پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۱:۱۱Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پارک ملی گلستان»

رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۲    
حوادث رکنا : اولین فیلم از مرگ توله پلنگ در پارک ملی گلستان منتشر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ماموران یگان حفاظت محیط زیست گلستان لاشه ی یک قلاده توله پلنگ ماده در این پارک ملی کشف کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۸    
باز شدن زود هنگام شکوفه های درختان در پارک ملی گلستان زیبایی بهار را در زمستان به تصویر کشیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
توله پلنگ ماده خوش خط و خال و زیبا دیروز در پارک ملی گلستان تلف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - رییس پارک ملی گلستان گفت که لاشه یک قلاده پلنگ ماده یک ساله امروز شنبه توسط محیط بانان در محدوده مناطق استپی دره قواخ این پارک پیدا شد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس اداره نظارت بر حیات وحش محیط زیست گلستان از کشف لاشه یک قلاده توله پلنگ ماده در پارک ملی گلستان خبرداد. محمود شکیبا اظهارکرد: لاشه یک قلاده توله پلنگ ماده امروز (شنبه) در دره المه پارک ملی گلستان کشف شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره حیات وحش محیط زیست گلستان از پیدا شدن یک قلاده توله پلنگ ماده تلف شده خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار و رئیس مدیریت بحران شهرستان کلاله در محل آتش سوزی جنگل های بخش پیشکمر گفت: این آتش از عصر امروز در ارتفاعات بخش شمالی پارک ملی گلستان در حوزه سرزمینی کلاله بوقوع پیوست؛ که ساعتی قبل با حضور به موقع نیروهای مردمی، منابع طبیعی و بسیجیان روستایی ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: آتش که از عصر دیروز چهارشنبه در زیست گاه های جنگلی قرقون از ارتفاعات روستای قوشه چشمه پارک ملی گلستان و چند نقطه از عرصه های جنگلی شرق گلستان آغاز شده بود با کمک نیروهای امدادی و مردمی مهار شد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۸:۱۴    
اقتصاد ایران: گرگان- مدیرکل حفاظت از محیط زیست گلستان از وقوع حریق در پارک ملی گلستان خبر داد و گفت: به دلیل وزش باد نگرانی از گسترش آتش وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - زیست گاه های جنگلی قرقون از ارتفاعات روستای قوشه چشمه پارک ملی گلستان عصر امروز چهارشنبه دچار آتش سوزی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۱۶    
کارشناس سازمان هواشناسی استان گلستان از ادامه بارش های ملایم تا فردا خبر داد و گفت: بیشترین بارش مربوط به پارک ملی گلستان با 10میلیمتر بوده است.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۷:۴۱    
از پروژه هوشمندسازی حفاظت از پارک ملی گلستان تا افزایش ازدواج پس از شیوع کرونا از جمله مهمترین اخبار چهارشنبه 15بهمن ماه در گلستان بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - پروژه "هوشمندسازی حفاظت از پارک ملی گلستان" با اولویت کنترل آتش سوزی ها با هزینه بیش از 135 میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراحل پایانی قرار دارد و به گفته کارشناسان در صورت تکمیل و استقرار تجهیزات، تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
پارک ملی گلستان یکی از منحصر به فردترین پارک های طبیعی دنیاست که به عنوان نهمین ذخیره گاه زیست کره در فهرست آثار یونسکو به ثبت رسیده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۹    
در دره گلزار در پارک ملی گلستان صخره های با شکوه و بی نهایت زیبایی دیده می شود که وقتی سرت را بلند می کنی چشمانت به دو گیاه خیره می شوند.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
محیطبان گلستانی لحظاتی از زندگی گله قوچ و میش های پارک ملی گلستان را ثبت کرد.
باشگاه خبرنگاران: پلنگ نماد تنوع زیستی استان گلستان است که تصویر استراحت آن در منطقه ای از پارک ملی گلستان را محسن حدادی محیط بان گلستان شکار کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان گفت: بودجه سال آینده پارک ملی گلستان 60 میلیارد ریال پیش بینی شده که 20 درصد بیشتر از اعتبارات امسال است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۴    
گروه استان ها- 430 هکتار از عرصه های جنگلی و مرتعی گلستان از ابتدای امسال طعمه حریق شده، برخی از موارد آتش سوزی مانند آنچه در توسکستان و پارک ملی گلستان رخ داد، چند روز طول کشیده است و حضور بالگرد اطفای حریق توانست کمک زیادی به اطفای آتش باشد.
