یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۸:۰۲Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسیل»

چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
هاشم امینی سخنگوی صنعت آب و فاضلاب کشور گفت: مدیریت، ساماندهی و هدایت رواناب ها و آب های سطحی ناشی از نزولات جوی بر عهده آبفا نیست و باید با استفاده از شبکه مجزا و مستقل جمع آوری و انتقال ساماندهی شوند. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۵۳    
سخنگوی آبفای کشور گفت: انتقال آب مسیل ها، جوی ها و باران به شبکه های فاضلاب خسارت های هنگفتی به بار می آورد. به گزارش اطلاعات آنلاین به نقل از آبفای کشور، هاشم امینی سخنگوی صنعت آب و فاضلاب کشور گفت: با توجه به اقلیم کشورمان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۷    
لایروبی رودخانه ها و مسیل های جنوب شرق استان تهران در حال اجراست.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۰   + ۳۴ سایت دیگر  
به منظور پیشگیری از آبگرفتگی معابر و بروز سیلاب ضروری است پیش از بارندگی ها ضمن لایروبی و آماده سازی زیرساخت های لازم اعم از مسیل ها، جوی ها و کانال های هدایت آب باران، از انتقال رواناب ها به شبکه های فاضلاب خودداری شود.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
از تردد در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها به ویژه در کن ، فرحزاد ، امام زاده داوود ع و حصارک جدا خودداری نمایید .
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اهم اقدامات عمرانی خدماتی منطقه چهار در روزهای اخیر: خدمات شهری: ☆نظافت و جمع آوری پسماندهای عادی ، ساختمانی ،کارگاهی و عمرانی در سطح منطقه4 و ارسال به سایت مدیریت پسماند منطقه چهار ☆شستشوی مبلمان شهری بامواد شوینده در سطح منطقه(بزرگراه آیت اله سعیدی و ...) ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کردستان از احتمال آبگرفتگی رودخانه ها و مسیل ها و افزایش رواناب ورودی به مخزن سد چراغ ویس و بالا آمدن تراز نرمال خبر داد.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۴۲    
مدیرکل و یریت بحران ایلام ؛ آزادسازی حریم رودخانه ها و مسیل ها نقش اساسی در جلوگیری از وقوع سیلاب در مناطق مسکونی دارد مجید بگلریان مدیرکل مدیریت در حاشیه بازدید شهرک شهید کشوری گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
راز_ بارش شدید باران در شهرستان رازوجرگلان باعث جاری شدن سیل در مسیل شهر راز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۹:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
شهردار منطقه یک تهران گفت:عملیات لایروبی و رسوب برداری مسیل سرپوشیده دار آباد نیز به مدت 20 روز انجام و طی آن 650 تن رسوبات حمل و خارج شد.
شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۵:۴۲    
عملیات 450 متر لوله گذاری فاضلاب در خیابان وحدت شهر بویین میاندشت به اتمام رسید. با توجه به عبور شبکه جمع آوری فاضلاب از مسیل رودخانه و در راستای پدافند غیر عامل این منطقه با تعامل با مدیریت بحران شهرستان و شهرداری اقدام به جابجایی و اجرای شبکه فاضلاب در این محل نمود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۵:۳۲    
امسال برای لایروبی رودخانه ها و ایمن سازی مسیل ها افزون بر 120 میلیارد ریال اعتبار به شهرستان ماکو اختصاص یافته است.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، “رضا زلفی” گفت: با توجه به اهمیت وجود روددره قوری چای در این منطقه و امکان سیلابی شدن آن و همچنین پایش اصولی وضعیت مسیل ها و کانال ها در پی شروع موج جدید بارش های زمستانی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۵۵    
مسئول ناحیه یک شهرداری شهرکرد گفت: در راستای جلوگیری از آبگرفتگی معابر مسیل هدایت آب های سطحی و جوی و جداول در این ناحیه اصلاح شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۹    
توصیه می شود مردم در خراسان شمالی از اتراق در حاشیه و بستر رودخانه ها و مسیل ها بپرهیزند و به مخازن سدها و بندهای انحرافی نزدیک نشوند چون طبق پیش بینی هواشناسی و صدور هشدار نارنجی، طی 24 ساعت آینده در استان خراسان شمالی احتمال بارشهای ناگهانی و سیلابی شدن رودخانه ها و مسیلها وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری گفت: امسال 6 کیلومتر لایروبی رودخانه ها و مسیل ها در شهرستان فلارد انجام شده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رکنا: سازمان هواشناسی کشور از تشدید بارش ها در استان های مازندران و گلستان خبر و نسبت به سیلابی شدن مسیل ها، طغیان رودخانه ها و لغزندگی جاده ها هشدار داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۳۳   + ۷۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور از تشدید بارش ها در استان های مازندران و گلستان خبر و نسبت به سیلابی شدن مسیل ها، طغیان رودخانه ها و لغزندگی جاده ها هشدار داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
