سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۰۶:۲۵Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «باغ موزه قصر»

فرهنگ وهنر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۴    
ویژه برنامه مهر فاطمی با حضور دانش آموزان دختر فرهنگ ساز منطقه 7 عصر روز دوشنبه 1 خرداد ماه با برپایی غرفه های فرهنگی و برگزاری جشن در باغ موزه قصر برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مسئول امور بین الملل باغ موزه دفاع مقدس گفت: 30 اثر از 25 موزه شهر تهران از جمله عینک شهید مطهری و کیسه بیت المال باغ موزه قصر تا پایان این هفته در باغ موزه دفاع مقدس به نمایش گذاشته شد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۵    
نمایشگاه نقاشی قهوه خانه ای، نقش خیال در نگارخانه ملک الشعرای بهار باغ موزه قصر افتتاح شد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
موزه ملی علوم و فناوری ایران از 28 اردیبهشت تا 3 خرداد نمایشگاه مشترکی را با همکاری باغ موزه قصر برگزار می کند. 18 می، مصادف با 28 اردیبهشت، از سوی ایکوم جهانی روز جهانی موزه نام گذاری و شعار جهانی سال 2023 با عنوان موزه ...
سینا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
میراث علمی ایرانیان در دو بخش علوم قدیم و جدید به مناسبت روز جهانی موزه ها در نمایشگاه سیار مشترک موزه ملی علوم و فناوری ایران و باغ موزه قصر از 28 اردیبهشت تا سوم خرداد در معرض دید عموم قرار می گیرد. ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۲:۴۶    
نمایشگاه توانمندی های هنرستان های منطقه 7 روز سه شنبه 12 اردیبهشت ماه با حضور ناصر قاسمی رئیس باغ موزه قصر و مدیران و معاونین آموزش پرورش منطقه 7 در نگارخانه ملک الشعرای بهار باغ موزه قصر افتتاح شد ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۱:۲۷    
عصرروز سه شنبه 5 اردیبهشت ماه 1402، سایمون شرکلیف سفیر انگلیس در ایران به همراه اعضای اتاق بازرگانی ایران و انگلیس از بخش های مختلف مجموعه باغ موزه قصر بازدید کرد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۹:۳۶    
جشن دختران روزه اولی با مشارکت شهرداری منطقه 7 و اداره آموزش و پرورش منطقه 7 با حضور 800 نفر از دانش آموزان دختر روزه اولی در هواخوری موزه مارکوف باغ موزه قصر برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
شهردار منطقه 7 گفت: جشن روزه اولی های با هدف تشویق و ترغیب نوجوانان به انجام تکالیف دینی در باغ موزه قصر برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
تاریخچه تبدیل زندان قصر به باغ موزه قصر در مستندی به همین نام در شبکه العالم در حال تولید است.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
رکورد قوی ترین حس چشایی قهوه در جهان در محل باغ موزه قصر توسط منصور زندی نهاد برای ایران به ثبت رسید.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۷:۲۶    
بازدید از باغ موزه قصر تجربه ای فراموش نشدنی است از این رو با ما همراه باشید و درباره معرفی کامل باغ موزه قصر تهران بیشتر بدانید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
انسیه خزعلی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با تعدادی از بانوان زندانی سیاسی دوران مبارزات انقلاب اسلامی و مسئولان باغ موزه قصر دیدار کرد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۳:۵۱    
ساختمان بیسیم یا کلاه فرنگی را نخستین میزبان فرستنده رادیو در تهران باید قلمداد کرد. این ساختمان خارج از حصار تهران و در محدوده کنونی باغ موزه قصر واقع شده بود و اوایل کاربردی نظامی داشت. 80 سال پیش نخستین دستگاه رادیو از دربار قاجار سر در آورد و به مرور ساختمان بی سیم هم کارکرد دیگری پیدا کرد ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نوجوانان دبیرستان شهید قاصدی سه شنبه 25 بهمن سالجاری از باغ موزه قصر دیدن می کنند.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای با حضور در باغ موزه قصر از بخش های مختلف آن بازدید و در گردهمایی آزادگان سیاسی مسلمان قبل از انقلاب استان تهران با عنوان شاهدان تاریخ شرکت کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
