چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۳:۲۴Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شمال شرق تهران»

همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
طرح کاپ که از سال گذشته در منطقه4 آغاز شد، اکنون پس از یک وقفه کوتاه به دلیل شیوع ویروس کرونا، به شهرک های شمال شرق تهران رسید. رئیس اداره مدیریت پسماند شهردار منطقه 4 دراین باره گفت: طرح کاهش پسماند با رویکرد جمع آوری و دفع پسماند و افزایش میزان تفکیک در مبدا ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان شمال شرق تهران اعلام کرد از زمان شیوع کرونا تاکنون 600 باشگاه خصوصی شمال شرق پایتخت 300 میلیارد تومان زیان دیدند.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از اجرای عملیات به زراعی و هرس حدود 180.000 متر مربع از فضاهای سبز شهری خبر داد و گفت: عرصه های جنگلی و فضاهای سبز شمال شرق تهران برای بارش های زمستانی آماده سازی می شوند.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون فنی و عمران شهرداری منطقه 4 تهران از مرمت و بازسازی ورزشگاه های این منطقه خبر داد و گفت:با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مجموعه های ورزشی، عملیات بازسازی دو ورزشگاه شیان و 22 بهمن درحال انجام است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی تهران از گازگرفتگی در یک منزل مسکونی در شمال شرق تهران و مسمومیت چهار نفر از اعضای این منزل خبر داد.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از برگزاری کارگاه های آموزشی برای کارگران فضای سبز، خدمات شهری ، رفتگران، پارکبان ها و ... خبر داد و گفت: رسیدگی به شرایط سلامت و جسمانی این افراد از اولویت های مدیریت شهری به حساب می آید.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
پریسا نوری در حریم شمال شرق تهران و چند کیلومتری جاده تلو، 2 روستا با قدمت 200 سال وجود دارد که چون بیشتر ساکنانشان ارمنی بوده اند، به روستای ارمنی نشین تلو بالا و تلو پایین معروف شده اند. این روستاها کوچکند و طبق سرشماری سال 85، 14 خانواده با جمعیت 23 نفر در روستای تلو بالا ساکن بوده اند ...
برترین ها / شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۶:۰۹   + ۵۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: شهردار منطقه 4 تهران گفت: با توجه به شدت گرفتن ویروس کرونا، مجموعه تفریحی و گردشگری باغ پرندگان تهران تا اطلاع ثانوی تعطیل شد. محمد محمددوست با اعلام این خبر و با بیان اینکه شیوع مجدد ویروس کرونا در شهر تهران شرایط خاصی را برای استفاده شهروندان از امکانات تفریحی و گردشگری فراهم ...
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه4 تهران از اجرای طرح لایروبی مستمر کانال ها ومسیل ها خبرداد و گفت: با اجرای این طرح، آبگرفتگی در سطح معابر به حداقل کاهش خواهد یافت.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از شناسایی نقاطی که احتمال آبگرفتگی آنها زیاد است، خبر داد و گفت: زباله های ریخته شده در انهار یکی از عوامل اصلی آب گرفتگی است که طی عملیات لایروبی، مسیل ها و نهرها پاکسازی شد.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 4 از اجرای طرح پاکسازی رفیوژ وسط بزرگراههای منطقه 4 از وجود معتادان به منظور جلوگیری از گسترش کارتن خوابی خبر داد .
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تقاطع حادثه خیز انتهای بزرگراه شهید بابایی با اصلاح ترافیکی ، ایمن شد. معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار منطقه 4 دراین باره گفت: یکی از پرحادثه ترین نقاط معابر شمال شرق تهران در انتهای بزرگراه شهید بابایی و تقاطع بزرگراه شهید یاسینی است که با انجام اقداماتی مانند نصب تابلوهای ترافیکی ...
