جمعه ۰۸ مردادساعت ۱۵:۵۸Jul 2021 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه صنعتی نوشیروانی»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۷:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
محقق دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل ضمن انتقاد نسبت به تصفیه نشده فاضلاب های منتهی به دریا و دپوی زباله در نزدکی سواحل خزر، نسبت به مصرف ماهیان این دریا به دلیل دارا بودن فلزات سنگین در حد غیر مجاز هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی مهندسی عمران دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل دوره آنلاین آموزش نرم افزار رویت را برگزار می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و دانشگاه مدیترانه شرقی، قبرس شمالی منعقد شد.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۱:۲۴    
تفاهم نامه همکاری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و شهرداری کیاسر با حضور امام جمعه، بخشدار چهاردانگه، رییس آموزش و پروش منطقه چهاردانگه، اعضای شورای شهر و تنی چند از مدیران دانشگاه امضا شد...
نخستین روز از دومین کارگاه بین المللی رتبه بندی دانشگاه ها از سوی مرکز همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با همکاری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و به میزبانی دانشگاه الزهرا (س) با حضور دکتر عبدالحمید علیزاده معاون مرکز همکاری های علمی بین المللی وزارت عتف، دکتر مصطفی رحیم نژاد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۶:۳۵    
دانشگاه صنعتی نوشیروانی در اطلاعیه ای اعلام کرد: بنیاد نخبگان برای ارائه تسهیلات به دانشجویان مستعد تحصیلی، طرح شهید وزوایی را اختصاص داده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
در رتبه بندی، SR 2021 دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در رشته موضوع های مهندسی موفق به کسب رتبه در میان دانشگاه های جهان شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۲۲    
دانشجوی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در مسابقه همگانی شطرنج آنلاین دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مناطق ده گانه موفق به کسب مقام دوم شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نحوه شرکت در مصاحبه دوره دکتری مهندسی مکانیک سال 1400 دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل اعلام شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۵:۵۲    
عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل حائز رتبه هشتم در بین دانشگاه ها و مؤسسات علمی پژوهشی کشور بر اساس مجموع اعتبار علمی سرآمدان شد.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شورای شهر می توانست از این ظرفیت عظیم در حوزه های مختلف اعم از طراحی توسعه پایدار و اجرا و جانمایی پروژه های عمرانی ، طرح تفکیک زباله و نهادینه سازی مدیریت سبز بهره ببرد و شهرداران نیز می توانستند ارتباط مفید و موثری با مراکز علمی بابل به ویژه دانشگاه صنعتی نوشیروانی داشته باشند ...
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۵    
اهمیت وجود فضاهای سبز در ارتقای کیفیت زندگی شهری و حفظ محیط زیست امری بدیهی و آشکار بوده و در پیشرفت سیمای شهری و فضای کالبدی آن نیز به عنوان یکی از ارکان مهم و اصلی قلمداد می شود ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
زمان برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل به آبان ماه سال 1400 موکول شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شرایط ثبت نام مرحله مصاحبه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1400 دانشگاه صنعتی نوشیروانی اعلام شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل بدون آزمون استعداد های درخشان در دوره تحصیلی دکتری از میان متقاضیان واجد شرایط تعداد محدودی برای سال تحصیلی 1401-1400 دانشجو می پذیرد.
دکتر غلامحسین رحیمی دبیرکل شورای عالی عتف و معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تاکید کرد: دانشگاه ها باید در زمینه تجاری سازی علم، ارتباط با صنعت و توسعه فناوری اهتمام ویژه ای داشته باشند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاونت دانشجویی دانشگاه نوشیروانی زمان ثبت کار دانشجویی نیمسال دوم 1399-1400 برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی را در اطلاعیه ای اعلام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۶    
در رتبه بندی دانشگاه های پیشرو جهان از سوی نظام رتبه بندی RUR در سال 2021، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با 77 پله صعود نسبت به سال گذشته، موفق به کسب جایگاه 500 جهان شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۷    
مهلت ثبت نام انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل از سوی معاونت دانشجویی دانشگاه تا 19 اردیبهشت ماه سال جاری تمدید شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه ملی معماری و سازه ی ایروان، ارمنستان از اساتید و دانشجویان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برای شرکت در کنفرانس بین المللی دعوت کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در فراخوانی از متخصصان و دانشمندان ایرانی خارج از کشور دعوت به همکاری کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل از بین دانش آموختگان دوره تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) سرباز امریه می پذیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۰۱    
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل عنوان بهترین دانشگاه های جهان و بهترین دانشگاه های جهان در آسیا را از آن خود کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاونت دانشجویی دانشگاه صنعتی نوشیروانی شرایط اسکان مرحله دوم از نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-1399 در سرا های دانشجویی این دانشگاه را اعلام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز رشد واحد های فناور دانشگاه صنعتی نوشیروانی گفت: سامانه تاکسیرانی 1828 بابل با همکاری شهرداری بابل به همت یکی از واحد های فناور مستقر در مرکز رشد فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل طراحی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۸:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با بیان اینکه درب اتاق مدیران استان به روی اساتید دانشگاه بسته است، گفت: چشم اندازی مناسبی برای توسعه در مازندران وجود دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی نوشیروانی گفت: رتبه و رنک دانشگاه صنعتی نوشیروانی در چند سال اخیر یک شده و افراد غیر بومی زیادی برای ادامه تحصیل این دانشگاه را انتخاب می کنند و در دو سال اخیر تقاضا برای خوابگاه بیش از پیش شده است.
