چهارشنبه ۲۷ تیرساعت ۱۶:۰۴Jul 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس بنیاد مسکن»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گچساران گفت: یکهزارو 650 میلیارد ریال برای مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی در این شهرستان در 3 سال اخیر هزینه شد.
خلخالیم   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۲۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن خلخال گفت: 60 واحد مسکن در قالب طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان خلخال تحویل متقاضیان شد. محمد حاتمی در گفتگو با خلخالیم اظهار داشت: این پروژه ها با تسهیلات 550 میلیونی و آورده مردمی اجرا شد و اگر متقاضیان نسبت به واریز به موقع وجه اقدام کنند این پروژه ها در بازه زمانی تعیین شده در ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گچساران گفت: هم اکنون 30 طرح عمران روستایی در مناطق مختلف این شهرستان با اعتباری بیش از 148 میلیارد ریال در دست اجراست.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
گچساران-ایرنا- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی باشت گفت: بیش از 370 میلیارد ریال در یک سال گذشته برای آسفالت معابر روستاهای کم برخوردار این شهرستان هزینه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن شهرستان کبودر اهنگ، گفت: با فراخوان ثبت نام برای نهضت ملی مسکن در این شهرستان 2530 نفر ثبت نام کردند که از این تعداد 600 نفر تایید نهایی شدند.
عصر مسجد سلیمان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۲۲:۲۵    
عصر مسجدسلیمان // رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مسجدسلیمان از اجرای زیر سازی و آسفالت روستای جهانشاهی بخش گلگیر خبر داد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان پیروز جعفری فام با اعلام این خبر اظهار داشت : این ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
لامرد - رئیس بنیاد مسکن شهرستان لامرد در تشریح جزییات پروژه نهضت ملی مسکن در این شهرستان گفت: 1098 و احد مسکن ملی شهری در این شهرستان در حال ساخت است.
اردستان سلام   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۲۳:۰۱    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اردستان گفت: بررسی روند عملکرد صدور سند املاک روستایی و شهری در اجرای قانون الحاق و اخذ سند اراضی تملکی و رفع موانع انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گچساران گفت: بیش از یکهزارو 800 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و عمران روستاهای این شهرستان در قالب 180 طرح عمرانی در دولت سیزدهم هزینه شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۰۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
صالحی، رئیس بنیاد مسکن با بیان اینکه رویکرد بانک ها نسبت به پرداخت تسهیلات مسکن روستایی مثبت است گفت: از 350 هزار وام مسکن روستایی 270 هزار پرونده تشکیل و به بانک ها معرفی شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۰۷:۳۰    
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خوی گفت: بیش از 1500 واحد مسکن روستایی برای دریافت تسهیلات بهسازی به بانک ها معرفی شده اند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۴:۱۶    
رئیس بنیاد مسکن شهرستان سربیشه گفت: نهضت آسفالت روستایی در این شهرستان آغاز شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۱:۰۱    
صالحی رئیس بنیاد مسکن با بیان اینکه رویکرد بانک ها به پرداخت تسهیلات مسکن روستایی مناسب تر و مثبت است گفت: پیشنهاد افزایش سقف وام مسکن روستایی را نگه می داریم و به دولت چهاردهم تقدیم می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۰:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از شناسایی و تامین 842 هزار و 426 قطعه زمین روستایی برای واگذاری به متقاضیان مسکن خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: تاکنون 212 هزار متقاضی مسکن شهری به پروژه های نهضت ملی مسکن متصل شده اند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۰۸:۵۷    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان کاشمر گفت: در زلزله اخیر بیش از 3500 واحد مسکونی آسیب دیدند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اردستان از واگذاری پلاک های زمین رایگان طرح نهضت ملی مسکن به متقاضیان شهرستان اردستان خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۸:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن نهاوند بیان کرد: 486 قطعه زمین به تعداد 860 نفر در شهرک امیرکبیر برای ساخت نهضت ملی مسکن به متقاضیان در نهاوند واگذار شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس بنیاد مسکن شهرستان نهاوند با اشاره به اینکه از سال گذشته تاکنون از محل اعتبارات این بنیاد 82 پروژه عمرانی با 271 میلیارد ریال اعتبار در 65 روستای این شهرستان در حال اجراست ...
پایگاه خبری استناد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۳:۲۲    
فرماندار شهرستان ساری از قول مساعد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور پیرامون تخصیص قیر رایگان برای بهسازی معابر و اجرای طرح هادی در بیش از 80 روستا و تامین تسهیلات تعمیر مسکن روستایی در مرکز استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۱    
رئیس بنیاد مسکن گفت: در حال حاضر بیش از 800 هزار پروژه نهضت ملی مسکن در روستا و شهر های زیر 20 هزار نفر در دستور کار قرار گرفته است که برای تسریع در اجرای آنها روند پرداخت تسهیلات ساخت تسریع شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۷:۲۰    
رئیس بنیاد مسکن مهاباد گفت: هفت هزار و 200 واحد مسکن روستایی در این شهرستان با پرداخت تسهیلات بانکی بازسازی و مقاوم شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مهاباد گفت: شاخص مقاوم سازی مسکن روستایی در این شهرستان به 47 درصد رسیده که باید اقدامات گسترده ای در این راستا در دستور کار باشد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۶:۰۷    
رئیس بنیاد مسکن شهرستان نهاوند با بیان اینکه دوهزارو 940 واحد مسکن روستایی در شهرستان نهاوند نیاز به مقاوم سازی دارند، گفت: در مجموع پنج هزارو 700 واحد مسکن روستایی باید در سطح شهرستان ساخته شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن کاشان ضمن اشاره به پیشرفت 82 درصدی سفت کاری گفت: دهه فجر اولین واحدهای مسکن ملی کاشان تحویل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۸:۱۲    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پاسارگاد از آمادگی واگذاری زمین به متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن خبرداد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۷:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس،وام مسکن و جزئیات سقف آن یکی از موضوعات مورد توجه متقاضیان در روزهای اخیر بوده است. اقتصاد نیوز در خبری نوشت:به تازگی هم محمدعلی نریمانی، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ...
