شنبه ۰۲ تیرساعت ۰۵:۵۶Jun 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارتن خواب ها»

چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۳:۳۲    
نیم ساعت مانده به نیمه شب در میدان شوش، کارتن خواب ها بساط محقرشان را کف پیاده رو پهن کرده اند. دختری که سر کوچه بن بست برِ خیابان نشسته و دوا دود می کند، می گوید چند هفته قبل، طرح ضربت آمد و کارتن خواب های کنار دیوار اوراقچی ها را برد ترک اجباری. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۳:۱۰    
سحر قریشی که از مدت ها پیش فعالیت خود را در کانال شخصی اش در یوتیوپ شروع کرده، به شایعه درآمد 500 میلیونی خود از یوتیوب واکنشی عجیب نشان داد او ضمن مسخره کرده این رقم، مدعی شد که درآمدش به مراتب بیشتر از این مقدار است و این درآمد را به برخی کارتن خواب ها نسبت داد
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۸:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرگزاری مهر، سید امیر حسین ساداتی معاون شهردار منطقه 12 تهران گفت: با توجه به اینکه اجرای کار ویژه ساماندهی آسیب های اجتماعی از ابتدای سال تا کنون در منطقه 12 متوقف نشده و به صورت شبانه روزی همچنان ادامه دارد ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رکنا اجتماعی، در فصل گرم مرگ کارتن خواب ها در استان های گرمسیر کشور قابل تامل می شود.از اول سال جاری 5 جسد مجهول الهویه که همه آنها افراد کارتن خواب بودند در آبادان کشف شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
آماری که سال گذشته و قبل از آن اعلام شده است، عدد 15 هزار کارتن خواب بود. در این بین زنان 20 درصد از آمار را به خود اختصاص داده اند. البته در تمام این سال ها نه تن ها آمار کارتن خواب ها تغییر کرده و شاید از 35 هزار نفر هم بیشتر باشد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۳:۱۶   + ۶۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- افراد شاغل در آپاراتی ها و لاستیک فروش ها، کادر بهداشت و درمان، ملوانان، کارکنان فرودگاه و بنادر، کارتن خواب ها و افراد بی سرپناه که در فضای باز استراحت می کنند و ساکنان و مسافران مناطق دارای پشه آلوده، در معرض گزش پشه آئدس و ابتلا به بیماری تب دانگ هستند.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
سارق عجیب، نقش رابین هود را بازی کرد و پس از دستبرد 10 میلیاردی به خانه همسر سابقش، همه اموالی که به سرقت برده بود را به کودکان کار و کارتن خواب ها هدیه داد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سارق جوان پس از دستبرد 10 میلیارد تومانی به خانه همسر سابقش، اموال سرقتی را به کودکان کار و کارتن خواب ها هدیه داد.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۰۸:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
مرد جوانی که به خاطر انتقام اموال زن سابقش را به سرقت برده بود؛ از سوی پلیس شناسایی و دستگیر شد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۰:۲۹    
یه طرح خاص تو تهران شروع شده که قراره نسخه معتادان متجاهر، کارتن خواب ها و زباله گردها رو بپیچه! مرحله دوم طرح های ساماندهی آسیب های اجتماعی دو روزی هست که تو پایتخت شروع شده و تا 16 خرداد ادامه داره.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مراکز شلتر که در فصل سرد از آن ها به عنوان خانه های گرم اسم برده می شود و در سایر ایام سال به نام مراکز سرپناه شبانه فعالیت دارند، مکانی برای اسکان بی خانمان ها و بیشتر کارتن خواب ها هستند ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
عده ای سودجو برای کارتن خواب ها دسته چک گرفته و برگه های آن را می فروشند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، بازی های المپیک فرانسه از 26 ژوئیه سال جاری میلادی آغاز می شود، اما امانوئل ماکرون، رئیس جمهور این کشور خیلی جلوتر از این تاریخ، خواسته تا همه جای پاریس زیباسازی شود و اثری از کارتن خواب ها و بی خانمان ها نباشد! ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: منابع مالی برای جمع آوری کارتن خواب ها پیش بینی شده است و مصاحبه معاون فرهنگی شهرداری مبنی بر عدم وجود کارتن خواب در شهر درست نیست.
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
برخی از معابر و زیرگذرها در خیابان های پورتلند آمریکا به محل زندگی کارتن خواب ها تبدیل شده است. یک شهروند آمریکایی فیلمی از یک زیرگذر در خیابان های پورتلند آمریکا تهیه کرده است که در ادامه گزارش مشاهده می کنید.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۱۳    
معاون اجتماعی و مشارکت های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد در خصوص شرایط فعلی کارتن خواب ها در این شهر گفت: ما در مشهد موضوعی به نام کارتن خواب نداریم یا به اصطلاح کارتن خوابی در مشهد نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۰۲   + ۴۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: کارتن خواب ها و زباله گردها در صورت تمایل، توسط پیمانکاران خدمات شهری و با عنوان شغلی پاکبان در شهرداری تهران مشغول کار می شوند.
