چهارشنبه ۰۲ تیرساعت ۰۶:۱۴Jun 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس بنیاد مسکن»

استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۴:۲۵    
فرماندار رباط کریم در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مشاور عالی فرمانداری در خصوص مسائل مربوط به پروژه های عمرانی روستاهای شهرستان و اقدامات مناسب در جهت اجرای هرچه سریع تر آن ها به گفتگو پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس بنیاد مسکن شهرستان اسدآباد از صدور بیش از 11 هزار جلد سند مالکیت روستایی در سطح روستاهای این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
علی کریمی فیروزجاهی پنجشنبه 27 خرداد 1400 از پروژه آسفالت طرح هادی روستای دریکنده (زادگاه بانوی هنرمند بابلی مرحومه مکرمه قنبری) به همراه دهیاران و شوراها و افراد دیگر بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- رئیس بنیاد مسکن شهرستان دزفول گفت: 10 هزار و 92 نفر در مرحله قبل برای دریافت مسکن ملی در دزفول ثبت نام کردند که از این تعداد پنج هزار و 432 نفر تایید شده و شرایط اخذ مسکن را داشتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس بنیاد مسکن کشور گفت: ساخت 200 واحد مسکن شهری و روستایی در مناطق زلزله زده در دنا مسقف شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
یاسوج- رئیس بنیاد مسکن کشور گفت: تاکنون یکهزار و 70 واحد زلزله زده در شهر سی سخت پی ریزی شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۹:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه تابش رئیس بنیاد مسکن کشور از مناطق زلزله زده شهرستان سی سخت بازدید کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن کشور در پنجمین سفر خود به شهر زلزله زده سی سخت گفت: ساخت 200 واحد شهری و روستایی در مناطق زلزله زده سی سخت تا سقف پیشرفته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- تابش، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: تفاهم صورت گرفته با نهادهای انقلابی 50 هزار واحد مسکن روستایی و محرومان در کشور ساخته می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در سطح کشور 110 هزار واحد مسکن محرومان احداث می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: تسهیلات پرداختی برای مقاوم سازی مساکن روستایی از 40 میلیون تومان در سال جاری به 100 میلیون تومان افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا - رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اعلام کرد: خانه سازی برای محرومان برنامه محوری بنیاد مسکن تعیین شده و در همین راستا و در قالب یک طرح ملی، طی یک سال اخیر 65 هزار واحد مسکن محرومان در کشور احداث شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۲:۳۱    
گروه استان ها - رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در حال حاضر احداث 110 هزار واحد مسکونی در سطح کشور آغاز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - چهار هزار واحد مسکن محرومین، احداثی و تعمیری استان اردبیل روز پنجشنبه طی آیینی با حضور علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به طور همزمان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: 3 هزار واحد مسکونی برای محرومان و نیازمندان در استان اردبیل ساخته و افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در کشور 98 درصد روستاها با بیش از 38 هزار واحد مسکونی دارای طرح هادی روستایی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان جاجرم گفت: در زلزله 5.5 ریشتری اخیر هزار و 250 واحد طبق بازرسی کارشناسان آسیب پذیر و در حال حاضر غیر مقاوم است و 121واحد نیز در شرایط اورژانسی قرارگرفته که نیاز جدی برای بازسازی دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در نهاوند گفت: ساخت واحد های اقدام ملی مسکن در نهاوند وارد فاز اجرایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۲۲:۲۰    
رئیس بنیاد مسکن شهرستان سیرجان گفت:246 جلد سند تفکیکی در روستای اکبرآباد دیوان بیگی شهرستان سیرجان صادر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان سربیشه از صرف 48 میلیارد ریال اعتبار برای آسفالت و زیرسازی معابر روستایی بخش درح خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۲:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران؛ آئین افتتاح هزار واحد مسکن محرومین استان مازندران با محوریت روستای توسا کله شهرستان تنکابن با حضورمحمد باقر نوبخت معاون رییس جمهور و رئیس برنامه و بودجه کشور، مهندس تابش رئیس بنیاد مسکن کشور ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۲:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
ساری- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور از بهره برداری 60 هزار واحد مسکن محرومان در کشور خبر داد و سهم مازندران را دو هزار واحد بیان کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۵۹    
یک واحد مسکونی مددجویی در قوچان که برای خانواده ی دو معلوله ساخته شده با حضور رئیس بنیاد مسکن و تعدادی از مسؤولین استان در این شهرستان به بهره برداری رسید.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۰۹    
فرماندار رباط کریم خدمات رسانی بهینه به مردم را مهمترین وظیفه مسئولان شهرستان عنوان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن نهاوند از واگذاری زمین برای ساخت 365 واحد مسکن ملی به بنیاد مسکن این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی باشت گفت: بیش از 300 میلیاردریال در دولت تدبیر و امید برای اجرای طرح هادی و توسعه روستاهای این شهرستان هزینه شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- اهواز- محمد علاف پور : رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: برخی مناطق شهر مسجدسلیمان آلوده به نفت و گاز هستند یا بافت فرسوده به شمار می روند از این رو ساکنان این مناطق هرچه سریع تر باید جابه جا شوند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۲۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: 3هزار واحد مسکونی روستایی خراسان رضوی که سال 98 بر اثر وقوع سیل آسیب دیده بود، توسط این بنیاد بازسازی و آماده بهره برداری شد.
