یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۶:۰۶Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ناشنوا»

رئیس هیأت ناشنویان مازندران با اشاره به سختی های کار برای ناشنوایان، گفت: مربیان در بحث آموزش مشکلات و چالش های خاص خودشان را دارند.
رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی ایلام گفت: 70 دانش آموز ناشنوا با هوش عادی در مدارس عادی استان ایلام مشغول به تحصیل هستند.
سازمان بهزیستی کشور   ۹ ساعت پیش    
به مناسبت گرامیداشت هفته ناشنوا (2-8)مهرماه از خانواده دارای 2 فرد ناشنوا سرکشی بعمل آمد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۴۳    
به مناسبت روز ناشنوا امروز با برگزاری مراسمی با حضور استاندار گلستان از ناشنوایان موفق در عرصه های مختلف قدردانی شد.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی فارس گفت: خانواده ها غربالگری شنوایی را در یک ماهه نخست تولد فرزند خود جدی بگیرند تا اگر نیاز به مداخله درمانی مانند کاشت حلزون است در فرصت طلایی درمان انجام شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان استاندار گلستان ضمن تقدیر از عملکرد نیروی انتظامی برای نصب سامانه ارتباط گیری عزیزان ناشنوا گفت: هرچه سریع تر سامانه ارتباط گیری ناشنوایان با مرکز اورژانس 115 نیز باید راه اندازی شود تا بتوانند در مواقع ضروری تماس بگیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان قزوین گفت: در حال حاضر در استان قزوین به 5 هزار و 424 نفر کم شنوا و ناشنوا خدمات ارائه می شود.
سلام نو / روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۲۹   + ۲۴ سایت دیگر  
اسنپ با هدف ایجاد فرصت برابر برای همه، اپلیکیشن خود را برای ناشنوایان و کم شنوایان دسترس پذیر کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس هیئت ناشنوایان گلستان تعداد افراد ناشنوا در استان گلستان را 8 هزار و 500 نفر اعلام کرد و گفت: استان گلستان یکی از موفق ترین استان ها در ارائه خدمات به جامعه ناشنوایان است.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۰    
زهرا ثروتی، هنرمند ناشنوای البرزی با آموزش مهارت قالیبافی در این رشته به درآمدزایی رسید. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۳۹    
بهزیستی خوزستان به بیش از 12 هزار و هشتصد مددجوی دارای معلولیت شنوایی خدمات رسانی می کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی ایلام تعداد کل ناشنوایان استان را 2هزار و 472 نفر اعلام کرد وگفت: از این شمار یک هزار و 15نفر زن و یک هزار 457نفر نیز مرد هستند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۱۰    
دیدار و نشست صمیمی مدیر کل بهزیستی استان با مرکز خانواده و کودک کم شنوا و ناشنوای آوای فرشتگان برگزار گردید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۰    
اراک - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان مرکزی گفت: ناشنوایی از معلولیت هایی است که افراد زیادی از آن رنج می برند و در این استان هم، آمار ناشنوایان و کم شنوایان به چهار هزار و 560 نفر رسیده که از خدمات مختلف این نهاد بهره مندند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه تعداد معلولان ناشنوای استان را بیش از هشت هزار نفر اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۵    
ایسنا/همدان معاون امور توانبخشی بهزیستی استان همدان گفت: در اداره کل بهزیستی استان همدان حدود 30 هزار و 256 پرونده برای معلولان تشکیل شده که از این تعداد، حدود 4800 نفر معادل 16 درصد ناشنوایان هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا- مدیرکل بهزیستی استان قزوین از شناسایی پنج هزار و 574 معلول ناشنوا و کم شنوا در استان خبر داد و گفت: بیش از یک هزار معلول از این تعداد در درجه خیلی شدید قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۵    
همزمان با روز جهانی ناشنوایان از امروز برنامه های ویژه ای برای افراد ناشنوا با شعار نقش آفرینی ناشنوایان با پذیرش اجتماعی در مناطق 22 گانه تهران اجرا می شود.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور توانبخشی بهزیستی استان قزوین گفت: در حال حاضر در کل استان پنج هزار و 574 فرد ناشنوا تحت پوشش بهزیستی استان هستند که این افراد متناسب با درجه معلولیت به خفیف، متوسط، شدید و خیلی شدید تقسیم می شوند.
سپاس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
- رئیس اداره بهزیستی گناوه گفت: این اداره 458 نفر ناشنوا و کم شنوای دارای معلولیت از بدو تولد تا سنین بالاتر و کهنسالی را در سطح شهرستان شناسایی کرده و به آنها خدمات ارایه می دهد
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۴    
گلایه مندی ها در میان ورزشکاران ناشنوا تمامی ندارد و هر چند افتخارآفرینی در صحنه های ورزشی ادامه دارد اما خبری از دیده شدن نیست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار زنجان گفت: همه تلاش مان در این راستا است که معلولیت، محدودیت ایجاد نکند و بارها مشاهده کرده ایم که افراد ناشنوا در امور اجتماعی، ورزشی، بخش های علمی، آموزشی و ... درخشیده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-مدیرکل بهزیستی فارس با بیان اینکه 21 هزار ناشنوا در استان فارس تحت پوشش بهزیستی قرار دارند،گفت: در 2 سال گذشته سه برابر میانگین سال های قبل سمعک در استان بین مددجویان توزیع شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۹    
سازمان بهزیستی به عنوان یک سازمان حمایتی 389 هزار ناشنوا را تحت پوشش دارد که در قالب یارانه از آنها حمایت می کند.
