دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۲۳:۵۳Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فراساحل»

خبر خودرو   ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با وزش بادهای شدید شمال غربی نواحی مرکزی و جنوبی خلیج فارس مواج و متلاطم شده که این وضعیت تا روز پنجشنبه هفته جاری تداوم دارد. ...
رهیاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۷:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
رگبار، رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید تا شدید گاهی تندباد لحظه ای و افزایش موج و تلاطم دریا در سواحل استان تا 1.5 متر و در فراساحل بیش از 2 متر از روز یکشنبه تا دوشنبه پیش بینی می شود.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: سامانه بارشی از یکشنبه وارد استان بوشهر می شود. به گزارش فکرشهر، طلیعه محمدی در گفت وگو با مهر اظهار داشت: با توجه به نقشه های پیش بینی هواشناسی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با ورود سامانه بارشی از اواخر وقت دوشنبه، برای روزهای سه شنبه و چهارشنبه، بارش پراکنده باران گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتاً شدید پیش بینی می شود و طی این مدت سواحل و فراساحل استان نیز متلاطم خواهد بود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ضربی مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران از ساخت سکوی یک میلیارد فوت مکعبی در فاز 11 پارس جنوبی خبر داد و گفت: به دنبال حضور در پروژه های مربوط به ساخت کشتی و سکوی نفتی در ونزوئلا هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۷:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
تفاهم نامه ساخت50 فروند تاکسی دریایی میان ایزوایکو (مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران) و حوزه حمل و نقل ساحل عاج منعقد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر با بیان اینکه ناپایداری ها همچنان در جو استان بوشهر برقرار است گفت: سواحل و فراساحل استان به سبب وزش باد نسبتاً شدید، امروز متلاطم خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهرگفت: طی امروز و فردا انتظار می رود بر سرعت وزش باد روی خلیج فارس افزوده شود و تا ابتدای روز شنبه سواحل و فراساحل استان متلاطم پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با تشدید ناپایداری ها انتظار می رود سرعت وزش باد روی خلیج فارس افزایش یابد و درپی آن سواحل و فراساحل تا پایان هفته متلاطم پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) گفت: این شرکت، مجری ساخت 4 سکوی مورد استفاده در فاز 14 بوده ضمن اینکه 4 جَکت چهار پایه این سکو ها را ایزوایکو طراحی و اجرا کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۳۰    
مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) از داخلی سازی حوزه های مهندسی و برنامه ریزی در فاز 14 پارس جنوبی خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
ضربی مدیر عامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل گفت: پیش از این عملیات دریا 6 ماه تا یک سال زمان می برد اما ما راه اندازی سکوها را یک ماهه انجام دادیم. حتی توتال و شل هم نتوانستند به این اعداد برسند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت فراساحل چین اعلام کرد که در منطقه دریای بوهای این کشور، یک میدان نفتی و گازی بزرگ کشف کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
برد گارلینگ هاوس، مدیر عامل شرکت فناوری مالی ریپل لبز، در مصاحبه ای با شبکه تلویزیونی بلومبرگ در تاریخ 2 مارس، اظهار داشت که کریپتو و فین تک در حال حاضر حرکت به خارج از آمریکا را آغاز کرده اند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) گفت: مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) گفت: در 14 ماه گذشته بالغ بر 200 میلیارد تومان بدهی سنواتی از سوی مجتمع ایزوایکو به طلبکاران پرداخت شده است. ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: دبیر اجرایی اولین نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و فراساحل ایران گفت: از امروز ثبت نام متقاضیان شرکت در نمایشگاه صنایع دریایی و فراساحل ایران 2023 آغاز شده و متقاضیان شرکت در نمایشگاه می توانند درخواست اولیه خود را از طریق وبسایت نمایشگاه (IMOE.IR) انجام دهند. ...
