چهارشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۲:۴۸Dec 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسکان موقت»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان در بازدید و بررسی وضعیت ستاد متکدیان شهرداری زاهدان با تاکید بر اهمیت غربالگری و ساماندهی آنان بویژه بانوان و کودکان در فصل سرما،اظهار کرد: با توجه به برودت و سرمای هوا ،ضرورت دارد مکان هایی جهت اسکان موقت زنان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۴۹    
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان گفت: خوشبختانه بعد از سفر سرزده رییس جمهور نیز شاهد سرعت کار در مناطق زلزله زده استان هستیم و امیدوارم که بتوانیم بر اساس زمانبدی تعیین شده، شاهد تحقق برنامه ریزی های مربوط به اسکان موقت و دائم باشیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سردار شاهوارپور گفت: پس از وقوع زلزله در شهرستان اندیکا، اسکان موقت و سازندگی منازل زلزله زدگان اندیکا و کمک به ساخت 150 واحد زلزله زدگان توسط جهادگران بسیجی در این شهرستان انجام شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۲۷    
با تفاهم نامه دوسویه شهرداری مشهد و مرکز امور مساجد خراسان قرار است با تبلور نقش کارکردی و محوری مساجد به ویژه در حاشیه شهر، به کمک مدیریت شهری بیاید تا بازوی کمکی اسکان موقت کارتن خواب ها و افراد بی خانمان شهر در شب های سرد پاییز و زمستان باشد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۱   + ۲۹ سایت دیگر  
پیشنهاد و توافق اولیه این است که حدود 180 میلیون تومان سقف تسهیلات ساخت خواهد بود و حدود 70 میلیون تومان هم سقف وام بلاعوض را پیشنهاد داده ایم که 2 میلیون تومان آن مربوط به اسکان موقت است و 50 میلیون تومان هم در حین ساخت ارایه خواهد شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا، در روزهای اخیر در شرایطی شاهد وقوع زلزله ای مهیب در استان هرمزگان بودیم که هنوز یک ماه از وقوع زلزله در چلگرد که موجب بروز خسارت هایی در شهرسان های اندیکای خوزستان و کوهرنگ چهارمحال و بختیاری شد، نمی گذرد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سعید سلیمانی گفت: پتو، چادر امدادی و موکت جهت اسکان موقت زلزله زدگان به منطقه زلزله زده هرمزگان ارسال شده است و مجموعه ارزش این اقلام امدادی ارسال شده به 2 میلیارد تومان می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به دستور رئیس جمهوری بلاروس، یک انبار حمل و نقل-لجستیکی در نزدیکی مرز لهستان، برای اسکان موقت پناهجویانی که مایل هستند آماده شده و آب آشامیدنی، لوازم بهداشتی و غذای گرم برای این افراد فراهم شده است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۲۳:۱۷    
گروه حوادث – روز یکشنبه دو زلزله شدید بندرعباس را لرزاند. شدت این زلزله به حدی بود که نه تنها شهرهای اطراف بلکه کشورهای همسایه نیز آن را احساس کردند و حالا پس از گذشت یک روز با توجه به آسیب به ساختمان ها و احتمال وقوع پس لرزه ها، اسکان موقت شهروندان در دستور کار است. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۰:۵۸    
هرمزگان/ قلمنا-عیسی عباسی، عبدالرضا حیدری ،یعقوب دبیری نژاد اعضای شورای شهر بندرعباس به همراه تیم ارزیابی جمعیت هلال احمر هرمزگان، با حضور در منازل آسیب دیده محله چاهستانی ها از خسارات زلزله و مشکلات اسکان موقت ساکنین منازل آسیب دیده بازدید نمودند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۸:۵۲    
ایسنا/زنجان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: با فرا رسیدن فصل بارش ها، همه پایگاه های امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان به اقامت زیستی و غذایی برای در راه ماندگان و اسکان موقت تجهیز شده است.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه همشهری: فوت اعضای خانواده، جراحت، از دست دادن خانه، زندگی در چادرهای اسکان موقت و... تنها بخشی از آسیب هایی است که در بحران به چشم می توان دید؛ مثل کوه یخ غول پیکری که می گویند تنها 20درصد از آن روی آب نمایان است ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۲۱:۵۲    
یک روز پس از حادثه زلزله زدگان منطقه فین بندرعباس اقدامات اولیه و اسکان موقت انجام شده است.
