دوشنبه ۲۹ شهریورساعت ۰۵:۵۶Sep 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس بنیاد مسکن»

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: بافت های فرسوده و خطر آفرین شهر مسجدسلیمان با مشارکت بنیاد مسکن و با محوریت مردم در مدت چهار سال بهسازی و نوسازی می شوند ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با بیان اینکه تعمیرات 7 هزار و 500 واحد از منازل آسیب دیده در زلزله شهرستان مسجدسلیمان به اتمام رسیده، گفت: بنا شد مطالعات بهسازی بافت های فرسوده این شهرستان با پایان پروژه های ساخت و ساز دیگر آغاز شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مسجدسلیمان- رئیس بنیاد مسکن از تعمیر هفت هزار و 500 واحد مسکونی زلزله زده درمسجدسلیمان و بهسازی سایر بافت های فرسوده در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: باتوجه به زلزله ای که چند مدت پیش در مسجد سلیمان رخ داده بود باید تعدادی از واحدهای مسکونی تعمیر و تعدادی دیگر بازسازی می شدند که تعداد هفت هزار و 500 واحد از آن ها تعمیر شدند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۲:۱۰    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شهرستان گرمی اردبیل؛ جلسه کارگروه اندیشه ورز پایگاهی در آستانه سفر نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، رئیس بنیاد مستضعفان کشور، رئیس کمیته امداد کشور ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بندر امام- رئیس بنیاد مسکن گفت: تعداد پنج هزار واحد مسکونی آسیب دیده در بندر امام وجود دارد که پس انجام مطالعات و کمک از مشاوران خبره، روند بازسازی این منازل آغاز شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۳    
گروه استان ها- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: یکی از پروژه های مهم و بسیار اساسی در بندر امام خمینی(ره) بحث ساماندهی بافت نابسامان و در معرض این شهر است و امروز نخستین متقاضی قرارداد واگذاری زمین وی انجام و کلنگ زنی آن انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مراسم کلنگ زنی احداث مجموعه 386 واحدی مسکونی در شهر بندر امام خمینی (ره) با حضور رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس بنیاد مسکن کشور با اشاره به بازسازی 5 هزار واحد غیرمقاوم در بندرامام، گفت: عملیات اجرایی درجاسازی این واحدها در بندر امام آغاز شده است و برخی از ساختمان ها در مرحله فونداسیون، اسکلت و برخی نیز در مرحله تکمیل سقف هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۳۹    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: عملیات اجرایی 5 هزار واحد مسکونی در مناطق آسیب دیده در آبگرفتگی اخیر بندامام خمینی (ره) آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
بندر امام- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: بحث جابه جایی های مردم کار دشواری است که باید همه موارد آن لحاظ شود و ازاین رو بازسازی منازل بر مبنای مشارکت مردم بسیار ضروری است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۰    
ظهر امروز چهارشنبه 24 شهریور 1400 ، مجتبی جمالی فرماندار علی آباد کتول با همراهی کوهستانی بخشدار کمالان و اسلامی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان از اجرای عملیات آسفالت در معبر اصلی روستای شیرنگ سفلی از توابع بخش کمالان ، بازدید بعمل آورد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۹    
نمایندۀ قزوین با دعوت از رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای سفر به مناطق سیل زدۀ استان قزوین اظهار کرد: عمق نیازهای مردم سیل زده، رسیدگی میدانی و مشاهدۀ وضعیت موجود را می طلبد و اختصاص بودجۀ ویژه برای جبران این خسارت ها هم ضروری است ...
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ولی اسماعیلی رئیس کمیسیون اجتماعی و نماینده مردم گرمی در مجلس در گفتگو با سبلان ما ، از سفر رئیس بنیاد مستضعفان و کمیته امداد کشور به شهرستان گرمی خبرداد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین در نشست کمیسیون عمران مجلس خطاب به رئیس بنیاد مسکن بر ضرورت بازنگری در طرح هادی روستایی تاکید کرد و گفت: بسیاری از روستاها معطل این بازنگری و همچنین جوانان بسیاری چشم انتظار توسعه طرح برای تشکیل زندگی و استقرار در روستای خود هستند از این رو اجرای مطالعات بازنگری در این حوزه ضروری ...
