جمعه ۱۲ خردادساعت ۱۱:۴۸Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جرائم خشن»

خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی مشهد مقدس از دستگیری 28 متهم در اجرای طرح 48 ساعته مقابله با جرائم خشن خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت برای اعضای یک باند جرائم خشن که به صورت مسلحانه از طلافروشی های تهرانپارس سرقت می کردند و با شلیک گلوله به سمت مردم، موجب ایجاد رعب و ناامنی می شدند، قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست صادر شده است. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۰   + ۴۰ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: برای اعضای یک باند جرائم خشن که به صورت مسلحانه از طلافروشی های تهرانپارس سرقت می کردند و با شلیک گلوله به سمت مردم، موجب ایجاد رعب و ناامنی می شدند، قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست صادر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۴۷    
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از دستگیری یک متهم محکوم به 17 سال حبس با سوابق ارتکاب جرائم خشن در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان گفت: با تلاش کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم خشن پلیس آگاهی متهم به سرقت 20 دستگاه تلفن همراه در مشهد، دستگیر شد.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از برخورد جدی با خرید و فروش سلاح در فضای مجازی خبرداد. شهرام کرمی در جمع خبرنگاران، بااشاره به آمار بالای خرید و فروش سلاح های جنگی و شکاری در فضای مجازی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۲:۳۱    
رئیس کل دادگستری لرستان گفت: برخورد بدون اغماض با خاطیان ناامنی و همچنین مرتکبان جرائم خشن از خطوط قرمز دادگستری لرستان است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه: مرتکبین جرایم خشن و سرقت که امنیت فیزیکی و روانی مردم و شهروندان را تهدید می کنند، در فهرست عفو ها قرار نمی گیرند و تأسیسات ارفاقی شامل آن ها نمی شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۸:۵۴   + ۵۸ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا گفت: مرتکبین جرایم خشن و سرقت که امنیت فیزیکی و روانی مردم و شهروندان را تهدید می کنند، در فهرست عفوها قرار نمی گیرند و تأسیسات ارفاقی شامل آنها نمی شود.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: دادستان تاکستان گفت: ارتکاب جرائم خشن به علت ناموسی در تاکستان منجر به مجروحیت یک جوان شد.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مأموران اداره مبارزه با جرائم خشن پلیس آگاهی متهم به 78 مورد سرقت و زورگیری در خیابان های مشهد را در اقدامی ضربتی و غافل گیرانه در مخفی گاهش دستگیر کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
قزوین- دادستان قزوین از برخورد قاطع با جرائم خشن خبر داد و گفت: جرائم خشن در قزوین 19 درصد کاهش داشته است.
رهیاب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اندیمشک از اجرای اولین طرح پیشگیری و مقابله با جرائم خشن در سال 1402 در این شهرستان خبر داد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۲۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام دادگستری تهران با تأکید بر اینکه افرادی که موجب اخلال و آسیب به امنیت روانی جامعه می شوند و مرتکب جرائم خشن شده اند مشمول شرایط جایگزینی حبس نمی شوند گفت: در این گونه جرائم و ناامنی های، دستگاه قضایی قاطعانه و قانونمند به مجازات مرتکبین اهتمام دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۸    
جانشین فرمانده کل انتظامی کشور گفت: مبارزه با جرائم خشن، مبارزه با سرقت و مبارزه با مواد مخدر خط قرمز پلیس و جزء اولویت های انتظامی کشور است.
