یکشنبه ۰۱ خردادساعت ۲۳:۵۷May 2022 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس بنیاد مسکن»

تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نیکزاد، رئیس بنیاد مسکن با تاکید بر اینکه تاخیر در پرداخت وام 200 میلیونی مسکن باعث از دست زمان در سرعت دادن به نوسازی واحدهای مسکونی روستایی می شود گفت: بانک سپه با نرخ سود 18 درصد کار را آغاز کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: امروز در بنیاد مسکن، تفاهمنامه همکاری مشترک وزارت کشور و بنیاد مسکن برای توسعه و عمران روستایی امضا شد.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: پیگیر پرداخت تسهیلات200 میلیون تومانی مسکن روستایی هستیم و روستاییان با توجه به عنایت رئیس جمهوری منتظر دریافت وام 200 میلیون تومانی ساخت مسکن با نرخ سود 5 درصد باشند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
شفقنا – رییس بنیاد مسکن گفت: با عنایت به نظر مثبت رییس جمهوری با اعطای وام ساخت مسکنِ 200 میلیونی به روستاییان، به زودی پرداخت وام با سود 5 درصدی آغاز خواهد شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه رئیس جمهور عنایت ویژه ای به پرداخت تسهیلات 200 میلیون تومانی ساخت مسکن روستایی دارد گفت: در انتظار ضمانت نامه ای هستیم که سازمان برنامه و بودجه طبق آن پرداخت مابه التفاوت سود را تضمین کند که انشاالله به زودی محقق می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از نهایی شدن اعطای تسهیلات 200 میلیون تومانی مسکن روستایی در آینده نزدیک با توجه به تأکید رئیس جمهور بر حمایت از توسعه و عمران روستاها خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به تاخیر در ابلاغ صورتجلسه شورای عالی مسکن درباره وام 200 میلیون تومانی مسکن روستایی، گفت: در حال از دست دادن زمان هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۴۵    
با حضور اکبر نیکزاد؛ رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی 6 هزار و هشتصدمین مسکن مقاوم شده روستایی لرستان در الیگودرز به بهره برداری رسید.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۱۹    
سید مرتضی حسینی و مهدی اسماعیلی نمایندگان مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی در راستای مطالبات به حق و پیگیریهای مستمر در حوزه های مختلف امور شهری و روستایی با مهندس نیکزاد، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دیدار و گفتگو کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۵:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
بیرم - امام جمعه بیرم گفت: رئیس بنیاد مسکن کشور ، دستورات لازم را برای تامین اعتبار ستاد بازسازی مستقر در بیرم تا پایان بازسازی ها بدهد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۹:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
تعلل سازمان برنامه و بودجه منجر به بلاتکلیفی روستاییان و انتقاد اکبر نیکزاد رئیس بنیاد مسکن شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۹:۵۷    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ساوه از صدور 342 جلد سند روستایی در این شهرستان برای روستائیان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس بنیاد مسکن شهرستان نهاوند گفت: تاکنون 20 هزار و 300 واحد مسکن روستایی در شهرستان نهاوند نوسازی و مقاوم سازی شده که این تعداد معادل 78 درصد واحدهای مسکن روستایی این شهرستان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۵:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن گفت: در جلسه امروز شورای عالی مسکن از رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه درخواست پرداخت تسهیلات 200 میلیون تومانی مسکن روستایی را داشته ایم.
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عملیات اجرایی ساخت 118 هزار واحد مسکونی از طرح نهضت ملی مسکن در سراسر کشور با دستور رئیس جمهوری آغاز می شود. سومین نشست شورای عالی مسکن در دولت سیزدهم به ریاست سیدابراهیم رئیسی و با حضور وزیر راه و شهرسازی، وزیر کشور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، آغاز به کار کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
دامغان- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دامغان از پرداخت 199 میلیارد ریال تسهیلات مسکن روستایی در این شهرستان خبر داد و گفت: 750 میلیون ریال وام تکمیلی واحدهای روستایی نیز پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن گچساران و باشت گفت: عملیات آسفالت معابر 27 روستای باشت آغاز شد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: فرماندار گناوه گفت: زمین های روستای مال قائد و مال خلیفه شهرستان با همکاری بنیاد مسکن و راه شهرسازی استان بوشهر تعیین تکلیف شوند. به گزارش فکرشهر از مهر ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: فرماندار گناوه گفت: ساکنان برخی روستاهای آسیب دیده از زلزله سال گذشته در این شهرستان برای بازسازی واحدهای مسکونی خود به تسهیلات بیشتر نیاز دارند. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۰    
لقمان قربانی در دیدار با مهندس خسروی معاون بازسازی و مهندس خداوردی کارشناس مسئول بازسازی بنیاد مسکن گلستان، مهندس محمودی رئیس بنیاد مسکن شهرستان مراوه تپه و خیر حاج عصام الدین آخوند گوگلان افزود: با توجه به وجود بیش از 50 درصد مسکن غیرمقاوم، این شهرستان نیاز به مقاوم سازی بیشتری دارد. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۵:۰۳    
مشکل سامانه پرداخت تسهیلات با تفاهم وزیر راه و شهرسازی و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی حل شده است. در حال حاضر بانک سپه تنها بانک ارائه دهنده تسهیلات 200 میلیون تومانی است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۱:۱۳   + ۳۳ سایت دیگر  
مشکل سامانه پرداخت تسهیلات با تفاهم وزیر راه و شهرسازی و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی حل شده است. در حال حاضر بانک سپه تنها بانک ارائه دهنده تسهیلات 200 میلیون تومانی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۷:۳۵   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی؛ معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به علل تاخیر در پرداخت تسهیلات 200 میلیون تومانی مسکن روستایی گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در سفر رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور به جنوب استان سیستان و بلوچستان، مرحله جدیدی از طرح ساماندهی حاشیه شهر چابهار آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی ساوه گفت: در این شهرستان 16 هزار و 285 واحد مسکن روستایی وجود دارد که تاکنون 5 هزار واحد آن بهسازی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۲۰:۳۱    
ایرنا - چابهار - رئیس بنیادمسکن کشور با حضور نماینده چابهار در مجلس از واحدهای مسکونی در حال ساخت، روند فعالیت ها در حوزه بنیادمسکن، تخریب اراضی و خانه در معرض گرگروها(فرسایش خندقی خاک) و وضعیت اجرای طرح هادی در روستاهای دشتیاری و قصرقند بازدید و دستورات لازم برای حل مشکلات را صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ساوه گفت: بنیاد مسکن طرح ویژه مسکن روستایی را با عنوان طرح جامع بهسازی مسکن روستایی تهیه کرده است و این طرح با تغییر در ساختمان های بی دوام به بناهای بادوام برنامه ریزی شده است.
