سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۳:۱۷Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جرائم خشن»

آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سردار”عبدالرضا ناظری” در تشریح جزییات این خبر بیان کرد: در پی وقوع چند مورد آدم ربایی و دیگر جرائم خشن در برخی مناطق شرق استان کرمان، ماموران پلیس آگاهی شهرستان بم و مرکز استان با انجام کار اطلاعاتی شبانه روزی از حضور 2 شرور مرتبط با این جرائم و تحت تعقیب در یکی از مناطق استان سیستان و بلوچستان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه در گفتگوی ویژه خبری شبکه استانی زاگرس بر برخورد جدی با جرائم خشن تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - فرمانده انتظامی گیلان از کاهش 11 درصدی آمار سرقت ها و نیز جرائم خشن طی هشت ماهه امسال نسبت به همین زمان در سال قبل خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: 40 درصد زندانیان زندانهای کشور به صورت مستقیم و 30 درصد به طور غیرمستقیم مرتبط با جرائم موادمخدر هستند و بسیاری از آسیبهای اجتماعی از جمله طلاق، جرائم خشن و سرقتها ریشه در معضل موادمخدر دارد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۰:۴۵    
کرمانشاه/قلم: فرمانده انتظامی استان از حداقلی بودن جرائم خشن در کرمانشاه خبر داد و گفت: در این خصوص کرمانشاه جزو استان های آخر کشور محسوب می شود که حاصل تلاش های همه جانبه همکاران در بخش های مختلف است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۱۱    
میزان وقوع جرائم خشن در استان، امسال نسبت به مدت مشابه پارسال، حدود 30 درصد کاهش داشته است.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سردار مفخمی شهرستانی گفت:نیروی انتظامی به عنوان یک نهاد حاکمیتی ضمن برقراری امنیت عمومی و حفظ جان، مال و ناموس مردم در حوزه های مختلف خدمت گزاری به جامعه اعم از پلیس های تخصصی اعم از حوزه پلیس راهور با تأمین امنیت جاده ها ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان همدان گفت: تعامل دوسویه دستگاه قضایی و نیروی انتظامی در مصالحه پرونده های خُرد و قابل گذشت زمینه را برای رسیدگی کیفیتی تر به پرونده های جرائم خشن فراهم می سازد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
چالش مومو، دردسر والدین در دوران تحصیل آنلاین فرزندان ، فقر و مشکلات پشت سرسبزی گیلان پنهان شده است ، هیجان کاذب بازار مرغ مقطعی است و کاهش جرائم خشن از مهمترین دستاوردهای ناجا در استان است از عناوین روزنامه های امروز گیلان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به رشد 69 درصدی کشفیات مواد مخدر در گیلان گفت: کاهش جرائم خشن از مهم ترین دستاوردهای امسال ناجا در استان گیلان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۵    
فرمانده نیروی انتظامی گیلان با اشاره به موفقیت های پلیس طی یک ساله اخیر، گفت: در راستای کاهش جرائم در استان، جرائم خشن نیز با کاهش 48 درصدی نسبت به سال قبل همراه بوده است.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
عزیزالله دارایی: به دنبال چند فقره سرقت به عنف منازل که توسط سه الی چهار نفر فرد مسلح انجام می گرفت، سریعاً شناسایی و دستگیری عاملان این جرائم خشن در دستور کار قرار گرفت.
