دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۲۰:۱۷Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هوای سالم»

برترین ها / سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، هوای پایتخت با توجه به ناپایداری جو و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته، میانگین کیفیت هوای پایتخت در 24 ساعت گذشته و هم اکنون (7 اسفند ماه) در محدوده قابل قبول قرار دارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
کیفیت هوای پایتخت در هشت روز نخست اسفند 99 سالم بوده و با توجه به شرایط جوی پیش بینی می شود این شرایط در روزهای آینده نیز ادامه یابد.
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: هوای تهران هم اکنون با شاخص 70 در وضعیت قابل قبول قرار دارد. بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، هوای تهران در ساعت 09:00امروز ( جمعه 8 اسفند ماه)، با شاخص 70در وضعیت قابل قبول قرار دارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۵    
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: کیفیت هوای روز چهارشنبه کلانشهر مشهد در وضعیت سالم قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران امروز وارد دویست و دهمین روز با کیفیت هوای سالم می شود. کیفیت هوا بیش از 10 روز است که در پایتخت در شرایط سالم قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۰    
هوای تهران در پنجمین روز از اسفند ماه با شاخص 72 واحد در وضعیت قابل قبول قرار دارد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
میانگین شاخص کیفیت هوای مشهد در چهارمین روز اسفندماه با عدد 61 در شرایط قابل قبول قرار گرفت؛ این در حالی است که سه ایستگاه سمزقند، سرافرازان و مفتح به ترتیب با شاخص 28 و 42 و 48 با کمترین میزان آلاینده های جوی، در شرایط پاک قرار دارند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۵    
هوای تهران در سومین روز از اسفند ماه با شاخص 64 در وضعیت قابل قبول قرار دارد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، هوای تهران در ساعت 10:30 امروز (یکشنبه سوم اسفند ماه)، با شاخص 64 در وضعیت قابل قبول قرار گرفت. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۹    
بر اساس آمارهای سازمان جهانی بهداشت، سالانه 4.3 میلیون نفر در اثر آلودگی هوا در محیط های بسته جان خود را از دست می دهند. همچنین یافته های جدید نشان می دهد کارمندانی که در هوای سالم و مطلوب کار می کنند تا 6% بازدهی بیشتر و بهتری دارند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین ساعتی 95 وضعیت (زرد) سالم را نشان می دهد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) -تهرانی ها طی یک ماه گذشته، 19 روز هوای سالم تنفس کردند. اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نشان می دهد که طی بهمن ماه امسال کیفیت هوا در پایتخت طی 19 روز در شرایط قابل قبول و طی 11 روز به دلیل افزایش غلظت ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای شهر اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد 78 وضعیت هوای سالم را برای این شهر گزارش می دهد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاونت علمی ریاست جمهوری با اعلام مجموعه ای از فناوری های پیشرفته که برای مقابله با چالش آلودگی هوا به کار گرفته می شوند، از حمایت فعالان فناور و خلاق برای توسعه هوای سالم خبر داد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اصلاح طلبان این روزها از گزینه هاشان برای انتخابات 1400خبر می دهند، از قضا نمونه مرغوب و استانداردشان حتی نتواست آب شرب و هوای سالم مردم را هم تامین کند!
بصیر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۷:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
امسال تنها در تهران 15 روز هوای سالم داشتیم و اهواز 3 روز هوای سالم داشته است و منشاء تمام آلودگی ها مواردی نظیر موتور سیکلت است. به گزارش بصیرآنلاین ، "امسال تنها در تهران 15 روز هوای سالم داشتیم و اهواز 3 روز هوای سالم داشته است" این خبری بود که رئیس مرکز اسقاط اعلام کرده است ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۷    
بهاروند با اشاره به کاهش محسوس دما در البرز گفت: سامانه بارشی سرد در راه است و انتظار می رود استان البرز پایان هفته ای با هوای سالم تجربه کند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
کیفیت هوای پایتخت برای دویستمین روز در شرایط سالم قرار گرفته است، هرچند غلظت آلاینده های هوا نسبت به 24 ساعت گذشته افزایش داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: هوای کلانشهر مشهد بخاطر افزایش حجم آلاینده ها پس از یک روز تجربه هوای سالم امروز صبح 26 بهمن ماه در وضعیت هشدار و آلوده قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
میانگین کنونی شاخص کلی کیفیت هوای مشهد 78 ای. کیو. آی به معنای هوای سالم تنفسی برای شهروندان است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
بارش مداوم باران طی 24 ساعت گذشته در تهران باعث باقی ماندن کیفیت هوا در شرایط سالم شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
بارش مداوم باران طی 24 ساعت گذشته در تهران باعث باقی ماندن کیفیت هوا در شرایط سالم شده است.
