سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۱:۵۸Oct 2020 27

جدیدترین‌های «سرعین»

وزارت ورزش و جوانان   ۱ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین اصغری امام جمعه شهرستان سرعین به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در خطبه های نماز جمعه این شهرستان گفت:حضور جوانان در میادین ورزشی نقطه مقابل تهاجم فرهنگی است.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۴۳    
رئیس کمیته امداد شهرستان سرعین گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سرعین در این راستا از طریق وام اشتغال 4 درصد از محل اعتبار توسعه روستایی و تبصره 16 فرصت های شغلی حمایت خواهد کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شهردار سرعین گفت: طی روزهای آینده با اتمام طراحی پل بزرگ سرعین، عملیات اجرایی آن نیز آغاز خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رییس نمایندگی حفاظت محیط زیست سرعین گفت: یک بال کرکس (دال) که برای نخستین بار در این شهرستان مشاهده شده پس از تیمار در زیستگاه های طبیعی این شهرستان رهاسازی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۷:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها ساخت و ساز بی قاعده در شهر سرعین این بار موجب شده تا شهرداری برای تامین نردبان آتش نشانی با قیمت بیش از بودجه کل شهر دست به دامن دولت شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- نیکزاد، نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: با مشارکت شرکت های هواپیمائی و فرودگاه های کشور آشیانه هواپیما در فرودگاه اردبیل احداث شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۵۶    
بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و مسئولان هیات های ورزشی با امام جمعه سرعین دیدار کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جامعه هتل داران استان اردبیل اخذ مجوز احداث آب درمانی به ارتفاع 44 متر در زمینی به مساحت 700 متر را عاملی پر خطر و باعث انحراف چشمه ها دانست و از مسئولان خواستار تغییر مکان این پروژه از مرکز شهر شد.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۳۳    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین گفت: تعریض 45 کیلومتر از مسیر سرچم به اردبیل توسط قرارگاه خاتم با اعتبار 200 میلیارد تومانی آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: به صورت ماهانه شاهد افزایش تورم و هم چنین افزایش قیمت به صورت روزانه هستیم و این موضوع کار را برای فعالیت شهرداری ها با مشکل بسیاری مواجه کرده است.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۹    
در این دیدار گزارشی از آخرین وضعیت هیات های ورزشی ارائه گردید. در ادامه فرماندار شهرستان سرعین در رابطه با وضعیت کنونی به نقش تربیت بدنی در کاهش آلام فردی و گروهی پرداخته و بیان داشت در ابعاد شهرستان و در مدت زمان کوتاه در ایام کرونایی ما باید مشخصا پیگیر تحقق ...
راه چشمه لر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
شهردار سرعین گفت: برخی نیروهای ما 10 سال است قرارداد فصلی دارند و برای تبدیل وضعیت آن ها نمی توانیم اقدامی کنیم.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۶    
بمناسبت روز جهانی کوهنوردی و هفته تربیت بدنی روسای هیاتهای ورزشی بهمراه رئیس اداره ورزش و جوانان سرعین برمزار کوهنورد فقید حضور یافتند.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۰۳    
نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: تورم وضعیت درآمد و هزینه شهرداری ها را به مرحله بحران رسانده است و این مهم نیازمند توجه و رسیدگی جدی از سوی دولت است،
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- پل غیرهمسطح ایستگاه سرعین اردبیل که از آن به عنوان بزرگترین پروژه عمران شهری یاد می شود بعد از تجربه رکود چند ساله همچنان در زمان نامشخصی از اتمام به سر می برد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل کمبود اعتبارات را مهم ترین دغدغه فعلی دامپزشکی استان عنوان کرد.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 60 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه راه ارتباطی کریق - آرموداق اختصاص خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - بدری، نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: متاسفانه این روزها با افزایش ساعتی اجناس و کالاها در بازار مواجه هستیم به طوری که این مسئله سبب شده است تا عملاً بازار و قیمت ها به حال خود رها شود و در این زمینه نیاز است هر چه سریع تر برنامه های اساسی برای کنترل بازار مبنای کار ...
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان سرعین گفت: با استقرار اتاق مانیتورینگ و حوزه وظیفه عمومی نیروی انتظامی در شهرستان سرعین تجمع های جارچیان در ورودی شهر با نصب دوربین ها قابل کنترل خواهد بود .
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل و مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از عملیات اجرایی پروژه در حال احداث باند دوم اردبیل-سرچم بازدید کرد.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: راه ارتباطی نیر-کریق-آرموداق در تسهیل ارتباط میان دو شهرستان نیر و میانه و از لحاظ اقتصادی نقش به سزایی دارد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- موسوی، نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: مجلس به دنبال بهبود وضعیت معیشتی مردم و نیز خانواده های شهدا و ایثارگران است که در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۲۹    
حسن پور فرماندار سرعین در بازدید از روند اجرای جابجایی لوله های گاز در مسیر پل آلداشین و همچنین مسیر آلوارس که بطول 1.5 کیلومتر در دست اجراست گفت؛ برای این کار نزدیک به یک و نیم میلیارد تومان اعتبار هزینه می شود و با انجام آن از روستای آلداشین به شایق کار تعریض جاده ادامه خواهد یافت. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت:ایجاد منطقه آزاد تجاری، و صنعتی به مطالبه اصلی مردم تبدیل شده و متتظریم در مجمع تشخیص مصلحت نظام بصورت نهایی تایید شود.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۰   + ۳۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش قیمت دلار مچ اقتصاد و معیشت مردم را خوابانده و دولت نیز روزه سکوت گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا-مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت:با تکمیل و بهره برداری برج آبگیر سد یامچی آب آشامیدنی پایدار شهرهای اردبیل، نیر و سرعین بزودی تامین می شود.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت شستا در 5 نقطه از استان اردبیل مجتمع دامپروری مولد شیری 3 هزار راسی با سرمایه گذاری 400 میلیارد تومان احداث می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نشست جمع بندی حضور هلدینگ شستا در اردبیل با حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، استاندار اردبیل، مدیرعامل شستا و نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس، برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان جز خواسته های مهم مردمی بود که با محرز ساختن تخلفات در این پرونده و اشرافیت بر آن خطاهای این پروژه بر همگان آشکار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۲:۴۸    
احدی جوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سرعین، آماده سازی باشگاه سوارکاری ساوالان سرعین به 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سرعین گفت: همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش 26 برنامه فرهنگی ورزشی در سطح شهرستان سرعین برگزار می شود.
