شنبه ۲۳ تیرساعت ۱۹:۰۶Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تبلیغات محیطی»

استانداری تهران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۸:۱۰    
شهردار فرون آباد گفت: در راستای زیباسازی فضای شهر جلسه ساماندهی تبلیغات محیطی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۹:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
جمشیدی دبیر کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی کشور در خصوص برخی تبلیغات محیطی در رابطه با خرید و فروش وام ازدواج نکاتی را مطرح کرد.
به دنبال شروع فصل گرما، روابط عمومی و آموزش همگانی آبفای استان اصفهان تبلیغات محیطی خود را به منظور مدیریت مصرف و ترویج فرهنگ استفاده صحیح از آب در سطح شهر اصفهان آغاز کرد. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۴:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، اکبر شکاری در گفت و گو با سایت رسمی سازمان لیگ فوتبال ایران، در خصوص شرایط مالی باشگاه ها و تبلیغات محیطی اظهار داشت: با توجه به اینکه اخیراً برخی از رسانه ها در خصوص شفافیت مالی سازمان لیگ و نحوه هزینه کرد برخی درآمد ها موضوعاتی را منتشر نموده اند جای توضیح دارد که درآمد ها ...
خزانه دار سازمان لیگ فوتبال ایران در خصوص تبلیغات محیطی و بلیت فروشی توضیحاتی ارایه کرد.
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
هر کسب وکاری در هر جایگاه و موقعیتی که باشد نیاز به تبلیغات دارد. در واقع تبلیغات در مسیر موفقیت کسب وکار قرار دارند و باید مورد توجه باشند. امروزه تبلیغات محیطی بسیار محبوب شده و اکثر صاحبان کسب وکار به این روش روی آورده اند ...
کاوک نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۴:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کاوک نیوز اعضای بازدیدکننده از روند اجرای این ورکشاپ هنری، با اشاره به انجام تبلیغات محیطی و فضاسازی ویژه متناسب ایام محرم و صفر با رویکردی متفاوت و خلاقانه، بر نصب پرچم ها و بیرق های عزا در سطح شهر تأکید کردند. ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام علیرضا سعیدی رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر کرج و وعلیرضا رحیمی نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج در آستانه ماه محرم برانجام تبلیغات محیطی و فضا سازی ویژه متناسب با ایام محرم و صفر با رویکردی متفاوت و خلاقانه و نصب پرچم ها و بیرق های عزا در سطح ...
ورزش 3   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رضا درویش در مورد طلب باشگاه پرسپولیس از سازمان لیگ در خصوص تبلیغات محیطی صحبت کرد.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۲:۰۱    
تبلیغات بیلبوردی سه بعدی، انقلابی در صنعت تبلیغات محیطی به راه انداخت. یکی از نمونه های جالب از تبلیغات بیلبوردی سه بعدی، تبلیغ رستوران های زنجیره ای subway است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۵:۱۰    
پزشکیان تبلیغات محیطی نداشت و فقط در یک پیام تصویری از رویکرد خود برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری گفت.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۷:۰۵    
شرکت معرفان به عنوان مجری انحصاری تبلیغات محیطی نمایشگاه بین المللی تهران خدماتی همچون بیلبوردهای نمایشگاه، رادیو نمایشگاه، لمپوست بنر، بالن و سازه های بادی و اسپیس بنر را برای شرکت کنندگان و بازدید کنندگان با بهترین کیفیت ارائه می دهد.
عصر خودرو   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
عصر خودرو- شرکت نامی خودرو یکی از نام های عرصه واردات خودرو در دوران جدید است که پیش از واردات خودروها تمرکز ویژه ای روی بخش خدمات پس از فروش داشته و حتی این بخش را با عنوان خدمات پلاتینیوم در تبلیغات محیطی اطلاع رسانی کرده است.
سازمان لیگ فوتبال ایران در نظر دارد به منظور ایجاد شرایط برابر برای کلیه داوطلبین و متقاضیان صاحب صلاحیت فنی، اجرای فیزیکی تبلیغات محیطی مسابقات لیگ برتر و لیگ یک، جام حذفی و سوپر جام باشگاه های فوتبال کشور را به شرح شرایط تعیین شده از طریق برگزاری مناقصه عمومی واگذار نماید.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۰۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
شهروندان نیز در انتخابات بعدی این رفتار داوطلبان را معیاری برای گزینش و انتخاب گری خود قرار دهند. عصرایران ؛ ابراهیم ایوبی – دو نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری کمتر از 48 ساعت مانده به روز رأی گیری از ادامه رقابت انصراف دادند. ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۲۱:۵۷    
باشگاه های ایرانی سهم جالب توجهی از تبلیغات محیطی در جریان بازی ها برخوردار خواهند بود.
ورزش 3   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رضا درویش در مورد بحث تبلیغات محیطی صحبت کرد و به حرف های حیدر بهاروند واکنش نشان داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ، در حاشیه بازدید از ورزشگاه تختی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هر هفته ورزشگاه ها را رصد می کنیم که ببینیم چقدر پیشرفت داشته اند. به غیر از ما مسئولان استانداری هم بررسی می کنند و هر هفته دو مرتبه جلسه داریم. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان لیگ در خصوص اعتراض برخی باشگاه ها در مورد تبلیغات محیطی گفت: 50 درصد درآمدها به طور مساوی بین باشگاه ها تقسیم می شود و 50 درصد دوم 2 قسمت می شود. قسمت اول بر اساس رتبه تیم هاست و قسمت دوم پخش تلویزیونی. نمی خواهم بگویم اما بعضی باشگاه ها به ما بدهکار هم هستند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان لیگ گفت: سهم پرسپولیس و هم باشگاه ها در سازمان لیگ بابت تبلیغات محیطی مشخص و همه چیز شفاف موجود است.