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۳۱   + ۲۱ سایت دیگر  
گروه جامعه: سازمان هواشناسی کشور نبست به احتمال غرق شدن شناگران در جنوب کشور براثر وزش باد شدید و افزایش ارتفاع امواج هشدار داد.به گزارش ایسنا، سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار زردرنگ از افزایش وزش باد و ارتفاع امواج در ساحل تا 1 متر و در فراساحل 1 ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) از تعمیر تخصصی پروانه 75 تنی یک فروند نفت کش غول پیکر در این مجتمع صنعتی خبر داد و گفت: بسیاری از توانمندی های ما در سایه تحریم ها به دست آمده است.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اختتامیه همایش نغمه سرایان کشور در مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران(ایزوایکو) روز دوشنبه مورخ یکم اسفند ماه 1401، و همچنین بازدید از پیشرفت های کشور در قالب اردوی راهیان پیشرفت از این مجتمع انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
هواشناسی استان بوشهر اعلام کرد: از اواخر وقت امروز سواحل شمالی و مرکزی استان آرام می شود، اما دریا در فراساحل جنوبی تا عصر فردا مواج است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز، جمعی از کارگران مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو)مقابل درب اصلی مجتمع در بندرعباس تجمع کردند و خواستار اجرای طرح طبقه بندی مشاغل و پرداخت معوقات پرسنل و پیمانکار شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۲:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح نارنجی نسبت به وزش باد شدید و توفانی شدن خلیج فارس هشدار داد و اعلام کرد: از پنجشنبه ارتفاع موج در فراساحل خلیج فارس به دو تا سه متر می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شناور ایرانی جمع آوری آلودگی های نفتی پاک بوم پنج در مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) به آب اندازی شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۵:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران گفت: شناور جمع آوری آلودگی های نفتی پاک بوم 5 با تلاش مضاعف مهندسان و کارگران ایزوایکو به آب اندازی و تحویل کارفرما شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
احمد وحیدی وزیر کشور از روند تعمیرات یکی از بزرگ ترین نفتکش های جهان در مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران بازدید کرد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۰:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران گفت: شناور جمع آوری آلودگی های نفتی پاک بوم 5 همزمان با دهه مبارک فجر با تلاش مضاعف مهندسان و کارگران ایزوایکو به آب اندازی و تحویل کارفرما شد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار نارنجی رنگ از وزش باد شدید شمال غربی حداکثر 30 نات و توفانی شدن دریا و افزایش ارتفاع امواج در ساحل تا 1.5 متر و در فراساحل تا 2.5 متر خبر داد. ...
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۱۴    
با امضای قراردادی مابین مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) و شرکت حفاری شمال ، دکل حفاری سحر 1 بازسازی کامل می شود.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت صنایع فراساحل صف در نظر دارد مقدار 8000 تن مصالح معدنی از نوع بدینگ (سایز 2 الی 15 سانت) را از طریق مزایده به فروش برساند. علاقمندان به خرید جهت بازدید و ارائه پیشنهادات خود می توانند حداکثر یک هفته پس از درج آگهی به آدرس ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران و معاونان شرکت ملی نفتکش جمهوری اسلامی ایران از مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) بازدید کرده و نشست مشترکی با مدیرعامل، معاونان و مدیران این مجتمع صنعتی در کشور برگزار کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۷:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: هشدار سطح زرد برای افزایش ارتفاع امواج در نواحی ساحلی شمال کشور بین 1 تا 1/5 متر و در فراساحل دریای خزر بین 1/5 تا 2 متر، از امروز تا یکشنبه صادر شده است.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و جمعی از مدیران و معاونین شرکت ملی نفتکش جمهوری اسلامی ایران از مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) بازدید و نشست مشترکی با مدیرعامل، معاونین و مدیران این مجتمع برگزار کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به بارش برف و باران در 20 استان، وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج در جنوب کشور هشدار داد. به گزارش ایسنا، سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار نارنجی رنگ از وزش باد نسبتا شدید حداکثر 46 نات، و افزایش ارتفاع امواج در ساحل بین 1.5 تا 2 متر و در فراساحل و 2.5 تا 3 ...
