شنبه ۰۵ فروردینساعت ۱۸:۱۱Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هفته جهانی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
همدان- همزمان با هفته جهانی گرامیداشت زنان خانه دار، همایش حس خوب مادری با حضور مادران و زنان خانه دار در شهر رزن برگزار شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۷:۳۱    
آمریکا در هفته جهانی زن همزمان با ماجرای مسمومیت دختران دانش آموز ایرانی، آن را مستمسکی برای دخالت بیشتر خود به اسم دفاع از حقوق دختران ایران قرار داده و به اسم دفاع از حقوق زنان و دختران ایرانی در حمایت از آشوب ها در ایران جایزه تعیین کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از ارائه خروجی هفتمین جشنواره صنایع دستی فجر در خرداد 1402 همزمان با هفته جهانی صنایع دستی خبر داد و گفت: توجه جشنواره صنایع دستی فجر به اصالت هاست از این رو تک محصول است. تولید انبوه، آینده آثار موزه ای و فاخر صنایع دستی فجر خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان با اشاره به اینکه در هفته جهانی کلیه برنامه ها با رویکرد بیمار محور برگزار خواهد شد، گفت: هفته جهانی کلیوی با شعار آماده شدن برای اتفاقات غیرمنتظره، حمایت از افراد آسیب پذیر! در سال جاری است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم هفته جهانی قدس با هدف معرفی جایگاه این شهر برای مسلمانان درحال برگزاری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۳:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نشست صمیمی نمایندگان ادیان آسمانی به مناسبت هفته جهانی همبستگی بین ادیان در تهران برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت سالروز مبعث نبی اکرم(ص)، وزارت اوقاف و امور دینی غزه از آغاز هفته جهانی قدس در غزه خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نصر: انجمن نجوم آیاز تبریز به مناسبت هفته جهانی فضا در سال 1401، اقدام به برگزاری ششمین جشنواره کشوری رویای کهکشانی من کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۲۲:۴۵    
جلسه ستاد بزرگداشت هفته جهانی مقاومت در استان همدان با حضور مسئولین استانی و به همراه تجلیل از پنج نهاد برتر فعال در این ستاد در سال گذشته، برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۰۰:۳۷    
بمناسبت هفته جهانی ایدز کارگاه آموزشی HIV ویژه مدیران و روانشناسان مراکز اقامتی بهبود و بازتوانی با حضور 41 نفر از پرسنل مراکز اقامتی در محل سالن اجتماعات بهزیستی شهرستان کرج برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۰۹:۳۲    
به مناسبت هفته جهانی معلولین مرکز مثبت زندگی کد 4170اقدام به برگزاری همایش بزرگ پیاده روی ویژه معلولین و جانبازان با مشارکت هیئت ورزشی معلولین و جانبازان شهرستان اسدآبادنمود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته جهانی معلولین، از پرسنل و کارمندان چند دستگاه دولتی با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد در فرمانداری شهرستان تجلیل و قدردانی شد.
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۵    
واکاوی مسائل اجتماعی ایران مبتنی بر وضعیت سالمندی و سالمندان در کشور، به مناسبت هفته جهانی سالمندان
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۸    
به مناسبت گرامیداشت هفته جهانی معلولین ، نمایشگاه دستاوردهای توانخواهان و زنان سرپرست خانوار شهرستان لنگرود برپا شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۳    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان آمل؛ بمناسبت هفته جهانی افراد دارای معلولیت اردو یک روزه فرهنگی جمعی از خانوادهای حوزه توانبخشی بهزیستی شهرستان آمل تحت عنوان همایش بر بال فرشتگان با حضور اسفندیاریان رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۴    
بمناسبت گرامیداشت هفته جهانی افراد دارای معلولیت، هاجر بایرامی رئیس بهزیستی شهرستان لاهیجان با مددجویان و توانخواهان دیدار کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۰۹:۲۵    
به مناسبت گرامیداشت هفته جهانی افراد دارای معلولیت و در راستای طرح رایحه خدمت دیدار دکتر مخلص الائمه استاندار مرکزی بامددجویان تحت پوشش بهزیستی
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته جهانی معلولان استاندار مرکزی به همراه دیگر مسئولان به دیدار معلول ضایعه نخاعی رفتند.