خیابان های دهلران پس از بارش شدید باران دچار آبگرفتگی شد. ستاد بحران و ادارات ذی ربط شهرستان دهلران در حالت آماده باش هستند. در مدت فعالیت سامانه بارشی، از تردد یا اتراق در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها، صعود به ارتفاعات و ترددهای غیرضروری پرهیز شود./viral vids
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۷:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
کرمان-ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان با گلایه از برخی دستگاه ها و نهادها گعت: دوره بازگشت رودخانه ها به بستر 20 تا 25 سال است، اما مشاهده شده در مسیر رودخانه ها، مسیل ها و آبراهه های فصلی جنوب استان، ساخت و ساز انجام گرفته که بعضا موجب بحران و خسارات جانی و مالی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با پیش بینی بارش های رگباری، آبگرفتگی و احتمال سیلابی شدن مسیل ها اطلاعیه هشدار نارنجی صادر کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
با اعلام هشدار زرد سازمان هواشناسی ، از شهروندان تهرانی خواسته شد از هرگونه تردد، استقرار و تجمع در حاشیه رودخانه ها، مسیل ها، دریاچه سدها و دیگر تأسیسات آبی پر خطر و همچنین کوهنوردی خودداری کنند.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی عصر قانون، سازمان هواشناسی استان تهران اعلام کرد: در خصوص فعالیت سامانه بارشی برای فردا در استان های تهران و البرز هشدار زرد صادر شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
هواشناسی چهارمحال و بختیاری در خصوص توقف در حاشیه مسیل ها هشدار داد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۳:۴۷   + ۵۴ سایت دیگر  
پیرو اطلاعیه سازمان هواشناسی استان تهران در خصوص فعالیت سامانه بارشی برای فردا در استان های تهران و البرز و صدور هشدار سطح زرد فرماندار ویژه شهرستان کرج خواستار احتیاط بیشتر شهروندان و پرهیز از کوهنوردی و حضور در مناطق پر خطر شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۲۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری از پلها، کالوت ها، زیرگذرها و مسیل های محور کرج_کندوان بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۸   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران بر ضرورت توجه به استحکام سازه ها و لایروبی مسیل ها و آب روها در به دنبال صدور هشدار زرد ناپایداری و وزش باد شدید در این استان تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی مازندران با اشاره به پیش بینی بارش باران در استان، گفت: آب گرفتگی معابر، جاری شدن روان آب، سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها و رانش زمین، ریزش سنگ در کوهستان ها از مخاطرات این سامانه بارشی است .
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۲   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران گفت: لایروبی مسیل ها و جوی ها به طور مداوم انجام شده و در حال انجام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
12 هزار میلیاد ریال طرح عمرانی زودبازده در حوزه های ساخت معبر سواره رو، پیاده رو، جدول سازی، فضای سبز، طرح های ورزشی و فرهنگی و مسیل ها در مشهد در دست اجراست.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منابع آب بوکان از شروع عملیات لایروبی مجاری آبی و مسیل های شهرستان بوکان با استفاده از بیل مکانیکی بازوبلند شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۶   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش وزارت راه و شهرسازی، فریبا گودرزی به بیان وضعیت جوی و آب و هوای امروز شنبه 4 آذرماه پرداخت و گفت: امروز در سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان و نیمه جنوبی کرمان بارش باران ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۷:۵۳   + ۲۵ سایت دیگر  
با تشدید فعالیت سامانه بارشی اختلال در ناوگان حمل و نقل جاده ای، ریلی و هوایی، سیلابی شدن مسیل ها، طغیان رودخانه ها، آب گرفتگی معابر، وزش باد شدید موقت، صاعقه، خسارت به سازه های موقت از جمله بنرها، داربست ها، تابلوهای تبلیغاتی و شکستن درختان کهنسال و خسارت به محصولات باغی و زراعی وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۷:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری گفت: از محل اعتبارات ماده 17 مدیریت بحران به صورت ویژه برای 9 پروژه با اعتبار پیش بینی شده بیش از 40 میلیارد ریال در بخش های ایمن سازی مسیل های روستایی، شهری، بندهای آبی و خاکی ...
