جمعه ۰۲ آبانساعت ۱۲:۴۹Oct 2020 23

جدیدترین‌های «دانشگاه صنعتی نوشیروانی»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۰۹    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و دانشگاه علم و فناوری مازندران وبینار رایگان رزومه نویسی را برگزار می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
پژوهشگران دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل موفق به ساخت پهباد سمپاش مبتنی بر پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی نوشیروانی گفت: مصاحبه دانشجویان ورودی جدید دکتری دانشگاه صنعتی نوشیروانی به صورت غیر حضوری و مجازی برگزار خواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۶:۰۵    
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی نوشیروانی گفت: دانشجویان باید فرم خوداظهاری سلامت و فرم تکمیل شده توسط استاد راهنما که به تائید ریاست یا معاون دانشکده مربوطه رسیده، به پست الکترونیکی معاونت دانشجویی md@nit.ac.ir ارسال کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
مؤسس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری گفت: دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل دومین دانشگاه ایران است که در فاصله رتبه های 351 تا 400 دیده می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه صنعتی نوشیروانی گفت: خوابگاه ها با 30 درصد ظرفیت آماده پذیرش دانشجویان هستند. دانشجویان به صورت دوره ای به دانشگاه خواهند آمد و اولویت حضور در خوابگاه با دانشجویان تحصیلات تکمیلی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۹:۱۲    
معاون آموزشی دانشگاه صنعتی نوشیروانی گفت: در ترم آینده، کلاس های آموزشی تمامی دروس نظری و بخش نظری دروس نظری- علمی این دانشگاه به صورت غیرحضوری و ترکیب برخط و برون خط برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۲۱:۰۱    
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برای چهارمین سال پیاپی در لیست دانشگاه های برتر جهان قرار گرفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۶:۳۶    
در راستای مبارزه با شیوع بیماری کرونا، مؤسسه رویان صنعت طبرستان، از واحد های مستقر در مرکز رشد فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، از پنجمین محصول خود با نام تجاری RST-HD رونمایی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۵:۰۴    
ساری - ایرنا - تعداد 9 هزار و 526 داوطلب در سه حوزه دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، دانشگاه علوم و فنون و نیز شهر گلیا در بندپی شرقی در شهرستان بابل در چهار روز متوالی به رقابت خواهند پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
محققان یکی از واحد های فناور مستقر در مرکز رشد فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل موفق به ساخت و تولید تونل هوشمند ضد عفونی کننده شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۹:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، برهم خوردن و آشفتگی اقتصادی را منجر به فقر دانست و با بیان اینکه اولین آسیب فقر متوجه محیط زیست می شود، خاطرنشان کرد: فقر منتج به گرسنگی جامعه شده و پیامد این اتفاق بریده شدن جنگل ها برای زیر کشت رفتن اراضی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کارگروه خیریه و جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه نوشیروانی بابل به منظور خدمت رسانی به نیازمندان اقدام به برگزاری مرحله دوم رزمایش همدلی در این دانشگاه کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۰:۵۱    
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و توروس (Toros) ترکیه با هم تفاهم نامه علمی و بین المللی منعقد کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۱۱    
معاون آموزشی دانشگاه صنعتی نوشیروانی از برگزاری ترم تابستان 99 در این دانشگاه خبر داد و گفت: ترم تابستانی سال جاری به صورت مجازی از 28 تیر تا 6 شهریور برگزار خواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۴۱    
محققان یکی از واحد های فناور مستقر در مرکز رشد فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، موفق به طراحی سامانه مانیتورینگ تاکسیرانی 1828 بابل شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۸:۰۶    
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی نوشیروانی گفت: اداره سرا های دانشجویی در نظر دارد، در صورت امکان، به تعداد محدودی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی به مدت محدود اجازه استفاده از سرا های دانشجویی در مردادماه 99 را بدهد.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۵:۲۷    
به گزارش پایگاه خبری ربیع دکتر جواد واثقی امیری رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با عرض خیرمقدم و تشکر و قدردانی از حضور خبرنگاران و با تبریک دهه کرامت به ارائه گزارشی از عملکرد دانشگاه پرداخت و گفت: نخستین اقدام بعد از قبول مسئولیت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۰۹:۴۹    
رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با اشاره به اقدامات انجام شده دانشگاه در زمان شیوع کرونا گفت: توسعه سریع سخت افزاری و نرم افزاری در اوایل شروع کرونا که 40 درصد آموزش اعضا هیأت علمی درفضای مجازی به صورت آنلاین و آفلاین انجام شد و در سال جدید برای توسعه کلاس های مجازی ستادی تشکیل و 100 درصد آموزش ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۰۷:۱۰    
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با دریافت مجوز از شورای گسترش وزارت علوم در سال تحصیلی 1400-1399 در مقطع کارشناسی ارشد مکاترونیک از طریق آزمون کارشناسی ارشد سراسری دانشجو می پذیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گفت: یکصد دانشجوی خارجی برای تحصیل در این دانشگاه درخواست دادند که برای پذیرش و تحصیل باید گلچین شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
پژوهشگران یکی از واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل موفق به طراحی و تولید دستگاه پالس اکسیمتر انگشتی با نام تجاری RST-SP95 شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل به عنوان یکی از پایگاه های برتر کشور در جذب ایرانیان متخصص خارج از کشور انتخاب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در جمع برترین دانشگاه های موثر کشور در زمینه سلامت و رفاه از سوی موسسه رتبه بندی تایمز قرار گرفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۰:۵۷    
