چهارشنبه ۱۳ مهرساعت ۰۸:۳۳Oct 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هوای آلوده»

جماران   ۴ دقیقه پیش    
مصرف دمنوش مناسب آلودگی هوا می تواند در زمان آلودگی هوا از بروز مشکلات مختلفی مانند آسم و ذلت الریه جلوگیری کند پس طرز تهیه دمنوش آلودگی هوا را آموزش ببینید و آن را در منزل تهیه کنید.
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۵۲    
سلامت نیوز: هوای آلوده شهرستان هویزه در اثر آتش سوزی در بخش عراقی تالاب هورالعظیم، ادارات و مدارس نوبت صبح این شهر را به تعطیلی کشانید.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: یک متخصص تغذیه گفت: به دانش آموزان توصیه می شود تا منابع حاوی امگا 3 و خشکبار را سرلوحه برنامه غذایی خود قرار دهند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت هم اکنون (5 مهرماه) در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت هم اکنون (5 مهرماه) در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
هورگان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۷:۵۵    
دخیل بسته دوباره به میله های قفس پرنده ای که همیشه سکوت کرده و بس دخیل بسته که موجود دیگری باشد نه آدمی! نه پری! نه... عقاب ! یا کرکس! پرنده ای که همیشه تمام رؤیایش پریدن است و پریدن... پریدن است و سپس؛ از این زمین ببرد! از هوای آلوده ش فقط نفس بکشد! هی نفس... نفس... و ن ف س ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- مردم اصفهان طی شش ماه نخست سال جاری 82 روز هوای ناسالم نفس کشیدند.
سلامت نیوز / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت روی عدد 99 یعنی در بازه قابل قبول قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست از بین هشت کلانشهر کشور امروز(30 شهریورماه) اهواز و اصفهان آلودگی هوا برای گروه های حساس و شش کلانشهر هوای مطلوب را تجربه کرده اند.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تعداد بازدید : 35 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی از نوشابه های انرژی زا و گازدار گرفته تا میان وعده هایی با قند بالا، همه و همه خوراکی هایی هستند که بشر را گرفتار مصرف زیادِ مواد غذایی شیرین کرده است ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
علاوه بر هوای آلوده تهران، وضعیت زباله ها و کثیفی برخی نقاط شهر سبب شده تا چهره پایتخت کشور نامناسب جلوه دهد. ریختن کاغذ، زباله و ... در خیابان ها و بزرگراه ها سبب شده تا از گوشه و کنار و نقطه به نقطه شهر بوی نامطبوعی به مشام برسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی البرز گفت: کاهش کیفیت هوا و افزایش آلاینده ها تا اواسط هفته آینده در این استان پیش بینی می شود.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
با سرد شدن هوا و کاهش دما، آلودگی هوا افزایش پیدا می کند و افت کیفیت هوا در این فصل از سال در بسیاری از افراد منجر به بروز مشکلات تنفسی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
از روز دوشنبه وضعیت هوای شهر بندرعباس در وضعیت ناسالم قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۴    
مشهد- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: با کاهش حجم آلاینده ها کیفیت هوای کلانشهر مشهد امروز بیست و یکم شهریور ماه پس از 2 روز پیاپی تجربه هوای آلوده هم اکنون در شرایط سالم قرار دارد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
هوای مشهد صبح دیروز ابتدا دلچسب شروع شد، اما هرچه به سمت ظهر نزدیک تر شدیم، هوای آلوده جای آن هوای دل انگیز صبح را گرفت و وضعیت قرمز شد! به گزارش خراسان، بر اساس اعلام رسمی مرکز پایش آلاینده های زیست محیطی مشهد ...
موج   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی بیان کرد: با کاهش حجم آلاینده ها کیفیت هوای کلانشهر مشهد امروز بیست و یکم شهریور ماه پس از 2 روز پیاپی تجربه هوای آلوده هم اکنون در شرایط سالم قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۰۹:۰۵    
با کاهش حجم آلاینده ها کیفیت هوای کلانشهر مشهد امروز بیست و یکم شهریور ماه هم اکنون در شرایط سالم قرار دارد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
درد کمر و استخوان، بدخلقی، گرفتگی عضلات از علائم کمبود ویتامین D به خصوص در هوای آلوده به شمار می روند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۴:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست در بین هشت کلانشهر کشور امروز(16 شهریورماه) شهر اهواز همچنان آلودگی هوا را در وضعیت ناسالم برای همه تجربه کرده است.
