دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۱۵:۴۳Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هوای سالم»

ایمنا   ۱ ساعت پیش    
کیفیت هوا در کلان شهر تهران امروز _دوشنبه چهاردهم آذرماه_ در ساعت منتهی به 14 ظهر با قرارگرفتن روی شاخص 74 در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.
ایمنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سنجش کیفیت هوا امروز _دوشنبه چهاردهم آذرماه_ در ساعت منتهی به 12 ظهر با قرارگرفتن روی شاخص87 در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۷    
کیفیت هوا در کلان شهر تهران امروز _یکشنبه سیزدهم آذرماه_ در ساعت منتهی به 11 صبح با قرارگرفتن روی شاخص 58 در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۸    
کیفیت هوا در کلان شهر تهران امروز _شنبه دوازدهم آذرماه_ در ساعت منتهی به 11صبح با قرارگرفتن روی شاخص58 در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
سنجش کیفیت هوا امروز _جمعه یازدهم آذرماه_ در ساعت منتهی به ساعت 10 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 80 در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۹:۲۹    
سنجش کیفیت هوا امروز _دوشنبه هفتم آذرماه_ در ساعت منتهی به ساعت 9 صبح با قرارگرفتن روی شاخص 88 در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۷:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
جانشین رییس پلیس راهور فراجا گفت: برای رفع آلودگی هوا دچار ضعف های فراوانی هستیم. سردار سیدتیمور حسینی جانشین رییس پلیس راهور فراجا با تأکید بر تأثیر کیفیت هوا بر زندگی شهروندان، اظهار کرد : تنفس هوای سالم به صورت مستقیم با سلامت شهروندان ارتباط دارد و از این رو ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۰:۱۱    
باران شنبه شب در پایتخت و وزش باد از ساعات عصرگاهی حریف آلودگی هوا شد و توانست آسمان را از ریزذرات آلاینده برای مدت چند ساعت پاک کند. اما این وضعیت چندان ادامه دار نبود و در برخی ساعات صبحگاه شاخص کیفیت هوا با عبور از مرز 100 دوباره وضعیت را برای گروه های حساس ناسالم نشان داد ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۸    
کیفیت هوا در کلان شهر تهران امروز _ یکشنبه ششم آذرماه_ در ساعت منتهی به 13 بعدازظهر با قرارگرفتن روی شاخص 75 در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
آلودگی هوای تهران متاسفانه به هفته دوم کشیده شد و به دلیل عدم مقاله با غلظت آلاینده ها و نبود باد آلودگی هوا همچنان افزایشی است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۷:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
بر پایه آمار اداره کل حفاظت محیط زیست استان، کلانشهر اصفهان از ابتدای سال 1401 تا 30 آبان ماه طی 246 روز یک روز هوای پاک، 129 روز هوای سالم و 116 روز هوای ناسالم داشته است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان ایرنا- کارشناس ارشد آزمایشگاه هوا اداره کل حفاظت محیط زیست اصفهان گفت: این استان در 245 روزی که از سال جاری سپری شده، نسبت به مدت مشابه سال پیش، 24 روز کمتر هوای سالم قابل قبول داشته است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۰:۳۱    
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: میانگین شاخص کلی کیفیت هوای مشهد طی 24 ساعت گذشته، نشانگر هوای سالم با عدد 61 است و شاخص کنونی هوای این کلانشهر (یک تا 2 ساعت گذشته) نیز با عدد70 نشان از سالم بودن هوا دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۳    
کیفیت هوا در کلان شهر تهران امروز _جمعه بیست وهفتم آبان ماه_ در ساعت منتهی به 10 صبح با قرارگرفتن روی شاخص 94 در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۲:۱۱    