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۶:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
به گفته رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، در 4 ماه گذشته 22 همت تسهیلات مسکن روستایی پرداخت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۴:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: 550 هزار واحد مسکن روستایی در دستور کار قرار گرفت که از این تعداد 250 هزار واحد به اتمام رسیده است .
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن با بیان اینکه بانک مسکن از اسفند 1402 پرداخت تسهیلات مسکن روستایی را قطع کرد، گفت: هفته گذشته برای ازسرگیری وام با این بانک به تفاهم رسیدیم. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اردستان گفت: امسال با پیگیری های انجام شده، اعتبار پرداخت 2 هزار فقره وام 350 میلیون تومانی، سود 5 درصد و بازپرداخت 20 ساله دریافت کردیم که نسبت به سال گذشته 2.5 برابر افزایش داشته است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
غلامرضا صالحی رئیس بنیاد مسکن با بیان اینکه از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون 816 هزار و 987 واحد مسکونی روستایی و شهری توسط آن بنیاد در سراسر کشور وارد فرآیند ساخت شد ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۴:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس بنیاد مسکن با اشاره به ساخت 816 هزار و 987 واحد مسکونی شهری و روستایی در کشور، گفت: 312 هزار واحد به متقاضیان تحویل شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۸:۰۲    
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خوی گفت: از مجموع 3256 واحدهای تخریبی خوی در بخش شهری و روستایی در سه زلزله مهر و دی و بهمن ماه سال 1401، 2700 واحد به مرحله بهره برداری رسیده اند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۸:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس بنیاد مسکن شهرستان نهاوند با بیان اینکه دوهزارو 940 واحد مسکن روستایی در شهرستان نهاوند نیاز به مقاوم سازی دارند، گفت: در مجموع پنج هزارو 700 واحد مسکن روستایی باید در سطح شهرستان ساخته شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن مهاباد گفت: 7 هزار و 200 واحد مسکن روستایی در این شهرستان با پرداخت تسهیلات بانکی بازسازی و مقاوم سازی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گچساران گفت: 180 میلیارد ریال تاکنون برای اجرای طرح های منظومه روستایی گچساران هزینه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس بنیاد مسکن شهرستان اردستان گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته امسال بیش از 2300 قطعه زمین مسکونی در قالب نهضت ملی مسکن روستایی به متقاضیانی که شرایط لازم را داشته باشند واگذار می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قوچان گفت: 569 واحد مسکونی روستایی آسیب دیده از زلزله در قوچان بازسازی شد.
آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۰۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرماندار تالش گفت: عملیات آسفالت و اجرای دیواره حائل سنگی روستای سرآگاه با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد تومان در دست اجرا است. ایرج مؤذن فرماندار تالش امروز، یکشنبه سیزدهم خردادماه به همراه مسعود شفیقیان معاون عمرانی فرمانداری، کاظم رزمی بخشدار مرکزی، امیر نجف پور رئیس بنیاد مسکن ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن استان گفت: 422 واحد مسکونی شهری و 47 واحد مسکونی روستایی بازسازی می شود و 352 فقره کمک معیشتی تعمیر خواهد شد.
شهروند البرز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۷    
تور رسانه ای بازدید از پروژه های عمرانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان البرز از طالقان با حضور جمعی از اصحاب رسانه استان البرز برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- دستیار رئیس بنیاد مسکن در پروژه های نهضت ملی مسکن گفت: به منظور جلوگیری از تحمیل هزینه های نامتعارف ناشی از طولانی شدن پروژه های ملی مسکن، باید در روند اجرای این پروژه ها تسریع شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن طی پیامی از همراهی و همدلی مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم با این نهاد انقلابی، تشکر و قدر دانی کرد. به گزارش تیتربرتر به نقل از خانه ملت؛ غلامرضا صالحی ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه تاکنون بیش از 801 هزار واحد نهضت ملی مسکن توسط آن بنیاد در روستا ها و شهر ها وارد فاز عملیاتی شده است از تکمیل و تحویل بیش از 297 هزار واحد از این واحد ها به مردم خبر داد.
رئیس هیات عامل صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان کشور و رئیس بنیاد مسکن کشور از مناطق سیل زده شهرستانهای چابهار و دشتیاریاستان سیستان و بلوچستان بازدید کرد
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
صالحی، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه از این پس بنیاد مسکن به عنوان کارگزار در تامین فولاد و سیمان برای ساخت و ساز مسکن حمایتی فعالیت خواهد کرد گفت: قرار است فولاد و سیمان را از بورس کالا تحویل و سپس توزیع کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
صالحی، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه پیشنهاد افزایش سقف وام مسکن روستایی به دولت ارائه شده است گفت: احتمال اینکه سقف وام مسکن روستایی به دلیل محدودیت مالی بانکها افزایش نیابد وجود دارد.