یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۷:۴۲Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نانوایان»

قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۲۷    
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی ضمن اعلام استمرار طرح تشدید برخورد با نانوایان متخلف، در حالی که از پلمب تعدادی واحد صنفی در این راستا خبر داد، تصریح کرد: اولویت و هدف نخست ما از برخورد با نانوایی هایی که کم فروشی، فروش اجباری و.. ...
اخبار ملکان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۲:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس اتحادیه نانوایان و قنادان شهرستان ملکان با صدور پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۲    
رییس اتحادیه صنف نانوایان شادگان گفت: برای تامین رضایت مردم این شهرستان ساعت کار نانوایی ها از اول مهرماه تغییر می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرماندار سلسله گفت: مواردی از نابسامانی در توزیع آرد و نان برای شهروندان این شهرستان مشاهده شده است که باید با همکاری نانوایان و اجرای سیاست های ابلاغی توسط آنها برطرف شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نانوایان مشهد گفت: در سال جاری نرخ دستمزد کارگران نانوایی ها بین 90 تا 120 درصد نسبت به سال 98 رشد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۷:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام رئیس اتحادیه صنف نانوایان ایلام گفت: در حال حاضر ما در شهرستان ایلام 170 باب نانوایی داریم که از این تعداد 40 نانوایی اضافه بر ظرفیت محسوب می شوند و چون دخل و خرج آنها با هم نمی خواند و سهمیه آرد آنها هم کم است، قانون ساعات کاری را رعایت نمی کنند و این مساله باعث نارضایتی مردم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان گفت: بالاترین میزان تخلف را، دو صنف نانوایان و خرده فروشان میوه دارند که به ترتیب 368 و 365 پرونده تخلف برای دو صنف بازشده است.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مبنای قیمت نان همان مصوبه سال 98 است و در حال حاضر هیچ تصمیمی درباره افزایش قیمت نان در استان البرز گرفته نشده است اما همچنان مردم و نانوایان با مشکل مواجه هستند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
با برخی از نانوایان سود جو که با افزودنکُنجد و سبزی محلی قیمت را بدون نرخ منطقی گرانتر کرده اند؛ برخورد قانونی می شود.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در ادامه سرکشی های تیم بازرسی از نانوایی های این شهرستان، دکتر بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل امروز پنجشنبه 25 شهریور ماه، تیم بازرسی از نانوایی ها را به نانوایی های سفیدشهر و روستاهای محمدآباد ...
عصر شرق   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف شهرستان دماوند از تشدید نظارت ها بر نانوایان و میوه فروشان خبر داد و گفت: نرخ رسمی نان هنوز اعلام نشده است.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: نان، قوت غالب ایرانی ها و از دیرباز آن را برکت سفره ها می دانسته اند. در کنار کیفیت آن قیمتش نیز همواره از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است. از سال 97 تاکنون قیمت نان در بوشهر تغییری نداشته است به طوری که هر نان لواش 250 تومان در نانوایی ها عرضه می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- روز گذشته نانوایان در ارومیه مقابل استانداری تجمع کرده و خواهان افزایش قیمت از سوی مسئولان شدند اما به گفته مسئولان امر، قیمت نان افزایش نمی یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اهدای نان رایگان، سنتی تحسین برانگیز است که نانوایان خیر در اهواز با پخت رایگان نان به نیازمندان کمک میکنند .