شبکه نسیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۴:۴۹    
گزارش وطن امروز از سرنخ شبکه نسیم که می تواند در کاهش جرائم خشن مؤثر باشد
برترین ها / صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۱۶   + ۳۸ سایت دیگر  
فرمانده تیپ یکم یگان های ویژه فراجا جزئیات تیراندازی و درگیری با قاتل فراری در خیابان نواب تهران را تشریح کرد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۵۴    
سوار خودروهای مسافربر شخصی نشوید. این هشدار تکراری است، سال های سال است که آن را می شنویم اما کمتر بدان توجه می کنیم. بی اعتنایی به همین جمله همیشگی پلیس گاه زنان را در معرض انواع جرائم خشن قرار می دهد، از زورگیری گرفته تا تعرض و حتی قتل ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مقابله با جرائم خشن با بکارگیری گشت های یگان ویژه همزمان با سراسر کشور در استان اجرایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۲۰    
همزمان با سراسر کشور مانور طرح ارتقای امنیت تشدید مقابله با سرقت و جرائم خشن با بکار گیری یگانهای ویژه فراجا در سیستان وبلوچستان اجرا شد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
طرح ارتقاء امنیت اجتماعی تشدید مقابله با سرقت و جرائم خشن با بکار گیری یگان های ویژه فراجا در سیستان و بلوچستان آغاز شد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۰۳    
برابر تدابیر سلسله مراتب فرماندهی از روز جاری گشت های ویژه پلیس جهت تأمین نظم و امنیت، برخورد با جرائم خشن و مقابله با سرقت در شهرستان ری فعال شدند.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۱۹   + ۱۱۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: ماجراهای اخیر برخی مدارس، متاسفانه یک اضطراب و دلهره را برای جمعیت زیادی از مردم بخصوص برای خانواده دانش آموزان پدید آورد؛ همه مسئولان و بخش های ذیربط از همان روزهای نخست تا این لحظه، تلاش کردند عوامل این مسئله را شناسایی کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۶:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز- رئیس کل دادگستری فارس گفت : با هدف کاهش مواجهه اطفال و نوجوانان با جرائم خشن و در راستای پیشگیری فرهنگی و اجتماعی دفتر حمایت از اطفال و نوجوانان در دادگستری فارس ایجاد شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و کشف 28 قبضه اسلحه غیر مجاز در استان خبر داد. به گزارش صبح ساحل، سردار غلامرضا جعفری در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: در اجرای طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیر مجاز، 28 قبضه اسلحه جنگی و شکاری غیر مجاز در استان کشف شد. به گزارش صبح ساحل ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: قوه قضاییه از حدود 20 سال قبل از ظرفیت های مردمی برای صلح و سازش استفاده کرده است. خبرگزاری میزان – ششمین گردهمایی علماء و سران طوایف جنوب و شرق استان کرمان در راستای اتحاد طوایف و اجرای مفاد میثاق نامه عدالت و امنیت با رویکرد کنترل و کاهش جرائم خشن و آسیب های ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری استان کرمان گفت: 2678 پرونده در سال جاری با مشارکت مردم و سران طوایف، معتمدین و مجریان طرح اورژانس قضایی منجر به صلح سازش شده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: امروز پلیس در جهت تحقق اهداف فرماندهی کل قوا و نظام مقدس خواهد بود و اصلاح فرآیندها و بهبود روش ها در دستور کار است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان دادستان جدید شهرستان جیرفت گفت: امنیت مردم خط قرمزی است که تعارف بردار نیست و در خصوص جرائم خشن به نحوی برخورد می شود که بازدارنده باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه یکی از اقدامات مان در فصل گذشته در راستای ارتقای سطح امنیت استان، راه اندازی گشت های ویژه مبارزه با جرائم خشن بود، گفت: در این راستا 90 تیم را با شکلی جدید و نیروهای آموزش دیده فعال کردیم که هدف آن ارتقای سطح امنیت در محلات است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس دادگستری ریگان از تشکیل کارگروه مبارزه با جرائم خشن در ریگان خبر داد و گفت: اولین جلسه این کارگروه با حضور قضات دادگستری ریگان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۸:۰۳    
فرماندار کوهبنان گفت: مواد مخدر ریشه و اساس بسیاری از مشکلات و معضلات اجتماعی از جمله طلاق، سرقت و جرائم خشن است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۵:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس کل دادگستری کرمانشاه با اشاره به همکاری پلیس و دستگاه قضایی گفت: برخورد با جرائم خشن و تیراندازی در کرمانشاه تشدید می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۷:۴۹    
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی هم گفت: از روز چهارشنبه هفته گذشته فرآورده های نفتی در استان توزیع و تاکنون یک میلیون و 400 هزار لیتر نفت سفید در شهرستان ها توزیع شده که 290 هزار لیتر از این میزان بین مردم توزیع شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دادگستری زرند از تشکیل کمیته ویژه رسیدگی به پرونده های جرائم خشن علیه تمامیت جسمانی و جرائم علیه اموال در دادگستری این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۴:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت بر اساس اقدامات پیشگیرانه صورت گرفته از سوی دستگاه قضایی و تحت رصد قرار دادن مجرمین حرفه ای و محکومین سابقه دار از سوی ضابطین قضایی، طی 9 ماهه سال جاری میزان وقوع جرائم خشن در قزوین 15 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش یافت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۲۲:۳۷    
مأموران پلیس مشهد با بیدار کردن ساکنان شش خانه، آن ها را از ماجرای دستبردی که به خانه شان زده شده بود باخبر کردند. به گزارش جوان، سرهنگ احمد نگهبان، فرمانده انتظامی مشهد گفت ...