کیفیت هوا در کلان شهر تهران امروز _پنجشنبه بیست وششم آبان ماه_ در ساعت منتهی به 11 صبح با قرارگرفتن روی شاخص 73 در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلان شهر اصفهان امروز _سه شنبه بیست وچهارم آبان ماه_ در ساعت منتهی به 10 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 95 در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلان شهر اصفهان امروز _یکشنبه بیستم ودوم آبان ماه_ در ساعت منتهی به 9 صبح با قرارگرفتن روی شاخص 93 در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _شنبه بیستم ویکم آبان ماه_ در ساعت منتهی به 9 صبح با قرارگرفتن روی شاخص 76 در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلان شهر اصفهان امروز _چهارشنبه هجدهم آبان ماه_ در وضعیت هوای سالم است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۰۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: کیفیت هوای کلانشهر مشهد در شانزدهمین روز آبان ماه در شرایط سالم برای تنفس شهروندان قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۰۸:۲۴    
مشهد- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: کیفیت هوای کلانشهر مشهد در پانزدهمین روز آبان ماه برای تنفس شهروندان در شرایط سالم قرار دارد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۱:۵۲    
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز (13 آبان) هوای تهران در وضعیت قابل قبول قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۰۸:۵۲    
میانگین شاخص کیفیت هوای مشهد(24 ساعت گذشته) نشانگر هوای سالم با عدد 59 است و شاخص کنونی هوای این کلانشهر(یک تا 2 ساعت گذشته) با عدد 43 نشان از پاک بودن هوا دارد.
تهران از ابتدای سال 2 روز هوای پاک، 126روز هوای قابل قبول، 84روز هوای ناسالم برای افراد حساس جامعه، 8 روز ناسالم برای همه افراد، 2 روز هوای بسیار ناسالم، 2 روز هوای خطرناک داشته است.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۱:۴۸    
کیفیت هوا در کلان شهر اصفهان امروز _یکشنبه هشتم آبان ماه_ در ساعت منتهی به 9 صبح با قرارگرفتن روی شاخص 86 در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۰:۳۳    
مشهد- میانگین شاخص کیفیت هوای مشهد در حال حاضر با ثبت عدد 53 نشان از هوای سالم را دارد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
میانگین شاخص کیفیت هوای مشهد(24 ساعت گذشته) نشانگر هوای سالم با عدد 72 است و شاخص کنونی هوای این کلانشهر(یک تا 2 ساعت گذشته) با عدد 53 نشان از سالم بودن هوا دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۰۹:۳۲    
کیفیت هوا در کلان شهر اصفهان امروز _یکشنبه هشتم آبان ماه_ در ساعت منتهی به 9 صبح با قرارگرفتن روی شاخص 86 در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
میانگین شاخص کیفیت هوای مشهد(24 ساعت گذشته) نشانگر هوای سالم با عدد 89 است اما شاخص کنونی هوای این کلانشهر(یک تا 2 ساعت گذشته) با عدد 93 نشان از سالم بودن هوا دارد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۵:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ "بهمن امیری مقدم" در کمیسیون ماده 11 قانون هوای پاک استان که با حضور معاون عمرانی استانداری و مدیران عضو برگزار شد؛ عنوان کرد: کمک به کاهش آلاینده ها و داشتن یک هوای سالم تر، یک وظیفه همگانی است که باید دنبال شود. ...
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۰۹:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
هوای مشهد امروز سالم است و شهروندان می توانند بدون هیچ نگرانی در این شهر زیارتی و مقدس به رفت و آمد بپردازند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۷:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مردم اصفهان در هفت ماه نخست سال جاری بدون یک روز هوای پاک، 94 روز هوای آلوده نفس کشیدند. این در حالی است که این کلانشهر در مدت مشابه سال 1400 نیز بدون ثبت یک روز هوای پاک، 70 روز هوای ناسالم و 143 روزهای سالم داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
میانگین شاخص کیفیت هوای مشهد (24 ساعت گذشته) نشانگر هوای سالم با عدد 79 است و شاخص کنونی هوای این کلانشهر (یک تا 2 ساعت گذشته) نیز با عدد 128 نشان از نا سالم بودن هوا برای گروه های حساس است .