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی برنامه های بنیاد مسکن به منظور کمک به اجرای قانون جهش تولید مسکن در راستای ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از حضور رئیس بنیاد مسکن در کمیسیون متبوع خود خبر داد و گفت:در حال حاضر نزدیک به یک سال از وقوع زلزله در شهرستان سی سخت می گذرد اما هنوز بسیاری از واحدهای آسیب دیده ساخته و بازسازی نشده و باید این امر سرعت بگیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن ساوه گفت: به منظور هویت بخشی به اماکن روستایی در شهرستان ساوه تاکنون 11 هزار و 725 جلد سند صادر شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
نشست اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی امروز 23 شهریور ماه 1400 با حضور اکبر نیکزاد، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۳:۲۵    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان قوچان از آسیب دیدگی 43 روستا در اثر زلزله صبح امروز در این شهرستان خبر داد؛ همچنین رئیس هلال احمر شهرستان قوچان گفت: وسایل مورد نیاز برای اسکان اضطراری برخی از روستاییان ارسال شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
پس از زلزله 5/2 ریشتری صبح امروز در قوچان، بخشدار مرکزی و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قوچان با حضور در مناطق زلزله زده از خسارت های وارده به منازل مسکونی روستای دیزادیز از توابع شهرستان قوچان بازدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان قوچان از تخریب 30 تا 40 درصدی برخی از منازل کاهگلی روستایی این شهرستان در پی زلزله اخیر خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
هر گونه تسهیلاتی که در آینده برای مردم زلزله زده ی سی سخت در نظر گرفته شود، شامل حال همه ی آن ها خواهد شد؛ چه آن هایی که واحد خود را کاملاً تکمیل کرده و چه آن هایی که در حال تکمیل واحد خود هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- رئیس بنیاد مسکن کشور گفت: بنیاد مسکن برای ساخت هر واحد مسکونی در سی سخت، 160 کیسه سیمان اهدا کرده است.
آوای رودکوف   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۰۶    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: افزایش تسهیلات بازسازی و کمک بلاعوض به زلزله زدگان شهرستان دنا بزودی تعیین تکلیف می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه پیگیر افزایش تسهیلات و اعتبارات برای بازسازی شهر سی سخت است، تاکید کرد: در صورت تخصیص وام و کمک بلاعوض، تمامی مردم سی سخت ،حتی آنهایی که ساخت منازلشان تمام شده، از آن بهره مند خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۲۰    
کمبود نقدینگی، اختصاص تسهیلات بلاعوض و رفع مشکل کمبود سیمان از جمله خواسته های مردم زلزله زده سی سخت از نیکزاد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۴۶    
گروه استان ها رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: افزایش تسهیلات بازسازی و کمک بلاعوض به زلزله زدگان شهرستان دنا بزودی تعیین تکلیف می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۰۷    
نشست بررسی مشکلات ساخت و سازها در شهر زلزله زده سی سخت با حضور نیکزاد رئیس بنیاد مسکن کشور و مسئولان استانی و شهرستان در محل فرماندار شهرستان دنا برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۲    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در گفت وگو با خبرنگار فارس گفت:280 واحد در سی سخت به بهره برداری رسیده است. اکبر نیکزاد بیان کرد: یک هزار و 112 واحد مسقف شده و 580 واحد نیز دیوارچینی شده است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رئیس بنیاد مسکن کشور از شهر زلزله زده سی سخت؛ مرکز شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد بازدید کرد و از نزدیک در جریان ساخت و ساز واحدهای مسکونی تخریب شده این شهر قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۴۳    
یاسوج- رئیس بنیاد مسکن کشور گفت: مردم نگران نباشند برای افزایش تسهیلات و اعتبارات رایزنی می کنیم که سرعت ساخت و سازها در سی سخت بیشتر شود.