اطلاع با ما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۱:۵۹    
فدراسیون فوتبال ایران دستورالعملی برای انحصاری کردن تبلیغات محیطی در دست سازمان لیگ و اجباری کردن قراردادهای تجاری آن برای باشگاه ها صادر کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۱:۳۸    
یکی از مهم ترین مزایای چاپ کاتالوگ بهینه سازی پروسه تبلیغات محیطی است. طبیعتا شما به عنوان صاحب یک کسب وکار و به واسطه نوع محصول یا خدمات خود، پرسونا یا مخاطبین هدف خود را می شناسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
بررسی فرمول تبلیغات محیطی نشان می دهد در هیچ جا مانند ایران قانونی برای اجبار باشگاه ها در واگذاری تبلیغات محیطی به سازمان لیگ وجود ندارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بندرعباس- در این ویدئو می توانید وضعیت تبلیغات محیطی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در شهر بندرعباس را مشاهده کنید.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
اداره ارتباطات و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران یادداشتی درباره تاثیر تبلیغات محیطی و حضور فعال مردم در عرصه انتخابات منتشر کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۲۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرورزشی، کارگروه نظارت بر قراردادها قانونی در دستورالعمل ابلاغی خود به باشگاه ها گنجانده که براساس آن تمام حق تبلیغات محیطی را در انحصار گرفته است ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۷:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات شهرداری اصفهان گفت: به واسطه قرار داشتن در ایام ولایت و امامت در راستای پوشش انتخابات ریاست جمهوری و مزین کردن شهر به نام امام علی (ع) جملات نامه 53 نهج البلاغه با تیترهای متفاوتی در سطح شهر نصب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۵:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
کارگروه نظارت بر قراردادها قانونی در دستورالعمل ابلاغی خود به باشگاه ها گنجانده که براساس آن تمام حق تبلیغات محیطی را در انحصار گرفته است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: اجرای شیوه نامه ساماندهی تبلیغات محیطی و شهری با توجه به فرا رسیدن فصل تابستان در دستور کار شهرداری و سازمان سیما و منظر و فضای سبز قرار گیرد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۱:۱۰    
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان کرج از همراهی کامل رسانه ها و بیش از 10 هزار مترمربع فضای تبلیغات محیطی خبر داد. زهرا کورانی اذعان داشت: تلاش ما برگزاری انتخاباتی بر مدار قانون و تراز با منویات رهبری است همچنین آماده سازی بستری که دسترسی مردم به شعبات اخذ رای نزدیک باشد ...
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۰:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، دکتر پیام جوادیان با اشاره به انجام تبلیغات محیطی چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در شهر قم اظهار داشت: به منظور تبلیغات شهری چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری و با هدف جانمایی فضای تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری در سطح شهر ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۵:۱۸    
تبلیغات محیطی نقش بسیار مهمی در توسعه و پیشرفت شرکت ها، مؤسسات و کسب و کارهای کوچک و بزرگ دارد. امروزه صاحبان مشاغل و کسب و کارها به دنبال انتخاب موثرترین و ارزانترین ابزارهای تبلیغات محیطی هستند تا علاوه بر جذب مشتریان جدید، فروش و درآمد خود را به طرز چشمگیری افزایش دهند ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۱:۳۵    
به گزارش اقتصاد آینده نیوز، سید رشید شجاعی نژاد مدیر منطقه گفت : همزمان با فرا رسیدن عید سعید قربان و عید سعید غدیر خم منطقه شش به منظور زیبا سازی محیط شهری و فضا سازی مناسب در همین زمینه کلیه خیابانها ، گذرها و میادین محدوده منطقه شش را با نصب ریسه های رنگی ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۷:۱۴    
نصب بیلبوردهای تبلیغاتی نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به همت سازمان زیباسازی شهر تهران آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رفته رفته با نزدیک شدن به 8 تیرماه، تنور انتخابات در خوی گرم تر می شود و ستادهای انتخاباتی کاندیداها در نقاط مختلف شهر اقدام به برگزاری متینگ ها و نصب بنر و تبلیغات محیطی می کنند.
دیار جنوب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۴:۱۰    
فرماندار شهرستان دشتستان بابیان اینکه تبیین دستاوردهای نظام و خدمات دولت در دستور کار مدیران قرار گیرد، گفت: نظارت بر بازار در ایام انتخابات افزایش یابد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
شمسایی از آماده سازی فضاهای شهری باغستان برای تبلیغات محیطی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری به همت شهرداری باغستان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه قوچان گفت: تبلیغات محیطی عامل مؤثری برای احیای فرهنگ نماز است که متأسفانه تبلیغات محیطی درستی در خصوص احیای فرهنگ نماز وجود ندارد و تأثیرات مثبت نماز و منفی بی نمازی برای جوانان و نوجوانان تبیین نشده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۴۴    
تبلیغات شهری با موضوع معرفی رشته های صنایع دستی ثبت ملی و فراملی اصفهان با هدف ضرورت ترویج هنر صنایع دستی، همزمان با هفته جهانی صنایع دستی توسط دبیرخانه شهر جهانی و خلاق صنایع دستی و هنرهای مردمی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری در اصفهان اجرا شده است.
ورزش 3   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سایت آنتن در تبلیغات محیطی بازی تیم ملی ایران حضور دارد.