عناصر مضر آرامش جامعه نباید آزاد شوند غلامحسین محسنی اژه ای، رئیس قوه قضائیه با حضور در باغ موزه قصر گفت: بدون تردید عناصری که حضورشان برای امنیت و آرامش مردم و جامعه مضر است، به هیچ وجه نباید از زندان آزاد شوند و جای آنها زندان است. / ایرنا
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
باغ موزه قصر ، جایی که سلول سلول آن ، حکایت از شکنجه ها دارد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۵۴    
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای صبح امروز سه شنبه (18 بهمن) با حضور در باغ موزه قصر از بخش های مختلف آن بازدید و در گردهمایی آزادگان سیاسی مسلمان قبل از انقلاب استان تهران با عنوان شاهدان تاریخ شرکت کرد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۰۳   + ۶۸ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: علی رغم همه توطئه ها و دسیسه های دشمنان و پاره ای از مشکلات که مردم با آنها مواجه هستند، خواهید دید که مردم ما در یوم الله 22 بهمن امسال نیز مجدداً به کوری چشم دشمنان، حماسه خواهند آفرید و دین خدا را نصرت می کنند. ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۳    
ویژه برنامه تاریخ گویا به همت فرهنگسرای رویش با مشارکت آموزش و پرورش منطقه 9 در قالب نشست موضوعی و بازدید از باغ موزه قصر، روز یکشنبه 16 بهمن ماه برگزار شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مراسم گلریزان از آن سنت ها و رسوم قدیمی و ریشه دار ایرانی است که با نام پهلوانان این سرزمین گره خورده است. هر جا پهلوانان دور هم جمع شوند، منش پهلوانی و البته رسم دستگیری از نیازمندان هم اجرا می شود. در ادامه سری به زورخانه باغ موزه قصر زدیم، جایی که رسم گلریزان در این زورخانه هنوز زنده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از پهلوانان در زورخانه باغ موزه قصر شهر تهران به اجرای نمایش زورخانه ای پرداختند.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۴:۳۴    
نمایشگاه نقاشی موزه و رازهایش از 23 دی ماه در باغ موزه قصربرگزار می شود.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۳:۳۳    
ویژه برنامه یادبود حماسه 9 دی و سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در باغ موزه قصر با مشارکت سازمان بسیج شهرداری تهران و با حضورنجفی عضو شورای اسلامی شهر تهران و سهامی رئیس سازمان بسیج شهرداری و جمعی از کارکنان سازمان بسیج در سالن اجتماعات فرخی یزدی برگزار شد.
همگردی   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۵:۱۲    
زورخانه باغ موزه قصر یکی از زورخانه های تازه ساخت شهر تهرانه که در دل زندان تاریخی مارکوف ساخته شده. ایده ساخت زورخانه در دل زندان قدیم و باغ موزه امروزی، ایده جالبی بود که از سوی شهرداری تهران اجرا شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 7 تهران از اتمام طراحی مفهومی باغ موزه قصر خبر داد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه گروهی عکس ” اقتدار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ” در نگارخانه ملک الشعرای بهار باغ موزه قصر افتتاح شد.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
باغ موزه قصر جذابیت های بسیاری دارد. یکی از دیدنی ترین آنها کافه موزه ای خاطره انگیز است، درست شبیه اولین کافه ایران که 116 سال پیش در تهران به بهره برداری رسید، طراحی و شبیه سازی شده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر مجموعه باغ موزه قصر تهران در دیدار با مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستبافت و احیا و بهره برداری از بناهای تاریخی، خواستار استفاده از ظرفیت این مجموعه برای بازسازی بند زنان زندان قصر شد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۳:۱۱    
نشست هم اندیشی زندانیان سیاسی مسلمان پیش از انقلاب زندان قصر چهارشنبه 11 آبان در باغ موزه قصر برگزار شد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی زندانیان سیاسی مسلمان پیش از انقلاب زندان قصر چهارشنبه 11 آبان ماه در باغ موزه قصر برگزار شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۷:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
