سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۱۷:۰۹Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان هواپیمایی»

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: با 5 شرکت هواپیمایی گران فروش و یک آژانس متخلف برخورد شد.
سازمان هواپیمایی عمان اعلام کرد که این کشور تحت هیچ شرایطی به هواپیماهای اسرائیلی اجازه فرود در خاک عمان را نخواهد داد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه با افزایش تقاضای سفر در نوروز امسال، نظارت بر عملکرد واحدهای خدمت رسان باید افزایش یابد، گفت: این موضوع نیازمند مدیریت تقاضا و عرضه از طریق سامانه ها با توجه به ظرفیت های موجود مسافری است و در کنار آن نظارت بیشتر سازمان هواپیمایی کشوری بر عملکرد ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری عمان گفت: این کشور به هواپیماهای اسرائیلی تنها اجازه عبور از حریم هوایی خود را خواهد داد و اجازه نمی دهد این هواپیماها در خاک عمان فرود آیند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
امروز صبح برخی رسانه ها از قول سخنگوی سازمان هواپیمایی نوشتن که قطعی اینترنت سبب تاخیر در پروازهای هما شده است اما واقعیت ماجرا چه بود؟!
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۱۵    
مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و حقوق شهروندی و نماینده ویژه وزیر راه و شهرسازی به همراه رییس سازمان هواپیمایی کشوری از مرکز مدیریت و کنترل پروازها و خدمات مسافران نوروزی بازدید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: سازمان هواپیمایی کشور ضمن افزایش نظارت بر شرکت های هواپیمایی و آژانش های فروش بلیط و جلوگیری از گرانفروشی مانع فروش بسته های اجباری سفر به مسافران شده و با متخلفان به شدت برخورد کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۱۳    
اقتصاد ایران: رئیس سازمان هواپیمایی از برنامه ریزی برای انجام 20 هزار پرواز داخلی و خارجی در ایام نوروز خبر داد و بر اطلاع رسانی درست و به موقع به مسافران تاکید کرد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۰:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از صدا و سیما، سعید چلندری گفت: سازمان هواپیمایی در بازه زمانی 24 اسفند تا 15 فروردین مجوز 4 هزار پرواز برنامه ای و 733 پرواز فوق العاده را صادرکرده است گرچه آمادگی دو برابر این ظرفیت را برای ارائه خدمات داریم. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی گفت: شرکت های هواپیمایی، ملزم به درج بهای دریافت شده از مسافران، روی بلیت ها هستند.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی گفت: شرکت های هواپیمایی، ملزم به درج بهای دریافت شده از مسافران، روی بلیت ها هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۰۴   + ۲۳ سایت دیگر  
به گفته رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، برای شرکت هواپیمایی الزامی است که قیمت را بر اساس تعرفه درج کند.
سازمان هواپیمایی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۳    
سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیامی سال نو هجری شمسی را به خلبان محمد محمدی بخش رئیس سازمان هواپیمایی کشوری تبریک گفت و از همکاری ایشان در راستای پیشبرد اهداف نیروی هوایی الهی تقدیر کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، جعفر یازرلو گفت: مرکز مدیریت و کنترل پروازها و خدمات مسافران نوروزی، صبح امروز با حضور مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی، فرودگاه امام خمینی (ره) و نمایندگان شرکت های هواپیمایی به صورت رسمی و به دستور رئیس سازمان هواپیمایی کشوری آغاز به کرد. ...
سازمان هواپیمایی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کاپیتان محمد محمدی بخش رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در پیامی حلول سال 1402 هجری شمسی و ماه مبارک رمضان را تبریک گفت:
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت : در مورد تخلفات سایتهای غیر مجاز فروش بلیت هواپیما به دستگاه قضایی اعلام جرم کردیم.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی از برنامه ریزی برای انجام 20 هزار پرواز داخلی و خارجی در ایام نوروز خبر داد و بر اطلاع رسانی درست و به موقع به مسافران تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۶    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: قیمت بلیت هواپیما در نوروز افزایش نمی یابد، مردم هرگونه تخلف در این زمینه را از سازمان هواپیمایی پیگیری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: مرکز مدیریت و کنترل پرواز ها و خدمات مسافران نوروزی با هدف کاهش تأخیر پرواز ها در آستانه تعطیلات سال نو، به دستور رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، آغاز به کار کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از تغییر نام 40 مسیرهوایی در راستای الزامات بین المللی ایکائو خبر داد. تیتربرتر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، جعفر یازرلو سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از تغییر نام 40 مسیر هوایی در راستای الزامات بین المللی ایکائو خبر داد. ...
سازمان هواپیمایی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۲   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از برنامه ریزی 20 هزار پرواز برای انجام عملیات نوروز 1402 خبرداد. کاپیتان محمد محمدی بخش در مراسم افتتاحیه مرکز مدیریت و کنترل پروازها و خدمات مسافران نوروزی، در ابتدا ضمن قدردانی از مدیران و دست اندرکاران پروازهای نوروزی، گفت: با توجه به اهمیت مدیریت سفرهای نوروزی ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۳۱   + ۳۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی با اشاره به تشکیل جلسه ای به منظور مدیریت بازار بلیت هواپیما و حمل و نقل هوایی برای ایام نوروز 1402 به تشریح اقدامات انجام شده در این راستا پرداخت. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: پیش بینی می شود با راه اندازی مرکز مدیریت کنترل پروازها و خدمات مسافران نوروزی در راستای هم پوشانی پروازها، مسافران در نوروز 1402 با کم ترین تاخیر مواجه شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۲۵    
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: شرکتهای هواپیمایی و دفتر خدمات مسافرتی ملزم به فروش بلیت بر اساس نرخ مصوب هستند.
