شنبه ۱۱ تیرساعت ۰۰:۵۲Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیئات»

مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
هیئات مذهبی در روز شهادت دردانه امام رضا علیه السلام اقا جوادالائمه علیه السلام در خیابان های مشهد به عزاداری پرداختند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- مراسم عزاداری شهادت حضرت جوادالائمه (ع) با حضور علما و هیئات مذهبی و عموم مردم در دفتر مرحوم آیت الله صافی گلپایگانی برگزار شد. به گزارش شفقنا، در مراسم عزاداری شهادت امام محمد تقی (ع)، حجت الاسلام والمسلمین حسینی قمی ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۵:۲۱    
امام جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: هیئات مذهبی، یکی از مهم ترین ظرفیت های فرهنگی هستند و هماهنگی میان هیئات شهرستان و برگزاری برنامه های مناسبتی باشکوه، از جمله وظایف آن است.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس همزمان با فرا رسیدن 30 ذی القعده سالروز شهادت امام جواد ( ع) هیأت های مذهبی، مساجد و بقاع متبرک سراسر کشور برنامه عزاداری خود را اعلام کردند. برنامه های هیئات های مذهبی به شرح ذیل است: *هیئت عمه سادات / ‬تهران سخنران: سیدرضا بحرالعلوم میردامادی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ساری- شورای هیئات مذهبی و ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران با صدور پیام های جداگانه ای شهادت آیت الله بهشتی و یاران باوفایش و هفته قوه قضائیه را گرامی داشتند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مراسم سوگواری سالروز شهادت امام جواد(ع) در هیئات مذهبی برگزار می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۷:۳۷    
اقتصاد ایران: گلپایگان _ مدیران لایق که در رشد و اعتلای ورزشی کوشا هستند، قطعا می توانند نقش بسزایی در جذب نیروهای ورزشی جوان داشته باشند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شهر ری - ایرنا - معاون فرهنگی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی گفت : آیین عزاداری هیئات مذهبی زائران و مجاوران حرم در ایام مسلمیه به ثبت ملی رسید و این موضوع از لحاظ حقوقی باعث استحکام سنت دیرینه برگزاری مراسم با شکوه در صحن سیدالکریم می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۶:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
با برگزاری انتخابات هیئت رئیسه دوره ششم شورای هیئات مذهبی استان بوشهر، رئیس و سایر اعضای هیئت رئیسه انتخاب شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری گفت: برنامه ریزی و هماهنگی با هیئات مذهبی در حال انجام است تا مراسم مسلمیه با حضور دسته های سینه زنی، هیئات مذهبی و عزاداران در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) برگزار شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۲۲:۱۸    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی آران و بیدگل گفت: شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان دو بازوی توانمند این اداره هستند که در توسعه فرهنگ دینی جامعه نقشی اساسی دارند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: هیئات مذهبی ظرفیت خوبی برای نشاط آفرینی با رویکرد جذب بخش عظیم جامعه بویژه جوانان را دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ششمین دوره انتخابات شورای هیئات مذهبی شهرستان کرمانشاه صبح امروز در تالار وحدت برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- رئیس شورای هیئات مذهبی آذربایجان شرقی گفت: هیئات مذهبی برای کشور هم قدرت دینی و اطلاع رسانی و هم قدرت اجتماعی هستند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۵:۳۸    
حجت الاسلام حاتمیان گفت: هیئات مذهبی ظرفیت موثری برای ترویج دین مبین اسلام به شمار می روند و قطعا هر فعالیتی در راستای ارادت به اهل بیت عصمت و طهارت انجام شود ارزشمند است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۳:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
