جمعه ۱۱ اسفندساعت ۲۰:۱۱Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان هواپیمایی»

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با رئیس سازمان هواپیمایی کشور عمان دیدار کرد و مقرر شد، جلسه مذاکرات دو طرف در ماه میلادی آینده برگزار شود.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
طبق ابلاغیه معاون حمل ونقل وزارت راه و شهرسازی، فروش چارتری بلیت هواپیما در ایام طرح سفرهای نوروزی 1403 ممنوع است. به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی ...
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۸:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
در سند مذکور حق بهره برداری از آزادی پنجم و هفتم در حوزه حمل و نقل بار برای دو طرف ایرانی و عمانی مورد توافق قرار گرفت.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل وزارت راه و شهرسازی به سازمان هواپیمایی کشوری ابلاغ کرد: فروش بلیت چارتری هواپیما در ایام طرح نوروزی، از بیست وچهارم اسفند 1402 تا هفدهم فروردین 1403 شامل همه پرواز های داخلی در مبادی ...
موج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۵    
سفیر بلاروس در ایران ابراز داشت: تمام مجوزها برای انجام پرواز مستقیم و دائم، از سازمان هواپیمایی بلاروس به ایران داده شده است. تنها مشکل این است که باید مسافر برای این پرواز وجود داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
سفیر بلاروس در ایران گفت: تمام مجوزها برای انجام پرواز مستقیم و دایم، از سازمان هواپیمایی بلاروس به ایران داده شده است. تنها مشکل این است که باید مسافر برای این پرواز وجود داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از توافق با عمان برای افزایش پروازهای هفتگی به این کشور به 50 پرواز خبر داد.
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۵    
رئیس سازمان هواپیمایی کشور ضمن تشریح برنامه های این سازمان برای مدیریت پرواز های نوروزی، درباره کمبود بلیط در این ایام گفت: ما در این زمینه همیشه شرمنده مردمیم، زیرا در مورد تعداد هواپیما ها با ناترازی جدی مواجه هستیم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۱   + ۸۱ سایت دیگر  
بر اساس ابلاغیه معاونت حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی، فروش چارتری بلیت هواپیما در ایام طرح سفر های نوروزی 1403، ممنوع شد. معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی به سازمان هواپیمایی کشوری ابلاغ کرد: فروش بلیت چارتری هواپیما در ایام طرح نوروزی حد فاصل 24 اسفند 1402 تا هفدهم فروردین 1403 ...
طبق ابلاغیه معاون حمل ونقل وزیر راه و شهرسازی، فروش چارتری بلیت هواپیما در ایام طرح سفرهای نوروزی 1403 ممنوع اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون اسبق هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی معتقد است برای رشد صنعت حمل ونقل هوایی، یارانه سوخت هواپیما ها باید حذف شود و ایرلاین ها خود را با رقبای بین المللی مقایسه کنند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۱:۱۲    
اقتصاد ایران: رئیس کمیسیون عمران مجلس از قول وزیر راه و سازمان هواپیمایی کشوری برای تعدیل قیمت بلیط هواپیما خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۱:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
امیرپویان رفیعی شاد، رئیس هیئت مدیره انجمن دفاتر سفر هوایی و گردشگری استان تهران، درباره عدم توقف هواپیما های ایرانی در آنتالیا گفت: این موضوع به دستورالعمل سازمان هواپیمایی کشوری برمی گردد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل یک شرکت هواپیمایی گفت: در سال آینده به دنبال اخذ مدرک (TCO) برای انجام پروازهای اروپایی با مجوز سازمان هواپیمایی کشور خواهیم بود.
پایگاه خبری جامعه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۳۲    
به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، بر اساس اعلام سازمان هواپیمایی کشور، فرودگاه بیرجند در خراسان جنوبی به دلیل شرایط نامساعد آب و هوایی تعطیل شد. همچنین با توجه به تداوم بارش برف و کاهش شدید دید افقی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به اعلام رئیس سازمان هواپیمایی مبنی بر افزایش تعداد ناوگان هوایی، 8 فروند هواپیما توسط شرکت های هواپیمایی تا پایان سال وارد خط هوایی کشور می شود.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۵۷   + ۳۴ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- مدیرکل حوزه ریاست به همراه بازرس ویژه سازمان هواپیمایی کشوری به مناسبت نیمه شعبان و آغاز هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) با مدیران و کارکنان اداره کل نمایندگی واجا در امور هواپیمایی دیدار کردند.