ربیع   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۶:۵۸    
زهرا نصیری به گزارش پایگاه خبری ربیع ، کاهش سطح تحمل افراد جامعه و به دنبال آن رواج پرخاشگری و خشونت، واقعیتی است که از سوی روانشناسان و جامعه شناسان درسالهای اخیرنسبت به آن هشدار داده شده است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۶:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
سردار هاشمی فر گفت: گروه ضربت ویژه مقابله با جرایم خشن در فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان که مجهز به خودروها و موتورسیکلت های تیزرو و نیروهای چابک و ورزیده و با آمادگی جسمانی بالا هستند راه اندازی شد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۰۸:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
محاربه و افساد فی الارض مانند دیگر مباحث فقهی و حقوقی دارای چالش های نظری است. متن قرآن کریم، روایات واردشده ذیل روایت، شأن نزول، برداشت فقها و دیگر عوامل موجب شده است مانند همه امور حقوقی بحث و قیل و قال درباره آن بسیار باشد
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۰:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی پلیس آگاهی فراجا با بیان اینکه ایران از نظر ارتکاب جرائم خشن در رتبه 71 دنیا قرار دارد، گفت: میزان وقوع جرم و جنایت در کشورهایی نظیر آمریکا و ایتالیا سه و چهار برابر کشورما است.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا؛ رئیس کل دادگستری خوزستان از آزادی 236 نفر از زندانیان این استان طی هفته گذشته خبر داد. علی دهقانی اظهار کرد: به دنبال پیروزی مقتدرانه تیم ملی فوتبال کشور در مسابقات جام جهانی و به منظور افزایش شادی مردم ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خوزستان با بیان این که ارفاقات قانونی در خصوص مرتکبین جرائم خشن و خاص که امنیت عمومی جامعه و حقوق عامه را خدشه دار می کند، اعمال نمی شود، گفت: با این افراد سخت گیرانه برخورد می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
درپی پیروزی ملی پوشان فوتبال کشورمان برابر ولز در مسابقات جام جهانی رئیس قوه قضائیه دستور داد تا زمینه ارفاق برای آن دسته از متهمان آشوب های اخیر که مرتکب جرائم خشن نشده اند، فراهم شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۶:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان با حضور در زندان مرکزی بندرعباس، به درخواست های خانواده های زندانیان و بازداشت شدگان اغتشاشات اخیر رسیدگی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۵:۴۵    
فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری 70 متهم و کشف 52 پرونده سرقت در طرح ضربتی مقابله با جرائم خشن شهرستان ری خبرداد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۲:۴۳    
فرمانده انتظامی شهرستان ری با بیان اینکه طی 24 ساعت گذشته طرح ضربتی مقابله با جرایم خشن در این شهرستان اجرا شد، اعلام کرد: در این راستا 70 متهم شناسایی و دستگیر شدند.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
سرهنگ دوستعلی جلیلیان روز یکشنبه در این باره به خبرنگاران توضیح داد: طرح ضربتی مقابله و برخورد با جرائم خشن با استفاده از ظرفیت تیم های عملیاتی کلانتری ها و پلیس های تخصصی طی 24 ساعت گذشته در شهرستان ری اجرا شد و در مجموع 52 پرونده کشف و 70 متهم دستگیر شدند. ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عبدالرضا ناظری توضیح داد: با توجه به نقش بسیار شوم دسترسی به سلاح و مهمات ممنوعه در وقوع نزاع و درگیری ها، قتل، گروگانگیری و دیگر جرائم خشن کشف سلاح غیرمجاز و ممنوعه به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد. ...