چهارشنبه ۱۳ مهرساعت ۰۰:۱۷Oct 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استثنایی»

ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با اعلام اینکه برای هفته ملی کودک برای کودکان در همه شهرها و شهرستان های ایران برنامه هایی درنظر گرفته شده است، گفت: در هفته ملی کودک برای کودکان در بهزیستی، کودکان استثنایی و سایر کودکان برنامه هایی درنظر گرفته شده است.
هانا خبر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس آموزش وپرورش استثنایی کردستان گفت: امسال دربرنامه سنجش سلامت جسمانی وآمادگی تحصیلی 5 هزارو 314 نوآموز مشکوک به داشتن اختلال، به مرحله تخصصی هوش، بینایی، شنوایی، جسمی حرکتی واتیسم ارجاع شدند.
مثلث آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
برترین ها کاهش ناگهانی قیمت مرغ در بازار امروز | قیمت مرغ گرم کیلویی چند؟ وام فوری ازدواج برای زوج های جوان | شرایط دریافت وام ازدواج تغییر کرد جیب معلمان پرپول می شود | تذکر نماینده مجلس درباره نحوه اجرای رتبه بندی برای معلمان تغییر حقوق بازنشستگان در مجلس تصویب شد؟ | افزایش حقوق بازنشستگن چند ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین از نوسازی ناوگان فرسوده تاکسی های ون سازمان تاکسیرانی با جایگزینی تاکسی های ون جدید ساخت ایران خودرو با شرایط استثنایی خبر داد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
ایران هم اکنون تحت اداره یک فقیه، متکلم، ادیب، متفکر، زاهد، بصیر، مفسر قرآن و سنت، محدث، به شدت مردمی، مدیر و مسلط به امور سیاسی و قادر به مدیریت مسائل سخت جهانی قرار دارد ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۴۱    
برترین ها کاهش ناگهانی قیمت مرغ در بازار امروز | قیمت مرغ گرم کیلویی چند؟ وام فوری ازدواج برای زوج های جوان | شرایط دریافت وام ازدواج تغییر کرد جیب معلمان پرپول می شود | تذکر نماینده مجلس درباره نحوه اجرای رتبه بندی برای معلمان تغییر حقوق بازنشستگان در مجلس تصویب شد؟ | افزایش حقوق بازنشستگن چند ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۳۵    
مهدی خطیبی با بیان این که مشتریان و حواله داران به هیچ وجه نباید تحت تاثیر شایعات و فضاسازی ها قرار گیرند، تصریح کرد:
سلامت نیوز / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی با اشاره به پوشش تحصیلی 85 درصدی دانش آموزان استثنایی گفت: سال گذشته حدود 6 میلیارد تومان خدمات توانبخشی به دانش آموزان ارائه دادیم؛ خدماتی که خارج از مدرسه بوده یعنی دانش آموزان علاوه بر خدمات توانبخشی داخل مدرسه از خدماتی بیرونی هم استفاده کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۶:۲۳    
مدیر آموزش و پرورش استثنایی کردستان گفت: 31 هزار و 105 نوآموز در طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان استان مورد سنجش قرار گرفته اند.
خودرو تک   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۲۱:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان تهران تسهیلات قرض الحسنه تا سقف 10 میلیون تومان بدون هرگونه کارمزد، پرداخت می کند و به حساب سرپرستان خانوار یارانه بگیر این وام ده میلیونی واریز خواهد شد. ...
برترین ها / ورزش 3   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۲۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی بر خلاف روال مربیان ستاره آرژانتینی را بهتر از بازیکن خودش می داند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۲۱:۲۳    
رئیس آموزش و پرورش استثنایی خراسان رضوی از اختصاص 11 میلیارد و 410 میلیون ریال تجهیزات توانبخشی به مدارس استثنایی این استان خبر داد.
وانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۷:۲۱    
به گزارش وانانیوز، امروزه یکی از اساسی ترین محصولات مورد نیاز برای هر خانه ای کالای خواب آن است، قصد داریم در این مطلب به نکاتی در مورد خرید تخت خواب دو نفره بپردازیم، این محصول با انواع مدلهای مدرن و ساده تولید شده و با قیمت فوق العاده توسط گروه تجاری این سایت به عرضه می رسد ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۷:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
آژانس فضایی اروپا تصویری از یک کهکشان مارپیچی منتشر کرده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۲۶    
سیدعبدا... ارجائی، شهردار مشهد با فعالان و نخبگان ناشنوای مشهدی دیدار و گفتگو کرد. این جلسه با حضور دکتر فیروزی، مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی، شکوری، مشاور شهردار در امور معلولین، روحانی، رئیس آموزش و پرورش استثنایی خراسان رضوی و جعی از نخبگان ناشنوا در محل شهرداری مشهد برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۲۵    
ایسنا/خوزستان رئیس آموزش و پرورش استثنایی خوزستان از تمدید سنجش سلامت برای جاماندگان از این طرح خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۲۸    
ایسنا/زنجان رئیس اداره آموزش وپرورش استثنایی استان زنجان گفت: در آینده ای نزدیک سرویس مدارس برای دانش آموزان مدارس با نیازهای ویژه به تصویب خواهد رسید و روند حمل و نقل این دانش آموزان تسهیل خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان دانش آموزان استثنایی کشور گفت: 7527 دانش آموز با نیازهای ویژه در 36 رشته هنرستانی تحصیل می کنند.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۲۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس آموزش وپرورش استثنایی گفت: یک هزار و 832 نفر در برنامه سنجش سلامت وآمادگی تحصیلی نوآموزان بدوورود به دبستان وپیش دبستان دیرآموزشناسایی شدند.