شارا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۹    
روابط عمومی می تواند نقش مهمی در این تلاش ایفا کند. روابط عمومی می تواند به عنوان یک پل ارتباطی بین جامعه ناشنوایان و جامعه شنوا عمل کند و به افزایش آگاهی در مورد ناشنوایی و چالش هایی که افراد ناشنوا و کم شنوا با آن روبرو هستند کمک کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: در حال حاضر 5 هزار و 313 ناشنوا زیرپوشش بهزیستی استان البرز هستند و خدمات دریافت می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان سرپرست بهزیستی استان زنجان گفت: در کل استان زنجان حدود 2535 نفر مددجوی ناشنوا وجود دارد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با روز جهانی ناشنوایان مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی، پربازدیدترین مقالات علمی با موضوع ناشنوا را معرفی کرد. به گزارش سیناپرس به نقل از روابط عمومی مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی SID ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۱    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان سید جمال وزیری در پیامی روز جهانی ناشنوایان را تبریک گفتند، متن پیام به شرح ذیل است : به نام خدای شنوا و دانا ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۰۱   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ شرایط اخذ دریافت گواهینامه رانندگی برای افراد ناشنوا را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
زنجان-سرپرست اداره کل بهزیستی استان زنجان گفت: 2 هزار و 500 نفر از جمعیت ناشنوایان استان زنجان تحت پوشش بهزیستی قرار دارند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی کارشناس حوزه ناشنوایان به تامین زیرساخت های لازم برای راه اندازی سامانه آنلاین زبانِ اشاره در بستر IT تاکید کرد و افزود: عمده مشکل افراد ناشنوا در نحوه ارتباط گیری با افراد جامعه است که با راه اندازی این سامانه ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون توانبخشی بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 20 درصد از معلولان استان را ناشنوایان تشکیل می دهند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی سکوت، بخش زیادی از آن چیزی است که یک ناشنوا در کوله بار زندگی اش به دوش می کشد. انسان هایی که با محروم شدن از شنیدن صداهای پیرامون، دغدغه ارتباط با همنوعان خود را دارند و از آنجا که اطرافیان هم با زبان اشاره آشنایی کاملی ندارند، برقراری ارتباط مناسب و مطلوب با آنها خیلی سخت می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۴۴    
تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون ورزش های ناشنوایان گفت: من به جز حل مشکلات ورزشی و رسیدگی به امور قهرمانی بچه ها باید به فکر معیشت آن ها نیز باشم. قهرمانان ما تنها خواسته ای که دارند، دیده شدن است و حتی انتظار پول هم ندارند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
در ادامه رقابت های جام جهانی فوتبال ناشنوایان در مالزی تیم فوتبال ناشنوایان ایران در مرحله حذفی به مصاف تیم گابن رفت و برابر این تیم به پیروزی رسید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۵۰    
به مناسبت هفته جهانی ناشنوایان، جشن ویژه افراد ناشنوا با حضور مدیرکل و معاون امور توانبخشی بهزیستی خراسان رضوی در محل کانون ناشنوایان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۰    
همدان- معاون امور توانبخشی بهزیستی استان همدان گفت: 16 درصد از 30 هزار توانیاب استان همدان معادل 4 هزار و 800 نفر ناشنوا هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی گفت: 2 هزار و 722 نفر کم شنوا و ناشنوا زیر پوشش این سازمان حمایتی هستند که از این تعداد 2 هزار نفر مستمری ماهانه دریافت می کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان از منزل مددجوی کم شنوای هنرمند بازدید نمود
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۹    
مدیر کل بهزیستی استان به همراه معاون توانبخشی از مرکز روزانه توانبخشی کودکان کم شنوا و ناشنوا بازدید کرد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی از ارائه خدمات به بیش از 4500 نفر ناشنوا وکم شنوا خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت روز جهانی ناشنوایان، سمینار چالش های انتخاب اسباب بازی برای کودکان ناشنوا به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۱:۲۸    
6 مرکز آموزشی و توانبخشی خانواده و کودک دارای اختلالات شنوایی در استان خراسان رضوی فعال هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۹:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- سامانه اورژانس ویژه ناشنوایان به منظور امدادرسانی به افراد ناشنوا و کم شنوا که در زمان بروز مشکل به علت نقص عضو قادر به برقراری تماس با اورژانس 115 نیستند روز سه شنبه در همدان راه اندازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به مشکلات جذب افراد ناشنوا در آزمون های استخدامی گفت: در برخی دستگاه ها مثل آموزش و پرورش مشکلاتی وجود دارد که در این خصوص مکاتباتی صورت گرفته و پیگیر حقوق افراد دارای معلولیت هستیم که پیشنهاد می کنیم برای بررسی این موضوع جلسه ای با حضور سازمان امور استخدامی ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۹   + ۴۴ سایت دیگر  
سازمان بهزیستی به عنوان یک سازمان حمایتی 389 هزار ناشنوا را تحت پوشش دارد که در قالب یارانه از آنها حمایت می کند.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۱    
آدمی در تمام مراحل زندگی خود نیاز به همدلی و درک دیگران دارد. حال تصور کنیم کودکان نابینا، ناشنوا و... که هرکدام به شکلی در دنیای خویش اسیر شده اند، چقدر نیازمند تأمل با افرادی از جنس خود هستند.