اقتصاد آنلاین / دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۸:۴۸   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان محیط زیست گفت: حدود 5 هزار مگاوات از 60 هزار مگاوات برق کشور از مازوت تولید می شود.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
یاسر مختاری پس از چند روز نفس کشیدن با خیال راحت در هوای سالم بار دیگر آلودگی، هوای تهران را در برگرفت، این در حالیست که به مدد باد و بارش باران چند روزی بود که شهروندان تهرانی هوای سالمی را تنفس می کردند. اما عدم تغیرات هوایی موجب انباشت آلودگی های جدید شد تا وضعیت را برای افراد حساس ناسالم کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
کیفیت هوای امروز مشهد با شاخص 88 در شرایط سالم قرار دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۱:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 76 در وضعیت سالم قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
وزش باد، هوای پاک را برای برخی مناطق استان و هوای سالم را برای کلانشهر اصفهان به ارمغان آورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۷:۵۶    
وزش باد هوای سالم را برای اصفهان به ارمغان آورد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از بارندگی در مناطق غرب و جنوب استان خبر داد و گفت: وزش باد به نسبت شدید تا شدید فردا شنبه پدیده غالب بسیاری از مناطق استان است و کیفیت هوا در نواحی مرکزی اصفهان بهبود می یابد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
دی ماه امسال تنها چهار روز هوای سالم را داشتیم و همچنان این روند را داریم و این در حالی است که ذخیره آبی نیز اجازه بازگشایی رودخانه برای بهبود شرایط جوی را نیز نمی دهد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۲۲:۵۵    
در کشوری زندگی می کنیم که مدیرش صاف توی صورتِ شهروندانش نگاه می کند و می گوید: هوایی که از اگزوز خودروهای فیلتردار خارج می شود، پاک تر از هوای کنونی تهران است و به عبارتی، اگر مردم هوای اگزوز خودروی فیلتردار را استنشاق کنند ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل آلودگی هوا دوباره سه رقمی شد تا پایتخت نشینان پس از استنشاق حدود یک ماه هوای ناسالم، فقط 7 روز هوای سالم تنفس کنند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران داشتن هوای سالم را یکی از ویژگی های استان مازندران دانست و اظهار داشت: پسندیده نیست مسئولی با قصور و کم کاری در نظارت و اجرای وظایف خود باعث آلودگی زیست محیطی در استان شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۲    
هوای سالم بعد از 10 روز آلودگی هوا ، موهبتی برای مردم مشهد بود .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
هفت روز اخیر تهرانی ها هوای سالمی را تنفس کرده اند اما با توجه به پیش بینی های هواشناسی با خروج سامانه بارشی از عصر گذشته و تداوم پایداری های جوی این شرایط در روزهای آینده ادامه نخواهد داشت.
جماران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مرکز پایش و کنترل کیفیت هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان روز پنجشنبه وضعیت آلودگی کلانشهر اصفهان را در همه ایستگاه زرد و سالم اعلام کرد. به گزارش جماران به نقل از ایرنا، براساس اعلام مرکز پایش و کنترل کیفیت هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان محیط زیست ضمن اشاره به اینکه هوای سالم جزو حقوق شهروندی است، گفت: مسائل سیاست های خارجی اثرات خود را در هوای پاک نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تهران گفت: هنگامی که چند روز متوالی هوا ناسالم می شود و به یک روز هوای سالم که می رسیم تازه قدر این هوای پاک را متوجه می شویم و این یاد آوری به معنای اهمیت حفظ محیط سالم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
با کاهش حجم آلاینده ها در هوای شهر مشهد کیفیت هوای این کلانشهر در وضعیت سالم قرار گرفت.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما گفت: زمانی که با قانون شوخی می شود و دعا می کنیم که باد بیاید، هوای ناسالم در شهر گردش خواهد داشت. هوای سالم جز حقوق عامه مردم است. مردم حق برخورداری از این قضیه را دارند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۷:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
هرمزگان-مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان در نشست خبری که به مناسبت فرارسیدن روز ملی هوای پاک برگزار شد گفت : طبق بررسی های به عمل آمده از 5 ایستگاه فعال استان ،در 10 ماهه امسال290 روز هوای سالم، 15 روز شاخص هوای پاک و دو روز در استان هرمزگان ناسالم ارزیابی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: اجازه تضییع حق مردم در بهره مندی از آب و هوای سالم و پاک و دست اندازی سودجویان به منابع طبیعی استان داده نمی شود.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز :این روزها همه جا، از گردهمایی های تخصصی گرفته تا محافل خانوادگی درباره واکسن کرونا صحبت می شود. نکته جالب این که در میان همه دوگانه های مرسوم جامعه ایرانی، مانند یا هوای سالم یا برق، درخصوص واکسن کرونا هم چنین دوگانه ای شکل گرفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۰    
کیفیت هوای ناسالم برای گروه های حساس در مشهد طی چند روز اخیر استمرار داشته به طوری که امروز فقط یک منطقه در شهر هوای سالم دارد!
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
ده ها شرکت دانش بنیان، خلاق و فناور توانمندی خود را برای مقابله با آلودگی هوا به کار بردند تا محصولات فناورانه آنها هوای سالم تری را به شهرها هدیه دهد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام نورنیوز، آلودگی هوا در کلان شهر ها امری رایج و مرسوم است که عموما سیاست گذاران سعی می کنند با اصلاح سازوکار های زیست اجتماعی و شهری و ساماندهی مشاغل و صنایع آلوده کننده آن را کاهش دهند. ...
شوشان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
شوشان - شاپور زندی / دکترا در روان شناسی سلامت : 1- بنا بر گفته ی مدیر کل حفاظت محیط زیست خوزستان با شبکه استانی ، از ابتدای سال جاری تاکنون تنها 8 روز در اهواز هوای سالم وجود داشت ! 2- نیز ، در شبانه روز ، 250هزار متر مکعب پسماند شهری به کارون می ریزد ! ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان سیستم های تهویه هوا گفت: با توجه به بازگشایی فضا های بسته از جمله سالن های سینما تخلیه هوای آلوده و تهویه هوای سالم ضروری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بعد از سه هفته تداوم آلودگی هوا در کلانشهرها، وزش باد از روز پنج شنبه هوای کلان شهرها را در اغلب مناطق کشور تمیز و برای همه گروه های سنی سالم خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کنترل آلودگی هوای دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: دیروز و امروز بر شدت میزان آلاینده های هوا در همدان و مناطق صنعتی استان افزوده شد، اما همچنان هوای استان سالم است.