به مناسبت گرامیداشت روز جهانی ناشنوایان، ویژه برنامه دستان خوشآوا به همت کتابخانه مرکزی همدان با همکاری مدرسه علاقبندیان(مرکز آموزشی باغچبان) و اداره آموزش و پرورش استثنایی این استان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- از سوی اداره آموزش و پرورش استثنایی کردستان، زمان نوبت گیری (لکه گیری) سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان استان اعلام شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش استثنایی خراسان رضوی گفت: این استان مقام نخست کشور را در زمینه شناسایی و پوشش دانش آموزان استثنایی داراست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنایی، نحوه ارائه خدمات سازمان آموزش وپرورش استثنایی به دانش آموزان دارای نقص توجه و بیش فعالی را تشریح کرد و گفت: دانش آموزان بیش فعال، دانش آموزان عادی هستند که ممکن است در دقت و توجه، مشکلاتی داشته باشند که باید مداخلات تخصصی برایشان انجام شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: باید زبان اشاره در جامعه متداول گردد. باید همه افراد جامعه مشکلات ناشنوایان را درک و تا حد ممکن بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند.
بافق فردا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۰    
زنگ شروع سال تحصیلی جدید در اولین روز ازهفته دوم مهرماه با حضور علیرضا حیدری معاونت پرورشی و فرهنگی اداره آموزش و پرورش و همراهان به صدا در آمد. علیرضا حیدری در ابتدا ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید با اشاره به تفاوت انسانها در آفرینش ...
آنا / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۲۰:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مشاهدات فضاپیمای جونو (Juno) اولین منظره از نمای نزدیک از قمر یخی سیاره مشتری را در مدت 22 سال گذشته ثبت کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۵۱    
مدیر آموزش و پرورش استثنایی خراسان رضوی گفت: تا کنون 150 هزار نوآموز بدو ورود به دبستان خراسان رضوی در قالب طرح سنجش سلامت نوآموزان موفق به دریافت شناسنامه سلامت شده اند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: در حال حاضر حدود 4 هزار و 169 دانش آموز با آسیب شنوایی در مدارس استثنایی داریم که 327 نفر از آن ها اتباع هستند و حدود 10 هزار دانش آموز هم با آسیب شنوایی در سیستم تلفیقی_فراگیر تحصیل می کنند.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
علیرضا بیرانوند به رغم مصدومیت نصفه و نیمه از ناحیه کمر برابر اروگوئه بازی کرد و تا آخر بازی هم نتوانست به کار ادامه دهد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی همزمان با هفته ناشنوایان از مدرسه ناشنوایان نظام مافی بازدید کرد. حمید طریفی حسینی به مناسبت هفته ناشنوایان با حضور در مدرسه ناشنوایان نظام مافی در منطقه 9 تهران ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی و هفته ناشنوایان از بخش های مختلف این مدرسه و ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۲۰:۰۵    
"انقلاب اسلامی خواص جبهه حق را در موضع اکثریت قرار داده است و این جابه جایی استثنایی یک دلیل مهم دارد، دلیل آن بالا رفتن قدرت آگاهی، فهمیدگی و تشخیص مردم در دوران جمهوری اسلامی است."
