چهارشنبه ۲۸ مهرساعت ۲۲:۵۹Oct 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کانکس»

میرملاس نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس لرستان، نسرین صفربیرانوند، صعب العبور بودن و سردسیر بودن الیگوددرزسبب شده که فضای آموزشی همواره یکی از دغدغه های دانشآموزان و مسوولان باشد، به دلیل شرایط و توپوگرافی شهرستان تعداد زیادی از دانش آموزان برای تحصیل از کانکس استفاده می کنند ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
حمیده پازوکی- خبرنگار در آستانه فصل سرما، مردم زلزله زده 5استان خوزستان، چهارمحال وبختیاری، کهگیلویه وبویراحمد، کرمان و خراسان شمالی چشم انتظارند تا سرپناهی داشته باشند ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۳۵    
مرحله پنجم ارسال کانکس ها و تجهیزات آموزشی برای مدارس عشایری استان فارس ارسال شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز کمیسیون عمران در خصوص زلزله خوزستان و چهارمحال بختیاری، گفت: در این جلسه تاکید ما بر این بود که هرچه سریع تر این روستاها قبل از اینکه فصل زمستان فرا برسد، عملیات بازسازی آغاز شود. در عین حال کانکس هایی برای اسکان موقت تهیه شود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به تخریب ساختمان های دولتی در شهرستان کوهرنگ بر اثر زلزله، گفت: نباید خدمات دهی به مردم به این بهانه تعطیل شود، این ادارات می توانند در کانکس و چادر مستقر و خدمات مورد نیاز را به مردم ارائه دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۱    
مدراس نیمه سیار عشایر فارس با 60 میلیارد ریال اعتبار برای تحصیل دانش آموزان به کانکس و تجهیزات مناسب آموزشی تجهیز می شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: در شرایطی که حدود دو هفته از وقوع زلزله در استان های چهارمحال و بختیاری و خوزستان می گذرد، اسکان موقت زلزله زدگان اندیکا همچنان در وضعیت مبهمی قرار دارد؛ به نحوی که با وجود تاکید فعالان جهادی خوزستان، مبنی بر این که ساکنان روستاهای زلزله زده اندیکا حداقل به 400 کانکس احتیاج دارند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۳    
مانور هفته سلامت روان روز سه شنبه 20 مهرماه در پارک تندرستی شهرستان فردیس به همت معاونت پیشگیری اداره بهزیستی شهرستان فردیس و با همکاری موبایل سنتر و اورژانس 123 و کانکس کاهش آسیب و همچنین مؤسسات سیب مهربانی البرز و مهرآوران حیات البرز شهرستان فردیس با حضور هادی روستایی عضو شورای شهر فردیس برگزار ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: در شرایطی که فعالان جهادی معتقدند که زلزله زدگان اندیکا حداقل به 500 کانکس احتیاج دارند، اما معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن می گوید چون ممکن است با تخصیص اعتبار به اسکان موقت و خرید کانکس، در تامین اعتبار لازم برای اسکان دائم زلزله زدگان اندیکا مشکل ایجاد شود ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: زلزله اندیکا به 1240 خانه آسیب وارد کرد. 400 خانه تخریب صد در صدی شده است و خانوارهای آواره بعد از زلزله نیاز فوری به کانکس برای در امان ماندن از زلزله دارند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۰    
به مناسبت هفته ملی کودک کانکس پیک امید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در منطقه صدرآباد یزد با حضور مسوولان و مردم افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۲۰    
ایسنا/همدان رئیس کمیسیون فنی، عمرانی، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر همدان گفت: سازندگان مدرسه در باغ به دلیل نداشتن آگاهی از اینکه قرار دادن کانکس در باغ شخصی مجاز نیست، دچار تخلف شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد کانکس امید با هدف اجرا و ترویج فعالیت های فرهنگی، هنری و ادبی برای کودکان مناطق آسیب دیده و حاشیه شهر یزد همزمان با هفته جهانی کودک مورد بهره برداری قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد از افتتاح کانکس پیک امید در مدرسه سید محمد بهادری یزد خبر داد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۱:۳۱    
به مناسبت هفته ملی کودک کانکس پیک امید در مدرسه بهادری واقع در منطقه صدرآباد یزد با حضور مسئولین افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با روز جهانی کودک کانکس پیک امید به منظور برگزاری ویژه برنامه های فرهنگی و هنری توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان یزد ویژه مناطق محروم در استان راه اندازی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۸:۱۷    