جماران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۰۹:۱۶    
درد کمر و استخوان، بدخلقی، گرفتگی عضلات از علائم کمبود ویتامین D به خصوص در هوای آلوده به شمار می روند.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۹:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش تابا، بر اساس اطلاعات مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست درباره کیفیت هوای هشت کلانشهر کشور، امروز(13 شهریور) آلاینده شاخص هوای اهواز ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با میانگین 153 و به عنوان آلوده ترین کلانشهر کشور در وضعیت ناسالم برای همه قرار گرفته است. ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۰:۵۵    
یک کلاه ایمنی به تازگی توسعه یافته است که آلاینده های مضر هوا را فیلتر می کند و از موتورسواران در دهلی نو و سایر شهرهای هند که جزو آلوده ترین شهرهای جهان به حساب می آیند، محافظت خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
یک کلاه ایمنی به تازگی توسعه یافته است که آلاینده های مضر هوا را فیلتر می کند و از موتورسواران در دهلی نو و سایر شهرهای هند که جزو آلوده ترین شهرهای جهان به حساب می آیند، محافظت خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: هوای آلوده و کانون های گرد و غبار در سال گذشته چهار هزار میلیارد ریال زیان برای مناطق مختلف استان اصفهان به همراه داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- مردم اصفهان طی چهار ماه ابتدایی سال جاری 74 روز هوای ناسالم نفس کشیدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۰۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
بررسی های محققان از دیرباز نشان داده که طبیعت و قرار گرفتن در میان گل و گیاه، حال روحی و سلامت جسم را بهبود می بخشد. همچنین هوای آلوده محیط زیست با وجود گیاهان باطراوت می شود و اثر مستقیمی روی سلامت مان دارد. بنابراین برای استفاده از فواید گیاهان، خانه تان را مزین به گل و گیاه کنید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۰۵:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات ثبت شده در ایستگاه های سنجش کیفیت هوای تهران، تعداد روزهای آلوده طی مردادماه سال جاری 26 روز بود که دو روز در شرایط ناسالم برای همه قرار گرفت و پنج روز هوای قابل قبول را نیز تجربه کرد.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۱۳:۰۲    
شاید بعد از سفرهای متعدد به کشورهای های مختلف و تورهای پرطرفداری مثل تور مالزی، تور استانبول، تور آنتالیا، وقتی حرف از سفر رویایی به میان می آید، بی شک جزایر مالدیو جزو اولین و بهترین انتخاب هاست! برای یک سفر خاطره انگیز، مملو از آرامش و به دور از شلوغی آب و هوای آلوده شهرهای بزرگ ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۲۳:۳۳    
گروه های حساس مراقب هوای آلوده اصفهان باشید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۰:۲۱    
مدیر گروه تغذیه دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: بسیاری از مواد غذایی سبب جذب عناصر مضر هوای آلوده و دفع آن از بدن می شوند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۰۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مهدی اله پور روز چهارشنبه در در جمع خبرنگاران افزود: میانگین شاخص کلی کیفیت هوای مشهد (24 ساعت گذشته) نشانگر هوای آلوده با عدد 101 است و شاخص کنونی هوای این کلانشهر (یک تا 2 ساعت گذشته) نیز با عدد 114 نشان از ناسالم بودن هوا و وضعیت هشدار دارد. وی با بیان این که هم اکنون [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۹:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان امروز با میانگین 125 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان_ مردم اصفهان طی چهار ماه نخست امسال 68 روز هوای آلوده نفس کشیدند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۰۰:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نخستین ماه از فصل تابستان در شرایطی به پایان رسید که طی این ماه شاخص کیفیت هوا در 29 روز از این ماه، در محدوده ناسالم قرار داشت. به گزارش خبرگزاری فارس، سید محمدمهدی میرزایی قمی مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اعلام کرد: در تیرماه سال جاری ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات ثبت شده در ایستگاه های سنجش کیفیت هوای تهران، تعداد روزهای آلوده طی تیرماه سال جاری 29 روز بود که یک روز در شرایط بسیار ناسالم قرار گرفت.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات ثبت شده در ایستگاه های سنجش کیفیت هوای تهران، تعداد روز های آلوده طی تیرماه سال جاری 29 روز بود که یک روز در شرایط بسیار ناسالم قرار گرفت. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۰۵:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، آمار شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نشان می دهد تیر ماه امسال شهروندان تهرانی روزهای آلوده بیشتری را نسبت به تیر ماه سال گذشته تجربه کرده اند. ...