جهانی پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
شهردار منطقه8 گفت: همزمان با طرح ساماندهی آسیب های اجتماعی در معابر شهر تهران، این منطقه جمع آوری معتادین متجاهر، متکدیان، کارتن خواب ها و کودکان کار و خیابان را از روزهای پایانی سال گذشته در نقاطی همچون چهارراه تلفنخانه، چهارراه سبلان ...
جهانی پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۵:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
در ادامه طرح ساماندهی آسیب های اجتماعی از سطح معابر، شناسایی، جمع آوری و پاک سازی کارتن خواب ها و معتادین متجاهر در مسیل باقری محدوده ناحیه یک منطقه 8 انجام شد.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه 10 گفت: از آغاز اجرای طرح ساماندهی آسیب های اجتماعی در چهار محور (ساماندهی کودکان کار، متکدیان، کارتن خواب ها و معتادان متجاهر) پیشرفت 80 درصدی حاصل شده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۴:۴۱    
این فیلم گوشه ای از زندگی کارتن خواب ها در ایالت فیلادلفیای آمریکا را به تصویر می کشد که خوب است غرب گرایان وطنی هم ببینند که مدینه فاضله ایشان در نهایت نتیجه ای جز این وضعیت ندارد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۲:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 21 از ساماندهی معتادین متجاهر، کارتن خواب ها و کودکان کار منطقه 21و وضعیت زرد منطقه 21 در بین مناطق 22 گانه منطقه خبر داد. ...
حیات   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۳:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
اخ الصنایع از اجرای طرح سراسری ساماندهی آسیب های اجتماعی در پنج محور متکدیان،کارتن خواب ها، زباله گردها، معتادان متجاهر و کودکان کار در منطقه 10 خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۲۲:۰۰    
شبکه آفریقا نیوز گزارش داد 100 روز مانده به برگزاری مسابقات المپیک تابستانی 2024 پاریس، مهاجران آفریقایی و سایر کارتن خواب ها از خیابان های پاریس جمع آوری می شوند.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۷:۵۱   + ۳۲ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی، شهرداری تهران: شهرداری تهران 2 ستون اجرایی در مقابله با آسیب های اجتماعی دارد؛ نخست مبارزه با پدیده زباله گردی با محوریت معاونت خدمات شهری است و دومین ستون مدیریت شهری در مقابله با آسیب های اجتماعی مربوط می شود به ریشه کنی معضل کارتن خواب ها و متکدیان به محوریت معاونت امور اجتماعی و ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۴:۵۰    
شهردار تهران گفت: دومین ستون مدیریت شهری در مقابله با آسیب های اجتماعی مربوط می شود به ریشه کنی معضل کارتن خواب ها و متکدیان به محوریت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی و سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران.اکیپ های متعددی در دو شیفت با حضور روانشناسان در مناطق و نواحی تهران فعال خواهند بود.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
شیخ حسین انصاریان برای زنانی در حسینیه همدانی ها به رسم هر سال مراسم احیا را برگزار کرد و در پایان مراسم برای زنان ، کارتن خواب ها و معتادان دعای خاصی کرد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۴:۰۰    
چهار ماه مانده به آغاز بازی های المیپک، شهرداری پاریس با چراغ سبز دولت اقدام به اخراج مهاجران بی سرپناه و کارتن خواب ها کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۰۰:۰۵    
شهردار منطقه 12 تهران از ساماندهی معتادان متجاهر، کارتن خواب ها و متکدیان در این منطقه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۶:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - شهردار منطقه 12 پایتخت گفت: با توجه به پیام شهردار تهران و همچنین موقعیت ویژه این منطقه بعنوان قطب گردشگری پایتخت، بررسی این محدوده از اهمیت ویژه ای نه تنها برای شهرداری منطقه بلکه برای مدیریت شهری برخوردار است.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۳:۱۰    
رکنا: روایت مرد جوان آرایشگری را می خوانید که تلاش می کند سامانی به سر مردم نیازمند بدهد.
