چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۶:۰۰Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جرائم خشن»

ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس کل دادگستری مازندران با اشاره به تشکیل شعب ویژه رسیدگی به جرائم خشن در محاکم قضایی استان گفت: دستگاه قضایی مازندران با همراهی و تعامل نیروی انتظامی، با هرگونه مولفه ناامنی که باعث اخلال در نظم و امنیت استان شود، برخورد سریع، قاطع و قانونی خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: کاهش جرائم خشن در افزایش اعتماد عمومی و احساس امنیت در جامعه نقش دارد.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۰:۳۱    
حوادث رکنا: دادستان اسلامشهر گفت :به دنبال افزایش 60 درصدی کشفیات سلاح سرد باتلاش پلیس شاهد کاهش 13درصدی جرائم خشن ونزاع ودرگیری در اسلامشهر هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب اسلامی عنبرآباد از انهدام باند سرقت های مسلحانه و جرائم خشن در عنبرآباد، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۴:۰۱   + ۶۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس کل دادگستری استان کرمان از صدور حکم اعدام سه متجاوز به عنف از سوی شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان کرمان خبر داد و گفت: برخورد دستگاه قضایی با جرائم خشن سریع، قاطع و عبرت آموز خواهد بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۲   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: تاکید می کنم که محکومان جرائم خشن و سارقین سابقه دار و تهدیدکنندگان امنیت فیزیکی و روانی مردم از ارفاقات قانونی بهره مند نمی شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: محکومان جرائم خشن و سارقین سابقه دار و تهدیدکنندگان امنیت فیزیکی و روانی مردم از ارفاقات قانونی بهره مند نمی شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۹:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: تاکید می کنم که محکومان جرائم خشن و سارقین سابقه دار و تهدیدکنندگان امنیت فیزیکی و روانی مردم از ارفاقات قانونی بهره مند نمی شوند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان اردبیل برخی اخبار منتشره در زمینه رتبه اولی استان اردبیل در جرائم خشن با استناد به گواهی های پزشکی قانونی را غیراصولی و مردود خواند. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی از دستگیری 688 متهم جرائم خشن طی سه شبانه روز در سطح استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
دادستان اسبق خرم آباد گفت: جرائم خشن همچون سرقت های مسلحانه در استان آزاردهنده بود که با صدور آرای قاطع شاهد کاهش این موضوع هستیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۱:۰۴   + ۱۰۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام محسنی اژه ای گفت: ایجاد شرایط و بستر اصلاح، تربیت و بازاجتماعی شدن زندانیان ، اشتغال زندانیان ، حبس زدایی و ایجاد ترتیبات فنی و قضایی برای استفاده از پابند الکترونیک در قبال محکومان واجد شرایط قانونی از جمله رویکرد های تحولی در مقوله زندان و زندانیان است.
سینا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۱۱:۵۷    
در این نشست، آوات طاهرپور؛ رئیس بنیاد نخبگان استان گفت: دلیل وقوع جرائم خشن مانند قتل، سرقت مسلحانه و غیره، ریشه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و خانوادگی دارد. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۱۷:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال جاری تا 25 اذر امسال 60 درصد سرقت های خشن رخ داده از قبیل منزل، مغازه، وسایل نقلیه، قاپ زنی و ... با تلاش ماموران پلیس کشف شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۱۶:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس پلیس آگاهی فراجا برخورد قاطعانه با جرائم خشن و مبارزه با سرقت ها را دو اولویت کاری این پلیس در سه ماهه پایانی سال عنوان کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه با اشاره به اینکه برخورد با جرائم خشن یکی از اولویت های دستگاه قضائی است، گفت: به دنبال فراهم کردن ساز و کاری برای تبعید مجرمان خشن و سابقه دار هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- فرمانده انتظامی خوزستان گفت: طی 10 سال اخیر میزان جرائم خشن در استان به طور متوسط 15 درصد رشد داشت که با اقدامات انجام شده، ارتکاب این نوع از جرایم 2 درصد کاهش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۵   + ۳۶ سایت دیگر  
سردار رادان حضور خودروهای شوتی در جاده ها را نگران کننده دانست و گفت: تلفات ناشی از تصادف خودروهای تندرو حامل قاچاق (شوتی) در جاده های کشور تاکنون نزدیک به 400 نفر رسیده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۵:۳۳    
جوان آنلاین: کانال تلگرامی آکادمی جام ترجمه مقاله ای را از لوسی فولکس، روان شناس و مدرس افتخاری دانشگاه کالج لندن به اشتراک گذاشت. در این مقاله آمده است: غالباً وقتی کلمه سادیسم را می شنویم، تصویر مجرمی خطرناک را تجسم می کنیم که تفریحش شکنجه دیگران است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان دادستان مرکز استان کرمان با تشریح سه پرونده مهم، از دستگیری سرکرده باند سارقان به عنف و قاتل فراری خبر داد و گفت: محله به محله سراغ مخلان امنیت خواهیم رفت و برخورد قاطع و جدی قضایی در انتظار این مجرمان و مرتکبان جرائم خشن خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۲۳:۳۳    
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در راستای کنترل و کاهش سرقت های خشن از طرح مقابله با جرائم خشن در سطح استان خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۲۱:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از برخورد جدی، بدون اغماض و مماشات با جرائم خشن و مهم در کرمانشاه خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۲۱:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری خوزستان از تشکیل شعب ویژه رسیدگی به جرایم مرتبط با استفاده از سلاح گرم در مراسم مختلف و درگیری ها خبر داد. علی دهقانی روز چهارشنبه درکارگروه مقابله با جرائم خشن با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت های فرهنگی، شیوخ، روحانیون ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مرکز رسانه و روابط عمومی دادگستری استان ایلام، جلسه پیشگیری و مقابله با جرائم خشن به ریاست دکتر علی محمدی رئیس کل دادگستری ایلام و با حضور دادستان مرکز استان و سردار سلمانی فرماندهی انتظامی استان برگزار شد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۸    
