چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۷:۰۵Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معلولین»

جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش جهان صنعت نیوز ، مطابق قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت، دولت مکلف است حداقل سه درصد از مجوزهای استخدامی ( رسمی، پیمانی، کارگری) دستگاه های دولتی و عمومی اعم از وزارتخانه ها، سازمان ها، مؤسسات ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
بانک مهربانی ها در راستای مسئولیت های اجتماعی، مبلغ 2میلیارد ریال به صورت بلاعوض به آسایشگاه خیریه کهریزک در استان البرز، برای تجهیز اتاق های مختص نگهداری معلولین پرداخت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
در پی برگزاری اولین آزمون استخدامی اختصاصی توانخواهان توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، سازمان پزشکی قانونی کشور در قالب این آزمون نسبت به جذب معلولین در عنوان شغلی متصدی امور دفتری اقدام خواهد کرد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تیراندازان ناشنوای گلستان در مسابقات قهرمانی بانوان کشور1 طلا ، 1 نقره و 1 برنز کسب کردند . به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان ؛ مسابقات تیراندازی بانوان ناشنوای قهرمانی کشور ،اوایل اسفند 1402 به مدت یکروز در سالن تیراندازی جانبازان و معلولین تهران برگزار شد . ...
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۴۷    
مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری گروه طالبان در محفل فراغت 120 تن کار آموز از برنامۀ بدیل معیشت و مصئونیت غذایی برای ورثۀ شهداء و معلولین ادعا کرده که برای فرزندان ارتش ملی حکومت پیشین زمینه تعلیم و تربیه را فراهم کردیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۰۸    
معلولیت انتخاب من نبوده اما تغییر شرایط افراد دارای معلولیت به همت من تو گره خورده رای می دهیم تا مفاد قانون جامع حمایت از حقوق معلولین اجرایی گردد
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در بازدید از موسسه همدم بر افزایش امکانات برای رفاه حال معلولین تاکید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دوره های آموزشی رزین، حصیر بافی ، تسمه بافی و تولید محتوا با موبایل ویژه مددجویان ، زنان سرپرست خانوار و سایر افراد ساکن در محلات کم برخوردار با نظارت مستقیم حوزه امور اجتماعی بهزیستی رشت و سازمان فنی و حرفه ای و همکاری خانه ی بهزیستی منطقه ی معلولین و سلیمانداراب در شهرستان رشت به اجرا در آمد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت توانبخشی بهزیستی استان زنجان ازصدور 900 کارت ویژه افراد دارای معلولیت خبر داد و گفت: در سال جاری یک هزار و 850 پرونده توانبخشی معلولین و مددجویان بهزیستی در کمیسیون پزشکی تحت بررسی قرار گرفته است و 146 نفر از افراد دارای معلولیت نیز از معافیت سربازی بهره مند شده اند.
خبرورزشی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
اجرای گروهی به نام آوانسن در شبکه نسیم، آن جا که در قالب گدا اداهایی درمی آورند که توهین به معلولین حرکتی و ناشنوایان تعبیر شده، در فضای مجازی حاشیه ساز شد.
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
زهرا قیومی گفت: از سال گذشته تاکنون و در طی سال آتی حدود 10 طرح حمایتی و توانمندسازی اقشار خاص آسیب پذیر را در این دولت در دستور کار قرار دادیم که برخی هم اکنون و برخی دیگر به زودی اجرایی خواهند شد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر ابهر گفت: ون ویژه حمل و نقل معلولان تحویل هیأت معلولین و جانبازان شهرستان ابهر شد.
درحالی ثبت نام اولین آزمون استخدامی ویژه افراد دارای معلولیت از 29 بهمن ماه آغاز شده است که فردا (9 اسفندماه)، آخرین روز زمان ثبت نامِ این آزمون است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۳:۰۵    
علیرضا خمسه در ویدیویی از تمسخر معلولین در حضورش در برنامه بگو بخند شبکه نسیم که 29 بهمن پخش شد و او به عنوان داور این مسابقه آن خندید حرف زد و بابت تمسخر معلولین به عنوان گدا عذرخواهی کرد. حرف های خمسه را می بینید و می شنوید.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
علیرضا خمسه، بازیگر طنز، در یک پیام ویدئویی از افراد دارای معلولیت در ایران عذرخواهی کرد. خمسه در این ویدئو می گوید که اگر به سبب آن چه باعث ناراحتی افراد دارای معلولیت شده، گوشزد نکرده، تذکر نداده یا بی توجه بوده از این جامعه عذرخواهی می کند ...
