دوشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۹:۰۲May 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هفته جهانی»

هزار ماسوله   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۹:۱۸    
60 درصد بیمارانی که با یک بیماری تیروئید زندگی می کنند از بیماری خود بی اطلاع هستند.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: جعفر جندقی، رییس مرکز سلامت و محیط کار معاونت بهداشت وزارت بهداشت در نشست خبری گفت: 11 خرداد روز جهانی بدون دخانیات است و همه دنیا در یک حرکت جهانی مطالبی را که لازم است مردم بدانند در زمینه کنترل دخانیات منتشر می کنند. وی با اشاره به شعار هفته جهانی مبنی بر [...]
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، حسین فرشیدی، معاون بهداشت وزارت بهداشت در نشست خبری که صبح امروز به مناسبت هفته جهانی مبارزه با دخانیات برگزار شد، گفت: به عنوان معاون بهداشت وزارت بهداشت افتخار می کنم که در دولتی خدمت می کنم که رئیس دولت در راه خدمت به مردم جان خود را فدا کرد. ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۷    
به همت واحد آموزش کانون ،همزمان با آغاز هفته جهانی نجوم ویژه برنامه های مربوط به این هفته در مراکز فرهنگی هنری کانون استان ایلام برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۹:۲۱    
ویژه برنامه هفته جهانی نجوم در مرکز علوم و نجوم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همزمان با تمام مراکز علمی و نجومی در سراسر کشور در طی روزهای تعیین شده در این هفته در محل مرکز علوم و نجوم برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان زنجان؛ مسئول مرکز فرهنگی هنری علوم و نجوم گفت: ویژه برنامه هفته جهانی نجوم در مرکز علوم و نجوم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همزمان با تمام مراکز علمی و نجومی در سراسر کشور امسال نیز با شعار "نجوم ایران ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۴    
هفته جهانی نجوم در مراکز فرهنگی و هنری اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین با اجرای برنامه های متنوعی همراه بود.
سینمای نو   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " : دو اثر "سوزن" و "پیچ تاریخی" موفق به کسب جایزه از جشنواره چینی شدند. پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " : سازمان سینمایی طی اطلاعیه ای اعلام کرد، سینماها دوشنبه 31 اردیبهشت ماه در سراسر کشور تعطیل است. ...
سینمای نو   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۸:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
سینمای نو سرویس سینما به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی موزه سینما ، هم زمان با هفته جهانی موزه ها و میراث فرهنگی نشست تخصصی با عنوان "موزه، سینما، آموزش" برگزار خواهد شد. ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۳۹    
هم زمان با بزرگداشت حکیم عمر خیام و هفته جهانی نجوم فعالیت های مختلف علمی فرهنگی در چهار مرکز بیله سوار، نمین و شماره ی یک کانون های اردبیل و کوثر اجرا شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۵۲    
موزه اسناد انتشارات علمی و فرهنگی، به مناسبت هفته جهانی موزه ها و میراث فرهنگی آماده میزبانی از علاقه مندان حوزه کتاب است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رویداد "شبی با ستارگان" به مناسبت هفته جهانی نجوم، با هدف ترویج علم و به همت جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان در سطح شهر تهران و با حضور کارشناسان و ابزارهای مرتبط با ترویج علم برگزار شد.