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۳:۲۹    
تهران (پانا) - رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان البرز گفت هر سال سی ام سپتامبر به عنوان روز جهانی ناشنوایان نام گذاری شده است. هدف از این نام گذاری، ارتقای فرهنگ ارتباط با ناشنوایان ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۰۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از اختصاص حدود 35 درصد منابع مربوط به تعلیم و تربیت دانش آموزان با نیازهای ویژه در سال گذشته برای تامین هزینه ایاب و ذهاب در مدارس استثنایی خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۲:۵۵    
همزمان با مدارس سراسر کشور و طی مراسمی با حضور امام جمعه،فرماندار ،فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه،رئیس بهزیستی و جمعی از مسولان ادارات شهرستان دیلم آیین بازگشایی در مدرسه استثنایی شکوفه ها اجرا و زنگ ایثار و مقاومت به صدا درآمد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
محمدی گفت: 269 دانش آموز دارای آسیب شنوایی در مدارس استثنایی و عادی استان تحصیل می کنند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۲:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
دانشمندان مرکز مطالعات اخترفیزیک دانشگاه پورتو پرتغال موفق شده اند سه اَبَر زمین و دو اَبَر عطارد نادر را در یک سامانه ستاره ای پیدا کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- رییس آموزش و پرورش استثنایی استان کردستان گفت: تابستان امسال و در قالب فعالیت ها و کلاس های تابستانی، اوقات فراغت 540 دانش آموز با نیاز ویژه استان غنی سازی شد.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مولانا در حالت سماعو حمام و قعود و قیام و نهوض و آرام [شعر می سرود]، همچنان اتفاق افتادی که از اول شب تا مطلع الفجر، متوالی املا می کرد و... حسام الدین به سرعت تمام می نوشت و مجموع نبشته را به آواز خوب بر مولانا می خواند. ...
باشگاه پرسپولیس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
بازیکن و پیشکسوت ارزنده فوتبال ایران پس از بیماری سختی که داشت، خبر از بهبودی وضعیت سلامتی اش داد. هفته گذشته، خبری تلخ از حسین کلانی ستاره سال های دور پرسپولیس و تیم ملی ایران مخابره شد ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس آموزش وپرورش استثنایی کردستان، برنامه های روز ملی و هفته پارالمپیک برای دانش آموزان با نیازهای ویژه در کردستان را اعلام کرد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
جدیدترین محصول رولزرویس، یکی از سریع ترین و پرشتاب ترین خودروهای دنیا در کلاس سوپرلوکس است. گوست بلک بج با تجهیزات سفارشی و بدنه ی پهن پیکر، محصولی بسیار استثنایی در تاریخ محسوب می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۷    
جمعی از والدین دانش آموزان دارای معلولیت با تجمع مقابل اداره آموزش و پرورش استثنایی به عدم امکانات آموزشی و توانبخشی یکی از مدارس مشهد اعتراض کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی از رشد 60 درصدی خرید تضمینی گندم و پرداخت 100 درصد مطالبات گندمکاران خبر داد. این در حالی است که سال گذشته واردات کم سابقه هفت میلیون تنی گندم به کشور را داشتیم و... .
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۵۶    
برترین ها خبر خوش دولت برای رتبه بندی معلمان | تمدید مهلت ثبت نام در سامانه رتبه بندی معلمان واریز 10 میلیونی سود سهام عدالت برای جاماندگان | سود سهام عدالت جدید برای چه کسانی است؟ کاهش ناگهانی قیمت مرغ در بازار امروز | قیمت مرغ گرم کیلویی چند؟ تحویل یک روزه بدون قرعه کشی ایران خودرو آغاز شد | وام ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۵۰    
برترین ها خبر خوش دولت برای رتبه بندی معلمان | تمدید مهلت ثبت نام در سامانه رتبه بندی معلمان واریز 10 میلیونی سود سهام عدالت برای جاماندگان | سود سهام عدالت جدید برای چه کسانی است؟ کاهش ناگهانی قیمت مرغ در بازار امروز | قیمت مرغ گرم کیلویی چند؟ تحویل یک روزه بدون قرعه کشی ایران خودرو آغاز شد | وام ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۴    
برترین ها خبر خوش دولت برای رتبه بندی معلمان | تمدید مهلت ثبت نام در سامانه رتبه بندی معلمان واریز 10 میلیونی سود سهام عدالت برای جاماندگان | سود سهام عدالت جدید برای چه کسانی است؟ کاهش ناگهانی قیمت مرغ در بازار امروز | قیمت مرغ گرم کیلویی چند؟ تحویل یک روزه بدون قرعه کشی ایران خودرو آغاز شد | وام ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۸    
برترین ها خبر خوش دولت برای رتبه بندی معلمان | تمدید مهلت ثبت نام در سامانه رتبه بندی معلمان واریز 10 میلیونی سود سهام عدالت برای جاماندگان | سود سهام عدالت جدید برای چه کسانی است؟ کاهش ناگهانی قیمت مرغ در بازار امروز | قیمت مرغ گرم کیلویی چند؟ تحویل یک روزه بدون قرعه کشی ایران خودرو آغاز شد | وام ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها خبر خوش دولت برای رتبه بندی معلمان | تمدید مهلت ثبت نام در سامانه رتبه بندی معلمان واریز 10 میلیونی سود سهام عدالت برای جاماندگان | سود سهام عدالت جدید برای چه کسانی است؟ کاهش ناگهانی قیمت مرغ در بازار امروز | قیمت مرغ گرم کیلویی چند؟ تحویل یک روزه بدون قرعه کشی ایران خودرو آغاز شد | وام ...