پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۵:۳۰Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان هواپیمایی»

ایسنا   ۱۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
نه سلطان است، نه مافیا، یک سازمان است که شرکت های بسیاری دز زیرمجموعه اش فعال هستند و هر سال چند بار به بهانه ها و انحاء مختلف قیمتها را افزایش می دهند. سازمانی به نام سازمان هواپیمایی کشور ...
خانه ملت   ۶ ساعت پیش    
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران، از تعیین مجازات برای شرکت های هواپیمایی متخلف در فروش بلیت برای زیارت اربعین توسط سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان هواپیمایی کشوری خبر داد.
شعار سال   ۱۰ ساعت پیش    
بار ها و بار ها مدعی شده ایم که توان ارایه آمار ماهیانه تخلفات ایرلاین ها و اعتراضات را داریم. بار ها وبار ها گفته ایم که اگر به حساب فساد در سازمان هواپیمایی کشوری نگذاریم، اهمال مسلم در بحث نظارت ها قابل اثبات است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
آنچه اکنون برای همگان محرز شده این است که ایرلاین ها با تاخیر در باز کردن سیستم فروش بلیت های هواپیما و بالابردن قیمت ها نسبت به قیمت مصوب و به خصوص اقدام به فروش بلیت به صورت یک طرفه موجبات ایجاد بازار سیاه را در این ایام فراهم کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که ستاد ملی مقابله با کرونا و یا سازمان هواپیمایی کشوری در رابطه با لغو فاصله گذاری اجتماعی اطلاعیه ای ارائه نکرده اما برخی از ایرلاین ها فاصله گذاری اجتماعی را برداشته اند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: نیروهای مسلح برای نیازهای پشتیبانی خود هواپیماهای متعددی دارند و پروازهای پشتیبانی به صورت مستمر برای جابه جایی افراد و بار در قالب غیر تجاری کشور و ضرورت های عملیاتی برقرار می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۳   + ۴۰ سایت دیگر  
پیرو اظهارات رییس سازمان بازرسی کل کشور در جلسه شورای عالی قضایی مبنی بر نظارت این سازمان بر فروش بلیط سفر اربعین، روز گذشته جلسه ای در محل سازمان هواپیمایی کشوری تشکیل شد.
سازمان هواپیمایی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۲   + ۶۰ سایت دیگر  
فیلم منتشر شده در رسانه ها در خصوص پرواز هواپیمای ایلیوشین و جابه جایی زوار اربعین غیر تجاری و مسافری است . به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری ...
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۷   + ۶۳ سایت دیگر  
ستاد اربعین وزارت راه و شهرسازی بازگرداندن 100 درصد وجه بلیت سفرهای هوایی اربعین را در صورت لغو پرواز تصویب کرد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پیامی به مناسب فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد جنگ تحمیلی و آغاز هشت سال دفاع مقدس، ضمن گرامی داشت این روز بزرگ ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی،در توئیتی به تخلفات در فروش بلیط پروازهای عتبات عالیات و افزایش دوبرابری آن در بازار سیاه اشاره کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۸   + ۲۲ سایت دیگر  
رحمت الله فیروزی پوربادی با تاکید بر ضرورت برخورد با گران فروشی ایرلاین ها، بیان کرد: سازمان هواپیمایی کشوری نرخ معینی را برای خرید بلیت ایرلاین ها در ایام اربعین تعیین و آن را به شرکت ها ابلاغ کرده است، حال باید بر اجرای آن نیز نظارت داشته باشد. ...
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: پیگیری ها نشان می دهد این هواپیما نظامی بوده و مجوزی بابت این پرواز از سازمان هواپیمایی کشوری دریافت نشده است و مشخص نیست با کدام مجوز این حجم از زائران را به کربلا می برد؟ ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۶:۱۰   + ۳۳ سایت دیگر  
مقام مسئول سازمان هواپیمایی کشوری با تایید تخلف ایرلاین ها در فروش یکطرفه بلیت پرواز های اربعین، گفت: ایرلاین های متخلف پیگیرد قانونی می شوند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۱۳    
علی رغم اینکه مسئولان وزارت راه و سازمان هواپیمایی بارها وعده برنامه ریزی برای فروش مناسب بلیت اربعین داده بودند اما بررسی ها حاکی از ادامه سرگردانی زائران برای خرید بلیت دارد.