مراکز فرهنگی- هنری کانون همدان به مناسبت روز بزرگداشت حکیم عمر خیام و هفته جهانی نجوم به مدت یک هفته برنامه هایی با محوریت نجوم برای اعضای خود برگزار کردند.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته جهانی هلال احمر، بازرس کل استان بوشهر با مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان دیدار و گفتگو کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۱۰    
ویژه برنامه های بزرگداشت هفته جهانی نجوم توسط مربیان مراکز نجوم در چهار نقطه از تهران برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۰۵    
کاروان سلامت به مناسبت هفته جهانی صلیب سرخ و هلال احمر در مناطق کم برخوردار میز خدمت برپا کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۹:۰۱    
رصد ماه به مناسبت هفته جهانی نجوم با حضور کودکان، نوجوانان و والدین آنها در مجمتع شهید مدنی برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۳۲    
هفته جهانی نجوم در مراکز فرهنگی و هنری اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین با اجرای برنامه های متنوعی همراه بود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۷:۴۰    
کودکان و نوجوانان کانون همدان به مناسبت هفته جهانی نجوم با حضور مربیان نجوم کانون، ماه را در رصد کردند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۸    
پژوهشکده فیزیک کاربردی و ستاره شناسی دانشگاه تبریز با همکاری انجمن نجوم آیاز و سایر گروه های فعال، ویژه برنامه ای به مناسبت هفته نجوم برگزار می کند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۵    
آسمان سرای سُها برنامه عمومی و رایگان هفته جهانی نجوم را جمعه 28 اردیبهشت از ساعت 18 تا 22 در سیتی سنتر اصفهان برگزار می کند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۰:۵۹    
مرکز فرهنگی- هنری شماره 2 همدان به مناسبت هفته جهانی نجوم برای 40 نفر از اعضای دختر و پسر خود ویژه برنامه آشمان شب به یاد نامداران را با هدف هدف آشنایی مخاطبین با آسمان شب و منظومه شمسی و نشانه های خلقت و تفکر و تدبر در آفرینش برگزار کرد.
سینا رسانه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
واحد بهداشت خانواده و جوانی جمعیت مرکز بهداشت جنوب تهران ، از تشکیل جلسه هم اندیشی هفته جهانی جمعیت در معاونت اجتماعی سلامت شهرداری منطقه 19 خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر عامل جمعیت هلال احمر البرز اعلام کرد: 23 کاروان سلامت به مناسبت هفته جهانی جمعیت هلال احمر (18 تا 24 اردیبهشت ماه) راهی مناطق محروم و کم برخوردار این استان شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
انجمن هفته جهانی فضا فضا و تغییرات اقلیمی را به عنوان شعار هفته جهانی فضا در سال 1403 اعلام کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۹    
اعضای کانون تویسرکان از اتاق نجوم پژوهش سرای رضی به مناسبت هفته جهانی نجوم با شعار نجوم ایران همبستگی و تعامل بازدید کرده و با نحوه کار تلسکوپ آشنا شدند.
عطنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۹:۰۴    
نشست نظام مسائل روابط عمومی در ایران با سخنرانی دکتر سیدرضا نقیب السادات؛ مدیرگروه روابط عمومی دانشکده علوم ارتباطات، دکترعلیرضا عبدالهی نژاد؛ مدیرکل اسبق روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۵    
هر ساله انجمن هفته جهانی فضا موضوعی را برای برگزاری برنامه های این هفته انتخاب می کند تا فعالیت ها و رویداد هایی که در سرتاسر جهان طی روز های 4 تا 10 اکتبر برگزار می شود، حول این محور برنامه ریزی شود.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۵:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، سالار آبنوش ظهر یکشنبه در همایش کاهش تصادفات و تقدیر از گروه های جهادی همیار پلیس که به مناسبت هفته جهانی ایمنی راه ها در استانداری قزوین برگزار شد ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۹    
ویژه برنامه های بزرگداشت هفته جهانی نجوم در مراکز علمی و تخصصی نجوم کانون استان تهران برگزار خواهد شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۹    
مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر کشور، روز دوشنبه 24 اردیبهشت 1403 به مناسبت روز جهانی نجوم ویژه برنامه های متنوعی را تدارک دیده اند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۰    
کانون پرورش فکری شماره 10 اصفهان ( مرکز علوم و نجوم) به مناسبت میلاد باسعادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها ، روز دختر و هفته جهانی نجوم ویژه برنامه پدر دختری را برگزار کرد .
