چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۶:۴۰Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گراز»

منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سیاهکل گفت: کسانی که مبادرت به شکار و فروش جانوران وحشی می کنند و حتی آنهایی که خریدار هستند، خود را مصون از عواقب قانونی آن ندانند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
85 کیلوگرم گوشت گراز و خارپشت از منزل یک شکارچی متخلف در سیاهکل کشف شد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
لطیف جواهردشتی، رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سیاهکل گفت: دو متخلف شکار گراز و تشی توسط یگان حفاظت محیط زیست سیاهکل دستگیر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
لاشه یک رأس گراز وحشی از دو شکارچی متخلف در شهرستان پاوه کشف و ضبط شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۵۳    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: روستاییان شهرستان های اسفراین و فاروج گراز وحشی و یک قلاده روباه را نجات داده و به طبیعت بازگرداندند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۴۸    
آبادان- متأسفانه گرازها با حمله به مزارع ذرت و هم چنین نخلستان های جوان بخشی از محصول مردم آبادان را تخریب کردند و بنا بر گفته کشاورزان گله های گراز با ایجاد شیارهای عمیق موجب آسیب به ریشه گیاهان و هم چنین ناهمواری زمین می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - افزایش جمعیت گراز در مزارع آبادان در سالهای اخیر خسارت زیادی به محصولات کشاورزی این شهرستان وارد کرده و باعث ضرر و زیان کشاورزان منطقه شده است، خسارتی که هیچ دستگاهی متولی جبران آن نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۵۹    
فیلمی جالب از حیات وحش و فرار سریع گراز از دست کروکودیل را مشاهده می کنید.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ویدئویی جالب از حیات وحش و فرار سریع گراز از دست کروکودیل را می بینید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۲۱:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست میانه گفت: 8 راس گراز وحشی که در کانال آبرسانی سد آیدوغموش میانه گرفتار شده بودند نجات داده شدند. 10 راس گراز وحشی به این کانال افتاده بودند که محیط بانان اداره محیط زیست میانه و مسئولان سد، 8 راس را نجات دادند و دو راس آنها تلف شدند. ...
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
در جدیدترین پرونده رسیدگی به تخلفات حوزه شکار، مأموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان مشهد موفق به کشف چندین پرونده تخلف شامل کشتار4 قلاده گراز، یک کفتار ارزشمند و شکار غیرمجاز 2 رأس قوچ وحشی شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
با همت مامورین یگان حفاظت محیط زیست مشهد، عاملان شکار غیرقانونی قوچ، گراز و کفتار دستگیر شدند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرماندهی انتظامی شهرستان سرپل ذهاب از دستگیری شکارچیان غیرمجاز و کشف یک قلاده گراز از ید آنان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۴۴    
فرمانده انتظامی سرپل ذهاب از دستگیری 2 شکارچی غیرمجاز و کشف لاشه یک قلاده گراز از آنها خبر داد
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: 3 اکیپ شکارچی غیر مجاز در ارتفاعات هشتاد پهلوی خرم آباد دستگیر و لاشه 3 راس گراز به همراه 3 قبضه اسلحه از آنها کشف و ضبط شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
یحیی ابراهیمی گفت: بسیاری از بیماران به علت عدم حمایت بیمه و یا نداشتن پوشش بیمه ای نمی توانند بیماری کرونای خود را درمان کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - روابط عمومی محیط زیست مازندران از دستگیری 17 شکارچی غیرمجاز پرندگان ، گراز وحشی و صیاد غیرمجاز ماهیان طی چند روز گذشته در مناطق مختلف استان خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۳:۰۹    
هیچ چیز اضافه ای در کار نیست. بز و گراز و درخت و کرکس همان طور تصویر شده اند که باید باشند. همان روندی را طی می کنند که به صورت عادی در طبیعت طی می کنند و حال یک مشاهده گر آن را به صورت واقعی بازتاب می دهد.