اعتدال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی اردبیل با اشاره به ثبت ملی پادگان اردبیل از تبدیل این منطقه به تنفس گاه شهری و تبدیل آن به کاربری های فرهنگی، هنری و ورزشی خبر داد. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۳۴    
خیّرین گمنام شهر ایردموسی این بار 400 پک دانش آموزی لوازم التحریر و کیف با ارزش 80 میلیون تومان برای دانش آموزان نیازمند در شهرستان سرعین که به همت روحانی جوان حجت الاسلام پیری ایردموسی در حال توزیع است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
احدی جوان رئیس اداره ورزش جوانان شهرستان سرعین، درصورت آماده بودن مکان مناسب در روستاها سه خانه ورزشی روستایی در شهرستان سرعین تجهیز می شود.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با دهه آخر ماه صفر، 400 بسته تحصیلی به ارزش 800 میلیون ریال که توسط خیرین شهر ایردموسی تهیه شده بود، بین دانش آموزان نیازمندان سرعین توزیع شد.
راه چشمه لر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان سرعین تصریح کرد: مساجد مهمترین مرکز برای نهادینه کردن کارهای فرهنگی در جامعه است و همیشه مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفته است و مسئولان فرهنگی باید برنامه ریزی ها خود را در همین راستا انجام دهند.
راه چشمه لر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: اخیرا سند دار شدن کوه سبلان را آغاز کرده ایم و شهرستان های سرعین، نیر و مشگین شهر که در دامنه سبلان قرار گرفته اند تمام مراحل ثبت را به اتمام رسانده اند ودر مرحله اخذ سند به این مناطق هستیم.
ایلنا: در راستای کاهش زندانیان جرایم غیرعمد در استان، دادستان سرعین طی حکمی یکی از مجرمان را به اهدای پک تحصیلی به 100 دانش آموز نیازمند این شهرستان محکوم کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی در گفت وگو با میزان، ضمن اشاره به نتیجه جلسه هیئت داوری خصوصی سازی مبنی بر ابطال واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان از تلاش های قوه قضاییه در تعیین تکلیف آن تشکر کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرماندار سرعین گفت: با توجه به اهمیت مدیریت پسماند، راه اندازی محل دفن جدید شهرستان سرعین یک ضرورت است.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۴۴    
روابط عمومی اداره صنعت و معدن شهرستان سرعین گفت: نرخ خط اردبیل_سرعین 6500 تومان مصوب شد.
گلونی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۸:۲۹    
آبشار گور گور آلوارس فقط نیم ساعت با شهر اردبیل فاصله دارد به گزارش گلونی این آبشار با سرعین 20 دقیقه و تا اردبیل 35 دقیقه فاصله دارد. این آبشار زیبا در دره آلوارس یکی از جاذبه های گردشگری استان اردبیل است. دره آلوارس یا قزل گوللر یا دره گلستان از عریض ترین دره های دامنه سبلان است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه سرعین گفت: نباید درباره منشأ مشکلات اقتصادی فعلی آدرس غلط داد؛ علت اصلی مشکلات امروز کشور، در داخل بوده و راه حل آن نیز داخلی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۴:۱۱    
ایسنا/اردبیل نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: هیئت داوری با اکثریت آرا حکم عادلانه ای در ابطال واگذاری کشت و صنعت صادر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل نماینده مردم اردبیل، سرعین ، نیر و نمین گفت: ابطال کشت و صنعت مغان قدم بزرگی در راستای عدالتخواهی و احقاق حقوق بیت المال بود از تمام کسانی که در این امر تلاش کردند کمال تشکر را داریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل –ایرنا- نماینده مردم اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین از ابطال واگذاری شرکت صنعت و صنعت مغان با رای هیات داوری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۲۸    
اردبیل - ایرنا - نماینده مردم اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بر لزوم افزایش اختیارات مدیران استانی برای تسریع در حل مشکلات فعالان اقتصادی تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها از شب گذشته بارش برف در ارتفاعات مشگین شهر و سرعین آغاز شده است و برخی از عشایر که موفق به ترک ییلاقات خود نشده بودند را غافلگیر کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
20تبلت و گوشی آموزشی به ارزش 500 میلیون ریال توسط انجمن اولیا و مربیان دبستان حجاب به دانش آموزان کم برخوردار اهدا شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل به نقل از سرعین، مدیر آموزش و پرورش شهرستان سرعین اظهار داشت: پس از شیوع کرونا و لزوم آموزش های مجازی ...
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: عدالت در خصوص پرونده کشت و صنعت مغان فقط با صدور رای ابطال اجرایی می شود.