شنبه ۰۹ اسفندساعت ۰۷:۴۵Feb 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه صنعتی نوشیروانی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل از خطر تحریف اطلاعات در ویکی پدیا خبر داد و گفت: بحث این است که مردم عادی برای کسب اطلاعات اول سراغ ویکی پدیا رفته و به همین مطالبی که در آن وجود دارد استناد می کنند به عنوان نمونه در حال حاضر در این دانشنامه مطالبی درباره بسیاری از بزرگان کشور نوشته شده ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در ادامه گسترش مسیر تعاملات دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با دانشگاه های کشور های همسایه، تفاهم نامه همکاری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و دانشگاه خراسان افغانستان منعقد شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل از جمله مراکز دولتی آموزش عالی است که با داشتن بیش از 6 هزار دانشجو از مراکز علمی بسیار تاثیر گذار در استان مازندران و کشور است. قابلیت این مرکز دانشگاهی آنطور که باید و شاید به مردم و رسانه ها معرفی نشده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل از ورود اساتید و متخصصان علمی این دانشگاه برای تصفیه شیرابه زباله بابل خبر داد و گفت: نمونه مورد درخواست تولید و نصب شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۲۱    
تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و دانشگاه رنا افغانستان، در راستای گسترش همکاری های علمی بین المللی منعقد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در نظر دارد از میان دانش آموختگان تحصیلات تکمیلی مشمول قانون نظام وظیفه عمومی واجد شرایط، بعد از انجام مصاحبه تخصصی نیروی امریه سرباز جذب کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مرحوم مهندس پوریا حسین زاده دانشجوی برجسته و ورزشکار منتخب دانشگاه صنعتی نوشیروانی و قهرمان مسابقات کشوری در رشته دوومیدانی 100 و 200 متر بود که در اوج افتخارآفرینی در سال 96 دعوت حق را لبیک گفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی نوشیروانی گفت: در ترم بعد ظرفیت پذیرش خوابگاه های دانشگاه صنعتی نوشیروانی به 50 درصد می رسد و در هر اتاق دو نفر ساکن می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۳:۱۷    
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و دانشگاه فنی خاورمیانه آنکارا کشور ترکیه تفاهم نامه علمی منعقد کردند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۰:۵۵    
حوزه/ نشست هم اندیشی و تجلیل از اساتید منتخب دانشگاه صنعتی نوشیروانی و مدرسه علمیه خاتم الانبیاء (ص) به میزبانی این مدرسه علمیه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
پنج عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، به عنوان یک درصد دانشمندان برتر جهان در سال 2020 انتخاب شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز رشد و فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گفت: شرکت دانش بنیان چاربیدار از واحد های فناور مستقر در مرکز رشد فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، موفق به طراحی و تولید دستگاه کیوسک سلامت شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نام 6 عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، بر اساس اعلام متخصصان دانشگاه استنفورد که در 16 اکتبر 2020 در مجله PLOS منتشر شد، در فهرست 2 درصد دانشمندان برتر جهان قرار گرفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی نوشیروانی در نامه ای به نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار عدم دسترسی آژانس انرژی اتمی به مراکز هسته ای و مهم کشور و بازگشت صنعت هسته ای به وضعیت قبل از برجام شد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۴۲    
اسفندیان، دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل درخصوص پوشش رسانه ای این عملیات تروریستی گفت: به شخصه از همان ساعات اولیه اتفاق، پیگیر رسانه های مختلف بوده ام ...
فرادید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۸    
بهترین دانشگاه های ایرانی؛ رتبه اول در بین 40 دانشگاه برتر ایرانی جهان به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل اختصاص دارد، رتبه این دانشگاه در دامنه ای بین 351 تا 400 قرار دارد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل تاکید کرد که جهاد دانشگاهی با توجه به ظرفیت های علمی و پژوهشی موجود توانایی کمک به توسعه مازندران را دارد.
مازنی نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی وزیر صنعت معدن و تجارت محمد دامادی به عنوان معاون پارلمانی وزارت صمت منصوب شد. محمد دامادی زاده 25 شهریور 1358 در ساری، دانشجوی دکتری راه و دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی عمران – سازه از دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل است. نماینده مردم ساری و میاندورود در ادوار نهم و دهم، [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران پنجمین جشنواره انتخاب خبرنگاران برتر رسانه های جمعی فعال در حوزه دانشگاه ها و پارک های علم وفناوری و روابط عمومی های برترمنطقه 2 کشور با حضور مجازی علیرضا عبداللهی نژاد مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ...
