چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۶:۴۸Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جرائم خشن»

آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۸    
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه وضعیت کشفیات ما به ویژه در زمینه جرائم خشن و جنایی خوب است گفت: کشفیات در حوزه جرائم جنایی 109 درصد است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
اسیدپاشی یکی از جرائم خشن محسوب می شود که بامداد سه شنبه اسیدپاشی مرموزی در شرق تهران رخ داد. در این اسیدپاشی مرد جوان پس از پیاده شدن از خودرویش هدف اسیدپاشی قرار گرفت و در حالیکه مرد جوان زن همسایه را عامل این اسیدپاشی معرفی می کند زن جوان ادعای عجیبی را پیش روی ماموران قرار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس دادگستری استان اردبیل بر برخورد قاطع با جرائم خشن و جرائم مخل امنیت و آرامش مردم در همه حوزه های قضایی تاکید کر.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاون رئیس کل دادگستری استان اصفهان با بیان اینکه جرائم خشن خط قرمز قوه قضائیه است، گفت: استان اصفهان در 10 عنوان اولویت دار جرائم قرار ندارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۸    
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: دستگاه قضا ضمن حمایت از پلیس در اجرای ماموریت ها، در برخورد با جرائم خشن با قاطعیت برخورد می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان خوانسار گفت: با تلاش مأموران انتظامی خوانسار و با همکاری ناحیه مقاومت بسیج خوانسار آمار جرائم خشن به صفر رسیده و سرقت خودرو و موتورسیکلت و منزل نیز کاهش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گلستان گفت : حوادث و جرائم خشنی که در استان گلستان روی می دهد نیاز به آسیب شناسی و واکاوی اجتماعی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- فرمانده انتظامی سبزوار گفت: با تلاش ماموران پلیس و دستگاههای امنیتی و قضایی میزان جرائم خشن در این شهرستان نسبت به مدت مشابه پارسال کاهش چشمگیری یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
سردار رحیمی گفت: هر 3 ثانیه یک تماس و هر 6 ثانیه یک عملیات فوریت پلیس توسط 110 انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: پلیس آگاهی مظهر اقتدار پلیس در حوزه کشف و شناسایی و مبارزه با جرائم جنایی و خشن است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۵۰    
گروه استان ها- فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: برنامه هایی داریم که در نیمه دوم سال، شدت برخورد با جرائم خشن و جرائم به عنف را تشدید کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمان به کاهش 20 درصدی جرائم خشن در این استان طی یک سال گذشته اشاره کرد و گفت: آمار سرقت به عنف کرمان نیز در این مدت 25 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به همت شورای تامین استان اصفهان و مشارکت مردم جرائم خشن در استان اصفهان کاهش 60 درصدی داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: در جرائم خشن و به ویژه سرقت مسلحانه بیش از 20 درصد کاهش و در سرقت به عنف کاهش 26 درصدی در استان کرمان در یک سال اخیر شاهد بودیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به اقتدار، هوشمندی ، توانمندی و اشرافیت بالای ماموران پلیس استان از کسب رتبه برتر این پلیس در زمینه کنترل جرایم خشن و سرقت در بین پلیس استان های کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه اصفهان رتبه برتر را در بین استان های کشور در کنترل جرائم خشن و سرقت دارد، گفت: اصفهان جزو 5 استان برتر کشور در کاهش سرقت است و موفق به کاهش 60 درصدی جرائم خشن شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان از کاهش 48 درصدی جرائم خشن در استان طی شش ماهه امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرمانده انتظامی استان اصفهان از کاهش 48 درصدی جرائم خشن در استان طی شش ماهه امسال خبر داد و گفت: آمار نزاع و درگیری در پنج ماهه امسال رشد بالایی داشت، اما در شهریورماه آمار نزاع و درگیری فردی یک درصد کاهش یافت، درحالی که نزاع جمعی هنوز افزایشی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مطالعات نشان می دهد، بازی های ویدئویی خشن در ژانر تیراندازی و مبارزه نقشی در تحریک رفتار خشونت بار ندارند و ریشه جرائم خشن چون تیراندازی کور را باید در معضلات اجتماعی جست وجو کرد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۴   + ۵۶ سایت دیگر  
القاصی مهر با بیان اینکه وقتی فردی بیکار است، شغلی و درآمدی ندارد به مشاغل کاذب روی می آورد و ممکن است در این حالت مرتکب جرائم خشن و جرائم سنگینی هم شود اظهار داشت: نزدیک به 90درصد کسانی که به دلیل مواد مخدر یا سرقت روانه زندان می شوند بیکار هستند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۲:۰۷    
بروز اعمال مجرمانه نسبت به گذشته با تغییری محسوس همراه است. مهمترین تغییر در این باره مربوط است به مسلح شدن مجرمان و خشونت به کار رفته در ارتکاب جرم. انتشار کلیپ هایی که از حوادث مختلف در فضای مجازی دست به دست می شود و انتشار خبر های جرائم خشن در رسانه ها به خوبی گویای این موضوع است که رفتار ...