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 4 تهران گفت: عملیات زیرساخت های مسیر دوچرخه سواری تا کنون با حدود 22 درصد پیشرفت فیزیکی در بیش از 10 هزار متر از معابر این منطقه در حال انجام است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 تهران از اجرای طرح ساماندهی و جمع آوری زباله گردها و کتفی ها از سطح معابر سطح این منطقه خبر داد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
یک مداح پیشکسوت در یادداشتی با انتقاد از حمایت رئیس جمهور فرانسه از توهین به پیامبر اعظم (ص) این اقدام را محکوم و آن را طرح صهیونیسم جهانی دانست. به گزارش شیعه پرس ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران گفت: کانون مداحان سازمان تبلیغات اسلامی سنگر مداحان برای نشر فضائل اهل بیت (ع) است که این سازمان در هدایت، نظارت و راهنمایی مداحان نقش مهمی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت:33 هزار لیتر روغن خوراکی احتکار شده در سوله ای متروکه در شمال شرق تهران کشف و ضبط شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از کشف 33 هزار لیتر روغن خوراکی احتکار شده در سوله ای متروکه در شمال شرق تهران خبر داد.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 4 تهران از اقدامات پیشگیرانه آبگرفتگی در سطح معابر خبر داد و گفت: با تبدیل انهار به کانیو تا حدودی مشکلات زیست محیطی منطقه کاهش می یابد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۴    
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 گفت: در 6 ماهه اول سال 1399 طرح های عملیاتی مبارزه با موش انجام و پس از شناسایی کلونی ها حدود بیش از 7 هزار نقطعه از شمال شرق تهران طعمه گذاری انجام شده است.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 گفت: به منظور رفاه و امنیت خاطر شهروندان این منطقه حدود 7000 نقطه از معابر منطقه 4 از جانوران موذی و مضر شهری پاکسازی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۸    
مجموعه ورزشی شاهین در رشته های اسکواش، پدل و تنیس روی میز به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در حوزه شمال شرق تهران افتتاح شد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۲   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس در فاصله سال های 96 تا کنون که زلزله تهران با منشأ گسل شهریار در ساعات آخر شب 29 آذر 96، بسیاری از مردم را آواره خیابان ها کرد تا هفته قبل که این بار گسل شمال شرق تهران در دماوند ، سبب لرزاندن پایتخت شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۴۲    
مجموعه ورزشی شاهین در رشته های اسکواش، پدل و تنیس روی میز به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در حوزه شمال شرق تهران افتتاح شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کلنگ ساخت مددسرا و گرمخانه فرامنطقه ای در شمال شرق تهران به زمین زده می شود. مجید سمنانی رئیس مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه4 دراین باره گفت: این مددسرا در زمینی به مساحت 2هزار و500 مترمربع در خیابان هنگام، چهارراه استقلال ...
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه4 تهران از مرمت و بازسازی زمین چمن های مصنوعی خبر داد و گفت: به منظور حفظ سرانه های ورزشی منطقه4 ، زمین های چمن مصنوعی فرسوده محلات بیست گانه مرمت می شوند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
سید جلال ملکی در گفت وگو با خبرنگار حوادث تازه ترین ها ؛ با اعلام خبر کشف جسد زن مسن از داخل منزل آتش گرفته در شمال شرق تهران اظهار کرد: ساعت 04:04 بامداد امروز یک مورد آتش سوزی در یک منزل قدیمی واقع در محله استخر (شمال شرق تهران) ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در یک ساختمان ویلایی و کشف جسد یک زن 80 ساله در این محل خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز یکشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: بامداد امروز حادثه آتش سوزی منزل قدیمی در خیابان استخر کوچه 244 شرقی به سامانه 125 اعلام و بلافاصله ماموران 3 ایستگاه آتش نشانی با تجهیزات لازم به محل حادثه اعزام شدند. سید جلال ملکی افزود: با [...]