پنجمین جشنواره معرفی و تجلیل از خبرنگاران و روابط عمومی های برتر منطقه 2 کشور، با حضور مجازی دکتر علیرضا عبداللهی نژاد، مدیر کل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به میزبانی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
طرح هوشمند سازی پایش مزارع برنج از سوی شرکت طوبی نقش پارس از واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل به مرحله اجرا رسید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۷    
ثبت نام الکترونیکی دکتری تخصصی سهمیه استعداد درخشان دانشگاه صنعتی نوشیروانی که از 19 آبان آغاز شده بود، تا پایان امروز ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در رده بندی تایمز برترین دانشگاه کشور معرفی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۰۶    
شرکت دانش گستر همگام با صنعت طبرستان، از واحد های مستقر در مرکز رشد فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، از دو محصول شوینده تولیدی خود رونمایی کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نظام رتبه بندی US News، جدیدترین رتبه بندی دانشگاه ها را در سال 2021 اعلام کرد که در میان دانشگاه های کشور، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با یک پله صعود نسبت به سال گذشته در رتبه پنجم در میان دانشگاه های کشور قرار گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۰۹    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و دانشگاه علم و فناوری مازندران وبینار رایگان رزومه نویسی را برگزار می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
پژوهشگران دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل موفق به ساخت پهباد سمپاش مبتنی بر پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی نوشیروانی گفت: مصاحبه دانشجویان ورودی جدید دکتری دانشگاه صنعتی نوشیروانی به صورت غیر حضوری و مجازی برگزار خواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۶:۰۵    
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی نوشیروانی گفت: دانشجویان باید فرم خوداظهاری سلامت و فرم تکمیل شده توسط استاد راهنما که به تائید ریاست یا معاون دانشکده مربوطه رسیده، به پست الکترونیکی معاونت دانشجویی md@nit.ac.ir ارسال کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
مؤسس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری گفت: دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل دومین دانشگاه ایران است که در فاصله رتبه های 351 تا 400 دیده می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه صنعتی نوشیروانی گفت: خوابگاه ها با 30 درصد ظرفیت آماده پذیرش دانشجویان هستند. دانشجویان به صورت دوره ای به دانشگاه خواهند آمد و اولویت حضور در خوابگاه با دانشجویان تحصیلات تکمیلی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۹:۱۲    
معاون آموزشی دانشگاه صنعتی نوشیروانی گفت: در ترم آینده، کلاس های آموزشی تمامی دروس نظری و بخش نظری دروس نظری- علمی این دانشگاه به صورت غیرحضوری و ترکیب برخط و برون خط برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۲۱:۰۱    
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برای چهارمین سال پیاپی در لیست دانشگاه های برتر جهان قرار گرفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۶:۳۶    
در راستای مبارزه با شیوع بیماری کرونا، مؤسسه رویان صنعت طبرستان، از واحد های مستقر در مرکز رشد فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، از پنجمین محصول خود با نام تجاری RST-HD رونمایی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۵:۰۴    
ساری - ایرنا - تعداد 9 هزار و 526 داوطلب در سه حوزه دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، دانشگاه علوم و فنون و نیز شهر گلیا در بندپی شرقی در شهرستان بابل در چهار روز متوالی به رقابت خواهند پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
محققان یکی از واحد های فناور مستقر در مرکز رشد فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل موفق به ساخت و تولید تونل هوشمند ضد عفونی کننده شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۹:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، برهم خوردن و آشفتگی اقتصادی را منجر به فقر دانست و با بیان اینکه اولین آسیب فقر متوجه محیط زیست می شود، خاطرنشان کرد: فقر منتج به گرسنگی جامعه شده و پیامد این اتفاق بریده شدن جنگل ها برای زیر کشت رفتن اراضی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کارگروه خیریه و جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه نوشیروانی بابل به منظور خدمت رسانی به نیازمندان اقدام به برگزاری مرحله دوم رزمایش همدلی در این دانشگاه کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۰:۵۱    
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و توروس (Toros) ترکیه با هم تفاهم نامه علمی و بین المللی منعقد کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۱۱    
معاون آموزشی دانشگاه صنعتی نوشیروانی از برگزاری ترم تابستان 99 در این دانشگاه خبر داد و گفت: ترم تابستانی سال جاری به صورت مجازی از 28 تیر تا 6 شهریور برگزار خواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۴۱    
محققان یکی از واحد های فناور مستقر در مرکز رشد فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، موفق به طراحی سامانه مانیتورینگ تاکسیرانی 1828 بابل شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۸:۰۶    
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی نوشیروانی گفت: اداره سرا های دانشجویی در نظر دارد، در صورت امکان، به تعداد محدودی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی به مدت محدود اجازه استفاده از سرا های دانشجویی در مردادماه 99 را بدهد.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۵:۲۷    
به گزارش پایگاه خبری ربیع دکتر جواد واثقی امیری رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با عرض خیرمقدم و تشکر و قدردانی از حضور خبرنگاران و با تبریک دهه کرامت به ارائه گزارشی از عملکرد دانشگاه پرداخت و گفت: نخستین اقدام بعد از قبول مسئولیت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۰۹:۴۹    
رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با اشاره به اقدامات انجام شده دانشگاه در زمان شیوع کرونا گفت: توسعه سریع سخت افزاری و نرم افزاری در اوایل شروع کرونا که 40 درصد آموزش اعضا هیأت علمی درفضای مجازی به صورت آنلاین و آفلاین انجام شد و در سال جدید برای توسعه کلاس های مجازی ستادی تشکیل و 100 درصد آموزش ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۰۷:۱۰    
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با دریافت مجوز از شورای گسترش وزارت علوم در سال تحصیلی 1400-1399 در مقطع کارشناسی ارشد مکاترونیک از طریق آزمون کارشناسی ارشد سراسری دانشجو می پذیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گفت: یکصد دانشجوی خارجی برای تحصیل در این دانشگاه درخواست دادند که برای پذیرش و تحصیل باید گلچین شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
پژوهشگران یکی از واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل موفق به طراحی و تولید دستگاه پالس اکسیمتر انگشتی با نام تجاری RST-SP95 شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل به عنوان یکی از پایگاه های برتر کشور در جذب ایرانیان متخصص خارج از کشور انتخاب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در جمع برترین دانشگاه های موثر کشور در زمینه سلامت و رفاه از سوی موسسه رتبه بندی تایمز قرار گرفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۰:۵۷    
معاون آموزشی دانشگاه صنعتی نوشیروانی از برگزاری امتحانات پایان ترم جاری از 5 تیرماه خبر داد.