لحظه آخر   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۲۳:۵۹    
تابستان رسیده و در این گرمای طاقت فرسا، هوای آلوده و ترافیک های خسته کننده، فقط یک آخر هفته در یکی از ویلا های استخردار کردان می چسبد. اطراف تهران مناطق بکر و خوش آب و هوایی هست که برای دوری از شلوغی، گرما و آلودگی می توان به آنجا مراجعه کرده اما هیچ کدامشان به پای کردان ...
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۰۶:۰۳    
در حوالی پایتخت کشورمان تهران، یک نقطه منحصربه فرد وجود دارد که برای دوری از هوای آلوده پایتخت و سفری یک روزه یکی از مناسب ترین گزینه ها است.
جماران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۱۲:۵۱    
درد کمر و استخوان، بدخلقی، گرفتگی عضلات از علائم کمبود ویتامین D به خصوص در هوای آلوده به شمار می روند.
زومیت   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۶:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مطالعات جدید، آلودگی هوا و زندگی طولانی مدت در محیط هایی با هوای آلوده و ذرات آلاینده را با اختلالات خود ایمنی و بیماری های مزمن مرتبط می دانند.
سینا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
تاکنون مطالعات متعددی نشان داده است که زندگی در شهر یا تنفس در هوای آلوده و ترافیک خطر مرگ زودرس را افزایش می دهد. با این حال، نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که 46 درصد از بزرگسالان نمی دانند که آلودگی هوای داخل خانه یک خطر برای سلامتی آن ها است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
وضعیت هوای اراک برای شصت و پنجمین روز در وضعیت ناسالم قرار گرفت.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۲۳:۵۶    
لازم به ذکر است آلودگی هوای عسلویه به دلیل وجود فلرهای غیر استاندارد شرکت های نفت ، گاز و پتروشیمی سبب شده محیط زیست این شهرستان به کلی در معرض خطر قرار داشته باشد و هوای آلوده آن نیز خطر ایجاد بیماری های تنفسی را برای مردم این منطقه به همراه دارد!
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: از ابتدای امسال تا امروز هوای لرستان 40 روز آلوده بوده است.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۰۴:۲۲    
این روزها که هوا مرتب آلوده می شود، خیلی ها دچار سردرد می شوند و دلیل آن را نمی دانند. برای اینکه بدانید چطور هوای آلوده باعث سردرد می شود و برای رهایی از آن باید چه کرد، بهتر است از نظرهای محمدجواد کاردانپور، محقق طب اسلامی و بنیان گذار موسسه ایوان، استفاده کنید.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۸:۳۶    
آرمان کیانی: آلوده بودن مستمر هوای اصفهان بر اثر جولان گردوغبار در آسمان شهر در حالی به یک ماه نزدیک شده، که تابستان هم با گرمای بی سابقه اش مردم را کلافه کرده است. ...
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
درد کمر و استخوان، بدخلقی، گرفتگی عضلات از علائم کمبود ویتامین D به خصوص در هوای آلوده به شمار می روند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۰۰:۱۰    
دنیای اقتصاد : شهروندان بیش از 80 درصد از روزهای سپری شده از تابستان امسال را با تنفس هوای آلوده پشت سر گذاشته اند و جریان آلودگی همچنان ادامه دارد. به گزارش دنیای اقتصاد ...