یزد- امام جمعه یزد با اشاره به رهنمودهای رهبری گفت: سازمان تبلیغات اسلامی با استفاده از ظرفیت هیئات مذهبی، مداحان، مبلغان و سایر ظرفیت ها باید در تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری پیشتاز باشد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۰:۲۴    
حجت الاسلام مدبر گفت: فعالیت شورای هیئات مذهبی باید در عرصه های مختلف نمود داشته باشد تاهم مردم و هم نهادها آنها را بشناسند و این نه از باب تبلیغات که در جهت همراهی و رفع مشکلات است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۴:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
روزهای 23 تا 25 ماه ذی القعده براساس روایات، ایام زیارت مخصوص امام رضا(ع) محسوب می شود که به روایتی ایام شهادت ایشان هم به حساب می آید. در این ایام مساجد، اماکن متبرکه و هیأت های مذهبی مجالس عزاداری برپا می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مسئول بسیج مداحان سپاه روح الله استان مرکزی گفت: هیئات مذهبی باید مرکز جهاد تبیین باشند و از جریان های انحرافی دوری کنند که رویکرد بسیج مداحان نیز همین موضوع بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مهدی شهر - معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه هیئات مذهبی کانون خدمت گزاری هستند، گفت: هیئت های مذهبی نشان دادند که حتی در زمینه محرومیت زدایی نیز موثر هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مهدی شهر- نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه هیئات مذهبی استان باید زمینه جذب جوانان را فراهم آورند، گفت: هیئت ها در زمینه جهاد تبیین رسالت مهمی بر دوش دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه هیئات مذهبی کانون جهاد تبیین هستند، گفت: باید از ظرفیت هیئت های مذهبی در راستای مقابله با هجمه دشمنان استفاده کرد.
راه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ششمین دوره انتخابات رییس ، نایب رییس و دبیر شورای هیئات مذهبی کهگیلویه وبویراحمد با حضور حجت الاسلام موسوی نیا، معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی کهگیلویه وبویراحمد، روسای شورای هیئات مذهبی شهرستان های استان این اداره کل ، به کار خود پایان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- استاندار سمنان با بیان اینکه اقلام مورد نیاز هیئات مذهبی استان برای ماه محرم تامین شده است، گفت: هیئات مذهبی دغدغه ای در زمینه تامین اقلام مورد نیاز نداشته باشند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۳:۴۰    
ششمین دوره انتخابات شورای هیئات مذهبی شهرستان های کهگیلویه وبویراحمد، با برگزاری انتخابات رئیس ، نایب رئیس و دبیر شورای استانی به کار خود پایان داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: 270 روحانی و طلبه این استان برای نقش آفرینی در جهاد تبیین و در حوزه هیئات مذهبی و با شرکت در دوره ها و فعالیت های مختلف در حال فعالیت هستند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه ایام زیارتی امام رضا(ع) جلسات سخنرانی در هیئات مذهبی برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با اشاره به کارکردهای هیئت های مذهبی گفت: هیئات مذهبی برای تربیت نسل هیئتی و انقلابی اهتمام کنند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ خیبر شریفی به عنوان رئیس شورای هیئات مذهبی آذربایجان غربی انتخاب شد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۱:۵۰    
مازندران - ششمین دوره انتخابات شورای هیأت های مذهبی شهرهای مازندران، با برگزاری انتخابات رییس، نایب رییس و دبیر شورای استانی به کار خود پایان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۹:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی دبیران شورای هماهنگی شبکه های هیئات سراسر کشور در راستای شناسایی و راهبری طرح ها و رویدادهای استانی و شناسایی و ارزیابی هیئات شاخص کشوری برگزار شد.