اقتصاد آنلاین / سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شیوع کرونا در کشور به داد حیات وحش ایران رسید و براساس اعلام سازمان حفاظت محیط زیست، هنوز مجوز رسمی برای شکار گونه های جانوری صادر نشده است.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
آتش نشانان تهران 2 گراز بازیگوش را از استخر پارک جنگلی سرخه حصار نجات دادند.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز:از 5تحلیل گری که در یک نظرخواهی درباره تحولات امروز بورس شرکت کرده اند، تنها یک نفر پیش بینی کرده است که امروز بورس تهران متعادل خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مرگ حتمی 2 گراز در پارک جنگلی سرخه خصار در شمال شرقی پایتخت خبر داد؛ گرازهایی که شنا بلد نبودند و در داخل آب افتادند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
حمله گله گرازها به مزارع ذرت در روستای بفراوان در حاشیه تالاب کانی برازان مهاباد باعث از بین رفتن مزارع و وارد آمدن خسارت زیادی به کشاورزان این روستا شد.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
این فقط گراز است که تغییر مسیر نمی دهد. می گویند گراز فقط مستقیم حرکت می کند، ولی آدم اینگونه نیست. مدل 99 با 59 متفاوت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
یک کروکودیل در حاشیه رودخانه ای به طرزی هوشمندانه یک گراز را شکار کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
گراز همان خوک وحشی است که خرید و فروش گوشت آن جایز نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سرپل ذهاب گفت: 2 قطعه کبک با همکاری محیط بانان و دوستداران طبیعت در زیستگاه های طبیعی شهرستان سرپل ذهاب رهاسازی شدند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۸:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصاد بین الملل تازه ترین ها به نقل از راشاتودی، در حالی که چین یکی از بزرگترین وارد کنندگان گوشت آلمان در بازار جهانی بود، شیوع تب خوکی مقامات چینی را بر آن داشته تا واردات گوشت از آلمان را متوقف کنند. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
وزارت کشاورزی آلمان روز پنجشنبه از شناسایی و ثبت نخستین مورد تایید شده تب خوکی آفریقایی در این کشور خبر داد. شناسایی نخستین مورد این بیماری ویروسی برای آلمان به عنوان کشوری که پرورش و تجارت خوک در آن بسیار گسترده و توسعه یافته است، نگران کننده تلقی می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: چهار متخلف زیست محیطی به دلیل شکار غیرمجاز 2 راس گراز در کوهدشت دستگیر شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست قصرشیرین گفت: لاشه یک رأس گراز وحشی از یک شکارچی متخلف در قصرشیرین کشف و ضبط و برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۱:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهار گفت: با توجه به افزایش جمعیت گونه گراز و شکایت کشاورزان به واسطه آسیب زدن این گونه به مزارع، برای کنترل جمعیت آنها مجوز شکار برای افراد معتمد محیط زیست با عنوان میرشکار صادر می شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۰۸:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
توضیح رئیس سازمان حفاظت محیط زیست درباره کانون های گرد و غبار کشور، گشایش بزرگترین گلخانه روی بام دنیا در مونترئال، دستگیری متخلفان شکار سه قلاده گراز در چرام، تداوم آتش سوزی های طبیعی در کالیفرنیا را در بسته هفتگی محیط زیست ایمنا در هفتم شهریورماه می خوانید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۴:۳۵    
گراز های وحشی گرسنه به تدریج عادت کرده اند، بدون ترس از انسان برای سیر کردن خود به مناطق مسکونی شهر رم پایتخت ایتالیا نزدیک شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۳:۴۵    
متخلف شکار سه قلاده گراز در منطقه طسوج چرام دستگیر و به مقامات قضایی معرفی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست چرام گفت: شکارچی متخلف که اقدام به شکار سه قلاده گراز وحشی کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - یک قلاده خرس قهوه ای که در حاشیه پارک ملی پابند در شرق مازندران در تله سیمی گرفتار شده بود، به سلامت در زیستگاه خود رهاسازی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۲۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
یک اکیپ شکارچی متخلف که اقدام به شکار گراز وحشی در ثلاث باباجانی کرده بودند با تلاش مأمورین یگان حفاظت محیط زیست ثلاث باباجانی به دام افتادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت اداره کل محیط زیست استان زنجان گفت: 2 شکارچی متخلف غیربومی به همراه راهنمای محلی به جرم شکار یک راس گراز در حوالی روستاهای نکتو و قلقاتی شهرستان ایجرود در دام محیط بانان گرفتار آمدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
یک گراز با واکنشی سریع و دیدنی، از حمله یک تمساح در حاشیه رودخانه ای گریخت.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نزدیک شدن بیش از حد یک برهنه گرا در برلین به طبیعت، کار دست او داد. این کار باعث شد که یک گراز وحشی که در همان نزدیکی ها با بچه هایش پرسه می زد، به وسایل شخصی او نزدیک شده و کیسه پلاستیکی او را که لپ تابش نیز درون آن بود، بردارد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران پیدا شدن لاشه یک گراز بدون گوشت و تنها با یک سر سالم و استخوان های باقیمانده بر بدن این حیوان، توسط پاکبانان حوزه شهری تنکابن و انتشار این خبر در کانال اطلاع رسانی مجموعه شهرداری این شهر در روز دوشنبه موجب شد تا در فضای مجازی و به ویژه در میان اهالی این شهرستان زمزمه هایی مبنی بر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
یک شیر ماده در آفریقای جنوبی به طرز مقتدرانه ای یک گراز را شکار کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
یک گراز حین دعوای بابون ها بر سر لاشه آهو اقدام به خوردن آن کرد که با واکنش بابون ها مواجه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
یک کرگدن خشمگین در آفریقای جنوبی توانست یک گراز را با شاخ هایش بلند کند و به زمین بکوبد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دامغان از دستگیری دو گروه شکارچی متخلف در این شهرستان خبر داد و گفت: از منزل این شکارچیان گوشت حیات وحشی مانند قوچ وحشی و گراز کشف شده است.