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز؛اکبر نیکزاد رئیس بنیاد مسکن کشور به همراه جودی معاون بنیاد مسکن،حاجی زاده معاون عمرانی استاندار،پناهی فرماندار دنا،باقری رئیس بنیاد مسکن استان،مصباح نژاد امام جمعه سی سخت وصفایی رئیس ستاد بازسازی زلزله شهرستان دنا از روند ساخت وسازها در شهر سی سخت بازدید کردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: به منظورکمک به دولت در تولید یک میلیون مسکن طی طول سال، بنیاد مسکن نیز آمادگی خود را برای مشارکت در ساخت 400 هزار واحد مسکن روستاها و شهرها اعلام کرده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
اکبر نیکزاد ثمرین رئیس بنیاد مسکن کشور در اولین سفر استانی خود به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: بنیاد مسکن ساخت 400 هزار واحد مسکن را در طول سال متقبل شده تا به تولید یک میلیون مسکن در کشور کمک کند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نادر منتظریان در پی انتخاب اکبر نیکزاد به عنوان رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پیام تبریکی نوشت.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۷:۴۱    
محمدرحیم دهراب پور در پی انتصاب اکبر نیکزاد به عنوان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پیام تبریکی نوشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۵۴    
ساوه - ایرنا - رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ساوه گفت: ساخت 200 واحد مسکن محرومین در سطح شهرستان با 90 درصد پیشرفت فیزیکی در مراحل پایانی کار قرار دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۰:۲۳    
باشگاه خبرنگاران جوان : اکبر نیکزاد به عنوان رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منصوب شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۳:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن درباره محل تأمین مالی ساخت 400 هزار واحد مسکونی در سال گفت: بخشی از این منابع از طریق تسهیلات بانکی و بخشی دیگر از طریق آورده مردمی است که این تسهیلات برای افرادی که مشمول شرایط مسکن محرومان می شود بلاعوض خواهد بود و از محل حساب 100 امام ارایه می شود. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رکنا:حجت الاسلام و المسلمین روحانی نژاد نماینده معزز ولی فقیه و رئیس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی طی حکمی مهندس اکبر نیکزاد ثمرین را به عنوان رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منصوب نمود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
حکم ریاست اکبر نیکزاد، در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از سوی نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن صادر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن گفت: علاوه بر ساخت 400 هزار واحد مسکونی در سال در صورت نیاز در شهر های بالای 100 هزار نفر هم مسکن خواهیم ساخت.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از ارائه پیشنهاد افزایش وام مسکن ارزان قیمت ساخت در شهرهای زیر 100 هزار نفر جمعیت به 250میلیون تومان خبر داد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - با حکم نماینده، ولی فقیه در بنیاد مسکن، اکبر نیکزاد به ریاست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منصوب شد.
برترین ها / افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۹:۵۹   + ۶۲ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: حکم ریاست اکبر نیکزاد، در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی صادر شد. اکبر نیکزاد متولد 1348 است. پس از فوت "علیرضا تابش" رئیس سابق بنیاد مسکن کشور به علت کرونا ، این نهاد مدتی با سرپرستی اداره می شد. قرار است مراسم معارفه وی فردا صبح برگزار شود.
برترین ها / خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: نیکزاد گفت: از یک میلیون واحد مسکونی که دولت پیشنهاد داده، 400 هزار واحد آن توسط بنیاد مسکن ساخته خواهد شد. اکبر نیکزاد ثمرین رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ساخت سالانه 200 هزار واحد مسکن روستایی برعهده بنیاد مسکن است ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از واگذاری ساخت 400 هزار واحد مسکونی ذیل طرح یک میلیونی دولت سیزدهم به این بنیاد خبر داد.