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به بارش برف و باران در 20 استان، وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج در جنوب کشور هشدار داد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: هواشناسی با صدور هشدار نارنجی و وزش باد شدید اعلام کرد: شنا و تردد شناور های سبک و نیمه سنگین در خلیج فارس ممنوع است. به گزارش فکرشهر از صداوسیما، بنابر هشدار هواشناسی از عصر جمعه تا ظهر یکشنبه وزش باد نسبتاً شدید تا شدید گاهی تا 50 کیلومتر در ساعت ...
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۰:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج در جنوب کشور هشدار داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
از سواحل برزیل تا دریای شمال و خلیج فارس، پیمانکاران حفاری در حال نصب دکل هایی هستند تا نفت و گاز بیشتری را از زیر بستر دریا پمپاژ کنند.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از فردا سه شنبه تا پنجشنبه هفته جاری نسبت به مواجی خلیج فارس هشدار سطح زرد (آگاهی و اقدام در صورت نیاز) داده می شود ...
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
در سومین نمایشگاه تخصصی محصولات دانش بنیان، فناور و اکوسیستم نوآوری استان هرمزگان، پنل تخصصی اکوسیستم نوآوری استان با محوریت صنایع فولادی و معدنی و دریایی با حضور مسئولان شرکت های فولاد هرمزگان، صبا فولاد خلیج فارس، فولاد کاوه جنوب کیش، مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران ...
ایدرو نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون مالی اقتصادی و عضو هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) به همراه اعضای مجمع این سازمان ضمن بازدید از مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران نشست مشترکی با مدیرعامل و جمعی از مدیران و معاونین این مجتمع صنعتی برگزار کردند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت صنایع فراساحل (صف) در نظر دارد تعدادی از ماشین آلات فرسوده شامل دامپر ، مخزن بتونیر، دستگاه برش میلگرد و مقادیری از ضایعات فلزی خود را از طریق مزایده به فروش برساند ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۷:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
وبگاه نیروی دریایی آمریکا اخیرا عکس هایی از کشتی شهید مهدوی متعلق به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در یک اسکله شناور در مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران در بندرعباس نزدیک تنگه هرمز نشان داد. ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۵:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
با امضای قراردادی مابین مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) و شرکت حفاری شمال، دکل حفاری سحر 1 بازسازی کامل می شود به گزارش ایدرونیوز، این قرارداد بازسازی طی بازرسی ها ...
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
با امضای قراردادی مابین مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) و شرکت حفاری شمال ، دکل حفاری سحر 1 بازسازی کامل می شود.
برترین ها / فرادید   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
موسسه دریانوردی آمریکا با انتشار تصاویر ماهواره ای مدعی شده نیروی دریایی سپاه در حال تبدیل یک کشتی تجاری به ناو پهپادبَر است.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۸:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
دکل حفاری سحر1 با عقد قرارداد مابین مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) و شرکت حفاری شمال جهت انجام تعمیرات اساسی و بازسازی کامل راهی ایزوایکو خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۰۱:۳۰    
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: با توجه به مواج شدن نقاطی از خلیج فارس در ساعات بعدازظهر، شناور های سبک از تردد در مناطق فراساحل غربی جزایر کیش و لاوان خودداری کنند.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
یکی از بزرگترین نفتکش جهان با ظرفیت بیش از دو میلیون بشکه نفت برای انجام تعمیرات اساسی وارد حوضچه خشک مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران شد .
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۲۳:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
درای داک مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران برای دومین بار در تاریخ کشتی سازی کشور میزبان یک سوپرتانکر با ظرفیت بالای دو میلیون بشکه جهت انجام تعمیرات اساسی شد.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۴:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در ششمین نمایشگاه حمل و نقل لجستیک و صنایع وابسته از غرفه ایدرو در این نمایشگاه بازدید کرد . به گزارش اقتصادملت و به نقل از روابط عمومی ...