اسپاش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۸    
اداره کل سنجش از دور سازمان فضایی ایران با استفاده از تصاویر مأموریت ماهواره ای سنتینل-2 (Sentinel-2) آژانس فضایی اروپا (ESA) اقدام به پایش آتش سوزی پارک ملی گلستان نموده که طی آن محدوده حریق حدود 47 هکتار تخمین زده شده است. این آتش سوزی به تازگی و حوالی عصر روز شنبه 27دی به وقوع پیوست ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۰:۵۶    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از بازگشایی محورهای کوهستانی گلستان خبر داد و گفت: با توجه به شرایط محور توسکستان، رانندگان حتما زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۲:۵۰    
مدیر کل محیط زیست استان گفت 47 هکتار از جنگل های پارک ملی گلستان در دیماه طعمه حریق قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۰:۴۸    
مدیرکل مدیریت بحران گلستان گفت: با تلاش نیرو های راهداری محور پارک ملی گلستان بازگشایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۰:۱۳    
تمامی محورهای کوهستانی استان گلستان به دلیل شدت بارش برف تا اطلاع ثانوی مسدود شد و تمامی تیم های امدادی و پلیس در طول محورها حضور دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان اعلام کرد که در آتش سوزی های اخیر حدود 47 هکتار از عرصه های جنگلی پارک ملی گلستان طعمه حریق شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار گالیکش گفت: محور پارک ملی گلستان و فارسیان در این شهرستان به سبب بارش سنگین برف موقتأ مسدود است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۷    
کنعانی از خسارت دیدن 47 هکتار از اراضی جنگلی پارک ملی گلستان بر اثر آتش سوزی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۰    
گروه استان ها - بررسی تصاویر ماهواره ای نشان می دهد که آتش سوزی روزهای اخیر به 47 هکتار از مساحت پارک ملی گلستان خسارت زده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس محیط زیست درباره علت آتش سوزی های اخیر در پارک ملی گلستان توضیحاتی داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان گفت که بر اساس پایش ماهواره ای، آتش سوزی اخیر سبب بروز خسارت به 47 هکتار از عرصه های جنگلی پارک ملی گلستان شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان گفت: آتش سوزی پارک ملی گلستان به 47 هکتار از اراضی جنگلی خسارت زد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان محدوده حریق اخیر پارک ملی گلستان را 47 هکتار اعلام کرد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۱۸    
میرزایی فرماندار و رئیس ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان گالیکش گفت: آتش سوزی در عرصه های جنگلی پارک ملی گلستان در محدوده دره شمالی روستای تنگراه که از عصر روز شنبه (27دیماه) بخشی از این پارک ملی به وسعت 42 هکتار را درگیر حریق کرده بود، هم اکنون مهار شده است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۴۱    
مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان از خاموش شدن آتش پارک ملی گلستان خبر داد و گفت: هنوز میزان خسارت وارده مشخص نشده و در حال بررسی هستیم.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
اخرین وضعیت حریق پارک ملی گلستان از طریق هوایی پایش شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۴    
روز شنبه 27 دی ماه بود که آتش در نهمین ذخیرگاه زیست کره زبانه کشید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل حفاظت از محیط زیست گلستان گفت: عملیات اطفای حریق در پارک ملی گلستان به پایان رسیده اما نیروها برای پایش در منطقه حضور دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گلستان از اطفای کامل آتش سوزی در پارک ملی گلستان خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۶    
فرماندار گالیکش از مهار آتش پارک ملی گلستان خبر داد و گفت: خوشبتانه تقریبا آتش سوزی در پارک ملی گلستان مهار شده است اما به دلیل افزایش دمایی که طی این روزها خواهیم داشت احتمال بروز آتش سوزی در این جنگل وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گالیکش- مدیرکل حفاظت از محیط زیست گلستان از اطفای حریق در پارک ملی گلستان خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت از محیط زیست گلستان از اطفای آتش در پارک ملی خبر داد و گفت: در حال حاضر 30 نیروی امدادی پایش و پاکسازی منطقه دچار آتش سوزی شده در پارک ملی را بر عهده دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۷:۴۸    
از عصر روز شنبه آتش در منطقه موسوم به دره شمالی پارک ملی گلستان شروع شد، به گفته مدیرکل محیط زیست استان آتش در دو نقطه محدود و یک نقطه نیز از کف دره به سمت ارتفاع به طول 300 متر بوده که با همکاری نیروهای محیط بانی، جنگلبانی، منابع طبیعی، قرق بانان و اهالی بومی اقدام به خاموش کردن آتش کردند ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
آب پاشی هوایی برای خاموش کردن آتش منطقه سخت گذر دره شمالی در ارتفاعات پارک ملی گلستان با استفاده از یک فروند بالگرد هوافضای سپاه آغاز شد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۵    
مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان با اشاره به آخرین وضعیت آتش سوزی در پارک ملی گلستان، گفت: در حال حاضر حریق فعالی در پارک ملی گلستان نداریم. نیروها برای اطفای کامل آتش از صبح فردا وارد منطقه می شوند.
برترین ها / عصر امروز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: آتشی که از عصر روز شنبه به جان بخش هایی از پارک ملی گلستان افتاده بود با تلاش نیروهای امدادی، بسیج و سپاه، ارتش و مردم محلی به طور کامل مهار شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان با اشاره به آخرین وضعیت آتش سوزی در پارک ملی گلستان، گفت: در حال حاضر حریق فعالی در پارک ملی گلستان نداریم. نیروها برای اطفای کامل آتش از صبح فردا وارد منطقه می شوند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۸:۳۱    
کنعانی از مهار آتش در پارک ملی گلستان خبر داد و گفت: فردا صبح تیم هایی به منظور ارزیابی و پایش به مناطق آتش سوزی اعزام می شوند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: آتش که از عصر شنبه 27 دیماه در محدوده دره شمالی پارک ملی گلستان زبانه کشیده بود با تلاش 160 نیروی محیط بان، منابع طبیعی، بسیج، هلال احمر و بومیان منطقه و نیز آب پاشی یک فروند بالگرد هوافضای سپاه پس از 48 ساعت خاموش شد