روند بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در حالیکه ایرلاین ها تصور می کردند می توانند با کمبود بلیت می توانند مسیر افزایش قیمت بلیت هواپیما را هموار کنند سازمان تعزیرات هر گونه تصمیم گیری برای افزایش را به اواخر فروردین ماه موکول کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۲:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از آغاز به کار مرکز مدیریت و کنترل پروازها و خدمات مسافران نوروزی خبر داد.
سازمان هواپیمایی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از تغییر نام 40 مسیرهوایی در راستای الزامات بین المللی ایکائو خبر داد.
کاماپرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۴۹    
مدیر عامل شرکت ایرلاین در یک نشست خبری اعلام کرد که درخواست افزایش تعرفه ها به سازمان هواپیمایی کشور ارائه شده است. سازمان هواپیمایی کشور نیز درخواست ها را در دست بررسی قرار داده است. برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید. ...
سازمان هواپیمایی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از آغاز به کار مرکز مدیریت و کنترل پروازها و خدمات مسافران نوروزی خبرداد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی گفت: سازمان هواپیمایی کشوری، تعزیرات حکومتی و دادستانی در این خصوص ورود کرده اند و قیمت بلیت هواپیما نباید از آذر 1401 افزایش داشته باشد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون گردشگری کشور گفت: همزمان با شروع ماه مبارک رمضان، الگوی متفاوتی در سفرها اتخاذ شده است. با توجه به 16هزار تختی که به ظرفیت اقامتگاه های کشور اضافه شده در مجموع تخت های اقامتی به 530 هزار تخت افزایش پیدا کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی به تصاویر منتشر شده در فضای مجازی با عنوان فروش بلیط پروازهای عربستان به مشهد واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه در حال حاضر پروازهای حج واجب بین دو کشور ایران و عربستان برگزار می شود، گفت بقیه پروازها بین دو کشور منوط به تایید وزارت خارجه و اعلام سازمان حج و زیارت است.
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
در پی اعلام خبری مبنی بر از سرگیری پروازهای زیارتی از عربستان به مقصد مشهد مقدس، سخنگوی سازمان هواپیمایی با تکذیب این خبر، گفت: هنوز مجوز پروازها در این مسیر صادر نشده است.
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی با اعلام انسداد چند سایت که به گران فروشی بلیت هواپیما دامن زدند، گفت: روند قضایی انسداد چند سایت دیگر به دلیل تغییر آدرس زمانبر شده است که تا فردا انجام خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: مسیرهای پروازی بین ایران و عربستان برای صدور مجوزها در حال بررسی است و سازمان هواپیمایی از راه اندازی پروازهای بین ایران و عربستان استقبال می کند.
سراج24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: 9سایت فاقد مجوز فروش بلیت هواپیما مسدود می شوند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۲   + ۳۵ سایت دیگر  
جعفر یازرلو در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایران اکونومیست در خصوص ازسرگیری پروازهای مسافری بین ایران و عربستان، اظهار کرد: سازمان هواپیمایی کشوری در حال بررسی پروازهای بین ایران و عربستان است. ...
پارس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: 9سایت فاقد مجوز فروش بلیت هواپیما مسدود می شوند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: 9 سایت فاقد مجوز فروش بلیت هواپیما مسدود می شود.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۳۲ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: رئیس سازمان تعزیرات حکومتی از سازمان هواپیمایی خواست هرگونه تخلف گرانفروشی یا عدم عرضه بلیت های هواپیمایی را با اولویت به سازمان تعزیرات معرفی کنند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: در حالی سخنگوی سازمان هواپیمایی از مسدودسازی 9 سایت بدون مجوز فروش بلیت هواپیما خبر داده بود که پس از 2 روز این سایت ها همچنان در حال فروش بلیت هستند.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی: سخنگوی سازمان هواپیمایی بابیان اینکه در طول یک سال گذشته هواپیماهای جدید وارد ناوگان شده است، تأکید کرد: در حال حاضر از 337 فروند حدوداً هواپیما 162 هواپیما فعال و حدوداً 142 فروند هواپیما سرخط است. ...
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
درحالی که تا اعلام تعرفه قانونی از سوی ستاد تنظیم بازار، شرکت ها و سایت های فروش بلیت موظفند بلیت ها را بر مبنای نرخ های تعیین شده در دی ماه 1400 به فروش برسانند ...
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی گفت: مقرر شد 7 شهر از فروش چارتری بلیت هواپیما منع شوند که این شهر ها شامل مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز، اهواز ، بندر عباس و کرمان هستند که فروش چارتری آنها از تهران ممنوع است.
طلا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۱:۰۸   + ۴۴ سایت دیگر  
درحالی که تا اعلام تعرفه قانونی از سوی ستاد تنظیم بازار، شرکت ها و سایت های فروش بلیت موظفند بلیت ها را بر مبنای نرخ های تعیین شده در دی ماه 1400 به فروش برسانند ...
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۰:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از ممنوعیت فروش بسته پروازی از مبداء تهران به هفت شهر که حدود 80 درصد پروازها را به خود اختصاص می دهند خبر داد.
برترین ها / روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی با درخواست از مردم برای گزارش گرانفروشی بلیت هواپیما، گفت: در اسرع وقت به شکایت ها رسیدگی شده و وجه اضافه مسترد می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت :درحالی که تا اعلام تعرفه قانونی از سوی ستاد تنظیم بازار، شرکت ها و سایت های فروش بلیت موظفند بلیت ها را بر مبنای نرخ های تعیین شده در دی ماه 1400 به فروش برسانند ...