بهروز رحیم زاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل به مناسبت نکوداشت هفته جهانی معلولین طی پیامی این هفته را تبریک گفت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت هفته جهانی معلولین دکترصفری شهردارنظرآباد به همراه رئیس و اعضاء شورای شهر با رئیس وهمکاران اداره بهزیستی شهرستان نظرآباد دیدار کرد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۷:۲۹    
مرصاد نیوز: رئیس بهزیستی اسلام آبادغرب با کودکان مرکز توانبخشی خانواده وکودک کم شنوا وناشنوا نجوای امید تحت نظارت بهزیستی شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته جهانی معلولین دیدار نمود.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۰۸:۵۷    
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بیرجند ؛پنجمین جلسه کمیته اشتغال شهرستان بیرجند تشکیل شد در این جلسه که باحضور نمایندگان دستگاههای اجرایی ، نهادهای حمایتی وبانکهای عامل به ریاست شکری معاون فرماندار برگزار گردید. ...
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
صبح روز گذشته: به مناسبت هفته جهانی افراد دارای معلولیت و در راستای تکریم و بررسی مشکلات معلولین، عبدالحسین قاضوی فرماندار شهرستان گرمه به همراه حجت السلام والمسلمین شیخ زاده امام جمعه موقت محترم شهر گرمه، آقای صفرزاده رئیس محترم بهزیستی، آقایان محمدی و طالبی شهردار و رئیس محترم شورای شهر ایور ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۲:۱۹    
نشست مشترک بین رئیس ، پرسنل و اعضاء شورای اجرایی جمعیت هلال احمر شهرستان نظرآباد و بهزیستی این شهرستان همزمان با فرارسیدن هفته جهانی افراد دارای معلولیت برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۵۵    
روز چهار شنبه 16 آذر ماه همزمان با پنجمین روز از هفته جهانی افراد دارای معلولیت مراسم با شکوهی به همین مناسبت در مدرسه دخترانه شهید بابایی شهر هشتگرد و به همت ومشارکت ادارات فرمانداری ،بهزیستی و آموزش و پرورش و با حضور فرماندار شهرستان ، اولیاء دانش آموزان و سایر مسئولین برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۲:۱۵    
روز چهارشنبه 16 آذر ماه همزمان با پنجمین روز از هفته جهانی افراد دارای معلولیت با مشارکت نهاد کتابخانه های عمومی کتابخانه سیار این نهاد با استقرار در محل مرکز حرفه آموزی معلولین ذهنی دختران بالای 14 سال کیمیا تحت نظارت اداره بهزیستی شهرستان ساوجبلاغ روز پرنشاط و خاطره انگیز و بیاد ماندنی را برای ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از مدیران مراکز توان بخشی روزانه و شبانه روزی غیردولتی خراسان رضوی در بیانیه ای که به مناسبت هفته جهانی معلولان نگارش شده است، آورده اند: بر اساس آمار، 10 درصد از افراد جامعه را معلولان تشکیل می دهند و طبق اعلام نهاد متولی امور افراد دارای معلولیت ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با گرامیداشت هفته جهانی افراد دارای معلولیت و با هدف بررسی مسائل و چالش های افراد دارای معلولیت در بحث مناسب سازی اماکن و معابر عمومی ، نشستی با حضور مسئولان بهزیستی استان هرمزگان ، شهردار و رییس شورای شهربندرعباس و جمعی از مسولین انجمن های معلولین برگزار شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی هرمزگان گفت: بسیاری از افراد با استعداد و توانمند معلول به دلیل عدم دسترسی به وسایل ایاب و ذهاب از خدمات حداقلی که بهزیستی برایشان در نظر گرفته محروم مانده اند. ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۳:۵۲    
با حضور معلولین عزیز مزار شهدای شهرستان طبس به مناسبت هفته جهانی معلولین گلباران شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته جهانی افراد دارای معلولیت، نمایشگاه تولیدات و توانمندی های معلولان بیرجند برپا شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
دکتر افشار فتح الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه حجت الاسلام حاجبی، امام جمعه شهرستان و حسین دیرباز، مدیرآموزش و پرورش قشم طی مراسمی به مناسبت هفته جهانی معلولین از دانش آموزان مدرسه استثنایی قشم تقدیر کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۴۸    
به همت خیرین نیک اندیش پنجاه زوج معلول تحت حمایت بهزیستی کرمانشاه در هفته جهانی معلولین در مراسمی که دوشنبه چهاردهم آذر ماه 1401 به مناسبت روز جهانی معلول 12آذر ماه در مجتمع شهید یاری کرمانشاه با حضور مدیر کل بهزیستی استان، جمعی از معاونین بهزیستی، مدیر ستاد اقامه نماز استان ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته جهانی معلولین و در راستای گسترش مسئولیت اجتماعی از کارکنان معلول شرکت گاز استان مرکزی تجلیل شد
به مناسبت هفته جهانی افراد دارای معلولیت از افراد موفق دارای معلولیت در شهرستان تالش تجلیل شد.