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
روز گذشته ویدئویی از برنامه بگو بخند در شبکه های اجتماعی منتشر شد که در آن مجری برنامه سعی در تقلید حرکات فرد معلول را داشت. این ویدئو حاشیه هایی را به دنبال داشت تاجایی که عوامل برنامه درباره این موضوع اطلاعیه ای صادر کردند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۰:۳۶    
مطابق ماده 32 قانون حمایت از حقوق معلولین کلیه دستگاه ها موظفند که گزارش اقدامات خود را در این خصوص به صورت مشروط به سازمان بهزیستی ارائه دهند
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۸:۳۲    
علیرضا خمسه بازیگر مشهور ایرانی نسبت به حواشی تمسخر معلولین در تلویزیون واکنش نشان داده است.
جماران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۲۰    
ویدئویی تکان دهنده در برنامه تلویزیونی بگو بخند که از شبکه نسیم صدا و سیما پخش شده است، با واکنش های زیادی همراه بوده است. در این ویدئو کمدین جوان برای اجرای استندآپ کمدی ظاهر معلول به خود می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در اطلاعیه روابط عمومی برنامه بگوبخند در پاسخ به حواشی ایجاد شده در این برنامه آمده است: نمایش مربوطه هیچ ارتباطی با معلولین نداشته است و بازیگران در تلاش برای ایفای نقش متکدیانی هستند که خودشان را به تمارض می زنند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۰   + ۳۲ سایت دیگر  
اینکه در یک برنامه مثلا طنز کسی ادای افراد دارای معلولیت را در بیاورد و خنده ای را سبب شود، اندوهناک است و تلاش شان نه حلال! گویا لازم است برای متولیان ناآشنا با اوضاع مظلومان معلول توضیح دهیم که این قشر آسیب دیده هیچ چیز برای خنداندن و جلب تمسخر ندارند و حتی شکوهمندانه ترحم کسی را نمی خواهند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۶    
مسابقات بازیهای روستایی بومی محلی (جام بلند همتان) ویژه معلولین کشور که در 6 رشته در شهر بابلسر استان مازندران برگزار شد با معرفی توانخواهان موفق استان بوشهر به پایان رسید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۸:۳۳    
به گزارش روابط عمومی، مراسم جشن ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل(ع) با حضور دادستان، مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری، اعضای شواری شهر، مدیران، مسئولان برخی از دستگاههای اجرایی و جمعی از خیرین و نیکوکاران در مرکز توانبخشی و نگهداری از معلولین ذهنی ابوالفضل (ع) اردبیل برگزار گردید.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۸:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
رضا شیری خواننده پاپ ایرانی پس از اجرای برنامه ای بی محتوا در شبکه نسیم نسبت به اجرا کنندگان این برنامه با انتشار ویدیویی واکنش نشان داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
در برنامه بگو بخند شبکه نسیم که 29 بهمن پخش شد شخصی برای گدایی خودش را به شکل معلولین می کند و جماعتی هم که آنجا هستند به این موضوع می خندند. این اتفاق که حدود 10 دقیقه است را با این توضیح می بینید که این موضوع منجر به ناراحتی گروهی از معلولین شده و کمپین معلولین نیز به آن واکنش نشان داده است.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان بوشهر در دیدار چهره به چهره با معلولین بالای 14 سال دخترانه استان در جریان کمبود ها و مسائل و مشکلات این مجموعه قرار گرفت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۵    
اولین آزمون اختصاصی معلولین با همکاری مرکز آزمون جهاد دانشگاهی برگزار می کند .
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۴۸    
در راستای اعطای معافیت پزشکی به توانخواهان تحت حمایت واجد شرایط ، جلسه ای با حضور رئیس و رابط حراست اداره بهزیستی و مسئول حوزه نظام وظیفه شهرستان مریوان برگزار گردید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۳۳    
جلسه هم اندیشی مشارکت اجتماعی در انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور پرسنل مرکز نگهداری معلولین ذهنی و سالمندان خدیجه الکبری (س) وینسار از توابع شهرستان قروه برگزار شد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
میثم لطیفی رئیس سازمان استخدامی کشور در بازدید از غرفه روزنامه ایران در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران در گفت وگو با ایران آنلاین با اشاره به آغاز اولین دوره از آزمون استخدامی معلولین در کشور گفت ...