میهن نوین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۲۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: هموطنانی که خانه های آنها در جریان زلزله هرمزگان تخریب یا دچار آسیب شده به هیچ عنوان نگران بازسازی خانه های خود نباشند و به هر نفر مجموعا 220 میلیون تومان وام، کمک بلاعوض و کمک هزینه اسکان موقت پرداخت می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۶:۲۹    
استاندار هرمزگان گفت: 2100 واحد تعمیری و 660 واحد احداثی خواهیم داشت. حدود 70 پس لرزه از شب گذشته تا امروز داشتیم. 5 ساعت بعد از زلزله امکان اسکان موقت فراهم شد. کار فوندانسیون ساختمان ها از آخر همین هفته شروع خواهد شد. آخرین برآورد میزان خسارت 700 میلیارد تومان می باشد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: هموطنانی که خانه های آنها در جریان زلزله هرمزگان تخریب یا دچار آسیب شده به هیچ عنوان نگران بازسازی خانه های خود نباشند و به هر نفر مجموعا 220 میلیون تومان وام، کمک بلاعوض و کمک هزینه اسکان موقت پرداخت می شود. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی – اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان گفت: تمامی اماکن مذهبی، امامزادگان و بقاع متبرکه استان در حالت آماده باش برای اسکان موقت و ارائه خدمات رفاهی و بهداشتی به مردم هرمزگان هستند.
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۱:۵۳    
خرید کانکس را می توان تقریباً کار پیچیده ای در نظر گرفت. برای خرید باید موارد مختلفی را مورد بررسی دقیق قرار داد. اگر جایی امکان ساخت و ساز وجود نداشته باشد برای اسکان موقت می توان از کانکس ها استفاده کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۹:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس گفت: محموله 2700 تخته چادر این جمعیت برای اسکان موقت مردم به مناطق زلزله زده استان هرمزگان ارسال شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۲۱:۵۳    
بندرعباس - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان گفت: محموله های چادر این جمعیت برای اسکان موقت مردم در ارسال به مناطق زلزله زده در بخش فین بندرعباس است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۲۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
مدافعان حرم، ابوسجاد را به خوش اخلاقی و شوخ طبعی و خستگی ناپذیری می شناسند. ابوسجادی که دو سالی در سوریه بود و هر کاری از دستش برمی آمد برای دفاع از حرم انجام می داد؛ از تهیه موادغذایی و دیگر مایحتاج اسکان موقت برای رزمندگان گرفته تا یافتن پیکر شهدای مفقود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۵    
فرماندار صومعه سرا گفت: 20 خانوار آسیب دیده از سیل در روستای باقلاکش بخش تولمات در مساجد منطقه اسکان موقت شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از تجهیز پایگاه های امداد و نجات جاده ای هلال احمر استان به اقلام زیستی و غذایی برای اسکان موقت مسافران بین راهی خبر داد و گفت: 28 تیم عملیاتی برای نجات مسافران از کولاک فعالیت داشتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۷:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
استاندار گیلان با حضور در مناطق آب گرفته روستای باقلاکش صومعه سرا، بر لزوم اسکان موقت ساکنان و استمرار امدادرسانی به آنان تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۲۲:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با اشاره به احداث جایگاه دام عشایر در مناطق زلزله زده اندیکا، گفت: قرار شد ظرف مدت یک ماه اسکان موقت خانوارها از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی انجام شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
در پی پخش گزارشی از وضعیت زلزله زدگان در سرمای شب های کویری گرمه و جاجرم از شبکه های استانی و ملی 50 کانکس برای اسکان موقت نیمی از زلزله زدگان این مناطق از سوی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام اهدا شد
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیرقرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام در خراسان شمالی گفت: اهدای 50 کانکس برای اسکان موقت خانواده های روستایی شهرستان های گرمه و جاجرم توسط بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام آغاز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۶:۰۴    
بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام(ره) 50 دستگاه کانکس با ظرفیت هر کانکس 12 نفر تهیه و به مناطق زلزله زده خراسان شمالی ارسال کرد که در مجموع 600 نفر امکان اسکان موقت را پیدا خواهند کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۰۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا محمدرضا رضایی کوچی روز یکشنبه در حاشیه بازدید از مناطق زلزله زده اندیکا بیان کرد:دستگاه های امداد رسان از جمله هلال احمر و اورژانس در دقایق اولیه زلزله در این مناطق حضور یافته و امکانات لازم را دراختیار مردم قرار دادند و برای اسکان موقت نیز چادرهایی از طرف [...]
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۲۳:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
آوار برداری در مناطق زلزله زده اندیکا شروع و اسکان موقت با نصب چادر توسط هلال احمر در حال انجام است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۲۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه اسکان موقت و دائم جزو وظایف جمعیت هلال احمر نیست، گفت: چادرهای توزیع شده در مناطق زلزله زده اندیکا دارای استانداردهای بین المللی هستند و در همه حوادث کشور نیز از این نوع چادرها توزیع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام(ره) 50 دستگاه کانکس با ظرفیت هر کانکس 12 نفر تهیه و به مناطق زلزله زده خراسان شمالی ارسال کرد که در مجموع 600 نفر امکان اسکان موقت را پیدا خواهند کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهوری از آغاز اجرایی شدن دستور ویژه رئیس جمهور مبنی بر اسکان دائم زلزله زدگان اندیکا خبر داد.