معاون آموزشی دانشگاه صنعتی نوشیروانی از برگزاری امتحانات پایان ترم جاری از 5 تیرماه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شرکت فرابینای هوشمند نوشیروانی مستقر در مرکز رشد فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل موفق به طراحی و ساخت دستگاه تب سنج غیرتماسی شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۴:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گفت: اکنون دغدغه اصلی دانشگاه ها نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم است، زیرا برگزاری مجازی امتحانات به دلیل نبود زیر ساخت ها مشکل خواهد بود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۲۹ - ۲۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
دستیابی پژوهشگران دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل به تولید الکل طبی70 تا 96درصد و ژل ضدعفونی کننده دست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۰۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گفت: برای نخستین بار در مازندران، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل موفق به تولید دستگاه تب سنج و الکل با خلوص 70 درصد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۱۶:۰۵    
دانشگاه صنعتی نوشیروانی در راستای پیشگیری از ویروس کرونا موفق به تولید الکل 70 درصد خلوص و تب سنج غیرتماسی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
پژوهشگران دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در ادامه پژوهش های خود توانستند به فرمولاسیون ژل ضدعفونی کننده دست پیدا کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۵    
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان اقدام به جمع آوری کمک های مالی برای تهیه بسته های ارزاق به منظور امدارسانی به خانواده های کم برخوردار کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری به منظور ایجاد بهره گیری از توانایی های علمی، تحقیقاتی، اجرایی و مالی بین موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی و دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل منعقد شد.
شفاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری به منظور ایجاد مشارکت و بهره گیری از توانایی های علمی، تحقیقاتی، اجرایی و مالی بین موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی و دانشگاه دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل منعقد شد.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا داودی جانباز هشت سال دفاع مقدس دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدش پیوست. به گزارش از ساری، محمدرضا داودی جانباز هشت سال دفاع مقدس، دانشیار و عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل روز گذشته در سن 62 سالگی و بر اثر ابتلا به بیماری کرونا دعوت حق را لبیک گفت. ...
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، با صدور پیامی خطاب به رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، درگذشت دکتر محمدرضا داودی عضو هیئت علمی این دانشگاه را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - کرونا جان دکتر محمدرضا داودی دانشیار و عضو هیات علمی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل را گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
پژوهشگران دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل به منظور مقابله با بیماری کرونا اقدام به تولید الکل طبی 70 درصد کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۸:۳۹    
ساری - ایرنا - دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل که بنیانگذار آن خیر مشهور کشور مرحوم سیدحسین فلاح نوشیروانی است ، برای شکست کرونا بیش از 30 میلیون تومان اقلام پزشکی به مراکز درمانی بابل تحویل داد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
هر ساله دهه آخر اسفندماه همزمان با سالگرد درگذشت مرحوم نوشیروانی این خیر بنام بابلی جمع زیادی از خیرین و دوستداران این چهره فاخر نیکوکار با محوریت دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل بر سر مزارش در روستای نوشیروانکلا حضور یافته و یاد و نام این خیر بزرگ را گرامی می دارند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - کلاس های آموزشی حضوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تا پایان سال جاری تعطیل اعلام شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۲:۰۱    
دانشجویان دانشگاه صنعتی نوشیروانی با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، پیوند خود با انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۹:۲۲    
نشست مدیران حقوقی دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه 2 کشور به میزبانی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۳:۴۷    
همزمان با آغاز دهه مبارک فجر، دانشگاهیان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل امروز، 12 بهمن ماه با حضور در مزار شهدای گمنام با آرمان های امام و شهدا و منویات رهبری تجدید بیعت کردند.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۵    
مسئول پژوهشکده علوم و فناوری سراج دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، فعالیت های این پژوهشکده را در سه حوزه آموزشی، پژوهشی و گفتمان سازی علمی تشریح کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
گردهمایی فعالان حوزه خانواده سراسر استان مازندران با موضوع خانواده و گام دوم انقلاب پنج شنبه 26 دی ماه جاری ساعت 8 صبح دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران اولین جلسه مشترک سازمان دانشجویان و انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه های مازندران با اداره کل صنعت،معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، اداره کل کار و رفاه اجتماعی و پارک علم و فناوری استان در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۵:۴۲    
محصول جدید شرکت تسلا کنترل شمال مستقر در مرکز رشد فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل رونمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۷    
رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گفت: حمایت از دانشجویان شاهد و ایثارگر و کسانی که در راه حفظ نظام و کشور به درجه شهادت و ایثار نائل آمدند و در قانون هم پیش بینی شده، الزامی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۹:۴۲    
تریبون آزاد دانشجویی با موضوع ا افزایش نرخ بنزین و تبعات آن امروز، سوم آذر به همت انجمن فرهنگ و تمدن اسلامی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار می شود.