برترین خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۲۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
آیین افتتاح مرکز خانواده پایدار به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان و با حضور روسای دانشگاه ها و مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان به میزبانی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و دانشگاه خیروانا اسپانیا در جهت همکاری با دانشگاه های دنیا در زمینه پژوهشی و تحقیقاتی، قراردادی به منظور تبادل دانشجو امضا کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل از خطر تحریف اطلاعات در ویکی پدیا خبر داد و گفت: بحث این است که مردم عادی برای کسب اطلاعات اول سراغ ویکی پدیا رفته و به همین مطالبی که در آن وجود دارد استناد می کنند به عنوان نمونه در حال حاضر در این دانشنامه مطالبی درباره بسیاری از بزرگان کشور نوشته شده ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در ادامه گسترش مسیر تعاملات دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با دانشگاه های کشور های همسایه، تفاهم نامه همکاری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و دانشگاه خراسان افغانستان منعقد شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل از جمله مراکز دولتی آموزش عالی است که با داشتن بیش از 6 هزار دانشجو از مراکز علمی بسیار تاثیر گذار در استان مازندران و کشور است. قابلیت این مرکز دانشگاهی آنطور که باید و شاید به مردم و رسانه ها معرفی نشده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل از ورود اساتید و متخصصان علمی این دانشگاه برای تصفیه شیرابه زباله بابل خبر داد و گفت: نمونه مورد درخواست تولید و نصب شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۲۱    
تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و دانشگاه رنا افغانستان، در راستای گسترش همکاری های علمی بین المللی منعقد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در نظر دارد از میان دانش آموختگان تحصیلات تکمیلی مشمول قانون نظام وظیفه عمومی واجد شرایط، بعد از انجام مصاحبه تخصصی نیروی امریه سرباز جذب کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مرحوم مهندس پوریا حسین زاده دانشجوی برجسته و ورزشکار منتخب دانشگاه صنعتی نوشیروانی و قهرمان مسابقات کشوری در رشته دوومیدانی 100 و 200 متر بود که در اوج افتخارآفرینی در سال 96 دعوت حق را لبیک گفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی نوشیروانی گفت: در ترم بعد ظرفیت پذیرش خوابگاه های دانشگاه صنعتی نوشیروانی به 50 درصد می رسد و در هر اتاق دو نفر ساکن می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۳:۱۷    
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و دانشگاه فنی خاورمیانه آنکارا کشور ترکیه تفاهم نامه علمی منعقد کردند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۰:۵۵    
حوزه/ نشست هم اندیشی و تجلیل از اساتید منتخب دانشگاه صنعتی نوشیروانی و مدرسه علمیه خاتم الانبیاء (ص) به میزبانی این مدرسه علمیه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
پنج عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، به عنوان یک درصد دانشمندان برتر جهان در سال 2020 انتخاب شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز رشد و فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گفت: شرکت دانش بنیان چاربیدار از واحد های فناور مستقر در مرکز رشد فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، موفق به طراحی و تولید دستگاه کیوسک سلامت شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نام 6 عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، بر اساس اعلام متخصصان دانشگاه استنفورد که در 16 اکتبر 2020 در مجله PLOS منتشر شد، در فهرست 2 درصد دانشمندان برتر جهان قرار گرفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی نوشیروانی در نامه ای به نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار عدم دسترسی آژانس انرژی اتمی به مراکز هسته ای و مهم کشور و بازگشت صنعت هسته ای به وضعیت قبل از برجام شد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۴۲    
اسفندیان، دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل درخصوص پوشش رسانه ای این عملیات تروریستی گفت: به شخصه از همان ساعات اولیه اتفاق، پیگیر رسانه های مختلف بوده ام ...
فرادید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۸    
بهترین دانشگاه های ایرانی؛ رتبه اول در بین 40 دانشگاه برتر ایرانی جهان به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل اختصاص دارد، رتبه این دانشگاه در دامنه ای بین 351 تا 400 قرار دارد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل تاکید کرد که جهاد دانشگاهی با توجه به ظرفیت های علمی و پژوهشی موجود توانایی کمک به توسعه مازندران را دارد.
مازنی نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی وزیر صنعت معدن و تجارت محمد دامادی به عنوان معاون پارلمانی وزارت صمت منصوب شد. محمد دامادی زاده 25 شهریور 1358 در ساری، دانشجوی دکتری راه و دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی عمران – سازه از دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل است. نماینده مردم ساری و میاندورود در ادوار نهم و دهم، [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران پنجمین جشنواره انتخاب خبرنگاران برتر رسانه های جمعی فعال در حوزه دانشگاه ها و پارک های علم وفناوری و روابط عمومی های برترمنطقه 2 کشور با حضور مجازی علیرضا عبداللهی نژاد مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ...
پنجمین جشنواره معرفی و تجلیل از خبرنگاران و روابط عمومی های برتر منطقه 2 کشور، با حضور مجازی دکتر علیرضا عبداللهی نژاد، مدیر کل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به میزبانی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار شد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۸:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، رشد و توسعه روزافزون فناوری و نقش آن در هوشمندسازی در همه جوانب زندگی بشری موجب شده تا کشاورزی هوشمند به عنوان راهکار مناسب برای افزایش محصول و کاهش اثرات مخرب کشاورزی بر محیط زیست مطرح شود. ...