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۴:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: به ما قول داده شده تا حداکثر ظرف مدت یک ماه آینده کار اسکان دائمی مردم در مناطق زلزله زده به پایان برسد و مردم در خانه های خود مستقر شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: اسکان موقت زلزله زدگان در اولویت نخست و در بخش دیگر احداث جایگاه دام روستاییان ظرف مدت یک ماه در حال پیگیری است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ - ۲۳:۰۳    
عبیات گفت: درحال حاضر به فکر ایجاد محلی امن برای اسکان موقت زلزله زدگان شهرستان اندیکا هستیم و با همکاری بنیاد مسکن و بسیج سازندگی محل اسکان موقتی برای مردم و دام هایشان در منطقه ایجاد می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ - ۲۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با بیان اینکه اسکان موقت و ایجاد آغل های دام مناطق زلزله زده اندیکا در مدت یک ماه به اتمام می رسد گفت: در رابطه با اسکان دائم نیز که از وظایف بنیاد مسکن است نیز قرار شد در مدت 6 ماهه انجام شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کشور خطاب به مسئولان خوزستان به اسکان موقت زلزله زدگان حداکثر تا یک ماه آینده، استفاده از ظرفیت استان های همجوار و خیران تاکید کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۱۱    
چادرخوابی، ماشین خوابی و کارتن خوابی همراهان بیماران در اطراف بیمارستان های تخصصی و فوق تخصصی دولتی کلانشهرهای ایران همچنان ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فرماندار اندیکا از فراهم شدن مقدمات اسکان موقت و دائم زلزله زدگان در مناطق زلزله زده این شهرستان خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه اندیکا گفت: زمستان در راه بوده و تحمل سرمای زیر صفر این مناطق واقعاً طاقت فرساست؛ از گروه های جهادی و مردمی که می توانند در منطقه حضور پیدا کنند، می خواهم که برای یک الی دو ماه آینده برنامه ریزی کرده و ضمن حضور در منطقه، تا جایی که ممکن است اسکان موقت عشایر را حل کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
در نخستین روز پس از زلزله یزدان آباد، استاندار کرمان از روستای دهزوئیه زرند ، کانون زمین لرزه بازدید و دستور اسکان فوری زلزله زدگان را صادر کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۶    
استاندار کرمان ضمن بازدید از روستای زلزله زده دهزئیه بر تأمین فوری اسکان موقت تأکید کرد و گفت: بنیاد مسکن آماده مقاوم سازی و نوسازی منازل آسیب دیده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز کمیسیون عمران در خصوص زلزله خوزستان و چهارمحال بختیاری، گفت: در این جلسه تاکید ما بر این بود که هرچه سریع تر این روستاها قبل از اینکه فصل زمستان فرا برسد، عملیات بازسازی آغاز شود. در عین حال کانکس هایی برای اسکان موقت تهیه شود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان استاندار کرمان به مسئولین هلال احمر و ستاد بحران استان تاکید کرد: از همه امکانات برای اسکان موقت ساکنین مناطق زلزله زده زرند که خانه های آنها تحت تاثیر زلزله دیروز قرار گرفته اند، استفاده کنید و حتما امشب همه این افراد اسکان داده شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- زلزله 5.7 ریشتری چلگرد در 12 مهر سالجاری و پس لرزه های بعدی آن اگر چه تلفات جانی در پی نداشت اما با تخریب خانه های مسکونی، 100 خانوار هم اینک در چادرهای هلال احمر اسکان موقت داده شده اند که فرارسیدن فصل سرما سکونت در این چادرها را بسیار سخت کرده است.
استاندار خوزستان گفت: زلزله اخیر در شرق خوزستان به حدود چهار هزار واحد مسکونی روستایی در این استان خسارت وارد کرد.
جهانی پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر قرارگاه جهادی حاج عبدالله والی کمیته امداد از تخریب 420 واحد مسکونی مددجویان در زلزله بخش چلو در استان خوزستان خبر داد و گفت: 230 خانوار مددجوی زلزله زده در چادرهای هلال احمر اسکان موقت یافتند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: در شرایطی که حدود دو هفته از وقوع زلزله در استان های چهارمحال و بختیاری و خوزستان می گذرد، اسکان موقت زلزله زدگان اندیکا همچنان در وضعیت مبهمی قرار دارد؛ به نحوی که با وجود تاکید فعالان جهادی خوزستان، مبنی بر این که ساکنان روستاهای زلزله زده اندیکا حداقل به 400 کانکس احتیاج دارند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با اشاره به لزوم انجام اسکان موقت و بازسازی در منطقه زلزله زده اندیکا گفت: برای ادامه کار، نیازمند مصوبه دولت حداقل در سطح 500 میلیارد تومان هستیم که باید سریعا این موضوع تصویب و ابلاغ شود تا اقدام های سریع سازمان دهی و اجرایی شود.