نگاه اصفهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: این شهرستان در حوزه جرائم خشن کاهش 100درصدی، در بخش سرقت 2درصد کاهش ، افزایش 30 درصدی دستگیری اراذل و اوباش، کاهش 92 درصدی تصادفات فوتی و افزایش 98 درصدی کشفیات قاچاق کالا نسبت به سال گذشته داشته است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۲۲    
ایسنا/اصفهان فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: این شهرستان در حوزه جرائم خشن کاهش 100درصدی، افزایش 30 درصدی دستگیری اراذل و اوباش، کاهش 92 درصدی تصادفات فوتی و افزایش 98 درصدی کشفیات قاچاق کالا نسبت به سال گذشته داشته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۶    
معاون قضایی و سرپرست اجرای احکام مدنی دادگستری مشهد با تأکید بر اینکه بحث کاهش زندانیان زندان مشهد را به طور جدی پیگیری می کنیم، تصریح کرد: تأکید دستگاه قضایی این است که با جرائم خشن از جمله سرقت و آدم ربایی با شدت و قوت برخورد شود و نباید برای مردم این تصور ایجاد شود که دادگستری مرتکبان جرائم خشن ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قدس با اشاره به اینکه امنیت جامعه خط قرمز ما است و دستگاه قضایی با قاطعیت با اراذل و اوباش برخورد خواهد کرد، گفت: حوزه جرائم خشن برای هر فردی که از قمه، چاقو و شمشیر استفاده می کنند، بدون استثناء در دادسرا قرارهای سنگین صادر خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
علی پور گفت: آمار جرائم خشن در 6 ماهه نخست سال جاری در شهرستان طبس صفر بوده است و امنیتی پایدار را در این شهرستان شاهد هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۸:۰۱    
15 نفر از اراذل و اوباش در بندر ماهشهر دستگیر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
کشف جرائم خشن در خوزستان 94 درصد رشد داشته است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – طبق اعلام روابط عمومی دادگستری خوزستان، حجت الاسلام والمسلمین عبدالحمید امانت بهبهانی اظهار کرد: اعضای سامانه سجام در استان خوزستان که با عنوان دیده بان های پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی شناخته می شوند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از کاهش جرائم خشن در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رییس حوزه قضایی شهرستان ارزوییه در جنوب غربی کرمان از برخورد قاطع دستگاه قضایی با مخلان نظم وامنیت عمومی جامعه خبر داد و گفت: اشد مجازات در انتظار مرتکبین جرائم خشن از جمله نزاع های دسته جمعی خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس دادگستری شهرستان زرند از روند نزولی ورودی پرونده ها به دادگستری زرند خبر داد و گفت: جرائم خشن در زرند صد درصد کاهش یافته است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قم گفت: با تلاش نیرو های اطلاعاتی، امنیتی، انتظامی و قضایی، آمار جرائم انتظامی در 13 مورد از جرائم خرد و خشن مانند نزاع ، آدم ربایی، قتل، سرقت و جعل اسناد و ... بین 33 تا 50 درصد کاهش یافته است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۲:۱۵    
ساوه- ایرنا- رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: برای دستگاه قضایی برخورد قاطع با جرائم خشن و کسانی که نظم و امنیت عمومی را مختل می کنند در اولویت قرار دارد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۷:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
سردار "علی اکبر جاویدان" در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه اظهار داشت: با تلاش همه همکاران در بخش های مختلف انتظامی، کرمانشاه در رده 15 استان اول از لحاظ جرائم خشن قرار ندارد این در حالیست که از لحاظ جمعیتی جزو 10 استان اول هستیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل داگستری استان ایلام گفت: مخلان امنیت و هنجار شکنان و انجام دهندگان جرائم خشن به جد مورد برخورد و اجرای قانون قرار خواهند گرفت و در برخورد با این گونه افراد مُر قانون به اجرا در خواهد آمد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: خوشبختانه این استان در ردیف استان های امن کشور و دارای کمترین میزان جرائم خشن است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر رئیس پلیس آگاهی بوشهر گفت: کاهش 18 درصدی وقوع جرایم خشن جنایی، کاهش 33 درصدی وقوع سرقت به عنف، کاهش 11 درصدی مهار و کنترل جرائم سرقت، کاهش 7 درصدی در جرائم جعل، و کاهش 19 درصدی در کلاهبرداری ها از طریق اقدامات اطلاعاتی و علمی محقق شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد از زندانی شدن متهمین درگیری یاسوج خبر داد و گفت: بدون مسامحه با این افراد برخورد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون قضایی رئیس کل دادگستری کردستان با اشاره به ضرورت برخورد جدی با بر هم زنندگان امنیت جامعه، گفت : قانون جدید کاهش مجازات حبس مختص جرائم سبک است و با جرائم خشن و افرادی که مرتکب این جرایم می شوند با شدت هرچه تمامتر برخورد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون قضایی رئیس کل دادگستری کردستان با اشاره به ضرورت برخورد جدی با بر هم زنندگان امنیت جامعه، گفت : قانون جدید کاهش مجازات حبس مختص جرائم سبک است و با جرائم خشن و افرادی که مرتکب این جرایم می شوند با شدت هرچه تمامتر برخورد می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
نخستین جلسه بررسی راهکارهای کاهش جرائم خشن از جمله ضرب و جرح عمدی و نزاع دسته جمعی و فردی در دادگستری استان تهران برگزار شد.