روراستی   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۱:۰۶    
طرح های نیمه تمام موروثی ادوار شهرداری در محله رحمت آباد_رستم آباد این روزها به دلیل رها شدن، به محل تجمع کارتن خواب ها تبدیل شده اند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۰:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
از نگاه خود کارتن خواب ها هم، بدبخت ترین های شان آنهایی هستند که در انتهای مسیر اعتیاد، کارشان به دره و ارتفاعات فرحزاد، گردنه های جنوب شرق یا بیابان های جنوب غرب تهران می کشد؛ نقاطی بسیار دور از دید، دور از غذا، دور از هرگونه کمک و حمایت و بسیار نزدیک تر به مرگ.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
سال 1383 آن زمان که محمدباقر قالیباف شهردار تهران بود، سرما تعدادی از بی خانمان ها در تهران را به کام مرگ فرستاد و انتقادات بسیاری از عملکرد شهرداری تهران در این مورد منتشر شد ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در این شب های سرد زمستانی، حامی شهر شهرداری اقدام به برقراری 9 مددسرای سیار کرده که افراد کارتن خواب برای محفوظ ماندن از سرما به آنها پناه می برند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
گشت های حامی شهر در شب های سرد پایتخت جهت جمع آوری افراد بدون سرپناه، معتادان و کارتن خواب ها در منطقه 14 مستقر شدند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان با اشاره به آماده باش تمام اکیپ های گشت این اداره کل گفت: طرح هدایت و ساماندهی کارتن خواب های سطح شهر اصفهان اجرا و ساماندهی 52 نفر از آن ها انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۰:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از آماده باش گشت های حامی شهر در شب های سرد پایتخت برای جذب افراد بدون سرپناه و معتادان کارتن خواب خبر داد.
ناترازی بانک های ایران این روزها تبدیل به یک عادت شده است و چیزی نیست که تن و بدن مسئولین را به لرزه اندازد. با این وجود طی چند سال اخیر در راستای اصلاح این ناترازی ها اقداماتی صورت گرفته است.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بنفشه سام گیس در گزارشی در روزنامه اعتماد از نیکوکارانی که روزهای چهارشنبه به کارتن خواب ها غذا می دهند نوشته.این گزارش با تیتر ضیافت گرسنگان منتشر شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۰:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : نمایش مرگ یزدگرد بر اساس نمایش نامه ای از بهرام بیضایی به کارگردانی و تهیه کنندگی علیرضا درشتی نژاد در تماشاخانه صحنه آبی روی صحنه است. داستان این نمایش درباره یزدگرد سوم است که از جنگ مسلمانان به مرو می گریزد و در آسیابی پناه می گیرد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه در گذشته شاهد سرقت توسط معتادان متجاهر و کارتن خواب ها بودیم، گفت: خوشبختانه میزان سرقت توسط این افراد در روز کاهش یافته است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۷:۰۱    
محلیان و همسایه های این خانه قدیمی معتقدند که خانه توکلی، خانه ای است که جنیان در آن رفت و آمد دارند. شاید به دلیل متروک بودن خانه و تعدد اتاق ها و روشنایی کم در سال های گذشته این باور به وجود آمده است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
با عملیات اجرایی توسط گشت های حامی شهر سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، محدوده شهرسنگ در منطقه 5 خالی از معتادان متجاهر و کارتن خواب ها شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۲۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز گفت: اکنون 6 واحد با ظرفیت 2 هزار و 500 نفر در حوزه سم زدایی و بازپروری کارتن خواب ها و معتادان متجاهر فعال هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه جهادی شهید سردار حمیدرضا هاشمی کرمان چند سالی ست، بار رتق و فتق امور کارتن خواب های شهر را بر دوش گرفته است، اما گاهی سنگ هایی بر سر راه آنها قرار می گیرد که آدم را به این فکر می اندازد که آیا بعضی از مدیران در این مسیر بیشتر همراه آنها هستند یا سد راه شان.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
موج سرمای زمستانی در نیمکره شمالی هوای شهرهای بزرگ را آنقدر سرد کرده است که کارتن خواب ها دیگر با پوشیدن کاپشن و کلاه پشمی و به دوش انداختن پتو گرم نمی شوند. پناهگاه هایی که شهرداری ها اداره می کنند جایی برای نجات بی خانمان ها از سرمای شبانه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز از راه اندازی شهرک سلامت خبر داد و گفت: قرار است تمام کمپ ها و اماکن توانمندسازی معتادان و کارتن خواب ها به این شهرک منتقل می شوند.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۲:۱۲   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران گفت: با توجه به هشدار هواشناسی مبنی بر کاهش چشمگیر دما طی چند روز آینده و بارش نزولات الهی، گشت های فوریت های خدمات اجتماعی حامی شهر این سازمان 24 ساعته به صورت آماده باش هستند.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۱:۰۶    
یک جامعه شناس با اشاره به اینکه کارتن خواب ها خطری بزرگ اما فراموش شده هستند ، گفت: بی توجهی به این معضل سرانجام خوبی ندارد.