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدتی است اوضاع نانوایی های همدان نا به سامان شده است به طوریکه شاهد ایجاد صف های طولانی مردم برای دریافت نان و از طرفی هم گلایه نانوایان از عدم تعیین نرخ جدید نان و مشکلات معیشتی آن ها هستیم. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - نایب رئیس اول اتاق اصناف گیلان گفت: واکسیناسیون کارکنان صنوف نانوایان و میادین میوه و تره بار شهرستان رشت آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجرایی تعزیرات حکومتی البرز گفت: هرگونه افزایش قیمت نان در البرز برخلاف قانون بوده و با متخلفان به شدت برخورد می شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
استاندار زنجان با اشاره به اینکه منتظر گزارش ناظران نمی مانم و خودم و بطور سرزده از نانوایان بازرسی می کنم، گفت: اگر موارد مصوب برای نانوایان در خصوص وزن چانه و قیمت نان، با مشاهدات من در این بازدیدها، مغایرت داشته باشد، با متخلف اعم از نانوا یا بازرسان، بدون هیچ اغماضی، برخورد می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان استاندار زنجان گفت: واکسیناسیون دستگاه های ادارای استان زنجان باید آغاز شده و واکسیناسیون فرهنگیان، خبرنگاران و نانوایان نیز سریع تر انجام شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نانوایان استان سمنان به علت عدم ابلاغ نرخ جدید و عدم افزایش قیمت نان، از مسئولان خواستند تا قیمت نان و یکسان سازی آن با استان های همجوار صورت گیرد.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در کارگروه آرد و نان این شهرستان بر اجرای پروتکل های بهداشتی توسط نانوایان این شهرستان تاکید و خاطرنشان کرد: تلاش همه متولیان نان و نانوایی ها باید عرضه نانِ با کیفیت، بهداشتی ...
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مطابق تصویب کارگروه آرد و نان شهرستان مرزی بندر آستارا 20 درصد سهم آرد نانوایانی که خودسرانه به تعطیلی نانوایی اقدام می کنند، کسر و به سهمیه نانوایی های منضبط و قانونمند افزوده خواهد شد.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
با وجود شرایط سخت و قرمز کرونایی در ارومیه، نانوایی ها شلوغ و مردم برای خرید نان دچار مشکل شده اند، هرچند مسوولان تاکید دارند که مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - رییس اتحادیه نانوایان بندرعباس گفت: هزینه های نانوایی های این شهرستان مانند بیمه، دستمزد و مواد اولیه در 2 سال گذشته بین 100 تا 700 درصد افزایش یافته است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس اتاق اصناف مرکز البرز اعلام کرد : تاکنون هیچ تصمیمی برای افزایش نان در این استان اتخاذ نشده و با نانوایان متخلف برخورد قانونی خواهد شد.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۳:۰۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در ادامه سرکشی های تیم بازرسی از نانوایی های این شهرستان، دکتر بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل امروز جمعه 19 شهریور ماه، تیم بازرسی از نانوایی ها را به نانوایی های بخش کویرات در شهر ابوزیدآباد و روستاهای 8 گانه این بخش اعزام کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- کارشناس مسول نظارت بر عرضه کالا و خدمات سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: تنها در 2 روز ابتدایی اجرای طرح برخورد با تخلفات تعزیری با محوریت گرانفروشی که از سه شنبه این هفته آغاز شد چهار پرونده تخلف به ارزش 23 میلیارد و 700 میلیون ریال برای نانوایان متخلف مشهد تشکیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ سرپرست فرمانداری خلخال گفت: سهمیه آرد نانوایانی که در پخت نان مرغوب سهل انگاری کنند حذف شده و سهیمه آنها به مجموع آرد ماهانه نانوایان توانمند این شهرستان اضافه خواهد شد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۹:۳۲    
آرایشگران، نانوایان و کارکنان کشتارگاه لارستان فردا(جمعه 19 شهریورماه) واکسینه می شوند. آرایشگران، نانوایان و کارکنان کشتارگاه لارستان که نامشان در لیست تایید و ارسال شده توسط اتاق اصناف موجود است،...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۱    
سرپرست فرماندرای خلخال گفت: به لحاظ اقتضای شغلی نانوایان و ارتباط آنها با مردم، واکسیناسیون نانوایان شهرستان در اولویت قرارگاه زیستی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۳:۱۲    
سرپرست فرمانداری خلخال گفت: به لحاظ اقتضای شغلی و ارتباط گسترده نانوایان با مردم، واکسیناسیون نانوایان شهرستان در اولویت قرارگاه زیستی بوده و از فردا آغاز می شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