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۱:۰۲    
ساعت 24 - درحالی بیش از 3 هفته از وعده رئیس سازمان هواپیمایی کشوری برای برخورد با ایرلاین های متخلف می گذرد که برخی شرکت های هواپیمایی همچنان به گرانفروشی خود ادامه می دهند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
محمدی بخش، مدیر عامل سازمان هواپیمایی با بیان اینکه کمبود و ناترازی هواپیما در ناوگان هوایی به 200 فروند هواپیما رسیده است گفت: جلسه شورای عالی هواپیمایی در اولین فرصت برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
درحالی بیش از 3 هفته از وعده رئیس سازمان هواپیمایی کشوری برای برخورد با ایرلاین های متخلف می گذرد که برخی شرکت های هواپیمایی همچنان به گرانفروشی خود ادامه می دهند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۸:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
شفقنا- بعد از ظهر امروز (پنجشنبه) برخورد یک دستگاه اتوبوس حامل مسافران با نوک بال هواپیمای MD هواپیمایی کاسپین به مقصد زاهدان در فرودگاه مهرآباد، موجب زمینگیر شدن هواپیما شد. ...
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۳    
به گزارش پایداری ملی ، کاپتان محمدی بخش رییس سازمان هواپیمایی کشوری در حاشیه رزمایش پدافند زیستی اظهار کرد: ما در حوزه پدافندغیرعامل با مفهوم هزینه مواجه نیستیم بلکه هر اقدام و هزینه ای سرمایه گذاری است. ...
به گزارش پایداری ملی ، رضا نخجوانی در نخستین رزمایش زیستی در فرودگاه بین المللی تبریز که با حضور سردار هادیان فر معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی، کاپیتان محمدی بخش رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و مسئولان سازمان پدافند غیرعامل کشور برگزار شد ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۷    
اگر قصد سفر خارجی دارید و برای رزرو بلیط هواپیما علی بابا را انتخاب کرده اید، بهتر است بدانید که کدام ایرلاین های خارجی در ایران فعال هستند و می توانید میان ایرلاین های خارجی و داخلی، آن که برای شما بهتر است انتخاب کنید ...
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به برگزاری رزمایش زیستی در فرودگاه تبریز، گفت: امیدواریم نتیجه و عملکرد این رزمایش به عنوان یک دستورالعمل برای دیگر فرودگاه های سراسر کشور جمع بندی، ارسال و ابلاغ شود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۸:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور شهروندان وزارت راه و شهرسازی در خصوص تکرار تخلف گرانفروشی بلیت از سوی برخی شرکت های هواپیمایی، گفت: این تخلفات محرز است و وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی کشوری عزم خود را بر برخورد با متخلفان و افرادی که به دولت و مردم دهن کجی می کنند جزم کرده است.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه برنامه ای برای افزایش قیمت بلیت هواپیما تا پایان سال نداریم، گفت: ما در شورای عالی هواپیمایی کاملاً موافقیم نرخ سوخت واقعی شود. اما نظام و کشور باید بپذیرد که در آن صورت قیمت تمام شده بلیت نمی تواند تابع نرخ گذاری مشخص شده باشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) گفت: این شرکت هیچ برنامه ای برای توسعه ناوگان خود از طریق چین ندارد.
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
آپ در واکنش به اعلام ممنوعیت فروش بلیت پرواز به دلیل گران فروشی، اعلام کرده است که طی قرارداد همکاری با شرکت معتبر دارای مجوز فروش انواع بلیت و خدمات گردشگری در سوپراپلیکیشن آپ، اقدام به ارائه سرویس گردشگری به کاربران میلیونی خود کرده و در قیمت گذاری ها و صدور و ابطال بلیت ها نقشی ندارد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۲۸    
اقتصاد ایران: رئیس سازمان هواپیمایی از خرید 86 فروند هواپیمای جدید در دولت سیزدهم خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) گفت: اولویت نخست ما توسعه ناوگان هوایی از هر راه ممکن است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
صبح روز چهارشنبه دوم اسفند ماه، رزمایش پدافند زیستی فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز با حضور کمال هادیان فر معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی و کاپیتان محمدی بخش رئیس سازمان هواپیمایی کشوری آغاز شد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر به گزارش خبرگزاری مهر، در پی مصاحبه منتشر شده در تاریخ (1 اسفند 1402) از سوی ریاست محترم سازمان هواپیمایی کشور در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران ...