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۶    
مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی به مناسب هفته جهانی نجوم برنامه های متنوعی را برگزار کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۱۱    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه ی هرمز؛ محمد علی سلامتی هرمزی دانش آموز پایه سوم ابتدایی از دبستان شهید ابراهیم سلامتی منطقه هرمز که با ارسال آثار خلاقانه و درخشان آمیخته با هنر و دانش خود جهت شرکت در مسابقات دانش ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
چادرها و اقلام امدادی سال هاست که به نمادی از جمعیت هلال احمر بدل شده اند و برپا شدن آن ها در مناطق متاثر از زلزله، سیل و هرحادثه طبیعی دیگری، نشانه ای از تلاش برای بازگشت آرامش؛ چادرهایی که انگار نصبشان برای اسکان اضطراری این امید را به حادثه دیدگان می دهد که فراموش نشده اید؛ امیرالدین روح نواز ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۴:۱۰    
رئیس جمعیت هلال احمر اعلام کرد که مرکز هوشمندسازی و تحلیل داده جمعیت هلال احمر در هفته جهانی صلیب سرخ و هلال احمر افتتاح می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر اعلام کرد که مرکز هوشمندسازی و تحلیل داده جمعیت هلال احمر در هفته جهانی صلیب سرخ و هلال احمر افتتاح می شود.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل جمعیت هلال احمر البرز گفت : 101 کاروان سلامت هلال احمر طی سال گذشته با حضور در مناطق کم برخوردار این استان به مردم خدمات درمانی ارائه دادند. "محمد باقر خلفی"به مناسبت هفته جهانی هلال احمر اظهار کرد: با اعزام این کاروان ها در هفت شعبه و 99 خانه هلال خدمات غربالگری ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۰    
عناوین هفته جهانی نجوم توسط انجمن نجوم ایران اعلام شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۹:۳۸    
اصفهان (پانا) - همزمان با هفته جهانی کار و کارگر جمعی از مسئولان شهرستان کوهپایه از تعدادی واحد های تولیدی بازدید و با اهداء شاخه گل به کارگران، از زحمات این قشر زحمتکش تقدیر و تشکر کردند.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۴:۰۳    
به مناسبت هفته جهانی کار و کارگر و همچنین نهم اردیبهشت ماه روز شورها جلسه ای با حضور اعضای محترم شوراهای اسلامی کار سیمان دورود در دفتر امام جمعه محترم شهرستان دورود برگزار شد و...
برگزاری کوهگشت خانوادگی بمناسبت هفته جهانی کار و کارگر در روز جمعه مورخ 7 اردیبهشت ماه 1403 در دره پریان روستای دره
سینا رسانه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۴:۱۱    
به مناسبت هفته جهانی نقص ایمنی اولیه (10-3 اردیبهشت)، انجمن آسم و آلرژی ایران با همکاری مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی، در روز 5 اردیبهشت کنفرانس علمی با عنوان: تشخیص و پیگیری بیماریهای نقص ایمنی اولیه و در روز 6 اردیبهشت نیز کنفرانس علمی با عنوان ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۲۲:۰۸    
به مناسبت هفته جهانی روانشناس و مشاوره به همت معاونت اجتماعی ناحیه بسیج امام حسن محتبی(ع) روانشناسان و مشاوران مرکز خانواده مهر پردیسان مورد تجلیل قرار گرفتند.
میگنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۲۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن روانشناسی تربیتی ایران توصیه های سازمان ملل متحد به مناسبت هفته جهانی روانشناس را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۹:۰۸    
گرامیداشت هفته جهانی زمین پاک، دانش آموزان زاهدانی اقدام به پاکسازی یکی از بوستان های این شهر از وجود زباله کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۴:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
هم زمان با دیگر برنامه های ترویجی نجوم حرفه ای و آماتوری در سراسر جهان، هفته جهانی نجوم در ایران از 24 تا 30 اردیبهشت برگزار می شود. گروه های نجومی در سراسر کشور، برنامه های رصد آسمان را برای عموم مردم برگزار می کنند.
هفته جهانی ایمن سازی که هر ساله در ماه آوریل در سطح جهان گرامی داشته می شود، اهمیت واکسن ها را در محافظت از افراد در هر سنی در برابر بسیاری از بیماری ها برجسته می کند.