بافق فردا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۶:۰۳    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بافق در حاشیه نشست مشترک اهالی روستای طاشکوییه با فرماندار از زیرسازی و آسفالت 10 هزار متر مربع از معابر این روستا در سال 1401 و در صورت تخصیص اعتبار 1 میلیارد تومان خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی کشور از اجرای 30طرح هادی روستایی وساخت 150 واحدمسکن محرومان درشهرستان های بافت، رابُر و اُرزوئیه خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: پرداخت تسهیلات 200 میلیون تومانی برای روستاها و شهرهای زیر 25 هزار نفر با سود 5 درصد و بازپرداخت 20 ساله از هفته آینده توسط بانک های عامل شروع خواهد شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تویسرکان گفت: بهسازی 72 روستا در شهرستان آغاز شده که از این تعداد بهسازی 49 روستا به اتمام رسیده و 18 روستا هم در مرحله فاز دوم در حال انجام است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن کشور گفت: سال 1410 جشن پایان مقاوم سازی مسکن روستایی در کشور برگزار می شود. اکبر نیکزاد در مراسم تودیع و معارفه بنیاد مسکن آذربایجان غربی افزود ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۰:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت:توان فنی و اجرایی برای ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی در ایران وجود دارد اما یک دستگاه به تنهایی توانایی انجام چنین پروژه عظیمی را نداشته و نیازمند هماهنگی میان همه دستگاه های عضو شورای عالی مسکن است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۰۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن گفت: با حمایت معاون اول رئیس جمهور از هفته آینده تسهیلات 200 میلیونی مسکن روستایی پرداخت می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن از پرداخت وام مسکن روستایی 200 میلیون تومانی از هفته آینده خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، دیروز، اکبر نیکزاد با اشاره به آخرین وضعیت وام مسکن روستایی گفت: به دستور محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور، اعطای وام 200 میلیون تومانی مسکن روستایی هفته آینده به بانک ها ابلاغ خواهد شد ...
عصر بانک   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۳:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن گفت: پرداخت تسهیلات200 میلیون تومانی ساخت مسکن روستایی با نرخ سود 5 درصد، از هفته آینده آغاز می شود.
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام اینکه 80 هزار واحد مسکونی در 31 استان کشور در مراحل مختلف ساخت است، گفت: مرحله اول این طرح در اوایل تیرماه به بهره برداری خواهد رسید.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از آغاز پرداخت وام 200 میلیون تومانی مسکن روستایی خبر داد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۲:۲۰   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: به دستور محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور، اعطای وام 200 میلیون تومانی مسکن روستایی هفته آینده به بانک ها ابلاغ خواهد شد. ...
رئیس بنیاد مسکن از آغاز فرایند اجرایی پرداخت وام 200 میلیون تومانی مسکن به روستائیان از هفته آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۱:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن گفت: تسهیلات مسکن روستایی از هفته آینده با پیگیری های انجام شده پرداخت می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن گفت: با استفاده از فناوری های نوین مسکن می توانیم سرعت ساخت مسکن های نهضت ملی را افزایش دهیم.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۰۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دهگلان گفت: در چارچوب طرح ویژه نوسازی و بهسازی مسکن روستایی، یک هزار و 386 واحد مسکن روستایی در روستای نبی آباد دهگلان مقاوم سازی شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: 50 درصد واحدهای روستاهای مقاوم سازی شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها – رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، با اشاره به مقاوم سازی بیش از نیمی از واحدهای مسکونی روستایی، گفت: بر اساس طرح ارائه شده، جشن پایان مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی در سال 1410 برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اردستان گفت: سال گذشته با تلاش همکاران ما در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، طرح هادی در 61 روستای بالای 20 خانوار اردستان انجام شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۹:۰۷    
نیکزاد، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه رشد قیمت تمام شده ساخت مسکن امسال بیشتر از 15 درصد نخواهد بود گفت: عدم پرداخت تسهیلات 200 میلیون تومانی این درصد را جابجا خواهد کرد.
آژانس خبری ریحان   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: وزیر نیرو با حضور در کمیسیون عمران از اقدامات و برنامه های سال جاری خود برای تامین آب شرب مناطق مختلف کشور و گذر از فصل تابستان گزارشی ارائه کرد.