سه شنبه ۰۵ تیرساعت ۲۱:۳۴Jun 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تبلیغات شهری»

اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده نیوز؛ حسن کوشکیان با اعلام این خبر گفت: طرح هایی بر اساس سناریوی تبلیغات شهری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری چاپ و در سطح شهر اصفهان نصب شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۰۰:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- فرماندار تهران با اشاره به اینکه 45 سازه تبلیغات شهری و حدود هزار سازه عمومی موقت تبلیغات به نامزدهای انتخاباتی اختصاص یافته است، گفت: این مجوزها برای اولین بار در تهران صادر شده اند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: اجرای شیوه نامه ساماندهی تبلیغات محیطی و شهری با توجه به فرا رسیدن فصل تابستان در دستور کار شهرداری و سازمان سیما و منظر و فضای سبز قرار گیرد.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۰:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، دکتر پیام جوادیان با اشاره به انجام تبلیغات محیطی چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در شهر قم اظهار داشت: به منظور تبلیغات شهری چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری و با هدف جانمایی فضای تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری در سطح شهر ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه عید سعید غدیر خم، پویش فرهنگی یا علی(ع) بگو با فرازهایی از خطبه غدیر در فضای تبلیغات شهری پایتخت اجرا شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۶:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رئیس ستاد انتخابات استان قم گفت: ستادهای انتخاباتی قم با هماهنگی شهرداری اقدام به نصب بنر و فضاسازی شهر کنند تا همه مسائل به ویژه مساله ایمنی به طور کامل صورت پذیرد.
راه پرداخت   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۱:۵۵    
پایگاه خبری راه پرداخت دارای مجوز به شماره 74572 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخشی از شبکه عصر تراکنش است. راه پرداخت فعالیت خود را از دوم اردیبهشت ماه 1390 شروع کرده و اکنون پرمخاطب ترین رسانه ایران در زمینه فناوری های مالی، بانکداری و پرداخت و استارت آپ های فین تک است. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۴:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، همزمان با برنامه های ویژه تلوزیونی و سفرهای انتخاباتی، از فرصت های تبلیغات شهری استفاده کرده اند. مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۰۱:۰۰    
مهدی مذهبی؛ مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران این روزها تهران میزبان تحولاتی نوظهور و پیشرو در فضای تبلیغات شهری شده و سازمان زیباسازی شهر تهران، به عنوان پرچم دار این تحول، با نگاهی نوآورانه و جسورانه، به تمام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به طور مساوی بیلبوردهای تبلیغاتی اختصاص داده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران از اختصاص 270 سازه تبلیغات شهری برای تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری خبرداد .
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۳:۴۶    
همزمان با آغاز تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان تبلیغات شهری با موضوع فرهنگ سازی کار جمعی و ویژگی های رئیس جمهور را در 13 ایستگاه مترو، 30 ایستگاه بی آر تی و 230 پشت تابلو راهنمایی رانندگی منتشر کرده است.
اقتصاد آنلاین / اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۹:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
از ابتدای سال 1403 تا 20 خرداد سال جاری تعداد 4 هزار و 15 دستگاه خودروی سواری نو از گمرکات کشور ترخیص قطعی و وارد کشور شده که ارزش این تعداد خودروهای وارداتی به کشور 88 میلیون دلار بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۴:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مسئول تبلیغات شهری مهمانی 10 کیلومتری عید غدیر گفت: فضاسازی جشن غدیر با خطبه های غدیر و آیات مربوط به امیرالمومنین انجام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۵:۲۸    
تهران بزرگ - ایرنا - رییس ستاد انتخابات شهرستان تهران با بیان اینکه بدنبال مشارکت بالای مردم در انتخابات هستیم، گفت: مسوولیت محتوای تبلیغات شهری با خود نامزدها است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۳:۰۹   + ۳۳ سایت دیگر  
در آیین قرعه کشی اختصاص سازه های تبلیغاتی شهرداری تهران به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری 45 سازه تبلیغات شهری به هر نامزد انتخابات جهت تبلیغات اختصاص داده شد.