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ستودگان گفت: برنامه معلی از حضور پیشکسوتان هیئات مذهبی کشور و خادمان سید الشهدا (ع) بهره مند خواهد شد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایثار   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۹:۱۹    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی خوروبیابانک به همراه تعدادی از مداحان و مسئولان هیئات مذهبی شهرستان با حضور در منزل شهید احمدرضا علیخانی با خانواده شهید دیدار و گفتگو کردند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۹:۴۱   + ۳۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: تهیه کننده برنامه معلی گفت که این برنامه از حضور مداحان شاخص و پیشکسوتان هیئات مذهبی کشور بهره مند خواهد شد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۱:۳۷   + ۳۳ سایت دیگر  
مدت ها می گذرد که دیگر منبر ها و کرسی های سخنرانی در مساجد و دانشگاه ها و هیئات خالی از سخنرانان با سواد و معلومات است و عملاً عرصه برای افرادی باز شده است که فن بیان خوبی دارند و بعد از هر سخنرانی فوراً کلیپ های چنددقیقه ای شان بیرون می آید؛ جدا از عدم حفظ شأن منبر و کرسی سخنرانی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
بابل- هیئت رئیسه ششمین دوره شورای هیئات مذهبی مازندران با حضور معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان انتخاب شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
یزد-امام جمعه یزد با اشاره به اول تیر، روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی، تبلیغات اسلامی را متکفل هیئات مذهبی دانست و گفت:مردم یزد هیئت سکولار و ضد انقلاب نمی خواهند و نظارت بر این امر ضروری است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۳:۵۳    
انتخابات هیئت رئیسه شورای هیئات مذهبی در کردستان با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان برگزار و در این انتخابات مظفر آئینی بعنوان رئیس، منصور عباسی نائب رئیس و عبدالله دهقان بعنوان دبیر شورای هیئات مذهبی کردستان انتخاب شدند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۳:۵۳    
مختاری نیا گفت: مردمی بودن مهمترین رکن هیئات مذهبی است و باید در راستای استفاده حداکثری از مشارکت های مردمی تلاش کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۲۱:۱۹    
علی قارونی که پیش از این در انتخابات شورای هیئات مذهبی مشهد نفر اول شده بود پس از تشکیل هیئت رئیسه شورای هیئات مذهبی امروز به سمت ریاست شورای هیئات مذهبی منصوب گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مسئولان هیئات دانشجویی دانشگاه های کشور معتقدند هیئت دانشجویی می تواند نقش بسیار موثری در تربیت نیروی اثرگذار و رشد فردی و جمعی مخاطبین داشته باشد.
عصر مسجد سلیمان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
عصر مسجدسلیمان // مسئول شورای هیئات مذهبی مسجدسلیمان برای دومین دوره به عنوان مسئول شورای هیئات مذهبی استان خوزستان برگزیده شد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان حجت الاسلام علی قندعلی رئیس اداره تبلیغات اسلامی مسجدسلی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۱:۵۲    
نشست مسئول و دبیر شورای هیئات مذهبی با رئیس اداره هلال احمر شهرستان دماوند برگزار شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۰۲:۰۴    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گچساران با تبریک ولادت امام رضا(ع) به برگزاری انتخابات شورای هیئات مذهبی شهرستان گچساران اشاره و اظهار کرد: پس از برگزاری انتخابات ترکیب هیئت رئیسه شامل رئیس، نایب رئیس و دبیر شورا هیئات مذهبی شهرستان گچساران مشخص شود
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ویژه برنامه های لیالی مسلمیه به میزبانی حرم حضرت عبدالعظیم(ع)، با مشارکت همه دستگاه های مرتبط و با حضور هیئات مذهبی از شب شهادت امام محمد باقر(ع) تا روز شهادت مسلم بن عقیل در این آستان مقدس برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: هیئت های مذهبی بر اساس آنچه رهبری روی دوش هیئت گذاشته و توقع بیش از یک هیئت و بلکه انتظار کانون جهاد تبیین از آنان دارد، فعالیت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با تاکید بر اینکه این اداره با روحانیون، هیئات مذهبی و کانون ها همراه است، گفت: باید از ظرفیت همه نهادهای مذهبی و نهادهای حاکمیتی استفاده کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۳:۰۱    
مهدی کاشفی با کسب اکثریت آرا به عنوان رئیس شورای هیئات مذهبی استان سمنان انتخاب ومعرفی شد شد.