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی درخصوص انجام پروازهای حج عمره تا پایان امسال توضیح داد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصاد عصر قانون به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری، بر اساس ابلاغ معاون دادستان و جانشین سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 30 ویژه فرودگاه های تهران به ایرلاین ها، ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
محمدی بخش گفت: خبرگزاری دفاع مقدس نسبت به سایر خبرگزاری دیگر کشور متفاوت تر است و همین تفاوت خبرگزاری دفاع مقدس نسبت به سایر خبرگزاری ها موجب می شود تا اثرگذاری هم که بر روی مخاطبان دارد، متفاوت تر باشد.
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه نزدیک به 150 فروند هواپیمای مسافربری در ناوگان هواپیمایی کشور حضور دارند، تصریح کرد: برای به حداکثر رساندن ظرفیت در سفرهای نوروزی تلاش می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: پرواز های حج عمره تا پایان امسال انجام نمی شود و از لحاط پروازی و هوایی هیچ مشکلی وجود ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان هواپیمایی کشور با بیان اینکه 80 فروند هواپیمای جدید در دولت سیزدهم وارد ناوگان هوایی کشور شده است، گفت: استفاده از شرکت های دانش بنیان موجب شده که دیگر هیچ هواپیما و موتوری برای تعمیر از کشور خارج نشود.
رییس سازمان هواپیمایی کشوری، مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما روز سه شنبه اول اسفندماه از بیست و چهارمین دوره نمایشگاه رسانه های ایران بازدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۱   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه برنامه ای برای افزایش قیمت بلیت هواپیما تا پایان سال نداریم، گفت: ما در شورای عالی هواپیمایی کاملا موافقیم نرخ سوخت واقعی شود. اما نظام و کشور باید بپذیرد که درآن صورت قیمت تمام شده بلیت نمی تواند تابع نرخ گذاری مشخص شده باشد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۵۵    
رئیس سازمان هواپیمایی کشور با تاکید بر اینکه بازگشت اموال بابک زنجانی نشان از اقتدار قوه قضاییه است، گفت: اخبار مربوط به بازگشت اموال بابک زنجانی برای مردم نشاط آور است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
محمد محمدی بخش رییس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: صنعت هوایی به 500 هواپیما نیاز دارد اما در حال حاضر کمتر از 200 هواپیمای فعال داریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۳۸ سایت دیگر  
رییس سازمان هواپیمایی گفت: تا مشخص شدن نحوه قیمت گذاری بلیت های هواپیما، ایرلاین ها باید با قیمت قبلی بلیت در بازار عرضه کنند و امروز سه سایت فروش بلیت به علت گران فروشی متوقف شدند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
محمد محمدی بخش، معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشور، در سومین روز از بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران، ضمن بازدید از غرفه روزنامه ایران، در گفت وگو با خبرنگار ایران آنلاین ...
وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ناترازی ناوگان هواپیمایی کشور برای پاسخ به نیاز مسافران داخل را 300 فروند عنوان کرد و گفت: یکی از راهکارها، استفاده از شرکت های هواپیمایی خارجی با در نظر گرفتن ملاحظات مهم در سطح کلان و البته تایید دستگاه های امنیتی است.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۳   + ۵۲ سایت دیگر  
به گفته سخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان، مسئله ایجاد شده در مورد عمره مفرده صرفا یک موضوع فنی است و اختلاف نظر فنی بین سازمان هواپیمایی کشوری ایران و طرف های سعودی است اما همان طور که سازمان حج و زیارت اعلام کرده است این اتفاقات به معنای لغو عمره مفرده در سال جاری نیست و امیدواریم در سریع ترین زمان ...
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به برنامه آماده سازی 250 فروند هواپیما برای خدمت رسانی و پاسخگویی به نیاز مسافران این بخش ازحمل ونقل، گفت: تاخیر سه ماهه در ترخیص قطعات خریداری شده، موجب عقب ماندگی از برنامه شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان هواپیمایی کشوری گفت: برنامه امسال ما سرخط آوردن 250 فروند هواپیما بود، اما به دلیل برخی مشکلات از جمله وقفه سه ماهه در ترخیص قطعات خریداری شده، فقط بخشی از آن عملیاتی شده است.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جزئیاتی جدید از مذاکرات ایران و عربستان درباره حج را اعلام کرد.