سازمان هواپیمایی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۹   + ۳۷ سایت دیگر  
کمیته نظارت و رسیدگی به تخلفات و جرائم مربوط به پروازهای اربعین با حضور معاون سازمان بازرسی کل کشور، و مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران، نماینده دادستان و مدیران عامل شرکت های هواپیمایی داخلی به ریاست سیاوش امیرمکری سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری تشکیل شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سفر معنوی اربعین امسال تحت تاثیر مشکلات ناشی از صدور بلیط هواپیما قرار گرفته و افرادی که ویزا دارند به دنبال تهیه بلیط اما ظاهرا فقط بلیط یک طرفه صادر می شود و کسی هم در این زمینه پاسخگو نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد مرکزی اربعین گفت: برای قیمت بلیت پرواز های اربعین، شرکت های هواپیمایی با سازمان هواپیمایی کشوری توافق کردند و باید هزینه بلیت زائران براساس همان توافق باشد.
سازمان هواپیمایی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
کمیته نظارت و رسیدگی به تخلفات و جرائم مربوط به پروازهای اربعین با حضور معاون سازمان بازرسی کل کشور، و مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران، نماینده دادستان و مدیران عامل شرکت های هواپیمایی داخلی به ریاست سیاوش امیرمکری سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری تشکیل شد. ...
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه 12 شرکت هواپیمایی در مراسم اربعین امسال حضور دارند، فهرست دفاتر فروش پروازهای اربعین که امکان خرید حضوری بلیت به مسافران می دهد را اعلام کرد.
سازمان هواپیمایی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
کمیته نظارت و رسیدگی به تخلفات و جرائم مربوط به پروازهای اربعین با حضور معاون سازمان بازرسی کل کشور، و مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران، نماینده دادستان و مدیران عامل شرکت های هواپیمایی داخلی به ریاست سیاوش امیرمکری سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری تشکیل شد. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۸    
سازمان هواپیمایی کشوری از اعلام مراکز فروش بلیت هواپیما برای ایام اربعین حسینی خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاهها، شرکت ها و موسسات هوانوردی گفت: اسامی زائران کربلا جهت صدور بلیط به سازمان هواپیمایی کشور ابلاغ شده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در نامه های جداگانه ای به سرپرست سازمان هواپیمایی کشور، رئیس سازمان حج و زیارت، فرمانده نیروی انتظامی و مدیرعامل شرکت پست بر لزوم افزایش پروازهای اربعین و همچنین تسریع در صدور و ارسال گذرنامه برای سفر اربعین تاکید کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه 12 شرکت هواپیمایی در مراسم اربعین امسال حضور دارند، فهرست دفاتر فروش پروازهای اربعین که امکان خرید حضوری بلیت به مسافران می دهد را اعلام کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۱   + ۵۳ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی کشوری لیست دفاتر فروش بلیت شرکت های هواپیمایی داخلی پروازهای اربعین را منتشر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت بر ایرلاین های سازمان هواپیمایی کشوری گفت: اگر مسافران بلیت پروازهای رفت و برگشت اربعین را گرانتر از 5 میلیون تومان خریده اند، ایرلاین ها ملزم به بازگرداندن مابه التفاوت هستند.
مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت ها و مؤسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی گفت: در این چند روزِ فروش بلیت پروازهای اربعین با تخلفاتی در این حوزه مواجه شده ایم که به شرکت های هواپیمایی ارجاع شد و در صدد این هستیم که پرونده قضایی برخی از این تخلفات را تکمیل کنیم.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رستم قاسمی در توئیتی از دستور خود به معاون حمل ونقل، رئیس سازمان هواپیمایی و سایر مسئولین زیربط مبنی بر مقابله با گران فروشی بلیت اربعین خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی کشوری لیست دفاتر فروش پروازهای اربعین را اعلام کرد.
معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه تفاهم نامه با روسیه برای پذیرش تاییده های طرفین دو جانبه است، گفت: این تفاهم ارتباطی با خرید سوپرجت از روسیه ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
در حالی که برنامه ریزی های سازمان هواپیمایی برای برگزاری پروازهای اربعین از 28 شهریور امسال بود، اما همچنان بیشتر شرکت های هواپیمایی از فروش بلیت به زائران خودداری می کنند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محمدحسن ذیبخش گفت: با تاکید وزیر راه و شهرسازی امروز فهرست مراکز فروش بلیت اربعین حسینی برای سفر به عتبات عالیات مشخص شد تا زائران محترم با مراجعه به این مراکز بلیت خود را تهیه کنند. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی کشوری فهرست مراکز فروش بلیت اربعین را منتشر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری فهرست دفاتر فروش بلیت پروازهای اربعین 1400 را اعلام کرد که می توان از این طریق نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند.
598   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
در حالی طبق وعده سازمان هواپیمایی مقرر شد شرکت های هواپیمایی داخلی بلیت پروازهای اربعین را برای بازه زمانی 28 شهریور تا 10 مهر 1400 با قیمت مصوب بفروشند که بررسی ها حکایت از گران فروشی شرکت ها و فروش فقط در مسیرِ رفت دارد و بلیت برگشت موجود نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی کشوری، فهرست اسامی دفاتر فروش بلیت های اربعین را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی کشوری اقدام به انتشار فهرست مراکز فروش بلیت اربعین کرد.
سازمان هواپیمایی کشوری لیست دفاتر فروش بلیت شرکت های هواپیمایی داخلی پروازهای اربعین را منتشر کرد.
سازمان هواپیمایی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی کشوری از اعلام مراکز فروش بلیت هواپیما برای ایام اربعین حسینی خبر داد. گفتنی است؛ لیست پیوست در حال تکمیل شدن است.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
در حالی که سازمان هواپیمایی کشوری از آغاز فروش بلیت پروازهای اربعین خبر می دهد اما ایرلاین ها با تعلل حاضر به آپدیت سیستم های فروش بلیت خود نیستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری: الزام مسافران از سوی آژانس های مسافری به خرید بلیت یک طرفه سفر به فرودگاه های عراق در ایام اربعین تخلف است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۸   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رستم قاسمی در توئیتی از دستور خود به معاون حمل ونقل، رئیس سازمان هواپیمایی و سایر مسئولین زیربط مبنی بر مقابله با گران فروشی بلیت اربعین خبر داد. ...
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۸   + ۴۲ سایت دیگر  
اولین نشست ستاد اربعین وزارت راه و شهرسازی با حضور اعضای این ستاد در ساختمان دادمان برگزار شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی ، اولین نشست ستاد اربعین این وزارتخانه با دستور رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی برگزار شد ...
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی کشوری شماره تلفن گزارش های مردمی، ویژه پروازهای اربعین را اعلام کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری؛ در صورتی که مسافرین محترم در زمینه فروش بلیت پروازهای اربعین شکایاتی داشته باشند می توانند همه روزه، با شماره تلفن های ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۴۹   + ۳۸ سایت دیگر  
سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه عرضه نکردن بلیت دو طرفه اربعین تخلف است، گفت: سازمان هواپیمایی کشوری شکایت از مراکز فروش بلیت را پیگیری می کند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۷:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان هواپیمایی کشوری مسافران عتبات عالیات می توانند بلیت های اربعین داخلی را تا سقف 5 میلیون تومان خریداری کنند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۲:۳۰   + ۶۷ سایت دیگر  
رستم قاسمی در توئیتی از دستور خود به معاون حمل ونقل، رئیس سازمان هواپیمایی و سایر مسئولین زیربط مبنی بر مقابله با گران فروشی بلیت اربعین خبر داد.
عقیق   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۲:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی با بیان اینکه 650 پرواز برنامه ای و فوق العاده برای اعزام 60 هزار زائر اربعین در نظر گرفته شده است، گفت: روز آینده چهار شرکت هواپیمایی دیگر وارد چرخه پروازها می شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۲:۱۷    
در حالی طبق وعده سازمان هواپیمایی مقرر شد شرکت های هواپیمایی داخلی بلیت پروازهای اربعین را برای بازه زمانی 28 شهریور تا 10 مهر 1400 با قیمت مصوب بفروشند که بررسی ها حکایت از گران فروشی شرکت ها و فروش فقط در مسیرِ رفت دارد و بلیت برگشت موجود نیست.