با تصویب در هیات دولت سقف وام ساخت مسکن روستایی از 40 به 100میلیون تومان خواهد رسید. ( منبع )
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: افزایش وام مسکن روستایی در کمیسیون اقتصادی دولت به تصویب رسیده که بانک مرکزی و سازمان برنامه وبودجه هم آن را تأیید کرده اند و با تصویب در هیات دولت سقف وام ساخت مسکن روستایی از 40 به 100میلیون تومان خواهد رسید.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از تکمیل 3 هزار واحد مسکونی آسیب دیده از سیل سال 98 در خراسان رضوی خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: استان خراسان رضوی نیاز به ساخت 8000 واحد مسکن محرومین دارد این در حالی است که امروز 6هزارمین واحد مسکن محرومین به صورت نمادین افتتاح شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۳:۴۱    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: 120 هزار واحد مسکن محرومان در کل کشور از یک سال گذشته تاکنون حال احداث است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۴    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: توسعه مسکن در دستور کار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۰۹:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان – رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: طی یک سال اخیر 60 هزار واحد مسکونی به نیازمندان کشور تحویل داده شده است.
سازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۹:۵۰    
رئیس بنیاد مسکن گفت: امیدواریم بازسازی هشت منطقه بندر امام خمینی که مجموعا پنج هزار واحد مسکونی را در بر می گیرد، یک بازسازی نمونه برای کشور شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- رئیس بنیاد مسکن کشور گفت: اقدامات بنیاد مسکن برای ساخت دو هزار و 500 واحد در شهر مسجدسلیمان در حال انجام است.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ فاضل عبیات در حاشیه بازدید رئیس بنیاد مسکن از شهرک های امام رضا و ولیعصر در مسجدسلیمان که امروز (چهارم خردادماه) انجام شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بعد از زلزله تیرماه 98 در مسجدسلیمان، توجه ها به این منطقه بسیار بیشتر شد و زلزله مثل یک تلنگر در اذهان مسئولان عمل کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی: بخشی از 2500 واحد مربوط به بافت فرسوده و آسیب دیدگان از زلزله مسجدسلیمان تحویل شده و مابقی نیز به تدریح تکمیل و در اختیار مردم قرار می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس بنیاد مسکن آخرین اقدامات انجام شده برای جابه جایی منازل مناطق آلوده به نفت و بازسازی منازل آسیب دیده از زلزله در مسجدسلیمان را تشریح کرد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، فاضل عبیات امروز سه شنبه در حاشیه سفر علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به خوزستان، گفت: در جریان آب گرفتگی ناشی از بارش شدیدی که آذرماه سال گذشته در شهر بندر امام پیش آمد، تعداد زیادی از خانوارها دچار مشکلاتی شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- رئیس بنیاد مسکن کشور گفت: برای پنج هزار واحد خسارت دیده از آبگرفتگی در بندر امام و به ازای هر واحد باید مبلغ 100 میلیون تومان تسهیلات مسکن با کارمزد پنج درصد پرداخت شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به خسارتهای آبگرفتگی بخش قابل توجهی از منازل مسکونی بندر امام خمینی (ره) در سال گذشته گفت: برنامه ریزی های وسیعی برای بازسازی و ساخت پنج هزار واحد مسکونی در این شهر تدوین شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۸:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: بعد از بررسی دقیق کارشناسان متوجه شدیم عمق فاجعه در بندر امام خمینی(ره) بسیار زیاد است که بر همین اساس بازسازی و نوسازی پنج هزار واحد مسکونی در هیئت دولت مصوب شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس بنیاد مسکن گفت: امیدواریم بازسازی هشت منطقه بندر امام خمینی که مجموعا 5 هزار واحد مسکونی را در بر می گیرد، یک بازسازی نمونه برای کشور شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی باشت گفت: میزان مقاوم سازی واحدهای مسکونی 70درصد در روستاهای این شهرستان در دولت تدبیر و امید افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای ادامه روند بازسازی روستاها از رئیس بنیاد مسکن کشور خواسته ایم که ماشین الات آواربرداری بیشتر شوند که در این زمینه هم اقدامات مناسب صورت گرفته است.
خانه خشتی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۶    
رئیس بنیاد مسکن رفسنجان گفت: شوراها حق واگذاری اراضی ملی به اشخاص را ندارند، افراد متقاضی زمین از سوی شورای روستا به بنیاد مسکن معرفی می شوند