کارکنان شهرداری همدان با معلمان مدرسه ای در حاشیه شهر زدوخورد کردند؛ مدرسه ای که در ابتدا با موافقت شهرداری و با کانکس در حال احداث بود؛ اما پس از مدتی کارکنان شهرداری با نامه توقف و تعطیلی، دست به تخریب آن زدند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس ستاد مرکزی قرارگاه جهادی انقلاب اسلامی کشور درباره آخرین وضعیت خسارت های وارده به روستاهای شهرستان اندیکا بر اثر زلزله اخیر گفت: یک هزار و 242 خانوار در روستاهای اندیکا خانه های خودشان را از دست داده اند و برخی از آنها هنوز زیر سقف آسمان زندگی می کنند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کاربرفضای مجازی در توییتر نوشت: منازل مردم در روستاهای اندیکا از 10 تا 100درصد تخریب شده، هوا کم کم سرد میشود و حدودا 500خانواده برای در امان ماندن از سرمای کوهستانیِ زاگرس به کانکس نیاز دارند. چندین مدرسه قابل استفاده نیست.چشمت محو زیبایی طبیعت میشود و دلت خون از این همه محرومیت! ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۶:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان تجهیز و نوسازی مدارس کشور خبر داد دغدغه ما امروز مدارس سنگی است؛ حدود 4 هزار مدرسه سنگی با جمعیت دانش آموزی زیر 15 نفر داریم که عمدتا در مناطق عشایری هستند، باید بتوانیم این مدارس را حتی با کانکس جمع آوری کنیم. ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۰:۰۳    
همزمان با بازگشایی مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در هفته ملی کودک، کانکس امید با جاگذاری در حاشیه شهر یزد آغاز به کار می کند.
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۷:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه اهواز گفت: از دولتمردان تقاضا دارم مقاوم سازی منازل زلزله زدگان و ارسال کانکس را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهند و این عزیزان زلزله زده را چون برادران و خواهران خودمان به حساب بیاوریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: از دولتمردان تقاضا دارم مقاوم سازی منازل زلزله زدگان و ارسال کانکس را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۷:۵۹    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: تا زمانی که مجبور نشویم به سمت خرید کانکس برای مردم نمی رویم.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۵:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت: پیگیر اختصاص سازه های سبک و کانکس برای اسکان زلزله زدگان استان پیش از فصل زمستان هستیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
روستای زیوه شهرستان اردبیل که بدلیل مهاجرت روستاییان، با فقدان زیر ساخت آموزشی روبرو بود، با دایر شدن کانکس آموزشی، شرایط برای ادامه تحصیلی دانش آموزان این روستا فراهم شد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دستور العمل ها در خصوص راه اندازی نانوایی سیار دقیقا شبیه مقررات نانوایی های ثابت است؛ با این تفاوت که تجهیزات داخل کانکس بوده و محل استقرار تغییر می کند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری ساری از ساماندهی بازارهای هفتگی و کانکس های فروشگاهی در ساری خبرداد.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۲۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
شامگاه جمعه 9 مهر امسال مردی 30ساله به کانکس پلیس در حوالی میدان تجریش نزدیک شد و فریاد زد من قاتلم، دستگیرم کنید. شامگاه جمعه 9 مهر امسال مردی 30ساله به کانکس پلیس در حوالی میدان تجریش نزدیک شد و فریاد زد من قاتلم، دستگیرم کنید.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۰    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : قبل از اینکه به معرفی انواع کانکس و کانتینر بپردازیم باید تعریفی دقیق از کانکس و کانتینر را در ذهن مان داشته باشیم تا بتوانیم برای سفارش و خرید کانکس و کانتینر با دید بازتری اقدام کنیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۶    
محمد وحیدی نماینده خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: درصورتی که منازل زلزله زدگان تا قبل از فصل سرما تکمیل نشود ، در کانکس اسکان داده می شوند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۴۲    
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: اکنون 100 مدرسه عشایری استان در کانکس برپا شده که البته با کمبود کانکس در این مناطق روبه رو هستیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۱    
امروزه با توجه به اینکه پیشرفت های بسیار زیادی در حوزه ساخت و ساز صورت گرفته است و دستیابی به فناوری های جدید و تکنولوژی های روز دنیا انجام گردیده ، تولید سازه های از پیش ساخته و کانکس ها نیز نسبت به گذشته مورد توجه بیشتری قرار گرفته و البته جهش های خوبی در این عرصه نیز انجام شده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
در مناطق روستایی محروم، سخت گذر و فاقد جاده، که تعداد دانش آموزان کمتر از انگشتان دست است، کانکس ها فرصت مغتنمی است که دانش آموزان بتوانند در جایی نزدیک به روستای خود به تحصیل بپردازند. با این حال، ایجاد فضای مناسب آموزشی و امکانات رفاهی توسط دولت،حق دانش آموزانی است که در فضایی محروم زندگی می کنند.