به هر کاندیدا 45 سازه تبلیغات شهری اختصاص پیدا می کند تا جهت معرفی خود و برنامه های خودشان استفاده کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
آیین قرعه کشی اختصاص سازه های تبلیغاتی شهرداری تهران به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری 1403 فردا برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۱    
مشهد- ایرنا- تبلیغات نامزدهای چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری چند روزی است که فضای مجازی و رسانه ای را دربرگرفته است و در آستانه کشیدن دامنه آن به خیابان های شهر ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۴۴    
تبلیغات شهری با موضوع معرفی رشته های صنایع دستی ثبت ملی و فراملی اصفهان با هدف ضرورت ترویج هنر صنایع دستی، همزمان با هفته جهانی صنایع دستی توسط دبیرخانه شهر جهانی و خلاق صنایع دستی و هنرهای مردمی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری در اصفهان اجرا شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان زیباسازی شهر تهران همزمان با اعلام اسامی نامزدهای چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری، بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب پیرامون انتخابات در بیلبوردهای شهری اکران کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۲۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مطابق قانون تبلیغات شهری خدمات غیرمجاز آرایشگاه ها و سالن های زیبایی جرم محسوب می شود
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۷:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
گالری بی آرتی اصفهان پس از 10 سال، مجدد به فضاهای تبلیغاتی شهری اصفهان برای فرهنگ سازی های شهری توسط اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان همزمان با آغاز تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری افزوده شد.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۲۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
تلاش برای اخذ مجوزهای تبلیغات شهری فصل دوم برنامه طنز جوکر محصول جدید سکوی فیلیمو در آستانه رحلت حضرت امام(ره)و چند روز پس از شهادت رئیس جمهور گویای عدم اهمیت همسان سازی شهری با حال و هوای کشور است. ...
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
چگونه ممکن است که در شرایطی که نمای شهری تهران باید جلوه ای از این شهادت خادمین ملت و در راس آن شهید جمهور را تصویر کند، برخی به دنبال انتشار تبلیغات شهری جوکر است؟
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: اینکه فلان فرماندار به خود حق بدهد پای امام زمان علیه السلام را در سانحه سقوط بالگرد به میان بکشد و از نگرانی و رفت و آمد همراه با اضطراب آن حضرت سخن بگوید، بهیچوجه در چارچوب تفکر اسلامی نمی گنجد ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۷    
با دعوت حسین قربانی مسؤول فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا از نمایندگان برخی ادارات و نهادهای مرتبط با تبلیغات شهری، جلسه تخصصی ساماندهی تبلیغات شهری با موضوع سردرب اصناف در اتاق جلسات این اداره برگزار شد.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۳   + ۴۰ سایت دیگر  
زیاده روی در تبلیغات شهری نیز همین ضرر را دارد و نتیجه اینست که قبل از هرکس به خودِ این شهدا ظلم می شود. علاوه بر این، عده ای نیز برداشت هائی از این زیاده روی ها پیدا می کنند که به ضرر نظام و کشور و حتی خود بانیان این قبیل تبلیغات افراطی است.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر انتشارات هزاره ققنوس، تبلیغات شهری با موضوع کتابخوانی را مأموریت فرهنگی شهرداری می داند و معتقد است، توجه به موضوع ترویج کتابخوانی نباید به برگزاری نمایشگاه کتاب محدود باشد.
حیات   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۵    
همزمان با شهادت عالم مجاهد، شهید جمهور آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور اسلامی ایران و هیات همراه، پویشی تحت عنوان "سید شهیدان اهل خدمت" توسط سازمان زیباسازی شهر تهران بر سازه های تبلیغات شهری پایتخت اکران شده است. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم از اختصاص 900 سازه و فضای تبلیغاتی شهر قم برای اکران محتوای گرامیداشت شهدای راه خدمت خبر داد و گفت: بیش از 2700 متر مربع چاپ تبلیغات شهری توسط شهرداری قم به این منظور صورت گرفته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۱    
با وجود اینکه تبلیغات شهری و تلویزیونی نمایشگاه کتاب تهران نسبت به سال های گذشته کم بود باز هم در استقبال مردمی از آن تاثیر منفی نداشته است. براساس نظرسنجی ها 72 درصد قیمت عرضه شده در بخش حضوری نمایشگاه را رضایت بخش نمی دانند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
پویش استفاده از واژگان درست ادبیات فارسی به جای لغات انگلیسی وارد شده در زبان و ادبیات فارسی به همت سازمان زیباسازی در فضای تبلیغات شهری پایتخت اکران شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۸    
مشهد- ایرنا- معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی گفت: شیوه تبلیغات انتخاباتی در این دوره متفاوت از ادوار قبل بود و با توجه به برگزاری مناظرات و محافل مردمی و پوشش تبلیغات نامزدها توسط شبکه استانی سیما، شاید کمتر نیازی به تبلیغات شهری در قالب چاپ بروشور و پوستر نامزدها احساس شد.