حادثه 24   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۳:۵۱    
حادثه 24 - ا ین روزها آنطور که از خبرهای صفحه حوادث روزنامه ها بر می آید، استفاده از اسلحه گرم، به خصوص اسلحه وینچستر در جرائم خشن و از همه مهم تر قتل افزایش یافته است ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۰۸:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
قاسمی گفت: برخورد قاطع با جرائم خشن از جمله نزاع دسته جمعی، درگیری منجر به قتل و استفاده از سلاح گرم در استان در دستور کار قرار دارد و در این خصوص تشکیلات قضایی ورود جدی کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۰۷:۳۹    
سردار لطفی در خصوص ارتکاب جرائم خشن در پایتخت و ضمن هشدار به مجرمین گفت: افراد سابقه دار به خوبی از برخورد محکم و مشی بدون ملاحظه پلیس آگاهی خبر دارند ...
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
سردار علی اکبر جاویدان در مراسم افتتاحیه ساختمان کلانتری 12 اسلام آبادغرب گفت: امروز شاهد وقوع جرائم خشن حداقلی در استان کرمانشاه هستیم و امنیت موجود با توجه به مرزی بودن استان قابل قبول است.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۳:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: استان اردبیل از امنیت خوبی برخوردار است و وقوع جرائم خشن مهم در استان بسیار کم و یا ناچیز است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ آرش مرادی رئیس پلیس آگاهی استان قزوین گفت: خوشبختانه در حیطه جرائم خشن و در سرقت مسلحانه کاهش 100 درصدی و در سرقت به عنف کاهش 56 درصدی داشتیم.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان موفقیت پلیس در کشفیات جرائم خشن و سرقتها وکشف بیش از 2هزار قبضه سلاح غیر مجاز در استان خبرداد.
ساوه نار   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۸:۵۳    
به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , هادی ملکی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه امروز ساوه گفت : با انتخاب آیت الله رئیسی به عنوان رئیس دستگاه قضا بارقه های امید بسیار زیادی در مردم دمیده شد و همه امیدوار هستند که با حضور ایشان کارهای قابل قبول و خوبی در دستگاه قضا و کشور انجام شود . ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
همدان - رئیس کل دادگستری استان همدان با بیان اینکه پلیس مقتدر برای برقراری امنیت و آرامش نیاز به حمایت مردم و دستگاه قضایی دارد، گفت: دستگاه قضایی از اقدامات قانونی پلیس حمایت می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - دادستان شیراز با اشاره به کاهش شدید جرائم خشن گفت: اعطای مرخصی به زندانیان شامل همه نشده و تاثیری در افزایش جرائم نداشته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اسمی گفت: جرائم خشن در شهرستان جهرم کاهش داشته اما متاسفانه جرایم خرد همانند شهرهای دیگر زیاد است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۶:۴۸    
رئیس دادگستری شهرستان داراب گفت: امسال نیز همچون سال گذشته جرائم خشن در داراب وجود نداشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۳:۴۲    
گروه استان ها- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با بیان اینکه گیلان استانی با کمترین وقوع جرایم خشن است گفت: قتل رومینا همه را تحت تأثیر قرار داد.
موج   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۰:۵۳   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس بین الملل ناجا از استرداد پنج متهم بین المللی جرائم خشن به کشورشان خبر دادند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان همدان گفت: اعتقاد داریم، زندان تنها باید جایی برای اشرار، اوباش، قاتلان و مجرمان جرائم خشن باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ماموران انتظامی علی آباد کتول دیروز دو طرح مقابله با جرائم خشن و دستگیری متهمان تحت تعقیب را در این شهرستان اجرا کردند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
سید حسن موسوی چلک در خصوص حادثه قتل دختر 14 ساله گیلانی گفت: این موضوع از چند زاویه قابل بررسی است؛ یک زاویه این است که قتل اتفاق افتاده و جامعه نسبت به وقوع قتل که جزو جرائم خشن است واکنش و حساسیت نشان می دهد ...