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلان شهر اصفهان امروز _دوشنبه دوم آبان ماه_ در ساعت منتهی به 9صبح با قرارگرفتن روی شاخص94 در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: با افزایش دوباره حجم آلاینده ها، کیفیت هوای کلانشهر مشهد در سی امین روز مهرماه، در حالی که سه روز هوای سالم را تجربه کرده بود، در شرایط آلوده و وضعیت هشدار قرار گرفت.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
روزهای هوای سالم و ناسالم مطابق با ایستگاه های سنجش کیفیت هوا در شهرها ثبت می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلان شهر اصفهان امروز _چهارشنبه بیست وهفتم مهرماه_ در ساعت منتهی به 10صبح با قرارگرفتن روی شاخص92، در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: کیفیت هوای کلانشهر مشهد امروز پس از 11 روز پیاپی آلودگی با بارش باران شب گذشته و ناپایداری جوی هم اکنون در شرایط سالم قرار گرفته است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۰۸:۴۳    
کیفیت هوا در کلان شهر اصفهان امروز _چهارشنبه بیستم مهرماه_ در ساعت منتهی به 8 صبح با قرارگرفتن روی شاخص 91، در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۰۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مهدی اله پور روز پنجشنبه در در جمع خبرنگاران افزود: میانگین شاخص کیفیت هوای مشهد (24 ساعت گذشته) نشانگر هوای سالم با عدد 89 است و شاخص کنونی هوای این کلانشهر (یک تا 2 ساعت گذشته) نیز با عدد 80 نشان از سالم بودن هوا دارد. وی ادامه داد:هم اکنون کیفیت هوای منطقه شهید آوینی در [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۰:۱۸    
شاخص کیفیت هوای کلانشهر مشهد در 24 ساعت گذشته با عدد 79 و شاخص کنونی با عدد 90 نشان هوای سالم است
آنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۱   + ۴۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت هم اکنون (10 مهرماه) در وضعیت قابل قبول قرار دارد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان (پانا) - مردم اصفهان در شش ماه اول امسال 82 روز هوای ناسالم نفس کشیدند. به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اصفهان استان اصفهان، کلانشهر اصفهان بر پایه آمار اداره کل حفاظت محیط زیست استان از ابتدای سال جاری تا سی و یکم شهریور ماه، بدون داشتن یک روز هوای پاک ...
موج   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۳    
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی بیان کرد: میانگین شاخص کیفیت هوای مشهد (24 ساعت گذشته) نشانگر هوای سالم با عدد 80 است و شاخص کنونی هوای این کلانشهر (یک تا 2 ساعت گذشته) نیز با عدد 95 نشان از سالم بودن هوا دارد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
امیرپرویز نجفی روز پنجشنبه در در جمع خبرنگاران افزود: دید افقی ناشی از گرد و غبار هم اکنون در شهرستان مرزی قصرشیرین سه هزار متر از حد استاندارد یک هوای سالم (10هزار متر) کمتر است. وی اظهار داشت: دمای فعلی هوای قصرشیرین 31 درجه سانتیگراد بالای صفر و رطوبت نسبی موجود در هوا نیز 23 [...]
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - میانگین کیفیت هوای پایتخت هم اکنون (30 شهریور ) در وضعیت قابل قبول قرار دارد. بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، صبح امروز (30 شهریور) با توجه به وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته و پراکندگی آلاینده ها، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار دارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
پس از چهار روز پیاپی آلودگی، هوای امروز بیست و هفتمین روز شهریور ماه ، سالم است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۴    
کیفیت هوا در کلان شهر اصفهان، امروز در ساعت منتهی به 9 صبح با قرارگرفتن روی شاخص 94 در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۰۹:۴۴    
کیفیت هوا در کلان شهر اصفهان، امروز در ساعت منتهی به 9 صبح با قرارگرفتن روی شاخص 85 در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.