فرهیختگان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
تبلیغات شهری و حتی قسمت اول افعی تهران این طور نشان می داد که با یک سریال جنایی نه چندان جذاب که شاید از سریال های خارجی کاور شده باشد طرف هستیم. اما از قسمت دوم به بعد ورق برگشت و حالا با گذشت 9 قسمت ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۲۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
خداحافظی یک مدیر حوزه نمایش، کن در آستانه اعتصاب عمومی، درباره فاجعه ای که ایونت های مد و لباس به بار آوردند، احتمال ثبت نام عمره در ماه های آینده، افشای اتهامات اخلاقی جدید علیه کوین اسپیسی ، درگذشت یک نویسنده، دسترسی به سایت مجازی نمایشگاه کتاب و آغاز تبلیغات شهری و.. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۶:۴۷   + ۴۱ سایت دیگر  
تبلیغات شهری نمایشگاه کتاب تهران از روز دوشنبه 17 اردیبهشت آغاز شده و سایت نمایشگاه مجازی نیز در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۰:۴۲    
مسئول برگزارکننده بازارچه کارآفرینی مشاغل خانگی گفت: برای تبلیغات شهری بنرها را تهیه کردیم؛ اما شهرداری اجازه نصب به ما نداده و تنها از طریق تبلیغات مویرگی که انجام داده ایم، بازدیدکنندگان می آیند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - همزمان با هفته زمین پاک پویش فرهنگی زنده باد درخت در فضای تبلیغات شهری تهران اجرا شد.
خلخالیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
از ابتدای امسال نصب هر گونه داربست تبلیغاتی در سطح شهر ممنوع است. به گزارش خلخالیم به نقل از کانال اطلاع رسانی شهرداری، نصب استند های تبلیغاتی شهرداری جهت استفاده در مناسبت ها آغاز شد. لازم به ذکر است طبق مصوبه شورای شهر خلخال نصب هرنوع داربست جهت تبلیغات شهری در سال 1403 ممنوع خواهد بود. ...
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: از شهرداری می خواهیم در تبلیغات شهری به آموزش های شهروندی بپردازد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: از شهرداری می خواهیم در تبلیغات شهری به آموزش های شهروندی بپردازد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۷:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت ارشاد از برخورد جدّی با متخلفینی گفت که در تبلیغات شهری از قوانین عدول می کنند و یا تبلیغ فیلم هایی که سر از شبکه های ماهواره ای درمی آورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۶:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با عملیات وعده صادق از خاک جمهوری اسلامی ایران به سرزمین های اشغالی در پاسخ به حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به سفارت ایران در دمشق پویش "تیتر اول رسانه های جهان" در فضای تبلیغات شهری پایتخت اجرا شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده نیوز و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، سید مهدی سجادزاده با اعلام این خبر گفت: دور جدید تبلیغات فرهنگ شهروندی با موضوع کارهایی که نباید در پارک انجام شود از روز دوشنبه 27 فروردین ماه آغاز شده و تا دوم اردیبهشت، قبل از آغاز هفته فرهنگی اصفهان ادامه دارد. ...
شهر بیست   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر قم گفت: زمانی که فضاسازی شهری متناسب با فرهنگ انقلابی و دینی باشد زائران نیز متوجه خواهند شد باید در شهر قم مسائل اسلامی و حجاب و عفاف را بیش از سایر شهرها رعایت کنند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۸:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
همزمان با عملیات وعده صادق از خاک جمهوری اسلامی ایران به سرزمین های اشغالی در پاسخ به حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی ایران، پویش از خاک وطن نمی گذرم در فضای تبلیغات شهری پایتخت اکران شد.