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۵۰    
اصولا قیمت کانکس بر اساس نوع متریال ، کاربری ، متراژ و محل مورد نظر محاسبه می گردد . برای مثال قیمت کانکس پانلی متناسب با ضخامت دیواره نوع استراکچر و مواد استفاده شده قیمت گزاری میشود گه چنانچه اگر داخل کانکس مذکور سرویس بهداشتی و یا آبدارخانه و یا پلرتیشن لحاظ گردد قیمت نیز متغییر خواهد بود ولی ...
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۵    
پنج ماه پس از زلزله 5.5 ریشتری در سنخواست هنوز بسیاری از زلزله زده ها در چادرها زندگی می کنند ، ساخت و ساز در بسیاری از مناطق روند کندی دارد به طوری بیش از 15 درصد پیشرفت ندارد و در این شرایط بسیاری نگران رسیدن فصل سرما هستند.
شهریار نگار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۳    
به گزارش شهریارنگار ، مرکز جدید اهدای خون شهریار به همت فرماندار و شهردار شهرستان و با حضور مدیر کل انتقال خون استان تهران افتتاح شد . این مرکز جایگزین کانکس 6 تخته افتتاح شده در سال 88 گردید و با ظرفیت 2 برابر و فضایی مناسب آماده پذیرایی از اهداکنندگان میباشد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۳۹    
خرم آباد - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: 15 کانکس خانه بهداشت از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای مناطق عشایری استان اختصاص یافته که تاکنون 6 دستگاه آن وارد و جانمایی شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
عصمت بدخشان گفت: براساس آخرین آمار ثبت شده تاکنون از بین 557 دانش آموز ابتدایی که بازمانده و ترک تحصیل بودند 345 دانش آموز در دوره های مختلف تحصیلی ثبت نام شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
کرمان -ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمان امروز خبر خوبی را برای اهالی این حوزه در بم نوید داد زیرا قرار است اداره میراث این شهرستان صاحب یک ساختمان مناسب اداری شود؛ آن هم پس از 18 سال کانکس نشینی.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۲۶    
کانکس های اریابارون توس را می شناسید؟ اگر قصد خرید کانکس دارید اما نمی دانید بهترین کانکس را از کجا خریداری کنید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه امام جمعه سرپل ذهاب گفت: مردم سرپل ذهاب از دولت سیزدهم توقع دارند که به صورت ویژه به آن ها توجه شود تا از گرفتاری ها و مشکلات ناشی از زلزله بزرگ سال 1396، رهایی یابند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت گفت: 19 مورد ساخت و ساز غیر مجاز اعم از دیوارکشی، فنس کشی و استقرار کانکس در سطح 29 هزار و 400 مترمربع در اراضی کشاورزی این شهرستان تخریب شد.
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
یک شنبه 00/6/21 ، تهران , (اخبار رسمی) : خرید کانکس را می توان تقریباً کار پیچیده ای در نظر گرفت. برای خرید باید موارد مختلفی را مورد بررسی دقیق قرار داد. اگر جایی امکان ساخت و ساز وجود نداشته باشد برای اسکان موقت می توان از کانکس ها استفاده کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۸    
حجت الاسلام ناصر مصباح نژاد با بیان اینکه 90 درصد مردم سی سخت هنوز در کانکس به سر می برند گفت: بانک ها به وعده خود در ارایه تسهیلات به مردم زلزله زده سی سخت عمل نکردند.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۰:۲۱    
بعد از ظهر امروز یک کارگر ساختمانی به هنگام جابجایی کانکس در کارگاه ساختمانی در اثر پارگی سیم بکسل بر روی کانکس سقوط و موجب آسیب دیدگی شد
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا غریبی گفت: تخفیف ویژه باید در اجاره بهای دستگاههای شهربازی، کانکس های پیاده راه عالی قاپو و 6 باب مغازه شهرداری در شهرک سینا ارائه شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
به گفته معاون بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد تا نیمه مهر امسال ساخت منازل خانوار های چادرنشین و کانکس نشین مناطق زلزله زده دنا به پایان می رسد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۰۲    
مجموعه کانکس اسکابن با بیش از ربع قرن پیشینه درخشان در طراحی و تولید و اجرای بهترین روش های روز، در زمینه سازه های پیش ساخته و سیار و انواع کانکس های متنوع و کاربردی مشغول به فعالیت است طراحی و تولید انواع کانکس های مسکونی، اداری، و .. ...
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۰۲    
یک از بهترین محصولاتی که ما میتوانیم جهت یک کسب کار عالی به شما معرفی کنیم تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن به منبع درآمد زایی بالایی برسید تا برای خود کسب کار مناسبی داشته باشد کانکس فروشگاهی می باشد .