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۳    
به مناسبت ولادت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار و حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز ، دیدار از خانواده گرانقدر شهید احمد صالحی مله و بازنشسته جانباز آقای اکبر خلیلی عباس آبادی بازنشسته سازمان تحقیقات کشاورزی استان و هم چنین دیدار از مرکز معلولین و جانبازان امام علی (ع) با حضور “نازنین ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۲    
اعضای موسسه حمایت از معلولین ضایعه نخاعی سراج همت راگا با حجت الاسلام و المسلمین سید علی قاضی عسگرتولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) دیدارو گفتگو کردند.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۳:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
دفترچه اولین آزمون استخدامی ویژه افراد دارای معلولیت یکشنبه شب 29 بهمن ماه منتشر می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۹:۰۸    
جشن گلریزان همراه با ضیافت شام به مناسبت آغاز اعیاد شعبانیه با هدف کمک و مساعدت به معلولین و سالمندان به همّت بهزیستی ماکو و با حضور امام جمعه ، خیّرین و هیات مذهبی در سرای سالمندان ماکو برگزار شد.
مسوول واحد بهبود تغذیه معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: با توجه به شرایط حساس توانخواهان، با حضور کارشناسان تغذیه معاونت بهداشت در مرکز نگهداری معلولین ذهنی و حرکتی امیرالمومنین(ع)، وضعیت تغذیه ای مددجویان این مرکز پایش شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۴    
ایسنا/اصفهان یک بانوی فعال ورزشی معلولین گفت: امکان انتخاب و رای دادن یک فرصت بسیار مهم به شمار می رود که می تواند در نتیجه کار تاثیرگذار باشد. اگر کسی رای ندهد، این حق را از خود گرفته و به دیگری داده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو انجمن معلولان نخاعی ایران از سختی تهیه لوازم توانبخشی و مشکلات جذب و استخدام معلولین خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۱۴    
به همت اداره بهزیستی و هیات جانبازان و معلولین شهرستان قدس یک دوره مسابقه فوتسال به مناسبت دهه مبارک فجر و میلاد حضرت امام حسین (ع) و میلاد حضرت ابولفضل و روزجانباز در شهرستان قدس برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کارگاه گلیم بافی معلولین بهزیستی زنان سرپرست خانوار در سیرجان افتتاح شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۰:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان کردستان با بیان اینکه 80 درصد مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی و واحدهای زیرمجموعه تحت نظارت این سازمان، توسط بخش غیردولتی و خیریه ای جمع آوری شده است, گفت: امروز 15 سری جهیزیه به مددجویان و معلولین تحت پوشش سازمان بهزیستی کردستان اهدا شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۶    
آیین اهدای 15 سری جهیزیه به مددجویان و معلولین تحت پوشش بهزیستی کردستان با مشارکت خیرین کشوری و استانی با حضور مسئولین در سالن اجتماعات سرای سالمندان سنندج برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2، اکرم رجای، معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه گفت: به مناسبت گرامیداشت روزجانباز مسابقات تیراندازی ویژه جانیازان و معلولین با هماهنگی سازمان ورزش شهرداری تهران در دو رشته تفنگ بادی و تپانچه برگزار شد ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۵    
دومین جلسه شورای توانبخشی مبتنی بر جامعه بهزیستی استان کردستان با حضور سیروان بهرامی مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری کردستان ،حسین رسولی مدیرکل بهزیستی ، معاون توانبخشی ، و دستگاه های عضو شورا و نماینده معلولین در استانداری کردستان برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، حسین کمالی دهقان در گفتگو با پایگاه خبری کرج امروز؛ با تأکید بر فراهم آوردن زمینه های مساعد به منظور ارتقاء خدمات رسانی به شهروندان در سهولت تردد از شبکه های دورن شهری وکاهش تصادفات عابرین پیاده به ویژه معلولین و سالمندان ساکن در این منطقه عنوان کرد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۵    
عبدالرضا توسلی خواه عضو تیم ملی تیراندازی ایران و دارنده مدال نقره مسابقات تیراندازی جانبازان و معلولین قهرمانی جهان، در گفتگویی با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان کرمان گفت: اولین مرکز نگهداری افراد دارای معلولیت جسمی حرکتی مردان بالای 14 سال در کرمان افتتاح شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
صبح روز بیست و ششم بهمن ماه، احمد ممتازی رئیس و جمعی از اعضای هیئت مدیره انجمن معلولین بینایی استان گیلان با آریا طوفانی سرپرست بهزیستی گیلان در دفتر مدیریت اداره کل بهزیستی گیلان دیدار و گفتگو کردند.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
فعال اجتماعی در حوزه معلولین گفت : جشنواره همام گامی مثبت برداشت چون خانواده ها علاقه مند شدند فرزندان خود را استعداد یابی کنند که در چه زمینه ای موفق هستند تا وارد جشنواره شوند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۵:۵۴    
واحدهای مسکونی ویژه معلولین شهرستان هرسین در حال تحویل به مددجویان است.