس تلفنی با رئیس سازمان تعزیرات حکومتی بر تعیین تکلیف این پرونده با قید فوریت تاکید کرد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۶    
میانگین امتیازات: 3.9 / 5. تعداد امتیازات: 23 به این خبر امتیاز دهید میانگین امتیازات: 3.9 / 5. تعداد امتیازات: 23 به این خبر امتیاز دهید 0/5 (0 نظر) 0/5 (0 نظر) مطالب مرتبط پیشنهاد جدید رئیس جمهور آمریکا به ایران مطالب مرتبط پیشنهاد جدید رئیس جمهور آمریکا به ایران ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۱:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی در جریان بازدید از انبار های اموال تملیکی استان قم، پس از مشاهده و اطلاع از وجود بیش از دو هزار طاقه پارچه در انبار، طی تماس تلفنی با رئیس سازمان تعزیرات حکومتی، بر تعیین تکلیف فوری این پرونده تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون سازمان تعزیرات حکومتی خراسان رضوی با اشاره به افزایش اجاره بهاء مسکن گفت: مرجع رسیدگی به اختلافات موجر و مستاجر مشخص است. در صدد آن هستیم که اجاره نوعی ارائه خدمات محسوب شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۹:۴۰    
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی، سخنگوی صنایع لبنی، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی و دیگر مسئولان علت افزایش چند باره قیمت ها را در میز اقتصاد تشریح کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۵:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: سران سه قوه مصوبه ای با تأیید رهبر انقلاب داشتند که جرایمی که در گذشته اعمال می شد، 5 برابر افزایش یابد. امیدواریم این 5 برابری جریمه ها تأثیر گذار شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۵:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه سه کارخانه لبنی 53 میلیارد تومان جریمه شدند گفت افزایش قیمت در محصولات لبنی هم در بخش تولید و هم عرضه وجود دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رئیس سازمان تعزیرات اسامی چند شرکت متخلف در حوزه لبنیات و محکومیت یک شرکت تولید پوشک بچه به پرداخت 200میلیارد تومان را اعلام کرد. به گزارش ایسنا ...