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۶:۴۳   + ۶۰ سایت دیگر  
هشدار سطح زرد هواشناسی برای 10 استان صادر شد به گزارش اول فارس ، هواشناسی اقدام به صدور هشدار سطح زرد برای 10 استان کرد. بر این اساس مناطق مختلف این استانها از فردا جمعه تا اواخر وقت شنبه، رگبار، رعدوبرق، بارش برف وتگرگ و تندبادهای لحظه ای را تجربه می کند که آب گرفتگی معابر، جاری شدن روان آب ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۶:۰۱    
عضو شورای اسلامی شهر ایلام اظهار کرد : شهرداری ایلام برای ترمیم و تقویت مقطعی این مسیل ها بین 400 تا 600 میلیارد تومان به بودجه نیاز دارد و اگر کل 43 کیلومتر مسیل را ترمیم و تقویت و قسمت هایی را که روباز هستند بپوشانیم بر اساس نرخی که پارسال برآورد شده است یک هزار و سیصد میلیارد تومان و بر اساس ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری گفت: امسال 6 کیلومتر از رودخانه ها و مسیل های شهرستان فلارد لایروبی شده است.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شهرستان ابهر گفت: بیمارستان الغدیر با توجه به سوءمدیریت و عدم دقت مسئولین وقت، به صورت کاملا غیراصولی و غیرفنی در بستر مسیل فعال کوی نیک بنا شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۲۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
دهیار شهرک شهید کشوری استان ایلام گفت: بارش های شدید روزهای اخیر موجب آسیب به 15 واحد مسکونی ساخته شده در مسیل ها شده است .
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۶:۱۱    
در این بسته خبری از 43 کیلومتر مسیل در استان ایلام وجود دارد تا مهار 355 آتش سوزی در کرج و 60 ون کافه مجاز در سطح تهران وجود دارد را بخوانید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا- استاندار ایلام با بیان اینکه بازسازی مسیل ها و سیلبندهای شهر ایلام در سه سال مصوب شده است، گفت: اعتبار این طرح به صورت مشارکتی و از طریق وزارت نیرو و سازمان مدیریت و برنامه ریزی تامین می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر ایلام با بیان اینکه 43کیلومتر مسیل در استان ایلام وجود دارد، گفت: تقریبا میتوان گفت این 43 کیلومتر مسیل از 5 شاخه اصلی از جمله ارغوان ،بانبرز دانشگاه آزاد، حمداله زراعتی،دو استانداری تشکیل شده است .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی گلستان گفت: رانندگان از توقف در حاشیه مسیل ها و رودخانه ها جهت استراحت جدا خودداری کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شمیرانات- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شمیرانات گفت: متولیان شمیرانات از ساخت و سازها در حریم مسیل ها به علت احتمال انسداد آب روها جلوگیری کنند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان با اشاره به صدور هشدار نارنجی شماره 10هواشناسی استان در خصوص احتمال وقوع سیل هشدار داد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، عبدالرضا کابلی ...
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
گزارش ها نشان می دهد که بارش باران در بسیاری از شهرهای خوزستان سبب آبگرفتگی معابر، طغیان رودخانه ها و سیلابی شدن مسیل ها شده و خساراتی در پی داشته است.
سلام نو / رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۹:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
طبق گزارش هواشناسی خوزستان رکورد دار بارش های شبانه روزگذشته کشور شد. ارتفاع بارش در شوش به 59 میلیمتر رسیده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۷:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
گزارش ها نشان می دهد که بارش باران در بسیاری از شهرهای خوزستان سبب آبگرفتگی معابر، طغیان رودخانه ها و سیلابی شدن مسیل ها شده و خساراتی در پی داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
کرج- بخشدار آسارا از آماده باش کامل دهیاران و دستگاه های اجرایی در این بخش به منظور مقابله با سیل احتمالی در رودخانه کرج و مسیل های فصلی خبر داد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۶:۱۴   + ۴۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی عصر قانون، سعید بشیری گفت: از عصر دوشنبه 29 آبان تا چهارشنبه 1 آذر ماه در مناطق شمالی تهران از جمله ارتفاعات وردیج و واریش و امام زاده داود (ع)، رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید گاهی خیلی شدید، کاهش محسوس دما، در مناطق مستعد بارش تگرگ، مناطق سردسیر و ارتفاعات مه، بارش برف ...