نمایشگاه عروسک های با نیازهای ویژه و کتاب های حسی لمسی با عنوان فصل دوستی به مناسبت هفته جهانی معلولان از سوی مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برپا شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته جهانی معلولان کتابخانه ویژه معلولان با حضور امام جمعه گالیکش و برخی از مسئولان شهرستانی روز گذشته، 14 آذرماه در مرکز مثبت زندگی شهرستان گالیکش افتتاح شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۱۲    
به مناسبت گرامیداشت هفته جهانی افراد دارای معلولیت، موحدی رئیس بهزیستی با همراهی پرسنل اداره از مرکز توانبخشی حضرت بقیه الله الاعظم(عج) بازدید کرد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
پارسینه در این مطلب به تاریخ دقیق روز حسابدار 1401 ، چرایی نام گذاری این روز و پیامک تبریک آن پرداخت است . فدراسیون بین المللی حسابداران (آیفک) در سی امین سال تأسیس 2 تا 8 دسامبر 2007 (برابر با 11 تا 17 آذر 1386) را به عنوان هفته جهانی حسابداری اعلام کرد و در گردهمایی 13 آذر 1386 روز 15 آذر هر سال ...
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی ضمن گرامیداشت هفته جهانی افراد دارای محدودیت جسمی و حرکتی اظهار داشت: باید تلاش مضاعف برای فراهم کردن زمینه توانمند سازی و حضور فعال این قشر در جامعه صورت گیرد و این محدودیت نباید به مانعی برای حضور این افراد در اجتماع تبدیل شود. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۵۵    
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان خاش ؛ در دومین روز از هفته جهانی معلولین با حضور مهندس نیکبخت معاون سیاسی فرماندار،ملک محمد کردی ریس شورای شهر از معلولین موفق شهرستان تجلیل گردید وی دراین مراسم ضمن قدردانی از خدمات سازنده و حمایتی بهزیستی کار دراین نهاد را مقدس دانست ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
همه از تعطیل شدن خانه خورشید باخبر شدیم. خبر آن مثل بمبی از اطلاعات تلخ و تأسف بار، نگرانی های زیادی را ایجاد کرد. به مناسبت هفته جهانی ایدز با لیلا ارشد ، مددکار اجتماعی و مدیرعامل خانه تعطیل شده خورشید ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
به مناسبت هفته جهانی معلولان نمایشگاه عروسک ها با نیاز های ویژه و کتاب های حسی لمسی با عنوان فصل دوستی برگزار می شود.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۲:۱۷    
مرصاد نیوز: در اولین روز هفته جهانی معلولین نمایشگاه هنرهای دستی مددجویان طرح CBRروستایی و شهری در اسلام آبادغرب برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سازمان بهزیستی کشور همزمان با گرامیداشت هفته جهانی افراد دارای معلولیت تفاهمنامه های جداگانه مشترک با سازمان آموزش و پرورش استثنایی و معاونت فرهنگی توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان امضاء کرد.
عصر تبریز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تیم کشتی فرنگی آذربایجان شرقی در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی ناشنوایان گرامیداشت هفته جهانی معلولین موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
بهنیا امامی و محمد زارعی دو کشتی گیر کردستانی در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان گرامیداشت هفته جهانی معلولین 2 مدال طلا را کسب کردند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۲:۵۸    
مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان گرامیداشت هفته جهانی معلولین با قهرمانی تیم البرز و معرفی نفرات برتر پایان یافت.