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان آبادان با اشاره به کنترل جرایم خشن گفت: در شش ماه سپری شده از سال جاری ،ضمن انهدام 7باند سارق مسلح، شاهد کاهش18 درصدی این جرایم نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده ایم.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
20 باند بزرگ سرقت و جرائم خشن در تک پلیس غرب استان تهران منهدم و اعضای این باندها دستگیر شدند.
برترین ها / میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
انتخاب: رئیس قوه قضاییه گفت: قرار های بازداشت موقت تا حد امکان صادر نشود. رئیس دستگاه قضا به بیان اعلام دستوراتی خطاب به دادیاران و بازپرس ها و قضات پرداخت و از آن ها خواست که در گام اول در مواجهه با مراجعان خود قرار متناسب صادر کنند و تا آنجا که مقدور است و لازم نیست از صدور قرار بازداشت موقت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط ناجا در خصوص کنترل جرم به ویژه سرقت در استان های کشور، استان اصفهان جزو 5 استان برتر کشور در زمینه کاهش جرم قرار دارد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
رکنا: رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی از دستگیری سارق بعنف و زورگیر که اقدام به سرقت طلا از بانوان در پوشش راننده در محدوده جنوب غرب تهران کرده بود، خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان گفت: با اقدامات صورت گرفته شاهد کاهش 29 درصدی ورودی زندان و 36 درصدی ارتکاب جرائم خشن در این شهرستان بوده ایم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۹    
گرگان- ایرنا- رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی گلستان گفت: جرائم خشن استان برعکس آنچه در فضای مجازی بازخورد دارد نگران کننده نیست و عده ای با سیاه نمایی اخبار در این فضا باعث ایجاد احساس ناامنی در استان می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۳   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت از زمین گیر شدن سارقان مسلح در 2 عملیات جداگانه پلیس پایتخت و کشف دو قبضه سلاح جنگی از آن ها خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - علی دهقانی رئیس کل دادگستری استان و هیئت همراه به صورت سرزده از حوزه قضایی شهرستان سیروان بازدید کردند. رئیس کل دادگستری استان ایلام در این بازدید در گفتگو با قضات و کارمندان این حوزه قضایی از تلاش ها و زحمات آنان در دادگستری شهرستان سیروان تقدیر کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۶:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به سرقت کابل های برق و کشف ماینرهای غیرمجاز در آذربایجان شرقی، گفت: متاسفانه میزان جرم و مجازات با هم متناسب نیست، باید سوءمصرف با جدیت برخورد شود و سرقت کابل ها نیز جزو جرائم خشن قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۸:۴۷    
ایسنا/خوزستان رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: سلاح هایی که در دست افراد خلافکار و فرصت طلب می افتد، جرائم خشن بسیاری چون قتل و سرقت های مسلحانه و سلب آسایش عمومی را ایجاد می کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۱:۴۳    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز قزوین گفت: بخش شال از حیث وقوع جرائم خشن طی چند سال اخیر کاهش چشمگیری داشته و قطعاً با تلاش های رئیس حوزه قضائی این بخش این روند ادامه خواهد داشت و شاهد کاهش ورودی پرونده های قضائی این حوزه باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دشتی عملکرد ماه جاری پلیس دشتی در موضوع جرائم خشن در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته را تشریح کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - یدالله موحد، رئیس کل دادگستری استان کرمان در جلسه تبادل تفاهم نامه ساخت فیلم سینمایی با موضوع پیشگیری از خشونت و مجازات های جایگزین به کارگردانی مسعود اشجعی و با مشارکت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان بیان داشت ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - آیین تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چرام در کهگیلویه و بویراحمد، با