باغ موزه قصر از مراکز فرهنگی، تاریخی و سیاسی کشور همانند اموال عمومی و دولتی از آسیب اغتشاشگران در امان نمانده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۰:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
همایش "یاد یاران" با حضور زندانیان سیاسی پیش از انقلاب زندان قصر در باغ موزه قصر برگزار می شود.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۴    
به مناسبت دهه سوم ماه صفر، ویژه برنامه تعزیت خورشید با اجرای مراسم تعزیه خوانی از 27 شهریور تا 5 مهر ماه هر شب در ضلع جنوبی باغ موزه قصر برگزار شد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۳    
همزمان با روز جهانی صلح ویژه برنامه "صلح و کودک" در باغ موزه قصر برگزار شد. به گزارش روابط عمومی باغ موزه قصر، ویژه برنامه روز صلح کودک و نوجوان با مشارکت کمیته ملی موزه های ایران(ایکوم) به مناسبت روز جهانی صلح (چهارشنبه 30 شهریور ماه) در نگارخانه ملک الشعرای بهار باغ موزه قصر برگزار شد ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۱:۲۸    
همزمان با فرارسیدن ایام اربعین حسینی و دهه سوم ماه صفر، مجلس تعزیه خوانی تعزیت خورشید به مدت 10 شب در باغ موزه قصر برگزار می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
نمایشگاه اسوه های صبر 26 تا 30 مرداد در نگارخانه ملک الشعرای بهار باغ موزه قصر برگزار شد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۱:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
باغ موزه قصر با برگزاری 5 عنوان برنامه شاخص در ماه های محرم و صفر (مرداد و شهریورماه 1401) تحت عنوان به رهبری حسین (ع) میزبان عزاداران حسینی(ع) است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۲۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ویدیویی از محل نمایشگاه دستاورهای بهزیستی در باغ موزه قصر با امکانات کامل برای افراد معلول؛ نمونه ای که باید الگوی همه قرار بگیرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
ویدیویی از محل نمایشگاه دستاورهای بهزیستی در باغ موزه قصر که باعث خجالت یک معلول شد را ببینید.منبع:چندثانیه
همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ویدئویی منتشر شده که نشان می دهد نمایشگاه دستاوردهای مددجویان بهزیستی که به مناسبت هفته بهزیستی در باغ موزه قصر برگزار شده است فاقد امکانات برای معلولان است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۰۹:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سفرای خارجی 16 کشور در ایران همچنین نمایندگان سازمان های بین المللی از نمایشگاه دستاوردها و خدمات سازمان بهزیستی کشور موسوم به بالاترین خدمت در باغ موزه قصر دیدن کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور با حضور در نمایشگاه بالاترین خدمت در باغ موزه قصر از غرفه استان های مختلف از جمله تهران بازدید به عمل آورد.
همت خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مراسم ورزش باستانی (گود مقدس) به مناسبت دهه ولایت با حضور شهردار منطقه7، ریاست فدراسیون ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی و جمعی از پیشکسوتان ورزشی در زورخانه باغ موزه قصر برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۸:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
نمایشگاه دستاوردها و خدمات سازمان بهزیستی، همزمان با آغاز هفته بهزیستی در باغ موزه قصر تهران افتتاح شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با فرا رسیدن عید سعید غدیر خم، باغ موزه قصر با اجرای برنامه ها فرهنگی و هنری با عناوین گود مقدس، نذر غدیر ، ولایت عشق ، رایحه غدیر و نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای بهزیستی کل کشور در هفته بهزیستی میزبان شهروندان و علاقمندان است.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، در این مراسم جمعی از بازیگران سریال به همراه مسعود ده نمکی و نویسندگان سریال هم بودند و بخش هایی از این سریال برای رئیس رسانه ملی به نمایش درآمد. سپس سکانسی از سریال هم در حضور آن ها ضبط شد. ...