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از وقوع آتش سوزی در یک منزل مسکونی در شمال شرق تهران و پیدا شدن جسد یک زن 80 ساله بعد از خاموش شدن شعله ها خبر داد.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار تهران از آغاز عملیات احداث و مرمت سرویس بهداشتی عمومی در بوستان های سطح منطقه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
ایرنا -تهران- رییس کلانتری 165 لتیان اعلام کرد: سارق تجهیزات مخابراتی در شمال شرق تهران دستگیر و به 60 فقره سرقت اعتراف کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از انهدام اعضای باند 5 نفره سارقان منزل در شمال شرق تهران خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۰    
شمیرانات در شمال شرق تهران بزرگ در میان کوه های مرتفع رشته کوه البرز مرکزی محصور شده و از آب وهوا و طبیعت بکر و سالم برخوردار است.از گذشته سرشت پیشینیان عجین با اعتقادات است.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 4 گفت: همزمان با فرارسیدن اربعین سید و سالار شهیدان موکب های اربعین در سطح نواحی 9 گانه این منطقه بازنمایی شد.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۴    
فرمانده گروه پدافند هوایی شهید ستاری : سرهنگ ستاد علی اصغر جعفری فرمانده گروه پدافند هوایی واکنش سریع شهید ستاری در دیدار با فرمانده پدافند غیرعامل هوافضای وزارت دفاع بر تقویت رینگ پدافندی شمال شرق تهران تاکید کرد . ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
تهرانپارس یکی از محله های معروف در شرق و شمال شرق تهران است که در منطقه 4 شهرداری قرار دارد. این محله یکی از محله های پرطرفدار شهر تهران است و افراد زیادی متقاضی خرید آپارتمان و سرمایه گداری در امر مسکن در تمامی مناطق تهرانپارس با بودجه های مختلف هستند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
همشهری آنلاین: پلاک کوبی درختان کهنسال سطح محلات شمال شرق تهران همزمان با هفته تهران در حال انجام است.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از لایروبی و رسوب شکنی قنات ها خبر داد و گفت: به منظور جلوگیری از آب گرفتگی های احتمالی 9 رشته قنات و حوضچه شمال شرق تهران رسوب گیری شد.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۸:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
شهردار منطقه 4 تهران در آیین کلنگ زنی و بهره برداری از پروژه های عمرانی که با حضور ویدئو کنفرانسی پیروز حناچی، شهردار تهران برگزار شد گفت: پروژه هایی که روز گذشته به بهره برداری رسید و آئین کلنگ زنی برگزار شد، ترافیک روانی را در معابر در منطقه 4 به دنبال خواهد داشت.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
بیش از 60 درصد فوتی های تصادفات ماه گذشته در شمال شرق تهران مربوط به معتادان متجاهر بوده است. سرهنگ بردیا دریکوند رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه 4دراین باره می گوید: متأسفانه آمار تصادف معتادان متجاهر در بزرگراه های منطقه به دلیل مصرف موادمخدر و نداشتن تمرکز بالاست ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
45 کیلومتر مسیر دوچرخه سواری شمال شرق تهران در منطقه4 تا پایان آبان ماه به بهره برداری می رسد. مهدی پورشاسب معاون فنی و عمرانی شهردار منطقه 4 با اعلام این خبر گفت: پروژه ایجاد مسیر دوچرخه سواری با هدف ایمنی مسیرها و دوچرخه سواران در معابر و خیابان های اصلی محله های منطقه 4 ...
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه 4 تهران از کلنگ زنی و اجرای 3 پروژه بزرگ عمرانی خبر داد و افزود: آئین رونمایی و بهره برداری از پروژه های عمرانی منطقه 4 روز سه شنبه 8 مهر با حضور جمعی از مدیران شهری برگزار می شود.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 تهران از اجرای طرح کاپ خبر داد و گفت: این طرح به صورت پایلوت در ناحیه شش منطقه چهار در حال انجام است.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
شهردار منطقه چهار تهران از عملیاتی شدن 11 پروژه کوچک مقیاس در سطح محله ها خبر داد و افزود: احداث پروژه های کوچک مقیاس، راهکار مناسبی برای توسعه متوازن محله ها کم برخوردار و تامین سرانه های مورد نیاز خواهد بود.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۵    
سید عطا هاشمی از مداحان پیشکسوت کشور و اولین رئیس کانون مداحان اداره تبلیغات شمال شرق تهران در یادداشتی به سیر تاریخی شکل گیری عزاداری ماه محرم در ایران پرداخت. ...
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار تهران از شستشو و گندزدایی بیش از 4900 مخزن زباله خبر داد و افزود: این مخازن به طور مستمر شستشو می شوند.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از لایروبی انهار و مسیل ها، چاه های جذبی و کانال های منطقه خبر داد و گفت: در آستانه فصل پاییز و بارش های پاییزی انهار، مسیل ها و کانال های منطقه لایروبی و رسوب برداری می شود.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در بوستان های شمال شرق تهران معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری #منطقه_چهار_تهران از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در بوستان های سطح منطقه خبر داد و گفت: در این طرح بیش از 4 هزار نیمکت در بوستان های منطقه رنگ آمیزی شد. ”حمیدرضا فرخی” در این باره