حضور مسئولان قضایی استان در این شهر برگزار شد. نگین تاجی،رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در باب تحول و تحول آفرینی، تحت عنوان سند تحول تحت عنوان سند ارتقاء یافته تحول قوه قضائیه ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سیدمهدی قویدل، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمان در نشست مشترک با یوسف سبحانی، رییس دادگاه عمومی بخش ماهان با ابراز رضایت از عملکرد و رویکرد پیشگیرانه این بخش ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پلیس تهران بزرگ از افتتاح پایگاه پلیس راه "تهران - شمال"، کاهش 54 درصدی جرائم خشن "شهرری"، طرح نمایش کارت زرد و قرمز داور به متخلفان موتورسوار و جلسه شور فرمانده هان انتظامی خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان - چهارمین نشست شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری فاروج استان خراسان شمالی در سال جاری با محوریت پیشگیری از بروز جرائم خشونت آمیز به ریاست جعفری، رئیس دادگستری و با حضور صفدری، دادستان عمومی و انقلاب و دیگر اعضاء در این شهرستان برگزار شد. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۱۳   + ۳۱ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس قوه قضاییه با اشاره به برخی گزارش ها در خصوص وقوع جرائم خشن و زورگیری ها در ایام اخیر، حفظ امنیت مردم را موضوعی بسیار مهم دانست و تأکید کرد: با کسانی که امنیت مردم را به خطر می اندازند، با قاطعیت برخورد کنید. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۲۳    
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در دومین بازدید از زندان های کشور در کمتر از یکماه از انتصاب به ریاست دستگاه قضا، بدون اعلام قبلی به زندان رجایی شهر کرج در مرکز استان البرز رفت ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۳۰    
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای خطاب به محکوم آدم ربایی در رابطه با مطالعه پرونده اش: پرونده ات را می خوانم.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: تعجب زندانی داعشی از حضور رییس قوه قضاییه در بند محکومان تکفیری
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه؛ حجت الاسلام محسنی اژه ای در دومین بازدید از زندان های کشور در کمتر از یکماه از انتصاب به ریاست دستگاه قضا، به زندان رجایی شهر کرج در مرکز استان البرز رفت. ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۴۰   + ۸۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در دومین بازدید از زندان های کشور در کمتر از یکماه از انتصاب به ریاست دستگاه قضا، بدون اعلام قبلی به زندان رجایی شهر کرج در مرکز استان البرز رفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از مردم استان خواست تا به جای بازنشر کلیپ جرائم خشن در فضای مجازی، آن را برای پلیس و دستگاه قضایی ارسال کنند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۲۱    
شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز کرمانشاه در حاشیه این جلسه اظهار کرد:جرائمی که در کرمانشاه به وقوع می پیوندد بلافاصله در فضای مجازی منعکس می شود که انتشار آن بازتابی منفی در جامعه خواهد داشت و امنیت روانی و اجتماعی مردم را به خطر می اندازد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: جرائم خشن علاوه بر از بین بردن امنیت، بی اعتمادی مردم نسبت به حاکمیت و نهادهای مسئول را به دنبال دارد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۲۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از نشریه هیل، نتایج نظرسنجی انجام شده توسط شبکه یو اس تودی حاکی است که تقریبا دو سوم مردم آمریکا معتقدند در جوامع آنها جرائم خشن افزایش یافته است ...
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۲:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به اهتمام پلیس برای برخورد با اراذل و اوباش و هر گونه ناامنی، گفت: با حضور مقتدرانه ماموران انتظامی، هیمنه اراذل و اوباش در استان شکسته شده و خود این افراد می دانند دیر یا زود در چنگال قانون گرفتار و به سزای عمل خود می رسند.