فرمانده انتظامی ایلام گفت: برخورد با جرائم خشن از اولویت های جدی پلیس ایلام است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ایلام-فرمانده انتظامی ایلام گفت: برخورد با جرائم خشن از اولویت های جدی پلیس ایلام است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان باشت خبرهای خوشی از وضعیت امنیت در این شهرستان و برخورد با مجرمین داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۰    
به مناسبت هفته نیروی انتظامی، نشست خبری فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان با اصحاب رسانه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-فرمانده انتظامی زنجان از کشف 98 درصدی پرونده های جعل و کلاهبرداری در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان همدان گفت: جرائم خشن در این استان 92 درصد کاهش یافته است و این محصول همکاری مشترک بین دستگاه قضایی و نیروی انتظامی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۱۶:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی استان فارس گفت: گشت ویژه پلیس آگاهی با هدف برخورد با جرائم خشن پنجشنبه سیزدهم مهر 1402 و همزمان با اولین روز از هفته انتظامی در فارس راه اندازی و فعال شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۴    
بندرعباس - فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس از افزایش 100 درصدی کشف سرقت های خشن در بندرعباس خبر داد و به افزایش 24 درصدی دستگیری خرده فروشان موادمخدر در محلات اشاره کرد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۴    
اتحادخبر-زینب رنج کش: نشست خبری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دشتستان با حضور اصحاب رسانه به مناسبت هفته فراجا صبح پنج شنبه 13مهرماه برگزارشد. فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دشتستان ضمن تبریک هفته فراجا اظهارداشت: دشتستان در جرائم خشن با کاهش50درصدی روبه رواست که نتیجه تلاش همکاران ما است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۸:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- فرمانده انتظامی استان سمنان از انهدام 31 باند مواد مخدر در استان خبر داد و گفت: بالغ بر یک هزار نفر اعم از عمده و خرده فروش و معتاد دستگیر شدند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۶:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
حمیدرضا کریمی ، امروز(10 مهر) در دیدار با فرمانده و جمعی از مدیران انتظامی استان کرمانشاه اظهار کرد: برخورد قاطعانه و بدون گذشت با جرائم همیشه در اولویت کاری دستگاه قضایی قرار داشته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه، از اختصاص چند شعبه ویژه در محاکم کیفری کرمانشاه برای رسیدگی به جرائم خشن خبر داد و گفت: برخورد با مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی را با جدیت در دستور کار داریم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
آمار جرائم خشن در پایتخت آمریکا افزایش یافته و افزایش 28 درصدی پرونده های قتل موجب حیرت محققان و شانه خالی کردن سیاستمداران از بار مسئولیت آن شده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران گفت: برخی نوجوانان با تاثیرپذیری از شبکه های اجتماعی اقدام به تشکیل باندهای مجرمانه و تهیه سلاح سرد و گرم می کنند.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۰:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شوش گفت: 19 نفر در اجرای مرحله دوم طرح ارتقای امنیت عمومی با محوریت مبارزه با جرائم خشن در این شهرستان دستگیر شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه دشمن در برخی مواقع مقابله پلیس با جرائم خشن را از طریق بازی با کلمات، جور دیگر و نقض حقوق شهروندی ارائه می کند، گفت: خبرنگاران ما با این اقدامات دشمن مقابله می کنند.
رصد رودسر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۲:۱۱    
فرمانده انتظامی شهرستان املش به تلاش شبانه روزی نیروهای پلیس در برقراری نظم و امنیت در جامعه اشاره کرد و گفت:خوشبختانه املش یکی از شهرستان های امن گیلان است و در این شهرستان جرائم خشن و سازمان یافته وجود ندارد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به اینکه حفظ عزت، سلامت، اقتدار و ارتقاء انگیزه های دینی و انقلابی مهمترین عوامل در تحقق پلیس انقلابی است، گفت: مقابله با جرائم خشن باید در اولویت اقدامات پلیس قرار بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی گفت: کاهش 100 درصدی جرایم خشن در سطح شهرستان را شاهدیم.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری امروز در پاسخ به سوالی مبنی براینکه باتوجه به تعطیلی زندان رجایی شهر و نگرانی پدر یکی از زندانیان سیاسی در خصوص عدم تفکیک زندانیان خشن و زندانیان سیاسی، آیا این نگرانی درست است؟ گفت: زندانی سیاسی باید در دادگاه سیاسی محکوم شود ...
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۷:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از انهدام یک باند حرفه ای قاچاق سلاح و مهمات و کشف 19 قبضه کلت کمری در تبریز خبر داد. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، سردار” علی محمدی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: به منظور ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی اندیمشک گفت: انهدام پنج باند جرائم خشن در اندیمشک موجب کاهش 44 درصدی سرقت های مسلحانه و سرقت به عنف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۶:۴۲    
فرمانده نیروی انتظامی گفت:جرائم خشن در شهرستان خوی 100درصد کاهش یافته وبه صفر رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس دادگستری شهرستان زرند با تذکر به مرتکبین جرائم خشن از تدوین طرح بومی کنترل و کاهش خشونت در شهرستان زرند خبر داد.