لطفعلی بخشی، کارشناس نان می گوید: تخلفاتی مانند کاهش چانه و افت کیفیت نان از سوی بعضی نانوایان برای جبران بخشی از هزینه های نانوایی ها صورت می گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۴۳    
گروه استان ها- فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونای استان قزوین از آغاز واکسیناسیون 35 ساله ها در استان قزوین خبر داد و اظهار داشت: افراد متولد سال 1365 و قبل از آن می توانند برای واکسینه شدن در برابر ویروس کرونا به مراکز تجمیعی مراجعه کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۴۰    
زنجان- موسوی، رئیس اتاق اصناف زنجان با بیان اینکه فعالیت نانوایی ها در زنجان قابل قبول نیست، گفت: نانوایان در کم فروشی بیشترین تخلف را دارند.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۲۸    
به گزارش تابا: با توجه به پیگیری ساعت فعالیت ،قیمت و کیفیت نان نانوایان شهرستان و اهمیت موضوع جهت رفاه حال شهروندان مهندس بهاروند امروز سه شنبه مورخ 1400/6/16راس ساعت 6صبح به همراه اکیپی متشکل کارشناس اداره صمت ، ریس اتحادیه خبازان و بازرس اتاق اصناف تشکیل و از حداقل ده نانوایی دیگر بازرسی و [.. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۳۲    
گروه استان ها - صف های طولانی در مقابل نانوایی های استان چند ماهی است که به یک دغدغه جدی تبدیل شده و با اینکه نانوایان خواستار افزایش سهمیه آرد خود هستند اما تاکنون اقدامی در این باره نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۳۳    
گروه استان ها-معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت،معدن وتجارت هرمزگان گفت: برای 83 واحد نانوایی پرونده تخلف تشکیل شده است.
برترین ها / کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۷:۱۲   + ۸۵ سایت دیگر  
تسنیم: مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با بیان این که قیمت خرید تضمینی هر کیلوگرم گندم برای سال زراعی 1400- 1401 به ازای هر کیلوگرم 7 هزار و 500 گرم تعیین شده است گفت: در حال حاضر هیچ تصمیمی در خصوص افزایش قیمت نان اتخاذ نشده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- فرماندار چالدران گفت: 269 تُن آرد ترمیمی به منظور حفظ شرایط موجود و جلوگیری از تجمع مردم، بین نانوایان در این شهرستان توزیع شده که این روند ادامه دارد.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
این روزها به گفته بسیاری از نانوایی های استان البرز پخت نان دیگر برای آنها به صرفه نیست و برای آنها درآمدی ندارد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خمام نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۹:۰۰    
تعدادی از نانوایان در گفتگو با خمام نیوز خواهان فرصتی برای بیان مشکلات و دغدغه های این صنف از جمله هزینه های بالا، کمبود سهمیه آرد و عدم افزایش نرخ مصوب نان از طریق رسانه محلی شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۸:۱۶    
برخی نانوایان استان از کمی سهمیه آرد گلیه دارند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۰    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: نانوایان متخلف در این استان ضمن معرفی به تعزیرات حکومتی، باید منتظر کاهش سهمیه آرد خود نیز باشند.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بهزاد پرویزی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای افزایش نرخ نان در این شهرستان منتظر ابلاغ از سوی کارگروه آرد و نان استان البرز هستیم. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۶:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: نانوایان متخلف در این استان ضمن معرفی به تعزیرات حکومتی، باید منتظر کاهش سهمیه آرد خود نیز باشند.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۳:۰۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در ادامه بازدیدهای فرماندار شهرستان آران و بیدگل از برخی نانوایی های شهرستان، فرماندار به همراه تیم بازرسی روز جمعه 12 شهریور ماه در تعدادی از نانوایی های شهرهای آران و بیدگل و نوش آباد حضور یافت و بر رعایت اصول بهداشتی نانوایان و عرضه نان با ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۷:۳۱    
30 تن آرد مازاد بر سهمیه به نانوایان شوط اختصاص یافت.
برترین ها / تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۲:۵۵   + ۱۲۶ سایت دیگر  
تسنیم: سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از آغاز واکسیناسیون افراد شاغل در فروشگاه های زنجیره ای از مهرماه خبر داد. علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۵:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
از ابتدای امسال تا کنون هیچ تغییری در بهای آرد تحویلی به نانوایان استان خوزستان اعمال نشده است.